ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره کنکور فنی حرفه ای ۱۴۰۲

مشاوره کنکور فنی حرفه ای
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

علاقه مندان ورود به دانشگاه فنی و حرفه ای را می‌توان دو دسته دانست. یکی از این دسته را دانش آموزانی شامل می‌شوند که در پایه‌های مختلف مشغول به تحصیل می‌باشند. دسته دوم را داوطلبان کنکور فنی و حرفه ای تشکیل می‌دهند که به دنبال دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای می‌باشند. هر دو دسته این افراد نیازمند به استفاده از خدمات مشاوره کنکور فنی حرفه ای ۱۴۰۲ می‌باشند.

منابع کنکور کاردانی فنی و حرفه ای، منحصر به آن دسته از داوطلبانی است که مایل به شرکت در رشته‌های با کنکور می‌باشند. مشاوره کنکور کاردانی، منحصر به تنها یک دسته نمی‌باشد.

متخصصین ایران تحصیل امکان مشاوره کنکور فنی حرفه ای ۱۴۰۲ را برای تمامی داوطلبان فراهم نموده‌اند. تغییراتی که در سال‌های اخیر در رابطه با آئین نامه‌های جدید به وجود آمده است، موجب سردرگمی هایی برای داوطلبین عزیز شده است.

با استفاده از مشاوره به راحتی می‌توانید در رابطه با شرط معدل و شرایط ورود به دانشگاه فنی و حرفه ای اطلاعات لازم را کسب نمایند.

مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی کمک می‌نماید علاوه بر آشنایی با رشته‌های مختلف، به راحتی بتوانید انتخاب رشته اصولی و درستی را داشته باشید. 

مشاوره کنکور فنی حرفه ای ۱۴۰۲

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی

داوطلبان عزیزی که اقدام به ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید جهت ورود به دانشگاه فنی حرفه ای نموده‌اند، در صورتی که در رشته‌های با کنکور شرکت نمایند، لازم است از مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی استفاده نمایند.

این مشاوره به شما کمک خواهد نمود تا با تمامی گرایش‌ها در رشته‌های خود آشنا شوید و همچنین در رابطه با انجام انتخاب رشته اصولی اطلاعات جامعی را کسب نمایید.

دفتره انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای شامل رشته‌های متعددی می‌گردد. با استفاده از مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی، تمامی داوطلبان عزیز می‌توانند از شرایط و ضوابط کلیه لیست رشته های کاردانی فنی و حرفه ای اطلاعات لازم را کسب نمایند و در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. همچنین در رابطه با جزئیات شرط معدل برای انتخاب رشته‌های مختلف اطلاعات جامعی را به دست می‌آورند.

برای استفاده از امکان مشاوره تحصیلی کنکور فنی و حرفه ای می‌توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید و مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

برای دریافت اطلاعات و انجام انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای، مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی را در اختیاراتان قرار داده‌ایم. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید متخصصین ما در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود.

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد مشاوره کنکور وارد شوید.

 

 

حذف کنکور فنی حرفه ای

حذف کنکور فنی و حرفه ای

یکی از سؤالاتی که دانش‌آموزان عزیز از مشاوره کنکور فنی حرفه ای دارند در رابطه با حذف کنکور کاردانی فنی حرفه ای می‌باشد.

آن دسته از داوطلبانی که در حال حاضر دانش‌آموز می‌باشند و در سال فارغ التحصیل خواهند شد، می‌توانند بر اساس شرط معدل و سوابق تحصیل خود، به دانشگاه راه یابند و در رشته های مورد علاقه خود پذیرفته شوند.

آن دسته از داوطلبان نظام قدیم نیز، در صورت دارا بودن شرایط، می‌توانند در رشته های بدون کنکور دانشگاه فنی و حرفه ای و همچنین در رشته های با آزمون این دانشگاه انتخاب رشته نمایند.

امکان استفاده از مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی برای همین دسته از داوطلبان وجود خواهد داشت. مشاوره کنکور فنی حرفه ای برای تمامی جوانب خواهد بود.

هنرجویان عزیز می‌توانند از راه‌های مختلفی که برای ورود به دانشگاه پیش بینی شده است استفاده نمایند. تمامی این راه‌ها با استفاده از مشاوره کنکور فنی حرفه ای قابل دریافت خواهد بود.

در مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی لیست کاملی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بر اساس دانشگاه‌های مختلف قابل تقسیم خواهد بود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره و پشتیبانی کنکور وارد لینک شوید.

 

برای آشنایی با تاثیر معدل در کنکور فنی و حرفه ای روی لینک کلیک کنید.

مشاوره کنکور فنی حرفه ای ایرن تحصیل

سامانه ایران تحصیل سامانه جامعی است که با استفاده از آن، بسیاری از امور قابل انجام خواهد بود. برای مثال می توان به ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای و شرایط آن اشاره نمود.

تمامی داوطلبانی که در مشاوره کنکور فنی حرفه ای شرکت می نمایند. می توانند با استفاده از این امکان، نسبت به کلیه شرایط و همچنین قوانین ثبت نام آگاه شوند. علاوه بر آن، با استفاده از سامانه مذکور به ثبت نام خود رسیدگی نمایند.

از دیگر مباحثی که می توان در رابطه با مشاوره تحصیلی کنکور فنی و حرفه ای بدان اشاره نمود. انحصارا مربوط به مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی می باشد.

داوطلبان عزیز با استفاده از این مشاوره خواهند توانست از فنون مختلفی که برای انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید بدان نیازمند اند آگاه گردند. همچنین لیست کاملی در این رابطه در اختیار داوطلبان عزیز مبنی بر رشته های با آزمون و بدون آزمون قرار خواهد گرفت.

اطلاع از اخبار کنکور فنی حرفه ای را می توانید با استفاده از کانال تلگرامی ایران تحصیل به دست آورید. برای مثال می توانیم به مورد مشاوره کنکور و اعلام نتایج کنکور فنی حرفه ای اشاره نماییم که یکی از وظایف این مرکز را در رابطه با ارائه اطلاع در رابطه با آخرین اخبار قرار داده است. لذا تمامی داوطلبان را از جزئیات هر خبر آگاه می گرداند و به آگاهی کامل خواهد رساند.

متخصصین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، بدون هیچ گونه محدودیتی در اختیار شما داوطلبان عزیز می باشند. بنابراین برای کسب اطلاع از این شرایط می توانید با متخصصین ما تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از نتایج کنکور فنی حرفه ای و مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران)

vپاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

مطالب مرتبط

ثبت نام کنکور سراسری

بهترین مشاور تحصیلی در کرج

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی

مشاوره کنکور فنی حرفه ای 

شرایط ثبت نام آزمون ادواری فنی حرفه ای

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا میتوانند دانش آموزان در پایه های مختلف به دانشگاه فنی حرفه ای راه پیدا کنند؟

بله تمام دانش آموزانی را شامل می‌شود که در پایه‌های مختلف مشغول به تحصیل می‌باشند.

برا موفق شدن در کنکور فنی حرفه ای چه راه حلی را پیشنهاد میدهید؟

متخصصین ایران تحصیل امکان مشاوره کنکور فنی حرفه ای ۱۴۰۲ را برای تمامی داوطلبان فراهم نموده‌اند. تغییراتی که در سال‌های اخیر در رابطه با آئین نامه‌های جدید به وجود آمده است، موجب سردرگمی هایی برای داوطلبین عزیز شده است.

نظرات

103 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره کنکور فنی حرفه ای ۱۴۰۲»

 1. Avatar photo احمد گفت:

  سلام برای کنکور فنی دروس عمومی حذف شده؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای

  دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 97 جهت دریافت دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 97 و اطلاع از آخرین اخبار از حذف کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 از سراسر...
تماس با مشاور