ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

قانون استخدام سربازان وظیفه

قانون استخدام سربازان وظیفه
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بسیاری از فارغ التحصیلان دغدغه استخدام پس از خدمت سربازی را دارند . خوشبختانه با توجه به قانون استخدام سربازان وظیفه ، امکان استخدام برخی از واجدین شرایط وجود خواهد داشت. این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع قانون استخدام سربازان وظیفه ، استخدام سرباز در ناجا ، همچنین کادری شدن در حین خدمت ، قانون استخدام سربازان وظیفه بدون کارت پایان خدمت و استخدام سرباز معلمان حق التدریس اختصاص داده ایم.

 

چگونه می توانم به استخدام نیروهای مسلح درآیم؟

آیا می توان بدون کارت پایان خدمت استخدام شد؟

شرایط استخدام سربازان حق التدریس چیست؟

چگونه می توان از طریق سربازی کارمند رسمی هر یک از ارگان ها گشت؟

مدت زمان خدمت سربازی در سال 1400 چقدر است ؟

 

جهت اطلاع دقیق از قانون استخدام سربازان وظیفه و انجام ثبت نام جهت کادری شدن در حین خدمت با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

قانون استخدام سربازان وظیفه نیروهای مسلح

 

آن دسته از متقاضیانی که مایل به استخدام در نیروهای مسلح جمهوری اسلام ایران می باشند، با توجه به قانون استخدام سربازان وظیفه که در ادامه ذکر خواهد شد، امکان ثبت نام را خواهند داشت. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که این امکان تنها برای واجدین شرایط تعیین شده می باشد و سایر مشمولین چنانچه واجد این شرایط نباشند، به استخدام این نیرو در نمی آیند.

آن دسته از سربازان عزیزی که حداقل مدرک آنان ابتدایی می باشد ، در صورت توانایی های فنی و تخصصی ، می توانند به استخدام به صورت پیمانی دست یابند. متقاضیان عزیز در صورتی که نتوانند این زمان مدت تعیین شده را به خوبی پشت سربگذارنند ، نخواهند توانست استخدام شوند و چنانچه مشمول معافیت قانونی نباشند، لازم است خدمت سربازی خود را برابر با مقررات تعیین شده پشت سر بگذرانند.

ترفیع درجه برای آن دسته از افرادی که قبلا سرباز پیمانی بوده اند ،  و در حال حاضر در حال خدمت می باشند، صرف نظر از اینکه دوره آموزشگاهی گروبانی را دیده یا ندیده باشند، مطابق با مقررات ماده 2 قانون درجه استحقاقی آنان تا تاریخ مزبور محاسبه و از همان تاریخ اعطا خواهد شد. حداقل مدت توقف در درجه سلجوقگی برای آن عده از مشمولین این ماده با مدرک تحصیلی دوره اول دبیرستان پایان دوره ابتدایی یا معادل آن می باشد.

از نظر حقوق و مزایا هر یک از مشمولین به درجه آنان بستگی خواهد داشت . بنابراین همانند سایر افرادی که حقوق ثابت دارند، میزان حقوق هر یک از شما و آنان با یکدیگر مقایسه می گردد. پرداخت حقوق هر یک از مشمولین عزیزی که به استخدام این ارگان درآمده اند، با توجه درجه هر یک از افراد تعیین می گردد.

 

برای اطلاع از تاثیر معافیت پزشکی در استخدام کلیک کنید.

 

 

 

قانون استخدام سربازان وظیفه بر اساس ماده واحده های هر یک از ارگان ها متفاوت خواهد بود.

 

 

 

 

 

قانون استخدام سربازان وظیفه بدون کارت پایان خدمت

 

قانون استخدام سربازان وظیفه بدون کارت پایان خدمت

قانون استخدام سربازان وظیفه بدون کارت پایان خدمت

 

با توجه به شرایط تعیین شده برای خدمت سربازی ، آن دسته از مشمولینی که فاقد کارت پایان خدمت می باشند و مشمول خدمت سربازی محسوب می شوند، در صورت عدم دارا بودن کارت پایان خدمت و حتی چنانچه به استخدام در آیند ، امکان ادامه کار را نخواهند داشت. این دسته از مشمولین مطابق با مقررات تعیین شده به مراجع قانونی باید مراجعه نمایند.

همانطور که ذکر شد ، پذیرش ازگان های نظامی تنها برای آن دسته از افرادی امکان پذیر می باشد که دارای کارت پایان خدمت باشند به همین دلیل مطابق با ماده های 62 و 63 قانون خدمت نظام وظیفه عمومی ، آن دسته از مشمولین عزیزی که به استخدام موسسات وابسته به دولت ، کارگاه ها  موسسات عمومی درآیند این کار ممنوع و غیر قانونی محسوب می شود.

افرادی که غیبت دارند و مشمول غائب محسوب می شوند، چنانچه به استخدام هر یک از مشاغل در موسسات دولتی و یا غیر دولتی در آمده باشند ، مشمول غائب می باشند برابر با قانون استخدام سربازان وظیفه توسط نیروی انتظامی شناخته خواهند خواهد شد و به محاکم قضایی معرفی خواهند شد. همچنین لازم به ذکر است که مجازات اینگونه افراد پرداخت جریمه های نقدی می باشد.

 

چگونه معافیت تحصیلی بگیریم ؟

 

استخدام سرباز معلمان حق التدریس

 

با توجه به کمبود معلم و همچنین قانون جذب معلمان حق التدریسی ، آن دسته از فارغ التحصیلانی که به امریه خدمت سربازی استخدام شده اند و مشغول به خدمت می باشند، برابر با قوانین هر یک از افراد واجد شرایط می توانند در هنرستان استخدام شوند. با توجه به اینکه بسیاری از افرادی که بازنشسته می شوند ، آموزش و پرورش را با کمبود نیز مواجه می نماید به همین دلیل احتمال استخدام را برای نیروی هنرستان افزایش خواهد یافت.

جهت صرفه جویی در هزینه ها ، برابر با قانون استخدام سربازان وظیفه هر یک از مدارس در دو شیفت می باشند که در هر یک از شیفت ها برای صرفه جویی در هزینه ها می توانند ادامه تحصیل دهند. جهت جبران کمبود معلمان دولت در فکر استخدام سربازان معلم می باشد که برابر این قوانین امکان استخدام آنان وجود خواهد داشت. البته این قانون هنوز به تصویب نرسیده است.

 

برای اطلاع از استخدام سپاه پاسداران  کلیک کنید.

کادری شدن در حین خدمت

 

کادری شدن در حین خدمت

کادری شدن در حین خدمت

 

آن دسته از مشمولین عزیزی که در طرح کادری شدن در حین خدمت قرار می گیرند، در ابتدا باید واجد شرایطی باشند. از جمله این شرایط می توان به شرایط سنی مورد نظر اشاره نمود. به عنوان مثال نداشتن بیشتر از 28 سال سن ، برای کلیه داوطلبان الزامی می باشد. این موضوع با توجه به برخی از شرایط نیز مربوط می گردد که در صورتی که افراد مشمول آن شوند این طرح تغییر خواهد یافت.

آن دسته از مشمولانی که دارای چهار سال سابقه خدمت می باشند با احتساب خدمت زیر پرچم و احتیاط و در صورت علاقه مند بودن به ادامه خدمت در کادر ثابت و در صوت دارا بودن شرایط و ضوابط تعیین شده ، می توانند به استخدام هر یک از ارگان های نظامی درآیند. برای آن دسته از مشاغلی که به صورت رزمی می باشند، لازم است متقاضیان بتوانند موفقیت لازم را برای این اعمال داشته باشند.

آن دسته از داوطلبانی که مایل به قانون استخدام سربازان وظیفه می باشند و یا مایل به کسب اطلاعات در رابطه با  کادری شدن در حین خدمت می باشند، با مشاورین نظام وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایند مشاورین و متخصصین ایران تحصیل ، همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات مشاوره تخصصی نظام وظیفه به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

آیا ممکن است قانون استخدام سربازان وظیفه در سال های اخیر تغییر یابد؟

همانطور که می دانید ، ارگان های مختلفی اقدام به جذب سربازان می نمایند. به همین دلیل قوانین و ضوابط آنان در برخی از موارد با توجه به نوع کار و … بسیار متفاوت می باشد. امکان تغییر این قوانین بسیار کم می باشد . اما باز هم ممکن است این موضوع وجود داشته باشد که بتوان برخی از مصوبات جدید تعیین شود آنچه در این مقاله از سایت ایران تحصیل مطرح شد، مربوط به آخرین اخبار و اطلاعات تا به لحظه اکنون می باشد. اما می توانید برای اطلاع از تغییرات احتمالی و.. با مشاورین و متخصصین ما تماس حاصل نمایید.

 

من  18 سالمه ودارای مدرک جوشکاری با فرایند SMAW و آرگون هستم و دیپلم هم دارم.خواستم ببینم می تونم بجای خدمت سربازی برم سرکار ؟

اگه با وجودی که تاریخ اعزام مشخص شده ولی ما درخواست پزشکی بدیم تا مرحله شورای عالی پزشکی هم بریم و حتی رای هم نیاریم و سرباز عادی بشبم آیا اضافه خدمت میخوریم؟

من متولد 71 هستم و پدرم 23 ماه حضور در منطقه داره و دانشجوی ارشد هستم. آیا در حال حاضر می تونم برای معافی 1 ماه جبهه = 1 ماه کسری استفاده کنم یا خیر ؟ آیا زمانی مشخص اعلام میکنن و مثل صف اولویته؟

اگر اعزام بشم چطور می تونم از قانون استخدام استفاده کنم؟ با توجه به اینکه 2 سال میشه سر کار داخل یک کارخونه خصوصی هستم

سلام خسته نباشید، آزمون سرباز معلمی امسال در چه ماهی برگزار میشه؟
باسلام من از ثبت نام کسر خدمت ایثارگری جا موندم روز آخر سییتم قطع شد و من نتونستم ثبت نام کنم چکار باید بکنم ؟
من پیام آور بهداشت هستم. آیا میتونم در آزمون استخدامی وزارت بهداشت شرکت بکنم ؟
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قانون استخدام سربازان وظیفه و همچنن دریافت پاسخ سوالات مطرح شده با مشاوره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.
مطالب مرتبط :
کادری شدن در حین خدمت
قانون استخدام سربازان وظیفه
2.3/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  مشاور عیسائی
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

  سلام وقت بخیر
  اگر دارای غیبت سربازی باشید برای درجه داری مجاز نمیباشید .

 2. Avatar photo
  من
  ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

  سلام آیا در حین خدمت سربازی می‌شود عضو کادر شد؟چه طور؟لیسانس علوم تربیتیم سلام اگر سربازی درنیروی هوایی ارتش بیفتم با مدرک لیسانس علوم تربیتی آیا می توانم حین خدمت سربازی استخدام نیروی هوایی شوم کادری شم ؟شرایطش چیست وچگونه است ؟معاینش چه طوره ؟معایناتش مثل دانشگاه افسریه آیا ؟من پاشنه آشیل پام کوتاهه می تونم کادری شم ؟بسیار سپاسگزارم بابت پاسخ به همه سوالاتم پیشاپیش . چه زمانی برای کادری شدن اقدام کنم؟وچگونه ؟ معافیت ازرزم ندارم ونگرفتم.

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

   سلام وقت بخیر
   شما برای استخدام در ارتش جمهوری اسلامی ایران باید از لحاظ جسمی سلامت کامل را داشته باشید.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 3. Avatar photo
  من
  ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

  م:
  سلام آیا در حین خدمت سربازی می‌شود عضو کادر شد؟چه طور؟لیسانس علوم تربیتیم سلام اگر سربازی درنیروی هوایی ارتش بیفتم با مدرک لیسانس علوم تربیتی آیا می توانم حین خدمت سربازی استخدام نیروی هوایی شوم کادری شم ؟شرایطش چیست وچگونه است ؟معاینش چه طوره ؟معایناتش مثل دانشگاه افسریه آیا ؟من پاشنه آشیل پام کوتاهه می تونم کادری شم ؟بسیار سپاسگزارم بابت پاسخ به همه سوالاتم پیشاپیش . چه زمانی برای کادری شدن اقدام کنم؟وچگونه ؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

   سلام وقت بخیر
   شما برای استخدام در ارتش جمهوری اسلامی ایران باید از لحاظ جسمی سلامت کامل را داشته باشید.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 4. Avatar photo
  احمدرضا
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۲

  سلام خسته نباشین
  من دیپلم تجربی دارم وتا خرداد سال دیگه هم وقت دارم
  میخواستم بدونم میتونم استخدام کادری بشم؟
  در حین سربازی یا بعدش

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی بستگی به ارگان مربوطه داره.
   برای کدام ارگان میخوایین؟

 5. Avatar photo
  رضا
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام من فوق دیپلم رشته مکانیک دارم و میخواستم بدونم میشه استخدام نیروی انتظامی شد یا خیر

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام بله اگر زیر 25 سال داشته باشی کارت پایان خدمت داشته باشی میتونی برای درجه داری اقدام کنی

 6. Avatar photo
  ممد
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

  آیا تحصیل زیر دیپلم میتونه کادر بشه

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

   سلام خیر برای استخدام کادر نظامی حداقل باید دیپلم داشته باشید

 7. Avatar photo
  مهدی
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

  سلام وقت بخیر
  من یک تیر اعزامم برای خدمت مدرکمم لیسانس هستش خواستم بدونم تو خدمت سربازی امکانش هست که استخدام بشم یا نه ممنون

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

   با سلام طبق قانون استخدام سربازان وظیفه امکانش است باید درخواست دهید

 8. Avatar photo
  محمد جعفری
  ۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۷

  سلام.بنده کارشناسی مهندسی معماری شاخه فنی حرفه آیی 24ساله…خرداد اعزام ب خدمت نیرو انتظامی هستم.ایا در عین خدمت میتوان استخدام شوم و با چه درجه آیی شروع ب کار میکنم.ممنونم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت بخیر بله می توانید

 9. Avatar photo
  Aminas
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

  با عرض سلام و خسته نباشی . بنده دانسجوی کارشناسی مهندسی پزشکی هستم، خاستم ببینم بعد از پایان درسم در حین خدمت سربازی ،ایا امکان استخدام در ارگان های نظامی هست ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام وقت به خیر
   در صورت اعلام فراخوان جذب ارگان های نظامی در صورت داشتن شرایط احراز میتوانید برای ثبت نام اقدام نمایید.

 10. Avatar photo
  مهدی
  ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱

  سلام من قراره سربازبرم میخوام حین خدمت استخدام سپاه یاارتش بشم کادربشم فقط من غیبت داشتم واضافه خدمت گرفتم داشتن اضافه خدمتم برای استخدام شدنم مانع نمیشه؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام وقت بخیر تاثیر داره اما اینکه مانع باشه خیر

 11. Avatar photo
  احمدرضا
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

  سلام سرباز نیرو انتظامی هستم با ۲۷ سال سن.لیسانس برق قدرت.امکان استخدام حین خدمت برای من هست ؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت بخیر اگر نیاز داشته باشن بله برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 12. Avatar photo
  حسن
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۱

  سلام. پرستار تازه فارغ التحصیل شده هستم. میخواستم بدونم اگر پیام آوری قبول بشم آیا میتونم حین خدمت استخدام رسمی یا پیمانی بشم؟ آیا ظوابط خاصی نداره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام بایسری شرایط میتوانید

 13. Avatar photo
  Sobhan
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام..وقت بخیر
  ببخشید مزاحم میشم..ی سوال داشتم
  بنده در حال حاضر مشغول ب تحصیل در دانشگاه در مقطع کارشناسی حسابداری هستم و بعد از اینکه لیسانسمو گرفتم میخوام برم سربازی و میخوام نظامی بشم( ن اینکه به عنوان حسابدار در نظام استخدام بشم)
  حالا میخوام بدونم با توحه ب شرایط من چه راه هایی برا نظامی شدن وجود داره و تو هر کدوم از این راه ها شرایط..ازمون و مصاحبه و مزایا و معایبش چیه؟
  ببخشید اگه سوالم گنگه چون اطلاعاتی در این زمینه ندارم
  ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید

 14. Avatar photo
  علی قهرمانی
  ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام ببخشیدمن ۲ماه هستش کع سربازم توبخش راهنمایی ورانندگی لیسانس وافسروظیفه هستم خیلی علاقه دارم کع کادری بشم شرایطش چجوری هست من چکارکنم کجاثبت نام کنم.

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام میتونی از طریق سایت پلیس برای فراخوان افسری امین شرکت کنی و ورودی سال اینده بشی که از طریق آزمون استخدام میکنند

 15. Avatar photo
  پیمان
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

  میخوام درجه داری یاهمون گروبانی ثبتنام کنم میشه بگید چ مشکلی دارم باید چکارکنم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام پیمان
   شما باید شرایط ثبت نام داشته باشی که در سایت ایران تحصیل شرایط لازم برای ثبت نام درجه داری رو گذاشتیم
   در صورتی که موفق به ثبت نام نشدین با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 16. Avatar photo
  پیمان
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

  سلام خسته نباشید
  من 6ماه غیبت دارم مدرک دیپلم دارم ایامیتونم جذب نیروی انتظامی بشم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام پیمان
   ن متاسفانه با این شرایط شما نمیتونید ثبت نام کنید

   • Avatar photo
    پیمان
    ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰

    چرانمیشه چ مشکلی داره . پ باید چکارکنم لطفا بهم بگو چکارکنم

    • Avatar photo
     moshaverarshad
     ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸

     سلام پیمان
     لطفا با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید براتون راهنمایی کنند

   • Avatar photo
    پیمان
    ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳

    میخوام درجه داری ثبتنام کنم یعنی نمیتونم

 17. Avatar photo
  امین
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

  منظور از مدرک ابتدایی چیست؟ آیا سربازانی که دیپلم ردی هستن هم میتونن کادری بشن؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۶

   سلام امین
   ن نمیتونن سربازای ردی کادر بشن مگر اینک درجه داری ثبت نام کنند و پس از گزینش دوره میبنند و بعنوان کادری فعالیت میکنند

 18. Avatar photo
  امین
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۶

  سلام، آیا در دوران سربازی با مدرک دوم متوسطه میشه استخدام نیروی انتظامی شد؟

 19. Avatar photo
  سپهر امینی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۶

  سلام میبخشید مزاحم میشم میخواستم بدونم برای سرباز صفر امکان کادری شدن هست یا باید مدرک لیسانس به بالا داشته باشیم؟؟؟
  وهمینطور میخواستم بدونم ممکنه که بدون گرفتن دفترچه خدمت ازمایش ها یا کارایی که نشون میده معاف از رزم هستم یا اینکه سربازی رو کامل باید برم انجام داد ؟؟؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام جناب امینی
   طبق قوانین استخدام سریازان وظیفه به کادر
   شما میتونید با مدرک دیپلم ثبت نام کنید
   و اینک معاف از رزم هستین باید کامل خدمتتونو انجام بدین

 20. Avatar photo
  مهدی
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۹

  سلام منظور از چهار سال خدمت اینکه دو سال باید بیشتر خدمت کرد؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۸

   سلام طبق قانون استخدام سربازان وظیفه دوره خدمت 24 ماه هست

 21. Avatar photo
  Ali
  ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام خسته نباشید من ۲۰سالمه و نیروی انتظامی ثبت نام کردم و کارای پزشکیم تموم شده چندماه از معافیت تحصیلیم میگذره گفتن باید برم خدمت ایا درحال خدمت میتونم بقیه کارام و انجام بدم یا اینک خدمتم باید تموم بشه؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام
   باید ابتدا خدمتتون تموم بشه بعد کاراتون انجام بدین

 22. Avatar photo
  علیرضا
  ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام من متولد 75 هستم و هنوز خدمت نرفتم اگه الان برم خدمت میتونم درحین خدمت توی نیروی انتظامی استخدام بشم

 23. Avatar photo
  سینا
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام وقت بخیر و خسته نباشید،ببخشیددمن ۱۹ سالمه و دیپلم دارم و ۴ ماه خدمت هستم و علاقه زیادی دارم ک عضو سپاه به عنوان درجه دار ادامه بدم،گفتم ببینم باید حتما بعد سربازی اقدام کنم یا در حین خدمت هم میتونم؟؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدید

 24. Avatar photo
  علی
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۸

  سلام. خسته نباشید. من فقط مینواستم ببینم کسایی که غیب کردن از خدمت سربازی.. میتونن استخدام نیرو انتظامی بشن یا نه. ممنون میشم اگه جوابمو بدید

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۵

   سلام علی جان همان طور که در قوانین استخدام سربازان وظیفه ذکر شده امکان استخدام در نیرو های انتظامی وجود ندارد.

 25. Avatar photo
  محمد
  ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام و خدا قوت من یه جا خوندم ک برای سپاه حین خدمت میشه جذب شد اگه بسیجی فعال باشی باید مراحل جذب رو طی کنی این درسته؟ ممنون میشم پاسخ بدید

 26. Avatar photo
  خسرو حضرتی
  ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۸

  سلام خسته نباشید ،من متولد 66هستم ب خاطر مریضی پدرم نتونستم خدمتمو تمام کنم الانم متآهل و ی فرزند دارم آیا راهی هست بدون کارت پایان خدمت استخدام ارگانهای نظامی بشم لطفا ی راهی بهم معرفی کنید ممنون میشم

 27. Avatar photo
  خسرو حضرتی
  ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۰

  سلام خسته نباشید آقا دکتر نیک زاده اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم، من دسترسی ب تلفن ثابت ندارم وگرنه مزاحم شما نمیشدم

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام جانم در خدمتیم هر سوالی دارید بپرسید مشاوران مرکز ایران تحصیل خیلی از مواقع به صورت رایگان ارائه خدمات انجام میدهند امیدواریم موفق باشید.

 28. Avatar photo
  حاجتی
  ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۸

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده ۲۷سال دارم و مدرک فوق لیسانس تازه درسم تموم شده
  میخوام برم سربازی ایا میتونم در حال خدمت سربازی جذب نظام بشم ؟
  اگر میشه راهنمایی کنید

 29. Avatar photo
  Morteza
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۹

  سلام من امسال فارغ التحصیل میشم از دانشگاه یعنی لیسانسم رو میگیرم، اگه برم سربازی، نیروی انتظامی، امکانش هست استخدام بشم یاخیر؟ ممنون

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام اگه نیروی انتظامی نیرو بخواد و شما هم تو آزمون استخدامی قبول بشید بله امکانش هست .

 30. Avatar photo
  خسرو حضرتی
  ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام خسته نباشید من متولد 1366هستم به دلیل مشکلاتی نتونستم خدمتم رو تموم کنم ایا میتونم در حین خدمت استخدام سپاه یا ارگانهای نظامی بشم لطفا راهنماییم کنید ممنون

 31. Avatar photo
  مشاور ارشد
  ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۸

  سلام جهت ااطلاع از قانون استخدام سربازان وظیفه با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

  • Avatar photo
   Saman
   ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۵

   سلام من 21سالمه و در حین خدمت هستم چطوری باید کادری بشم

   • Avatar photo
    moshaverarshad
    ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

    سلام باید فراخوان های پذیرش دانشگاه افسری رو پیگیری کنی تا یتونی برای استخدام اقدام کنی

 32. Avatar photo
  dr-naqizade
  ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷

  سلام
  شما جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 33. Avatar photo
  محمد نجف زاده
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۶

  سلام وقت بخیر …چرا وقتی با تلفن ثابت با شما تماس میگرم میگه لطفا شماره گیری نفرمایید

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۱۰

   سلام بایستی با تلفن ثابت بدون پیش شماره بگیرید

 34. Avatar photo
  morteza moammari
  ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۲

  بنام خدا
  کارشناس محترم
  با سلام
  من متولد سال 1365 هستم و تا کنون خدمت سربازی نرفته ام
  آیا امکانش هست در حین خدمت سربازی مشمول شرایط استخدام به عنوان کادر شوم
  با تشکر

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام و وقت بخیر طبق قانون استخدام سربازان وظیقه جهت استخدام در نیروی انتظامی می توانید به عنوان درجه دار فرم درخواست استختدامتونو پر کنید

   • Avatar photo
    آیا لیسانس هم میتونه بعنوان درجه داراستخدام بشه
    ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۸

    آیا لیسانس هم میتوانداستخدام بشود فرم درخاستمونو به کجا درخاست کنیم؟من مشمول خدمتم بادرجه ستوان۳

    • Avatar photo
     moshaverarshad
     ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

     سلام اره برای مشغولین به خدمت هم اجازه شرکت در فراخوان داده میشه

تماس با مشاور