نتایج نهایی کنکور سراسری 98

کلیه داوطلبانی که در ثبت نام  کنکور 99 شرکت نموده‌اند و در زمان کنکور در جلسه حضور داشته اند پس از دریافت نتایج کنکور سراسری در صورت کسب رتبه مجاز، می‌توانند در انتخاب رشته‌ دانشگاه‌های سراسری، پیام نور و سایر دانشگاه‌ها شرکت نمایند. در واقع نتایج نهایی کنکور سراسری نتیجه انتخاب رشته مرداد ماه داوطلبان است.

 

آن دسته از داوطلبانی که پس از دریافت نتایج نهایی کنکور سراسری پذیرفته شده‌اند، لازم است در دانشگاه محل پذیرش خود نسبت به ثبت نام حضوری و اینترنتی اقدام نمایند. بنابراین قبولی در این مرحله به منزله پذیرش نهایی محسوب می‌گردد. آن دسته از داوطلبانی که موفق به پذیرش نشده‌اند، می‌توانند در ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و یا رشته‌های بدون کنکور دانشگاه سراسری ، دانشگاه پیام نور و آزاد شرکت نمایند.

 

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری برای بسیاری از داوطلبان مهم است. چرا که نتیجه تمامی زحمات یک ساله خود را در این زمان دریافت خواهند نمود. نتایج، همانند سال‌های گذشته به صورت الکترونیک منتشر می‌گردد و داوطلبان با مراجعه به سامانه سنجش و وارد نمودن اطلاعات هویتی و ثبت نامی خود نتیجه مورد نظر را دریافت نمایند.

 

 

جهت نحوه و زمان انتشار نتایج نهایی کنکور سراسری و مشاهده نتایج نهایی کنکور 98 ، انجام ثبت نام در دانشگاه پذیرفته شده از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

مشاهده نتایج نهایی کنکور

 

 

مشاهده نتایج نهایی کنکور 98

 

مشاهده نتایج نهایی کنکور مطابق با سنوات گذشته به صورت الکترونیک صورت خواهد پذیرفت. بنابراین تمامی داوطلبان عزیز با مراجعه به سامانه سنجش و آموزش کشور می‌توانند نتیجه خود را ملاحظه نمایند.

برخی از داوطلبان ممکن است کدهایی را در روبه روی انتخاب رشته کنکور سراسری  خود ملاحظه نمایند که هر یک از این کدها دلایل خاص خود را دارند.

متقاضیان محترم توجه داشته باشند که نتایج نهایی کنکور سراسری با وارد نمودن اطلاعات هویتی و همچنین ثبت نامی امکان پذیر است.

راه‌های مشاهده نتایج نهایی کنکور مختلف می‌باشد و به همین دلیل می‌توانید از روش‌های مختلف دریافت و مشاهده نتایج استفاده نمایید. اما چنانچه به این اطلاعات دسترسی نداشته باشید، راه‌های دیگری برای دریافت این نتایج در نظر گرفته شده است.

جهت اطلاع از زمان دقیق انتشار نتایج نهایی کنکور سراسری و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

همچنین، با استفاده از سامانه ایران تحصیل مشاهده نتایج نهایی کنکور سراسری نیز امکان پذیر خواهد بود. مشاورین و متخصصین ایران تحصیل آماده ارائه خدمات به تمامی شما داوطلبان عزیز می‌باشند. کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری در نیمه سوم شهریور ماه می باشد.

 

 

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری

زمان نتایج نهایی کنکور سراسری برای تمامی داوطلبان در همه گروه‌های آزمایشی یکسان است. بنابراین، با توجه به این زمان کلیه متقاضیان می‌توانند نسبت به مشاهده نتیجه اقدام نمایند.

زمان در نظر گرفته شده جهت بررسی‌هایی که لازم است برای پذیرش داوطلبان کنکور صورت پذیرد، حدوداً زمان یک ماه ای پس از انجام انتخاب رشته برای اعلام نتایج کنکور است.

مطابق با سنوات گذشته، اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری شهریور ماه است که با اندک جابه جایی در رابطه با روز دقیق آن، همراه خواهد بود. اما این زمان عموماً در دهه سوم شهریور ماه خواهد بود.

بنابراین، پذیرفته شدگان پس از این مرحله می‌توانند نسبت به ثبت نام کنکور سراسری 99 خود در محل دانشگاه پذیرفته شده اقدام نمایند و با توجه به جدول زمان بندی هر دانشگاه از شرایط تشکیل کلاس‌ها آگاه شوند.

یکی از سؤالاتی که متقاضیان کنکور در رابطه با مشاهده نتایج نهایی کنکور سراسری دارند، مربوط به نتایج دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری است.

با توجه به اینکه کنکور دانشگاه آزاد و سراسری در طی سال‌های اخیر به صورت هم‌زمان صورت می‌پذیرد، اما نتایج هر یک از این دانشگاه‌ها به صورت متفاوت و در زمان متفاوتی اعلام می‌گردد.

 

نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور

 

داوطلبان برای اعلام نتایج کنکور سراسری 99 دو روش پیش رو دارند. در هر یک از این روش‌ها، متقاضیان لازم است اطلاعات هویتی و همچنین اطلاعات کارنامه خود را وارد نمایند.

بنابراین چنانچه به این اطلاعات دسترسی ندارید، حتماً باید با کارشناسان مربوطه صحبت نموده تا راه‌های پیشنهادی را به شما ارائه نمایند و از این طریق بتوانید نتایج نهایی کنکور سراسری را دریافت نمایید.

 

 

 

نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور 98

 

 

روش اول : با استفاده از شماره پرونده و شماره شناسنامه است. شماره پرونده همان کدی است که پس از اتمام ثبت نام این شماره در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر به کارت ورود به جلسه خود دسترسی داشته باشید، می‌توانید این شماره را در بالای کارت خود ملاحظه نمایید.

پس از وارد نمودن شماره پرونده خود، می‌توانید نتایج را دریافت نمایید.

روش دوم : در ابن روش مشاهده نتایج نهایی کنکور بر اساس شماره داوطلبی و شماره شناسنامه است. شماره داوطلبی هر فرد، همان شماره‌ای است که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه در اختیار او قرار داده می‌شود.

همچنین این شماره، بر روی دسته صندلی داوطلب به هنگام آزمون نصب شده است که باید پس از اتمام آزمون این کد را به همراه داشته باشد.

 

 

مشاوره نتایج نهایی کنکور سراسری

برخی از داوطلبان در رابطه با مشاهده نتایج نهایی کنکور مشکلاتی دارند. برای مثال ممکن است به اطلاعات خود دسترسی نداشته باشند و همین مسئله موجب می‌شود که نتوانند نتیجه خود را دریافت نمایند.

متخصصین ایران تحصیل همراه شما می‌باشند تا در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید بدون دلهره نتیجه خود را دریافت نمایید و مراحل ثبت اعتراض به نتایج کنکور برای شما تکمیل می نمایند .

داوطلبانی که در رشته‌های نیمه متمرکز شرکت نموده‌اند، پس از انجام آزمون‌های عملی و تخصصی ، می‌توانند نسبت به پذیرش خود اطلاع یابند.

راهنمایی‌های لازم را جهت پذیرش در آزمون عملی را می‌توانید از متخصصین ما بخواهید.

با توجه به رشته‌های مختلف هر دانشگاه ، نوع آزمون عملی و شرایط ویژه‌ای را برای پذیرش داوطلب در نظر می‌گیرند.

 

 

جهت مشاهده نتایج نهایی کنکور سراسری و مشاهده نتایج نهایی کنکور 98 ، انجام ثبت نام در دانشگاه پذیرفته شده از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی نتایج نهایی کنکور سراسری 98

مطالب مرتبط

ویرایش اطلاعات کنکور 99

اعلام نتایج کنکور 99

اعتراض به نتایج کنکور 99

نتایج نهایی کنکور سراسری 99 چه زمانی اعلام می شود؟ 

نتایج نهایی کنکور سراسری 99 در شهریور ماه اعلام می شود.

نتایج نهایی کنکور سراسری 99 در چه سایتی اعلام می شود؟ 

نتایج نهایی کنکور سراسری 99  در سایت سازمان سنجش آ«وزش کشور اعلام می شود.

آیا نتایج نهایی کنکور سراسری 99 و کنکور دانشگاه آزاد در یک سایت اعلام می شود؟ 

خیر. نتایج هر یک در سایت جداگانه منتشر می شود. نتایج دانشگاه سراسری در سایت سنجش و نتایج دانشگاه آزاد در سایت دانشگاه آزاد انتشار می یابد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *