تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
منابع آزمون نمونه دولتی ششم

منابع آزمون نمونه دولتی ششم 1400-1401

منابع آزمون نمونه دولتی ششم
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

مدارس نمونه دولتی از جمله مدارسی از جمله مدارسی است که به دلیل سطح تحصیلات بالای معلمان و همچنین نحوه تدریس آنان ، داوطلبان و همچنین دانش آموزان زیادی را راغب و علاقه مند به ادامه تحصیل در آن می نماید. به همین دلیل اطلاع دقیق از منابع آزمون نمونه دولتی ششم 1400-1401  و همچنین موارد درسی آزمون نمونه دولتی 1400-1401 می تواند به نوبه خود در موفقیت شما بسیار تعیین کننده باشد. بنابراین در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا به این موضوع بپردازیم.

منابع آزمون نمونه دولتی ششم 1400-1401 نسبت به سال های مختلف می تواند متفاوت باشد. با توجه به تغییرات ایجاد شده در رابطه با نحوه ثبت نام و همچنین گزینش متقاضیان برای قبولی در این مدارس چنانچه آزمونی برگزار شود حتما باید ابتدا به مطالعه دقیق منابع بپردازید و پس از آن از تمامی مواردی درسی آزمون نمونه دولتی 1400-1401 آگاه شده و تمامی آنها را به ثبت برسانید.

 

سوالات آزمون نمونه دولتی تیزهوشان از چه منابعی تهیه می شود؟

آیا با مطالعه منابع آزمون نمونه دولتی ششم 1400-1401 تسلط کافی بر تمامی مطالب آموزشی خواهیم یافت؟

منابع آزمون استخدامی نهم به دهم نمونه دولتی شامل چه کتبی می باشد؟

آیا مطالعه کتب درسی به تنهایی می تواند برای قبولی در آزمون کاففی باشد؟

 

جهت اطلاع دقیق از کلیه منابع آزمون نمونه دولتی ششم 1400-1401 و مواردی درسی آزمون نمونه دولتی 1400-1401 با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

معرفی منابع آزمون نمونه دولتی ششم

 

همانطور که می دانید مدارس نمونه دولتی در سال های گذشته در دو مقطع تحصیلی دبیرستان متوسطه اول و متوسطه دوم اقدام به ثبت نام داوطلبان و دانش آموزان می نموند. آنچه امروزه با عنوان ثبت نام نمونه دولتی هفتم 1400-1401 مطرح می شود بسیار تغییر شکل یافته نسبت به سال های گذشته می باشد و به همین دلیل قبولی در این مدارس به نحو دیگری صورت می پذیرد.

به عنوان مثال یکی از مواردی که در زمان ثبت نام نمونه دولتی 1400-1401 می توان به آن توجه نمود این است که شما دیگر نیازی به مطالعه منابع آزمون نمونه دولتی ششم 1400-1401 برای پایه ششم به هفتم نخواهید داشت و به همین دلیل پس از ثبت نام در مدارس هیئت امنایی در صورت دار بودن شرایط موجود و همچنین قبولی در گزینش مورد نظر، خواهید توانست موفقیت لازم را در این زمینه به دست آورید و در مدارس مورد نظر ادامه تحصیل دهید.

برای قبولی در مدارس هیئت امنایی در پایه ششم به هفتم نیازی به مطالعه منابع آزمون نمونه دولتی ششم 1400-1401 نخواهد داشت. بلکه در ابتدا لازم است از مدارس نزدیک به محل سکونت خود آگاه شوید و پس از آن از نحوه گزینش این مدارس اطلاعات دقیقی را به دست آورید تا موفقیت خود را تضمین نمایید. به همین دلیل گزینش این مدارس در این مرحله مهم ترین مرحله شما خواهد بود.

با توجه به اینکه تنها آن دسته از داوطلبانی که در سنجش مدارس هیئت امنایی پذیرفته شوند می توانند نسبت به ادامه تحصیل در این مدارس اقدام نمایند، لذا می توانید در این رابطه با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

 

 

منابع آزمون نمونه دولتی ششم 1400-1401 شامل منابع کتب درسی اصلی و همچنین منابع کمک آموزشی می باشد.

 

 

 

 

 

 

برای دانلود دفترچه تیزهوشان نهم به دهم1400-1401 کلیک کنید.

 

 

بهترین منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تیزهوشان

 

بهترین منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تیزهوشان

بهترین منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تیزهوشان

 

چنانچه در ثبت نام مدارس تیزهوشان شرکت نموده اید ، و مایل به ادامه تحصیل در این مدارس می باشید، لازم است خود را برای آزمون این مدارس آماده نمایید و توجه داشته باشید که ثبت نام و همچنین دریافت اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان به صورت الکترونیک صورت خواهد پذیرفت. اما چه مطالبی را باید برای این مدارس مطالعه نمود این مورد را در ادامه ذکر خواهیم نمود.

با توجه به اینکه بخشی از سوالات آزمون تیزهوشان مربوط به سوالات هوش و استعداد می باشد، به همین دلیل تست ریون که یکی از تست های هوش می باشد و همچنین منابع و کتبی که در رابطه با استعداد تحضیلی وجود دارد نیز از جمله مواردی است که بسیار به داوطلبان در این زمینه توصیه می شود . که کتب مورد تائید ما استعداد تحصیلی مبتکران را می باشد.

چنانچه به مطالعه دقیق نمونه سوالات آزمون تیزهوشان  بپردازید، می توانید به این موضوع دست یابید که بهترین کمک را برای پاسخگویی به این سوالات کتاب مهر و ماه و 100 تست تحلیل آن خواهد بود. لازم به ذکر است که منابع معرفی شده برای دانش آموزانی است که تمامی کتاب های درسی را به صورت دقیق مطالعه نموده باشند و همچنین در صورتی که در برخی از دروس دچار مشکل می باشند نیز می توانند با استفاده از کمک آموزشی های مورد نظر به راحتی رفع اشکال نمایند.

 

 

جهت اطلاع از زمان بندی ثبت نام آزمون تیزهوشان  کلیک کنید.

 

 

منبع ازمون نمونه دولتی نهم به دهم

 

برگزاری و نوع سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت تستی خواهد بود. به همین دلیل مطالعه منابع آزمون نمونه دولتی نهم 1400-1401 به تنهایی نمی تواند موجب موفقیت شما شود بلکه در کنار آن لازم است به صورت دقیق از نحوه تست زنی و همچنین تست های مرتبط نیز اطلاع یابید و به مطالعه آن بپردازید. تعداد درس های در نظر گرفته شده بری آزمون نمونه دولتی حدودا 8 درس می باشد.

 

سوالات استعداد تحصیلی تعداد سوالات ضرایب ریاضی و فیزیک
ضریب علوم تجربی
ضریب ادبیات و علوم انسانی
ضریب سمپاد مهارتی
منابع طرح سوال مدت زمان پاسخ دهی
قرآن و معارف اسلامی (قرآن و پیام های آسمانی) 10 1 1
1
1
سوالات از محتوای تمامی
کتاب های درسی پایه هشتم سال تحصیلی 96 – 97 و تمامی کتاب های درسی پایه نهم سال تحصیلی97 – 98 طراحی خواهد شد.
70 دقیقه
زبان و ادبیات فارسی 10 2 2
4
2
مطالعات اجتماعی (تاریخ ، جغرافیا ، اجتماعی) 10 1 1
1
1
علوم تجربی 10 2 4
2
3
ریاضیات 10 2 4
2
3
جمع کل 50

آن دسته از دانش آموزانی که در درس ریاضی قوی نمی باشند، توصیه می نماییم که حتما به مطالعه کتاب ریاضیات اندیشمند بپردازند تا بتوانند علاوه بر مطالعه دقیق مطالب آموزشی از کلیه تست های مربوط به این درس نیز بهره مندی لازم را داشته باشند. همچنین درس علوم تجربی نیز یکی از بهترین کتب در این زمینه می تواند کتاب خیلی سبز باشد.

 

 

برای اطلاع دقیق از راه قبولی در آزمون نمونه دولتی کلیک کنید.

 

 

موارد درسی آزمون نمونه دولتی 1400-1401

 

مواردی درسی آزمون نمونه دولتی 99 - 1400

مواردی درسی آزمون نمونه دولتی 1400-1401

 

چنانچه قانون مصوب در رابطه با نحوه پذیرش و ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم تغییر یابد، لازم است از مواردی درسی آزمون نمونه دولتی 1400-1401آگاه شوید تا بتوانید در آزمون مورد نطر موفقیت لازم را به دست آورید. همچنین یکی از نکاتی مهمی که در رابطه با مطالعه منابع آزمون نمونه دولتی ششم وجود دارد، نحوه مطالعه و همچنین تست زنی و زمان بندی مرور می باشد.

پس از اینکه منابع آزمون نمونه دولتی ششم را تهیه نمودید، از جدیدترین مواردی درسی آزمون نمونه دولتی 1400-1401 اطلاع یابید. زیرا بسیاری از سال ها شاهد این موضوع بوده ایم که برخی از داوطلبان با وجود تلاش بسیار زیاد باز هم نتوانسته اند موفقیت لازم را به دست آورند زیرا از جدیدترین منابع آگاه نبوده اند و همین مسئله موجب شده است تا با ذهن طراحان آشنا نباشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در درابطه با جدیدترین مواردی درسی آزمون نمونه دولتی 1400-1401 همچنین اطلاع از آخرین منابع آزمون نمونه دولتی ششم می توانید با مشاوران ایران تحصیل در اتباط باشید. علاوه بر اطلاع رسانی نحوه مطالعه و همچنین آموزش های لازم از جمله مواردی است که مشاورین ایران تحصیل در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

جزئیاتی از منابع آزمون نمونه دولتی 1400-1401

ظرفیت پذیرش در مدارس هیئت امنایی چه تفاوتی با مدارس نمونه دولتی دارند؟

یکی از مهم ترین عواملی که موجب می شود تا ظرفیت هر یک از مدارس تعیین گردد، تعداد این مدارس می باشد. به عنوان مثال چنانچه شهر یا شهرستان شما تنها از یک مدرسه برخوردار باشد، لذا تعداد این پذیرش و شانس قبولی شما بسیار کمتر از سایر دانشگاه های دیگر خواهد بود. همچنین با توجه به اینکه تعداد کلاس ها و امکانات آموزشی هر یک از مدارس متفاوت می باشد، به همین دلیل این تعداد می تواند نقش مهمی در قبولی شما داشته باشد.

آیا برای پذیرش داوطلبان تکمیل ظرفیت قرار داده خواهد شد؟

در رابطه با تکمیل ظرفیت برای هر مدرسه ای این موضوع به صلاحدید مدارس بستگی خواهد داشت. به همین دلیل در صورت نیاز حتما این مورد به صورت اطلاعیه منتشر خواهد شد و می توانند برای قبولی در این مدارس مجددا ثبت نام نمایند. و در صوت دریافت تائیدیه و همچنین قبولی در گزینش مورد نظر نسبت به ادامه تحصیل اقدام نمایند. شرایط ادامه تحصیل در هر یک از این مدارس می تواند متفاوت از سایر مدارس باشد.

مهلت قرار داده شده برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی تا چه زمانی است؟

مدارک لازم برای ثبت نام مدارس هیئت امنایی چیست؟

آیا ثبت نام در مدارس هئیت امنایی نیز به صورت الکترونیک می باشد؟

امکانات مدارس هیئت امنایی چه تفاوتی با سایر مدارس دارد؟

تعداد ظرفیت تعیین شده برای این مدارس چند نفر می باشد؟

 

برای کسب اطلاع دقیق از منابع آزمون نمونه دولتی ششم 1400-1401 و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده می توانید با متخصیین ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

مدارک ثبت نام آزمون نمونه دولتی

منابع آزمون نمونه دولتی ششم

مواردی درسی آزمون نمونه دولتی 

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

آیا منابع آزمون نمونه دولتی ششم 1400-1401 با سالیان پیش متفاوت است؟

بله، منابع آزمون نمونه دولتی ششم 1400-1401 نسبت به سال های مختلف می تواند متفاوت باشد.

ثبت نام در آزمون نمونه دولتی به چه صورت است؟

ثبت نام و همچنین دریافت اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان به صورت الکترونیکی صورت خواهد پذیرفت.

چگونه به بروزترین منابع آزمون نمونه دولتی دسترسی داشته باشیم؟

به علت اهمیت ویژه دانستن منابع آزمون، بهتر است با مشاوران و متخصصان مدارس نمونه دولتی ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

علاوه بر دانستن منابع چه چیزی در کسب نمره قبولی تاثیر گذار است؟

تحلیل سوالات و یادگیری نحوه صحیح تست زنی هم در کسب رتبه قبولی تاثیر گذار است.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور