ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

8 مدرسه برتر غیرانتفاعی قیطریه 1403 {دختر،پسر} + امکانات

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

در این مقاله لیست  8 از بهترین مدارس غیرانتفاعی قیطریه تهران را  برای والدینی که به دنبال مدرسه با کیفیت و امکانات بالا برای فرزندان خود هستند، ارائه‌شده‌است. ما بهترین مدرسه غیرانتفاعی دخترانه قیطریه را به شما معرفی می نماییم. این مدارس به دلیل بالا بودن سطح آموزشی و محدود بودن تعداد دانش آموزان در هر کلاس، گزینه مناسبی برای تحصیل فرزندان هستند.

والدین بایستی مبلغی را بابت تحصیل در این مدارس پرداخت کنند. اگر به دنبال اطلاعاتی در خصوص مجهزترین دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه قیطریه و یا لاکچری ترین مدرسه غیرانتفاعی پسرانه قیطریه می باشید، تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید.

مدرسه غیرانتفاعی خوب در قیطریه

👈🏽 مدارس غیرانتفاعی به دلیل تجهیزات پیشرفته و کادر آموزشی ماهر خود، بسیاری از والدین را جذب می‌کنند. همچنین، در این مدارس غیرانتفاعی، یافتن یک مدرسه پسرانه و دخترانه خوب و باکیفیت در منطقه 1 بسیار مهم است تا از تحصیلات فرزندانمان اطمینان حاصل کنیم. مدارس در قیطریه جز بهترین مدارس تهران  می باشند.

ما در ادامه مقاله به شما در پیدا کردن بهترین مدرسه متوسطه، ابتدایی،هنرستان و کاردانش غیرانتفاعی دخترانه و پسرانه کمک می‌کنیم. بنابراین، اگر تاکنون نتوانسته‌اید یک مدرسه غیرانتفاعی خوب را پیدا کنید، ادامه مقاله را از دست ندهید و از طریق لیستی که برای شما آماده کرده‌ایم، مدرسه برتر غیرانتفاعی قیطریه را پیدا و از آن بهره‌برداری کنید.

همه افراد به دنبال مدرسه غیرانتفاعی خوب  هستند که با انتخاب آن، دیگر نیازی به رقبای دیگر و مدرسه غیرانتفاعی نداشته باشند. با یک بار انتخاب برای همیشه، به‌طور مداوم از خدمات مدرسه غیرانتفاعی استفاده نمایید. این که هر بار بخواهید برای یافتن مدرسه غیرانتفاعی جدید به جست و جو بپردازید، نوعی اتلاف وقت است. پس این وقت‌گذاری را یک بار، اما هوشمندانه انجام دهید.

با اطمینان از این که ما بهترین مدارس غیرانتفاعی قیطریه به شما معرفی می‌کنیم، اکنون فرصت آن رسیده است که بهترین مدرسه غیرانتفاعی دخترانه قیطریه را با ما انتخاب نموده و از آن بهره‌مند شوید. تهران دارای تعداد متعددی مدرسه ابتدایی، متوسطه و .. غیرانتفاعی است.

"مدرسه

جهت آشنایی با مدارس رتبه های برتر کنکور تهران بر روی لینک کلیک نمایید.

لیست 8 مدرسه برتر غیرانتفاعی قیطریه 1403

👈🏽 بهترین مدرسه غیرانتفاعی دخترانه قیطریه و پسرانه منطقه یک تعداد بسیاری می باشد که در این قسمت به معرفی 8 مدرسه برتر غیرانتفاعی قیطریه در سال جاری می پردازیم:

مدرسه سراج معین آدرس : قیطریه-اندرزگو

دبستان -ابتدایی غیر انتفاعی شیفت پسرانه

مدرسه صدرا نوین آدرس : شهرک غرب

متوسطه دوره 1 غیر انتفاعی شیفت دخترانه

مدرسه مصباح آدرس : قیطریه-اندرزگو

پیش دبستان غیر انتفاعی و متوسطه دوره 1 غیر انتفاعی  شیفت پسرانه

مدرسه شهید بهمن پور آدرس : قیطریه-اندرزگو

دبستان -ابتدایی عادی دولتی شیفت دخترانه

 

مدرسه شکوفا آدرس : قیطریه-اندرزگو

دبستان -ابتدایی غیر انتفاعی شیفت دخترانه

مدرسه شناختی تکریم آدرس : قیطریه-اندرزگو

دبستان -ابتدایی غیر انتفاعی شیفت دخترانه

مدرسه معلم آدرس : بلوار دریا

متوسطه دوره 2 واحد پسرانه

مدرسه صراط آدرس : قیطریه-اندرزگو

متوسطه دوره 1 غیر انتفاعی شیفت پسرانه

برای اطلاع از بهترین مدارس تیزهوشان کلیک نمایید.

ویژگی‌های بهترین مدارس غیرانتفاعی قیطریه

👈🏽 بهترین مدارس غیرانتفاعی قیطریه دارای ویژگی و امکاناتی می باشند که این ویژگی ها عبارتند از:

✅ کیفیت تحصیلی بالا

✅ معلمان مجرب و با تجربه

✅ برنامه‌های تربیتی و پرورشی منحصر به فرد

✅ زیرساخت‌های آموزشی ورزشی و فرهنگی مناسب

✅ محیط آموزشی دوستانه و پشتیبانی روان‌شناختی

✅ منابع آموزشی و کتابخانه کامل

✅ فضایی مناسب برای فعالیت‌های هنری و فرهنگی جز ویژگی بهترین مدارس غیرانتفاعی قیطریه می باشد.

✅ ارتباط نزدیک و مستمر با خانواده ها

✅ ارائه خدمات تربیتی و آموزشی با کیفیت بالا

✅ ویژگی‌های مدارس برتر غیرانتفاعی به دلیل توجه به کیفیت تحصیلی و تربیتی، بهترین گزینه برای تحصیل و پرورش فرزندان می‌باشند.

"ویژگی‌های

برای دانستن بهترین کلاس زبان آنلاین آیلتس بر روی لینک کلیک نمایید.

بهترین مدرسه غیرانتفاعی دخترانه قیطریه

👈🏽 بهترین مدرسه غیرانتفاعی دخترانه قیطریه تعداد زیادی است که می برخی از این موارد را برای شما شرح می دهیم. ما لیستی از مجهزترین دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه قیطریه را برای شما آورده ایم.  برای اطلاع از تمامی این مدارس و مشاوره جهت ثبت نام در هر یک از این مدارس می توانید با مشاورین ایران تحصیل با شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد)  در ارتباط باشید.

برای آشنایی با لیست بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران روی لینک کلیک کنید.

تجهیزات بهترین مدارس غیرانتفاعی قیطریه

👈🏽 زمانی که از بهترین مدارس غیرانتفاعی قیطریه صحبت می کنیم، علاوه بر سطح عملی و آموزش معلمان باید تجهیزات مدارس نیز در نظر گرفته شود.

مجهزترین دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه قیطریه و همچنین لاکچری ترین مدرسه غیرانتفاعی پسرانه قیطریه دارای امکانات زیر می باشد:

برخی از تجهیزات برتر مدارس عبارتند از:

📌- سالن‌های سینما

📌- نرم‌افزار مدیریت یادگیری (وبسایت یا اپلیکیشن هوشمند)

📌- تخته یا برد هوشمند – رایانه (کامپیوتر)

📌- صندلی‌های پیشرفته

📌- تجهیزات صوتی و تصویری برای برگزاری کلاس‌های آنلاین

📌- آزمایشگاه پیشرفته

📌- قلم‌های هوشمند

📌- دیتا پروژکتور

📌- کپی بورد

📌- کیت هوشمند

تجهیزات مدارس برتر غیرانتفاعی قیطریه

برای اطلاع از ثبت نام سرویس مدارس تهران کلیک نمایید.

امکانات لاکچری ترین مدرسه غیرانتفاعی قیطریه

لاکچری ترین مدرسه غیرانتفاعی پسرانه قیطریه و دخترانه تهران دارای امکانات بسیاری می باشد. برخی از امکانات لاکچری ترین مدرسه غیرانتفاعی پسرانه قیطریه  به شرح زیر است:

🔅 آزمایشگاه زیست

در آزمایشگاه زیست‌شناسی، انواع مولاژها و ابزارهای مختلفی برای مطالعه دستگاه‌های فیزیولوژیک بدن مانند سلول‌ها، اندام‌های مختلف و جنین وجود دارد. این آزمایشگاه به عنوان راهنمای کمک درسی برای دانش‌آموزان استفاده می‌شود. همچنین، از میکروسکوپ‌ها و اقسام نمونه‌های لام آماده برای مطالعه سلول‌ها و بافت‌های جانوری و گیاهی استفاده می‌شود. استفاده از پوسترهای رنگی آموزشی، ابزارهای لازم برای آزمایش‌های مدل‌سازی و محلول‌های معرف و رنگ‌آمیزی نیز در این آزمایشگاه موجود است.

🔅 آزمايشگاه شيمی

تجهیزات آزمایشگاه شیمی در حال حاضر قادر به انجام تمامی آزمایش‌های کتاب و به‌طور محدود آزمایش‌های خارج از کتاب هستند. مواد آزمایشگاه شیمی شامل بخش معدنی و آلی است. آزمایش‌های آلی از کتاب شیمی دبیرستان حذف‌شده‌اما به عنوان آزمایش‌های خارج از کتب دبیرستانی در آزمایشگاه انجام می‌شوند. دانش‌آموزان در آزمایشگاه مراحل مختلف آزمایش‌ها را انجام می‌دهند و آموزش به صورت عملی و از طریق فیلم‌ها و CD‌های آموزشی انجام می‌شود. همچنین دانش‌آموزان می‌توانند برای تحقیق و پژوهش از امکانات سایت و اینترنت استفاده کنند.

🔅 آزمایشگاه فیزیک

درس‌های تئوری خود را در قالب آزمایش عملی مشاهده می‌کنند. آزمایش‌ها شامل موضوعاتی مانند گرما، نور، الکتریسیته ساکن، الکتریسیته جاری، مغناطیس و الکترومغناطیس هستند. دانش‌آموزان نتایج آزمایش‌ها را در جزوات خود ثبت می‌کنند. همچنین، آن‌ها در ساعات آزمایشگاه، آزمایش‌های جدید طراحی کرده و برای دوستان خود اجرا می‌کنند. در ضمن، علاوه بر دروس، آموزش‌های عملی در زمینه الکترونیک و مدارات الکترونیکی نیز انجام می‌شود. دانش‌آموزان در این ساعات می‌آموزند که مدارهای الکترونیکی را ببندند و ایده‌های خود را اعمال کنند. همچنین، دانش‌آموزان می‌توانند در ساعات غیرکلاسی روی پروژه‌های عملی خود در فضای آزمایشگاه فعالیت کنند و نتایج آن‌ها را گزارش دهند. دانش‌آموزان بر اساس علایق خود به گروه‌های تحقیقاتی تقسیم شده‌اند و تحت نظر مسئولین و دبیران مربوطه فعالیت می‌کنند.

🔅 گروه نجوم

اتاق نجوم همراه با آسمان نما در فضایی زیباها راه‌اندازی گردیده است. هدف از تاسیس این فضای علمی، ارائه فیلم‌ها، اسلایدها، اطلاعات و اخبار جدید نجوم به منظور استفاده دانش‌آموزان است.

🔅 کتابخانه

کتابخانه ها شامل کتاب‌های فارسی و لاتین، CD/DVD، پوسترهای آموزشی و نشریات ادواری است و یکی از غنی‌ترین و مجهزترین کتابخانه‌های دبستانی در کشور است. کتابخانه قلب تپنده مدرسه است و پر رفت و آمدترین مکان برای معلمین و دانش‌آموزان است. هدف اصلی این کتابخانه، فراهم کردن محیطی برای مطالعه، یادگیری و ارتباط دانش‌آموزان با جهان پیرامون است تا از دانستنی‌ها، نظرات و اطلاعات روز دنیا بهره‌برداری کنند و تشویق به یادگیری بلندمدت و حمایت از استانداردها و چهارچوب‌های درسی است.

🔅 سالن ورزشی چند منظوره

سالن ورزشی است که شامل زمین‏های والیبال، بسکتبال، تنیس، بدمینتون و تکواندو است. کفپوش سالن از نوع پارکت چوبی معلق است که در هنگام زمین خوردن کمترین ضربه را به زانوها و کمر وارد می‎کند. سالن دارای تمامی لوازم ورزشی و امکانات لازم برای رشته‌های مذکور است و دستگاه‌های حرارتی و برودتی سالن، امکان فعالیت در تمام فصول سال را فراهم می‎کند. سالن ها چند منظوره بوده و به بخش کمک­های اولیه و اورژانس، سرویس‎های بهداشتی، دوش، رختکن، سیستم صوتی، اتاق مربیان و… مجهز است.

🔅 استخر و سونا

🔅 پیست اسکیت

🔅 سالن باله و آمادگی جسمانی و …

"امکانات

برای مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه بر روی لینک کلیک نمایید.

اخبار پیرامون مدرسه برتر غیرانتفاعی قیطریه

📢 غذاهای لاکچری در بهترین مدارس غیرانتفاعی قیطریه

یک موسسه تحصیلی غیرانتفاعی و خصوصی در شهر تهران، برنامه غذایی خود را منتشر نموده است. این موسسه که در منطقه اعیان‌نشین قیطریه فعالیت می‌کند، دو وعده غذایی را برای دانش‌آموزان به انتخاب آن‌ها در نظر گرفته است. منوی غذایی «مدرسه واله» را در تصویری که مشاهده می‌کنید، نام برده‌اند که خبرساز برای فرزندان خانواده‌های ثروتمند است! در واکنش به انتشار تصاویری از منوی غذای نامتعارف در یکی از موسسات تحصیلی، سازمان آموزش و پرورش اعلام نمود: به رئیس سازمان موسسات تحصیلی غیردولتی دستور داده‌شده‌است که این موضوع را فورا بررسی کند و حتما اقدام لازم صورت پذیرد، اما خانواده‌ها هم باید به کمک کنند تا چنین رفتارهایی رایج نشود.

خلاصه مطلب

قبل از شروع ثبت نام در مدارس، یکی از مواردی که برای والدین بسیار مهم است، انتخاب یک مدرسه با کیفیت و امکانات بالا است. بهترین مدارس غیرانتفاعی قیطریه به دلیل سطح آموزشی با کیفیت و تعداد دانش آموزان کمتر در هر کلاس، گزینه مناسبی برای تحصیل فرزندان هستند. پذیرش در بهترین مدرسه غیرانتفاعی دخترانه قیطریه با مدارس دولتی تفاوت دارد و دانش آموزان باید مبلغی برای تحصیل در این دسته از مدارس پرداخت کنند.

بیشتر والدینی که در منطقه ۱ تهران زندگی می‌کنند، به دنبال لاکچری ترین مدرسه غیرانتفاعی پسرانه قیطریه و یا  بهترین مدرسه غیرانتفاعی دخترانه قیطریه برای فرزندانشان هستند. بنابراین، در این مقاله لیست مدارس دخترانه و پسرانه غیرانتفاعی قیطریه در مقاطع مختلف ارائه‌شده‌است تا والدین بتوانند با توجه به اولویت‌های خود، انتخاب بهتری برای فرزندانشان داشته باشند.

برای مشاوره و انتخاب مدرسه برتر غیرانتفاعی قیطریه با مشاورین ایران تحصیل با شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) در ارتباط باشید.

برای دانلود پی دی اف مقاله بر روی لینک کلیک نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

امکانات مدارس برتر غیرانتفاعی قیطریه چیست؟

مدرسه برتر غیرانتفاعی قیطریه دارای امکانات بسیاری مانند کتابخانه، آزمایشگاه و .. می باشد که در طول مقاله بیان شده است.

هزینه شهریه مدارس برتر غیرانتفاعی قیطریه چقدر است؟

مدارس برتر غیرانتفاعی قیطریه دارای شهریه های متفاوتی با توحه به امکاناتشان می باشد. برای اطلاع از شهریه مدرسه مورد نظر با مشاورین ایران تحصیل در ارتباط باشید.

بهترین مدرسه غیرانتفاعی دخترانه قیطریه کدام مدرسه است؟

ما لیستی از بهترین مدارس غیرانتفاعی دخترانه قیطریه در طول مقاله بیان نمودیم.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • لیست مدارس آموزش از راه دور

  لیست مدارس آموزش از راه دور 1403 + زمان و شرایط + هزینه

  اطلاع از لیست مدارس آموزش از راه دور کمک می‌کند تا شما بتوانید از میان مدارسی که به صورت غیر حضوری فعالیت دارند؛ مدرسه‌ای که از نظر شما امکانات بهتری در اختیارتان قرار می‌دهد را انتخاب کنید. مدارس آموزش از...
 • شهریه مدارس نمونه دولتی

  شهریه مدارس نمونه دولتی 1403 + کلیه مقاطع | ایران تحصیل

  در میان مراکز آموزشی دولتی، مدارس نمونه دولتی از امتیاز و رتبه بسیار خوبی برخوردارند؛ به همین دلیل نیز بسیاری از دانش‌ آموزان برای ورود به این مدارس با شرکت در آزمون ورودی آن با یکدیگر رقابت می‌ کنند. یکی...
 • ثبت نام دبیرستان البرز

  ثبت نام دبیرستان البرز 1403 {شرایط جدید} + ورود mandegaralborz

  دانش‌آموزانی که تمایل به ادامه تحصیل و ثبت نام دبیرستان البرز در دوره  متوسطه دوم دبیرستان ماندگار البرز را دارند، می‌توانند در دوره زمانی مقرر با مشاهده شرایط ثبت نام دبیرستان البرز برای ثبت‌نام آزمون سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴...
 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
تماس با مشاور