ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

کلیه افراد و داوطلبان می توانند بعد از اطلاع از لیست رشته های استخدامی بخش خصوصی به تفکیک شغل، از جمله: رشته های استخدامی در شاخه صنعت و تجارت، برای ثبت نام در سامانه اعلام شده جهت پذیرش اقدام کنند. البته دقت داشته باشید که این که چه رشته هایی برای شرکت در آزمون استخدام بخش خصوصی مجاز به ثبت نام است، نیز ممکن است در هر سال بنا به دلایل مختلفی، متفاوت باشد. بنابراین، داوطلبان باید با لیست کامل رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی آشنا شوند. 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با رشته های آزمون بخش خصوصی از جمله شاخه صنعت و تجارت در هر سال برگزاری این آزمون برای هر فرد الزامی و مهم به نظر می رسد، از این رو یاری خواستن از مشاوری کاردان و خبره در این رابطه می تواند بسیار مهم و کمک کننده باشد. پس اگر می خواهید بدانید که چه رشته های برای شرکت در آزمون استخدام بخش خصوصی مجاز هستند؟ و رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی به تفکیک شغل کدامند و همین طور رشته های آزمون استخدامی این بخش در شاخه صنعت و تجارت چه رشته هایی هستند، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه هر آنچه که باید در رابطه با این موضوعات بدانید را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

 

 

اطلاعیه:

استخدام در رشته های شغلی معرفی شده در بخش خصوصی بر اساس معدل صورت نمی گیرد و تنها شایستگی های فرد ملاک پذیرش قرار می گیرد.

 

 

چرا باید از لیست رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی مطلع شویم؟

زمانی که صحبت از آزمون استخدامی دستگاه های مختلف از جمله بخش خصوصی به میان می آید، معمولاً این سؤال به ذهن داوطلبان و افراد متقاضی می رسد که چه رشته هایی برای شرکت در آزمون استخدام بخش خصوصی مجاز هستند؟ و رشته ها به تفکیک شغل شامل چه مواردی می شوند؟ البته آن ها می خواهند از تجانس رشته ها و عناوین شغلی در آزمون استخدامی بخش خصوصی نیز مطلع شوند. در هر صورت اگر بخش خصوصی از میان رشته های خاصی اقدام به جذب نیرو و پذیرش کند، همه افراد با داشتن مدرک تحصیلی در رشته های مختلف امکان ثبت نام را ندارند و نمی توانند به استخدام بخش خصوصی در بیایند. از این رو اطلاع از این که چه رشته هایی برای شرکت در آزمون استخدام بخش خصوصی مجاز هستند الزامی و مهم به نظر می رسد. افراد می توانند برای آمادگی در آزمون های استخدامی در کلاس های آمادگی آن ها شرکت نمایند.

 

 

برای کسب اطلاع و شرکت در بهترین کلاس های آمادگی آزمون استخدامی، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی شامل چه مواردی می شوند؟

در رابطه با رشته ها باید عرض کنیم که رشته های آزمون بخش خصوصی (رشته های شغلی) برای آزمون سال جاری در نه دسته مختلف قرار می گیرند. در ادامه با ذکر این نه دسته و رشته های شغلی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

 

رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی
گروه شغلی مالی، اداری و حقوقی
گروه شغلی هنر، رسانه و آموزش
گروه شغلی فنی و اجرایی
گروه شغلی بازاریابی و فروش
گروه شغلی کارشناسی و ارائه خدمات
گروه شغلی مهندسی
گروه شغلی مدیریتی
گروه شغلی سلامت
گروه شغلی فناوری اطلاعات

 

 

"<yoastmark

 

 

چه رشته هایی برای شرکت در آزمون استخدام بخش خصوصی مجاز هستند؟

در رابطه با این سؤال مهم که چه رشته هایی برای شرکت در آزمون استخدام بخش خصوصی مجاز هستند؟ و تجانس رشته ها و عناوین شغلی در آزمون استخدامی بخش خصوصی به چه صورت است؟ باید عرض کنیم که به هیچ وجه محدودیتی از بابت رشته های تحصیلی داوطلبان وجود ندارد و این گونه نیست که نیروی مورد نیاز از میان افراد تحصیل کرده در رشته های خاصی انتخاب شوند. در نتیجه شما در هر رشته تحصیلی که درس خوانده باشید می توانید برای ثبت نام در سامانه استخدام بخش خصوصی اقدام کنید و مشکلی در این رابطه برایتان وجود ندارد. پس ملاحظه می کنید که بحث تجانس رشته ها و عناوین شغلی در آزمون استخدامی بخش خصوصی به هیچ وجه مطرح نیست و جای هیچ گونه نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

 

رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی به تفکیک شغل

 در این بخش با ذکر رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی به تفکیک شغل (رشته های شغلی) در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

رشته های شغلی گروه سلامت
کارشناس علوم آزمایشگاهی
کارشناس صنایع غذایی
کارشناس بهداشت محیط
کارشناس HSE
روانشناس و مشاور
دستیار دندان پزشک
دامپزشک
تکنسین آزمایشگاه

امدادگر، بهیار و اپراتور کمک های اولیه

 

 

 

جهت اطلاع از زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

رشته های شغلی گروه فناوری اطلاعات
کارشناس هوش مصنوعی
کارشناس امنیت
کارشناس استقرار نرم افزار
پژوهشگر علوم کامپیوتر
تحلیل گر داده
اپراتور رایانه

 

 

"<yoastmark

 

 

 

رشته های شغلی گروه بازاریابی
مشاور کسب و کار
متصدی چیدمان فروشگاهی
کارشناس فروش
کارشناس دیجیتال
مارکتینگ
کارشناس خدمات پس از فروش
کارشناس تحقیقات بازار
کارشناس برندینگ
کارشناس بازرگانی داخلی
کارشناس بازرگانی خارجی
کارشناس بازاریابی
فروشنده
صندوق دار و متصدی امور فروشگاهی
بازاریاب تلفنی
رشته های شغلی گروه فنی اجرایی
حفاظت فیزیکی و نگهبان
کارگر ساده
کاردان صدا و تصویر
کاردان تأسیسات
کاردان انتقال و انتشار
تعمیرکار خودرو
تعمیرکار وسایل الکترونیکی
برق کار
تحصیل دار
آبدارچی و نظافت چی

 

 

رشته های شغلی گروه کارشناسی و ارائه خدمات
مربی مهدکودک
ویراستار
کارشناس گردشگری
کارشناس سیستم ها و روش ها
کتابدار

 

 

رشته های شغلی گروه مالی، اداری و حقوقی
حسابدار
کارگزار امور رفاهی
مسئول دفتر
متصدی بایگانی
حسابدار صنعتی
انباردار
کارشناس امور اجرایی

کارشناس بیمه

پاسخگوی تلفنی

اپراتور ارتباط با مشتری

 

 

رشته های شغلی گروه مالی، اداری و حقوقی

رشته های شغلی گروه مالی، اداری و حقوقی

 

 

رشته های شغلی گروه مدیریتی
مدیر بازرگانی خارجی
مدیر امور گردشگری
مدیر اداری
مدیر اجرایی
مدیر پروژه
مدیر بازرگانی داخلی
مدیر تبلیغات و بازاریابی
مدیر توسعه بازار
مدیر پروژه فناوری اطلاعات
مدیر تولید
مدیر رسانه
مدیر روابط عمومی
مدیر فروش
مدیر منابع انسانی
مدیر مالی

 

 

رشته های شغلی گروه مهندسی
مهندسی برق-قدرت
مهندسی انرژی
مهندسی برق-الکترونیک
مهندسی پزشکی
مهندس رباتیک
مهندس شیمی
مهندس شیمی- صنایع گاز
مهندس صدا و تصویر
مهندس عمران
مهندس کشاورزی
مهندس متالورژی و مواد
مهندس معدن
مهندس معماری
مهندس مکانیک-خودرو
مهندس مکانیک-طراحی جامدات
مهندس نقشه برداری

مهندس کامپیوتر- سخت افزار

مهندس هوافضا

مهندس نفت

 

 

رشته های شغلی گروه هنر، رسانه و آموزش
ارزیاب تدوینگر
ارزیاب بازیگر
کارشناس/مدرس زمین شناسی
کارشناس شبکه های اجتماعی
ارزیاب تهیه کننده رادیویی
ارزیاب دوبلور/صداپیشه
ارزیاب تهیه کننده پویانمایی
ارزیاب صدابردار
ارزیاب گزارشگر
ارزیاب مدیرتولید
تهیه کننده تلویزیونی
دبیر گوینده
عکاس
کارشناس رسانه
کارشناس نشر و تولید محتوا
گرافیست

مربی ورزشی

نورپرداز

 

 

رشته های شغلی گروه هنر، رسانه و آموزش

رشته های شغلی گروه هنر، رسانه و آموزش

 

 

قبولی در رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی 

قبولی در رشته های شغلی ارائه شده در بخش خصوصی در گرو توجه به نکات مهمی است که الزاماً‌ نباید از آن غافل شد. از جمله این که شما باید مهارت های کافی را در شغل و حرفه مورد نظر خود داشته باشید. در واقع، هر چه مهارت ها و شایستگی ها شما بیشتر باشد و هر چه اطلاعات و آگاهی تان در مشاغل مختلف بالاتر باشد احتمال قبولی شما بیشتر است. از طرف دیگر، قبولی در مرحله مصاحبه هم نیمه دیگر راه است که باید آن را با موفقیت پشت سر بگذارید. مصاحبه ای که در آن سؤالات مختلفی از شما پرسیده می شود که باید به خوبی از عهده پاسخگویی به آن ها بربیایید.

در نتیجه، باید اطلاعاتی را هم در رابطه با روند برگزاری مصاحبه و همین طور سؤالات پرسیده شده در آن بدست آورید. بهترین راه کسب اطلاعاتی در رابطه با این موارد مهم استفاده از کمک های مشاوری حرفه ای و کاردان است که با تجربیات بالای خود شما را از این موضوعات مهم آگاه کند.

 

 

برای آشنایی با مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

آیا پذیرش در رشته های آزمون استخدامی خصوصی بر اساس معدل نیز صورت می گیرد؟

یکی از سؤالات بسیار مهمی که شاید به ذهن شما به عنوان یکی از شرکت کنندگان آزمون استخدامی بخش خصوصی نیز رسیده باشد این است که آیا پذیرش در رشته های آزمون بخش خصوصی در شاخه صنعت و تجارت بر اساس معدل نیز صورت می گیرد و آیا معدل بالا می تواند در پذیرش شما تأثیر داشته باشد یا خیر؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کنیم که معدل درسی شما هیچ تأثیری بر روند جذب و پذیرش شما در آزمون استخدامی بخش خصوصی ندارد و تنها شایستگی ها و توانایی های شما است که در روند پذیرش تأثیر دارد. در واقع، هر چه توانایی های شغلی و مهارت های شما در حرفه یا حرفه هایی خاص بیشتر باشد امکان جذب و پذیرش شما در آزمون استخدامی بخش خصوصی بیشتر است.

 

جدیدترین اخبار پیرامون آزمون استخدام بخش خصوصی 

 

برگزاری مصاحبه پنجمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی به صورت مجازی

پنجمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی در ۹ دسته برگزار می‌شود که در ۲۱ شهریور ماه اولین آزمون آن در دسته شغلی بازاریابی و فروش شامل مشاغل فروشنده، کارشناس فروش، کارشناس دیجیتال‌ مارکتینگ و ۱۴ شغل دیگر برگزار شد.

 

زمان‌ بندی آزمون‌ های تخصصی پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی اعلام شد

به علت شیوع ویروس کرونا تمامی آزمون‌های تخصصی به صورت اینترنتی و آنلاین برگزار می‌شود، کارت ورود به جلسه برای داوطلبان صادر نمی‌شود و داوطلبان می‌بایست با مراجعه به صفحه کاربری خود در سایت www.inre.ir نسبت به انجام فرآیند آزمون‌های تخصصی اقدام نمایند. آزمون‌ها برای هر دسته شغلی در روز اعلام شده در ساعت 9 الی 10 صبح شروع شده و با توجه به تعداد شایستگی‌های هر عنوان شغلی و با توجه به شایستگی ‎‌های انتخابی هر داوطلب ادامه خواهد داشت.

 

تکذیب حضور همراه اول‬⁩ در آزمون استخدامی بخش خصوصی

در فراخوانی که با عنوان آزمون استخدام بخش خصوصی منتشر شده، همراه اول را هم به عنوان یکی از متقاضیان استخدام این آزمون عنوان کرده این در حالی است که هیچگونه تفاهم و توافقی با همراه اول نشده است.

 

اطلاعیه:

رشته های تحصیلی داوطلبان ملاکی برای ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 نمی باشد.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای انتخاب هر یک از آن ها باید پیش از انتخاب، با تمامی آن ها آشنا شده و سپس، یکی را بر اساس علاقه و توانایی های خود انتخاب نمایید. به یاد داشته باشید که در هنگام هر یک از این رشته ها بهتر است تا از یک مشاور خوب و ماهر کمک بگیرید. مشاوران ما در ایران تحصیل می توانند به شما عزیزان در این زمینه کمک کرده و به تمامی سوالات شما پاسخ دهند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما در ایران تحصیل، کافی است تا با ما تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان پاسخ خواهند داد. 

 

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چه زمانی می توان برای ثبت نام در رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی اقدام کرد؟

ثبت نام در رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی در سال جاری از تیر تا مرداد ماه انجام شد.

رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی به تفکیک شغل کدام ها هستند؟

برای اطلاع از رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی به تفکیک شغل با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس  بگیرید.

رشته های استخدامی آزمون بخش خصوصی در شاخه صنعت و تجارت شامل چه رشته هایی می شود؟

در این گروه آزمایشی رشته ای معرفی نشده است.

 

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور