ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره شغلی + راهنمای موفقیت در کسب و کار

مشاوره شغلی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

انتخاب شغل مناسب تاثیر زیادی در سرنوشت و آینده شما دارد. به همین دلیل باید آن را با دقت بالایی انتخاب کنید. برای این کار شما می توانید از مشاوره شغلی استفاده کنید تا از دانش افراد متخصص در این حوزه بهره ببرید؛ زیرا برخی از افراد برای انتخاب شغل مناسب خود نیاز به راهنمایی دارند تا متناسب با سلیقه و علاقه خود شغلی را انتخاب کنند. البته با وجود اینترنتی شدن اکثر فرآیندهای کاری، نیاز است شما اطلاعات خودتان را در مورد شغل ها به کمک مشاوره کسب و کار بروزرسانی کنید.

به همین دلیل لازم است شما از مشاوره کسب و کارهای مختلف به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری استفاده کنید؛ اما چگونه بتوانید یک مشاوره بیزنس خوب انتخاب کنید؟ مشاور شما باید چه معیارهایی داشته باشد تا بتوانید در کسب و کار خود موفق شوید؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با مشاوران ایران تحصیل به شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل نمایید.

منظور از مشاوره شغلی چیست؟

شاید در ابتدا لازم باشد کمی در مورد کار مشاور شغلی صحبت کنیم و بیان کنیم که این افراد چه کاری را برای شما انجام می دهند. مشاوران شغلی همانند متخصصانی هستند که به شما کمک می کنند در مورد شغلتان به پیشرفت و تصمیم گیری بهتری برسید. آن ها می توانند در مسیرهای زیر به شما کمک کنند:

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شغل های پردرآمد با سرمایه کم + 13 کار پولساز کلیک کنید.

اهمیت انتخاب درست شغل

مشاوره شغلی در ابتدا وظیفه دارد به شما کمک کند تا بتوانید متناسب با روحیه و علاقه خود بهترین شغل را انتخاب کنید. همچنین او به شما کمک می کند تا چگونه به شغل مورد نظر خود برسید. در واقع لازم است ابتدا شغل مورد نظر خود را به کمک راهنمایی های مشاوران شغلی انتخاب کنید و سپس مسیر درست را برای رسیدن به آن بپیمایید. در واقع مشاوره شغلی مهارت ها، کیفیت و ویژگی های شما را بررسی می کند و متناسب با آن برای شما راهکاری را ارائه می دهد. البته ممکن است او برای این کار چند تست مختلف از شما بگیرد که باید آن ها را با دقت پر کنید.

انتخاب درست شغل

مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند

الزام تعیین هدف شغلی

اگر در حال حاضر شاغل هستید اما اهداف مختلفی برای آن در نظر دارید می توانید در این مورد نیز با مشاوره بیزنس صحبت کنید و از او بخواهید که شما را بیشتر راهنمایی کند. سپس با خیال راحت برای آن برنامه ریزی کنید و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود را تعیین نمایید. مشاوره کسب و کار می تواند در اندازه گیری اهداف، دست یافتنی بودن آن ها، مرتبط بودن و مبتنی بر زمان بودن اهداف شغلی شما کمک کند.

جهت اطلاع از تست آنلاین شغل مناسب من کلیک نمایید.

اهمیت ساختن یک رزومه کاری خوب برای پیشرفت

مشاوره بیزنس به شما کمک می کند تا در صورت لزوم برای نوشتن یک رزومه خوب اقدام کنید. همان گونه که می دانید شما برای این که استخدام شوید باید یک رزومه خوبی داشته باشید و استانداردهای نوشتن یک رزومه را بدانید. مشاوره بیزنس با توجه به این که مهارت های لازم را در این زمینه دارد می تواند به شما راهنمایی کند تا رزومه خود را به زبان های مختلف بنویسید. در واقع اگر شما قصد مهاجرت داشته باشید می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.

 

تمرین برای مصاحبه استخدامی در موقعیت های شغلی مختلف

یکی از وظایف مشاوره کسب و کار این است که به شما کمک می کند تا در یک مصاحبه کاری موفق شوید؛ بنابراین اگر در استخدامی های مختلف قبول شده باشید و دغدغه مصاحبه را دارید می توانید با این متخصصان کسب و کارهای مختلف صحبت کنید و از آن ها بخواهید که چگونه در این مصاحبه مهم موفق شوید. آن ها در این مشاوره به شما تمریناتی را ارائه می دهند تا آرامش ذهنی داشته باشید و ارتباط کلامی خود را تقویت کنید. همچنین چیزهایی که می تواند روی طرف مقابل شما اثر خوبی داشته باشد را بیان خواهد کرد.

 

فواید استفاده از مشاوره شغلی

در بالا به چند مورد از کارهایی که یک مشاوره کسب و کار انجام می دهد، اشاره کردیم. حالا در ادامه به چند مورد از فواید آن ها را بیان می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تست رغبت سنجی شغلی هالند و نحوه انجام آن کلیک کنید.

فواید استفاده از مشاوره شغلی

شخصی‌سازی برنامه های شغلی

استفاده از مشاور و راهنمای شغلی به شما کمک می کند تا یک نقشه راهی برای کسب و کار خود داشته باشید. برای این کار مشاور باید نقاط ضعف و قوت کسب و کار شما را شناسایی کند و بر اساس آن یک برنامه شغلی ارائه دهد. لذا لازم است چند جلسه را با شما صحبت کند تا نارضایتی ها و چیزهایی که قصد دارید در آینده آن ها را تغییر دهید، متوجه شود. سپس یک برنامه متناسب با شرایط شما تدوین کند.

 

کاهش استرس شغلی

اگر شما در مورد شغل خود استرس داشته باشید می توانید آن را با مراجعه به یک مشاوره شغلی برطرف کنید؛ زیرا او می تواند به شما کمک کند تا بهتر بتوانید بر این گونه مشکلات غلبه کنید. این استرس های شغلی می توانند نارضایتی های شغلی یا بیکار بودن طولانی مدت باشند. استرس ها می توانند در شما حس خود ناباوری ایجاد کنند و اثرات منفی داشته باشند. لذا شما با مراجعه به یک مشاوره شغلی می توانید این گونه مشکلات را رفع کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون رغبت سنجی تحصیلی و شغلی و مراحل انجام آن کلیک کنید.

ارائه برخورد صادقانه در مورد علت نیافتن شغل

یکی از مزایای مراجعه به یک مشاور و راهنمای شغلی این است که اظهارنظرهای صادقانه ارائه می دهد. در واقع اگر شما به دنبال یک شغل مناسبی هستید اما آن را پیدا نمی کنید می توانید علت را در نزد مشاور شغلی خود جویا شوید و از اظهارنظرهای بی طرفانه و صادقانه او بهره ببرید. همچنین اگر این که چند مصاحبه شغلی ناموفق داشته باشید می توانید به کمک این مشاوران مشکل خود را حل کنید.

 

مشاوره برای راه اندازی یک کسب و کار

اگر قصد دارید یک کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید می توانید از مشاوره بیزنس استفاده کنید تا شما را در این مورد راهنمایی کند. در واقع مشاوره گرفتن در ابتدای کار می تواند شما را از چالش ها و مشکلاتی که بعدا با آن مواجه خواهید شد، آگاه و شما را برای رویارویی با آن ها آماده کند. در واقع مشاوره بیزنس بهتر از شکست های بعدی در کسب و کار شما و از بین رفتن سرمایه است. هر چند که در ابتدا شما برای موفقیت در کسب وکار خود نیاز به فرصت زیادی دارید.

مشاوره برای راه اندازی یک کسب و کار

چگونه یک مشاوره کسب و کار خوبی را پیدا کنیم؟

بعد از آن که به وظایف و مزایا استفاده از مشاوره شغلی پی بردید حتما حالا از خود سوال می کنید که چگونه یک مشاوره بیزنس خوبی برای خودمان پیدا و از آن استفاده کنیم. شما برای این کار می توانید از مشاوران ایران تحصیل که راهنمایان خوبی برای کاربران خود هستند کمک بگیرید. برای صحبت کردن با آن ها می توانید با شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل نمایید؛ اما با این حال در ادامه به چند مورد از راهنمای انتخاب یک مشاوره بیزنس مناسب اشاره می کنیم.

برای برنامه ریزی و مشاوره قبولی در آزمون استخدامی کلیک کنید.

از سایت های آنلاین استفاده کنید

با توجه به این که امروزه اکثر کارها به صورت آنلاین انجام می شود به همین دلیل شما می توانید به وب سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کرده و در آن جا درخواست های خودتان را ارائه دهید تا راهنمایان شغلی پاسخ شما را بدهند. به طوری که در صورت لزوم در مراحل بعدی با آن ها تماس گرفته یا به صورت حضوری به دفتر آن ها مراجعه کنید؛ اما مشاوران ایران تحصیل همه این کارها را به صورت آنلاین و تنها از طریق تماس تلفنی انجام می دهند.

راهنمای تلفنی 24 ساعته

مدارک و گواهی نامه های تخصصی مشاور و راهنمای شغلی خود را بررسی کنید

یکی از راه هایی که به کمک آن می توانید برای کسب و کار خود یک مشاور و راهنمای شغلی خوبی پیدا کنید، حضور در انجمن های ملی مشاوران است. در آن جا می توانید مدارک و گواهی نامه های مشاوران موجود را بررسی کرده و بر اساس آن ها بهترین مشاوره کسب و کار را برای خودتان انتخاب کنید.

 

بررسی کردن معرف های مشاور

بعد آن که مشاوران شغلی خود را انتخاب کردید از آن ها بخواهید که برای شما 3 معرف اعلام کند تا شما بتوانید با آن ها صحبت کنید و به مناسب بودن این مشاور شغلی خود پی ببرید؛ زیرا هر چند که یک مشاوره بیزنس، خوب و متخصص باشد؛ اما در حوزه کاری شما تجربه نداشته باشد نمی تواند مشکل شما را حل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان کلیک کنید.

بررسی کردن معرف های مشاور

استفاده از مشاوره شغلی تلفنی

خوشبختانه اکثر مشاوران شغلی برای مشتریان خود مشاوره تلفنی فراهم کرده اند تا بتوانند در وقت و هزینه مراجعه کنندگان خود صرفه جویی کنند. امروزه دسترسی به مشاوران کسب و کار مناسب در شهرهای بزرگ به دلیل وجود دغدغه های روزمره و سختی های هماهنگ کردن آن ها سخت است. در شهرهای کوچک هم دسترسی به مشاوران شغلی مناسب بسیار دشوار می باشد. لذا شما می توانید از مشاوره بیزنس تلفنی استفاده کنید. در مشاوره تلفنی در پشت تلفن آزادی بیان بیشتری خواهید داشت و در صورت لزوم برای دفعات متعدد  می توانید با مشاور کسب و کار خود صحبت کنید.

 

خلاصه مطلب

شما برای این که بتوانید در کسب و کار خود موفق شوید باید با مشاوره شغلی مناسبی صحبت کنید. آن ها می توانند به شما کمک کنند تا نتیجه بهتری را از کسب و کارتان دریافت کنید و یک شغل مناسب را برای خودتان پیدا یا راه اندازی کنید. دقت کنید که رفتن به نزد یک مشاوره بیزنس مناسب بهتر از پشیمانی های زیان بار بعدی است که در برخی مواقع می تواند کل زندگی و سرنوشت شما را تغییر دهد. لذا اگر در هر جایی از کسب و کار خود به مشکل برخورد کردید حتما از یک مشاوره کسب و کار مناسب استفاده کنید.

شما به روش های مختلفی می توانید یک مشاوره شغلی مناسب برای خودتان پیدا کنید. استفاده از سایت های آنلاین، انجمن مشاوران ملی و شبکه های اجتماعی گزینه های پیشروی شما برای پیدا کردن مشاوره بیزنس خوب خواهند بود. البته شما در صورتی که زمان کافی برای پیدا کردن یک مشاور و راهنمای شغلی خوب نداشته باشید کارشناسان ایران تحصیل می توانند در مدت زمان کوتاهی این کار را برای شما انجام دهند. لذا برای تماس با آن ها می توانید با شماره تلفن 9099075307 ارتباط برقرار نمایید.

 

جهت دانلود پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا هر مشاور شغلی برای هر کسب و کاری مناسب است؟

خیر؛ زیرا امروزه کسب و کارهای زیادی وجود دارند که شما باید از مشاوران شغلی استفاده کنید که در زمینه شغلی شما تخصص دارند و تمام جزییات شغل و آینده شغلی شما را می دانند.

چه کسانی باید از مشاور شغلی استفاده کنند؟

کلیه کسانی که قصد دارند شغل پیدا کنند، یک کسب و کار ایجاد کنند، به مصاحبه بروند، نارضایتی شغلی دارند، به دنبال نقشه راه شغلی خود هستند و غیره می توانند از مشاوره کسب و کار استفاده کنند.

هزینه یک مشاوره بیزنس مناسب چقدر است؟

هزینه یک مشاوره شغلی مناسب بستگی به نوع تخصص و میزان مهارت او بستگی دارد؛ اما مسلما هزینه مشاور و راهنمای شغلی تلفنی و آنلاین از هزینه مشاوره حضوری کمتر خواهد بود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید

  مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید! تلفنی 24 ساعته | irantahsil

  ایران تحصیل به عنوان یکی از بهترین وب سایت‌های مشاوره تحصیلی رایگان است که به دلیل کیفیت بالای مشاوره و قیمت مناسب تا به حال توانسته بخش اعظمی از داوطلبان کنکور و دانش آموزان را به خود جذب کند. به...
 • مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه

  مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه

  دریافت مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس جهت کسب آمادگی برای آزمون‌های مختلف و برنامه‌ریزی درست، بسیار مهم و حیاتی است. مشاوره تحصیلی مدرسه، دانشگاهی و نظام وظیفه در حال حاضر نقش بسیار پررنگ‌تری نسبت به گذشته دارد و بیشتر مورد...
 • مشاوره تحصیلی تلفنی

  مشاوره تحصیلی تلفنی | تمامی مقاطع + 24 ساعته | ایران تحصیل

  آیا می‌دانستید به جای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری می‌توانید از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید؟ شایان ذکر است بدانید مشاوره تحصیلی تلفنی دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد به همین دلیل این روزها اکثر افراد از تمایل بیشتری به استفاده...
 • برنامه ریزی درسی

  برنامه ریزی درسی + 11 راز مهم رتبه ها + pdf برنامه 1403

  داشتن برنامه ریزی درسی مناسب می تواند به دانش آموزان و دانشجویان کمک کند تا پیشرفت تحصیلی بهتری داشته باشند. آن دسته از افرادی که در طول ترم برای خواندن هر کدام از دروس و آمادگی جهت شرکت در امتحانات...
تماس با مشاور