ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید! تلفنی 24 ساعته | irantahsil

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ایران تحصیل یکی از بهترین وب سایت های مشاوره تحصیلی است که به دلیل کیفیت بالای مشاوره و قیمت مناسب تا به حال توانسته بخش اعظمی از داوطلبان کنکور و دانش آموزان را به خود جذب کند. توجه داشته باشید موسسات مشاوره زیادی در سراسر کشور وجود دارند که در حوزه ارائه مشاوره تحصیلی فعالیت می کنند اما وب سایت ایران تحصیل به دلیل داشتن مشاورین مجرب و معتبر ثابت کرده است که می‌تواند خدمات فوق العاده با کیفیتی را به کاربران ارائه کند. برای مثال یکی از این خدمات ارزشمند ارائه مشاوره تحصیلی رایگان است.

این نکته را در نظر داشته باشید که در حال حاضر شرایط برای افرادی که قدرت مالی برای پرداخت هزینه مشاوره را ندارند به گونه ای طراحی شده است تا از مشاوره تحصیلی رایگان استفاده کنند. در واقع شما به راحتی می توانید با شماره مستقیم موجود در وب سایت ایران تحصیل تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تحصیلی بهره مند شوید. در ادامه بهتر است ذکر کنیم تفاوتی ندارد در کدام یک از رشته ها مشغول به تحصیل هستید، امکان مشاوره رایگان تحصیلی و هدف گذاری تحصیلی اصولی و علمی برای کلیه دانش آموزان و دانشجویان کشور در تمامی مقاطع در هر رشته فراهم گردیده است. برای کاهش هزینه های داوطلبان و متقاضیان نیازمند راهنمایی، امکان مشاوره تلفنی تحصیلی ارزان را فراهم نموده ایم. برای استفاده از مشاوره تحصیلی رایگان میتوانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل کنید.

فقط به یک رقمی شدن فکر کن

در تمامی رشته ها مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید!

دانش آموزان و داوطلبان کنکور، نیازمند مشاوره و برنامه ریزی هستند. اما استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی برای تمامی آنان امکان پذیر نیست. به همین دلیل، ممکن است برخی از داوطلبان نتوانند به اهداف تعیین شده و در نظر گرفته خودشان دست یابند. مشاوره رایگان با رتبه های برتر می تواند کمک کند تا شما در هر رشته ای موفقیت را در یک قدمی خود بیابید.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری علاوه بر معرفی منابع، به دانش آموزان و داوطلبان کمک می کند تا برنامه ریزی درسی دقیقی داشته باشند. همچنین عزیزانی که احساس میکنند افت تخصیلی داشته اند میتوانند از خدمات مشاوره افت تحصیلی دریافت کنند.

همچنین داشتن برنامه انعطاف پذیر که متناسب با شرایط داوطلبان باشد، بسیار کمک می کند که داوطلبان بتوانند به راحتی در دانشگاه مورد نظر پذیرفته شوند. یکی از راه های این کار داشتن دفتر برنامه ریزی کنکور است. فنون مطالعه در هر یک از رشته ها برای تمامی داوطلبان متفاوت است. اطلاع از ضریب دروس در هر یک از رشته ها نیز، از جمله موارد بسیار مهم است.

مشاوره تحصیلی رایگان در تمامی رشته ها

برخی از فارغ التحصیلانی که تمایل به تحصیل در رشته دیگری دارند اما به علت شاغل بودن نمیتوانند استراتژی صحیحی برای تحصیل خود اتخاذ کنند میتوانند با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرند و از مشاوره رایگان تحصیلی بهره مند شوند. شاغل بودن این دسته از داوطلبان نیز از جمله اموری است که نیاز به برنامه ریزی دقیق تری دارد.

برای کسب اطلاعات درباره بهترین مشاوره تحصیلی در تهران وارد شوید.

مشاوره تلفنی رایگان

پکیج های مشاوره ای که در مراکز مشاوره های مختلف ارائه می گردد هزینه های متفاوتی دارد. همین هزینه برای بسیاری از داوطلبانی که از تمکن مالی کافی برخوردار نیستند موجب عدم بهره مندی از مشاوره تلفنی کنکور شد. همین مسئله باعث شد تا ما در سایت ایران تحصیل امکان مشاوره تلفنی رایگان و برنامه ریزی درسی اصولی را در قابل پکیج های مختلف برای داوطلبان فراهم آوریم.

مشاوره تضمینی کنکور که ما در مشاوره تلفنی رایگان به داوطلبان ارائه می کنیم، هیچ گونه تفاوتی با سایر مشاوره های دیگر ندارد. بنابراین، صرف رایگان بودن یک مشاوره نمی تواند دلیل بر کیفیت پایین آن باشد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته تحصیلی در مقطع دبیرستان و یا کنکور هستند، می توانند مشاوره تحصیلی انتخاب رشته تحصیلی آنلاین استفاده نمایند و سپس نسبت به انتخاب رشته تحصیلی اقدام نمایند. همچنین، چنانچه مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید، می توانید از کارنامه های کنکور رتبه های برتر اطلاع یابید تا میزان فاصله خود را با این دسته از داوطلبان به حداقل ممکن کاهش دهید.

جهت کسب اطلاعات نسبت به مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته کلیک کنید.

مشاوره رایگان با رتبه های برتر

آیا تا به حال یه این موضوع فکر کرده اید که چه عاملی موجب می شود تا یک داوطلب به رتبه برتر و یا تک رقمی دست یابد؟ قطعاً روش مطالعه نفرات برتر، متفاوت با سایر داوطلبان است. اگر روش مطالعه یکسان باشد، همه افراد می توانند به رتبه های برتر کنکور دست یابند. مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری، با سایر آزمون ها و همچنین امتحانات داوطلبان متفاوت است. مشاوره رایگان با رتبه های برتر موجب می شود تا شما از تمام فنون لازم برای روش صحیح درس خواندن کنکور در هر رشته اطلاع یابید. یکی از مهم ترین اموری که شما نیازمند به کسب اطلاع در رابطه با آن هستید در رابطه با مدیریت زمان است. مدیریت زمان می تواند از اتلاف وقت و انرژی شما جلوگیری کند.

مشاوره رایگان با رتبه های برتر

رتبه های برتر کنکور سراسری و رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد، فرمول هایی برای موفقیت خود به دست آورده اند که با استفاده از آن، به راحتی در هر یک از این آزمون ها موفق بوده اند. مرکز شماره تحصیلی تلفنی کمک می کند تا شما با تمامی این فنون آشنا شوید و بتوانید موفقیت خود را تضمین کنید.

برای اطلاع از مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل روی لینک کلیک کنید.

مشاوره تحصیلی رایگان برای تمامی مقاطع

برای استفاده از مشاوره رایگان تحصیلی کافی است با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. خوشبختانه هیچ گونه محدودیتی برای تماس دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار داده نشده است و هر یک از آنان می توانند به راحتی و در هر زمان که مایل باشند از خدمات لازم بهره مند گردند.

مشاوره رایگان با رتبه های برتر سهم بسزایی در پذیرش شما در رشته های مورد علاقتان ایجاد خواهد نمود. یک سری از داوطلبان که مایل به ادامه تحصل هستند و با توجه به سن شان ممکن است احساس کنند که برای ادامه تحصیل دیر شده است نیز توصیه می کنیم که مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید و از خدمات مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا بهره مند گردید. مشاوره تحصیلی آنلاین نیز در تمامی مقاطع صورت می گیرد.در نتیجه، می توانید مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید و از خدمات لازم برای هر مقطع بهره مند گردید.

یک گام تا رتبه شدن!

 

پادکست صوتی مقاله

 

خلاصه مطلب

در این مقاله اطلاعات دقیقی در مورد مشاوره تحصیلی رایگان در اختیار شما قرار داده شده است و شما در حال حاضر به ساده ترین روش ممکن می توانید با شماره موجود در وب سایت تماس حاصل کنید و از مشاوره تحصیلی رایگان بهره مند شوید. این نکته را در نظر داشته باشید که وب سایت ایران تحصیل در حال حاضر جزو برترین وب سایت های ارائه دهنده مشاوره تحصیلی در کشور می باشد. در نهایت امیدواریم مشاوره تحصیلی رایگان بتواند مسیر را برای شما روشن کرده و تاثیر مثبت بر روی آینده تحصیلی و شلی شما بگذارد. در انتها بهتر است به این نکته اشاره کنیم که مشاوره رایگان توسط ایران تحصیل در تمامی مقاطع ارائه می شود.

برای دانلود فایل پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

 

4/5 - (64 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تا چه حد می توان به جمله مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید اعتماد کرد؟ 

مشاوره تحصیلی رایگان به معنای دریافت مشاوره در زمان کوتاه و یا دریافت مشاوره بی کیفیت نیست. بلکه این نوع مشاوره برای افرادی است که بضاعت مالی کافی را ندارند.

آیا عبارت مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید برای دریافت مشاوره رایگان کنکور هم صدق می کند؟ 

بله. در حوزه کنکور هم می توان مشاوره تحصیلی رایگان را دریافت کرد.

استفاده از مشاوره تحصیلی رایگان چه مزایایی دارد؟

سهولت و دسترسی آسان به مشاوره، عدم نیاز به همراهی والدین هنگام مشاوره، جلوگیری از اتلاف وقت، مقرون به صرفه بودن، آسایش و راحتی دانش آموزان و داوطلبان هنگام مشاوره

نظرات

2,331 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید! تلفنی 24 ساعته | irantahsil»

 1. Avatar photo سحر گفت:

  سلام من امسال دهم کار و دانش هستم و میخوام برای سال آینده تغییر رشته بدم و تجربی بخونم امکان تکرار پایه وجود داره برام؟ یعنی سال دیگه دهم تجربی بخونم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   امکانش خیلی سخته

 2. Avatar photo Hs گفت:

  سلام روز بخیر دانشگاه پیام نور میشه بدون کنکور و غیرحضوری رفت؟اگه میشه درعوض چه شرایطی میخواد؟باید ترمیم معدل کنم?

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در صورت داشتن مدرک دیپلم می توانید برای دانشگاه پیام نور در رشته های بدون کنکور ثبت نام کنید

 3. Avatar photo Ab گفت:

  سلام روز بخیر دانشگاه پیام نور میشه بدون کنکور و غیرحضوری رفت؟اگه میشه درعوض چه شرایطی داره؟باید ترمیم معدل کنم؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   بستگی به رشته انتخابی تان دارد می توانید برای انتخاب رشته و دانشگاه خود با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید
   راه ارتباط:9099075307

 4. Avatar photo ساحل گفت:

  سلام ، دانشجویان بهداشت عمومی دوره ی روزانه میتوانند در کنکور اختصاصی فرهنگیان شرکت کنند؟ یا باید انصراف بدیم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر بله میتونید با توجه به شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان میتوانید شرکت کنید و در صورت قبولی از دانشگاه روزانه خود انصراف دهید
   بدیهی است که انصراف شما باید قبل از تاریخ 1403/06/31 باشد

 5. Avatar photo ستایش گفت:

  سلام کلاس دهم تجربی هستم اصلا برنامه ریزی خوبی ندارم وقت نمیکنم خوب برنامه ریزی کنم راهنمایم کنید

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام دوست عزیز مسئله ی شما نیاز به بررسی تخصصی دارد لطفا با شماره ی مجموعه و داخلی 108 خانم طهماسبی در ارتباط باشید.

 6. Avatar photo مهدیه گفت:

  سلام
  من نظام قدیم دیپلم گرفتم و پیش دانشگاهی نخواندم
  در حال حاضر میتونم تو رشته ی ادبیات انگلیسی دانشگاه امام رضا مشهد ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   شما برای مقطع کارشناسی نمیتوانید ثبت نام کنید مگر اینکه دیپلم نظام جدید دریافت کنید برای دریافت دیپلم نظام جدید 6_3_3 باید حضوری به مدارس بزرگسالان برای ثبت نام مراجعه کنید.

 7. Avatar photo ali گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  کدوم دانشگاه های تهران در رشته نرم افزار کامپیوتر از مقطع کاردانی به کارشناسی پذیرش دارند؟
  و اینکه سال 1403 رشته نرم افزار کامپیوتر از کاردانی به کارشناسی بدون کنکور هست یا با کنکور؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   معمولا اکثر دانشگاه ها این رشته را بدون کنکور ارائه دادند هم دانشگاه های ازاد هم غیر انتفاعی ها

 8. Avatar photo aaa گفت:

  سلام. من رشتم تجربی بوده الان برای دانشگاه میخوام هنر،طراحی لباس بخونم.(بدون کنکور)معدلم چقدر باید باشه؟ و کی و در کجا برای ثبت نام باید اقدام کنم
  و در تهران کدوم دانشگاه برای این رشته خوب هست؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر شرط معدل خاصی برای دانشگاه ذکر نشده اما نحوه ی ثبت نام سراسری و ازاد با هم متفاوت میباشد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور