تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
اعلام نتایج نهایی استخدامی متمركز دستگاههای اجرایی

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

اعلام نتایج نهایی استخدامی متمركز دستگاههای اجرایی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی یکی از مهم ترین دغدغه هایی است که داوطلبان عزیز بعد از  امتحان  دارند. زیرا آنها دوست دارند بدانند  که آزمون خود را چگونه گذراند و آیا نمره  قبولی را کسب کرده اند؟

پس از مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کلیه افراد الزاماً باید در زمان تعیین شده اقدامات لازم را انجام دهند. دقت داشته باشید که اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در سازمان های اجرایی مختلف به صورت اینترنتی به عرض افراد می رسد. بعد از مشاهده نتایج آزمون استخدامی نوبت به انجام فرآیندهای لازم برای ثبت نام می رسد.

از آن جایی که مشاهده  نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بسیار مهم است. لذا کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج برای هر یک از داوطلبان امری الزامی است. آنها برای این کار می توانند از کمک مشاوری کاردانه برای اطلاع از موارد مذکور کمک بگیرند. تیم مشاوره حاضر در مرکز مشاوره تحصیلی می توانند برای سهولت مشاهده نتایج آزمون استخدامی و ارائه اطلاعاتی در رابطه با زمان تعیین شده برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان در خدمت شما باشند.

 

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

نشانی اینترنتی سایت دستگاه های اجرایی + جدول کامل

دستگاه های اجرایی کشور شامل چند دستگاه مختلف دولتی است که با برگزاری آزمون سراسری تمام نیروهای مورد نیاز خود را جذب می کنند. بنابراین داوطلبان با شرکت در این آزمون می توانند شانس خود را برای قبولی در استخدامی امتحان کنند.  از آنجایی که سازمان سنجش اطلاعیه استخدامی آنها را به صورت کامل منتشر می کند. اما هر کدام از این دستگاه ها طی گزارش جدیدی در وب سایت اصلی خود آگهی استخدامی منتشر می کنند. به طوری که داوطلبان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به این وب سایت ها مراجعه کنند که در زیر به آنها اشاره می کنیم. البته ناگفته نماند که هر کدام از این دستگاه های اجرایی ممکن است در یک سال هیچ نیرویی نپذیرد و بالعکس.

 

نشانی اینترنتی سایت دستگاه های اجرایی
دستگاه اجرایی نشانی درگاه اطلاع رسانی دستگاه اجرایی نشانی درگاه اطلاع رسانی
بانک توسعه تعاون ttbank.ir سازمان قضایی نیروهای مسلح imj.ir
پست بانک ایران postbank.ir سازمان ملی استاندارد isiri.gov.ir
حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی hozehonari.ir سازمان هواشناسی کشور irimo.ir
سازمان امور عشایر ایران ashayer.ir شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران (مادر تخصصی) airport.ir
سازمان انتقال خون ایران ibto.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی mcls.gov.ir
سازمان برنامه و بودجه کشور mporg.ir وزارت جهاد کشاورزی maj.ir
سازمان بهزیستی کشور behzisti.ir وزارت جهاد کشاورزی (به کارگیری قراردادی) maj.ir
سازمان پزشکی قانونی کشور lmo.ir وزارت کشور moi.ir
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ssaa.ir سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور dres.ir
سازمان حسابرسی audit.org.ir مرکز آموزش مدیریت دولتی smtc.ac.ir
سازمان حفاظت محیط زیست doe.ir سازمان ملی بهره وری ایران npo.gov.ir
سازمان دامپزشکی کشور ivo.ir سازمان اداری و استخدامی کشور aro.gov.ir
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی icro.ir سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان (دستگاه‌های اجرایی استان) sb.mporg.ir 

 

 

زمان مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 مورد مهمی که هر یک از افراد شرکت کننده در آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی باید توجه لازم را به آن مبذل دارند در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی است.

کلیه داوطلبان باید در این زمان تعیین شده اقدامات لازم را برای اعلام نتایج و مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی انجام دهند.

با توجه به رسم هر ساله احتمالاً زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی کشور حدود یک ماه بعد از شرکت داوطلبان در آزمون ورودی این سازمان است. بنابراین شما در این زمان می توانید منتظر مشاهده نتایج استخدامی دستگاه های اجرایی باشید.

البته در رابطه با زمان اعلام نتایج و مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در سال جاری و در دروه های قبلی باید عرض کنیم که احتمالاً مشاهده نتایج آزمون استخدامی احتمالاً در دی ماه برای شرکت کنندگان میسر است.

ولی دقت داشته باشید که فعلاً نمی توان زمان دقیقی را در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی کشور و یا دوره قبلی اعلام نتیجه این آزمون خدمت شما اعلام کرد و باید منتظر اعلام سازمان مربوطه در این رابطه باشیم.

 

 

جهت زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی روی لینک کلیک کنید.

 

 

زمان اعلام نتایج استخدامی دستگاه‌های اجرایی

نحوه مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چگونه است؟

در رابطه با نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی باید خدمت شما عرض کنیم که این نتایج طی دو مرحله متفاوت به عرض داوطلبان و افراد شرکت کننده می رسد.

در واقع، هر یک از افراد باید برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی در قالب نتایج اولیه و نهایی اقدام کنند.

اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org خدمت داوطلبان انجام می گیرد.

در ادامه با ذکر نحوه مشاهده و اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در قالب نتایج اولیه و نهایی در خدمت شما هستیم.

 

 

برای اطلاع از ثبت نام آزمون استخدامی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای تمامی داوطلبان شرکت کننده در قالب کارنامه در سایت سازمان سنجش صورت می گیرد.

البته دقت داشته باشید که زمان تعیین شده برای اعلام نتایج از قبل در این سامانه به وسیله مسئولین امر خدمت افراد شرکت کننده اعلام می شود.به طوری که داوطلبان عزیز می توانند در زمان مقرر شده برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی به شکل آنلاین و اینترنتی اقدام بفرمایند.

در ادامه با ذکر راهنمای تصویری اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در خدمت شما عزیزان و همراهان سایت ایران تحصیل هستیم.

 

 

نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

. در قدم اول برای اطلاع از نتایج آزمون استخدامی کشور الزاماً باید وارد سامانه سازمان سنجش شوید و آدرس آن را در مرورگر خود تایپ بفرمایید.

 

نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

. با ورود به صفحه بعدی می توانید بر روی اولین گزینه یعنی سازمان سنجش آموزش کشور کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

 

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

. پس از ورود به صفحه اول سایت سازمان سنجش آموزش کشور نوبت به کلیک بر فیلد بنفش رنگی با نوشته استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی می رسد.

 

 

نتایج آزمون استخدامی

 

پس از کلیک بر روی این گزینه به صفحه دیگری وارد می شوید که الزاماً باید در آن بر روی عبارتی تحت عنوان کارنامه آزمون استخدامی متمرکز کلیک بفرمایید تا بدین ترتیب امکان مشاهده نتایج آزمون استخدامی برایتان فراهم شود.

 در صفحه بعدی باز شده دو روش مختلف برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به شما پیشنهاد شده که می توانید یکی از آن ها را برای اطلاع از نتایج آزمون استخدامی انتخاب کنید.

در اولین روش می توانید با درج عبارت امنیتی، شماره شناسنامه و شماره پرونده در فیلدهای مربوطه از نتایح اولی آزمون استخدامی مطلع شوید.

اما در روش دوم این امر از طریق وارد کردن موارد مهمی همچون نام و نام خانوادگی، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره داوطلبی و عبارت امنیتی برای شما مقدور است. با وجود آنکه مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بسیار آسان است. اما شما در صورت داشتن هر گونه سوالی می توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

جهت استخدام آموزش و پرورش روی لینک کلیک کنید.

 

آیا پس از اعلام و مشاهده نتایج آزمون استخدامی امکان اعتراض نیز وجود دارد؟

سؤالی که شاید برای شما دوست عزیز شرکت کننده در آزمون استخدامی سنجش مطرح شود این است که آیا بعد از اعلام نتایج آزمون استخدامی کشور در سال آینده می توان برای اعتراض به نتایج اعلام شده نیز اقدام کرد یا خیر؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید عرض کنیم که بله خوشبختانه سازمان سنجش این فرصت را در اختیار داوطلبان و افراد شرکت کننده در آزمون دستگاه های اجرایی قرار داده است.

اما آیا اطلاعی در رابطه با زمان اعتراض به نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دارید؟

در رابطه با نحوه ثبت اعتراض به نتایج اعلامی چطور؟

در ادامه این نوشته در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی پس از مشاهده نتایج آزمون استخدامی کشور با شما صحبت می کنیم.

 

 

برای دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

در رابطه با زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی باید عرض کنیم که به طور معمول به محض انتشار اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی و انتشار کارنامه نهایی می توانید تا مدت ده روز برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدام بفرمایید که شما جهت دریافت آخرین اطلاعات در این خصوص برای هر دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی روی لینک کلیک کنید.

 

 

ثبت اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی در چه صورتی امکان پذیر است؟

در رابطه با ثبت اعتراض به نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی باید خدمت شما عرض کنیم که این امر در دو صورت برای افراد شرکت کننده امکان پذیر است.

یعنی اگر درصدها و نمرات خود را قبول ندارید و فکر می کنید که عملکرد بهتری در سر جلسه آزمون داشته اید می توانید برای ثبت اعتراض به نتیجه امتحان خود اقدام بفرمایید.

البته اگر به نظرتان سهمیه های مؤثر در قبولی برای شما لحاظ نشده است و در این مورد معترض هستید می توانید درخواست اعتراض خود را ثبت کنید.

 

جهت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش روی لینک کلیک کنید.

 

 

 

نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چگونه است؟

ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی کشور برای هر کدام از داوطلبان و افراد شرکت کننده در سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

 

در ادامه با ذکر نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی به صورت تصویری در خدمت شما هستیم.

 

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 

در گام بعد ابتدا داوطلبانی که در سامانه سنجش عضویت ندارد می‌توانند گزینه عضویت در سایت را انتخاب کرده و اطلاعات خود را وارد کنند، رمزعبور شخص از سوی سازمان سنجس ارسال خواهد شد و بعد گزینه ورود به سیستم برای فرد فعال خواهد شد.

عضویت در سازمان سنجش

 

جهت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی روی لینک کلیک کنید.

 

 

در این بخش داوطلب باید در بخش ورود به سیستم در پنجره ظاهر شده پست الکترونیکی (ایمیل) خود را که در زمان عضویت در سایت وارد کرده است را به همراه رمز ارسالی به واسطه سازمان سنجش وارد کند تا به صفحه بعد وارد شود.

ورود به سیستم سازمان سنجش

 

صفحه‌ایی برای شما باز خواهد شد ابتدا باید گزینه درخواست جدید را انتخاب کنید و در قسمت آزمون، آزمون استخدامی دستگاه‌ها اجرایی را در سال مودنظر خود انتخاب کنید.

سیستم ارسال اعتراض به سازمان سنجش

 

جهت منابع آزمون استخدامی وزارت بهداشت روی لینک کلیک کنید.

 

 

داوطلب باید در این صفحه جدید گزینه تقاضای بررسی مجدد نمره را انتخاب کند، سیس نسبت به تکمیل فرم اعتراض اقدام کند، کلیه مغایرت‌های موجود در کارنامه را به صورت واضح وارد کند و درنهایت درخواست خود را ثبت کند و شماره‌نامه دریافت کند.

سامانه پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش

 

بعد از اینکه اطلاعات خواسته شده را وارد کردید اکنون به صفحه مطابق تصویر زیر برای ثبت اعتراض به آزمون منتقل خواهید شد.

 

ثبت اعتراض به آزمون استخدامی

 

چگونه می توانم بهترین نتیجه را در آزمون استخدامی به دست آورم؟

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که تمام هم و غمتان قبولی در آزمون های استخدامی است.

اما نمی دانید که چه منابعی را باید مطالعه کنید و آیا اصلاً امکان استفاده از کتاب های کمک آموزشی برایتان وجود دارد یا خیر؟

حتی شنیده اید که آشنایی با سؤالات آزمون های برگزار شده در سال های قبل نیز می تواند کمک بزرگی به شما باشد اما دسترسی به سؤال ها ندارید.

تمامی این موارد یعنی کسب اطلاعاتی در رابطه با سؤالات و یا منابع و کتب کمک آموزشی چیزی است که به وسیله مشاوری خبره می توانید از آن ها مطلع شوید.

 

 

 جهت بهترین کلاس های آمادگی آزمون استخدامی روی لینک کلیک کنید.

 

 

 

 

 

کاربران گرامی برای دانلود PDF این صفحه کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله از ایران تحصیل به سوالات زیادی پیرامون استخدامی دستگاه های اجرایی  کشور  جواب دادیم. به طوری که در آن در مورد  نام سازمان های دستگاه های اجرایی، لینک هر کدام از آنها  صحبت کردیم. در حین مقاله به زمان انتشار نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی و نحوه مشاهده نتایج اولیه و نهایی آنها  اشاره کردیم. در صورتی که داوطلبان به نتایج  آزمون خود اعتراض داشته باشند می توانند طبق مندرجات مقاله آن را ثبت کنند. حال اگر آنها هر گونه سوالی در مورد  اعلام نتایج دستگاه های اجرایی داشته باشید می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توان از نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اچرایی مطلع شد؟

اطلاع از نتایج نهمین آزمون استخدامی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد.

مشاهده نتایج آزمون استخدامی در چه زمانی انجام می شود؟

مشاهده نتایج آزمون استخدامی در حدود یک ماه بعد از برگزاری آزمون انجام می گیرد.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در کدام سایت منتشر می شود؟

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

نظرات

 1. ارسلان
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام وقت شما بخیر؛ نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از طریق چه سامانه ای اعلام می شود؟

 2. Masi
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

  اعلام نتایج دستگاه اجرایی چه زمانیه؟ ۳۹ روز گذشت

  • جعفر
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   جوابها اومده.وقت خواب.

   • hedayati
    ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

    سلام وقت بخیر
    بله نتایج آزمون استخدامی منتشر شده است.

    • Masi
     ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۴

     منظورم غیر از آموزش و پرورش

     • karimi
      ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

      سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • منظورم غیر آموزش و پرورش
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۳

    منظورم غیر از آموزش و پرورش

    • karimi
     ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 3. اکرم
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

  سلام نتایج دستگاه های اجرایی بجز آموزش پرورش، کی میاد واقعا ، ۳۶ روز گذشت

  • mohammadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت به خیر
   از طریق سایت سنجش پیگیری نمایید.

 4. Somi
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

  تا الان مرحله مصاحبه جهاد تو بخش ستاد ، دوستان کسی بوده ؟؟ راهنمایی میخواستم به چه صورته و چ سوالایی مطرح میشه ؟؟

  • bahraii
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   به دلیل عدم اطلاعات کامل برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 5. Somi
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

  سلام کیا تا الان تو آزمون قبول شدن ؟ چن درصد درسا رو بزنی تحتمال قبولیت هست ؟

  • bahraii
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام وقت بخیر شما میتوانید داخل سایت از نمونه سوال های رایگان ازمون استخدامی مربوطه استفاده کنید برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 6. Afsane
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام اگر بنویسه برای طی بررسی مدارک معرفی میشوید یعنی قبول شدیم؟بعد چرا نوشته فرداش اقدام کنیم کجا چطوری اخه یه روزه.میشه راهنمایی کنید ک چ کنیم

  • hedayati
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر بله، طی اطلاعیه هایی اعلام می شود. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  • heydari
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وققتون بخیر..بهتون معرفی میکنند که کجا تشریف ببرید

 7. جواد
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

  سلام
  نتايج آزمون استخدامي دستگاه هاي اجرايي رو از كجا ميشه مشاهده كرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام وقت بخیر نتیج ازمون در سایت سنجش اعلام میشه

 8. غلام
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام، نحوه مشاهده نتایج آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی به چه شکل هست؟

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور