ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ هر سال در دو مرحله از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس  منتشر sanjesh.org اعلام می شود. داوطلبانی که برای آزمون استخدامی دستگاه اجرایی ثبت نام کرده اند، پس از شرکت در آزمون بعد از حدود 40 روز می توانند به نتایج دسترسی داشته باشند. در نظر داشته باشید که نتایج آزمون در دو مرحله اعلام می شود که شامل نتایج آزمون کتبی و آزمون نهایی می باشد و بعد از مشاهده نتایج آزمون استخدامی نوبت به انجام فرآیندهای لازم برای ثبت نام می رسد. نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در روز سه شنبه 15 شهریور ماه ۱۴۰۲ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

از آن جایی که مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بسیار مهم است و هر سال این آزمون برگزار می شود، لذا کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج برای هر یک از داوطلبان امری الزامی است. متقاضیان می توانند برای دسترسی به نتایج آزمون، از کمک مشاوری کاردان کمک بگیرند.چنانچه شما داوطلب گرامی نیازمند کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ دارید، کافی است از طریق تماس با شماره 9099075307 با کارشناسان مجرب آکادمی ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

نشانی اینترنتی سایت دستگاه های اجرایی + جدول

👈 دستگاه های اجرایی کشور شامل چند دستگاه مختلف دولتی است که با برگزاری آزمون سراسری تمام نیروهای مورد نیاز خود را جذب می کنند، بنابراین داوطلبان با شرکت در این آزمون می توانند شانس خود را برای قبولی در استخدامی امتحان کنند.  از آنجایی که سازمان سنجش اطلاعیه استخدامی آن ها را به صورت کامل منتشر می کند، اما هر کدام از این دستگاه ها طی گزارش جدیدی در وب سایت اصلی خود آگهی استخدامی منتشر می کنند.

👈 به طوری که داوطلبان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به این وب سایت ها مراجعه کنند. در زیر به این دستگاه های اجرایی و وب سایت آنها اشاره می کنیم. البته ناگفته نماند که هر کدام از این دستگاه های اجرایی ممکن است در یک سال هیچ نیرویی نپذیرند، اما چنانچه دستگاهی آزمون برگزار کند، با داشتن اطلاعات سایت آن سازمان می توانید راحت تر به نتایج دسترسی داشته باشید.

 

نشانی اینترنتی سایت دستگاه های اجرایی
دستگاه اجرایی نشانی درگاه اطلاع رسانی دستگاه اجرایی نشانی درگاه اطلاع رسانی
بانک توسعه تعاون ttbank.ir سازمان قضایی نیروهای مسلح imj.ir
پست بانک ایران postbank.ir سازمان ملی استاندارد isiri.gov.ir
حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی hozehonari.ir سازمان هواشناسی کشور irimo.ir
سازمان امور عشایر ایران ashayer.ir شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران (مادر تخصصی) airport.ir
سازمان انتقال خون ایران ibto.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی mcls.gov.ir
سازمان برنامه و بودجه کشور mporg.ir وزارت جهاد کشاورزی maj.ir
سازمان بهزیستی کشور behzisti.ir وزارت جهاد کشاورزی (به کارگیری قراردادی) maj.ir
سازمان پزشکی قانونی کشور lmo.ir وزارت کشور moi.ir
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ssaa.ir سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور dres.ir
سازمان حسابرسی audit.org.ir مرکز آموزش مدیریت دولتی smtc.ac.ir
سازمان حفاظت محیط زیست doe.ir سازمان ملی بهره وری ایران npo.gov.ir
سازمان دامپزشکی کشور ivo.ir سازمان اداری و استخدامی کشور aro.gov.ir
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی icro.ir سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان (دستگاه‌های اجرایی استان) sb.mporg.ir 

نشانی اینترنتی سایت دستگاه های اجرایی + جدول کامل

زمان مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

👈 مورد مهمی که هر یک از افراد شرکت کننده در آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی باید توجه لازم را به آن توجه داشته باشند، در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی است. کلیه داوطلبان باید در این زمان تعیین شده اقدامات لازم را برای اعلام نتایج و مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی انجام دهند. نتایج آزمون دستگاه های اجرایی، در دو مرحله کتبی و نهایی منتشر می شود.

نتایج اولیه آزمون

👈 با توجه به رسم هر ساله احتمالاً زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی کشور حدود یک ماه تا 40 روز بعد از شرکت داوطلبان در آزمون ورودی این سازمان خواهد بود. بنابراین شما در این زمان می توانید منتظر اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ باشید. نتایج آزمون دستگاه های اجرایی کشور ۱۴۰۲ در 15 شهریور اعلام شد. داوطلبان می تونند از طریق مراجعه به سایت sanjesh.org نتیجه آزمون را مشاهده کنند. پس از قبولی و کسب حد نصاب در مرحله اول آزمون، پذیرفته شدگان باید خود را برای مرحله مصاحبه آماده کنند و چنانچه آن مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارند، می توانند ثبت نام نهایی خود را انجام دهند.

زمان اعلام نتایج مرحله مصاحبه

👈 داوطلبانی که در آزمون کتبی قبول شده اند، می توانند در مرحله مصاحبه شرکت کنند. چنانچه داوطلبان بتوانند این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارند، می توانند منتظر مرحله پذیرش نهایی باشند. نتایج مرحله مصاحبه برای استخدام در سال جاری در تاریخ 15 آذر ماه ۱۴۰۲ منتشر شده است. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش، یا سایت اختصاصی دستگاه اجرایی که مجری برگزار کننده آزمون است، نتیجه پذیرش در مرحله مصاحبه را مشاهده کنند.

تاکنون در سال ۱۴۰۲ آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شده است و هم اکنون کارنامه اولیه داوطلبان در سایت سنجش قرار دارد، اما هیچ گونه اطلاعیه ای در مورد سایر دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ وجود ندارد. به محض اطلاع از آن، در این سامانه بارگذاری خواهیم کرد.

زمان مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

📣 اطلاعیه 📣

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در تاریخ 15 شهریور ۱۴۰۲ اعلام شد.

 

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چگونه است؟

👈 در رابطه با نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی باید خدمت شما عرض کنیم که این نتایج طی دو مرحله متفاوت به عرض داوطلبان و افراد شرکت کننده می رسد. در واقع، هر یک از افراد باید برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی در قالب نتایج اولیه و نهایی اقدام کنند.

👈 اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org خدمت داوطلبان انجام می گیرد. در ادامه با ذکر نحوه مشاهده و اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ در قالب نتایج اولیه و نهایی در خدمت شما هستیم.

 

🔗 برای اطلاع از ثبت نام آزمون استخدامی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

نحوه مشاهده اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای تمامی داوطلبان شرکت کننده در قالب کارنامه در سایت سازمان سنجش صورت می گیرد. البته دقت داشته باشید که زمان تعیین شده برای اعلام نتایج از قبل در این سامانه به وسیله مسئولین امر خدمت افراد شرکت کننده اعلام می شود.به طوری که داوطلبان عزیز می توانند در زمان مقرر شده برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی به شکل آنلاین و اینترنتی اقدام بفرمایند. در ادامه با ذکر راهنمای تصویری اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در خدمت شما عزیزان و همراهان سایت ایران تحصیل هستیم.

👈 در قدم اول برای اطلاع از نتایج آزمون استخدامی کشور الزاماً باید وارد سامانه سازمان سنجش شوید و آدرس آن را در مرورگر خود تایپ کنید.

👈 با ورود به صفحه بعدی می توانید بر روی اولین گزینه یعنی سازمان سنجش آموزش کشور کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

👈 پس از ورود به صفحه اول سایت سازمان سنجش آموزش کشور نوبت به کلیک بر فیلد بنفش رنگی با نوشته استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی می رسد.

گام اول مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

👈 پس از کلیک بر روی این گزینه به صفحه دیگری وارد می شوید که الزاماً باید در آن بر روی عبارتی تحت عنوان کارنامه آزمون استخدامی متمرکز کلیک بفرمایید تا بدین ترتیب امکان مشاهده نتایج آزمون استخدامی برایتان فراهم شود.

گام دوم مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

👈 در صفحه بعدی باز شده دو روش مختلف برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به شما پیشنهاد شده که می توانید یکی از آن ها را برای اطلاع از نتایج آزمون استخدامی انتخاب کنید.

👈 در اولین روش می توانید با درج عبارت امنیتی، شماره شناسنامه و شماره پرونده در فیلدهای مربوطه از نتایح اولیه آزمون استخدامی مطلع شوید.

👈 در روش دوم این امر از طریق وارد کردن موارد مهمی همچون نام و نام خانوادگی، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره داوطلبی و عبارت امنیتی برای شما مقدور است. با وجود آنکه مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بسیار آسان است، اما شما در صورت داشتن هر گونه سوالی می توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

گام سوم مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

📣 اطلاعیه 📣

چنانچه شما داوطلبان گرامی در هر کدام از مراحل مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی داشته باشید، تنها کافی است با شماره 9099075307 تماسی بگیرید تا کارشناسان ما شما عزیزان را راهنمایی کنند.

 

آیا پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی امکان اعتراض وجود دارد؟

👈 سؤالی که شاید برای شما داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مطرح شود این است که آیا بعد از اعلام نتایج آزمون، می توان برای اعتراض به نتایج اعلام شده اقدام کرد یا خیر؟

👈 در پاسخ به این سؤال مهم باید عرض کنیم که بله خوشبختانه سازمان سنجش این فرصت را در اختیار داوطلبان و افراد شرکت کننده در آزمون دستگاه های اجرایی قرار داده است. اما آیا اطلاعی در رابطه با زمان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دارید؟ در رابطه با نحوه ثبت اعتراض به نتایج اعلامی چطور؟ در ادامه لازم است در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی پس از مشاهده نتایج آزمون استخدامی کشور توضیحات بیشتری ارائه دهیم.

 

زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

👈 در رابطه با زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی باید عرض کنیم که به طور معمول به محض انتشار اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی و انتشار کارنامه نهایی می توانید تا مدت ده روز برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ اقدام نمایید. چنانچه در این مدت اعتراض خود را نسبت به نتایج اعلام نکنید، به معنای پذیرفتن نتایج اعلامی از سوی شما خواهد بود و در هیچ بازه زمانی امکان اعتراض وجود نخواهد داشت.

🔗 جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی روی لینک کلیک کنید.

 

ثبت اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی در چه صورتی امکان پذیر است؟

👈 ثبت اعتراض به نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در دو صورت برای افراد شرکت کننده امکان پذیر است:

✔️ اگر درصدها و نمرات خود را قبول ندارید و فکر می کنید که عملکرد بهتری در سر جلسه آزمون داشته اید می توانید برای ثبت اعتراض به نتیجه امتحان خود اقدام کنید.

✔️ در صورتی که سهمیه های مؤثر در قبولی برای شما لحاظ نشده است و در این مورد معترض هستید می توانید درخواست اعتراض خود را ثبت کنید.

🔗 جهت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش روی لینک کلیک کنید.

 

نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی کشور برای هر کدام از داوطلبان و افراد شرکت کننده در سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

در ادامه با ذکر نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی به صورت تصویری در خدمت شما هستیم.

👈 ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org شوید.

گام اول اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

👈 در گام بعد ابتدا داوطلبانی که در سامانه سنجش عضویت ندارد می‌توانند گزینه عضویت در سایت را انتخاب کرده و اطلاعات خود را وارد کنند، رمز عبور شخص از سوی سازمان سنجش ارسال خواهد شد و بعد گزینه ورود به سیستم برای فرد فعال خواهد شد.

گام دوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

👈 توجه داشته باشید اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید، با انتخاب گزینه “عضویت در سایت” و تکمیل فرم زیر اسم نویسی خود را انجام دهید.

گام سوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

👈 در این بخش داوطلب باید در بخش ورود به سیستم در پنجره ظاهر شده پست الکترونیکی (ایمیل) خود را که در زمان عضویت در سایت وارد کرده است را به همراه رمز ارسالی به واسطه سازمان سنجش وارد کند تا به صفحه بعد وارد شود.

گام چهارم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

👈 صفحه‌ای برای شما باز خواهد شد ابتدا باید گزینه درخواست جدید را انتخاب کنید و در قسمت آزمون، آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی۱۴۰۲ را در سال مورد نظر خود انتخاب کنید.

گام پنجم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

👈 داوطلب باید در این صفحه جدید گزینه تقاضای بررسی مجدد نمره را انتخاب کند، سپس نسبت به تکمیل فرم اعتراض اقدام کند، کلیه مغایرت‌های موجود در کارنامه را به صورت واضح وارد کند و در نهایت درخواست خود را ثبت کند و شماره‌ نامه را بگیرد.

👈 بعد از اینکه اطلاعات خواسته شده را وارد کردید اکنون به صفحه مطابق تصویر زیر برای ثبت اعتراض به آزمون منتقل خواهید شد.

گام ششم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

🔗 جهت آشنایی با منابع آزمون استخدامی وزارت بهداشت روی لینک کلیک کنید.

 

مشاوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

👈 شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که تمام دغدغه‌تان قبولی در آزمون های استخدامی است.اما نمی دانید که چه منابعی را باید مطالعه کنید و آیا اصلاً امکان استفاده از کتاب های کمک آموزشی برایتان وجود دارد یا خیر؟

حتی شنیده اید که آشنایی با سؤالات آزمون های برگزار شده در سال های قبل نیز می تواند کمک بزرگی به شما باشد، اما دسترسی به این سؤال ها را ندارید. تمامی این موارد یعنی کسب اطلاعاتی در رابطه با سؤالات، منابع و کتب کمک آموزشی چیزی است که به وسیله مشاوری خبره می توانید از آن ها مطلع شوید. شما با ارتباط با کارشناسان ایران تحصیل می توانید بهترین راهنمایی را در ارتباط با نحوه مطالعه منابع و برنامه ریزی برای آزمون، شانس موفقیت خود را جهت قبولی در آزمون دستگاه های اجرایی افزایش دهید.

 

جهت آشنایی با بهترین کلاس های آمادگی آزمون استخدامی بر روی لینک کلیک کنید.

 

جدیدترین اخبار نتایج آزمون استخدام دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

📌 آزمون استخدامی دیگری در سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود؟

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی درباره برگزاری آزمون استخدامی در سال جاری گفت: سازمان اداری و استخدامی برای برگزاری آزمون ملاحظه سازمان سنجش را دارد و اگر این سازمان بتواند شرایط و امکانات برگزاری آزمون استخدامی را فراهم کند، ما آماده برگزاری آن هستیم. «میثم لطیفی» معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در حاشیه نشست پاسخگویی به تماس‌های مردمی در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در گفت‌وگویی اختصاصی به پرسش‌های خبرنگار ایرنا درباره شرایط تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی و برگزاری آزمون استخدامی پاسخ گفت.

لطیفی درباره تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی گفت: بحث‌ها و رایزنی‌های مفصلی با مجلس و نمایندگان در این زمینه انجام شده است اما ابتدا باید آمار دقیق کسانی را که به‌صورت شرکتی یا قراردادهای دیگر در دستگاه‌های اجرایی مشغول خدمت هستند، مشخص شود که هنوز این آمار مشخص نشده است.

📌 اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت نهمین آزمون استخدامی فراگیر به منظور انجام سایر مراحل جذب

پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۵، به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (به جزء وزارت آموزش و پرورش) که درتاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ برگزار شد، می‌رساند که کارنامه نتایج بررسی مدارک متقاضیان روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می گیرد.

 

🔗 برای اطلاع از استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطلب

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ هر ساله طی اعلامیه ای منتشر شد. در این آزمون، دستگاه های اجرایی مختلف از داوطلبان واجد شرایط آزمون می گیرند. به طوری که داوطلبان می توانند اطلاعات لازم را در سایت سازمان سنجش یا سایت اختصاصی هر کدام از سازمان ها دریافت کنند.  بعد از برگزاری آزمون حدود یک ماه زمان می برد تا نتایج آزمون استخدامی منتشر شود. نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ در تاریخ 15 شهریور ۱۴۰۲ اعلام شد. داوطلبان می توانند به سایت سنجش مراجعه کنند و در آنجا با درج اطلاعات خود کارنامه اولیه را مشاهده کنند.

افراد داوطلب در صورت اعتراض به نتایج آزمون می توانند آن را در سایت سنجش اعلام کنند. بعد از آن، قبول شدگان در آزمون باید برای مرحله مصاحبه آماده شوند. از آنجا که مصاحبه و گزینش نیز قواعد خاصی دارد و مانند آزمون کتبی از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین لازم است داوطلبان آمادگی لازم را داشته باشند. کمک گرفتن از افرادی که قبلا در مصاحبه شرکت کرده اند یا کسانی که در این زمینه مشاوره ارائه می دهند، می تواند به شما کمک کند تا در این مرحله به موفقیت برسید. چنانچه در ارتباط با مطالب این مقاله سوال و ابهامی داشته باشید، می توانید از طریق شماره 9099075307 با کارشناسان ما در ایران تحصیل تماس بگیرید تا شما عزیزان را به بهترین نحو راهنمایی کنند.

 

🔗 جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه می توان از نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مطلع شد؟

اطلاع از نتایج آزمون استخدامی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد.

مشاهده نتایج آزمون استخدامی در چه زمانی انجام می شود؟

مشاهده نتایج آزمون استخدامی در حدود یک ماه تا 40 روز بعد از برگزاری آزمون انجام می گیرد.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در کدام سایت منتشر می شود؟

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

نظرات

 1. Avatar photo
  رویا
  ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام یه سوال دیگه حداقل نمره معرفی شده در شغل محل نمره خام نفر اخر هست یا نمره با امیتازات و سهمیه ؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۷

   سلام وقت به خیر
   با توجه به نوع کارنامه و امتیازات قید شده در آن میتوانید بررسی کنید.

 2. Avatar photo
  رویا
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۲

  سلام ببخشید شما میتونید حدودی بگید چه تاریخی نتایج نهایی دستگاه های اجرایی رو اعلام میکنن؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

   سلام وقت بخیر برای اعلام نتایج ازمون دستگاه اجرایی هنوز اطلاعیه منتشر نگردیده

 3. Avatar photo
  آرش
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

  سلام و وقت بخیر. در اتباط با نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سازمان آموزش و پرورش، بنده در مورد نتیجه نهایی و مصاحبه سوال دارم. اینکه وقتی نتایج نهایی اعلام شه، تا چندروز مهلت داریم مراجعه کنیم و مدارک رو واسه سازمان بفرستیم؟ مرسی از اطلاع رسانی عالیتون

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

   باسلام و احترام بعد از اعلام نتایج ازمون استخدامی آموزش و پرورش شما در صورت قبولی جهت مصاحبه دعوت میشوید

 4. Avatar photo
  علی
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

  سلام. وقت شما بخیر. ببخشید نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 که اومده و من اعتراض زدم نسبت به نتایج، تو همون بازه زمانی ده روز این کار رو انجام دادم. اما هنوز خبری نیست. آیا باید از طریق سازمان مورد نظر پیگیری کنم یا سازمان سنجش؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقت بخیر.
   بله باید از طریق سازمان سنجش پیگیری کنید و میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 5. Avatar photo
  رحیمه
  ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام محدودیت سنی برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی افزایش یافته یا نه؟ من جایی شنیدم که سن شرکت در آزمون افزایش یافته. اما در سایت سنجش چیزی ندیدم. اگر اطلاعی دارید ممنون میشم بگید.

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام دوست عزیز برای اطمینان از این خبر صرفا از طریق سایت رسمی پیگیری کنید و بر اساس شنیده ها پیش نرید. شما باید منتظر فراخوان رسمی برای استخدام دستگاهای دولتی باشید.

 6. Avatar photo
  آیلار
  ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام وقت بخیر. خبری از اعلام زمان استخدامی جدید دستگاه های اجرایی برای سال 1401 نشد؟ آیا در این سال استخدام صورت می گیره یا سال بعد باید منتظر بمانیم.

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام دوست عزیز خیر تا این لحظه هیچ فراخوانی اعلام نشده است و باید منتظر باشید.

 7. Avatar photo
  ارسلان
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام وقت شما بخیر؛ نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از طریق چه سامانه ای اعلام می شود؟

 8. Avatar photo
  Masi
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

  اعلام نتایج دستگاه اجرایی چه زمانیه؟ ۳۹ روز گذشت

  • Avatar photo
   جعفر
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   جوابها اومده.وقت خواب.

   • Avatar photo
    hedayati
    ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

    سلام وقت بخیر
    بله نتایج آزمون استخدامی منتشر شده است.

    • Avatar photo
     Masi
     ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۴

     منظورم غیر از آموزش و پرورش

     • Avatar photo
      karimi
      ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

      سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • Avatar photo
    منظورم غیر آموزش و پرورش
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۳

    منظورم غیر از آموزش و پرورش

    • Avatar photo
     karimi
     ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 9. Avatar photo
  اکرم
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

  سلام نتایج دستگاه های اجرایی بجز آموزش پرورش، کی میاد واقعا ، ۳۶ روز گذشت

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت به خیر
   از طریق سایت سنجش پیگیری نمایید.

 10. Avatar photo
  Somi
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

  تا الان مرحله مصاحبه جهاد تو بخش ستاد ، دوستان کسی بوده ؟؟ راهنمایی میخواستم به چه صورته و چ سوالایی مطرح میشه ؟؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   به دلیل عدم اطلاعات کامل برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 11. Avatar photo
  Somi
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

  سلام کیا تا الان تو آزمون قبول شدن ؟ چن درصد درسا رو بزنی تحتمال قبولیت هست ؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام وقت بخیر شما میتوانید داخل سایت از نمونه سوال های رایگان ازمون استخدامی مربوطه استفاده کنید برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 12. Avatar photo
  Afsane
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام اگر بنویسه برای طی بررسی مدارک معرفی میشوید یعنی قبول شدیم؟بعد چرا نوشته فرداش اقدام کنیم کجا چطوری اخه یه روزه.میشه راهنمایی کنید ک چ کنیم

  • Avatar photo
   hedayati
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر بله، طی اطلاعیه هایی اعلام می شود. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  • Avatar photo
   heydari
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وققتون بخیر..بهتون معرفی میکنند که کجا تشریف ببرید

 13. Avatar photo
  جواد
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

  سلام
  نتايج آزمون استخدامي دستگاه هاي اجرايي رو از كجا ميشه مشاهده كرد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام وقت بخیر نتیج ازمون در سایت سنجش اعلام میشه

 14. Avatar photo
  غلام
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام، نحوه مشاهده نتایج آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی به چه شکل هست؟

مطالب مرتبط

تماس با مشاور