ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی 

مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی 
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی اعلام شد. افرادی که در آزمون کتبی استخدامی بخش خصوصی شرکت نموده و موفق به کسب نمره مجاز شده اند، بایستی بر اساس تاریخ تعیین شده در محل قبولی خود به مراکز تعیین شده جهت مصاحبه حاضر شده و به سوالات پاسخ دهند. برای اطلاع دقیق از زمان بندی و راهنمای قبولی در مصاحبه می توانید از راهنمایی کارشناسان خبره و کاردان ایران تحصیل بهره ببرید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه قبولی در مصاحبه امتحان استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

چه کسانی به مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی دعوت می شوند؟

 

 

زمان مصاحبه آزمون بخش خصوصی

 

 

در هر کشوری، بخش خصوصی نقش بزرگی در تأمین و استخدام نیروهای انسانی مورد نیاز ادرات، سازمان ها و شرکت ها دارد.

بسیاری از شرکت های خصوصی و دانش بنیان برای کسب بهره و سود اقتصادی بیشتر، تمام تلاش خود را برای جذب افراد توانمند و مستعد به کار می گیرند.

سامانه استخدام بخش خصوصی به همین منظور در نظر گرفته شده تا در یک رقابت سالم افراد شایسته را شناسایی و استخدام نمایند.

افرادی که به دنبال استخدام در بخش خصوصی هستند، باید در طی دو مرحله با یکدیگر به رقابت بپردازند.

در وهله اول، همه داوطلبان به صورت اینترنتی در آزمون هایی همچون دانش و مهارت های عمومی و تخصصی هر شغل، و آزمون های شخصیت شناسی شرکت کرده و به سؤالات تستی چند گزینه ایی پاسخ می دهند. 

افرادی که در نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی نمره مجاز را کسب کرده باشند، برای مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی دعوت می شوند.

در سال جاری، شرکت کنندگان در 9 دسته شغلی و 264 عنوان با یکدیگر رقابت کردند و داوطلبان می توانستند از میان در یا دو دسته شغلی شرکت نمایند.

 

 

زمان مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی

ثبت نام آزمون مرحله یک آزمون استخدامی 99 در 21 تیر ماه آغاز شد و تا 14 روز به طور انجامید. در این آزمون، 2400 شرکت دانش بنیان، تجاری و صنعتی متقاضی جذب نیروی انسانی شدند. 

اما از آنجا که در دفترچه راهنمای ثبت نام چیزی در مورد زمان مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی مطرح نشده است، نمی توان تاریخ دقیقی برای آن ارائه داد.

البته نحوه و زمان مصاحبه توسط شرکت های کارفرما و متقاضی اعلام می شود و پس از آزمون تخصصی، از افراد پذیرفته شده در آزمون تخصصی دعوت به عمل می آید.

با این وجود، جای نگرانی نیست و  متقاضیان عزیز رشته های مجاز آزمون استخدامی بخش خصوصی می توانند از طریق تماس با سامانه ایران تحصیل از زمان مصاحبه رده شغلی که در آن آزمون داده اند مطلع شوند و جزئیات مربوطه به مکان و نحوه برگزاری را دریافت نمایند.

 

 

راهنمای قبولی در مصاحبه آزمون بخش خصوصی

 

 

قبولی در مصاحبه آزمون بخش خصوصی

 

 

همانطور که در بالا اشاره شد، هنوز نمی توان تاریخ دقیقی برای مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی اعلام کرد. اما می شود خود را برای این فرایند مهم آماده نمود و احتمالی قبولی خود را بالا برد. 

حضور در مصاحبه های شغلی همواره با استرس خاصی همراه است و فرقی نمی کند که برای بار چندم آن را تجربه کرده باشید.

برای مثال، یک داوطلب مقطع دکترا به دنبال راهنمای قبولی در مصاحبه دکترا است، یک فرد پذیرفته شده در آزمون کتبی آموزش و پرورش، دغدغه قبولی در مصاحبه فرهنگیان را دارد و هزاران نوع مصاحبه شغلی دیگر که هر کدام از ما ممکن است تجربه کنیم.

 اما چنانچه تکنیک هایی را بلد باشید، دیگر نیازی به این همه نگرانی نیست و می توانید این مرحله به خوبی  پشت سر  بگذارید.

اگر بتوانید ذهن مصاحبه کننده را بخوانید، توانایی های شغلی تان را بالا ببرید، استرس خود را کنترل نمایید و بهترین وجهه از خود رابه نمایش بگذارید، قبولی در مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی یا هر مصاحبه دیگری برایتان بسیار راحت خواهد بود.

چنانچه می خواهید بدانید که چگونه به سوالات مصاحبه پاسخ دهید تا بتوانید رضایت مصاحبه کننده را جلب نمایید، به متداول ترین سوالات و نحوه پاسخگویی به آن ها در زیر توجه کنید.

 

 

لطفاً خودتان را معرفی کنید

این سؤال، اولین، مهمترین و رایج ترین سوالی است که در یک مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی از متقاضی پرسیده می شود.

نحوه صحبت کردن و شناختی که او از توانایی ها، قابلیت ها و استعدادهای خود دارد، برای مصاحبه گیرنده بسیار مهم است.

آن ها می خواهند بدانند علایق شخصی، انگیزه و اهدافتان در زندگی چیست و برای آینده چه برنامه ایی دارید.

سعی کنید در توصیف خود از افراط و تفریط بپرهیزید و در عین حال با اعتماد بنفس صحبت نمایید. در لحن خود کمی بامزگی داشته باشید، اما نه به شکل زننده ایی، چرا که ممکن است باعث پایین آوردن شأن و جلوه شما گرد.

 

 

چرا فکر می کنید که برای این شغل مناسب هستید؟

یک نکته مهم برای قبولی در مصاحبه آزمون بخش خصوصی این است که مهارت ها و تخصص های خود را به شکل درستی معرفی نمایید.

هر شرکتی به دنبال شایسته ترین افراد است و بسیار طبیعی است که در میان متقاضیان نیز به دنبال بهترین باشند.

شما باید قابلیت های خود را مختص و مفید و در عین حال با اطمینان کامل ارائه دهید تا نظرات مصاحبه گیرندگان را به خود جلب نمایید.

 

 

بزرگترین نقطعه ضعف یا قوت شما چیست؟

این پرسش کلیشه ای ترین سوال در تمام مصاحبه ها می باشد. سعی کنید در هنگام توصیف نقطه قوت های خود سعی کنید به جای اینکه از ویژگی های نا مرتبط به شغل تان صحبت کنید، از خصوصیاتی بگویید که شایستگی شما برای حرفه مورد نظر را نشان بدهد.

البته اغراق نکنید، چرا که مصاحبه گیرنده متوجه می شود. اگر قبلاً تست استعداد شغلی داده باشید، بخوبی می دانید که برای چه شغلی مناسب هستید.

زمانی نیز که در مورد نقطه ضعف از شما پرسیده شد، سعی کنید از مواردی صحبت کنید که برای رفع آن تلاش می کنید و سعی در بهبود آن دارید.

 

 

حقوق مد نظر شما چقدر است؟

توجه داشته باشید که این سوال بسیار حساس است و اگر نتوانید پاسخ منطقی به آن بدهید، ممکن است خیلی زود از میدان رقابت خارج شوید.

بهتر است پیش از مصاحبه با افرادی که در حرفه مورد نظر در حال فعالیت هستند، محدوده حقوق و در آمد را جویا شوید.

برای مثال، اگر موضوع مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی شما مواردی مانند راه و شهرسازی است، از قبل در مورد بازار کار و درآمد رشته شهرسازی اطلاعات لازم را کسب کنید.

به یاد داشته باشید که پیشنهاد حقوق های بالا شانس شما را برای قبولی بسیار پایین می آورد. 

 

 

دلیل انتخاب این شغل چه بوده است؟

در این بخش نیز مصاحبه گیرنده قصد دارد تا اطلاعات و اطمینان شما را محک بزند.

بنابراین، قبل از زمان مصاحبه آزمون بخش خصوصی در مورد شغل مذکور خوب تحقیق کنید تا بتوانید اطلاعات به روز و جذابی را برای مصاحبه گیرنده عرضه کنید.

همچنین، از گفتن شباهت های اخلاقی و استعدادهای شما با حیطه کاری غافل نشوید و سعی کنید نشان دهید که برای این شغل مناسب هستید.

 

 

 این اشتباهات را هرگز در زمان مصاحبه آزمون بخش خصوصی نکنید

همانطور که در بالا در مورد برخی از بایدهای مصاحبه صحبت کردیم، خوب است نبایدهای آن را نیز بدانیم تا فرصت را از دست ندهیم.

بسیار پیش می آید که افراد توانمند به دلیل عدم آشنایی با فوت و فن های مصاحبه، شغلی که استحقاق قبولی در آن را دارند از دست داده اند.

البته یک نکته را نیز باید در نظر داشته باشیم که شدت و ضعف تاثیر اشتباهات در قبولی متفاوت است. اما هر چقدر سعی کنیم که مصاحبه بی عیب و نقصی داشته باشیم، احتمال قبولی بالاتر می رود.

 

 

ظاهر نا آراسته و نامتناسبی داشته باشید

ما بسیار شنیده ایم که لباس هر کس نشان شخصیت اوست. این موضوع در مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی به نحوی خود را بیش از پیش نشان می دهد. سعی کنید اعتدال را در پوشیدن لباس رعایت کنید. 

مسلماً لباس های اسپرت و یا راحتی گزینه مناسبی برای حضور در مصاحبه نیست و دید خوبی به مصاحبه کننده نمی دهد.

از سوی دیگر، پوشیدن لباس های بیش از حد رسمی نیز لزومی ندارد. مهم این است که شما پوششی آراسته و موجه داشته باشید.

 

 

به موقع در محل مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی حاضر نشوید

متأسفانه یکی از دلایلی که در موارد بسیاری قبولی در مصاحبه آزمون بخش خصوصی را منحل کرده، نرفتن بموقع برای حضور در مصاحبه بوده است.

مواردی مانند عدم اطلاع از زمان دقیق، آشنا نبودن با آدرس محل مصاحبه، ترافیک، دیر آماده شدن و مشکلات پیش بینی نشده از جمله مسائلی است که ممکن است سبب عدم حضور به هنگام شما گردد.

از آنجا که این یک فرصت بزرگ است، اخبار به روز را دنبال کنید تا از زمانبدی مصاحبه آگاه شوید و برنامه تان را طوری تنظیم کنید که قبل از زمان موعد حاضر شوید.

 دیر رسیدن به مصاحبه بهتر از هرگز نرسیدن و از دست دادن آن است. این مورد همچنین به کاهش استرستان کمک می کند.

 

 

رفتار موجهی نداشته باشید

داشتن رفتار مودبانه و منطقی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

سعی کنید رفتار متشخصانه را از درب ورود و سلام و احوالپرسی با نگهبان تا تمام مصاحبه کنندگان داشته باشید.

البته منظور این نیست که از طرز صحبت کردنتان بسیار کتابی باشد. اما برای همه شرکت ها داشتن کارمندانی با رفتار شایسته بسیار مهم است و شما باید این را در زمان مصاحبه نشان دهید.

 

 

صداقت نداشته باشید

بسیار دیده می شود افرادی که به سوالات مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی پاسخ می دهند، در مورد ویژگی های مثبت خود اغراق می کند و یا خود را بیش از حد خوب جلوه می دهند.

توجه داشته باشید که تنها درگاه تناسب شما با شغل مورد نظر، این مصاحبه نبوده و کارفرماها از طریق های متفاوتی درباره رزومه و سابقه شما تحقیق می کنند.

بنابراین، صادقانه صحبت کردن را در کنار داشتن اعتماد بنفس فراموش نکنید.

 

 

نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی

داوطلبانی که قصد شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی را دارند، باید پیش از آن در این آزمون ثبت نام کنند و پس از قبولی در مرحله کتبی وارد مرحه مصاحبه شوند. 

برای این کار، متقاضیانثبت نام باید مراحل زیر را طی نمایند.

  • جستجوی سایت استخدام بخش خصوصی به آدرس اینترنتی www.inre.ir
  • کلیک بر روی پزینه ثبت نام
  • وارد کردن کد ملی، شماره همراه و کد امنیتی
  • ثبت اطلاعات اولیه ( از قبیل، مشخصات فردی، آدرس محل سکونت و انتخاب دسته شغلی).
  • تایید اطلاعات (خواندن متن موافقت نامه و تایید آن) و سپس پرداخت وجه درخواست شده
  • دریافت کد تایید ( پیامک کد تایید به تلفن همراه متقاضی ارسال می شود)
  • دریافت کارت ( تعیین رمز شخصی و نگهداری آن تا زمان آزمون ضروری است).

 

 

رشته های مورد مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی

همانطور که گفته شد، شرکت های های متقاضی در 9 دسته شغلی که عبارتند از : مهندسی، فنی و اجرایی، سلامت، بازاریابی و فروش، فناوری اطلاعات، مالی، اداری و حقوقی، هنر، رسانه و آموزش، کارشناسی و ارائه خدمات، و  مدیریتی کارمندان خود را جذب می کنند. اما رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی به تفکیک رشته، به ترتیب زیر هستند.

 

 

بازاریابی و فروش
مشاور کسب و کار (MBA)

 

متصدی چیدمان فروشگاهی
کارشناس فروش

 

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

 

کارشناس تحقیقات بازار

 

کارشناس خدمات پس از فروش

 

کارشناس برندینگ

 

کارشناس بازرگانی داخلی

 

کارشناس بازرگانی خارجی

 

کارشناس بازاریابی

 

فروشنده

 

صندوق‌دار و متصدی امور فروشگاهی

 

بازاریاب حضوری (ویزیتور)

 

بازاریاب تلفنی

 

بازاریابی و فروش  

 

 

 

 

فنی و اجرایی
نگهبان نصاب/تعمیرکار لوازم خانگی

 

کارگر ساده

 

راننده خودرو و کامیونت

 

تکنسین فنی و تاسیسات

 

 

تعمیرکار وسایل الکترونیکی
تعمیرکار خودرو

 

تحصیل‌دار
تایپیست برقکار

 

آمارگیر و پرسشگر آبدارچی و نظافت‌چی

 

 

کارشناسی و ارائه خدمات
ویراستار کارشناس گردشگری
مربی مهد کودک

 

کتابدار
مهماندار (هتل، هواپیما و …) کارشناس و مشاور حقوقی
کارشناس علوم آزمایشگاهی

 

کارشناس طراحی و توسعه محصول
کارشناس کنترل کیفیت کارشناس طراحی صنعتی و بسته‌بندی

 

 

کارشناس صنایع غذایی کارشناس تعمیرات و نگهداری

 

کارشناس تحقیق و توسعه کارشناس بهداشت محیط

 

کارشناس آمار

 

کارشناس اقتصادی
کارشناس HSE روانشناس و مشاور

 

راهنمای گردشگری(تور لیدر) تکنسین آزمایشگاه
امدادگر بهیار و اپراتور کمک‌های اولیه
کارشناس سیستم‌ها و روش‌ها پژوهشگر

 

 

 

مالی و اداری
منشی

 

مسئول قراردادها
مسئول دفتر

 

متصدی بایگانی

 

 

متصدی امور بانکی کارمند اداری

 

کارگزار امور رفاهی

 

کارشناس/مشاور سرمایه‌گذاری

 

 

کارشناس روابط عمومی کارشناس خرید
کارشناس حسابرسی کارشناس بیمه
کارشناس امور کارگزینی و منابع انسانی کارشناس تدارکات و پشتیبانی
کارشناس امور اجرایی

 

دفتردار/متصدی دبیرخانه
حسابدار صنعتی تحلیل‌گر بورس

 

پاسخگوی تلفنی

 

حسابدار

 

اپراتور ارتباط با مشتری انباردار

 

 

 

مدیریتی
مدیر منابع انسانی
مدیرعامل

 

مدیر مالی
مدیر لجستیک / زنجیره تامین مدیر کنترل کیفیت

 

مدیر فروش مدیر روابط عمومی
مدیر رسانه

 

مدیر طراحی و توسعه محصول
مدیر خرید و تدارکات

 

مدیر تولید
مدیر توسعه بازار مدیر تحقیق و توسعه

 

مدیر تبلیغات و بازاریابی مدیر پروژه فناوری اطلاعات

 

مدیر پروژه

 

مدیر بازرگانی داخلی

 

مدیر بازرگانی خارجی مدیر اداری
مدیر HSE

 

مدیر امور گردشگری

 

مدیر اجرایی

 

 

 

مهندسی
مهندس شیمی-صنایع شیمیایی معدنی

 

 

مهندس شیمی-صنایع پتروشیمی
مهندس شیمی-صنایع گاز مهندس شیمی-صنایع پلیمر

 

مهندس نقشه برداری مهندس شیمی-صنایع پالایش

 

مهندس هوافضا-مهندسی فضایی مهندس نفت

 

مهندس مکانیک-طراح جامدات مهندس هوافضا-آیرودینامیک
مهندس هوافضا مهندس مکانیک-ساخت و تولید
مهندس کامپیوتر-فناوری اطلاعات

 

مهندس کامپیوتر-نرم افزار

 

مهندس هوافضا-پیشرانش مهندس کامپیوتر-سخت افزار
مهندس فضای سبز

 

مهندس هوافضا-دینامیک پرواز و کنترل

 

 

مهندس عمران-محیط زیست

 

مهندس عمران-آب و فاضلاب

 

مهندس عمران

 

مهندس صنایع غذایی
مهندس صنایع مهندس شیمی-نانوفناوری

 

 

مهندس شیمی-طراحی فرایندهای صنایع نفت

 

مهندس عمران-آب و فاضلاب

 

مهندس فضای سبز

 

مهندس کامپیوتر-سخت افزار
مهندس عمران-محیط زیست

 

مهندس کامپیوتر-فناوری اطلاعات
مهندس شهرسازی مهندس عمران-خاک‌شناسی
 

مهندس شیمی-شیمیایی سلولزی

 

مهندس کامپیوتر-نرم افزار

 

مهندس هوافضا-سازه‌های هوافضایی

 

مهندس متالورژی و مواد-ریخته‌گری
مهندس عمران-راه‌آهن

 

مهندس برق-کنترل
مهندس انرژی

 

مهندس برق-قدرت

 

مهندس برق-الکترونیک

 

مهندس برق-سیستمهای دیجیتال
مهندس برق

 

مهندس برق-مخابرات

 

مهندس رباتیک مهندس شیمی
مهندس پزشکی مهندس شیمی-شیمیایی سلولزی
مهندس شیمی-صنایع پالایش

 

مهندس شیمی-صنایع پتروشیمی مهندس شیمی-صنایع پلیمر

 

مهندس شیمی-صنایع شیمیایی معدنی مهندس شیمی-صنایع گاز

 

مهندس شیمی-طراحی فرایندهای صنایع نفت

 

مهندس شیمی-نانوفناوری
مهندس

صنایع

مهندس صنایع غذایی

 

مهندس عمران

 

 

هنر، رسانه، آموزش
کارشناس/مدرس فیزیک کارشناس نشر و تولید محتوا
مشاور تحصیلی کارشناس/مدرس شیمی
گرافیست

 

مترجم/مدرس

زبان انگلیسی

کارشناس/مدرس علوم دینی
مربی ورزشی کارشناس/مدرس علوم تربیتی

 

کارشناس/مدرس زیست‌شناسی کارشناس/مدرس ریاضی
کارشناس/مدرس تاریخ

 

 

کارشناس/مدرس ادبیات

 

کارشناس شبکه‌های اجتماعی کارشناس رسانه

 

طراح هویت بصری

 

عکاس

 

کارشناس/مدرس زمین‌شناسی طراح داخلی و دکوراسیون

 

طراح اینفوگرافی

 

طراح رابط/تجربه کاربری (UI/UX)

 

 

 

فناوری اطلاعات
کارشناس هوش مصنوعی کارشناس شبکه Passive
 

کارشناس پایگاه داده

 

کارشناس شبکه Active
کارشناس فناوری اطلاعات کارشناس امنیت
کارشناس استقرار نرم افزار

 

وب مستر
توسعه‌دهنده CMS‌های متن باز کارشناس Linux
تعمیرکار رایانه

 

پژوهشگر علوم کامپیوتر
تحلیل‌گر داده‌ پشتیبان سیستم‌های کامپیوتری
برنامه نویس تلفن‌های هوشمند-Android برنامه نویس PHP
برنامه نویس تلفن های هوشمند-iOS

 

برنامه نویس تلفن های هوشمند-Cross Platform

 

برنامه نویس Java اپراتور رایانه
برنامه نویس C# .NET

 

برنامه نویس VB .NET
برنامه نویس – C++ برنامه نویس – Matlab
برنامه نویس – C برنامه نویس – Erlang
برنامه نویس Back End – Node JS

 

برنامه نویس Back End – Python (Django – Flask)

 

برنامه نویس Front End برنامه نویس Full Sta

 

برنامه نویس Data Analysis – Python (SciPy – Pandas)

 

 

 

نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی

نتایج اولیه آزمون چهارمین آزمون استخدامی بخش خصوصی امسال، در تاریخ 30 آبان اعلام شد. داوطلبان پس از مراجعه به سایت استخدام بخش خصوصی که آدرس آن در بالا ذکرشد مراجعه کرده و کارنامه خود را دریافت می کنند.

به طور کلی نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی بدین صورت است که به هر داوطلب کتاب کارنامه راهنمای شغلی، در صفحات کاربری ارائه می شود.

در این کتاب، می توان مواردی همچون نتیجه  آزمون‌های تخصصی (شایستگی‌ها) و آزمون‌های شخصیت شناسی متقاضیان از قبیل MBTI، DISC، NEO، MNM و هوش هیجانی Bar-Onرا مشاهده نمود.

مزیت این کارنامه در این است که نه تنها ارزیابی شایستگی هر متقاضی را در شغل امتحانی را نشان می دهد، بلکه جنبه های مختلف شخصیتی این افراد و اینکه برای چه شغلی مناسب تر هستند را عرضه می کند.

در این مرحله افراد می توانند متوجه شوند که آیا واجد شرایط مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی هستند یا خیر. 

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به زمان بندی و راهنمای قبولی در مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی پرداختیم و بایدها و نبایدهای لازم جهت قبولی را بررسی کردیم.

چنانچه شما نیز یکی از متقاضیان شرکت در آزمون استخدام بخش خصوصی هستید و مایل به آگاهی از زمان، نحوه، مکان و روش های قبولی در مصاحبه این آزمون می باشید، می توانید از طریق تماس با شماره های موجود درسایت، در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب، اطلاعات کامل را از همکاران ما کسب نمایید. 

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه قبولی در مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش

دفترچه استخدامی ثبت اسناد 

مراحل گزینش در وزارت اطلاعات

نتایج آزمون نظام مهندسی

مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی 

آیا آزمون سردفتری امسال برگزار می شود؟

مصاحبه آزمون سردفتری

بهترین منابع آزمون سردفتری

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط قبولی در مصاحبه آزمون بخش خصوصی چیست؟

مصاحبه شوندگان عزیز بایستی با نحوه سوالات و پاسخگویی که در این مقاله آمده است، آشنا باشند.

نحوه شرکت در آزمون استخدامی بخش خصوصی چیست؟

متقاضیان این آزمون باید پس از ثبت نام، در دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه حضوری شرکت نمایند. 

چگونه از زمان مصاحبه آزمون بخش خصوصی مطلع شویم؟

تاریخ دقیق مصاحبه حضوری هنوز مشخص نیست. برای اطلاع از زمان بندی و راهنمای قبولی در مصاحبه هر کدام از شرکت ها می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

چه رشته هایی می توانند در مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی شرکت کنند؟

به طور کلی 9 دسته شغلی و 203 عنوان شغلی قادر به شرکت در این آزمون هستند.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور