ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نحوه گزینش آموزش و پرورش ۱۴۰۲ + راهنما و تجربه پذیرفته شدگان

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲۲
نحوه گزینش آموزش و پرورش
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا از نحوه گزینش آموزش و پرورش آگاهی دارید؟ افرادی که قصد ورود و اشتغال در وزارت آموزش و پرورش را دارند، بایستی علاوه بر قبولی در آزمون کتبی، در مرحله مصاحبه و گزینش نیز با موفقیت عبور کنند.

به همین دلیل، در این ادامه قصد داریم تا راهنمای گام به گام گزینش آموزش و پرورش را ارائه دهیم. همچنین، به منظور رفاه حال متقاضیان گرامی چند نمونه از تجربه گزینش آموزش و پرورش را ذکر خواهیم کرد.

از آنجا که بسیاری از داوطلبان برای حضور و پاسخگویی به سوالات مصاحبه و گزینش آموزش و پرورش دچار استرس می شوند و با روند تاثیر و نمره دهی آن آشنا نیستند، مشاوران ایران تحصیل در کنار همه دوستان عزیز هستند تا تمامی راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

 

برای اطلاع از نحوه گزینش آموزش و پرورش در آزمون استخدامی و دانشگاه فرهنگیان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

اطلاع از نحوه گزینش آموزش و پرورش برای چه کسانی مهم است؟

 

آموزش و پرورش به عنوان یکی از مهم ترین ارگان های کشور، فیلترهای خاصی را برای جذب کارمندان و کارکنان خود دارد. این فیلترها جهت انتخاب افراد دارای صلاحیت و مناسب در جهت امر آموزش می باشد. از جمله مراحل با اهمیت در این خصوص، می توان به مرحله گزینش اشاره نمود.

افرادی که در آزمون کتبی موفق به کسب نمره حد نصاب شده و در مصاحبه نیز شرکت کرده اند، بایستی در مرحله گزینش نیز مورد تایید قرار گیرند. در ادامه با ذکر جزئیات بیشتری راهنمای گام به گام گزینش آموزش و پرورش را ارائه خواهیم داد، اما ممکن است این سوال نیز برای شما مطرح شود که چه کسانی می بایست مراحل گزینش را پشت سر بگذارنند.

 

گزینش آموزش و پرورش

گزینش آموزش و پرورش

 

این قانون در واقع شامل تمامی معلمان و کارکنان کارکنان آموزش و پرورش، مدارس غیر انتفاعی، سازمان ها و شرکت های تابعه اعم از داوطلبان مراکز تربیت معلم، تعهد دبیری، متعهدین خدمت و استخدام و اشتغال، بورسیه های داخل و خارج، اعزام مأمورین ثابت، مأمورین و منتقلین سایر دستگاه ها برای مشاغل آموزشی و غیر آموزشی می شود. در صورتی که افراد مذکور از شرایط لازم برخوردار نباشند، ورود آن ها به این ارگان خودداری خواهد شد.

مشاوره تخصصی استخدام اموزش پرورش

 

 

جهت اطلاع از لیست رشته های استخدامی آموزش و پرورش بر روی وارد لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

نحوه گزینش آموزش و پرورش برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

اگر به طور کلی بخواهیم شیوه های جذب نیرو در آموزش و پرورش را شرح دهیم، باید بگوییم که علاقه مندان می توانند به چهار روش شرکت در کنکور، آزمون استخدامی، مدارس غیر دولتی و خبرگزاری فارس به این ارگان وارد شوند.

در حال حاضر بیش از نیمی از معلمان از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب می گردد. به این ترتیب که متقاضیان ابتدا در کنکور سراسری شرکت کرده و سپس در صورت قبولی در مصاحبه و گزینش می توانند در یکی از دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر رجایی به تحصیل بپردازنند.

افرادی که تجربه گزینش آموزش و پرورش را دارند، به خوبی می دانند که قبول شدگان مرحله اول آزمون به صورت دو یا یک نیم برابر ظرفیت، دعوت به مصاحبه می شوند. نکته قابل توجه در مورد نحوه گزینش آموزش و پرورش این است که مصاحبه و گزینش به طور همزمان صورت می گیرد. یعنی مصاحبه کنندگان در همان جلسه، مصاحبه تخصصی و سوالات گزینش را از فرد می پرسند.

سپس، از داوطلب تحقیقات محلی نیز صورت خواهد گرفت و اگر تحقیقات مورد تائید قرار گیرد، نتایج نهایی اعلام و لیست افراد پذیرفته شده انتشارمی گردد.

 

 

به منظور دستیابی به اطلاعات مربوط به کارنامه سبز آزمون استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

راهنمای گام به گام گزینش آموزش و پرورش در آزمون استخدامی

یکی دیگر از شیوه های اشتغال در آموزش و پرورش که در سال های اخیر نیز به طور جدی تری مورد توجه قرار گرفته است، آزمون استخدامی می باشد. این آزمون که به ماده 28 نیز شناخته می شود، تقریبا در هر سال یک بار برگزار می شود، سه مرحله اساسی دارد. در زیر به ترتیب نحوه گزینش آموزش و پرورش آزمون استخدامی را شرح می دهیم.

 

 • شرکت در آزمون استخدامی که زمان آن به صورت فراخوان به اطلاع متقاضیان می رسد. این آزمون به صورت تستی بوده و به شیوه رقابتی می باشد.

 

 • افرادی که در مرحله اول جزء نفرات برتر در سهمیه خود هستند، به صورت دو یا سه برابر ظرفیت برای مصاحب دعوت می گردند. در این مصاحبه بیشتر به سوالات تخصصی مربوط به رشته پرداخته می شود و هدف محک زدن سطح دانش مصاحبه شونده است.

 

 • چند روز بعد از مصاحبه علمی، نوبت به حضور در مصاحبه عقدتی سیاسی می رسد. در این مرحله غالبا سوالاتی در حوزه احکام، مسائل سیاسی، دینی و … پرسده می شود. سپس، مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش استان مربوطه، پرونده ها را تکمیل نموده و به وزارتخانه ارجاع می دهد. این وزارتخانه بررسی های لازم را انجام داده و برای سازمان سنجش ارسال می کند.

 

 • مرحله نهایی از راهنمای گام به گام گزینش آموزش و پرورش به تحقیقات محلی اختصاص دارد. نکته ایی که به طور معمول در مورد این مرحله وجود دارد، این است که اکثر افراد شرکت کننده در مصاحبه عقیدتی سیاسی پذیرفته می شوند. چرا که تحقیقات از قبل صورت می گیرد و صلاحیت عمومی داوطلبان سنجیده می شود.

 

 • پذیرفته شدگان بایستی برای یک دوره مهارت آموزی یکساله ثبت نام و در آن شرکت کنند.

 

شرایط قبولی در گزینش آموزش و پرورش

شرایط قبولی در گزینش آموزش و پرورش

 

 

جهت ورود به سامانه سنجش و پایش کیفی آموزش و پرورش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

شرایط لازم برای قبولی در گزینش آموزش و پرورش چیست؟

 

علاوه بر شرایط عمومی، تمامی افرادی که قرار است به عنوان معلم یا کارمند جذب آموزش و پرورش شوند، بایستی از یک سری شرایط برخوردار باشند تا صلاحیت آن ها از نظر اخلاقی ، اعتقادی و سیاسی مورد تایید قرار گیرند. این شرایط به شرح زیر می باشند:

 • معتقد بودن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان ذکر شده در قانون اساسی
 • پایبندی و التزام عملی به احکام دینی
 • پایبندی به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی، و ولایت فقیه
 • نداشتن شهرت به فساد اخلاقی و یا سوء سابقه اجتماعی
 • نداشتن ارتباط یا وابستگی به فرقه یا گروهک های تشکیلاتی، جانبداری از احزاب ها یا سازمان هایی که فعالیت غیر قانونی دارند. اگر داوطلب قبلا مشمول این موارد بوده باشد، در صورتی که توبه نموده باشد، بنا به تایید مشکلی وجود نخواهد اشت.
 • نداشتن سوء سابقه کیفری

 

نکته 1: برای داوطلبانی که از اقلیت های مذهبی به شمار می روند، قوانین و شرایط ویژه ایی در نظر گرفته شده است که بر اساس پیروی از احکام اسلامی می باشد.

نکته2: متقاضیانی که دارای سهمیه ایثارگران می باشند در اولویت هستند و اگر تقاضا زیاد باشد، مواردی همچون مناطق محروم، فعالیت در نهادهای انقلاب، شرکت در نماز جمعه و جماعات، پوشش چادر برای خواهران برای گزینش تاثیر گذار خواهد بود.

 

 

جهت مشاهده و دریافت دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

از سامانه گزینش آموزش و پرورش چه می دانید؟

سازمان آموزش و پرورش سایتی را تحت عنوان سامانه گزینش آموزش و پرورش طراحی نموده است. داوطلبان با مراجعه به این سامانه که آدرس آن gozinesh.medu.ir می باشد، جهت ثبت نام و شرکت در مصاحبه، با نحوه گزینش آموزش و پرورش آشنا گردند. سامانه گزینس آموزش و پرورش دارای امکانات متفاوتی است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

 • انتشار اطلاعیه های مرتبط با گزینش داوطلبان و مصاحبه های حضوری. در واقع افراد در هنگام ور.د به صفحه اصلی سامانه می توانند با چند منو مهم از قبیل هسته های گزینش، آدرس شماره پاسخگویی، و جدیدترین اطلاعیه های مربوط به گزینش مطلع گردند.

 

 • چنانچه به دنبال آگاهی از آدرس هسته گزینش استان محل آزمون خود باشید، با کلیک بر روی منوی هسته های گزینش می تواند آدرس هزینه گزینش همه استان ها را مشاهده نماید. همچنین، مواردی همچون کد، مدیر هسته، تلفن خانه، صندوق پستی، و پست الکترونیکی نیز در این بخش درج می شود.

 

 • فرم اطلاعات فردی که بایستی پیش از حضور برای مصاحبه تکمیل گردد، در سامانه هسته گزینش قابل دسترسی است.

 

 • اطلاع از راهنمای گام به گام گزینش آموزش و پرورش یکی دیگر از خدمات سایت مذکور می باشد. این قوانین جهت حضور در مرحله مصاحبه از اهمیت خاصی برخوردارند و هر کدام از متقاضیان می بایست از آن ها آگاه باشند.

 

نکته: فرمی که در سامانه گزینش آموزش و پرورش دریفت می شود، می بایست بعد از تکمیل، یک عکس سه در چهار بر روی آن الصاق شود. سپس داوطلب باید این فرم را به همراه مدارک لازم برای حضور در محل مصاحبه ارائه دهند.

 

 

جهت آشنایی با نحوه ورود به سامانه سنجش آموزش و پرورش aee.medu.ir بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

آشنایی با نحوه سوالات نحوه گزینش آموزش و پرورش

همانطور که ذکر شد،  مراحل مصاحبه و نحوه گزینش آموزش و پرورش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان اندکی با هم متفاوت است. اما به طور کلی، سوالات به اطلاعات تخصصی، عمومی، عقیدتی، سیاسی، آگاهی از مناسبت ها و تاریخ های مذهبی سیاسی اختصاص دارند. برای رفاه حال همه متقاضیان عزیز، در ادامه چند نمونه از پرتکرارترین سوالات را بر اساس تجربه گزینش آموزش و پرورش قید می نمائیم. اما برای کسب اطلاعات دقیق تر و دریافت نمونه سوالات گزینش و مصاحبه با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

 

برای آشنایی با روند اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 • خودتان معرفی کنید و از خانوده تان بگویید. اینکه تحصیل، شغل، منبع درآمد و وضعیت تاهل آن ها چگونه است.
 • اوقات فراغت خود چه کارهایی انجام می دهید
 • کتاب های مورد علاقه تان در چه زمینه هایی هستند؟  آخرین کتابی که خوانده اید چه بود؟
 • چه سوابق علمی، پژوهشی و فرهنگی دارید؟
 • مدارک تحصیلی خود را از کجا  گرفته اید؟
 • آیا تا به حال برای مصاحبه دعوت شده اید؟  اگر قبول شده اید دلیل نرفتنتان چیست؟
 • اپلیکیشن های مجازی که در آنها فعالیت دارید را نام ببرید؟  در کدام گروه ها عضو هستید؟
 • مرجع تقلید کودکان چه کسی کسی است؟
 • احکام به چند دسته تقسیم می شوند؟
 • روش نماز خواندن،  وضو گرفتن و غسل چگونه است؟
 • آیا تقلید از مجتهدی که از دنیا رفته صحیح است؟
 • وضو گرفتن برای چه مواردی واجب است؟
 • نماز میت به چه نحو برگزار می شود؟
 • موضوع سیاسی روز چیست و چه نظری دارید؟
 • وظایف رئیس قوه قضاییه را شرح دهید؟
 • اساس نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران چیست؟
 • بعد از مقام رهبری چه کسی بالاترین مقام کشور را دارد؟
 • مهمترین وظایف رئیس جمهور کدامند؟
 • آیا از بزرگترین کشورهای اروپای غربی آگاهی دارید؟
 • روزی جمهوری اسلامی ایران آرای بیش از ۹۸ درصد استقرار یافت؟

 

 

جهت آشنایی با نحوه اصلاح مشخصات در سامانه امین آموزش و پرورش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

آشنایی با تجربه گزینش آموزش و پرورش 

برای افرادی که در رابطه با نحوه گزینش آموزش و پرورش کنجکاو هستند، بسیار مهم است که از تجربیات افرادی که این مرحله را پشت سر گذاشته اند آشنا شوند و بدانند که رعایت چه نکاتی برای قبولی در آن مهم است. در زیر نکات لازم در این باره را بیان می کنیم تا داوطلبان گرامی راهنمای گام به گام گزینش آموزش و پرورش را کسب نمایند. اما چنانچه می خواهید از رموز موفقیت و پر تکرار ترین سوالات مصاحبه مطلع شوید، با همکاران ما ارتباط بگیرید.

 

 

راهنمای گام به گام گزینش آموزش و پرورش

راهنمای گام به گام گزینش آموزش و پرورش

 

 • گرچه مرحله گزینش نیز جهت ورود و شروع کار در آموزش و پرورش مهم است، اما سعی کنید آن را بیش اندازه بزرگ نکنید، چرا که باعث ایجاد استرس و سردرگمی تان خواهد شد.
 • چند روز قبل از مصاحبه، حتما از مکان دقیق هسته گزینش مطلع و به موقع در محل حاضر شوید.
 • همه مدارک لازم را در روز مصاحبه همراه داشته باشید. اگر مدارکتان ناقص باشد، از شما پذیرفته نخواهند شد.
 • تمامی سوابق علمی و هر آنچه که فکر می کنید باعث جلب نظر هیئت مصاحبه کننده می شود را با خود برده و ارائه دهید. مخصوصا برای متقاضیانی که در آزمون استخدامی شرکت کرده اند، این مورد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 • در پاسخگویی به سوالات با اعتماد بنفس باشید. مصاحبه کنندگان به خوبی متوجه میزان اطمینان یا عدم اطمینان شما به خودتان خواهند شد.
 • حرکات بدن نیز در نظر این هیئت اهمیت دارد. از ورود تا خروج به حرکات خود توجه داشته باشید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام مدرس دانشگاه فرهنگیان و استخدام رسمی سرباز معلمان بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

اعلام نتایج گزینش آموزش و پرورش

حال که با نحوه و تجربه گزینش آموزش و پرورش آشنا شدیم، خوب است درباره شیوه دریافت نتایج نیز آگاه شویم. داوطلبانی که دو مرحله کتبی و مصاحبه را پشت سر گذاشته و گزینش شده اند، منتظر دریافت نتایج نهایی خود هستند. برای دریافت، این نتایج لازم است که از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمود.

روند معمول این است که بعد از اتمام همه مراحل، نمرات و اطلاعات متقاضی توسط مرکز اصلی آموزش و پرورش هر شهر و استان برای سازمان سنجش فرستاده می شود. این سازمان نیز در زمان های مقرر، اسامی نهایی افراد پذیرفته شده را منتر می کند.

برای این امر، لینک فعال اعلام نتایج بر روی صفحه اصلی یا بخش آزمون های استخدامی قرار می گیرد و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده می توان به پرتال شخصی وارد و کارنامه را مشاهده کرد.

 

 

جهت دانلود مقاله نحوه گزینش آموزش و پرورش بر روی لینک کلیک نمایید.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا با ارائه راهنمای گام به گام گزینش آموزش و پرورش ، اطلاعات لازم را در اختیار داوطلبان عزیز قرار دهیم. با تجه به آنکه آزمون سال جاری پیش رو است و به زودی فرایند ثبت نام آن آغاز می شود، برای متقاضیان سوالات بسیاری مطرح می شود و نیازمند راهنمایی هستند. برای این منظور، می توانید ضمن تماس با همکاران ما از تمامی فرایندها و تجربه گزینش آموزش و پرورش و زمان اعلام نتایج مصاحبه آموزش و پرورش آگاه شوید. شماره های زیر در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب پاسخگوی دوستان گرامی خواهد بود.

 

برای اطلاع از نحوه گزینش آموزش و پرورش در آزمون استخدامی و دانشگاه فرهنگیان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

4/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه گزینش آموزش و پرورش چگونه است؟

در این مقاله می توانید راهنمای گام به گام گزینش آموزش و پرورش را مطالعه فرمایید.

سوالات گزینش آموزش و پرورش بیشتر به چه مواردی اختصاص دارد؟

برای دریافت نمونه سوالات و آشنایی با تجربه گزینش آموزش و پرورش متقاضیان آزمون های سال های گذشته می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

سامانه گزینش آموزش و پرورش کدام است؟

داوطلبان با مراجعه به این سامانه که آدرس آن gozinesh.medu.ir می باشد، جهت ثبت نام و شرکت در مصاحبه، با نحوه گزینش آموزش و پرورش آشنا گردند.

مصاحبه و گزینش آموزش  پرورش به چند مرحله تقسیم بندی می شود؟

مصاحبه آموزش و پرورش به دو بخش علمی و صلاحیت های عمومی تقسیم بندی می شوند.

نظرات

 1. زهرا
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۶

  سلام برای استخدامی رشته های جدیدکه در خرداد۱۴۰۲قرار است اعلام شود،درروس عمومی آزمون با دروس اعلام شده برای استخدامی آموزگار ابتدایی یکسان میباشد؟ لطفا توضیح بدید دروس عمومی اختصاصی چه کتابهایی هست ؟تورو خدا راهنمایی کنید ممنون میشم

  • مشاور محمدی
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

   سلام وقت به خیر
   با توجه به تغییرات آزمون استخدامی احتمال متفاوت برگزار شدن آزمون استخدامی دبیری وجود دارد.تا انتشار دفترچه جدید منتظر بمانید.

 2. مشاور حمامی
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام وقتتون بخیر شرایط شماباید تحت برسی مشاور قرار بگیرد تا علت رد شما مشخص شود

 3. احمدی
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

  چرا به رشته مطالعات خانواده بها داده نمیشه بخدا دست کمی از روانشناسی ومشاوره نداره خواهش میکنم راهنماییم کنید که این خواسته م رو مطرح کنم وان شاالله نتیجه بگیرم

 4. Ghobadi
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

  سلام
  ببخشید تشکیل شورا و جواب به تجدید نظر در هسته گزینش استان چقدر طول میکشه ؟

  • مشاور صادقی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام
   زمانش متفاوته

   • نعمتی
    ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۹

    سلام وقت‌بخیر اینجانب امسال بعد از نزدیک ۶ ماه کار در مدرسه برای بار سوم از گزینش رد شدم. شرایط من به نظرتون چطور میشود؟

    • مشاور حمامی
     ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

     سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 5. مریم
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام
  اگر فردی در احکام گزینش نمره کمی گرفته باشد و الان به مدت چهارماه سرکار باشد.میشود که گزینش فرد را رد کند؟
  چند بار برای کارکنان میتوانند امتحان گزینش دهند؟

  • مشاور محمدی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۹

   سلام وقت به خیر
   در صورت نداشتن شرایط و کسب نکردن نمره حد نصاب استخدامی و پذیرفتن شما انجام نمیشد.در صورت اعمال تغییر وضعیت میتوانند از شما مجدد مورد گزینش قرار دهند.

 6. سلام
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام چقدر طول میکشه تا جواب اعتراض به گزینش بیاد؟

  • rahdar
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام وقت بخیر. باید منتظر تماس یا اطلاعیه از طرف ارگان مربوطه خود باشید.

   • محمد صافی
    ۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۸

    سلام من سال قبل آزمون قبول شدم وگزینش هم شدم وحکم کارگزینی وحقوق هم دارم ولی بهمن ماه از گزینش باهام تماس گرفتن ورفتم ازم دوباره گزینش کردن واحکام وقرآن برام زدن دوباره بیا آیا باقرآن واحکام می شود من را ردکرد

    • rahdar
     ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۸

     سلام وقت بخیر. خیر احتمال ندارد و ممکن است برای موارد تکمیلی بوده باشد.

 7. پرستش
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۷

  جواب تجدید نظر دوم گزینش چه زمانی اعلام میشه؟ و چطور به ناعادلانه بودن گزینش آموزش و پرورش و اینکه وقت و هزینه داوطلبان استخدامی هدر می دهد اعتراض کنیم

  • tahmasebi
   ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام دوست عزیز، جوابیه گزینش هیچ زمان مشخص و از قبل تعیین شده ای ندارد، برای ثبت شکایت و اعتراض مورد نظرتون میتونید به صورت حضوری مراجعه کنید و یا به اداره گزینش نامه مکتوب در خصوص محتوای درخواستتون ارائه بدید.

 8. منصور
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

  سلام آیا امکان داره کسی که در آزمون ومصاحبه ها قبول شده باشه و بعد از گذراندن دوره هابه مدت سه هفته وگرفتن ابلاغ واشتغال به کار بعداز دو هفته خبر بدن که گزینش رد شده باشه وبزرگترین ضربه روحی وروانی را به فردوارد کند؟؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • توکل به خدااااااااا
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

   بله وجود داره فعلا این کار با ما کردن ….سردرگم کردن مارو

   • karimi
    ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 9. علی
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

  سلام.اگر برای تحقیقات محلی نیان یعنی رد شدیم؟

  • behrouzi
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

   با توجه به نحوه گزینش اموزش پرورش 1401 متاسفانه بله

مطالب مرتبط

تماس با مشاور