ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نمره قبولی کانون زبان ایران بزرگسالان ۱۴۰۲

نمره قبولی کانون زبان ایران بزرگسالان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بخش انگلیسی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان کانون زبان ایران دارای ۵۸ سال سابقه مرتبط در امر آموزش زبان است که نقش مهمی را در فراگیری زبان انگلیسی کشور برعهده داشته است. این مراکز در حال حاضر آماده برگزاری کلاس ویژه بانوان و آقایان هستند و در شهر تهران و شهرستان های کشور در زمینه آموزش زبان به فعالیت می پردازند. با توجه به اعتبار بالای مدارک کانون زبان ایران بیشتر افراد علاقه مند به شرکت در این کلاس ها می باشند اما سوالی که ذهن بسیاری از دانش پذیران زبان انگلیسی را به خود مشغول می کند، حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران بزرگسالان، نوجوانان و کودکان است.

به همین علت در این مقاله قصد داریم به بررسی نمره قبولی کانون زبان ایران بزرگسالان و سایر گروه های سنی بپردازیم و حداقل نمره قبولی را برای اطلاع شما عزیزان بیان نماییم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و در صورت داشتن هر گونه سوال یا نیاز به راهنمایی های بیشتر با مشاوران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید.

شرایط نام نویسی در کانون زبان ویژه بزرگسالان

برای نام نویسی در کانون زبان ایران ویژه بزرگسالان شرایط زیر لازم می باشد:

 • همراه داشتن شناسنامه و کارت شناسایی معتبر
 • داشتن حداقل ۱۴ سال تمام یا پایان سال هفتم
 • پرداخت هزینه آزمون ورودی تعیین سطح مطابق با اعلام مرکز آموزشی
 • شرکت در آزمون ورودی تعیین سطح
 • واریز شهریه مصوب کانون زبان ایران بر اساس ترم تحصیلی

حداقل نمره قبولی کانون زبان

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ورود به سامانه جامع کانون زبان ایران رو لینک  ili.ir کلیک کنید.

نحوه برگزاری کلاس های کانون زبان ایران ویژه بزرگسالان

کلاس های بزرگسالان در مرکز کانون زبان ایران به صورت عادی، فشرده و یک روز در هفته برگزار می شوند. طول مدت دوره عادی دو ماه و نیم است که به صورت دو روز در هفته برگزار می گردد. این روزها شامل شنبه و چهارشنبه یا یکشنبه و سه‌شنبه و یا دوشنبه و پنجشنبه هستند.

در مورد ترم فشرده نیز باید بگوییم که این ترم شامل دو دوره عادی می باشد به این صورت که چهار روز در هفته و یک جلسه در هر روز برگزار می گردد. نکته قابل توجه اینکه دوره فشرده تنها تا پایان سطح Inter3 اجرا می شود.

دوره دیگری که توسط کانون زبان ایران ارائه شده است به صورت یک روز در هفته و دو جلسه در همان روز برگزار می گردد و این دوره نیز تنها تا پایان سطح Inter3 اجرا می شود.

اطلاعیه

اخذ مرخصی یا وقفه تحصیلی مختص بزرگسالان تا قبل از سطح EL 3 ممکن نیست و زبان آموزان پس از قبولی در این سطح می توانند از یک ترم مرخصی استفاده کنند.

برگزاری جلسه آزمون فاینال زبان
جهت آشنایی با ثبت نام کلاس کانون زبان ایران کلیک کنید.

نحوه محاسبه نمره در کانون زبان ایران برای بزرگسالان

نمره قبولی کانون زبان ایران بزرگسالان از طریق فعالیت های کلاسی و نمره نهایی محاسبه می شود که ۶۰ درصد آن را نمره کلاسی و ۴۰ درصد آن را آزمون پایان ترم تشکیل می دهد. حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران بزرگسالان نیز نمره ۷۵ می باشد.
در این کانون، ارزشیابی در سطوح بزرگسالان به دو قسمت مستمر کلاسی و آزمون پایان ترم تقسیم می گردد که میانگین دو آزمون 10 نمره ای طول ترم با 60 نمره کلاسی جمع می شود و آزمون کتبی پایان ترم نیز از 30 نمره می باشد تا نمره نهایی از 100 محاسبه شود.
اطلاعیه
چنانچه زبان آموز نوجوان یا بزرگسال حداقل ۶۰ درصد نمره آزمون فاینال را کسب نکرده باشد، نمره فعالیت کلاسی او در محاسبه نمره نهایی محسوب نمی شود. در حقیقت می توانیم بگوییم نمره نهایی بدون توجه به فعالیت های کلاسی محاسبه شده و می بایست ترم آموزشی خود را مجدداً تکرار نماید.

فرمول محاسبه نمره قبولی کانون زبان ایران

نمره قبولی کانون زبان ایران مطابق تصویر زیر محاسبه می گردد و چنانچه جواب نهایی بیشتر از ۷۰ باشد ترم با موفقیت پشت سر گذاشته می شود. البته کسب حداقل نمره ۷۰ ویژه کودکان است و با توجه به اینکه حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران بزگسالان و نوجوانان نمره ۷۵ است جواب نهایی این فرمول برای قبولی آن ها باید بیشتر از نمره ۷۵ شود.

فرمول محاسبه نمره سطوح کانون زبان

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تعیین کلاس کانون زبان ایران کلیک کنید.

اخبار پیرامون نمره قبولی کانون زبان ایران

نحوه محاسبه نمره در کانون زبان ایران برای کودکان زبان آموز

ترم زبان کودکان زبان آموزان 8 تا 11 سال ۲۰ جلسه دارد که یک جلسه آن مربوط به ملاقات والدین با معلم زبان آموزان می باشد. این جلسه در یازدهمین جلسه ترم تحصیلی زبان آموزان برگزار می شود و در صورتی که والدین غیبت داشته باشند یک غیبت برای زبان آموز در نظر گرفته می شود که در نمره او نیز تاثیر گذار است. نمره در کانون زبان ایران برای کودکان زبان آموز به این صورت محاسبه می شود که از ۱۰۰ نمره نهایی ۶۰ درصد آن مربوط به فعالیت های کلاسی، ۲۰ درصد مربوط به آزمون میان ترم و ۲۰ درصد دیگر مختص آزمون پایان ترم است.

اطلاعیه

حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران کودکان ۷۰ می باشد که زبان آموزانی که کمتر از این نمره را کسب کنند مردود شده و باید سطح خود را دوباره تکرار نمایند.

نحوه محاسبه نمره در کانون زبان ایران برای نوجوانان زبان آموز

برای ثبت نام در بخش نوجوانان حداقل ۱۱ سال تمام یا پایان سال چهارم ابتدایی لازم است. ترم تحصیلی ویژه نوجوانان زبان آموز در کانون زبان ایران شامل ۲۱ جلسه است که از این بیست و یک جلسه در سطوح مقدماتی تا Race4 در جلسه های نهم و هجدهم آزمون تعیین آموخته ها از زبان آموزان گرفته می شود اما در سطوح بالاتر این آزمون در جلسات هشتم و پانزدهم برگزار می گردد.

همچنین گاهی در جلسه بیستم ترم نیز یک آزمون به صورت آزمایشی برگزار می شود تا زبان آموزان برای امتحان نهایی خود که در جلسه بیست و یکم برگزار می‌شود آماده تر گردند.

برای کسب نمره قبولی زبان آموزان می بایست از مجموع ۶۰ نمره فعالیت کلاسی، 10 نمره آزمون و همچنین ۳۰ نمره از امتحان پایان ترم حداقل نمره ۷۵ را به دست آورند تا بتوانند به سطح بعدی وارد شوند.

اطلاعیه

اخذ مرخصی زبان آموزان نوجوانان فقط در پایان هر مقطع RUN 4 – RACE 4 – REACH 4 و با شرط قبولی امکان پذیر است.

نحوه محاسبه نمره در کانون زبان ایران

خلاصه مقاله نمره قبولی کانون زبانه ایران بزرگسالان

کانون زبان ایران یکی از معتبرترین و قدیمی ترین مراکز آموزش زبان در کشور است. این کانون با داشتن ۵۸ سال سابقه آموزش در امر آموزش زبان دارای زبان آموزان بسیاری در گروه های سنی مختلف است.

از این رو در این مقاله به بررسی نمره قبولی کانون زبان ایران بزرگسالان پرداختیم و همچنین حداقل نمره قبولی کانون زبان را برای تمامی گروه های سنی بیان کردیم و علاوه بر این فرمول محاسبه نمره قبولی کانون زبان ایران را نیز معرفی نمودیم.

در این مقاله افزون بر موارد فوق، شرایط نام نویسی کانون زبان ایران برای بزرگسالان مطرح شد و در مورد نحوه برگزاری کلاس های کانون زبان ایران نیز مطالبی را برای مشاهده شما عزیزان قرار دادیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد اما در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی های بیشتر می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید.

برای دانلود فایل PDF مقاله کلیک کنید.

2.7/5 - (17 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه می توان نمرات آزمون های کانون زبان ایران را مشاهده کرد؟

برای مشاهده نمرات آزمون های کانون زبان ایران می بایست از طریق سامانه این کانون به نشانیili.ir مراجعه کرد.

در طول ترم تحصیلی زبان آموزان نوجوان و بزرگسال چند آزمون برگزار می شود؟

در طول این دوره ها سه آزمون برگزار می‌شوند که دو آزمون کلاسی و یک آزمون پایان ترم است.

در ترم بزرگسالان و نوجوان نمره فعالیت کلاسی در چه صورت برای زبان آموز محسوب نمی شود؟

چنانچه زبان آموز نوجوان یا بزرگسال ۶۰ درصد نمره آزمون فاینال را کسب نکرده باشد نمره نهایی او بدون توجه به فعالیت های کلاسی محاسبه می شود.

 

نظرات

95 دیدگاه دربارهٔ «نمره قبولی کانون زبان ایران بزرگسالان ۱۴۰۲»

 1. Avatar photo فاطمه گفت:

  من کلاسی 75 شدم و نمره کتبي 63.33 اما نمره نهایی شده ۶۱زده عدم قبولی چراااا؟ من از روشی که تو سایت گفتین حساب کردم شد ۷۲. چرا اینجوریه و با توجه به حذف آزمون میانترم الان کلاسی ۸۰ درصد و کتبي ۲۰ درصد شده؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   از طریق آموزشگاه پیگیری نمایید.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پروش

  دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 + لینک دانلود pdf

  از موارد مهم در زمان ثبت نام آزمون استخدام آموزش پرورش، دانلود و مطالعه دقیق دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد. داوطلبان باید از طریق سایت سازمان سنجش که مجری برگزاری این آزمون است از اخبار و اطلاعیه...
 • رشته های کارشناسی ارشد پردیس خودگردان

  رشته های کارشناسی ارشد پردیس خودگردان 1403 + جدول شهریه

  تحصیل در رشته های کارشناسی ارشد پردیس خودگردان بدون کنکور 1403 در میان داوطلبانی که رتبه مورد نیاز قبولی را کسب نکرده‌اند، متقاضی بالایی دارد. هر ساله لیست رشته‌ها از طریق فراخوان‌های سایت پردیس خودگردان اعلام می‌شود تا داوطلبان بتوانند...
 • ثبت نام آزمون توجیهی بدو خدمت

  ثبت نام آزمون توجیهی بدو خدمت 1402 + زمان، شرایط و مدارک

  شرایط ثبت نام آزمون توجیهی بدو خدمت 1402 اعلام شد. برگزاری دوره های ضمن خدمت توسط دانشگاه های علوم پزشکی هر ساله انجام می شود که هدف از برگزاری آن ها ارتقای سطح علمی کارکنان و افزایش توانمندی های آن...
 • آیا آزمون نظام مهندسی نمره منفی دارد؟ آیین نامه سال 1403

  آیا آزمون نظام مهندسی نمره منفی دارد؟ آیین نامه سال 1403

  آیا آزمون نظام مهندسی نمره منفی دارد؟، برای پاسخ به این سوال ابتدا باید در نظر بگیریم  که آزمون نظام مهندسی یکی از مهمترین آزمون‌های حرفه‌ای در ایران است که هر ساله برای ارزیابی و تایید صلاحیت فارغ التحصیلان رشته‌های...
تماس با مشاور