تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دفترچه نهمین آزمون استخدامی

مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دفترچه نهمین آزمون استخدامی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

نتایح نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی خدمت افراد شرکت کننده در این آزمون اعلام شد. کلیه افراد الزاماً باید در زمان تعیین شده اقدامات لازم را برای اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی کشور انجام دهند. دقت داشته باشید که اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در سازمان های اجرایی مختلف به صورت اینترنتی به عرض افراد می رسد. بعد از مشاهده نتایج آزمون استخدامی نوبت به انجام فرآیندهای لازم برای ثبت نام می رسد.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای هر یک از داوطلبان امری الزامی است در نتیجه می توانید از کمک مشاوری کاردانه برای اطلاع از موارد مذکور کمک بگیرید. تیم مشاوره حاضر در مرکز مشاوره تحصیلی می توانند برای سهولت مشاهده نتایج آزمون استخدامی و ارائه اطلاعاتی در رابطه با زمان تعیین شده برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان در خدمت شما باشند.

 

 

جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور خدمت داوطلبان و متقاضیان اعلام می شود

 

 

 

زمان مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 مورد مهمی که هر یک از افراد شرکت کننده در آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی باید توجه لازم را به آن مبذل دارند در رابطه با زمان اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی است.

کلیه داوطلبان باید در این زمان تعیین شده اقدامات لازم را برای اعلام نتایج و مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی انجام دهند.

با توجه به رسم هر ساله احتمالاً زمان اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی کشور حدود یک ماه بعد از شرکت داوطلبان در آزمون ورودی این سازمان هاست.

البته در رابطه با زمان اعلام نتایج و مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در سال جاری و در هشتمین دوره برگزاری باید عرض کنیم که احتمالاً مشاهده نتایج آزمون استخدامی احتمالاً در دی ماه برای شرکت کنندگان میسر است.

ولی دقت داشته باشید که فعلاً نمی توان زمان دقیقی را در رابطه با زمان اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی کشور و یا دوره هشتم اعلام نتیجه این آزمون خدمت شما اعلام کرد و باید منتظر اعلام سازمان مربوطه در این رابطه باشیم.

 

 

نحوه مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چگونه است؟

در رابطه با نحوه مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی باید خدمت شما عرض کنیم که این نتایج طی دو مرحله متفاوت به عرض داوطلبان و افراد شرکت کننده می رسد.

در واقع، هر یک از افراد باید برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی در قالب نتایج اولیه و نهایی اقدام کنند.

اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی کشور به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org خدمت داوطلبان انجام می گیرد.

در ادامه با ذکر نحوه مشاهده و اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در قالب نتایج اولیه و نهایی در خدمت شما هستیم.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

نحوه اعلام نتایج اولیه نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای تمامی داوطلبان شرکت کننده در قالب کارنامه در سایت سازمان سنجش صورت می گیرد.

البته دقت داشته باشید که زمان تعیین شده برای اعلام نتایج از قبل در این سامانه به وسیله مسئولین امر خدمت افراد شرکت کننده اعلام می شود.

بر طبق تصمیم سازمان سنجش اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی همچون سال های قبل برگزاری آزمون در حدود سی روز بعد از برگزاری و اجرای آزمون برای کلیه افراد انجام می گیرد و آن ها می توانند برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی به شکل آنلاین و اینترنتی اقدام بفرمایند.

در ادامه با ذکر راهنمای تصویری اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در خدمت شما عزیزان و همراهان سایت ایران تحصیل هستیم.

 

 

اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی کشور

 

 

. در قدم اول برای اطلاع از نتایج آزمون استخدامی کشور الزاماً باید وارد سامانه سازمان سنجش شوید و آدرس آن را در مرورگر خود تایپ بفرمایید.

 

 

 

مشاهده نتایج آزمون استخدامی

 

 

. با ورود به صفحه بعدی می توانید بر روی اولین گزینه یعنی سازمان سنجش آموزش کشور کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

 

 

 

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

 

 

. پس از ورود به صفحه اول سایت سازمان سنجش آموزش کشور نوبت به کلیک بر فیلد بنفش رنگی با نوشته استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی می رسد.

 

 

 

نتایج آزمون استخدامی

 

 

. پس از کلیک بر روی این گزینه به صفحه دیگری وارد می شوید که الزاماً باید در آن بر روی عبارتی تحت عنوان کارنامه آزمون استخدامی متمرکز کلیک بفرمایید تا بدین ترتیب امکان مشاهده نتایج آزمون استخدامی برایتان فراهم شود.

 

 

 

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

 

. در صفحه بعدی باز شده دو روش مختلف برای مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به شما پیشنهاد شده که می توانید یکی از آن ها را برای اطلاع از نتایج آزمون استخدامی انتخاب کنید.

در اولین روش می توانید با درج عبارت امنیتی، شماره شناسنامه و شماره پرونده در فیلدهای مربوطه از نتایح نهمین دوره آزمون استخدامی مطلع شوید.

اما در روش دوم این امر از طریق وارد کردن موارد مهمی همچون نام و نام خانوادگی، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره داوطلبی و عبارت امنیتی برای شما مقدور است.

 

 

نحوه اعلام نتایج نهایی نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

در رابطه با نحوه اعلام نتایج نهایی نهمین آزمون استخدامی کشور و مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی باید خدمت شما عرض کنیم که این امر نیز به صورت اینترنتی برای کلیه افراد متقاضی انجام می گیرد.

در ادامه با ذکر نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به صورت تصویری در خدمت شما هستیم.

 

 

اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی کشور

 

 

. در اولین قدم برای اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی کشور باید آدرس سایت سنجش به نشانی sanjesh.org را در مرورگر خود وارد کنید.

 

 

 

مشاهده نتایج آزمون استخدامی

 

 

. قدم بعدی باید بر روی آدرس سایت سازمان سنجش آموزش و کشور یعنی اولین گزینه به نمایش درآمده در صفحه بزنید.

 

 

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

 

 

 

. در صفحه بعدی به نمایش درآمده باید بر روی گزینه استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی جهت اطلاع و مشاهده نتایج آزمون استخدامی کلیک کنید.

 

 

نتایج آزمون استخدامی

 

 

 

. در صفحه بعدی گزینه ای را تحت عنوان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی را مشاهده می کنید و که الزاماً باید بر روی آن کلیک بفرمایید.

 

 

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

 

. در آخرین قدم برای مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دو راه برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی وجود دارد که می توانید یکی از آن ها را برای اطلاع از نتایج و اطلاع از اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی انتخاب کنید.

 اولین پیشنهاد برای اعلام نتایج ثبت نام درج سه مورد عبارت امنیتی، شماره شناسنامه و همین طور شماره پرونده فرد داوطلب است.

ولی در دومین روش برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی می توانید با درج عبارت امنیتی، شماره شناسنامه و نام و نام خانوادگی خود و در ادامه کلیک بر روی عبارت مشاهده نتیجه برای مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی کشور اقدام فرمایید.

 

 

آیا پس از اعلام و مشاهده نتایج آزمون استخدامی امکان اعتراض نیز وجود دارد؟

سؤالی که شاید برای شما دوست عزیز شرکت کننده در آزمون استخدامی سنجش مطرح شود این است که آیا بعد از اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی کشور در سال آینده می توان برای اعتراض به نتایج اعلام شده نیز اقدام کرد یا خیر؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید عرض کنیم که بله خوشبختانه سازمان سنجش این فرصت را در اختیار داوطلبان و افراد شرکت کننده در آزمون دستگاه های اجرایی قرار داده است.

اما آیا اطلاعی در رابطه با زمان اعتراض به نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دارید؟

در رابطه با نحوه ثبت اعتراض به نتایج اعلامی چطور؟

در ادامه این نوشته در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی پس از مشاهده نتایج آزمون استخدامی کشور با شما صحبت می کنیم.

 

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

در رابطه با زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی باید عرض کنیم که به طور معمول به محض انتشار اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی و انتشار کارنامه نهایی می توانید تا مدت ده روز برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدام بفرمایید.

 

 

ثبت اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی در چه صورتی امکان پذیر است؟

در رابطه با ثبت اعتراض به نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی باید خدمت شما عرض کنیم که این امر در دو صورت برای افراد شرکت کننده امکان پذیر است.

یعنی اگر درصدها و نمرات خود را قبول ندارید و فکر می کنید که عملکرد بهتری در سر جلسه آزمون داشته اید می توانید برای ثبت اعتراض به نتیجه امتحان خود اقدام بفرمایید.

البته اگر به نظرتان سهمیه های مؤثر در قبولی برای شما لحاظ نشده است و در این مورد معترض هستید می توانید درخواست اعتراض خود را ثبت کنید.

 

 

نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چگونه است؟

ثبت اعتراض به نتایج نهمین آزمون استخدامی کشور برای هر کدام از داوطلبان و افراد شرکت کننده در سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

 

در ادامه با ذکر نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی به صورت تصویری در خدمت شما هستیم.

 

 

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 

 

. در قدم اول برای ثبت اعتراض به نتایج نهمین آزمون استخدامی کشور الزاماً باید به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org وارد شوید.

 

 

اعتراض در سایت سنجش

 

 

. در گام بعدی باید در صفحه جدید باز شده بر روی گزینه ای تحت عنوان ورود به سیستم پاسخگویی بزنید.

 

 

مشاهده نتایج

 

 

. در قدم بعد در صورت عضو نبودن در سایت سنجش باید اقدامات لازم را برای عضویت در این سامانه اقدام بفرمایید.

به این ترتیب که گزینه عضویت را در صفحه جدید باز شده بزنید. بعد از کلیک بر روی این گزینه به صورت خودکار رمز عبوری را از طریق اس ام اس دریافت می کنید.

. در ادامه باید رمز عبور ارسالی از طریق اس ام اس و همین طور آدرس ایمیل خود را در فیلدهای به نمایش درآمده وارد کنید.

 

 

 

ثبت درخواست اعتراض در سامانه سنجش

 

 

. مرحله بعدی زدن گزینه ای تحت عنوان درخواست جدید و به دنبال آن کلیک بر روی عبارت آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی است.

 

 

 

سایت ثبت اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی

 

 

. در صفحه جدید بر روی گزینه ای به نام تقاضای بررسی مجدد نمره کلیک بفرمایید و برای ثبت درخواست اعتراض خود به نمرات و یا سهمیه ها و موارد دیگر اقدامات لازم را انجام دهید.

 

 

چگونه می توانم بهترین نتیجه را در آزمون استخدامی به دست آورم؟

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که تمام هم و غمتان قبولی در آزمون های استخدامی است.

اما نمی دانید که چه منابعی را باید مطالعه کنید و آیا اصلاً امکان استفاده از کتاب های کمک آموزشی برایتان وجود دارد یا خیر؟

حتی شنیده اید که آشنایی با سؤالات آزمون های برگزار شده در سال های قبل نیز می تواند کمک بزرگی به شما باشد اما دسترسی به سؤال ها ندارید.

تمامی این موارد یعنی کسب اطلاعاتی در رابطه با سؤالات و یا منابع و کتب کمک آموزشی چیزی است که به وسیله مشاوری خبره می توانید از آن ها مطلع شوید.

 

 

 

برای آشنایی با نحوه اعلام و مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

دفترچه آزمون استخدامی

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

کارنامه سبز آزمون استخدام آموزش و پرورش

نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

سوالات مصاحبه استخدام آموزش و پرورش

اعلام نتایج مصاحبه آموزش و پرورش

استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش

دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو

به این پست امتیاز دهید

چگونه می توان از نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اچرایی مطلع شد؟

اطلاع از نتایج نهمین آزمون استخدامی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد.

مشاهده نتایج آزمون استخدامی در چه زمانی انجام می شود؟

مشاهده نتایج آزمون استخدامی در حدود یک ماه بعد از برگزاری آزمون انجام می گیرد.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در کدام سایت منتشر می شود؟

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور