ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

استخدام نیروی انتظامی 1401

استخدام نیروی انتظامی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نیروی انتظامی، هر ساله بر اساس نیاز خود، افرادی که واجد شرایط هستند را به عنوان نیروی انسانی بر می گزیند. این ارگان، هم از طریق تحصیل در دانشگاه افسری و هم از طریق پذیرش در مقطع درجه داری، نیرو جذب می کند. کلیه داوطلبان واجد شرایط، می توانند در زمان استخدام ناجا، از طریق مراجعه به سامانه استخدام نیروی انتظامی به نشانی gozinesh.police.ir برای ثبت نام، اقدام کنند. استخدام نیروی انتظامی بسیار حساس بوده و متقاضیانی که در آزمون کتبی شرکت می کنند، می توانند با مطالعه نمونه سوالات آزمون نیروی انتظامی خودشان را برای گزینش آماده کنند. با توجه به محدود بودن زمان باقی مانده تا اتمام ثبت نام آزمون استخدام نیروی انتظامی، شما می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا کارشناسان ایران تحصیل، فرآیند ثبت نام شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

 

 

📣 اطلاعیه 📣

داوطلبان برای پذیرش نیروی انتظامی می بایست در بازه سنی بین 22 تا 27 سال قرار داشته باشند.

 

زمان ثبت نام استخدام نیروی انتظامی

هر ساله ثبت نام برای استخدام داوطلبان مقاطع درجه داری و دانشکده های افسری از طریق سایت مربوطه به نشانی (police.ir) منتشر می شود. داوطلبان و متقاضیان استخدام باید همواره پیگیر اخبار باشند تا از زمان استخدام ناجا و ثبت نام با خبر شوند. پس داوطلبان باید بدانند که تاریخ دقیق از طریق سایت های مربوط اعلام می شوند. داوطلبان با در دست داشتن مدرک تحصیلی دیپلم در یکی از رشته های نظری و کاردانش و فنی و حرفه ای می توانند در زمان تعیین شده ثبت نام شرکت کنند.

نوع دیگر استخدام وجود دارد که بدون آزمون ممکن خواهد بود لذا داوطلبان باید از فراخوان نیروی انتظامی آگاهی داشته باشند. فراخوان جدید برای مقطع درجه داری از تاریخ  2 آبان ماه تا 29 آذر ماه می باشد که متقاضیان باید حتما در این بازه زمانی به سایت نام برده مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تاریخ تمدید و فراخوان جدید می توانید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند و از اخبار بروز در این مورد مطلع کنند.

 

 

زمان ثبت نام استخدام نیروی انتظامی

 

روش های استخدام نیروی انتظامی 

نیروی انتظامی شاخه‌ای از نیروهای مسلح ایران است، که وظایف پلیس نظامی و انتظامی را برعهده دارد. ورود به ناجا از دو طریق امکان پذیر است که این دو، شامل موارد زیر می باشند: 

1️⃣ ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی: دانشگاه های انتظامی امین هر ساله در مقطع افسری از طریق ثبت نام اینترنتی دانشجو جذب می نماید. داوطلبین مرد این دانشگاه وظیفه آموزش و تعلیم افسران پلیس مرد در ایران را برعهده دارد. متقاضیان پلیس زن از طریق ثبت نام در دانشگاه انتظامی کوثر می توانند در مقاطع افسری اقدام نمایند.

2️⃣ گزینش ناجا: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هر ساله به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مقطع استخدام درجه داری نیروی انتظامی و استخدامی افسری نیروی انتظامی از دو طریق “ثبت نام حضوری و مراجعه به مرکز گزینش” و همچنین “ثبت نام اینترنتی از طریق سایت police.ir” دعوت به همکاری می نماید و داوطلبین با توجه به شرایط استخدام نیروی انتظامی در بازه زمانی مشخص شده نسبت به ثبت نام اقدام می نمایند؛

📍 توجه داشته باشید که ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام در ناجا محسوب نمی گردد، پس از تکمیل فرم ثبت نام از داوطلبین فراخوان به عمل خواهد آمد.

 

شرایط استخدام نیروی انتظامی 

شرایط استخدام ناجا

سامانه نیروی انتظامی هر ساله برای تامین نیروی انسانی مورد نیازش متقاضیانی را پذیرش می کند. نحوه پذیرش بدین صورت می باشد که طی فراخوانی به کل کشور متقاضیان را از ثبت نام آگاه می کند. شرایط لازمه به طور کلی به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند که به شرح زیر می باشند: 

 

شرایط عمومی استخدام ناجا

اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام

اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن ها

تابعیت جمهوری اسلامی (داوطلبان باید ایرانی اصیل باشند و بدین معناست که پدر و مادر هر دو دارای شناسنامه ایرانی و ایرانی اصیل باشند)

عدم سابقه عضویت و یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی در زمان استخدام ناجا

عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی

نداشتن سو پیشینه کیفری

عدم اعتیاد به مواد مخدر

داشتن شرایط تحصیل و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نیاز

داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز به دلیل حساسیت بالای شغل نیروی انتظامی سلامت کامل الزامی است تا بتواند بدون هیچ مشکلی در شغل مورد نظر کار کند.

👈 برای آشنایی با شرایط استخدام سرباز در ناجا، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

شرایط اختصاصی استخدام 

به غیر از شرایط عمومی شرایط اختصاصی نیز وجود دارد که داوطلبین باید آگاهی کامل نسبت به این شرایط نیز داشته باشند. پس بسیار مهم است که داوطلبان قبل از این که سراغ ثبت نام بروند از تمامی شرایط آگاه باشند و اطلاعات کامل در این خصوص داشته باشند.

داشتن سن حداقل ۱۸ سال و حداکثر سن ۲۵ سال

داشتن معدل ۱۴ به بالا در هر یک از رشته ها الزامی است.

داشتن حداقل مدرک دیپلم در یکی از رشته های نظری و با کاردانش و فنی و حرفه ای

حداقل قد افراد متقاضی ۱۷۰ سانتی متر باید باشد.

حداقل معدل دیپلم برای تمامی رشته ها ۱۴ باید باشد. 

متقاضیان فارغ التحصیل کاردانی و با بالاتر نمی توانند ثبت نام کنند. 

داوطلبان که هر یک دارای شرایطی که در پایین نام برده می شود باشند زودتر جذب و پذیرش می شوند:

✔️ داشتن کارت پایان خدمت ( به استثنا کارت معافیت)

✔️ عضویت فعال در بسیج و پلیس افتخاری

✔️ فرد از خانواده معظم شهدا باشد و ایثارگران و جانبازان و نخبگان عملی و ورزشی

📌 لازم به ذکر است تا بدانید زمانی که رمز کلمه عبور را فراموش کردید کافی است کد ملی تان را از طریق تلفن همراه به مدیریت گزینش استان اعلام کنید. علاوه بر این، داوطلبان فقط یکبار می توانند در این سامانه ثبت نام کنند و شخصی که کد رهگیری دریافت می کند بدین معنا می باشد که ثبت نام او با موفقیت انجام شده است.

 

 

شرایط اختصاصی استخدام ناجا

برای کسب اطلاع از شرایط شرایط استخدام سازمان کشتیرانی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شرایط عمومی استخدام نیروی انتظامی خانم ها

پذیرش و استخدام نیروی انتظامی خانم ها کمی متفاوت تر از آقایان می باشد به طوری که طبق یک فراخوان جدا به کل کشور اعلام می شود و زمان فراخوان خانم ها با آقایان فرق دارد. خانم ها در زمان فراخوان آقایان نمی توانند وارد سیستم نیرو انتظامی برای ثبت نام شوند و باید در بازه زمان تعببن شده برای خانم ها اقدام به ثبت نام کنند. متقاضیان خانم که قصد شرکت در ثبت نام نیروی انتظامی دارند باید بدانند که ثبت نام دارای شرایط عمومی و اختصاصی می باشد. شرایط از دو بخش نام برده تشکیل می شود شرایط عمومی خانم ها عبارت اند از موارد به شرح زیر است که شباهت زیادی به شرایط عمومی آقایان دارد.

☑️ اعتقاد داشتن متقاضیان به دین اسلام

☑️ داشتن تابعیت ایرانی برای داوطلبان اجباری می باشد به صورتی که مادر و پدرشان نیز باید دارای شناسنامه ایرانی اصیل باشند.

☑️ اعتقاد داشتن به ولایت فقیه و قانون اساسی و داشتن آمادگی برای فداکاری در راه ولایت فقیه و قانون اساسی

☑️ نداشتن سابقه عضویت در گروه های سیاسی به خصوص گروه های مخالف با جمهوری اسلامی ایران

☑️ نداشتن هیچ گونه وابستگی و سابقه عضویت در گروه های سیاسی در زمان ثبت نام برای نیروی انتظامی

☑️ نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری موثر در پرونده خود

☑️ نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری که فرد را از خدمات دولتی محروم کند.

☑️ نداشتن اعتیاد به مواد مخدر که جزو یکی از شرایط استخدام می باشد

☑️ دارا بودن شرایط جسمی و روحی سالم برای انجام خدمت های مورد نیاز نیروی انتظامی

☑️ داشتن شرایط لازم تحصیلی و تخصصی مورد نظر با شغل نیروی انتظامی

 

با توجه به نزدیک بودن تاریخ اتمام ثبت نام، شما می توانید برای کسب اطمینان از واجد شرایط بودن خود، از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید و علاوه بر بررسی چک لیست شرایط کامل مورد نیاز برای استخدام نیروی انتظامی، ادامه فرآیند ثبت نام را نیز به کارشناسان مجرب ایران تحصیل بسپارید. 

 

 

شرایط اختصاصی استخدام نیروی انتظامی بانوان

داوطلبان باید متوجه شده باشند که شرایط عمومی و اختصاصی برای استخدام خانم ها هم وجود دارد. در شرایط عمومی تقریبا با آقایان یکسان می باشند ولی در شرایط اختصاصی فرق دارند که این شرایط نیز در زمان ثبت نام اعلام می گردند. شرایط اختصاصی به طور معمول بدین شرح می باشد:

✔️ خانم ها باید حتما مدرک تحصیلی دیپلم در رشته های نظری و کاردانش و فنی حرفه ای داشته باشند. ثبت نام برای افرادی که مدرک کاردانی و بالاتر دارند امکان پذیر نمی باشد. اگر هم این دسته از افراد ثبت نام کنند بی اثر می باشد.

✔️ خانم ها باید حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۲۳ سال سن داشته باشند

✔️ داوطلبان باید معدل دیپلمشان بالای ۱۴ در تمامی رشته ها باشد.

✔️ شرط ثبت نام خانم ها در نیروی انتظامی داشتن قد حداقل ۱۶۰ سانتی متر می باشد.

📌 نکته: حداقل معدلی که برای افراد دارای بسیجی فعال و خانواده های ایثارگر و جانباز و… در نظر گرفته شده است ۱۲ است. این شرط هم برای خانم ها و آقایان یکسان می باشد و تمامی افراد دارای معدل بالای ۱۲ داشته باشند، می توانند ثبت نام کنند.

👈برای آشنایی با نحوه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان، کلیک کنید. 👉

نحوه استخدام نیروی انتظامی ناجا

نحوه استخدام ناجا

باید عرض کنیم که ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی ناجا به صورت آنلاین و از طریق ورود به سامانه های مشخصی همچون سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری یعنی gozinesh.police.ir صورت می گیرد. به عنوان نمونه مراحل ثبت نام در سامانه ذکر شده را خدمت شما عرض می کنیم. 

ورود به سامانه گزینش ناجا به نشانی gozinesh.police.ir

کلیک کردن بر روی گزینه گزینش

فشردن کلید پذیرش شرایط و ثبت نام

کامل کردن کلیه فرم های ثبت نام

 

راهنمای تصویری ثبت نام استخدام نیروی انتظامی 

همان طور که در بخش پیشین مقاله بیان کردیم، هر یک از داوطلبان برای ثبت نام در استخدام نیروی انتظامی، باید به صورت اینترنتی اقدام نمایند. برای این کار آن ها باید مراحلی را طی نمایند که این مراحل، به شرح زیر می باشند: 

1️⃣ در مرحله اول، آن ها باید به نشانی الکترونیکی gozinesh.police.ir مراجعه کرده و از بین گزینه ها، گزینه «گزینش یا استخدام» را انتخاب نمایند. سپس، صفحه ای مقابل آن ها باز می شود که باید بر روی عبارت «ثبت نام» کلیک کنند. 

 

 

نحوه استخدام نیروی انتظامی ناجا

 

2️⃣ در این مرحله، متقاضیان باید تمامی شرایط و تذکرات را به خوبی مطالعه کرده و سپس گزینه «پذیرش شرایط و ثبت نام» را انتخاب نمایند. 

 

 

راهنمای تصویری ثبت نام استخدام نیروی انتظامی 

 

3️⃣ در مرحله سوم، افراد باید تمامی اطلاعات خواسته شده اعم از: نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت، رشته، مقطع تحصیلی، معدل، استان، تاریخ تولد، شماره موبایل، آدرس ایمیل و …. را به درست وارد نمایند. در انتها، باید کد امنیتی که در کادر نمایش داده شده است را در بخش مربوطه به درستی وارد کرده و بر روی عبارت ثبت نام کلیک نمایند. اگر تمامی اطلاعات به درستی وارد شده باشند، کد رهگیری به افراد داده می شود که این کد به منزله تکمیل فرایند ثبت نام است. آن ها باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند. 

 

مراحل ثبت نام در نیروی انتظامی ناجا

 

نکات مهم و تذکرات استخدامی نیروی انتظامی

📍 سامانه ثبت نام فقط با سیستم عامل ویندوز سازگاری دارد و امکان ثبت نام فقط با این سیستم ممکن خواهد بود. پس بدین ترتیب مهم است که متقاضیان برای ورود و ثبت اطلاعات خود برای ثبت نام با رایانه و ویندوز عامل ویندوز اقدام کنند. در صورت اینکه از تلفن همراه و یا تبلت در هنگام ثبت نام استفاده کنید به دلیل اینکه اطلاعات به درستی ارسال نمی گردد و ثبت نام برای گزینش امکان پذیر نخواهد بود.

📍 ثبت نام متقاضیان رایگان می باشد و لازم نیست داوطلبان هزینه ای از طریق اینترنت و یا درگاه های بانکی پرداخت کنند. پس داوطلبان هوشیار باشند که در هنگام ثبت نام هیچ وجهی پرداخت نمی گردد و سایت هایی که وجه دریافت می کنند تقلبی می باشند. اگر داوطلبان مسئله و یا سوالی داشتن می توانند به واحد گزینش و استخدام استان و محل سکونت خود مراجعه کنند.

📍 کد ملی هر شخص به عنوان نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه در نظر گرفته شده است.

📍 اگر داوطلبانی هستند که موفق به تکمیل اطلاعات خود نشده اند، می توانند تا اتمام مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه اطلاعات خود را تکمیل کرده و یا ویرایش دهند.

📍داوطلبان باید بدانند که ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام در ناجا نمی باشد.

📍ملاک ثبت نام متقاضیان تکمیل اطلاعات و دریافت کد رهگیری می باشد. در این صورت داوطلبان باید در هنگام وارد کردن اطلاعات خود مانند نام و نام خانوادگی ، کد ملی، سال تولد، مدرک تحصیلی و مدل خود دقت بسیار زیادی داشته باشند. افرادی که اطلاعاتشان ناقص باشد برای آنها فراخوان صورت نمی گیرد.

📥 برای دانلود پی دی اف مقاله، کلیک کنید. 📥

🎧 پادکست صوتی مقاله 🎧

4.3/5 - (18 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

استخدام نیروی انتظامی ناجا در چه زمانی انجام می شود؟ 

استخدام خدام نیروی انتظامی ناجا در ارگان های مختلف آن در بازه زمانی 2 الی 20 آبان ماه 1401 انجام می شود. 

سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری چیست؟ 

سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری www.police.ir و gozinesh.police.ir است. 

افراد برای استخدام نیروی انتظامی چه شرایطی باید داشته باشند؟

تمامی شرایط عمومی  و اختصاصی در مقاله بیان شده است، لطفا مقاله را مطالعه کنید. 

نظرات

 1. ناشناس
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۲

  سلام و خسته نباشید من عصو بسیج هم هستم از گردانهای امنیتیه امام حسین
  از اونجا نامه بیارم تاثیری در استخدام شدنم داره

  • tahmasebi
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام دوست عزیز بله سابقه ی بسیج شانس شما رو برای استخدام بالاتر خواهد برد.

   • گمنام
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

    سلام و خسته نباشید من ۲۸ سالمه و دیپلم دارم و سابقه بسیج هم دارم میتونم بیام استخدام بشم

    • مشاور اقازاده
     ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

     سلام وقت بخیر
     شرایط شما علاوه براین موارد نیازه دقیق تربررسی شود که درصورتی که واجد شرایط باشید اقدام کنید

 2. گمنام
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

  سلام و خسته نباشید من ۲۸ سالمه و مدرک دیپلم دارم
  و بسیج فعال هم هستم از گردانهای امنیتی امام حسین
  قدم ۱۸۰ ووزنم ۸۸ میتونم در فراجا استخدام بشم
  حتماباید دانشگاه افسری یا همینجوری میتونم بیام

  • مشاور حمامی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

   سلام وقتتون بخیر برای استخدام در فراجا شرایط شما باید برسی شود و نحوه ی ثبت نام به صورت مختلف وجود دارد که با توجه به شرایط شما به شما راهنمایی میشود

 3. امیرحسین
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۵

  ایا بعد از سربازی با قد ۱۶۸ میتوان وارد نظام شد

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

   سلام وقت بخیر
   در اکثر فراخوان های استخدامی حداقل میزان قد 171 مطرح شده است . هر سال متفاوت است و بستگی به زمان جذب شما دارد .

 4. حمید
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام
  من معدل کلم ۱۷.۹۰ و معدل کتبی ۱۵.۵۰ هست
  میتونم عضو پلیس آگاهی شم
  و کارمندای پلیس آگاهی نیاز به کار های حرفه ای مثل تیر اندازی و هنر های رزمی دارن
  و داشتن مدال جودو تاثیر داره
  ممنون

  • مشاور ملکی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید ه صورت دقیق درمورد استخدام نیروی انتظامی بررسی شود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 5. ناشناس
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

  سلام.
  من الان 18 سال سن دارم و قدم 168 هست.
  آیا میتونم برای گزینش اقدام کنم؟
  یا بخاطر قدم زدم میکنن

  • مشاور رضایی
   ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   باسلام و احترام حداقل قد برای ورود به تیروی انتظامی 170 میباشد

 6. Ahmad
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۶

  سلام وقت بخیر
  ببخشید منابع آزمون افسری نیروی انتظامی کدوم هستن؟

 7. صادق واحدی
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

  سلام وقتتون بخیر، من قصد خدمت در ارگان نیروی انتظامی رو دارم اما فکر میکردم تنها راهش تحصیل در دانشگاه های علوم انتظامی هست، اما بعد از مطالعه مقاله شما متوجه شدم که راه دیگه ای هم هست، تنها سوالی که برای من باقی مونده اینه که برای استخدام نیروی انتظامی توی چه سایتی باید ثبت نام کرد؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

   سلام وقت شما هم بخیر، بله به غیر از تحصیل در دانشگاه های علوم انتظامی می توانید از طریق ثبت نام در سایت gozinesh.police.ir هم برای استخدام نیروی انتظامی اقدام نمایید.

 8. قادر
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم تاریخ ثبت نام برای استخدام ناجا چه زمانی هست؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

   سلام تاریخی که برای ثبت نام استخدام ناجا با عنوان درجه داری در نظر گرفته شده از ۲ آبان تا ۲۹ آذر ماه می باشد.

  • گمنام
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام و خسته نباشید من ۲۸ سالمه و دیپلم دارم
   و بسیجی فعال هم هستم از گردان امنیتی امام حسین (ع)و پدرم ایثارگر هستش
   میتونم بیام استخدام بشم

   • مشاور رضایی
    ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۴

    باسلام و احترام با توجه به شرایط استخدام نیروی انتظامی میتوانید پس از اخذ دیپلم با توجه به شریط عنوان شده ثبت نام بفرمایید

 9. REZA
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۶

  سلام چطور اطلاع میدن کی ازمون کتبی برگزار میشه

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

   سلام باپیام یازنگ برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 10. علیرضا
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام وقت بخیر
  بنده اگر دیپلم خود را در بهمن و دی کسب کنم
  احتمال اینکه در مهر ماه در دانشگاه پذیرش بشم هست ؟

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام وقتتون بخیر
   باید با واحد دانشگاهیتون صحبت کنید .

 11. Vahid
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰

  سلام
  میخواستم بدونم از زمان پایان ثبت نام تا زمان فراخوان چند روز طول میکشه ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر ایین نامه استخدام نیروی انتظامی را مطالعه فرمایید

 12. کوثر
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

  سلام وقت بخیر من ۱۹سالمه و میخام وارد دانشگاه بشم
  اما هیچ اطلاعاتی ندارم
  آیا آزمون جدا برگذار میشود یا نه از طریق کنکور هست؟
  و کی باید ثبت نام کنم؟!
  ممنونم

  • isaei
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام وقتتون بخیر
   جهت کسب اطلاعات با مرکزایران تحصیل تماس بگیرید.

 13. صدف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

  سلام من فرزند جانباز هستم و عضویت بسیج هم دارم.آیا با ۲۲سال سن و مدرک لیسانس مهندسی محیط زیست با معدل ۱۷ میتونم پلیس بشم!؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر فراخوان استخدام نیروی انتظامی را مطالعه فرمایید

 14. کاظمی
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام وقتتون بخیر
  بنده فعال بسیج هستم، چندین دوره مقام کشوری بین‌المللی و جهانی در ورزش‌های رزمی دارم با احکام مربیگری دان و…
  سنم ۱۸ و دیپلم کامپیوتر دارم؛ آیا میتوانم جذب آگاهی شوم در مقطع درجه داری؟!

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت استخدامی نیروی انتظامی به عنوان درجه دار باید از مراکز گزینش کسب اطلاعات کنید.

  • میلاد
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام خوبید من از ۶سالگی پام شکست وپلاتین خورد بعد اون هم فوتبال رفتم هم کونگ فو اصلا درد نداره فقط جاش مونده یعنی ممکنه بخاطر این ردم کنن?
   کسی میدونه بگه خواهشا🙏🇮🇷

   نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

   • isaei
    ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

    سلام وقت بخیر
    اطلاعات شما نیازمند بررسی دقیق تر میباشد.
    جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 15. علی
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۳

  سلام من معدل کل دیپلمم14/5معدل کتبیم9/5 میتونم برای درجه داری نیرو انتظامی ثبت نام کنم

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقت به خیر
   برای استخدامی و درجه داری طبق ایین نامه پذیرش اقدام نمایید.

 16. علی
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۸

  سلام من معدل کل دیپلمم14/5معدل کتبیم9/5 میتونم برای درجه داری ثبت نام کنم

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. علی علی
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۸

  سلام من من کارت بسیج ندارم ازم کم شده این5سال نمی‌رم بسیج میشه استخدام کنم درجه داری پایان خدمت دارم دیپلم دارم

  • hedayati
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت بخیر کارت بسیج یک مدرک امتیازی می باشد.

   • میلاد
    ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

    سلام خوبید من از ۶سالگی پام شکست وپلاتین خورد بعد اون هم فوتبال رفتم هم کونگ فو اصلا درد نداره فقط جاش مونده یعنی ممکنه بخاطر این ردم کنن?
    کسی میدونه بگه خواهشا🙏🇮🇷

    • isaei
     ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

     سلام وقت بخیر
     اطلاعات شما نیازمند بررسی دقیق تر میباشد. جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 18. بهار
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

  با سلام من اقا هستم و۲۲ سال دارم و رشتم فنی حرفه ای است و دیپلم دارم و قدم ۱۸۶ و وزنم ۸۸ است و قبلا کشتی میرفتم و مدتی نرفتم متاسفانه پام شکستی خیلی کمی داره و پلاتین گزاشتن ولی شکستگیش کمه و چون خودم ورزشکارم و بدنم خیلی قویه امادگی جسمانیشو دارم میخام بدونم میتونم توی نظام ثبت نام کنم

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

   با سلام امکان ثبت نام در استخدامی سپاه پاسداران و نیرویهای مسلح را دارید

 19. Sanaz
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام و خسته نباشید با ۲۲ سال سن و لیسانس علوم سیاسی داوطلب مرد میتونه تو نیروی انتظامی ثبت نام کنه

  • fathollahi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۴

   سلام برای استخدام در نیروی انتظامی شرط سنی برای آقایان حداکثر 25 سال میباشد

 20. Sanaz
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

  سلام و خسته نباشید با۲۲ سال سن و لیسانس علوم سیاسی تو نیروی انتظامی میشه ثبت نام کرد ؟

  • haghipor
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بخیر
   شرایط سنی و مدرک تحصیلی شما منعی برای استخدام در ناجا ندارد

 21. عرفان
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  با سلام
  منظور از معدل؛ معدل کتبی نهایی دوازدهم ‌‌می‌باشد یا کل دیپلم؟

  • ekhlasi
   ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

   سلام وقت بخیر ، معدل کل دیپلم برای نیروهای مسلح مد نظر میباشد

 22. غریبه
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

  سلام بنده میخواستم استخدام نیروی انتظامی بشم آیا عمل همورویید مانع استخدام بنده میشود یا خیر

  • alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

   سلام وقت بخیر . اگر هنوز مشکل داشته باشید . مانع استخدام است برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات داخل سایت رجوع شود

 23. عباس
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  توی نیروی انتظامی میخوام پذیرش بشم سیم‌کارت که ازش استفاده میکنم مال پدرم هست قبل از این دست یکی از دوستاش بوده الان میترسم ازش استفاده نادرست کرده باشه آیا برای من تاثیر داره میتونم سیم‌کارت به نام خودم بگیرم و خودم ازش استفاده کنم تا اونو برسی کنم و مال پدرم و بسوزونم

  • alizadeh
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام وقت بخیر . بله می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات داخل سایت مطالعه شود

 24. عباس
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام من پایه دوازدهم تجربی هستم معدل پایه دوازدهم و کلم ۱۹.۵هستش کارت فعال بسیجی و حکم پایگاه و کارت سبز رو دارم خودمم رشته ورزشی تکواندو میرفتم و کمربند قرمز دارم قدم ۱۷۶ آیا میتونم توی افسری دسته یگان ویژه یا تکاور پذیرش بشم

  • bagheri
   ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۲

   با سلام شریاط عمومی ثبت نام در افسری و استخدامی نیروی انتظظامی 1401 را دارید

 25. مهدی
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰

  سلام
  من مدرک کارشناسی دارم امکانش هست با مدرک دیپلمم واسه استخدامی نیرو انتظامی شرکت کنم؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

   سلام دارندگان مدرک کاردانی و بالاتر مجاز به ثبت نام در نیروی انتظامی نمیباشند .

 26. علی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام من کم خونی مینور دارم میتونم درجه داری پلیس راهور برم ؟

 27. امیرعلی
  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی ترم آخر کارشناسی مدیریت جهانگردی هستم و هنوز لیسانس نگرفتم ،سنم ۲۴سال هست و دی ماه وارد ۲۵میشم. میخواستم بپرسم برای استخدام نیروی راهنمایی و رانندگی اگه لیسانس رو بگیرم چون دانشگاهم دولتی و روزانه هست به مشکل میخورم ؟و اگه ناتموم بذارمش امکان ورود به نیروی نظامی رو دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام خیر به مشکل نمیخورید.

 28. رضا
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۵

  سلام وقت بخیر بنده متولد ۷۲هستم مانعی در استخدام بنده محسوب میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقت به خیر
   پذیرش نیروی انتظامی به عنوان درجه دار از متولدین سال 1376 به بعد انجام میشود.برای بقیه فراخوان های اعلام شده شرایط سنی متفاوت است.

 29. علی
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

  سلام من توی بسیج عضو فعال هستم و توی خانواده من کسی چانباز نیست و اینکه بعد خدمتم میتونم ثبت نام کنم برای دانشگاه افسری

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام . بستگی به شرایط عمومی و اختصاصی شما دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 30. علی شجاعی
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام میخواستم بدونم اگه نمره دیپلم من از 14 به بالا باشه میتونم ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام وقت بخیر
   اگر دیپلم نظری دارید معدل باید بالای 14 و اگر دیپلم انسانی داشته باشید معدل بالای 16 باید باشد.

   • علی شجاعی
    ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

    من رشته انسانی میخونم پس باید نمروه دیپلمم بالای 16 باشه

 31. مجتبی
  ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۴۹

  سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوال داشتم میخواستم بدونم میشه من هم ثبت نام کنم یا خیر من سنم ۲۷ قدم هم ۱۶۳ دو سال هم خدمت کردم دیپلم کشاورزی هم دارم پدرم هم جانباز ۳۵ درصد هست میشه ثبت نام کرد

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت به خیر
   استخدام نیروی انتظامی بستگی به فراخوان های اعلام شده از سوی این سازمان دارد.

 32. حسام الدین اسماعیل زاده
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

  من بسجی فعال هستم کاردانی کامبیوتر گرافیک هستم و دارایی مدرک فدراسیون جودو کوراش جمهوری اسلامی ایران کیو 5 هستم کیو7 کیو6 کیو8کیو9 هستم کدملی 1490329277 رمزعبور 123456 باشگاه پرواز تبریز استخدام پلیس نوپو تبریز بشوم کمربند بنفش کیو 5 هستم کیو7 کیو6 کیو8کیو9 هستم کدملی 1490329277 رمزعبور 123456 باشگاه پرواز کمربند بنفش کیو 5 هستم کدملی 1490329277 رمزعبور 123456 باشگاه پرواز تبریز استخدام پلیس نوپو تبریز بشوم شماره موبایل 09144269447 باتشکر حسام الدین اسماعیل زاده 09144269447 زنگ بزنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۴

   اگر شرایط اصلی ثبت نام قد وزن اطلاعات شخصی و تحصیلی و… را داتشه باشید امکان ثبت نام وجود دارد برای اطلاع گرفتن کامل از شرایط و مقررات با موسسه تماس بگیرید

 33. sina nikdel
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

  استخدام نیروی انتظامی 1401 چه زمانی هست؟

  • irani
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام، زمان استخدام نیروی انتظامی به صورت دقیق هر ساله از سوی وبسایت POLICE.IR اعلام می شود، معمولا ( با توجه به سال های اخیر) زمان ثبت نام آزمون استخدامی از نیمه دوم آذر تا نیمه اول دی ماه می باشد.

 34. قاسم
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام، میخواستم بپرسم که حداکثر سن شرکت در آزمون استخدام درجه داری ناجا چقدر می باشد؟ من ۲۷ ساله هستم و کارت پایان خدمت هم دارم آیا می توانم در این آزمون شرکت کنم؟

  • irani
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام، حداکثر سن برای استخدام نیروی انتظامی ۲۵ سال هست اما در صورت دارا بودن کارت پایان خدمت این سن می تواند تا ۲۷ سال تمدید گردد.

 35. Hosein
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳

  استخدام ناجا شرايط خاصي براي سال ١٤٠١ دارد؟

  • irani
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام، شرایط استخدام نیروی انتظامی برای هر سال موارد مشخصی می باشد که متشکل از دو دسته شرایط عمومی و اختصاصی می باشد و هر ساله ثابت می باشد.

 36. محمود
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام وقت بخیر، من میخواستم بپرسم که با توجه به مسیحی بودن بنده آیا امکان استخدام درجه داری نیروی انتظامی برای من وجود خواهد داشت؟

  • irani
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام خیر، از جمله شرایط عمومی استخدام در ناجا اعتقاد به دین اسلام می باشد.

 37. مهدی
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۳

  سلام یه سوال؟ من الان 7سال سابقه بسیج و گردان دارم و اینکه همکاری با اطلاعات کلانتری و پیشگیری و یگان ضربت داشتم و معرفی نامه همکاری با این سه تا ارگان دارم از ریس کلانتری و سرکلانتر و نامه بسیج و اطلاعات کلانتری میخواستم بدونم من قدم 167یا168هست برای من این نامه ها و بسیج دو سانت یا سه سانت تخفیف داره یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴

   سلام . در آیین نامه استخدامی نیروی انتظامی همچین آیین نامه ای نداریم

 38. قاسم
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام، آیا قبل از اتمام تحصیل در دبیرستان هم می توان برای ثبت نام در آزمون استخدامی ناجا اقدام کرد؟

  • irani
   ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام خیر، حداقل مدرک مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون استخدامی نیروی انتظامی دیپلم می باشد.

 39. محمود
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

  سلام، آیا استخدام نیروی انتظامی برای افراد مسیحی هم امکان پذیر هست؟

  • irani
   ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام، شرایط استخدام نیروی انتظامی به این شکل هست که افراد دارای ۶ دین ذکر شدن در قانون اساسی مجاز به پذیرش نیستند و فقط افرادی که به دین مبین اسلام معتقد باشند استخدام می شوند.

 40. شیما
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام، برای ثبت نام استخدام نیروی انتظامی صرفا به صورت اینترنتی باید اقدام کرد؟

  • irani
   ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام، ثبت نام آزمون استخدامی ناجا فقط از طریق سایت GOZINESH.POLICE امکان پذیر است.

 41. irani
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام، آیا استخدام نیروی انتظامی برای افراد مسیحی هم امکان پذیر هست؟

 42. امین‌بزی
  ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام‌‌‌‌بنده‌کارشناسی مدرکم‌میباشدکارشناسی‌حقوق‌متاهل‌هستم‌ وسن‌بنده 23سال میباشد معافیت طرح امام‌حسن‌مجتبی‌دارم‌چون‌پدرم‌بازنشسته‌مرربانی‌ناجامیباشد‌اصلا‌داخل‌استان‌سیستان‌وبلوچستان‌یک‌دومرتبه‌مراجعه‌کردم‌فقط‌اعلام‌میکنه‌دیپلم‌لطفابنده‌راراهنمایی‌فرماییدهمکاری‌.‌ ‌بسیج‌هم‌زیاددارم‌اوح‌تقدیردارم‌‌همین‌طوربیکاروالاف‌میگردم‌خواهشمندم‌راهنمایی فرماییشماره.تماس‌09330699291

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام وقتتون بخیر جهت مشاوره با مرکز تماس بگیرید

 43. رضا
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۵

  س.خسته نباشید من الان ۱۴روز از تحقیقاتم گذشته ولی هنوز نه زنگی بهم زدن نه پیامی گزینش رفتم میگن زنگ می‌زنیم نگران شدم

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام برای استخدام نیروی انتظامی 1400 باید مراحل رو طی کنید و منتظر جواب باشید.

 44. داوود
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

  چطور ثبت نام میشه

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت بخیر برای استخدام نیروی انتظامی باید سایت police.ir بروید

 45. آرمین
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام لطفا جواب بدین،
  من اوایل مهر ثبت نام کردم و کد رهگیری رو از سایت گزینش گرفتم، ولی فعلا خبر دیگه ای نشده، مرحله بعدی رو خودشون اعلام میکنن زنگ میزنن؟ یا باید خودم برم جایی؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام جهت اطلاع از زمان گزینش استخدام نیروی انتظامی با مشاورین ما تماس بگیرید.

 46. فاطمه
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۷

  سلام ببخشید من چجوری باید عضو پلیس افتخاری بشم؟؟!
  همه جا نوشته ازطریق سایت police.ir ولی این سایت واسه من بالا نمیاد
  حالا باید چیکار کنم؟!
  و اینکه استخدام بدون کنکور دانشگاه کوثر(دانشگاه افسری) کی هست؟؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام
   برای پلیس افتخاری باید به نیروی انتظامی بخش منابع انسانی مراجعه کنید
   و اینکه برای دانشکده افسری بانوان باید فراخوان های سراسری را دنبال کنید .در حال حاضر فراخوان فعالی نیست

   • سلام استخدام سپاه هستیم من ثبت نام کنید ممنون مدارک دیپلم
    ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

    من استخدام کنید

    • مشاور بهروزی
     ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

     سلام روزتون بخیر ما مرکز مشاوره هستیم جهت اطلاع از شرایط و نحوه استخدام تماس حاصل فرمایید

 47. رهنما
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۶

  سلام بعد از ثبت نام افسری نیروی انتظامی در صورت قبول شدن باید بری تهران؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۲

   سلام
   بله

 48. محمدرضا
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۸

  باعرض سلام و احترام
  ببخشید میخواستم برانم که از شهر ساوه
  میتوان برای استخدام درجه داری در استان تهران استخدام شویم باتشکر از شما و پاسخ های شما

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام
   در صورتی که فراخوانی اعلام شود شما میتوانید برای ثبت نام اقدام کنید

 49. عباس
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۵

  سلام تاریخ گزینش نیروی انتظامی کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

   با سلام
   هنوز اطلاعیه نیامده است

 50. .....
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام چرا واریکسول برا نیروی انتظامی منع استخدام داره دکتر که میگه بعد از ده روز از عمل میتونین هر کاری بکنین پس چرا منع استخدام کردید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام متاسفانه قوانین استخدام است دیگر موفق باشید

 51. شاهین
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام خسته نباشید من استخدامی درجه داری هستم در استان همه مراحل پزشکی مصاحبه عقیدتی سیاسی وتحقیقات محلی و استعلام حفاظت تایید شده قرار بفرستن تهران برای اسکن و تایید نهایی. سوالم اینه ایا تهران احتمال داره رد کنه تایید شده های استان رو؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام
   بررسی های نهایی در تهران انجام میشه و بستگی به خود ارگان داره

 52. رضام
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام خسته نباشید در استعلام حفاظت ایا سیمکارت خانواده رو هم برسی میکنن پیامشو یا فقط سیمکارت دواطلب و شماره ای که موقع ثبت نام به گزینش داده؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقتتون بخیر.
   تمامی اشخاص در ارتباط با شما، بررسی خواهند شد.

 53. Roya
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۱

  سلام من خانم هستم و 20 سالمه و میخواستم توی نیروی انتظامی استخدام بشم میخواستم بدونم باید چه کار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۵

   سلام . در سال های اخیر نیروی انتظامی از میان داوطلبین خانم به صورت عمومی پذیرش نداشته ، باید فراخوان های استخدام داخلی نیروی انتظامی استان تون رو پیگیری کنین .

 54. مرتضی
  ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

  سلام
  یک سوال داشتم بنده سرباز ارتش در مشهد هستم و خودم اهل سیستان و بلوچستانم و با توجه به فراخوان نیروی انتظامی برای جذب درجه دار آیا میتونم با این شرایط سربازی ثبت نام کنم ممکنه در روند آزمون و مصاحبه و … با من همکاری نشه و اینکه آیا برای مصاحبه حتما باید استان خودم باشم

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام الان پذیرش و استخدام در مقطع درجه داری نیروی انتظامی شروع شده است

   • احمدی
    ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۰

    سلام خسته نباشیدمن دوست دارم استخدام پلیس راهنمایی ورانندگی بشم ولی معدلم ۱۳/۱۶ وقدم ۱/۶۸ هست .. احتمالش هست که منم قبول بشم ..

    • karimi
     ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور