ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

کانون زبان ایران + لینک ورود به سامانه جامع www.e_ili.ir

ili.ir + ورود به سامانه جامع کانون زبان ایران
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با کارشناس مرتبط با سامانه کانون زبان ایران

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

افرادی که قصد دارند در دوره‌های آموزش زبان کانون زبان ایران ثبت نام کنند، می‌توانند به آدرس ili.ir مراجعه کنند. مرکز کانون زبان از قدیمی‌ترین و معتبرترین آموزشگاه‌های زبان در کشور می‌باشد. در سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران کلاس‌ها به صورت آنلاین و حضوری، در دوره‌های مختلف و برای  زبان‌های گوناگون مانند فرانسه، آلمانی، عربی و… برگزار می‌گردد.

آشنایی با مراحل کامل ورود به سامانه جامع کانون زبان ایران به نشانی ili.ir و همچنین نحوه ورود کاربر به سایت کانون زبان ایران بسیار اهمیت دارد. چنانچه در ارتباط با فرایند ثبت نام در سایت کانون زبان ایران سؤال و ابهامی دارید، می‌توانید با همکاران ما در ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 در تماس باشید.

دوره‌ های سایت کانون زبان ایران

کانون زبان ایران به نشانی ili.ir یکی از بهترین برگزار کننده‌های دوره‌های آموزشی و همچنین دوره  ttc می‌باشد. این آموزشگاه از بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی و اساتید استفاده می‌کند تا همیشه در سطح کشور دارای رتبه بالا باشد و از نظر کیفی افت نکند. در این آموزشگاه علاوه بر زبان انگلیسی زبان‌های متعدد دیگری تدریس می‌شود و افراد به راحتی می‌توانند در این دوره‌ها شرکت نمایند.

انواع زبان‌های تدریس شده در کانون زبان ایران به صورت جدول بیان شده است:

عربی انگلیسی
آلمانی فرانسه
اسپانیایی ایتالیایی

برای ثبت نام کلاس کانون زبان ایران کلیک کنید.

دوره‌ های سایت کانون زبان ایران

 • زبان انگلیسی

زبان انگلیسی در کانون زبان ili.ir به دو صورت عادی و مکالمه تدریس می‌شود کع در نوع عادی برای همه سنین و گروه‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می‌گردد.

نحوه ثبت نام در سایت کانون زبان ایران ili.ir  نیز به صورت حضوری و آنلاین می‌باشد و می‌توان ترم خود را به صورت عادی و یا نیمه فشرده و یا فشرده انتخاب نمود و کلاس‌های مکالمه حرفه‌ای بیشتر افراد بزرگسال شرکت می‌کنند. برای زبان انگلیسی دوره‌های مانند انگلیسی در سفر، انگلیسی در شعر و ادبیات و … نیز دارد.

 • زبان آلمانی

زبان آلمانی به دو صورت عادی و فشرده برای نوجوانان و بزرگسالان برگزار می‌گردد و روش آموزش زبان آلمانی به صورت تعاملی و گفت و گو محور می‌باشد.

 • زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی دارای رده سنی خاصی نیست و همه افراد می‌توانند شرکت نمایند و مانند دو زبان انگلیسی و المانی دارای سطح‌های مختلف است و بر پایه چهار مهارت زبان آموزی برگزار می‌گردد.

 • زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی رده سنی ندارد و نوع آموزش بر مبنای آموزش عادی و یا ویژه است و روش آموزش زبان ایتالیایی بر مبتنی گفت و گو افراد کلاس است. برای ثبت نام به سایت ili.ir مراجعه نمایید.

 • زبان عربی

زبان عربی نیز برای دو رده نوجوانان و بزرگسالان می‌باشد. این زبان نیز بر اساس تکیه بر چهار مهارت است و به صورت مکالمه محور تدریس می‌شود.

 • زبان فرانسه

زبان فرانسه شبیه به زبان انگلیسی برای سه رده سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می‌باشد.در تدریس زبان فرانسه آزمون‌های بین المللی زبان فرانسه نیز وجود دارد که شما  می‌توانید از آن‌ها بهره مند شوید.

بنر کال تو اکشن

جهت آشنایی با ثبت نام کلاس کانون زبان ایران کلیک کنید.

خدمات سایت کانون زبان ایران

سایت کانون زبان ایران به نشانی ili.ir  دارای بخش‌های زیادی می‌باشد که افراد علاقه مند به شرکت در دوره‌های آن می‌توانند به قسمت‌های مختلف آن مراجعه نمایند و از امکانات آن بهره مند شوند.

برای اطلاع از پرداخت شهریه کانون زبان ایران کلیک کنید.

هر فردی که وارد سامانه ili.ir می‌شود در ابتدا صفحه زیر را می‌بیند که ما قصد داریم قسمت‌های مختلف سامانه ili.ir را برای شما توضیح بدهیم.

قسمت اول سایت ili.ir:

 • سامانه جامع

سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران ili.ir برای افرادی که ثبت نام کرده‌اند و قصد دارند به کمک نام کاربری و رمز عبور  وارد حساب کاربری خود شوند استفاده می‌شود

 • ثبت نام

اگر قصد  ثبت نام در ili.ir دارید باید به قسمت ثبت نام بروید و ثبت نام خود را تکمیل نمایید و در انتها نام کاربری و رمز عبور خود را تحویل بگیرید.

 • آزمون‌ها و گواهینامه‌ها

در این قسمت اطلاعیه‌ها و نکات و استعلامات مهم در ili.ir قرار دارد .اگر قصد مطالعه اطلاعاتی در مورد برگزاری آزمون‌های مختلف و یا نکاتی در مورد سامانه صدور مدارک تحصیلی و سایت استعلام مدارک دارید باید به این قسمت در سایت ili.ir بروید.

قسمت  2 ili.ir:

در این قسمت تمام زبان‌های ارائه شده در ili.ir قرار دارد که با کلیک بر روی هر کدام توضیحات کاملی را می‌توانید مطالعه نمایید.

قسمت 3 ili.ir:

در قسمت سوم خدمات سایت ili.ir است که برای کاربرای می‌باشد و این خدمات شامل موارد زیر است:

خدمات سایت ili.ir کانون زبان ایران

عنوان توضیحات خدمات ili.ir
کلاس آفلاین افرادی که امکان شرکت در ساعات برگزاری کلاس‌های آنلاین را نداشته‌اند می‌توانند از طریق این گزینه برای مشاهده آن‌ها به صورت آفلاین اقدام کنند.
کلاس آنلاین بزرگسالان و غیر انگلیسی افراد بزرگسالی که قصد ورود به کلاس آنلاین کانون زبان ایران مربوط به خود را دارند، می‌بایست این گزینه را انتخاب کنند.
کلاس آنلاین کودکان و نوجوانان اگر افرادی که در رده سنی کودکان و نوجوانان قرار می‌گیرند، در صورتی که بخواهند وارد کلاس‌های آنلاین خود شوند، باید این بخش را بفشارند.
اطلاعات مراکز در این بخش اطلاعاتی درباره مراکز به مربوط به این موسسه، که در هر منطقه از کشور وجود دارد، قرار داده شده است. مراجعه کنندگان برای این که نام مرکز و آموزشگاه را پیدا نمایند، می‌بایست استان و شهر مورد نظر خود را انتخاب کنند.
استان‌ها با کلیک بر روی این گزینه و فشردن نام استان مورد نظر، متقاضیان می‌توانند از اطلاعات مراکز موجود در هر استان اطلاع یابند.
آزمون‌های آنلاین ili.ir زمان آموزان این مجموعه، برای شرکت در آزمون‌های آنلاین باید از طریق این قسمت اقدام کنند.
تقویم‌ترمی جزئیات مربوط به شروع، پایان و تاریخ آزمون‌ترم های مختلف کانون مذکور، در این بخش ارائه شده است.
اخبار ili.ir اخبار و اطلاعیه‌های مهم داخل وبسایت از این طریق در اختیار کاربران قرار داده می‌شود.
شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنندگان برای دسترسی به آدرس مجموعه در شبکه‌های اجتماعی مختلف باید از طریق بخش مربوطه اقدام نمایند.

نحوه ورود کاربر به سایت کانون زبان ایران

زبان پژوهانی که قصد استفاده از امکانات سایت کانون زبان ایران را دارند، باید ابتدا وارد سامانه شوند. زبان آموزان قدیمی کانون می‌توانند وارد سامانه ilireg.ir شوند. اما زبان آموزان جدید باید وارد نشانی www.ili.ir شوند. در ادامه به مراحل ورود کاربر به سایت کانون زبان ایران اشاره کرده‌ایم.

زبان آموزان باید در گوگل «سامانه جامع کانون زبان ایران» را جستجو کرده و وارد سایت کانون زبان شوند.

گام اول ورود کاربر به سایت کانون زبان ایران

افراد چنانچه قصد ورود به این سایت را داشته باشند، باید به بخش “ورود کاربر” وارد شوند.

گام دوم ورود کاربر به سایت کانون زبان ایران

در گام بعد باید شناسه کاربری و کلمه عبور سامانه جامع کانون زبان را در کادری که مشخص شده ثبت کرده و گزینه ورود به سامانه را انتخاب نمایند.

نکته 1: شناسه کاربری زبان آموزان همان کد زبان آموزی و کلمه عبور کد ملی زبان آموزان است.

نکته 2: داوطلبان چنانچه کلمه عبور را تغییر داده و آن را به خاطر ندارند، می‌توانند گزینه «فراموشی رمز عبور» را انتخاب کرده و رمز عبور خود را بازیابی نمایند.

نحوه ثبت نام در سامانه جامع کانون زبان ایران

برای اینکه افراد بتوانند وارد سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران به نشانی ili.ir بشوند و بتوانند مراحل مورد نیاز خود را  چون ثبت نام و یا پرداخت شهریه را انجام دهند باید مراحل زیر را به طور کامل طی نمایند. نحوه ورود به سایت کانون زبان ایران به صورت زیر می‌باشد:

1-ابتدا وارد سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران به نشانی اینترنتی ili.ir  بشوید و  گزینه سامانه جامع / ثبت نام را انتخاب و کلیک نمایید.

گام اول ثبت نام در سامانه جامع کانون زبان ایران

2-پس از ورود باید شناسه کاربری و رمز عبور خود را زده و وارد شوید و در این قسمت وارد حساب کاربری خود در ili.ir می‌شوید.

3- اما اگر از قبل ثبت نام نکرده باشید، نحوه ورود به سایت کانون زبان ایران اینگونه می‌باشد که باید ابتدا گزینه پیش ثبت نام ورودی جدید را بزنید و شروع به ثبت نام در سایت کانون زبان ایران به نشانی ili.ir نمایید.

گام دوم ثبت نام در سامانه جامع کانون زبان ایران

4- پس از اینکه وارد مرحله ثبت نام در سایت کانون زبان ایران شدید باید تمامی اطلاعات خود را به صورت دقیق و کامل وارد نمایید و در آخر گزینه ثبت پیش ثبت نام را در ili.ir کلیک کنید.

5- در نهایت می‌توانید پس از ثبت نام موفقیت آمیز مجدد به صفحه اول برگردید و با درج شناسه کاربری و رمز عبور خود وارد حساب خود شوید.

ترم‌ های سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران

سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران یا ili.ir برای رده سنی بزرگسالان شامل مقاطع زیر است:

سطح پایه

 • اولین مرحله یادگیری زبان Basic  محسوب می‌شود، شامل سه سطح B1 تا B3 است.

 

مقطع مبتدی

 • سطح Elementary  و ی همان مبتدی برای مقطع شامل سطوح  El1 تا El3 است.
مقطع پیش متوسطه

 • نام دیگر سطح پیش متوسطه Pre-Intermediate  است و این مقطع شامل سه سطح Pre1 تا Pre3 است.
مقطع متوسطه

 • سطح متوسطه و یا Intermediate  برای سطوح این مقطع شامل سه سطح از Inter1 تا Inter3 است.
مقطع فوق متوسطه

 • این مقطع High Intermediate در ili.ir  می‌باشد و  شامل سه سطح High1 تا High3 است.
مقطع پیشرفته

 •  در ili.ir  این سطح به نام Advance است و مقطع هم شامل سه سطح از Ad1 تا Ad3 است.

معرفی سامانه نظرسنجی کانون زبان ایران exam.ili.ir

زبان آموزان علاوه بر دسترسی به خدمان کانون زبان ایران، می‌توانند به سامانه نظر سنجی کانون زبان ایران به نشانی exam.ili.ir دسترسی داشته باشند.  کانون زبان با راه اندازی و معرفی این سایت، به سؤالات افراد پاسخ دهند.

شرکت در آزمون نظرسنجی کانون زبان از شروط مهم حضور در آزمون‌های میان‌ترم است. از این رو زبان آموزان پس از ورود به سایت مذکور و ثبت کد ملی و رمز عبور به سؤالات جواب دهند.

زمان شرکت در آزمون نظرسنجی نیز قبل از شرکت در آزمون‌های کانون زبان ایران نیز از سوی موسسه اعلام خواهد شد.

معرفی سامانه نظرسنجی کانون زبان ایران

اخبار پیرامون کانون زبان ایران

 • بازدید معاون آموزشی کانون زبان ایران از نمایشگاه هفته ملی کودک

دکتر بهجت تربتی نژاد، معاون آموزشی به همراه دکتر یاسر زنگنه، مدیر آموزشی و مرتضی فرجیان نژاد، سرپرست مدیریت امور مدرسین معاونت آموزشی از غرفه کانون زبان ایران در نمایشگاه هفته ملی کودک بازدید کردند.

 • «ترکی استانبولی» دهمین زبان کانون زبان ایران از ترم پاییز ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، زبان ترکی دهمین زبانی است که پس از انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ایتالیایی، چینی و فارسی (برای غیرفارسی زبانان) به آموزش‌های این مجموعه اضافه شده است.


خلاصه مطلب

کانون زبان ایران طبق اطلاعیه‌هایی در سامانه ili.ir اقدام به پذیرش زبان آموز می‌کند. در سامانه جامع کانون زبان ایران کلاس‌ها به صورت آنلاین و حضوری و برای دوره‌ها و زبان‌های مختلف برگزار می‌گردد. ما در این مقاله مراحل کامل نحوه ورود کاربر به سایت کانون زبان ایران به نشانی ili.ir را برای شما عزیزان بیان کردیم.

چنانچه در ارتباط با زمان ثبت نام در سایت کانون زبان ایران و نحوه  ورود به سایت کانون زبان ایران سوالی داشته باشید، می‌توانید از طریق شماره 9099075307 با کارشناسان مجرب آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نموده تا بهترین مشاوره را به شما ارائه دهند.

برای دانلود pdf کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با کارشناس مرتبط با سامانه کانون زبان ایران

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای ورود به سایت کانون زبان ایران از چه طریقی باید اقدام نمود؟

افراد می توانند برای ورود به این سایت به نشانی ili.ir مراجعه نمایند.

سایت کانون زبان ایران دارای چه بخش هایی می باشد؟

این سامانه شامل بخش هایی همچون ثبت نام، آزمون ها و گواهینامه ها، کلاس آفلاین و... می باشد.

 ثبت نام کلاس های زبان کانون ملی چه زمانی انجام می شود؟

این ثبت نام معمولا برای ترم جدید روزهای ابتدایی هر فصل انجام می شود.

نظرات

6 دیدگاه دربارهٔ «کانون زبان ایران + لینک ورود به سامانه جامع www.e_ili.ir»

 1. Avatar photo سینا گفت:

  دوره های زبان اسپانیایی کانون زبان ایران فقط برای بزرگسالانه یا کودکان هم داره؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر بله میتونید ثبت نام کنید

 2. Avatar photo محمد گفت:

  برای ثبت نام در کانون زبان ایران به کدوم سایت باید برم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر باید به سایت ili.ir مراجعه کنید

 3. Avatar photo نسیم گفت:

  سلام دختر من 12 سالشه میخوام بذارم کلاس زبان آلمانی و انگلیسی. کانون زبان ایران کلاس‌های عادی ترمیک داره یا فشرده؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر کلاس ترمیک هم میتونید ثبت نامشون کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • نقش کلاس آمادگی تیزهوشان در افزایش شانس قبولی آزمون

    یکی از وظایف مهم کادر آموزشی مدارس، ارزیابی دانش‌آموزان ازنظر علمی و گزینش آن تعدادی است که جزو دانش‌آموز تیزهوش و مستعد شناخته می‌شوند. این دانش‌آموزان به دلیل توانایی ذهنی بالا و قدرت یادگیری قوی که دارند، می‌توانند با...
 • بهترین آموزشگاه کنکور در کشور

  کنکور یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی هر دانش آموزی است؛ بنابراین باتوجه‌به رقابت زیاد بین داوطلبان و اهمیت این آزمون در آینده شغلی آن‌ها، پیشنهاد ما شرکت در دوره‌های آموزشی بهترین آموزشگاه کنکور کشور (آکادمی مسگرینو) است که توسط مهندس...
 • قوانین اعتراض به نمره دانشگاه

  نحوه اعتراض به نمره دانشگاه ۱۴۰۳ + تغییر بعد ثبت نهایی

  توجه به قوانین اعتراض به نمره دانشگاه می تواند تاثیر مثبتی در دیدگاه و نظر اساتید به درخواست دانشجویان داشته باشد. در گذشته از نوشتن نامه های رسمی و اداری کاغذی در این خصوص استفاده می شد اما امروزه با...
 • انتخاب واحد سامانه گلستان

  انتخاب واحد سامانه گلستان 1403 + زمان – راهنما kut.ac.ir

  دانشجویان دانشگاه سراسری، پیام نور و فرهنگیان برای انتخاب واحد سامانه گلستان می‌بایست وارد آدرس اینترنتی دانشگاه golestan.kut.ac.ir شوند. این سامانه در حال حاضر در اختیار کلیه دانشجویان نام برده شده قرار گرفته تا از این طریق بتوانند برای انتخاب...
تماس با مشاور