اگر توان مالی برای مراجعه به مشاوره تحصیلی را ندارید ، مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید ! تفاوتی ندارد در کدام یک از رشته ها مشغول به تحصیل می باشید، امکان مشاوره رایگان تحصیلی برای کلیه داوطلبان در هر رشته فراهم گردیده است. برای کاهش هزینه های داوطلبان و متقاضیانی که نیازمند راهنمایی می باشند نیز ، امکان مشاوره تلفنی ارزان را فراهم نموده ایم. در ادامه این مقاله از سایت ایران تحصیل به چگونگی اینکه می توانید مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید خواهیم پرداخت.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید ! و مشاوره رایگان با رتبه های برتر با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

در تمامی رشته ها مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !

 

دانش آموزان و داوطلبان کنکور ، نیازمند مشاوره و برنامه ریزی می باشند. اما استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی برای تمامی آنان امکان پذیر نمی باشد. به همین دلیل ممکن است برخی از داوطلبان نتوانند به اهداف تعیین شده و در نظر گرفته خود دست یابند. مشاوره رایگان با رتبه های برتر می تواند کمک کند تا شما در هر رشته ای موفقیت را در یک قدمی خود بیابید.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری علاوه بر معرفی منابع ، به دانش آموزان و داوطلبان کمک می نماید تا برنامه ریزی دقیقی داشته باشند. داشتن برنامه انعطاف پذیر که متناسب با شرایط داوطلبان باشد ، بسیار کمک می کند که داوطلبان بتوانند به راحتی پذیرفته شوند. فنون مطالعه در هر یک از رشته ها برای تمامی داوطلبان متفاوت می باشد. اطلاع از ضریب دروس در هر یک از رشته ها نیز، از جمله موارد بسیار مهم می باشد.

برخی از فارغ التحصیلان دانشگاه مایل به قبولی در رشته پزشکی می باشند و مایلند در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت نمایند و در رشته پزشکی پذیرفته شوند. شاغل بودن این دسته از داوطلبان نیز ، از جمله اموری است که نیازمند برنامه ریزی دقیق تری می باشد. به همین دلیل برای این موارد نیز ، می توانید مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید تا بتوانید موفقیت خود را تضمین نمایید.

 

 

 

در هر رشته تحصیلی و در هر مقطعی می توانید مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید و از کلیه خدمات لازم بهره مند شوید.

 

 

 

مشاوره تلفنی رایگان و ارزان

 

مشاوره تلفنی ارزان

 

پکیج های مشاوره ای که در مراکز مشاوره های مختلف ارائه می گردد ، با هزینه های متفاوتی صورت می پذیرد. و همین هزینه برای بسیاری از داوطلبانی که از تمکن مالی کافی برخوردار نمی باشند ، موجب می شود که نتوانند از مشاوره تلفنی کنکور بهره مند گردند. همین مسئله باعث شد تا ما در سایت ایران تحصیل امکان مشاوره تلفنی ارزان را در قابل پکیج های مختلف برای داوطلبان فراهم آوریم.

گاهی اوقات دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با شنیدن جمله مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید ممکن است اینگونه تصور نمایند که این خدمات شاید از کیفیت پایینی برخوردار باشند. مشاوره تضمینی کنکور 98 که ما در مشاوره تلفنی ارزان به داوطلبان عزیز ارائه می نماییم، هیچ گونه تفاوتی با سایر مشاوره های دیگر نخواهد داشت. بنابراین صرف رایگان بودن یک مشاوره نمی تواند دلیل بر کیفیت پایین آن باشد.

آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته در مقطع دبیرستان و یا کنکور می باشد، می توانند مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین استفاده نمایند و سپس نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. همچنین چنانچه مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید، می توانید از کارنامه های کنکور رتبه های برتر اطلاع یابید تا میزان فاصله خود را با این دسته از داوطلبان به حداقل ممکن کاهش دهید.

 

 

مشاوره رایگان با رتبه های برتر

 

آیا تا به حال یه این موضوع فکر کرده اید که چه عاملی موجب می شود تا یک داوطلب به رتبه برتر و یا تک رقمی دست یابد؟ قطعا روش مطالعه نفرات برتر متفاوت با سایر داوطلبان می باشد. زیرا چنانچه همین روش یکسان باشد ، همه افراد می توانند به رتبه های برتر کنکور دست یابند. مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری ، با سایر آزمون ها و همچنین امتحانات داوطلبان متفاوت می باشد.

مشاوره رایگان با رتبه های برتر موجب می شود تا شما از تمامی فنونی که برای روش صحیح درس خواندن کنکور در هر رشته لازم است بدایند، اطلاع یابید . یکی از مهم ترین اموری که شما نیازمند به کسب اطلاع در رابطه با آن خواهید بود ، در رابطه با مدیریت زمان می باشد. مدیریت زمان می تواند از اتلاف وقت و انرژی شما جلوگیری به عمل آورد.

 

 

برای بهرمندی از خدمات رایگان مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهی روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

 

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید و از کلیه خدماتی همچون مشاوره رایگان با رتبه های برتر استفاده نمایید. رتبه های برتر کنکور سراسری و رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد ، فرمول هایی برای موفقیت خود به دست آوره اند که با استفاده از آن توانسته اند به راحتی در هر یک از این آزمون ها موفقیت کاملی را کسب نمایند. بنابراین مرکز شماره تحصیلی تلفنی کمک می نماید تا شما با تمامی این فنون آشنا شوید و بتوانید موفقیت خود را تصضمین نمایید.

 

مشاوره رایگان تحصیلی

 

مشاوره رایگان تحصیلی
مشاوره رایگان تحصیلی

 

برای استفاده از مشاوره رایگان تحصیلی کافی است با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. خوشبختانه هیچ گونه محدودیتی برای تماس دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار داده نشده است و هر یک از آنان می توانند به راحتی و در هر زمان که مایل باشند،از خدمات لازم بهره مند گردند. مشاوره رایگان با رتبه های برتر سهم بسزایی در پذیرش شما در رشته های مورد علاقتان ایجاد خواهد نمود.

آن دسته از داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل می باشند، اما با توجه به سن آنان ممکن است احساس کنند که برای ادامه تحصیل دیر شده است نیز توصیه می نماییم که مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید و از خدمات مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا بهره مند گردند. همچنین علاوه بر این رشته ها می توانید از مشاوره رایگان تحصیلی نیز بهره مند گردید.

مشاوره تحصیلی آنلاین در تمامی مقاطع صورت می پذیرد به همین دلیل می توانید مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید و از خدمات لازم برای هر مقطع بهره مند گردید. مشاوره رایگان با رتبه های برتر را می توان از جمله همین خدمات می باشد.

 

 

دفترچه انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد چه زمانی منتشر می شود؟

دانشگاه آزاد در دو زمان ترم مهر و ترم بهمن دفترچه ثبت نام در رشته های بدون آزمون را منتشر می نماید. داوطلبان متقاضی ورود به رشته های بدون کنکور ترم مهر می توانند در مرداد ماه ، همزمان با رشته های با آزمون این دانشگاه ، اقدام به انتخاب رشته نمایند. همچنین ثبت نام برای داوطلبان ترم بهمن نیز، از اواخر مرداد آغاز می گردد.

 

برای انتخاب رشته در دانشگاه های علمی کاربردی آیا حتما لازم است گواهی پیش دانشگاهی را داشته باشیم؟

خوشبختانه در دانشگاه علمی کاربردی امکان ثبت نام برای تمامی دارندگان دیپلم های نظام قدیم در هر گروه آزمایشی وجود خواهد داشت. اما برای فارغ التحصیلان رشته های فنی و حرفه ای و همچنین هنرستان ، تنها با دارا بودن مدرک کاردانی امکان ثبت نام و انتخاب رشته برای آنها وجود خواهد داشت.

 

آیا امکان تغییر رشته در مقطع ارشد وجود دارد؟

چگونه می توانم در رشته های بدون کنکور شرکت نمایم؟

حداقل معدل لازم برای تاثیر مثبت 30 درصدی در هر یک از گروه های آزمایشی چه معدلی است؟

آیا پذیرش در رشته های فنی و حرفه ای صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می باشد؟

آیا امکان تحصیل در دو رشته و دو دانشگاه در مقطع کارشناسی وجود دارد؟

مدارک دانشگاه آزاد دارای اعتبار بیشتری است یا دانشگاه های سراسری؟

برای پذیرش در رشته های تربیت معلم حداقل رتبه چه رتبه ای است؟

حداکثر تعداد انتخاب ها در رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری چه تعدادی است؟

آیا جمله مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید فقط برای داوطلبان کارشناسی و کنکور سراسری می باشد؟

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین یافتن پاسخ سوالات ذکر شده می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !
کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !

مطالب مرتبط : 

مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش

مشاوره تحصیلی دانشگاهی 

مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

مشاوره انتخاب رشته دبیرستان

مشاوره رایگان تحصیلی

مشاوره تلفنی ارزان

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !

مشاوره رایگان با رتبه های برتر

2 نظر برای «مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !»

 • سلام‌.
  بنده پسری متولد سال ۱۳۶۱ هستم. لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه آزاد شیراز دارم. در واقع سال ۸۵ وارد دانشگاه و بدلیل شرایط خاص خانوادگی، سال ۹۰ فارغ التحصیل شدم.

  بعد از فارغ التحصیلی تا الان که اردیبهشت ۹۸ هستیم، از درس دور بودم.

  به دورس حفظی علاقه بیشتری دارم تا دورس تحلیلی مث ریاضی و فیزیک.

  الان یکماهه در داروخانه کار میکنم و بشدت به این شغل علاقمند شده ام.

  مجرد هستم و حالا حالاها قصد ازدواج ندارم. پس وقت برای خوندن دارم.

  چند سوال داشتم:
  ۱: من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم. آیا برای شرکت در رشته داروسازی باید دیپلم تجربی داشته باشم؟
  ۲: سن ۳۸ سالگی واسه ادامه تحصیل دیر نیست؟
  ۳: خب حالا باید از کجا شروع کنم؟
  ممنون

 • سلام جهت راهنمایی مشاوره تحصیلی بصورت رایگان با مشاوران مرکز ایرانتحصیل تماس بگیرید و راهنمایی های لازم بهتون داده شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.