ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید! تلفنی 24 ساعته | irantahsil

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ایران تحصیل به عنوان یکی از بهترین وب سایت‌های مشاوره تحصیلی رایگان است که به دلیل کیفیت بالای مشاوره و قیمت مناسب تا به حال توانسته بخش اعظمی از داوطلبان کنکور و دانش آموزان را به خود جذب کند. به این نکته توجه داشته باشید که موسسات مشاوره زیادی در سراسر کشور وجود دارند که در حوزه ارائه مشاوره تحصیلی فعالیت دارند، اما سایت ایران تحصیل به دلیل داشتن مشاورین مجرب و معتبر ثابت کرده است که می‌تواند خدمات فوق العاده و با کیفیتی را به کاربران ارائه دهد.

این نکته را در نظر داشته باشید که در حال حاضر شرایط برای افرادی که قدرت مالی برای پرداخت هزینه مشاوره را ندارند، به گونه‌ای طراحی شده است تا از مشاوره تحصیلی رایگان استفاده کنند. در واقع شما به راحتی می‌توانید با شماره مستقیم موجود در وب سایت ایران تحصیل تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تحصیلی بهره‌مند شوید.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم تفاوتی ندارد در کدام یک از رشته‌ها مشغول به تحصیل هستید، امکان مشاوره رایگان تحصیلی و هدف‌گذاری تحصیلی اصولی و علمی برای کلیه دانش آموزان و دانشجویان کشور در تمامی مقاطع در هر رشته فراهم گردیده است. بنابراین برای کاهش هزینه‌های داوطلبان و متقاضیان نیازمند راهنمایی، امکان مشاوره تلفنی تحصیلی ارزان را فراهم نموده‌ایم.

 

در تمامی رشته ها مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید!

دانش آموزان و داوطلبان کنکور، نیازمند مشاوره و برنامه ریزی هستند، اما استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی برای تمامی آنان امکان پذیر نیست. به همین دلیل، ممکن است برخی از داوطلبان نتوانند به اهداف تعیین شده و در نظر گرفته خودشان دست یابند. مشاوره رایگان با رتبه های برتر می‌تواند کمک کند تا شما در هر رشتهای موفقیت را در یک قدمی خود بیابید.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری علاوه بر معرفی منابع، به دانش آموزان و داوطلبان کمک می‌کند تا برنامه ریزی درسی دقیقی داشته باشند. همچنین عزیزانی که احساس میکنند افت تخصیلی داشته‌اند می‌توانند از خدمات مشاوره افت تحصیلی دریافت کنند.

همچنین داشتن برنامه انعطاف پذیر که متناسب با شرایط داوطلبان باشد، بسیار کمک می‌کند که داوطلبان بتوانند به راحتی در دانشگاه مورد نظر پذیرفته شوند. یکی از راه‌های این کار داشتن دفتر برنامه ریزی کنکور است. فنون مطالعه در هر یک از رشته‌ها برای تمامی داوطلبان متفاوت است. اطلاع از ضریب دروس در مشاوره تحصیلی رایگان در تمامی رشته‌هاهر یک از رشته‌ها نیز، از جمله موارد بسیار مهم است. برخی از فارغ التحصیلانی که تمایل به تحصیل در رشته دیگری دارند، اما به علت شاغل بودن نمی‌توانند استراتژی صحیحی برای تحصیل خود اتخاذ کنند میتوانند با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرند و از مشاوره رایگان تحصیلی و بهترین مشاوره تحصیلی در تهران بهره‌مند شوند. شاغل بودن این دسته از داوطلبان نیز از جمله اموری است که نیاز به برنامه ریزی دقیق‌تری دارد.

مشاوره تلفنی تحصیلی رایگان

پکیج‌های مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته که در مراکز مشاوره‌های مختلف ارائه می‌گردد، هزینه‌های متفاوتی دارد. همین هزینه برای بسیاری از داوطلبانی که از تمکن مالی کافی برخوردار نیستند موجب عدم بهره مندی از مشاوره تلفنی کنکور شد. همین مسئله باعث شد تا ما در سایت ایران تحصیل امکان مشاوره تلفنی رایگان و برنامه ریزی درسی اصولی را در قابل پکیج های مختلف برای داوطلبان فراهم آوریم.

مشاوره تضمینی کنکور که ما در مشاوره تلفنی رایگان به داوطلبان ارائه می‌کنیم، هیچ گونه تفاوتی با سایر مشاوره‌های دیگر ندارد. بنابراین، صرف رایگان بودن یک مشاوره نمی‌تواند دلیل بر کیفیت پایین آن باشد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته تحصیلی در مقطع دبیرستان و یا کنکور هستند، می توانند مشاوره تحصیلی انتخاب رشته تحصیلی آنلاین استفاده نمایند و سپس نسبت به انتخاب رشته تحصیلی اقدام نمایند.

همچنین، چنانچه مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید، می‌توانید از کارنامه‌های کنکور رتبه‌های برتر اطلاع یابید تا میزان فاصله خود را با این دسته از داوطلبان به حداقل ممکن کاهش دهید.

مشاوره رایگان با رتبه های برتر

تا به حال یه این موضوع فکر کرده‌اید که چه عاملی موجب می‌شود تا یک داوطلب به رتبه برتر و یا تک رقمی دست یابد؟ قطع به یقین روش مطالعه نفرات برتر، متفاوت با سایر داوطلبان است. اگر روش مطالعه یکسان باشد، همه افراد می‌توانند به رتبه‌های برتر کنکور دست یابند. مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری، با سایر آزمون‌ها و همچنین امتحانات داوطلبان متفاوت است.

مشاوره رایگان با رتبه‌های برتر موجب می‌شود تا شما از تمام فنون لازم برای روش صحیح درس خواندن کنکور در هر رشته اطلاع یابید. یکی از مهم‌ترین اموری که شما نیازمند به کسب اطلاع در رابطه با آن هستید در رابطه با مدیریت زمان است. مدیریت زمان می‌تواند از اتلاف وقت و انرژی شما جلوگیری کند.

مشاورهر ایگان با رتبه‌های برتر

 

رتبه های برتر کنکور سراسری و رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد، فرمول‌هایی برای موفقیت خود به دست آورده‌اند که با استفاده از آن، به راحتی در هر یک از این آزمون‌ها موفق بوده‌اند. مرکز شماره تحصیلی تلفنی و مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل به شما کمک می کند تا با تمامی این فنون آشنا شوید و بتوانید موفقیت خود را در این مسیر سخت و پر رقابت تضمین کنید.

مشاوره تحصیلی رایگان برای تمامی مقاطع

برای استفاده از مشاوره رایگان تحصیلی کافی است با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. خوشبختانه هیچ گونه محدودیتی برای تماس دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار داده نشده است و هر یک از آنان می‌توانند به راحتی و در هر زمان که مایل باشند از خدمات لازم بهره‌مند گردند.

مشاوره رایگان با رتبه‌های برتر سهم بسزایی در پذیرش شما در رشته های مورد علاقتان ایجاد خواهد نمود. یک سری از داوطلبان که مایل به ادامه تحصل هستند و با توجه به سن شان ممکن است احساس کنند که برای ادامه تحصیل دیر شده است نیز توصیه می‌کنیم که مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید و از خدمات مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا بهره‌مند گردید. مشاوره تحصیلی آنلاین نیز در تمامی مقاطع صورت می‌گیرد. در نتیجه، می‌توانید مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید و از خدمات لازم برای هر مقطع بهره‌مند شوید.

یک گام تا رتبه شدن!

اهمیت مشاوره تحصیلی

امروزه با در دسترس داشتن تلفن، اینترنت، برنامه‌های ارتباطی داخلی و خارجی، مشاوره به صورت غیرحضوری به‌صرفه‌تر و حتی کارآمدتر شده است. بنابراین این موضوع باعث شده که دانش آموزان برای دریافت برنامه تحصیلی که حکم ساختن آینده آن‌ها را دارد، به مشاوره تحصیلی تلفنی اهمیت بیشتری دهند و برای تعیین سطح دانش و آگاهی خود به کارشناسان باتجربه مراجعه غیرحضوری نمایند.

مشاورین تحصیلی تلفنی یا آنلاین با ارائه برنامه‌ای راهبردی و مشخص، مطالعه و آزمون‌های تستی و تشریحی دانش آموزان را پشتیبانی می‌کنند تا اضطراب و استرس روانی که بر آنان متحمل شده است را کاهش دهند. البته به غیر از دانش آموزان، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز می‌توانند از مشاوره کارشناسان حرفه‌ای برای انتخاب رشته، مصاحبه دکتری، تغییر رشته، انصراف از دانشگاه و بورسیه تحصیلی بهره‌مند شوند.

 

پادکست صوتی مقاله

 

خلاصه مقاله مشاوره تحصیلی رایگان

در این مقاله اطلاعات دقیقی در مورد مشاوره تحصیلی رایگان در اختیار شما قرار داده شده است. بنابراین در حال حاضر به ساده ترین روش ممکن می‌توانید با شماره موجود در وب سایت تماس حاصل کنید و از مشاوره تحصیلی رایگان بهره‌مند شوید. این نکته را در نظر داشته باشید که وب سایت ایران تحصیل در حال حاضر جز برترین وب سایت‌های ارائه دهنده مشاوره تحصیلی در کشور شناخته شده است.

در نهایت امیدواریم مشاوره تحصیلی رایگان بتواند مسیر را برای شما روشن کرده و تاثیر مثبت بر روی آینده تحصیلی و شلی شما بگذارد. در انتها بهتر است به این نکته اشاره کنیم که مشاوره رایگان توسط ایران تحصیل در تمامی مقاطع ارائه می‌شود. از این رو داوطلبان کنکور سراسری کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می‌توانند از خدمات مشاوره تحصیلی باتوجه به مقطعی که در آن قرارد دارند، استفاده نمایند.

برای دانلود فایل pdf این مقاله کلیک کنید.

4.1/5 - (74 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تا چه حد می‌توان به مشاوره تحصیلی رایگان اعتماد کرد؟

مشاوره تحصیلی رایگان به معنای دریافت مشاوره  بی‌کیفیت نیست. بلکه این نوع مشاوره برای افرادی است که بضاعت مالی کافی را ندارند.

مشاوره تحصیلی رایگان برای داوطلبان  کنکور سراسری نیز صدق می‌کند؟

بله. در حوزه کنکور هم می‌توان مشاوره تحصیلی رایگان را دریافت کرد.

استفاده از مشاوره تحصیلی رایگان چه مزایایی دارد؟

سهولت و دسترسی آسان به مشاوره، عدم نیاز به همراهی والدین هنگام مشاوره، جلوگیری از اتلاف وقت و موارد دیگر.

نظرات

2,476 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید! تلفنی 24 ساعته | irantahsil»

 1. Avatar photo کوکی گفت:

  من مهندسی فضای سبز میخونم ترم چهار کارشناسی ایا اگر کاردانیمو بگیرم میتونم در کنکور کارشناسی ناپیوسته معماری شرکت کنم؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. بله این امکان وجود دارد.

 2. Avatar photo امین گفت:

  سلام خسته نباشید
  من دانش آموز رشته تجربی یازدهم هستم
  می‌خوام کنکور ریاضی و فیزیک بدهم
  و اینکه معدل تاثیر داره در کنکور و من امتحانات نهایی تجربی رو می دهم
  شرایط واسه من چجوریه

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که قصد شرکت در کنکور ریاضی را داشته باشید می توانید در ازمون سوابق ریاضی ثبت نام کنید

 3. Avatar photo یاسمن گفت:

  سلام.یازدهم فنی حرفه ای هستم و قصد شرکت تو کنکور رو ندارم. ایا شرکت تو امتحانات نهایی اجباره؟ اخه من که نمیخوام کنکور بدم. اگه شرکت تو امتحانات نهایی اجبار نیست، باید درس ها رو به صورت داخلی امتحان بدم؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام اگر قصد شرکت در کنکور را داشتید میتونید دروس نهایی رو امتحان بدید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه

  مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه

  دریافت مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس جهت کسب آمادگی برای آزمون‌های مختلف و برنامه‌ریزی درست، بسیار مهم و حیاتی است. مشاوره تحصیلی مدرسه، دانشگاهی و نظام وظیفه در حال حاضر نقش بسیار پررنگ‌تری نسبت به گذشته دارد و بیشتر مورد...
 • مشاوره تحصیلی تلفنی

  مشاوره تحصیلی تلفنی | تمامی مقاطع + 24 ساعته | ایران تحصیل

  آیا می‌دانستید به جای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری می‌توانید از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید؟ شایان ذکر است بدانید مشاوره تحصیلی تلفنی دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد به همین دلیل این روزها اکثر افراد از تمایل بیشتری به استفاده...
 • برنامه ریزی درسی

  برنامه ریزی درسی + 11 راز مهم رتبه ها + pdf برنامه 1403

  داشتن برنامه ریزی درسی مناسب می تواند به دانش آموزان و دانشجویان کمک کند تا پیشرفت تحصیلی بهتری داشته باشند. آن دسته از افرادی که در طول ترم برای خواندن هر کدام از دروس و آمادگی جهت شرکت در امتحانات...
 • مشاوره تحصیلی کنکور

  مشاوره تحصیلی کنکور 1403 + همین الان با رتبه ها صحبت کن!

  مشاوره تحصیلی کنکور مختص به داوطلبانی است که سازمان سنجش آموزش کشور هر سال در زمانی مشخص، آزمون کنکور را به صورت سراسری برگزار می‌کند. در این آزمون دانسته‌های علمی داوطلبان مورد سنجش قرار می‌گیرد، چرا که رقابت بین داوطلبانی...
تماس با مشاور