ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره ثبت نام دانشگاه 1403 {راهنما جامع + شهریه}

مشاوره ثبت نام دانشگاه
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

امروزه دانش آموزان زیادی برای ثبت نام در دانشگاه اقدام می کنند تا در رشته مورد با علاقه خود با پرداخت کمترین هزینه تحصیل کنند. در اکثر مواقع مشاهده شده است که این دانش آموزان با اصول ثبت نام دانشگاه آشنا نیستند و نمی دانند چگونه مسیر درستی را برای خود انتخاب کنند. با توجه به این که ثبت نام دانشگاه یکی از موارد مهم سرنوشت ساز دانشجویان است. لذا کمک گرفتن از مشاوره ثبت نام دانشگاه می تواند به آن ها کمک زیادی کند.

مشاوره ثبت نام دانشگاه 1403 به شما دانشگاه ها و رشته های تحصیلی زیادی را معرفی می کند و در مورد بازار کار و آینده شغلی شما حرف می زند. همچنین در صورت لزوم در مورد شهریه، شرایط پذیرش و خوابگاه دانشگاه ها نیز با شما صحبت خواهد کرد. در واقع انتخاب یک مشاوره ثبت نام در دانشگاه، انتخاب راهنمای جامعی است که مسیر زندگی شما را تعیین می کند. به همین دلیل باید آن را به درستی انتخاب کرده تا از تجارب آن استفاده کنید. در حال حاضر مجموعه ایران تحصیل با داشتن بهترین مشاوران تحصیلی و دانشگاهی می تواند شما را در تمام ساعات شبانه روز راهنمایی کند. برای صحبت کردن با آن ها می توانید با شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

چرا مشاوره ثبت نام دانشگاه مهم است؟

در ابتدا لازم است کمی در مورد این که چرا مشاوره ثبت نام دانشگاه مهم است صحبت کنیم تا شما متوجه شوید چرا برای ثبت نام  دانشگاه از آن ها کمک بگیرید. در حال حاضر داوطلبانی که در کنکور قبول شدند، به دو دسته تقسیم می شوند:

🔶 داوطلبانی که رتبه خوبی را به دست آوردند و می توانند در رشته مورد نظر خود قبول شوند.

🔶 داوطلبانی که رتبه خوبی را به دست نیاورند و نگران قبولی در رشته مورد علاقه خود هستند.

چرا مشاوره ثبت نام دانشگاه مهم است

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید! روی لینک آبی کلیک کنید.

داوطلبان گروه اول با توجه به این که رتبه کافی برای قبولی در رشته مدنظر خود را به دست آوردند می توانند به راحتی انتخاب رشته کنند؛ اما کدام دانشگاه و کدام گرایش را انتخاب کنند تا برای آن ها بهتر باشد؟ با توجه به شرایط زندگی آن ها ثبت نام در کدام دانشگاه مزایا زیادی دارد؟

آیا بهتر است دانشجویان به شهرهای دوری برای ثبت نام در دانشگاه بروند یا در دانشگاه های نزدیک محل زندگی خود ثبت نام کنند؟ کدام دانشگاه ها خوابگاه دارند؟ آیا رشته مورد علاقه او بازار کار دارد و برای این که وارد بازار کار شود چند سال باید مطالعه کند؟ زیرا برخی از رشته ها مانند رشته های پزشکی برای این که در آن موفق شوید باید سال های زیادی را درس بخوانید.

این در حالی است که مشکلات داوطلبان گروه دوم بیشتر است و آن ها نگران این هستند که آیا باید در دانشگاه ثبت نام کنند یا منتظر کنکور سال بعد باشند. در این مورد لازم است شما با یک فرد با تجربه صحبت کنید تا شما را راهنمایی کند؛ زیرا همان گونه که می دانید انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه بسیار مهم است و  باید دقت کافی را در آن داشته باشید.

در اینجا، اهمیت مشاوره ثبت نام در دانشگاه را متوجه خواهید شد که شما برای ثبت نام در دانشگاه باید از آن ها کمک بگیرید. مشاوره ثبت نام در دانشگاه به شما کمک می کند تا بر اساس هیجانات خود تصمیم نگیرید و تمام جوانب انتخاب خود را مدنظر قرار دهید. مشاور دید شما را نسبت به آینده باز می کند و می تواند پیش بینی های لازم را بیان کند.

جهت مشاوره شغلی و راهنمای موفقیت در کسب و کار خود روی لینک کلیک نمایید.

نحوه انتخاب بهترین مشاوره ثبت نام دانشگاه 1403

در حال حاضر مشاوران ثبت نام دانشگاه با توجه به حوزه خود به چند دسته مختلف تقسیم می شوند. شما به هنگام انتخاب یک مشاوره ثبت نام در دانشگاه باید به مهارت و تخصص آن ها توجه کنید. دقت به رزومه کاری و تحصیلی آن ها می تواند یکی از معیارهای دیگر باشد؛ اما از کجا باید متوجه شوید که رشته مورد نظر شما در کدام دسته ها قرار دارد.

نحوه انتخاب بهترین مشاوره ثبت نام دانشگاه

همان گونه که می دانید در حال حاضر داوطلبان کنکور سراسری در ۵ دسته مختلف قرار می گیرند که هر کدام از آن ها رشته های زیادی در دانشگاه دارند. لذا شما بر اساس آن ها می توانید یک مشاوره ثبت نام در دانشگاهی انتخاب کنید. در ادامه به هر کدام از این گروه ها و رشته های دانشگاهی اشاره می کنیم.

جهت کسب اطلاع در مورد مشاوره تحصیلی تلفنی در تمامی مقاطع + 24 ساعته کلیک نمایید.

✅ رشته های گروه ریاضی و فنی: مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی کامپیوتر، مهندسی هوا و فضا، مهندسی مواد، آمار، مهندسی مکانیک، تعمیر و نگهداری هواپیما و…

✅ رشته های گروه علوم تجربی: پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، پرستاری، دامپزشکی، مامایی، دامپروری، ژنتیک، شیمی، گفتار درمانی، هوشبری، میکروبیولوژی، علوم تغذیه و…

✅ رشته های گروه علوم انسانی: حقوق، اقتصاد، باستان شناسی، زبان و ادبیات فارسی، فلسفه، مدیریت صنعتی، علوم سیاسی، مدیریت دولتی، مشاوره، مدیریت بازرگانی، علوم قضایی، روانشناسی، علوم تربیتی، تربیت معلم و…

✅ رشته های گروه آزمایشی هنر: نقاشی، گرافیک، کارگردانی، سینما، بازیگری و…

✅ رشته های گروه آزمایشی زبان: زبان و ادبیات انگلیسی، زبان و ادبیات آلمانی، زبان و ادبیات ارمنی، مترجمی زبان انگلیسی، زبان و ادبیات ایتالیایی و…

در حال حاضر مشاوران ثبت نام دانشگاهی خوبی در ایران تحصیل در رشته های مختلف وجود دارند که سالانه به افراد زیادی از داوطلبان مشاوره ثبت نام دانشگاه ارائه می دهند. شما می توانید با آن ها تماس گرفته و اطلاعات لازم را برای ثبت نام به دست آورید. به یاد داشته باشید که آن ها می توانند بعد از ورود به دانشگاه نیز در مورد مسایل مختلف مشاوره دهند. لذا شما می توانید همین الان با شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل نمایید.

 

مشاوره ثبت نام در دانشگاه های کشور

همان گونه که می دانید کلیه دانشگاه هایی که در کشور وجود دارند در حوزه دانشگاه های دولتی، آزاد، غیرانتفاعی و یا پیام نور قرار می گیرند. شما برای ثبت نام در هر کدام از آن ها باید شرایط و مدارک خاصی داشته باشید. ثبت نام در هر کدام از این دانشگاه ها با کنکور و بدون کنکور انجام می گیرد.

مشاوره ثبت نام در دانشگاه های کشور

برای ارتباط با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد کلیک کنید.

لذا در این مورد با مشاوره ثبت نام خود صحبت کنید؛ زیرا شهریه هر کدام از آن ها با هم متفاوت است و شما باید با توجه به مقطع تحصیلی خود از امکانات ویژه ای در دانشگاه برخوردار خواهید شد. مشورت گرفتن از یک مشاوره ثبت نام دانشگاه می تواند به شما کمک کند تا با توجه به شرایط خودتان بهترین دانشگاه را انتخاب کنید.

بعد از آن که شما موفق شدید مراحل ثبت نام خود را طی کنید باید منتظر نتایج انتخاب واحد و دریافت خوابگاه باشید تا در این مورد نیز کارهای اداری را انجام دهید. برخی از دانشگاه ها قبل از آن که دانشجو وارد محوطه دانشگاه شود از آن ها آزمون های اختصاصی می گیرند. معمولا این آزمون ها در دفترچه ثبت نام آن ها ذکر شده است و شما قبل از ثبت نام می توانید از آن ها مطلع شوید.

به عنوان مثال شما برای ورود به دانشگاه های مقاطع دکتری باید مصاحبه داشته باشید تا بتوانید فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کنید. به همین دلیل کمک گرفتن از مشاوران ثبت نام دانشگاه در این مورد می توانند شما را بهتر راهنمایی کنند.

 

زمان ثبت نام دانشگاه ها 1403

یکی از مواردی که به هنگام دریافت مشاوره ثبت نام در دانشگاه باید به آن توجه کنید، زمان ثبت نام دانشگاه ها است. همه دانشگاه های کشور سالانه در دو نوبت مهر و بهمن ماه از میان داوطلبان واجد شرایط دانشجو می پذیرد. تاریخ دقیق شروع ثبت نام آن ها در دانشگاه های روزانه، شبانه، پیام نور و غیره متفاوت است. لذا در این مورد می توانید با مشاوران تحصیلی خود صحبت کنید.

دقت کنید که شما قبل از شروع ثبت نام دانشگاه در مورد آن ها با مشاوران خود صحبت کنید؛ زیرا معمولا با شروع ثبت نام دانشگاه ها باید اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهید و مدارک خود را آماده کنید؛ نه این که به دنبال یک مشاوره ثبت نام دانشگاه 1403 باشید. البته به یاد داشته باشید که خدمات این مشاوران تنها به مدت زمان محدودی از سال نیست. بلکه شما در طول سال می توانید با آن ها در تماس بوده و در مورد ثبت نام و قبولی در دانشگاه های مقاطع بالاتر صحبت کنید.

جهت مشاوره دانشگاه پیام نور و ارتباط با آن ها کلیک کنید.

زمان ثبت نام دانشگاه ها

دریافت مشاوره تلفنی ثبت نام دانشگاه 1403

دسترسی به مشاوره ثبت نام در دانشگاه خوب یکی از مشکلاتی است که داوطلبان و دانشجویان با آن مواجه هستند. به طوری که این مشکلات برای دانشجویان با وضعیت مالی پایین یا در شهرستان ها بیشتر دیده می شود. به همین دلیل شما می توانید از مشاوره ثبت نام در دانشگاه تلفنی استفاده کنید که امکان دسترسی با هزینه پایین به آن ها وجود دارد.

در مشاوره تلفنی شما می توانید مشکلات خود را بدون هیچ گونه ترسی بیان کنید تا شما را بهتر راهنمایی کنند؛ زیرا در مشاوره حضوری برخی از دانشجویان به دلیل عدم اعتماد به نفس همه مشکلات خود را بیان نمی کنند. لذا مشاوره تلفنی راه حل خوبی برای آن ها است. در این روش شما می توانید در تمام ساعات شبانه روز به مشاوران تحصیلی خود دسترسی داشته و در مورد مسایل مربوط به ثبت نام در دانشگاه با آن ها صحبت کنید.

در مورد شهریه دانشگاه ها، نحوه پرداخت آن ها، رشته تحصیلی خود و بازار کار آن صحبت کنید. در مشاوره ثبت نام در دانشگاه تلفنی می توانید برای مسایل بعد از ثبت نام نیز با آن ها صحبت کرده تا  متناسب با آن ها این مسیر سرنوشت ساز زندگی خودتان را طی کنید.

مشاوران ایران تحصیل به عنوان یکی از مجرب ترین کادرهای مشاوره و آموزش تحصیلی می توانند در این مورد شما را راهنمایی کنند. شما هر گونه سوالی در مورد ثبت نام در هر مقطع تحصیلی در هر کدام از دانشگاه های کشور را داشته باشید می توانید با آن ها در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی کلیک کنید.

 

ویژگی های یک مشاور ثبت نام دانشگاهی خوب

یک مشاوره ثبت نام دانشگاه باید ویژگی هایی داشته باشد تا شما بتوانید یک مسیر درست برای خودتان انتخاب کنید. این ویژگی ها به شکل زیر هستند:

🔶 مشاور تحصیلی شما باید بتواند یک انگیزه تحصیلی در شما ایجاد کند.

🔶 قدرت بیان عالی برای صحبت کردن داشته باشد و موضوعات مهم را برای شما تفهیم کند.

🔶 باید دانش روانشناسی داشته باشد و متقاضی را متقاعد کند.

🔶 در مورد شرایط ثبت نام دانشگاه ها و مدارک لازم برای آن ها اطلاعات بروزی داشته باشد.

🔶 مشاور تحصیلی شما باید از سرفصل های دروس و منابع مطالعاتی دانشگاه ها اطلاعات خوبی را داشته باشد.

ویژگی های یک مشاور ثبت نام دانشگاهی خوب

برای کسب اطلاع از بهترین مشاوره تحصیلی در تهران و شهرهای دیگر کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

دانشجویانی که قصد ثبت نام در دانشگاه های مختلف روزانه، شبانه، پیام نور، آزاد، غیرانتفاعی و غیره را دارند می توانند از مشاوره ثبت نام دانشگاه 1403 استفاده کنند. این مشاور به شما کمک می کند تا مسیر درستی را انتخاب کنید و در مورد شرایط و مدارکی که پیش از ثبت نام لازم دارید اطلاعاتی را به دست بیاورید. همچنین آن ها می توانند در مورد بازار کار و منابع درسی رشته تحصیلی شما صحبت کنند. پرداخت شهریه در هر ترم، یکی از موضوعاتی است که دانشجویان با آن مواجه هستند که مشاوره ثبت نام در دانشگاه در این مورد می تواند یک راهنمای جامع باشد.

در واقع مشاوره تحصیلی به شما کمک می کند تا مسیر درستی را انتخاب کنید و از آینده تحصیلی خود آگاه باشید. استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی در حال حاضر یکی از بهترین گزینه هایی است شما می توانید از آن برای ثبت نام دانشگاه خود استفاده کنید؛ زیرا شما می توانید کلیه مسایل و مشکلات مربوط به خود را راحت با آن ها در میان گذاشته و  راهنمایی دریافت کنید. مشاوران ایران تحصیل نیز در این مورد می توانند شما را راهنمایی کنند. شما برای برقراری تماس با آن ها می توانید با شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

جهت دانلود پی دی اف این مقاله کلیک کنید .

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مزایا مشاوره ثبت نام دانشگاه تلفنی نسبت به حضوری چیست؟

در این مورد شما بدون در نظر گرفتن محدودیت جغرافیایی می توانید با مشاوران صحبت کنید. همچنین هزینه کمتری نسبت به روش حضوری دارید و این که بدون محدودیت در تمام ساعات شبانه روز با آن ها می توانید در ارتباط باشید.

آیا مسیر ثبت نام دانشگاه دولتی با پیام نور متفاوت است؟

بله؛ مسیر ثبت نام در دانشگاه های دولتی با پیام نور متفاوت است. شما باید مدارک و شرایط جداگانه ای را برای هر کدام از آن ها داشته باشید. البته علاوه بر آن ها ممکن است هر کدام از دانشگاه های پیام نور موجود در شهرهای مختلف برای خود شرایط اختصاصی داشته باشند که مشاوره تحصیلی می تواند در این مورد شما را راهنمایی کند.

چگونه یک مشاوره ثبت نام دانشگاه خوب برای خودمان انتخاب کنیم؟

شما برای این که بتوانید یک مشاوره ثبت نام دانشگاه خوبی داشته باشید باید به رزومه کاری آن ها و به رشته دانشگاهی خود دقت کنید؛ زیرا با توجه به زیاد بودن رشته های تحصیلی دانشگاهی مشاوران زیادی وجود دارند که شما باید از مشاور تحصیلی مختص رشته خود استفاده کنید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
 • معدل پایین کارشناسی

  اهمیت معدل کارشناسی + ایا معدل لیسانس مهم است؟ | ایران تحصیل

  اهمیت معدل پایین کارشناسی ممکن است برای بسیاری از دانشجویان موضوعی نگران‌کننده باشد و می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر فرصت‌های آتی تحصیلی و شغلی فرد داشته باشد. دانشجویانی که معدل بالایی دارند، شانس بیشتری برای پذیرش در رشته‌ها و دانشگاه‌های معتبر...
 • آخرین تراز قبولی پزشکی 1402 + نمونه کارنامه ها

  کارنامه‌‌های آخرین تراز قبولی پزشکی 1402 از اطلاعات مفیدی است که در مسیر کنکور سراسری می‌تواند به داوطلبان کمک شایانی کند. طبق پیش بینی‌های مشاوران ایران تحصیل، مقدار تراز مجاز برای پذیرش کلیه رشته‌های پزشکی 1403 تا مقدار 7000 برای...
 • شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  دانش‌جویان دانشگاه‌های غیر دولتی، اغلب این سوال برایشان پیش می‌آید که شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟ دانشجویان قبل از تصمیم‌گیری، باید هزینه‌های تحصیلی و امکانات ارائه‌ شده‌ توسط هر دو نوع موسسه را مقایسه کنند تا انتخابی...
تماس با مشاور