تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 1401

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307
مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری

جهت ثبت نام در کنکور سراسری لازم است در مرحله اولیه واجد شرایط ثبت نام در کنکور  و همچنین ارائه مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 1401 باشید . مدارک مورد نیاز جهت شرکت در کنکور سراسری در هنگام ثبت نام و پس از بارگذاری بر روی سامانه سنجش و آموزش کشور امکان پذیر می باشد و پس از آن می توانید به مراحل بعدی برای ثبت نام اقدام نمایید. با ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به ارائه اطلاعات بیشتری در رابطه با مدارک مورد نیاز جهت شرکت در کنکور سراسری بپردازیم.

به هنگام ثبت نام و بارگذاری مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری برخی  از داوطلبان متاسفانه ممکن است دچار خطا و اشتباه شوند و به همین دلیل پس از انجام ثبت نام دچار مشکلاتی می شوند . در این مقاله تلاش نموده ایم تا با ارائه اطلاعات به شما داوطلبان عزیز ، از تمامی خطاهای احتمالی از هم اکنون آگاه باشد و همچنین اطلاعات جامع تری در رابطه با مدارک مورد نیاز جهت شرکت در کنکور سراسری و دانشگاه آزاد به دست آورید.

مدارک ثبت نام را با چه حجمی باید بارگذاری کنیم؟

حجم تصویر داوطلبی آزمون به چه میزان باید باشد؟

مدارک لازم برای استفاده از سهمیه ایثارگران جیست؟

چگونه اطمنیان یابم که ثبت نام کنکور من با موفقیت انجام شده است؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری  و اطلاع از شرایط بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت شرکت در کنکور سراسری با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری چیست؟

 

تفاوتی ندارد شما برای ثبت نام در کنکور مراکز کافی نت ها را انتخاب نموده اید یا اینکه خودتان به انجام ثبت نام برای کنکور بپرداخته باشید. در هر دو صورت لازم است برخی از مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری  در وب سایت سازمان سنجش و آموزش کشور بارگذاری نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام اقدام نمایید. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام هر یک از داوطلبان مشخص می باشد و ارائه کلیه آنها ضروری خواهد بود.

قبل از مراجعه به مراکز کافی نت توصیه می نماییم که ابتدا در رابطه با مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری اطلاع دقیق و لازم را به دست آورید. به همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه برای ثبت نام ضروری می باشد زیرا اطلاعاتی که در فرم الکترونیک ثبت نام می باشند با استفاده از همین مدارک قابل تکمیل می باشد و یا برای اینکه بتوانید این مدارک را مطابقت دهید به اصل مدارک آنان نیازمند خواهید بود.

به همرا ه داشتن شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده الزامی می باشد. کارت اعتباری آزمون همان است که شما در مرحله اولیه برای خرید آن اقدام می نمایید و پس از آن می توانید به شماره سریال 12 رقمی دسترسی داشته باشید و پس از وارد نمودن شماره سریال مورد نظر نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایید. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که به ازای هر یک از گروه های آزمایشی که شرکت خواهید نمود، نیازمند کارت اعتباری آزمون خواهیدبود.

از دیگر مدارک مورد نیاز برای کلیه داوطلبان ، داردن ثبت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی می باشد این کد برای تمامی داوطلبان نظام قدیم و نظالم جدید ضروری می باشد به همین دلیل برای ثبت نام با استفاده از راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی می توانید در زمان مقرر و تعیین شده نسبت به دریافت آن اقدام نمایید. با توجه به تاثیر معدل بر قبولی متقاضیان ، دریافت این کد برای تمامی آنان الزامی می باشد.

از دیگر مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری عکس 3*4 داوطلب متقاضی شرکت در ثبت نام می باشد با استفاده از این عکس تصویر داوطلب برای شرکت در آزمون تعیین خواهد شد. مطابق با مقررات تعیین شده برای بارگذاری تصوری داوطلب حجم عکس نباید از 70 کیلو باست بیشتر بوده و همچنین به هیچ عنوان تاری و یا منگنه و.. نداشته باشد.

 

 

 

 

 

بارگذاری مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری به صورت فایل های اسکن شده و همچنین در حجم و اندازه های تعیین شده توسط سازمان سنجش امکان پذیر است

 

 

 

 

 

برای اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 98 کلیک کنید.

 

 

جزئیات عکس داوطلبی مدارک ثبت نام کنکور

 

جزئیات عکس داوطلبی ثبت نام کنکور

جزئیات عکس داوطلبی ثبت نام کنکور

 

با توجه به سوالاتی که برخی از داوطلبان در رابطه با عکس داوطلبی در توضیحات قسمت مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری  دارند، تصمیم بر آن گرفتیم تا توضیحات دیگری در رابطه با این موضوع به داوطلبان ارائه نماییم. تصویری که به بارگذاری آن اقدام می نمایید ، حتما لازم است مربوط به سال جاری داوطلب باشد تا در هنگام تشخیص دچار مشکل نشوبد.

تصویر داوطلب باید تمام رخ باشد و از کیفیت خوب و مناسبی برخوردار باشد. چنانچه هرگونه منگنه یا مهر و یا.. داشته باشد، این تصویر امکان بارگذاری نخواهد داشت و به همین دلیل مورد تائید سازمان سنجش قرار نخواهد گرفت . به همین دلیل در این رابطه حتما دقت لازم را داشته باشید. تصویر زمینه عکس داوطلب باید با پس زمینه سفید باشد .

ابعاد و حجم عکس از جمله موارد تعیین شده در رابطه با مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری می باشد. بدین معنا که ابعاد عکس حتما لازم است 3*4 و یا 6*4 باشد. همچنین حداقل حجم عکس لازم است 200*300  پیکسل باشد. حداکثر حجم فایل نباید از 70 کیلوبایت بیشتر باشد. در صورت بالا بودن بیش از این جحم سامانه سنجش امکان بارگذاری را به داوطلبان نخواهد داد.

 

 

برای دریافت مشاوره تلفنی کنکور کلیک کنید.

 

 

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در کنکور سراسری 

 

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در کنکور سراسری

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در کنکور سراسری

 

یکی از اشتباهاتی که برخی از داوطلبان به هنگام وارد نمودن و یا بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت شرکت در کنکور سراسری دارند، وارد نمودن برخی از اطلاعات به صورت شانسی و همچنین بدون اطلاع دقیق می باشد و همین مسئله موجب می شود تا به هنگام آزمون و یا پس از پذیرش دچار مشکل شوند. با توجه به اینکه برخی از گزینش های توسط داوطلبان از طریق همین اطلاعات وارد شده صورت خواهد پذیرفت لزوم صحت اطلاعات محرز می گردد.

برای وارد نمودن و استفاده از سهمیه مناطق نیازمند مدارک مورد نیاز جهت شرکت در کنکور سراسری نخواهید بود و به محض انتخاب منطقه  ،مشمول استفاده از این سهمیه خواهید شد. به همین دلیل در این رابطه نیازی به ارائه مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری نخواهید داشت. این میزان سهمیه برای هر یک از داوطلبان متفاوت می باشد و به همین دلیل با توجه به سهمیه در نظر گرفته شده رتبه داوطلبان تاثیر داده خواهد شد.

برای اطلاع دقیق تر در رابطه با مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری و همچنین کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت شرکت در کنکور سراسری می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

سهمیه ایثارگران و خانواده های شهدا کنکور

 

آن دسته از داوطلبانی که خانواده های محترم شهدا ایثارگران و رزمندگان می باشند می توانند از میزان سهمیه خود استفاده نمایند.متقاضیان محترمی که مایل به استفاده از سهمیه رزمندگان می باشند می توانند به سازمان بسیج مستضعفین یا ستاد کل نیروهای مسلح مراجعه نموده و پس از تکمیل فرم از سهمیه رزمندگان استفاده نمایید.

از جمله مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری برای داوطلبانی که سهمیه آنها توسط ستاد مشترک سپاه پاسداران و یا ستاد کل نیورهای مسلح تائید شده است شامل کد پیگیری 12 رقمی است که حتما باید آن را از ناحیه محل اعزام دریافت نمایند. کد پیگیری مرتبط با این دسته از داوطلبان عزیز 12 رقمی می باشد. نکته مهم در رابطه با این کد این است که این کد برای هر آزمون متفاوت خواهد بود.

برای وارد نمودن سهمیه 12 رقمی شما این کد چنانچه تائید کننده آن وزارت جهاد کشاورزی باشد کد 12 رقمی را ایثارگران ترکیبی از کدملی فرد
و عدد 55 خواهد بود. به عنوان نمونه: 0321644670 5 می باشد. به همین دلیل توجه به تمامی نکات و تبصراه هایی که در این رابطه وجود دارد، از جمله الزامات در این زمینه خواهد بود.

 

 

برای ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان کلیک کنید.

 

 

من به هنگام ثبت نام کنکور اشتباها معدلم را وارد نموده ام چگونه می توانم آن را ویرایش نمایم؟

برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان زمانی در نظر گرفته شده است که بر اساس این زمان در اسفند ماه می باشد، می توانید نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید. به همین دلیل هر یک از متقاضیان می توانند با استفاده از زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

من شماره سریالی که پس از خرید کارت اعتباری می باشد را ذخیره ننموده ام آیا راهی برای دریافت دوباره این سریال بدون پرداخت وجود دارد؟

بله. خوشبختانه سازمان سنجش و آموزش کشور برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام می باشند و یا به هر دلیلی دچار این اشتباهات شده اند، راه هایی در نظر گرفته است که می توانند اطلاعات خود را بازیابی نمایند. در همان صفحه مربوط به ثبت نام هر یک از داوطلبان می توانند بر روی شماره سریال خود را فراموش کرده ام کلیک نمایند و پس از گذراندن مراحل لازم شماره سریال را مجددا دریافت نمایند.

 

من از سهمیه جانبازان استفاده نموده ام، آیا می توانم با شرکت دوباره در کنکور باز هم از این سهمیه استفاده نمایم؟

بنده سال 90 فارغ التحصیل شده ام حالا باید نظام سالی واحدی را انتخاب نمایم یا ترمی واحدی؟

من شماره پرونده و شماره رهگیری را دریافت نکردم امکان داره که ثبت نام انجام نشده باشه؟

بنده فوق لیسانس حقوق دارم و به مدارک دیپلم خودم دسترسی ندارم چطور می تونم اونها رو دریافت کنم؟

من در هنگام ثبت نام کنکور علاقه مندی خود را برای دانشگاه فرهنگیان و همچنین علاقه مندی مربوط به دانشگاه های علمی کاربردی و پیام نور را علامت نزده ام آیا راهی برای اعلام علاقه مندی پس از انجام ثبت نام و بارگذاری مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری وجود دارد؟

 

برای کسب اطلاعات ببیشتر و همچنین دریافت کلیه اطلاعات در رابطه با مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری با مشاوران ایران تحصیل به شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در کنکور سراسری

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور