تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
استخدام نیروی انتظامی ناجا

استخدام نیروی انتظامی 1400 | زمان گزینش + راهنما گام به گام

استخدام نیروی انتظامی ناجا
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

استخدام نیروی انتظامی ناجا برای افراد واجد شرایط لازم جهت به کارگیری در این ارگان مهم آغاز شد. کلیه داوطلبان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم از طریق مراجعه به سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری به نشانی gozinesh.police.ir در این فراخوان شرکت کنند.

استخدام نیروی انتظامی پلیس آگاهی و استخدام نیروی انتظامی پلیس راهور جهت ورود متقاضیان و علاقمندان به مقطع درجه داری و یا افسری انجام می شود.

در نتیجه، داوطلبان باید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام صرفا از طریق سامانه استخدام نیروی انتظامی به نشانی gozinesh.police.ir اقدام کنند.

علاوه بر این، داوطلبان امکان ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی افتخاری، استخدام نیروی انتظامی فتا و ثبت نام استخدام نیروی انتظامی در مقطع درجه داری را نیز دارند.

برای اطلاع از زمان استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم نیز می توانید اطلاعیه های مندرج در سامانه مذکور را جهت جذب نیرو پیگیری نمایید. 

متقاضیان گرامی دقت داشته باشید که اطلاع از آدرس و شماره تلفن مرکز گزینش و استخدام ناجا در شهر خود برای شرکت در مصاحبه ورودی در زمان استخدام نیروی انتظامی کاملاً‌ الزامی به نظر می رسد.

تمامی داوطلبان و متقاضیان باید قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام جهت استخدام در این ارگان نظامی از آدرس سامانه ثبت نام اینترنتی گزینش ناجا اطلاع حاصل کنند. البته اطلاع از زمان ثبت نام در زمان استخدام در این ارگان نظامی و در سایت اعلام شده برای ثبت نام ضرورت دارد. 

 

جهت دریافت مشاوره استخدام در نیروی انتظامی و آشنایی با شرایط و نحوه استخدام در پلیس فتا، آگاهی و غیره از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

فهرست محتوا

زمان ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی سال 1400

ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی و به دنبال آن شرکت در مصاحبه ورودی این ارگان نظامی که لزوماً‌ اطلاع از آدرس و شماره تلفن مرکز گزینش و استخدام ناجا را می طلبد به منظور جذب افراد جهت پذیرش در مقطع درجه داری صورت می گیرد.

کلیه داوطلبان باید طبق روال تعیین شده و مورد استفاده در سال های گذشته از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی گزینش ناجا به آدرس gozinesh.police.ir برای ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی اقدامات لازم را در زمان ثبت نام انجام دهند.

در رابطه با زمان اعلام شده برای ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که این زمان از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی گزینش ناجا در زمان انتشار فراخوان ثبت نام خدمت داوطلبان و متقاضیان اعلام می شود.

در سال قبل، شاهد انجام ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی در دی ماه بودیم. به طوری که، همزمان با انتشار اطلاعیه و فراخوان جذب و استخدام نیروی انتظامی در سامانه ثبت نام اینترنتی گزینش ناجا این ثبت نام آغاز شد.

اما در سال جاری ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی در زمانی متفاوت بود. به این صورت که در 30 فروردین ماه شاهد شروع زمان ثبت نام بودیم که تا 20 اردیبهشت ماه نیز ادامه داشت.

 

به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام در نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران می رساند مرحله اول گزینش درجه داری ناجا، تکمیل روند گزینش وارد سامانه gozinesh.police.ir شوید.

 

آیا اطلاعی از شرایط ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی دارید؟

دقت داشته باشید که ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی در سامانه ثبت نام اینترنتی گزینش ناجا تحت شرایطی برای هر فرد متقاضی صورت می گیرد.

در واقع، در صورتی که فرد شرایط لازم را برای ثبت نام نداشته باشید به هیچ وجه نمی تواند ثبت نام خود را در سامانه ثبت نام اینترنتی گزینش ناجا انجام دهد.

آیا اطلاعی از شرایط ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی دارید؟ در صورت عدم آشنایی با شرایط ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی مطالعه این بخش از نوشته را به شما دوست عزیز متقاضی توصیه می کنیم.

شرایط در نظر گرفته برای استخدام نیروی انتظامی در زمان انتشار فراخوان پذیرش در سامانه ثبت نام اینترنتی گزینش ناجا به اطلاع کلیه متقاضیان و داوطلبان می رسد.

 

شرایط عمومی ثبت نام جهت استخدام افراد در نیروی انتظامی

 • برخورداری از سلامت کامل بدنی و همین طور روحی روانی جهت استخدام و به کارگیری در پست مورد نظر
 • برخورداری از کلیه شرایط تحصیلی و همچنین تخصصی ضروری جهت استخدام افراد در نیروی انتظامی
 • نداشتن هیچ گونه سابقه و یا سوء پیشینه کیفری برای ثبت نام و به کارگیری در ارتش
 • نداشن هیچ گونه اعتیادی به انواع و اقسام مواد مخدر موجود و مورد مصرف افراد معتاد
 • نداشتن هیچ گونه وابستگی و یا عضو بودن در انواع گروه ها و حزب های سیاسی در زمان ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی
 • ایرانی الاصل بودن فرد داوطلب استخدام نیروی انتظامی یکی از شروط لازم برای ثبت نام است.
 • فرد متقاضی ثبت نام و استخدام نیروی انتظامی لزوماً باید تابعیت ایرانی داشته باشد.
 • التزام و اعتقاد عملی به ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و داشتن آمادگی جهت رسیدن به اهداف قانون اساسی و ولایت فقیه
 • باور قلبی به ارکان دین مبین اسلام
 • داشتن مدرک دیپلم در یکی از رشته های ریاضی، تجربی،  انسانی، کاردانش و فنی و حرفه ای

 

شرایط اختصاصی استخدام نیروی انتظامی

 • در صورتی که از فارغ التحصیلان مقطع کاردانی و یا بالاتر هستید متأسفانه باید قید ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی را بزنید. شما با داشتن این مدارک به هیچ وجه امکان ثبت نام را ندارید.
 • کلیه افراد متقاضی ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی در سامانه ثبت نام اینترنتی گزینش ناجا لزوماً باید دارای مدرک دیپلم در یکی از رشته های گروه علوم انسانی، ریاضی فیزیک و حتی علوم تجربی باشند.
 • البته افرادی با داشتن مدارک دیپلم در رشته های کاردانش و فنی حرفه ای هم امکان ثبت نام و پذیرش را دارند.
 • دقت داشته باشید که در صورتی که خانم هستید به هیچ وجه امکان ثبت نام و استخدام نیروی انتظامی را ندارید. این ثبت نام و جذب نیرو تنها مختص آقایان است.
 • داشتن حداقل سن 18 سال و حداکثر 25 سال
 • قد داوطلبان باید 170 سانتی متر یا بالاتر باشد.
 • داشتن حداقل معدل 14 در دیپلم نظام قدیم یا جدید

 

در زمان ثبت نام جهت پذیرش در سازمان ناجا به این موضوع توجه کنید که برخی از افراد در اولویت ثبت نام قرار دارند و از امتیاز بیشتری برای قبولی برخوردار هستند.

 

چه کسانی برای استخدام ناجا در اولویت هستند؟

برخی از افراد در اولویت استخدام ناجا قرار دارند. افرادی با داشتن شرایط خاص که می توانند امید بیشتری برای قبولی و پذیرش داشته باشند.

 • فرد متقاضی استخدام ناجا جزء افراد نخبه در حوزه ورزشی و علمی باشد.
 • افرادی که جزء خانواده های جانبازان،‌ ایثارگران و همین طور خانواده های معظم شهداء هستند نیز در اولویت ثبت نام قرار دارند.
 • برخورداری از کارت پایان خدمت برای فرد متقاضی ثبت نام
 • داشتن عضویت فعال در بسیج

 

مراحل ثبت نام استخدام ناجا با لیسانس

خوشبختانه ثبت نام برای استخدام در نیروی انتظامی به صورت اینترنتی می باشد، و داوطلبان دیگر مجبور به مراجعه حضوری نخواهند بود. برای این کار، علاقه مندان می توانند در سامانه نیروی انتظامی به آدرس اینترنتی police.ir وارد شده و مراحل نام نویسی را انجام دهند. این مراحل عبارتند از:

  1. وارد نمودن آدرس اینترنتی police.ir در موتور جستجو گر
  2. ورود به صفحه اصلی و انتخاب منوی گزینش و انتخاب
  3. مطالعه شرایط عمومی گزینش
  4. در صورتی که فرد متقاضی واجد شرایط باشد باید در ادامه بر روی گزینه “پذیرش شرایط و ثبت نام” کلیک نماید.
  5. مطالعه شرایط اختصاصی ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه
  6. تکمیل اطلاعات فردی
  7. دریافت کد رهگیری ثبت نام

 

راهنمای تصویری ثبت نام اینترنتی گزینش ناجا

ثبت نام برای گزینش ناجا به صورت اینترنتی انجام می گیرد و هر فرد باید کلیه اقدامات لازم برای ثبت نام را در این سایت به آدرس gozinesh.police.ir انجام دهد.

هر یک از افراد متقاضی برای استخدام لزوماً باید وارد این سایت شوند و تمامی فرم های لازم برای جذب و پذیرش را تکمیل نمایند.

در اولین قدم برای ثبت نام شما باید وارد سایت gozinesh.police.ir شوید.

 

استخدام ناجا

 

در صفحه بعدی می توانید کلیه شرایط لازم برای ثبت نام را ملاحظه بفرمایید. در اینجا ملزم به مطالعه دقیق تمامی این شرایط هستید و باید از داشتن آن ها در رابطه با خود اطمینان حاصل کنید.

بعد از اطمینان از داشتن این شرایط و قبول آن ها لزوماً باید بر روی گزینه پذیرش شرایط و ثبت نام کلیک بفرمایید تا به مرحله بعدی وارد شوید.

 

شماره تلفن مرکز گزینش و استخدام ناجا

 

در مرحله بعدی برای ورود به سامانه ثبت نام و استخدام لزوماً باید اطلاعات خواسته شده از جمله کد ملی، نام و نام خانوادگی و غیره را در فیلدهای تعبیه شده در سایت درج بفرمایید.

 

سامانه ثبت نام اینترنتی گزینش ناجا

 

در صورت صحیح وارد کردن اطلاعات با این پیغام سیستم مبنی بر این که رمز عبور و نام کاربری همان کد ملی شماست مواجه می شوید.

در صفحه بعدی باید برای تغییر رمز عبور خود اقدامات لازم را انجام دهید.

 

زمان ثبت نام

ارتش

 

در مرحله بعدی برای درج کد ملی خود در قالب نام کاربری و رمز عبور اقدام فرمایید.

 

نحوه ثبت نام

 

 

شرایط ثبت نام

 

در این مرحله، ثبت نام شما برای استخدام به طور کامل انجام گرفته است. در نتیجه، باید برای کامل کردن فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری مجدداً وارد سامانه شوید و گزینه قبلاً ثبت نام کرده ام را بفشارید.

 

مدارک ثبت نام

 

در صفحه باز شده باید نام کاربری و رمز عبوری را که پیش از این درست کرده اید را در فیلدهای مربوطه وارد کنید تا بدین ترتیب وارد صفحه جدیدی شوید.

در قدم بعدی درج اطلاعاتی مهم نظیر اطلاعات تکمیلی و فردی الزامی است. در انتها با کلیک بر روی کلید تأیید نهایی می توانید کد رهگیری را از سیستم دریافت کنید.

 

رشته های استخدامی ارتش

 

 

دانشگاه های ارتش

 

چه شخصیت هایی برای استخدام درنیروی انتظامی مناسبند؟

ممکن است قبول شدن در استخدامی برای شما یک دغدغه مهم باشد و به دنبال روش های پذیرش باشید.اما نباید از این حقیقت غافل شد تنها صرف داشتن شرایط قانونی استخدام نیروی انتظامی که اگر روحیات، شخصیت، شرایط خانوادگی، علایق، مهارت ها، و شرایط مالی شما با شغل آینده سنخیت و سازگاری نداشته باشد، نمی توانید آینده خوبی را برای خود رقم بزنید.

این مورد، بخصوص ممکن است برای استخدام نیروی انتظامی با مدرک کارشناسی یا هر مدرک دیگری که دارای شرایط و موقعیت خاصی می باشد، اهمیت بیشتری پیدا کند.

چنانچه شخصیت شما به گونه ایی است که هیجان را دوست دارید و برای کمک به دیگران می توانید سختی های متعدد را تحمل کنید، تا حدودی می توان گفت که برای این شغل مناسب هستید. همچنین، داشتن توان جسمی بالا لازمه این شغل است و باید تحمل ورزش های مداوم داشته باشید.

تصمیم گیری درست در شرایط پیچیده و زمان کوتاه نیز یکی دیگر از خصلت های کار در ارگان های نظامی است. دقت بالا و حس مسئولیت پذیری نیز از ضروریات این کار است.

مهم تر از همه این ها، بسته به منصب شغلی، کارکنان نیروی انتظامی باید هر لحظه آماده حضور در موقعیت های خطرناک و پس از التهاب باشند، و داشتن روحیه فداکارانه برای دفاع از جان و مال دیگران را می توان شاخصه اصلی کار در این ارگان است.

 

برای آگاهی از نحوه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان بر روی لینک مربوطه کلیک نماید.

 

در صورت نداشتن شرایط پذیرش در نیروی انتظامی چه کاری انجام دهم؟

ببینید دوستان عزیز همواره این امکان وجود دارد که شما دوست عزیز شرایط لازم برای جذب و پذیرش در نیروی انتظامی را نداشته باشید و در نتیجه نتوانید اقدامی برای ثبت نام و استخدام در این ارگان نظامی انجام دهید.

اما ناامید نباشید. دنیا که به آخر نرسیده است. شما می توانید شانس خود را در سایر ارگان های نظامی امتحان کنید.

ارگان هایی که امکان دارد شما شرایط ثبت نام جهت استخدام در آن ها را داشته باشید.

فقط حتماً‌ قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام اطلاعات کافی را در رابطه با زمان، نحوه و بالاخص شرایط ثبت نام در این ارگان های مهم بدست آورید.

در واقع، کسب اطلاعاتی در رابطه با این موارد می تواند کمک بزرگی به شما در زمان ثبت نام و همین طور استخدام در این ارگان ها و سازمان ها باشد.

 

آیا پذیرش در نیروی انتظامی مزیت هایی هم برای من به همراه دارد؟

شاید این سؤال برای شما هم مطرح شود که آیا استخدام در نیروی انتظامی با مزیت های زیادی برای من همراه است یا خیر؟

اگر واقعاً این استخدام برای من با مزایایی همراه است این مزیت ها شامل چه مواردی می شوند؟

آیا این مزایا شامل مزایای خاصی مانند مزایای مالی می شوند؟ اگر به دنبال کسب اطلاعاتی دقیق تر و بهتر در رابطه با مزیت های استخدام در نیروی انتظامی هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در رابطه با مزیت های تعریف شده برای استخدام در این ارگان نظامی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

آیا برای استخدام شرط سنی هم مدنظر است؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز هم مطرح شود که آیا برای پذیرش در ارگان نیروی انتظامی شرط سنی هم مدنظر است؟

آیا در زمان ثبت نام باید به این موضوع هم توجه لازم را مبذول داشت؟ یا نه شرط سنی برای جذب و پذیرش داوطلبان و متقاضیان در نظر گرفته نشده و هر فرد در هر سنی که باشد امکان ثبت نام و جذب را دارد؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با وجود یا عدم وجود شرط سنی برای جذب و پذیرش در ارگان ناجا هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ما می توانند به طور دقیق شما را از جزئیات مربوط به شرایط سنی گذاشته برای استخدام (در صورت وجود) مطلع کنند.

در صورت وجود شرایط سنی این امکان وجود دارد که سن شما یا کمتر و یا بیشتر از سن اعلام شده برای ثبت نام جهت استخدام باشد.

 

آیا اطلاعی از آدرس و شماره تلفن مرکز گزینش و استخدام ناجا دارید؟

با توجه به این که بعد از مرحله آزمون ورودی جهت استخدام نوبت به مرحله مصاحبه می رسد.

در نتیجه اطلاع هر فرد متقاضی از آدرس و شماره تلفن مرکز گزینش و استخدام ناجا موجود در شهر خود و یا شهری دیگر به عنوان مرکز برگزار کننده مصاحبه جهت پذیرش کاملاً الزامی به نظر می رسد.

آیا از آدرس و شماره تلفن مرکز گزینش و استخدام ناجا اطلاعی دارید؟ اگر به دنبال اطلاع از آدرس و شماره تلفن مرکز گزینش و استخدام ناجا در شهر خود و یا شهر دیگری هستید با مشاوران ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

 

سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری

 

در مورد استخدام نیروی انتظامی ناجا چه می دانید؟

استخدام در نیروی انتظامی ناجا جهت استخدام و گزینش افراد علاقمند به خدمت در این ارگان مهم و مایل به ثبت نام استخدام نیروی انتظامی در مقطع درجه داری و یا افسری انجام می گیرد. بنابراین، داوطلبان باید در زمان مقرر شده همچون سال های قبل فرآیند ثبت نام را انجام دهند.

کلیه متقاضیان درجه داری نیروی انتظامی در وهله اول باید کلیه ضوابط و شرایط تعیین شده جهت استخدام نیروی انتظامی پلیس راهور و یا استخدام نیروی انتظامی پلیس آگاهی را با شرایط فردی و اجتماعی خود دقیقاً مورد سنجش قرار دهند.

این افراد در صورت مجاز بودن می توانند نسبت به ثبت نام جهت استخدام و خدمت در نیروی انتظامی ناجا اقدامات لازم را انجام دهند. ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی ناحا از طریق سامانه هایی همچون استخدام نیروی انتظامی افسری به صورت اینترنتی جهت گزینش افراد صورت می گیرد.

 

ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی ناجا چه زمانی انجام می شود؟

ثبت نام جهت استخدام افراد در نیروی انتظامی ناجا در سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری و با توجه به اطلاعیه های منتشر شده در این سایت انجام می شود.

هر ساله، فراخوان ثبت نام در این ارگان نظامی جهت استخدام نیروی انتظامی پلیس آگاهی و یا استخدام نیروی انتظامی پلیس راهور و موارد دیگر در زمان های از قبل مشخص شده ای صادر می شود.

جهت اطلاع از زمان ثبت نام در این فراخوان مهم با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

شرایط ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی ناجا چیست؟

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از تمامی داوطلبان واجد شرایط در این ارگان به وسیله صدور فراخوانی در سایت ثبت نام می کند.

در این بخش، قصد داریم توضیحاتی را در مورد شرایط ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی ناجا به شما داوطلبان استخدام در این دوره ارائه دهیم.

 

شرایط عمومی ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی

 • ایرانی الاصل بودن متقاضی ثبت نام (داشتن پدر و مادر ایرانی الاصل و شناسنامه ایرانی)
 • دارا بودن شرایط تخصصی و تحصیلی لازم جهت به کارگیری در پست مورد نظر
 • برخورداری از تابعیت جمهوری اسلامی
 • استخدام درجه داری نیروی انتظامی تنها برای داوطلبان مرد انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات دقیق از شرایط عمومی و همین طور شرایط استخدام نیروی انتظامی ناجا از جمله شرایط سنی، مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام در این فراخوان مهم با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

زمان استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم

 

آیا می دانید الویت استخدام در نیروی انتظامی ناجا با چه کسانی است؟

باید عرض کنیم که برخی از افراد در الویت استخدام پرسنل در ناجا قرار دارند. با این تفاسیر، این قیبل از افراد باید ویژگی ها و شرایط خاصی جهت به کارگیری در این ارگان داشته باشند.

اگر می خواهید بدانید که الویت استخدام نیروی انتظامی ناجا با چه کسانی است می توانید از طریق یک مشاور خبره از این موضوع اطلاع حاصل کنید.

 

مراحل ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی ناجا چیست؟

باید عرض کنیم که ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی ناجا به صورت آنلاین و از طریق ورود به سامانه های مشخصی همچون سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری یعنی gozinesh.police.ir صورت می گیرد. به عنوان نمونه مراحل ثبت نام در سامانه ذکر شده را خدمت شما عرض می کنیم. 

 • ورود به سامانه گزینش ناجا به نشانی gozinesh.police.ir
 • کلیک کردن بر روی گزینه گزینش
 • فشردن کلید پذیرش شرایط و ثبت نام
 • کامل کردن کلیه فرم های ثبت نام

جهت اطلاع دقیق از مراحل و فرآیندهای ثبت نام جهت به کارگیری نیرو در ناجا با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم

آیا می دانید که امکان استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم نیز برای شما وجود دارد؟ بله این موضوع حقیقت دارد و شما می توانید تنها با داشتن مدرک دیپلم و بدون داشتن مدرک دانشگاهی در صورت داشتن شرایط لازم برای استخدام اقدام کنید. البته این امر در صورت داشتن شرایط خاص تعیین شده برای شما عزیزان داوطلب امکان پذیر است.

اما آیا چیزی در مورد زمان استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم می دانید؟ جهت اطلاع از این زمان می توانید با مشاورانی کاردان در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

 

استخدام نیروی انتظامی پلیس افتخاری

استخدام نیروی انتظامی پلیس افتخاری با هدف توسعه و تحکیم امنیت و نظم اجتماعی از بین اقشار مختلف مردم از جمله کارمند، کارگر، دانش آموز، دانشجو و غیره انجام می شود.

ثبت نام جهت استخدام در این دوره به وسیله در دست داشتن مدارک و اوراقی همچون کپی کارت ملی و صفحات شناسنامه، تصویری از سوابق جانبازی و ایثارگری و موارد دیگر انجام می شود.

بعلاوه. افراد خانواده هایی همچون خانواده بازنشستگان نیروهای مسلح، بسیجیان، جانبازان و ایثارگران برای استخدام به عنوان پلیس افتخاری در مقایسه با افراد دیگر در الویت قرار دارند.

 

در مورد استخدام نیروی انتظامی فتا چه می دانید؟ 

بد نیست اگر در این بخش از نوشته مربوط به نیروی استخدامی ناجا اشاره ای نیز به استخدام نیروی انتظامی پلیس فتا برای علاقمندان داشته باشیم.

استخدام در این ارگان تحت شرایط اختصاصی و عمومی برای جذب و پذیرش افسران دانش آموخته در پلیس سایبری کشور انجام می گیرد. ثبت نام جهت استخدام نیروی انتظامی فتا در سایت www.cyberpolice.ir انجام می شود. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استخدام نیروی انتظامی فتا از جمله شرایط و یا نحوه استخدام با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

 

جهت دریافت مشاوره در مورد زمان و استخدام در نیرو انتظامی ناجا از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

رتبه قبولی رشته علوم انتظامی

ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

استخدام بانک صادرات

دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

اعلام نتایج دانشگاه علم انتظامی امین

رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین

شرایط استخدام نیروی انتظامی

استخدام نیروی انتظامی

5/5 - (6 امتیاز)

استخدام نیروی انتظامی ناجا در چه زمانی انجام می شود؟ 

استخدام خدام نیروی انتظامی ناجا در ارگان های مختلف آن در زمان های مختلفی انجام می شود. برای کسب اطلاعات دقیق در این مورد با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری چیست؟ 

سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری www.police.ir است. متقاضیان می توانند برای انجام مراحل ثبت نام به این سامانه مراجعه کنند.

ثبت نام استخدام نیروی انتظامی در مقطع درجه داری در چه سایتی انجام می شود؟ 

ثبت نام نیروی انتظامی در مقطع درجه داری در سایتی تحت عنوان www.cyberpolice.ir انجام می شود.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور