ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت + نکات مهم | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۱ اسفند ۱۴۰۲
نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

داشتن نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت الزامی است. افرادی که به دنبال گرفتن معافیت خدمت نظام وظیفه خود برای انواع کفالت هستند، باید قبل از هر چیز متن استشهاد محلی برای معافیت کفالت را داشته باشند. این متن می‌تواند به عنوان متن استشهاد محلی برای سربازی تک فرزندی، متن استشهاد محلی برای کفالت پدر  و یا متن استشهاد محلی برای سرپرستی خانواده باشد.

داشتن استشهاد محلی برای گرفتن معافیت باعث یکی از قوانین مهم سازمان خدمت نظام وظیفه است. به همین علت اگر شما این استشهاد را داشته باشید، می‌توانید راحت‌تر مسیر معافیت را طی کنید. بسیاری از متقاضیانی که می‌خواهند برای معافیت خود اقدام کنند، مایلند با متن نمونه استشهاد محلی که برای شروع این کار لازم است، آشنایی داشته باشند. از این رو در ادامه سعی داریم در ارتباط با این موضوع نکاتی را ارائه کنیم.

اهمیت داشتن نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت

برای اخذ انواع معافیت، متقاضیان باید علاوه بر تهیه مدارک درخواستی، از بستگان و اهالی محل سکونت خود متنی را تهیه کنند که به عنوان استشهاد از آن یاد می‌شود. به این منظور اطرافیان نسبت به ادعای کفالت فرد مشمول خدمت نظام وظیفه گواهی دهند. برای گرفتن معافیت سربازی، لازم است که حتما استشهادی از ساکنان محل و بستگان خود جمع آوری کنید تا این روند سریعتر انجام شود.

پس از ارائه متن استشهاد محلی که معمولاً به عنوان متن استشهاد محلی معافیت کفالت، متن استشهاد محلی برای سربازی تک فرزندی و  متن استشهاد محلی برای کفالت پدر یا متن استشهاد محلی برای سرپرستی خانواده است، سازمان نظام وظیفه مراحل تحقیق را آغاز می‌کند. تحقیق از افرادی صورت خواهد گرفت که در استشهاد محلی برای معافیت امضا کرده و مشخصات خود را ثبت نموده‌اند. آشنایی با متن نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت بسیار اهمیت دارد. چراکه افراد می‌توانند راحت‌تر مراحل آن را طی کنند.

هنگامی که فرد برای اخذ انواع معافیت مراحلی را طی می‌کند، در گام اول باید مستندات و مدارک اولیه را به سازمان نظام وظیفه ارائه کند. پس از آن از سوی کمیسیون فراخوانده خواهد شد. پس باید عده‌ای وضعیت خانوادگی شخص متقاضی را تأیید کنند. بنابراین هم دریافت استشهاد محلی و هم داشتن متن نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت بسیار اهمیت دارد. در ادامه متن استشهاد محلی برای معافیت کفالت، متن استشهاد محلی برای سربازی تک فرزندی، متن استشهاد محلی برای کفالت پدر و همچنین متن استشهاد محلی برای سرپرستی خانواده را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

اطلاعیه

آشنایی با متن نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت برای طی کردن مراحل آن بسیار اهمیت دارد.

اهمیت داشتن نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت

متن استشهاد محلی برای سربازی تک فرزندی

داشتن نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت از طریق تک فرزندی باعث می‌شود شما راح تر بتوانید درخواست خود را با توجه به نمونه‌های موجود ارائه داده و درخواست شما مطابق با استانداردهای سازمان نظام وظیفه تنظیم خواهد شد. از این رو در ادامه متن استشهاد محلی برای سربازی تک فرزندی ارائه شده است.

متن استشهاد محلی برای سربازی تک فرزندی

اگر می خواهید بدانید اخذ معافیت کفالت چقدر طول می کشد؟ وارد لینک شوید.

متن استشهاد محلی برای کفالت پدر

افرادی که می‌خواهند برای معافیت از طریق کفالت اقدام کنند، باید با نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت کفالت آشنایی داشته باشند.  کفالت پدر یکی از انواع رایج اخذ معافیت است و داشتن متن استشهاد محلی برای کفالت پدر بسیار ضروری است. به دلیل اهمیت این موضوع در ادامه نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت از طریق کفالت پدر ارائه شده است.

متن استشهاد محلی برای کفالت پدر

برای اطلاع از شرایط معافیت کفالت پدر بر روی لینک کلیک کنید.

متن استشهاد محلی برای سرپرستی خانواده

از انواع دیگر معافیت، اعلام سرپرستی خانواده از سوی شخص مشمول خدمت سربازی است. تنظیم متن استشهاد محلی برای سرپرستی خانواده براساس معیارهای سازمان نظام وظیفه حائز اهمیت است. ازین رو در ادامه نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت از طریق اعلام سرپرستی خانواده ارائه شده است.

متن استشهاد محلی برای سرپرستی خانواده

برای آشنایی با شرایط معاف از رزم کلیک کنید.

نکات مربوط به نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت

در قسمت قبل نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت از طریق کفالت، تک فرزندی، سرپرستی خانواده را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. همانطور که می دانید برای تهیه نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت باید به یکسری نکات توجه داشته باشید.

برای تهیه استشهاد، فرد مشمول باید یک متن نشان دهنده وضعیت خود و فرد کفیل را تهیه کند. پس از آن متن باید توسط بستگان یا ساکنین محل که از شرایط خانوادگی وی مطلع هستند، امضا شود.

بعد از مطالع متن مورد نظر، حتماً باید نام و نام خانوادگی، اطلاعات فرد و شماره ملی و نسبت خود را با کفیل در انتهای نامه درج کرده و امضا و اثر انگشت خود را نیز ثبت کنند.

علاوه بر استشهاد محلی که متن آن را فرد مشمول می‌نویسد، یک فرم به نام فرم تحقیق وضعیت نیز وجود دارد که متقاضی باید مشخصات خود و اعضای خانواده خود و همچنین شغل و میزان تحصیلات را در آن درج کند.

چنانچه شما مشمولان خدمت نظام وظیفه نیازمند کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت هستید، می‌توانید سؤالات و ابهامات خود را با کارشناسان آکادمی ایران تحصیل در میان بگذارید.

جهت اطلاع از تمدید معافیت تحصیلی وارد لینک شوید.

نکات مربوط به نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت

جدیدترین اخبار معافیت سربازی

معافیت مشمولان خدمت دارای ۴ فرزند و بیش‌تر

معاون نیروی انسانی ستاد نیروهای مسلح گفت: براساس نظر مقام معظم رهبری همه افراد مشمول وظیفه در حال خدمت که دارای 4 فرزند یا بیشتر هستند مشمول معافیت خدمت سربازی خواهند شد.

معافیت افراد دارای 40 سال و دارای فرزند

براساس موافقت فرمانده کل قوا و مقام معظم رهبری، مشمولان خدمت وظیفه غایبو غیر غایب و کارکنان نظام وظیفه در حال خدمت، با داشتن 3 فرزند و حداقل 40 سال از خدمت سربازی معاف خواهند شد.

برای اطلاع از معافیت کفالت مادر وارد لینک شوید.

خلاصه مطالب

در این مقاله توضیحات کاملی در ارتباط با نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت ارائه دادیم. گاهی این نمونه استشهاد، متن استشهاد محلی برای معافیت کفالت از جمله متن استشهاد محلی برای کفالت پدر می‌باشد و ممکن است برخی می‌خواهند با متن استشهاد محلی برای سربازی تک فرزندی یا متن استشهاد محلی برای سرپرستی خانواده آشنا شوند تا بتوانند سریعتر مراحل گرفتن معافیت سربازی را طی کنند.

شما با داشتن استشهاد محلی می توانید در سریعترین زمان برای اخذ معافیت خود اقدام کنید و یا مدت آن را کاهش دهید. در این مطلب سعی کردیم به نکات مهم نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت اشاره کنیم. اگر شما متقاضیان عزیز در ارتباط با مطالب مطرح شده در این مقاله، سؤال و ابهامی دارید، کافی است با مشاوران خبره مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید تا پاسخگوی پرسش‌های شما باشند.

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

3.5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

داشتن نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت چه اهمیتی دارد؟

برای اخذ معافیت شما باید حتماً استشهاد محلی داشته باشید. بنابراین آشنایی با نمونه استشهاد محلی برای اخذ معافیت بسیار مهم است.

متن استشهاد محلی برای سربازی تک فرزندی چیست؟

در این مقاله این متن ارائه شده است.

متن استشهاد محلی برای سرپرستی خانواده چیست؟

در متن مقاله نمونه این متن ارائه شده است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • معافیت داشتن برادر صغیر

  معافیت داشتن برادر صغیر 1403 + مدارک و شرایط جدید

  شرایط جدید معافیت داشتن برادر صغیر اعلام شد. این معافیت به افرادی که مشمول خدمت سربازی هستند این امکان را می‌دهد که با استفاده از بند مصوب مربوطه و با توجه به شرایط خود، از انجام خدمت سربازی معاف شوند...
 • مشاوره سربازی

  مشاوره سربازی + سامانه تلفنی پاسخگو 24 ساعته نظام وظیفه

  مشاوره نظام وظیفه یکی از خدمات مجموعه ایران تحصیل است که شامل مشاوره سربازی و راهنمایی در خصوص دریافت کسری خدمت سربازی، خرید خدمت سربازی، انواع معافیت های پزشکی، شرایط هر فرد برای دریافت معافیت های مختلف، قوانین غیبت موجه،...
 • ثبت نام آزمون توجیهی بدو خدمت

  ثبت نام آزمون توجیهی بدو خدمت 1403 + زمان، شرایط و مدارک

  شرایط ثبت نام آزمون توجیهی بدو خدمت 1403 اعلام شد. برگزاری دوره های ضمن خدمت توسط دانشگاه های علوم پزشکی هر ساله انجام می شود که هدف از برگزاری آن ها ارتقای سطح علمی کارکنان و افزایش توانمندی های آن...
 • کد سخا

  کد سخا چیست؟ دریافت آنلاین اینترنتی از services.epolice.ir

  افرادی که واجد شرایط برای انجام خدمت سربازی هستند باید به دفاتر پلیس +10 مراجعه کرده و مشخصات خود را به صورت کامل ارائه دهند. کد سخا (سایت خدمات الکترونیک انتظامی)، یک کد پنج رقمی است که هر یک از...
تماس با مشاور