استخدام نیروی انتظامی ناجا

استخدام نیروی انتظامی ناجا 99 برای افراد واجد شرایط لازم جهت به کارگیری در این ارگان مهم آغاز شد. کلیه داوطلبان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم از طریق مراجعه به سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری در این فراخوان شرکت کنند. استخدام نیروی انتظامی پلیس آگاهی و استخدام نیروی انتظامی پلیس راهور جهت ورود متقاضیان و علاقمندان به مقطع درجه داری و یا افسری انجام می شود.

 

در نتیجه، داوطلبان باید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام صرفا از طریق سامانه استخدام نیروی انتظامی به نشانی gozinesh.police.ir اقدام کنند. علاوه بر این ها، داوطلبان امکان ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی افتخاری، استخدام نیروی انتظامی فتا و ثبت نام استخدام نیروی انتظامی در مقطع درجه داری را نیز دارند. برای اطلاع از زمان استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم نیز می توانید اطلاعیه های مندرج در سامانه مذکور را جهت جذب نیرو  پیگیری نمایید. 

 

به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام در نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران می رساند مرحله اول گزینش درجه داری ناجا از امروز 30 فروردین آغاز شد لذا جهت تکمیل روند گزینش وارد سامانه gozinesh.police.ir شوید

 

جهت دریافت مشاوره استخدام در نیروی انتظامی و آشنایی با شرایط و نحوه استخدام در پلیس فتا، آگاهی، و  غیره از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری

 

 

در مورد استخدام نیروی انتظامی ناجا چه می دانید؟

استخدام در نیروی انتظامی ناجا جهت استخدام و گزینش افراد علاقمند به خدمت در این ارگان مهم و مایل به ثبت نام استخدام نیروی انتظامی در مقطع درجه داری و یا افسری انجام می گیرد. بنابراین، داوطلبان باید در زمان مقرر شده همچون سال های قبل فرآیند ثبت نام را انجام دهند.

کلیه متقاضیان درجه داری نیروی انتظامی در وهله اول باید کلیه ضوابط و شرایط تعیین شده جهت استخدام نیروی انتظامی پلیس راهور و یا استخدام نیروی انتظامی پلیس آگاهی را با شرایط فردی و اجتماعی خود دقیقاً مورد سنجش قرار دهند.

این افراد در صورت مجاز بودن می توانند نسبت به ثبت نام جهت استخدام و خدمت در نیروی انتظامی ناجا اقدامات لازم را انجام دهند. ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی ناحا از طریق سامانه هایی همچون استخدام نیروی انتظامی افسری به صورت اینترنتی جهت گزینش افراد صورت می گیرد.

 

 

ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی ناجا چه زمانی انجام می شود؟

ثبت نام جهت استخدام افراد در نیروی انتظامی ناجا در سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری و با توجه به اطلاعیه های منتشر شده در این سایت انجام می شود.

هر ساله، فراخوان ثبت نام در این ارگان نظامی جهت استخدام نیروی انتظامی پلیس آگاهی و یا استخدام نیروی انتظامی پلیس راهور و موارد دیگر در زمان های از قبل مشخص شده ای صادر می شود.

جهت اطلاع از زمان ثبت نام در این فراخوان مهم با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

شرایط ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی ناجا چیست؟

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از تمامی داوطلبان واجد شرایط در این ارگان به وسیله صدور فراخوانی در سایت ثبت نام می کند.

در این بخش، قصد داریم توضیحاتی را در مورد شرایط ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی ناجا به شما داوطلبان استخدام در این دوره ارائه دهیم.

 

 

شرایط عمومی ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی

. ایرانی الاصل بودن متقاضی ثبت نام ( داشتن پدر و مادر ایرانی الاصل و شناسنامه ایرانی )

. دارا بودن شرایط تخصصی و تحصیلی لازم جهت به کارگیری در پست مورد نظر

. برخورداری از تابعیت جمهوری اسلامی

. استخدام درجه داری نیروی انتظامی تنها برای داوطلبان مرد انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات دقیق از شرایط عمومی و همین طور شرایط استخدام نیروی انتظامی ناجا از جمله شرایط سنی، مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام در این فراخوان مهم با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

زمان استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم

 

 

آیا می دانید الویت استخدام در نیروی انتظامی ناجا با چه کسانی است؟

باید عرض کنیم که برخی از افراد در الویت استخدام پرسنل در ناجا قرار دارند. با این تفاسیر، این قیبل از افراد باید ویژگی ها و شرایط خاصی جهت به کارگیری در این ارگان داشته باشند.

اگر می خواهید بدانید که الویت استخدام نیروی انتظامی ناجا با چه کسانی است می توانید از طریق یک مشاور خبره از این موضوع اطلاع حاصل کنید.

 

 

مراحل ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی ناجا چیست؟

باید عرض کنیم که ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی ناجا به صورت آنلاین و از طریق ورود به سامانه های مشخصی همچون سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری یعنی gozinesh.police.ir صورت می گیرد. به عنوان نمونه مراحل ثبت نام در سامانه ذکر شده را خدمت شما عرض می کنیم. 

. ورود به سامانه گزینش ناجا به نشانی gozinesh.police.ir

. کلیک کردن بر روی گزینه گزینش

. فشردن کلید پذیرش شرایط و ثبت نام

. کامل کردن کلیه فرم های ثبت نام

. جهت اطلاع دقیق از مراحل و فرآیندهای ثبت نام جهت به کارگیری نیرو در ناجا با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

 استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم

آیا می دانید که امکان استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم نیز برای شما وجود دارد؟ بله این موضوع حقیقت دارد و شما می توانید تنها با داشتن مدرک دیپلم و بدون داشتن مدرک دانشگاهی در صورت داشتن شرایط لازم برای استخدام اقدام کنید. البته این امر در صورت داشتن شرایط خاص تعیین شده برای شما عزیزان داوطلب امکان پذیر است.

اما آیا چیزی در مورد زمان استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم می دانید؟ جهت اطلاع از این زمان می توانید با مشاورانی کاردان در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

 

 

استخدام نیروی انتظامی پلیس افتخاری

استخدام نیروی انتظامی پلیس افتخاری با هدف توسعه و تحکیم امنیت و نظم اجتماعی از بین اقشار مختلف مردم از جمله کارمند، کارگر، دانش آموز، دانشجو و غیره انجام می شود.

ثبت نام جهت استخدام در این دوره به وسیله در دست داشتن مدارک و اوراقی همچون کپی کارت ملی و صفحات شناسنامه، تصویری از سوابق جانبازی و ایثارگری و موارد دیگر انجام می شود.

بعلاوه. افراد خانواده هایی همچون خانواده بازنشستگان نیروهای مسلح، بسیجیان، جانبازان و ایثارگران برای استخدام به عنوان پلیس افتخاری در مقایسه با افراد دیگر در الویت قرار دارند.

 

 

در مورد استخدام نیروی انتظامی فتا چه می دانید؟ 

بد نیست اگر در این بخش از نوشته مربوط به نیروی استخدامی ناجا اشاره ای نیز به استخدام نیروی انتظامی پلیس فتا برای علاقمندان داشته باشیم.

استخدام در این ارگان تحت شرایط اختصاصی و عمومی برای جذب و پذیرش افسران دانش آموخته در پلیس سایبری کشور انجام می گیرد. ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی فتا در سایت www. cyberpolice.ir انجام می شود. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استخدام نیروی انتظامی فتا از جمله شرایط  و یا نحوه استخدام با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

 

 

جهت دریافت مشاوره در مورد زمان و استخدام در نیرو انتظامی ناجا از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

رتبه قبولی رشته علوم انتظامی

ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین سال 99

اعلام نتایج دانشگاه علم انتظامی امین

رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین

استخدام نیروی انتظامی ناجا در چه زمانی انجام می شود؟ 

استخدام خدام نیروی انتظامی ناجا در ارگان های مختلف آن در زمان های مختلفی انجام می شود. برای کسب اطلاعات دقیق در این مورد با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری چیست؟ 

سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری www. police.ir است. متقاضیان می توانند برای انجام مراحل ثبت نام به این سامانه مراجعه کنند.

زمان استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم و استخدام نیروی انتظامی پلیس افتخاری کی است؟ 

زمان ثبت نام جهت استخدام در این دو پست طی فراخوانی از طرف سازمان مربوطه اعلام می شود. برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

استخدام نیروی انتظامی پلیس راهور و استخدام نیروی انتظامی پلیس آگاهی تحت شرایط خاصی برای فرد انجام می شود؟ 

بله. جهت اطلاع از شرایط ثبت نام با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام استخدام نیروی انتظامی در مقطع درجه داری در چه سایتی انجام می شود؟ 

ثبت نام نیروی انتظامی در مقطع درجه داری در سایتی تحت عنوان www. cyberpolice.ir انجام می شود.