ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ مزایا و معایب مدارس نمونه دولتی

مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ یکی از سؤالات مشترک بین اولیای گرامی و همچنین دانش آموزان می‌باشد. برای بسیاری از داوطلبان ممکن است این سؤال مطرح شود که مزایا و معایب مدارس نمونه دولتی چه چیزهایی هستند؟ خوشبختانه با توجه به افزایش سطح آگاهی والدین و دانش آموزان عزیز ، در سال‌های اخیر شاهد این موضوع می‌باشم که تلاش برای بالا بردن سطح سواد در خانواده ها از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

 

مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟

مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ اگر بخواهیم به این سؤال پاسخ مناسبی دهیم ، باید بگوییم مدارس نمونه دولتی یکی از بهترین مدارس با پایین‌ترین شهریه نسبت به سایر مدارس غیر انتفاعی و همچنین بالاترین امکانات آموزشی با اساتید و معلمین مجرب می‌باشند. به همین دلیل ما توصیه می‌نماییم که چنانچه پیشرفت فرزندتان در آینده برای شما حائز اهمیت است، بهترین گزینه برای آنان مدارس نمونه دولتی می باشد.

یکی از مواردی که در رابطه با پاسخ سؤال مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ باید بدانید، در رابطه با آزمون ورودی این مدارس می‌باشد. کلیه دانش‌آموزانی که قصد ورود به این مدارس را دارند، لازم است ابتدا آزمون ورودی را پشت سر بگذرانند. در صورت موفقیت آمیز بودن این آزمون داوطلبان می‌توانند به مدارس نمونه دولتی راه یابند.

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد ثبت نام مدارس نمونه دولتی وارد شوید.

 

 

مزایا و معایب تحصیل در مدارس نمونه دولتی

 

مزایا و معایب مدارس نمونه دولتی

مزایا و معایب مدارس نمونه دولتی

هنگامی قصد مقایسه بین دو مورد مختلف را داریم، معمولا به بررسی جوانب مختلف می پردازیم. بررسی مزایا و معایب مدارس نمونه دولتی یکی از مواردی است که در مقایسه بین مدارس به وجود می آید. قطعا مدارس نمونه دولتی همانند سایر مدارس مزایا و معایبی دارد که بررسی این موارد امر لازم و ضروری است. ما در معرفی مدارس به مسائلی می پردازیم که برای والدین بسیار حائز اهمیت می باشد.

از جمله مزایا و معایب مدارس نمونه دولتی را می توان آزمون ورودی آن دانست. به عنوان مثال، این مدارس به دلیل شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی سختی که برای ثبت نام دانش آموزان در نظر می گیرند، این امکان را برای دانش آموزانی که اطلاعات بسیار بالایی دارند به وجود می آورد که تنها آنها بتوانند در این آزمون پذیرفته شوند و به مدارس نمونه دولتی راه یابند. اما همین آزمون گاهی می تواند به اعتماد به نفس دانش آموزان دیگر نیز، خدشه وارد نماید.

متخصصین ایران تحصیل سامانه ای را راه اندازی نموده اند که با استفاده از این سامانه می توانند اطلاعات جامعی در رابطه با مزایا و معایب مدارس نمونه دولتی و همچنین پاسخ مناسبی برای سوال مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ بیابند. برای کسب تمامی این اطلاعات می توانید با مشاورین و متخصصین ما تماس حاصل نمایید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ مدارسی با پایین ترین شهریه و بالا ترین امکانات می باشند.

 

مزایای مدارس نمونه دولتی

یکی از علت‌های عمده‌ای که اولیای گرامی را به پرسش نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟  وا می دارد،  به علت کسب اطلاعات بیشتر و بهتر در رابطه با این مدارس است. در رابطه با مزایای مدارس نمونه دولتی اگر بخواهیم به مهم‌ترین مورد آن اشاره نماییم، باید به سطح بالای علمی این مدارس اشاره نماییم.

از دیگر تفاوت‌ها و مزایایی که در رابطه با پاسخ سوال مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ می‌توانیم بدهیم ، به بالا بودن امکانات این مدرسه باز می‌گردد. معمولاً نمونه دولتی ها از امکانات بسیار بالاتری نسبت به سایر دولتی برخوردند. به همین دلیل دانش آموزان با سهولت بیشتر و با پیشرفت بالاتری می‌توانند بدون دغدغه و نگرانی به دروس تحصیلی خود بپردازند.

 

 

برای تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

از دیگر مزایای مدارس نمونه دولتی می‌توان توجه به استعدادهای دانش آموزان دانست. در واقع همین توجه  از عمده‌ترین دلایلی است که دانش آموزان و اولیای عزیز به آن اهمیت می‌دهند و امتیاز بسیار مثبتی قلمداد می شود. کشف استعداد و همچنین رسیدن به نقطه‌ای که دانش آموزان بتوانند به وسیله آن این استعدادها  را شکوفا نمایند، از مهم‌ترین مزایای این مدارس می‌تواند باشد.

 

 

معایب مدارس نمونه دولتی

معایب مدارس نمونه دولتی

معایب مدارس نمونه دولتی

مدارس نمونه دولتی یا وجود تمام مزایایی که از آن برخوردارند، قطعا معایبی را نیز خواهند داشت. بنابراین می توان به مزایا و معایب مدارس نمونه دولتی به صورت توامان و با هم اشاره نمود. یکی از معایب مدارس نمونه دولتی را می توان غرور کاذبی دانست که متاسفانه برای دانش آموزان به وجود می آورد. برای بسیاری از دانش آموزان متاسفانه توهم موفقیتی ایجاد می شود که خود را در قله های موفقیت می بینند و همین مسئله ممکن است موجب شود خود را برای کنکور و یا…آماده نکنند.

احساس شکست ناشی از عدم پذیرفته شدن در آزمون نمونه دولتی نیز، از جمله مواردی است که متاسفانه می توان آن را در زمره معایب مدارس  نمونه دولتی قرار داد. البته نباید فراموش کرد که مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ و این آزمون تنها منحصر به مدارس دولتی نمی باشد.

 

 

برای آگاهی از مدارک ثبت نام آزمون نمونه دولتی روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

مشاوره مدارس نمونه دولتی ایران تحصیل

برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ می توانید با مشاورین و متخصصین ما در ارتباط باشید . متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید می توانید اطلاعات جامعی را در رابطه با مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ به دست آورید. مشاورین و متخصصین ما آماده ارائه خدمات به شما دانش آموزان و اولیای گرامی آنان می باشند.

برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل علاوه بر بالا بردن اطلاعات شما در زمینه مزایا و معایب مدارس نمونه دولتی ، کمک خواهد کرد تا بتوانید به راحتی از منابع آزمون آگاه شوید و همچنین از نمونه سوالات در تمامی پایه ها بهره مند گردید. متخصصین ما پاسخ جامعی را در رابطه با مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، حتی ایام تعطیل ، مشاورین ما در ارائه اطلاعات به دانش آموزان و اولیای محترم  آماده می باشند.

 

 

برای اطلاع از لیست آدرس مدارس نمونه دولتی سراسر کشور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

جهت اطلاع از مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ ، مزایا و معایب مدارس نمونه دولتی ، نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ، موفقیت در آزمون نمونه دولتی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی مدارس نمونه دولتی ایران تحصیل

کانال اطلاع رسانی مدارس نمونه دولتی ایران تحصیل

 

بیشتر بدانید:

sampad.medu.ir

saja.medu.ir

چگونه برای نمونه دولتی درس بخوانیم؟

نتایج آزمون نمونه دولتی 98-99

لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

ثبت نام میان پایه مدارس شاهد 98

سامانه نام نویسی تیزهوشان

مشاوره قبولی در آزمون نمونه دولتی 98-99

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98

اصلاح سفارش کتب درسی ابتدایی

ثبت نام مدارس شاهد

مزایا و معایب مدارس نمونه دولتی

sanjesh.kermanedu.ir  

مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟

3.6/5 - (18 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات

 1. Eslam
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  سلام وقت بخیر
  سطح مدارس هیات امنایی با نمونه دولتی یکی هست؟
  باتشکر.

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

   سلام وقت بخیر
   بله تقریبا در یک سطح هستند

 2. هستی
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳

  سلام
  سطح مدارس نمونه دولتی با غیرانتفاعی یکی هست آیا؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۶

   سلام وقت بخیر
   در مواردی متغییر میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • نهال
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

   سلام عزیزم من یازدهم ریاضی تو مدرسه نمونه دولتی میخونم .. واعقا سطح نمونه دولتی با غیرانتفاعی نمیشه مقایسه کرد مدرسه نمونه دولتی خیلی سخت میگیرن و سطح امتحانات ترم واقعا دشوار هستن یعنی هرکسی 20 نمیتونه بگیره و حتی 25 صدم ارفاق نمیدن یعنی دانش اموز نمره واقعی میگیره ولی غیرانتفاعی اینطور نیس و تدریس شون هم در حد نمونه دولتی نیس

   • مشاور ملکی
    ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

    سلام وقت بخیر
    مدارس نمونه دولتی از نظر کیفیت تدریس برتر هستند وروش های تدریس استانداردی در کنار دبیران مجرب دارند.

 3. سارا
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

  سلام.مدارس نمونه دولتی برای پایه اول هم ثبت نام دارن؟

  • مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

   سلام وقتتون بخیر مدارس نمونه دولتی تنها برای پایه ی متوسطه ی دوم ثبت نام دارند

 4. ستایش
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰

  لطفا راهنمایی کنید

 5. ستایش
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام
  من تو مدارس نمونه دولتی درس میخونم هشتم هستم بعد میخوام رشته تجربی برم ریاضیم زیاد خوب نیست اما مابقی درسام خوبن یعنی ریاضیم در حد متوسط بعد معدلم پارسال ۱۹/۵شد ایا شانس این رو دارم که در سال دهم دوباره در این مدارس درس بخونم یا تیزهوشان ؟
  ایا ایثارگری و درس خوندنم تو این مدارس تاثیری داره راستی من درسال هفتم با سهمیه روستا که قبلا اونجا بودیم اومدم ایا بازهم تاثیر داره

  • مشاور محمدی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۹

   سلام وقت به خیر
   در صورت قبولی در آزمون ورودی این مدارس میتوانید وارد شوید.سهمیه ایثارگری با توجه امتیازات درج شده در فرم ثبت نام اعمال می شود.

 6. Saba
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

  سلام من نهم هستم و به شدت به رشته ی تجربی علاقه دارم و می خوام که هدفم رو دنبال کنم ومیخواستم که در مدارس نمونه تحصیل کنم
  اما خب خیلی می ترسم چون میگن سطح امتحان ها و آزمونها بالا هستن و دانش اموزهایی با نمرات ۲۰ هم افت میکنن گاهی اما متاسفانه من در آن حد باهوش نیستم معدلم ۱۹ تمام ، هستش بنظرتون می تونم از پس تحصیل در این مدارس بر بیام….؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

   سلام وقت بخیر
   بله اگر برنامه مطالعه مناسب داشته باشید امکان پذیر خواهد بود. جهت دریافت برنامه مطالعاتی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • محمد مددی
    ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

    سلام. اگر پدرم ایثارگر باشه تاثیری در ثبت نام داره یا نه در مدارس نمونه

    • مشاور عیسائی
     ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷

     سلام وقت بخیر
     بله سهمیه ایثارگری تاثیر گذار خواهد بود . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • نهال
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹

   اگه واقعا درس بخونی میتونی موفق بشی :))مدارس نمونه دولتی معلم های خیلی خوبی دارن و قطعا بهت برای پیشرفتت کمک میکنن …

   • مشاور ملکی
    ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۴

    سلام دوست گرامی
    بله از نظر سطح تدریس و دبیرهای مجرب مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان برتر هستند.

 7. رحیمی
  ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

  اگه باید برای ورود به دهم ازمون بدیم برای سالهای بعدش هم باید ازمون بدیم؟
  مثلا دهم رو قبول شدیم توی نمونه دولتی خوندیم و خواستیم وارد یازدهم بشیم باید بازم ازمون بدیم؟

  -و امتحاناتش چه جوریه؟ از همه ی درسای پایه ی نهم هست؟ همه رو تو یه روز میگیره یا تو روز های مختلف…

  -برای شرکت توی ازمون باید کجا بریم؟

  -ازمونش هزینه هم داره؟

  • مشاور حمامی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

   سلام وقتتون بخیر . بستگی به نوع مدرسه دارد برای دریافت اطلاعات و برسی شرایط با سامانه تماس بفرمایید

 8. ماهرو
  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام دوستان
  هزینه مدارس نمونه دولتی در استان البرز_ هشتگرد چقدره؟
  کسی میدونه؟

  • abbasi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام وقت بخیر حدودا 30 درصد هزینه عرف غیر انتفاع ان پایه در ان شهر

 9. زهرا
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام من امسال می خوام برم کلاس نهم و ان شا الله می خواهم انتخاب رشته رو تجربی بزنم از آنجایی که رشته تجربی جز رشته های سخت است تصمیم گرفتم برای رشد بیشتر وارد مدرسه نمونه دولتی بشم اما خیلی استرس دارم ومدام این فکر رومی کنم که اگر از پس این آزمون بر نیام در رشته تجربی موفق نمی شم من عاشق رشته تجربی هستم وبرای اینکه بتونم موفق بشم تلاش زیادی میکنم

  • javadi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام روزبخیر
   اگر به این رشته علاقه کامل دارین همین رو انتخاب کنید.

  • behrouzi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   میتونین متن داخل مقاله رو مطالعه بفرمایید و برای مشاوره تماس بگیرید

  • گلدی
   ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۲

   امیدوارم موفق باشی

  • مهدی
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

   تا چند سال دیگه قراره معدل پایه دهم و یازدهم هم در کنکور تاثیر پیدا کنن و مدارس نمونه دولتی امتحان هارو سخت میگیرن نرو چون صد درصد نمرهت کمی پایین تر از مدارس دولتی میاد

   • maleki
    ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

    سلام وقت بخیر
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

    • مهدی
     ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

     میشه اینو جواب بذید سوال منم هست ممنون.

   • امیر حسین
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

    این حرف شما درست نیست.قراره امتحان ها به صورت هماهنگ بین همه مدارس چه دولتی و چه نمونه دولتی و چه تیزهوشان و غیر دولتی برگزار بشه و چون مدارس نمونه دولتی خیلی خوب کار میکنن بچه ها در امتحان ها نمره بهتری رو نسبت به بقیه مدارس میگیرن.

    • karimi
     ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • ...
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام
   عزیز استرس نداشته باش
   من امثال آزمون نمونه دولتی رو دادم و موفق هم شدم … میخوام اینو بهت بگم که این آزمون اصلا چیز عجیب غریبی نیست …اگه خوب بخونی توم میتونی قبول شی
   موفق باشی

   • mansuri
    ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

    ممنون از پاسخگویی شما

   • زهرا
    ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

    سلام،من امسال نهمم می‌خوام آزمون نمونه دولتی بدم میشه بگی چه کتابایی باید خوند و چ سوالی میاد؟

    • isaei
     ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

     سلانم وقتتون بخیر
     منابع کتابای درسی خودتون میباشد .

  • امیرممد
   ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام زهرا خانم
   اولا اینکه نترس
   اصلا ترس ندارد شما که درستو می‌خونی برو یه آزمونی مثل قلمچی یا گاج و…… ثبت نام کن توصیه شخصیه من قلمچی
   و نکته بعدی اینه به خودت ایمان داشته باش ترس به وجودت راه نده
   اگه روستایی هستی ۶۰٪ ،شهری ۳۰٪ و سهمیه ایثارگران ۱۰٪
   و یه نصیحت دیگه مثل من شب امتحانی نباش اگه صبح ساعت سه پاشی تا ساعت ده ۹فصل علوم بخونی😂😂
   فقط تلاش بکن
   به خودت ایمان داشته باش
   منم رشته ام تجربیه‌ بالاترین تراز تجربیه‌ منطقه مون شدم

   با آرزوی موفقیت برای شما⭐🌹❤️🗿🗿🗿🗿🗿🗿

 10. یه انسان
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۱

  سلام یک سوال از نظر سطح علمی و رطبه های کنکور غیر دولتی بهتره یا نمونه دولتی؟

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

   سلام وقت بخیر
   برای مشاوره مدارس با مرکز تماس بگیرید.

  • Donimn
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۵

   از نظر سطح علمي ادبياتمون رو قوي ميكنيم و يه كلمه ساده كه همه جاهم نوشته ميشه رو درس مينويسيم رتبه درسته

   و البته بنظر من بيشتر كسايي كه از نمونه دولتي قبول نميشن ميرن غير دولتي وواسه همين نمونه دولتي ميتونه بهتر باشه چون رقابت بيشتره نظارت بالاتره و بيشتر معلماي خوبم تدريس ميكننن اونجا چون براشون امتيازه

   • karimi
    ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 11. سپهر
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۷

  اره

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   بفرمایید؟

 12. گرانمهر
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام من تجربی نمونه دولتی قبول شدم اما تیزهوشان نه و این موضوع ناراحتم کرده. احساس میکنم نمونه دولتی خیلی سطح پایین تری از تیزهوشان داره. شما تاحالا رتبه برتر نمونه دولتی دیدین؟

  • abbasi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام وقت بخیر
   مدارس نمونه دولتی سطح خوبی در اموزش دارند . برای دریافت مشاوره در خصوص مدارس نمونه دولتی میتوانید با مشاوران تماس بگیرید .

  • امیر حسین
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۳

   من هم نمونه دولتی میخونم.ما رتبه صد هم تو رشته ی ریاضی تو مدرسمون داشتیم.

   • karimi
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • یحیی
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

   یه لول پایین تر هستند

 13. :/
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

  ما دوقلو هستیم
  خواهرم رفته بود لیست ذخیره ولی من قبول نشدم
  چن روز پیش جوابش اومد که خواهرم بره برای ثبت نام
  و بنابه اون دستورالعمل دو قلو ها من هشتاد درصد نفر آخری که قبول شده بود رو زدم
  من رو هم ثبت نام می کنن؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   تماس بگیرید

 14. دینا پرسری
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

  برای ورود به مدرسه نمونه دولتی باید حتما آزمون بدیم؟

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

   با سلام برای ورود به مدارس نمونه دولتی باید ازمون ورودی بدهید

  • ارمی
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۶

   سلام عزیزم حتما نیست اگر ظرفیت بمونه معدل 20 هم برمیدارن من دوستم تو هنرستان نمونه دولتی مهرایران با معدل بیست رفت شهر شمارو نمیدونم

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 15. محدثه ربیعی
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

  سلام اگه کسی ریاضی ضعیف باشه برای نهم به دهم میتونه نمونه دولتی بره؟
  شهریه این مدارس چقدری هست؟در استان البرز

  • ranjbar
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

   سلام . وقت بخیر . مدارس نمونه دولتی برای پذیرش در رشته ریاضی و تجربی بسیار زیاد به نمره ریاضی اهمیت میدهند و بهتر است بیشتر در این درس تلاش کنید

  • M. A
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام دوست عزیز اول از همه هیچوقت بخودتون نگین تو درسی ضعیفید هر چقدر هم که یاد نداشته باشیدبا تمرین زیاد اوکی میشه و شاید نحوه خوندنتون اشتباهه
   برای جواب به سوال بعدیتون من امسال نمونه قبول شدم و بیشتر از همه علوم رو خوب جواب دادم و عملکردم توی دروس دیگه هم خوب لود اما تایم برای درس ریاضی کم اوردم و خیلی تنونستم جواب بدم اما با رتبه خوبی تو این مدرسه سبول شدم البته به رقبای هر سال بستگی داره
   این رو هم بگم ضریب ریاضی بالاست اما اگه همه درسا تسلطتون100درصد باشه ریاضی50درصد هم کافیه

 16. امیررضا
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

  سلام من کلاس نهم هستم و میخوام برایه مدرسه نمونه رشته تجربی امتحان بدم
  اگر من تو ازمون ورودی نتونستم قبول بشم میتونم مدرسه دولتی برم یا باید…
  لطفا یکم درباره این مدارس توضیح بدین و تقریبا راه موفقیت تو این ازمون ها میتونه چی باشه؟

  • bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   با سلام اگر در این مدرسه قبول نشدید در مدرسه دیگر میشود ثبت نام کرد 50 درصد قبولی شما معدل شما است

 17. یک دانش اموز
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱

  سلام نرجس خانم بنده دانش اموز پایه دهم رشته تجربی شهرستان اهواز هستم هزینه این مدارس بین یک میلیون تا یک و دویست است و در ضمن کلاس های تقویتی ان نیز ب حد غیر قابل باوری کم قیمت است نسبت ب مدرسینی ک برای تدریس میایند.برای شما ارزوی موفقیت میکنم

  • امیر حسین
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۷

   چجوری برای شما انقدره؟؟؟برای ما ده میلیونه

   • karimi
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 18. نرجس
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام من نهم هستم
  هزینه مدارس نمونه چقدر هست ؟
  جدا از کلاس های فوق برنامه

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر
   بستگی به استان و محل منطقه زندگی شما دارد ولی معمولا 30 درصد هزینه یک مدرسه غیرانتفاعی در منطقه خود شماست.

 19. عسل
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۷

  سلام وقتتون بخیر
  من معدلم تو این سه سال بیست بوده البته واسه نهم ترم دوم رو ازمونشو ندادیم فقط ترم اولو دادیم ک ممتاز شدم
  من شرایطم اونطوری نیست که بتونم تست بزنم ولی خب سوالای ازمونای سال پیشو دیدم زیاد سخت نبود

  سوالم اینکه بدون تست شانس قبولی ندارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام وقت به خیر
   برای قبولی در مدارس نمونه دولتی تست زدن میتواند تاثیر به سزای داشته باشد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 20. زهرا
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

  سلام

  هنرستان نمونه دولتی هم هست ایا ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر هنرستان نمونه دولتی هم داریم که یکی از انواع مدارس است موفق باشید

 21. ارزو
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

  سلام آزمون ششم ب هفتم در نمونه دولتی چطوریه
  پسرم همه نمرات خیلی خوبه
  کسی تاحالا آزمون ششم ب هفتمرو شرکت کرده کی اطلاعی بده چطوریه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر
   پسرشما شرایط شرکت در ازمون مدارس نمونه دولتی رو دارند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 22. حسین
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۹

  سلام من امسال موفق شدم تو مدرسه نمونه دولتی درس میخونم ..
  بهترین مدارس هستن با دبیران ارجمند با سطح بالا و رقابت بالا ..

  نیازی نیست که به خودتون استرس وارد کنید ..
  اگه مطالعه فرمایین براحتی موفق میشین.

 23. Mahya
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۲

  سلام من سال نهم هستم و معدلم هم 20 هست مس خوام برم رشته تجربی ولی دوست دارم برم مدرسه نمونه دولتی.. الان خود مدرسه برامون کلاس هاش رو گذاشته… ولی من اولین جلسه رو رفتم و واقعا ترسیدم از اینکه ادامه بدم الان نمیدونم که باید ادامه بدم یا نه میشه راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام
   برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

  • یک دانش اموز
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

   سلام بنده دانش اموز نمونه دولتی امام علی اهواز هستم در رشته تجربی. ب خودت استرس نده شما اگر درس پایه نهمت خوب باشه هفتاد درصد راه رو رفتی فقط برای اشنایی با سوالات ازمون ورودی ب سوالات ازمون ورودی سال های گذشته رجوع کن و شروع ب حل کردن بکن و جواباتو با پاسخنامه مقایسه کن اولش قطعا درصدات خیلی بده اما نا امید نشو بعد یک ماه انجام این کار برات سوالات عادی میشه و سطحت میاد بالا و هر چند سال یک بار سوالات ازمون تکرار میشه.

 24. Ab
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۳

  سلام مطالبتون قابل توجه بود ممنون
  میخواستم بگم که من دهم انسانی هستم و الان دارم تو مدرسه دولتی درس میخونم بخاطر بعضی مشکلات میخوام برم نمونه دولتی ولی نمیدونم واقعا چیکار کنم و معدل من هم در حد یک دانش آموزی که 20 بگیره نیست
  همین باعث ترسم شده که برم نمونه موفق نشم
  ممکنه چون رشتم انسانیه امتحانات آسون باشه و توان نمره بالا گرفتن رو داشته باشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۴

   سلام
   مدارس نمونه دولتی به علت فضای رقابتی بیشتر بهتون پیشنهاد میشه

 25. مانلی
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام مطالبتون مفید بود ممنون
  مدارس نمونه دولتی خیلی مدارس عالی هستند من نمونه دولتی میخونم یکی از مزایای خیلی عالیش این هست که دبیران فوق العاده ای در اونجا تدریس میکنند و دروس اصلی اکثرا یا دکترا دارند و یا دانشجوی دکترا هستند یکی دیگه از مزایا این هست که در کنار درس یک سری تفریحات هم دارند مثلا مدرسه من هر چند وقت یکبار تمام دانش آموزان رو استخر خود مدرسه می‌برد یکی دیگه از مزایا این هست که برای نهمی ها هر ماه آزمون جامع تیزهوشان برگذار میکند و برای هفتم و هشتم هم آزمون های زیادی برگزار می‌کنه .
  یکی از معایب این مدرسه این است که برخی از دانش آموزان ممکن هست افسردگی بگیرند چون در آنجا همه دانش آموزان برای تک بودن و بیست بودن تلاش میکنند مثلا خود من زمانی که یک امتحان رو ۱۹/۷۵ میگیرم تا یک هفته دوری هستم که چرا بیست نشدم .
  برای همین در انتخاب مدارس نمونه دقت کنید چون اگر فرزند شما از بقیه بچه ها پایین تر باشد موجب افسردگی و ناراحتی شون میشه

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۲

   سلام ممنون ازتشکرولطف شماودیدگاه ونظرشما

   • A
    ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

    سلام آیا مدارس نمونه دولتی خوابگاه هم دارند ؟

    • eshghabadi
     ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

     سلام وقت خیر…خیر ندارنند

  • صحرا
   ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

   سلام من آزمون نمونه دولتی شرکت کردم و اولویت رو هنرستان زدم چند روز پیش با من تماس گرفتن گفتن نمونه دولتی انسانی قبول شدم ، چنین چیزی واقعا امکانش هست؟؟

   • obeidavi obeidavi
    ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

    سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بیشتری برسی شود لطفا جهت کسب اطلاع بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

   • یحیی
    ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۶

    هنرستان نمونه دولتی نرو، کسیکه ریاضی میره هدفش مهندسی دانشگاه شریف و امیرکبیره و کسیکه علوم تجربی میره پزشکی شهید بهشتی و علوم پزشکی تهران و کسیکه علوم انسانی میره حقوق دانشگاه تهران و شهید بهشتی ولی هنرستان آخرش باید بری آموزشکده فنی و حرفه‌ای که سطح اساتیدش در حد رفتگرهای شهرداری تهرانه

 26. سجاد
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

  دیپلم مدارس نمونه با دیپلم مدارس عادی فرق داره؟
  مثلا کسی بخواد خارج بره دانشگاه فرقی می کنه از کدوم مدرسه دیپلم گرفته یا فقط معدل دیپلم مهمه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر
   معدل دیپلم حائز اهمیت است .

 27. حدیثه
  ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

  اکثر مدارس نمونه طوری هستن که اصلا باعث مغرور شدن نمیشن. من خودم نمونه درس می خونم و اونقدر امتحانامون رو سخت میگرن که همه بچه ها نمرشون پایین میشه و بدتر اعتماد به نفس آدم میاد پایین😒

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام
   وقتتون بخیر
   نظر شما محترمه

 28. ساینا
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید میخواستم بدونم از کدوم دروس در امتحان ورودی میاد و چقدر باید درس بخونیم که بتونیم قبول بشیم ؟؟ ممنون میشم اگر توضیح بیشتری در مورد امتحان ورودی بدید

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقتتون بخیر به مفاله های موجود در سایت ایران تحصیل مراجعه کنید یا شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

  • محمد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۱

   ببینید در امتحان های مدارس نمونه 9 درس است

   • هانیه
    ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸

    سلاااام یسوال دارم
    واسه تعیین رشته در ابتدای ثبت نام مدارس نمونه رشته انسانی رو انتخاب کردم ولی خب الان نظرم تغییر کرده .
    میخوام بدونم توی ازمون اگر درس های رشته تجربی رو هم درست زده باشم میتونم تو مدرسه نمونه رشته تجربیو بخونم؟

    • bagheri
     ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۵

     با سلام خیر و از مدرسه نمونه دولتی میتوانید اقدام کنید ولی معمولا قبول نمیکنند

 29. Z.m
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۵

  سلام. پسرم امسال برای پایه دهم مدرسه نمونه رشته تجربی قبول شده است.هنوز دوماه از سال گذشته احساس ضعف وشکست میکنه و از انتخابش پشیمون شده.چون همیشه در مدارس دولتی شاگرد اول بوده ولی اینجا به دلیل رقابت بالا در حد متوسط هست.از طرفی دبیران در کنار تدریس عالی امتحانات سخت برگزار میکنند واین در شروع کار فشار زیادی روی دانش آموزان می آورد.هرماه امتحان جامع از همه دورس دارند ونمرات ماهانه براساس امتحان جامع ثبت می شود.
  این فشارعصبی حتی روی خانواده هم تاثیر منفی گذاشته.نمیدونم چکار باید بکنم.

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۷

   سلام وقت بخیر مدارس نمونه دولتی بخصوص در رشته تجربی سختگیری دارن و باید با برنامه ریزی سعی کنن برسونن خودشون رو و یا میتونید بابت مشاوره با مرکز ما تماس بگیرید

 30. شیرین
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام.من امسال نهمم.میخواستم بپرسم هنرستان نمونه دولتی وجود داره؟خوبه اصلا؟شرایط ثبت نامش چیه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۴

   سلام وقت به خیر
   هنرستان های نمونه دولتی برای پایه نهم به دهم با برگزاری آزمون پذیرش دارند.مدارس نمونه دولتی از بهترین مدارس ها از نظر سطح اموزشی هستند اما شرایط تحصیل در این مدارس برای همه مناسب نیست.

 31. ناشناس
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۱

  سلام
  من امسال ۹ میرم و میخوام سال دیگ در آزمون نمونه دولتی شرکت کنم.
  آیا معدل سال نهم شانس بیشتری برای قبولی داره؟
  یعنی من آگه بتونم معدل بالای ۱۹ بیارم شانس بیشتری دارم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی؟

  • جواد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

   بله دوست عزیز خیلی تاثیر گذار است
   نصف نمره ی آزمون معدل و نصف دیگر خود آزمون است

   • احسان
    ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

    منظورتون از نصف نمره یعنی اینکه اگر معدل ۲۰ بشه نصفشو میگیریم ؟ مثلاً اگر ۱۹/۹۳ بگیریم نصف نمره آزمون رو نمی‌گیریم ؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

     با سلام.به این شکل نیست.معدل اکتسابی شما به تراز تبدیل شده و نیمی از شانس قبولی شما را تشکیل میدهد.

 32. علیرضا
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

  سلام
  من رشته تجربی در استان بوشهر ، هم نمونه دولتی قبول شدم هم دبیرستان دانشگاه خلیج فارس می خواستم بدونم کدومش سطح آموزشی و علمی بالاتری دارند.
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام سوالتون کمی نامفهومه لطفا ذقیق تر ذکر کنید

 33. ابوالفضل افضلی
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۵۵

  با سلام خدمت شما دوستان عزیز بنده ابوالفضل افضلی هستم یکی از دانش آموزان جدید الورود به مدرسه ی نمونه دولتی سال ۱۴۰۰ ۱۴۰۱ خواستم چند نکته در رابطه با آزمون نمونه دولتی برای افرادی که امسال قصد شرکت در این آزمون را دارند بگویم نکته ی اول برای آزمون مدارس نمونه دولتی درس بخوانید ولی به حد تعادل بعضی افراد ادعا هایی در رابطه با این آزمون می کنند که اصلاً در رابطه با این آزمون صدق نمی کند به حد تعادل بخوانی اگر می توانید حداقل به جز تکالیف و برنامه ی درسی مدرسه روزی ۳ تا ۴ ساعت برای خواندن برای این آزمون وقت بگذارید دوم برای کسانی که قبول شدند بعضی از افراد پس از پذیرش در این آزمون دچار غرور کاذب می شوند که اصلاً درست نیست پس لطفاً قبل از آزمون دادن این عادت یا رفتار را برطرف کنید مسئله ی بعد این است که بعضی افراد قبل از پذیرش در مدرسه ی نمونه درسخوان ترین شاگرد مدرسه ی خودشان بوده اند و همیشه توجهات بر روی آنان بوده است اما به محض ورود به مدرسه ی نمونه دولتی با تغییر کردن این اوضاع دچار افت شدید تحصیلی می شوند پس سعی کنید همیشه و در هرجا و مکان روحیه ی رقابتی خود را حفظ کنید و در آخر بچه ها زیاد به خودتان فشار نیارید سعی کنید مطالب کتاب را حفظ کنید و در کنار آن از کتاب تست با درسنامه هم استفاده کنید یک کتاب مناسب برای آمادگی آزمون نمونه دولتی کتاب۱+۳۱ استان هست که فقط تست های آزمون نمونه های سال های قبل را دارد پس بچه ها خواهشاً این نکات را در ذهن به خاطر بسپارید و اصلاً دچار استرس و اضطراب نشوید امیدتان به خدا باشد دوستدار شما ابوالفضل افضلی

  • یاسمن
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

   میشه بگی از چه کتاب هایی امتحان گرفتن؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

    سلام وقت بخیر منابع ازمون مدارس نمونه دولتی از کتابهای درسی طبق سرفصلها و کتابهای کمک درسی و تستی میباشد

   • ابوالفضل افضلی
    ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹

    سلام یاسمن جان منابع مورد نیاز برای این آزمون کتاب های ریاضی ، فارسی و نگارش ، علوم تجربی ، عربی ، زبان انگلیسی ، مطالعات اجتماعی ، پیام های آسمانی هست توجه کن شما می توانید از کتاب تست ۱+۳۱ استان استفاده کنی چون واقعاً منبع خوبی هست همچنین چون در هر درس در آزمون نمونه چندین سوال سخت نیز طراحی می شود پیشنهاد می کنم برای درس ریاضی و علوم تجربی از جزوات خیلی سبز درس فارسی از کتاب تست طالب تبار و همچنین از جزوه ی قلم چی برای عربی زبان و علوم هم استفاده کنی چون بنده از این کتاب ها استفاده می کردم به شما هم توصیه می کنم البته آزمون های قلم چی هم خیلی موثر هست زیرا تست زنی افرادی که می خواهند در آزمون نمونه شرکت کنند را خیلی تقویت می کند روش بنده اینگونه بود
    امیدوارم شما هم موفق باشی
    دوستدار شما ابوالفضل افضلی

    • کارشناس ارشد
     ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۷

     سلام .کاملا صحیح است

 34. حسین
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۲

  سلام من راستش مدرسه تیزهوشان قبول شدم ولی نرفتم چون از جو شون خوشم نمی اومد و میخوام پزشکی بخونم کلی هم تلاش میکنم برای قبولی ایا شانس قبولیم با نرفتنم کمتر میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام حسین
   نه شما با یک برنامه ریزی صحیح و دقیق میتونین هرمدرسه ای که دارین میخونین شانس قبولی داشته باشین

 35. Me
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸

  سلام .من امسال رشته تجربی مدرسه نمونه دولتی بوشهر قبول شدم و میخواستم ببینم با این مقدار شهریه ای که میگیرن که از مدارس دولتی عادی بیشتر هست کلاس های آموزشی جدا دارن؟! و یا اینکه برای کلاس های آموزشی جدا باز هم باید هزینه پرداخت کنیم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۱

   سلام کلاس فوق برنامه دارن که هزینه جدا می گیره و معمولا هم اختباری هستش هزینه مدرسه هم برای معلم های برتر صرف می شه

 36. جواد
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۱

  سلام و وقت بخیر
  مدارس نمونه دولتی برای رشته ریاضی هم نتیجه های خوب داده تا به حال؟
  من قبول شدم موندم ک اصلا به رشته ریاضی هم میرسن؟ معلماش چطوره؟! و…؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام
   بستگی به شهر و منطقه مورد نظر دارد.برای اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 37. one adam
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۴

  سلام وقت بخیر
  من نمونه قبول شدم و میخواستم بپرسم واقعا این مدارس در پیشرفت های آینده ما تاثیر خواهد داشت؟
  واینکه در این کرونا مجازی چطور درس میدن با سایر دولتی های عادی فرق داره؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقتتون بخیر.
   مدارس نمونه دولتی سطح بالاتری نسبت به مدارس دولتی عادی دارند و دارای فضای رقابتی مناسبتری هستند.

 38. Zahra
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

  سلام خسته نباشید من تازه از نمونه دولتی رشته انسانی قبول شدم
  میخواستم بدونم شریاط تحصیلشون چطوریه
  مثلاکلاس اضافی دارن
  و فرقشون با بقیه مدرسه ها چیه
  ممنون میشم رهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

   سلام دوست عزیز.سطخ مدارس نمونه دولتی عالی است و کلاس اضافی احتمالا دارند و نسبت به مدارس ذیگر سطح بالاتری ذارند ومعلم هاشون قوی هستند.

  • کارشناس ارشد
   ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۲

   سلام.بسیارعالی.شرایط تحصیل مثل مدارس دولتی با لول بالاتر و کلاس اضافی ممکنه داشته باشند.از مدارس ذولتی و غیر انتفاعی بهترن و از تیزهوشان پایین تر.در کل عالیه

 39. ترلان
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام خسته نباشید. مدرسه نمونه دولتی رشته ریاضی قبول شدم.ولی شنیدم خیلی معلماش سختگیرن و معلم ریاضیش خوب نیست.و ارفاق نمیکنن که این برای سال دوازدهم خیلی بده چون ۶۰ درصد معدل در کنکور تاثیر داره.حالا نمیدونم غیرانتفاعی برم یا نمونه دولتی.البته غیرانتفاعیش اینطوری نیست که مثلا ۱۵ بشم ۲۰ بدن.در طول سه سال راهنمایی معدلم ۲۰ شد و هر مدرسه ای برم درسمو میخونم.ممنون میشم راهنماییم کنید که کدوم مدرسه بهتره

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام وقتتون بخیر از نظر علمی سطح نمونه دولتی بالاتر است شما هم نگاه نکنید به این مسائل جزئی وقتی در این عزم داشتید مه نمونه قبول شید پس قطعا میتونید اونجا هم موفق باشید

   • امیر طاها
    ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۱

    من مدرسه نمونه دولتی قبول شدم والان هیچ اطلاعی از سطح آموزشی این مدارس را ندارم.لطفا میزان آموزش این مدارس را در مقایسه با غیر انتفاعی خوب را برایم روشن کنید ممنون از راهنمایی شما

    • karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 40. نرگس
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۸

  سلام بنده نمونه دولتی تجربی قبول شدم خواستم بدونم با مجازی چطور این مدارس پیش میرن؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

   سلام وقت شما به خیر شرایط مجازی و غیر حضوری بودن برای همه مدارس و همه مقاطع تحصیلی به یک صورت هست.نحوه و چگونگی آموزش آنلاین به عهده مدرسه و با توجه به شرایط انجام میپذیرد.

 41. Tina
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۰

  سلام کتاب مدارس نمونه دولتی و دولتی فرق میکنن؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای چه مقطعی مد نظر شماست ؟و مدارس ها در کتاب های انها فرقی ندارد موفق باشید

 42. یک دانش آموز
  ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام من کلاس هشتم هستم. درسم خیلی خوبه و مدرسه دولتی ام دوست دارم برم رشته تجربی مدرسه نمونه. خواستم بگم اونجا چطوریه چه مدلی هستن مدرسه هاشون معلماشون در چه حد هستن چون معلمای خودم خیلی سخت گیرن و سوالای خارج کتاب در میارن

  • علی
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام دوست عزیز امید وارم حالت خوب باشه
   من از نوراباد ممسنی و مدرسه نمونه دولتی دهخدام
   البته ناگفته نماند که مدرسه ما هر سال از کلاس ۳۰ نفره بالا ۱۸ تا پزشکی داره (البته تجربیش اینطوره ـ ریاضی و انسانی سطح بالا نیستن)
   برای ورودی مدارس نمونه دولتی سوال های طرح میشه که واقعا نیاز به اطلاعات به شدت بالا و نگرش های متفاوت داره یعنی شما باید در همه دروس کتاب رو چشم بسته بنویسید و مقداری از کتاب های پایه های بالاتر هم یلد باشین مثلا توی امتحانا یکی از چیزایی که خیلی وقتا میاد قضیه تالس هستش که مال فکر کنم ۱۱ ام ریاضیه و شما باید در یه سطح نسبتا متوسطی باهاش اشنا باشین
   پس همونطور که فهمیدین ازمون ورودیشون واقعا سخته و بنظر من این عالیه چون باعث غربال دانش اموزان میشه
   و مورد دوم سطح تدریس بشدت بالاست
   بشدت بالا (تاکید میکنم که واقعابالاست)
   این که معلم شما خارج از کتاب سوال در میاره برای یه دانش اموزی که داره واسه مدارس نمونه درس میخونه یه حرف مسخرست
   یه دانش اموز که واسه مدارس نمونه داره میخونه برای هر کتاب درسی حد اقل باید دو کتاب تست سطح بالا مثل کتاب های ابی . سه سطحی قلمچی کار کرده باشه
   مانا باشید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)