ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

استخدام نیروی انتظامی 1402 {شرایط،زمان} | gozineshpolice

استخدام نیروی انتظامی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 استخدام نیروی انتظامی بسیار حساس بوده و متقاضیانی که در آزمون کتبی شرکت می کنند، می توانند با مطالعه نمونه سوالات آزمون نیروی انتظامی خودشان را برای گزینش آماده کنند. نیروی انتظامی، هر ساله بر اساس نیاز خود، افرادی که واجد شرایط هستند را به عنوان نیروی انسانی بر می گزیند. فراخوان جدید برای مقطع درجه داری استخدام پلیس 1402 از 26 بهمن 1401 الی 15 فروردین 1402 است که داوطلبان باید حتما در این بازه زمانی به سایت نام برده مراجعه کنند. 

این ارگان، هم از طریق تحصیل در دانشگاه افسری و هم از طریق پذیرش در مقطع درجه داری، نیرو جذب می کند. کلیه داوطلبان واجد شرایط، می توانند در زمان استخدام ناجا، از طریق مراجعه به سامانه استخدام نیروی انتظامی به نشانی gozinesh.police.ir برای ثبت نام، اقدام کنند.

با توجه به محدود بودن مهلت ثبت نام آزمون ناجا، شما می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا کارشناسان ایران تحصیل، فرآیند ثبت نام شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهند. شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی است که هیچگونه وابستگی به هیچ ارگان دولتی و خصوصی ندارد و تنها اطلاعات مندرج در اطلاعیه های این وبسایت را منعکس می کند.

اطلاعیه: داوطلبان برای پذیرش نیروی انتظامی می بایست در بازه سنی بین 22 تا 27 سال قرار داشته باشند.

زمان ثبت نام استخدام نیروی انتظامی

هر ساله ثبت نام برای استخدام داوطلبان مقاطع درجه داری و دانشکده های افسری از طریق سایت مربوطه به نشانی (police.ir) منتشر می شود. داوطلبان و متقاضیان استخدام ناجا باید همواره پیگیر اخبار باشند تا از زمان استخدام ناجا و ثبت نام با خبر شوند. پس داوطلبان باید بدانند که تاریخ دقیق از طریق سایت های مربوط اعلام می شوند. داوطلبان با در دست داشتن مدرک تحصیلی دیپلم در یکی از رشته های نظری و کاردانش و فنی و حرفه ای می توانند در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام فراخوان استخدام فراجا اقدام کنند.

نوع دیگر استخدام وجود دارد که بدون آزمون ممکن خواهد بود لذا داوطلبان باید از فراخوان نیروی انتظامی آگاهی داشته باشند. فراخوان جدید برای مقطع درجه داری از تاریخ 26 بهمن 1401 الی 15 فروردین 1402 می باشد که متقاضیان باید حتما در این بازه زمانی به سایت نام برده مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تاریخ تمدید و فراخوان جدید می توانید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند و از اخبار بروز در این مورد مطلع کنند.

سوال داری؟

برای کسب اطلاع از نحوه شرکت در مصاحبه استخدام نیروی انتظامی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

روش های استخدام نیروی انتظامی 

نیروی انتظامی شاخه‌ای از نیروهای مسلح ایران است، که وظایف پلیس نظامی و انتظامی را برعهده دارد. ورود به ناجا از دو طریق امکان پذیر است که این دو، شامل موارد زیر می باشند: 

1️⃣ ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی: دانشگاه های انتظامی امین هر ساله در مقطع افسری از طریق ثبت نام اینترنتی دانشجو جذب می نماید. داوطلبین مرد این دانشگاه وظیفه آموزش و تعلیم افسران پلیس مرد در ایران را برعهده دارد. متقاضیان پلیس زن از طریق ثبت نام در دانشگاه انتظامی کوثر می توانند در مقاطع افسری اقدام نمایند.

2️⃣ گزینش ناجا: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هر ساله به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مقطع استخدام درجه داری نیروی انتظامی و استخدامی افسری نیروی انتظامی از دو طریق “ثبت نام حضوری و مراجعه به مرکز گزینش” و همچنین “ثبت نام اینترنتی از طریق سایت police.ir” دعوت به همکاری می نماید و داوطلبین با توجه به شرایط استخدام نیروی انتظامی در بازه زمانی مشخص شده نسبت به ثبت نام اقدام می نمایند؛

توجه داشته باشید که ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام ناجا محسوب نمی گردد، پس از تکمیل فرم ثبت نام از داوطلبین فراخوان به عمل خواهد آمد.

شرایط استخدام ناجا

شرایط استخدام نیروی انتظامی 

سامانه نیروی انتظامی هر ساله برای تامین نیروی انسانی مورد نیازش متقاضیانی را پذیرش می کند. نحوه پذیرش بدین صورت می باشد که طی فراخوانی به کل کشور متقاضیان را از ثبت نام آگاه می کند. شرایط لازمه به طور کلی به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند که به شرح زیر می باشند: 

شرایط عمومی استخدام ناجا

اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام

اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن ها

تابعیت جمهوری اسلامی (داوطلبان باید ایرانی اصیل باشند و بدین معناست که پدر و مادر هر دو دارای شناسنامه ایرانی و ایرانی اصیل باشند)

عدم سابقه عضویت و یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی در زمان استخدام ناجا

عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی

نداشتن سو پیشینه کیفری

عدم اعتیاد به مواد مخدر

داشتن شرایط تحصیل و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نیاز

داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز به دلیل حساسیت بالای شغل نیروی انتظامی سلامت کامل الزامی است تا بتواند بدون هیچ مشکلی در شغل مورد نظر کار کند.

برای آشنایی با شرایط استخدام سرباز در ناجا، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

شرایط اختصاصی استخدام نیروی انتظامی

به غیر از شرایط عمومی، شرایط اختصاصی نیز وجود دارد که داوطلبین باید آگاهی کامل نسبت به این شرایط نیز داشته باشند. پس بسیار مهم است که داوطلبان قبل از این که سراغ ثبت نام بروند از تمامی شرایط آگاه باشند و اطلاعات کامل در این خصوص داشته باشند. شرایط اختصاصی استخدام فراجا به شرح زیر می باشد:

داشتن سن حداقل ۱۸ سال و حداکثر سن ۲۵ سال

داشتن معدل ۱۴ به بالا در هر یک از رشته ها الزامی است.

داشتن حداقل مدرک دیپلم در یکی از رشته های نظری و با کاردانش و فنی و حرفه ای

حداقل قد افراد متقاضی ۱۷۰ سانتی متر باید باشد.

حداقل معدل دیپلم برای تمامی رشته ها ۱۴ باید باشد. 

متقاضیان فارغ التحصیل کاردانی و با بالاتر نمی توانند ثبت نام کنند. 

داوطلبان که هر یک دارای شرایطی که در پایین نام برده می شود باشند زودتر جذب و پذیرش می شوند:

✔️ داشتن کارت پایان خدمت ( به استثنا کارت معافیت)

✔️ عضویت فعال در بسیج و پلیس افتخاری

✔️ فرد از خانواده معظم شهدا باشد و ایثارگران و جانبازان و نخبگان عملی و ورزشی

لازم به ذکر است تا بدانید زمانی که رمز کلمه عبور را فراموش کردید کافی است کد ملی تان را از طریق تلفن همراه به مدیریت گزینش استان اعلام کنید. علاوه بر این، داوطلبان فقط یکبار می توانند در این سامانه ثبت نام کنند و شخصی که کد رهگیری دریافت می کند بدین معنا می باشد که ثبت نام او با موفقیت انجام شده است.

شرایط اختصاصی استخدام ناجا

برای کسب اطلاع از شرایط شرایط استخدام سازمان کشتیرانی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شرایط عمومی استخدام نیروی انتظامی خانم ها

پذیرش و استخدام نیروی انتظامی خانم ها کمی متفاوت تر از آقایان می باشد به طوری که طبق یک فراخوان جدا به کل کشور اعلام می شود و زمان فراخوان خانم ها با آقایان فرق دارد. خانم ها در زمان فراخوان آقایان نمی توانند وارد سیستم نیرو انتظامی برای ثبت نام شوند و باید در بازه زمان تعببن شده برای خانم ها اقدام به ثبت نام کنند. متقاضیان خانم که قصد شرکت در ثبت نام نیروی انتظامی دارند باید بدانند که ثبت نام دارای شرایط عمومی و اختصاصی می باشد. شرایط از دو بخش نام برده تشکیل می شود شرایط عمومی استخدام فراجا برای خانم ها عبارت اند از موارد به شرح زیر است که شباهت زیادی به شرایط عمومی آقایان دارد.

☑️ اعتقاد داشتن متقاضیان به دین اسلام

☑️ داشتن تابعیت ایرانی برای داوطلبان اجباری می باشد به صورتی که مادر و پدرشان نیز باید دارای شناسنامه ایرانی اصیل باشند.

☑️ اعتقاد داشتن به ولایت فقیه و قانون اساسی و داشتن آمادگی برای فداکاری در راه ولایت فقیه و قانون اساسی

☑️ نداشتن سابقه عضویت در گروه های سیاسی به خصوص گروه های مخالف با جمهوری اسلامی ایران

☑️ نداشتن هیچ گونه وابستگی و سابقه عضویت در گروه های سیاسی در زمان ثبت نام برای نیروی انتظامی

☑️ نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری موثر در پرونده خود

☑️ نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری که فرد را از خدمات دولتی محروم کند.

☑️ نداشتن اعتیاد به مواد مخدر که جزو یکی از شرایط استخدام می باشد

☑️ دارا بودن شرایط جسمی و روحی سالم برای انجام خدمت های مورد نیاز نیروی انتظامی

☑️ داشتن شرایط لازم تحصیلی و تخصصی مورد نظر با شغل نیروی انتظامی

اطلاعیه

با توجه به نزدیک بودن تاریخ اتمام ثبت نام، شما می توانید برای کسب اطمینان از واجد شرایط بودن خود، از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید و علاوه بر بررسی چک لیست شرایط کامل مورد نیاز برای استخدام نیروی انتظامی، ادامه فرآیند ثبت نام را نیز به کارشناسان مجرب ایران تحصیل بسپارید. 

شرایط اختصاصی استخدام نیروی انتظامی بانوان

داوطلبان باید متوجه شده باشند که شرایط عمومی و اختصاصی برای استخدام خانم ها هم وجود دارد. در شرایط عمومی تقریبا با آقایان یکسان می باشند ولی در شرایط اختصاصی فرق دارند که این شرایط نیز در زمان ثبت نام اعلام می گردند. شرایط اختصاصی استخدام فراجا به طور معمول بدین شرح می باشد:

✔️ خانم ها باید حتما مدرک تحصیلی دیپلم در رشته های نظری و کاردانش و فنی حرفه ای داشته باشند. ثبت نام برای افرادی که مدرک کاردانی و بالاتر دارند امکان پذیر نمی باشد. اگر هم این دسته از افراد ثبت نام کنند بی اثر می باشد.

✔️ خانم ها باید حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۲۳ سال سن داشته باشند

✔️ داوطلبان باید معدل دیپلمشان بالای ۱۴ در تمامی رشته ها باشد.

✔️ شرط ثبت نام خانم ها در نیروی انتظامی داشتن قد حداقل ۱۶۰ سانتی متر می باشد.

نکته: حداقل معدلی که برای افراد دارای بسیجی فعال و خانواده های ایثارگر و جانباز و… در نظر گرفته شده است ۱۲ است. این شرط هم برای خانم ها و آقایان یکسان می باشد و تمامی افراد دارای معدل بالای ۱۲ داشته باشند، می توانند ثبت نام کنند.

برای آشنایی با نحوه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان کلیک کنید. 

نحوه استخدام نیروی انتظامی ناجا

نحوه استخدام ناجا

باید عرض کنیم که ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی ناجا به صورت آنلاین و از طریق ورود به سامانه های مشخصی همچون سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری یعنی gozinesh.police.ir صورت می گیرد. به عنوان نمونه مراحل ثبت نام در سامانه ذکر شده را خدمت شما عرض می کنیم. 

ورود به سامانه گزینش ناجا به نشانی gozinesh.police.ir

کلیک کردن بر روی گزینه گزینش

فشردن کلید پذیرش شرایط و ثبت نام

کامل کردن کلیه فرم های ثبت نام

 

برای استخدام نیروی هوایی ارتش روی لینک کلیک کنید.

 

راهنمای تصویری ثبت نام استخدام نیروی انتظامی 

همان طور که در بخش پیشین مقاله بیان کردیم، هر یک از داوطلبان برای ثبت نام در استخدام نیروی انتظامی، باید به صورت اینترنتی اقدام نمایند. برای این کار آن ها باید مراحلی را طی نمایند که این مراحل، به شرح زیر می باشند: 

1️⃣ در مرحله اول، آن ها باید به نشانی الکترونیکی gozinesh.police.ir مراجعه کرده و از بین گزینه ها، گزینه «گزینش یا استخدام» را انتخاب نمایند. سپس، صفحه ای مقابل آن ها باز می شود که باید بر روی عبارت «ثبت نام» کلیک کنند. 

امانه ثبت نام متقاضیان استخدام پلیس

2️⃣ در این مرحله از ثبت نام استخدام فراجا، متقاضیان باید تمامی شرایط و تذکرات را به خوبی مطالعه کرده و سپس گزینه «پذیرش شرایط و ثبت نام» را انتخاب نمایند. 

ثبت نام در سامانه ناجا

3️⃣ در مرحله سوم، افراد باید تمامی اطلاعات خواسته شده اعم از: نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت، رشته، مقطع تحصیلی، معدل، استان، تاریخ تولد، شماره موبایل، آدرس ایمیل و …. را به درست وارد نمایند. در انتها، باید کد امنیتی که در کادر نمایش داده شده است را در بخش مربوطه به درستی وارد کرده و بر روی عبارت ثبت نام کلیک نمایند. اگر تمامی اطلاعات به درستی وارد شده باشند، کد رهگیری به افراد داده می شود که این کد به منزله تکمیل فرایند ثبت نام است. آن ها باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند. 

ثبت اطلاعات هویتی

مراکز گزینش استخدام فراجا

افرادی که توانسته اند آزمون کتبی را با موفقیت پشت سر بگذارند، باید جهت انجام معاینات پزشکی، انجام تست ورزش و… به مراکز گزینش استخدام فراجا مراجعه کنند. در ادامه جدول مربوط به نشانی هرکدام از این مراکز ارائه شده است:

 مراکز گزینش استخدام فراجا
آذربایجان شرقی تبریز، میدان جهاد، کلینیک کوثر 2183765 – 041
آذربایجان غربی ارومیه، جاده سلماس، نیروی انتظامی ارومیه 2183223 – 044
اردبیل کمربندی دوم، محله شهریار طبقه 2 2183431 – 045
البرز کرج، میدان توحید، رو به روی بانک صادرات 21873081 -021
اصفهان خیابان آیت الله طبیب – ابتدای کوچه سرلت 2187168 – 031
ایلام بلوار شهید بهشتی، پشت ستاد فرماندهی مرکز
2182373 – 084
بوشهر میدان قدس، بلوار رئیس علی دلواری 33331645 – 077
تهران میدان فردوسی – نرسیده به خیابان نجات الهی، پلاک 250 73046974 – 021
چهارمحال بختیاری شهرکرد، جنب پلیس راهور مرکز استان 2182653 – 038
خراسان رضوی مشهد ، رضا شهر، جنب اداره آگاهی 2183822 – 051
خراسان شمالی بجنورد، بلوار ولایت، خیابان 24 متری زندان، کنار معاونت نظام وظیفه عمومی 24 واحدی ناجا، پلاک 1 2182623 – 058
خراسان جنوبی بیرجند، خیابان شهید بهشتی، تقاطع شهید نواب صفوی (20 متری دوم)، ضلع جنوبی ستاد مرزبانی
21822302 – 056
خوزستان فلکه ساعت، خیابان شهید فاطمی، کنار مجتمع انتظامی امام سجاد (ع) 2183044 – 061
زنجان بزرگراه 22 بهمن، ضلع جنوبی جنب معاونت وظیفه عمومی ساختمان امام رضا (ع) 21821644 – 024
سمنان میدان معلم، بلوار استقلال، نبش کوچه شهید شیرودی 2182455 – 023
سیستان و بلوچستان زاهدان، بلوار مطهری، خیابان جهاد، رو به روی فرمانداری 2183459 – 054
فارس شیراز، میدان ولی عصر (عج)، بلوار سلمان فارسی، رو به روی درب شمالی، ترمینال شهید کار اندیش 2182718 – 071
قزوین سه راه خیام، رو به روی خیابان ملک آباد، پلاک 160 2182339 – 028
قم خیابان امام خمینی، جنب کلانتری 17، طبقه 2، ساختمان معاونت اجتماعی
2182576 – 025
کردستان سنندج، خیابان ژاندارمری، کوچه انتظام، جنب معاونت آگاهی 2185914 – 087
کرمان خیابان قدس، خیابان معلم، جنب اداره کل آموزش و پرورش 2183124 – 034
کرمانشاه بلوار شهید شیرودی، پشت پارک فدک، کوچه 100، ساختمان سابق کلانتری کشمیر 34218863 – 083
کهگیلویه و بویر احمد یاسوج، بلوار 60 متری امام خمینی (ره)، روبروی شهرداری، نبش گلستان 11، طبقه 2 2182728 – 074
گلستان گرگان، میدان بسیج، پل فتح باغ (انجیر آب)، کنار ستاد فرماندهی انتظامی استان 21821539 – 017
گیلان رشت، میدان مصلی، بلوار شهید آیت الله مدرس، کوچه شهید گلی پور 2183792 – 013
لرستان خرم آباد، میدان 22 بهمن (میدان کیو)، بلوار ولی عصر (عج)، ستاد انتظامی شهرستان خرم آباد، ضلع شمالی ستاد، ساختمان سابق کلانتری 15 2182739 – 066
مازندران ساری، میدان امام حسین، فرماندهی استان
2182506 – 011
مرکزی اراک، خیابان دانشگاه، ساختمان بنیاد تعاون، طبقه دوم 2186549 – 086
هرمزگان بندرعباس، خیابان آیت الله مطهری، مصلی، جنب دادسرای عمومی و انقلاب 21825454 – 076
همدان خیابان گلزار، ساختمان نیروی انتظامی (معاونت آموزش)، طبقه سوم 32182888 – 081
یزد خیابان سلمان شمالی، نرسیده به چهارراه آموزش و پرورش، کوچه 30 (رضا )، پلاک 538 2187210 – 035
گزینش ستاد میدان فردوسی، خیابان قرنی، نرسیده به نجات الهی، پلاک 250 73046865 – 021
آماد و پشتیبانی ناجا تهران، جاده مخصوص کرج، کنار بانک قوامین 48036272 – 021
پلیس پیشگیری ناجا تهران، میدان راه آهن، ابتدای خیابان شوش، فرماندهی پلیس راه آهن 63984965 – 021
یگوپ ناجا تهران، بزرگراه بسیج، نرسیده به میدان پل شهید کلاهدوز، خیابان شهید علی حبیبی، جنب منازل سازمانی یاران ولایت 39949635 – 021
دانشگاه علوم انتظامی تهران، انتهای بزرگراه شهید همت غرب، پس از پل رودخانه کن، جنب بانک قوامین، مجتمع مدیران 48931152 – 021
گزینش شرق تهران ورامین، چهارراه اسفندآباد، شهید رجایی جنوبی، انتهای کوچه شهید سهرودی، کوچه سرسبز 2، پلاک 1 21863438 – 021
شرق تهران شهریار، شهرک اداری، خیابان دولت، بعد از فرمانداری، نبش میدان شهید باهنر 21875762 – 021

 

نکات مهم استخدام نیروی انتظامی

برای کسب اطلاعات درباره مراکز گزینش نیروی انتظامی ناجا روی لینک کلیک کنید.

نکات مهم و تذکرات استخدامی نیروی انتظامی

سامانه ثبت نام فقط با سیستم عامل ویندوز سازگاری دارد و امکان ثبت نام فقط با این سیستم ممکن خواهد بود. پس بدین ترتیب مهم است که متقاضیان برای ورود و ثبت اطلاعات خود برای ثبت نام با رایانه و ویندوز عامل ویندوز اقدام کنند. در صورت اینکه از تلفن همراه و یا تبلت در هنگام ثبت نام استفاده کنید به دلیل اینکه اطلاعات به درستی ارسال نمی گردد و ثبت نام برای گزینش امکان پذیر نخواهد بود.

ثبت نام متقاضیان رایگان می باشد و لازم نیست داوطلبان هزینه ای از طریق اینترنت و یا درگاه های بانکی پرداخت کنند. پس داوطلبان هوشیار باشند که در هنگام ثبت نام هیچ وجهی پرداخت نمی گردد و سایت هایی که وجه دریافت می کنند تقلبی می باشند. اگر داوطلبان مسئله و یا سوالی داشتن می توانند به واحد گزینش و استخدام استان و محل سکونت خود مراجعه کنند.

کد ملی هر شخص به عنوان نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه در نظر گرفته شده است.

اگر داوطلبانی هستند که موفق به تکمیل اطلاعات خود نشده اند، می توانند تا اتمام مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه اطلاعات خود را تکمیل کرده و یا ویرایش دهند.

داوطلبان باید بدانند که ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام فراجا نمی باشد.

ملاک ثبت نام متقاضیان تکمیل اطلاعات و دریافت کد رهگیری می باشد. در این صورت داوطلبان باید در هنگام وارد کردن اطلاعات خود مانند نام و نام خانوادگی ، کد ملی، سال تولد، مدرک تحصیلی و مدل خود دقت بسیار زیادی داشته باشند. افرادی که اطلاعاتشان ناقص باشد برای آنها فراخوان صورت نمی گیرد.

 

شرایط ارفاقی استخدام فراجا

به طور حتم داوطلبان زیادی در فرآیند ثبت نام استخدام در نیروی انتظامی شرکت می کنند. اما این سازمان هر ساله لیستی را تحت عنوان شرایط ارفاقی منتشر می کند. منظور از شرایط ارفاقی این است که افرادی که واجد شرایط ذکر شده باشند در شرایط برابر با دیگران، در اولویت جذب توسط نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران می باشند. این شرایط عبارتند از:

☑️ افرادی که کارت پایان خدمت دارند در اولویت جذب می باشند. (به استثنای کارت معافیت پزشکی)

☑️ داوطلبانی که عضو فعال بسیج باشند، در اولویت پذیرش هستند.

☑️ متقاضیان عضو یابی شده و پلیس افتخاری احتمال پذیرش بالاتری دارند.

☑️ خانواده های گرانقدر شهدا، ایثارگران و جانبازان و نیروی های مسلح.

☑️ نخبگان علمی و ورزشی و استعداد های برتر در زمینه های مختلف، در اولویت استخدام فراجا می باشند.

 

استخدام نیرو های مسلح

 

برای کسب اطلاعات درباره ثبت نام استخدام ارتش روی لینک کلیک کنید.

 

استخدام نیرو های مسلح

استخدام نیرو های مسلح، یکی از مسائل پر اهمیت در جامعه است. این موضوع به دلیل تاثیر بسزایی که نیروهای مسلح بر حفظ امنیت و آرامش عمومی شهروندان در جامعه دارند، بسیار حیاتی است. نیروهای مسلح، از جمله نیروی ارتش، نیروی دریایی، نیروی هوایی و سایر نهادهای نظامی، وظایف مهمی را در جامعه برعهده دارند. آنها مسئول حفظ امنیت و آرامش عمومی، پاسداری از مرزها و تامین امنیت در برابر تهدیدات داخلی و خارجی هستند. علاوه بر آن، آنها مسئول حفظ حقوق و آزادی های شهروندان و حفاظت از منافع ملی هستند. با این حال هر ساله افراد زیادی تصمیم به شرکت در دانشگاه های افسری و یا آزمون یا استخدامی این نهاد ها می گیرند. افرادی که تصمیم ورود به نیرو های مسلح را می گیرند، باید از توان جسمی و روحی بسیار بالای برخوردار باشند و ویژگی های اخلاقی نظیر از خود گذشتگی، میهن پرستی و دیگر فضایل اخلاقی را در خود پروررش دهند چرا که خدمت در این نهاد ها، کار آسانی نمی باشد. در ادامه لیستی از استخدام های جاری نیروی های مسلح آورده شده است. داوطلبان با مراجعه به درگاه اینترنتی هر کدام از آنها، می توانند فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

عنوان مهلت ثبت نام
استخدام پدافند هوایی ارتش   تا 28 اردیبهشت 1402
استخدام نیروی زمینی ارتش در حال ثبت نام
استخدام نیروی دریایی ارتش تا 3 خرداد 1402

 

 

جدیدترین اخبار استخدام نیروی انتظامی

استخدام مقطع درجه داری نیروی انتظامی در سراسر کشور

ثبت نام داوطلبان مرد در مقطع درجه داری از میان دارندگان مدرک دیپلم رشته های نظری، فنی حرفه ای و کارو دانش آغاز شد. مهلت ثبت نام تا 29 اسفند 1402 می باشد. داوطلبان استخدام ناجا، باید در معد مقرر نسبت به انجام ثبت نام خود، اقدام کنند.

استخدام افسری نیروی انتظامی سال 1402

سازمان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز مرد در مقطع افسری (کارشناسی) در رشته های کامپیوتر و برق گرایش (الکترونیک و مخابرات) آزمون برگزار کند.

 

استخدام محدود پلیس زن در فرماندهی انتظامی استان البرز (استخدام فراجا)

رئیس مرکز گزینش و استخدام پلیس استان البرز خبر از استخدام محدود پلیس زن در مقطع درجه داری در فرماندهی انتظامی این استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری برنا، سرهنگ مراد جلالی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: فرماندهی انتظامی این استان در جهت تامین کادر نیروی انسانی و متخصص خود به منظور اجرای وظیفه خطیر این نهاد یعنی تامین نظم و امنیت شهروندان، از میان بانوان مومن و متعهد داوطلب خدمت در لباس مقدس فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فراجا) یا مدرک دیپلم در راستای خدمت در مقطع درجه داری استخدام به عمل می آورد. وی افزود: سهمیه استخدام محدود می باشد و داوطلبان واجد شرایط پس از طی مراحل گزینش و در صورت پذیرفته شدن به صورت پیمانی پنج ساله استخدام فراجای استان البرز می شوند. 

 

بنر خرجش فقط یک زنگه

 

پادکست صوتی مقاله

4.4/5 - (33 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

استخدام نیروی انتظامی ناجا در چه زمانی انجام می شود؟ 

استخدام خدام نیروی انتظامی ناجا در ارگان های مختلف آن در بازه زمانی 2 الی 20 آبان ماه ۱۴۰۲ انجام می شود. 

سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری چیست؟ 

سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری www.police.ir و gozinesh.police.ir است. 

افراد برای استخدام نیروی انتظامی چه شرایطی باید داشته باشند؟

تمامی شرایط عمومی  و اختصاصی در مقاله بیان شده است، لطفا مقاله را مطالعه کنید. 

نظرات

219 دیدگاه دربارهٔ «استخدام نیروی انتظامی 1402 {شرایط،زمان} | gozineshpolice»

 1. Avatar photo رضا گفت:

  سلام با برگه اشتغال ب تحصیل هم میشه ثبت نام کرد؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   بله امکانش هست

 2. Avatar photo حمید گفت:

  سلام تاریخ ثبت نام نیرو انتظامی چه وقت هست

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام داخل سایت پلیس اعلام میشود

 3. Avatar photo علی گفت:

  سلام خسته نباشید میتونم من از طریق دانشکده افسری امین بعد اینکه رستم رو یگان ویژه زدن درخواست بدم برای واحد نوپو یا جذب نوپو فقط از درجه داریه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام میتنید اقدام کنید البته با داشتن شرایط فیزیکی مناسب

 4. Avatar photo ناشناس گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
  من ۲۹ سالمه و دیپلم دارم و معدلم ۱۵/۹۶هستش
  من خودم بسیجی فعال دارم از گردانهای امنیتیه امام حسین (ع)
  و پدرم ایثارگر هستش
  اون تبصرههای گذاشتید به من میخوره و بعدا این تبصره که زدید
  من پدرم ایثارگر باشه ۲سال اصافه میشه و بعدا خودمم بسیجی باشم ۲ سال اضافه میشه
  خیلی علاقه دارم در فراجا استخدام بشم

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام حضوری مراجعه به مرکز گزیش

   1. Avatar photo ناشناس گفت:

    سلام و خسته نباشید خدمت مشاور عزیز صادقی
    من روی کارتم خورده اعصاب وروان و هیچ داروی در رابطه با این نوع بیماری مصرف نمیکنم
    میتونم از بیت رهبری نامه بگیرم برای استخدام شدنم
    تاثیری داره ؟

    1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

     سلام
     بله تاثیر دارد

     1. Avatar photo ناشناس گفت:

      سلام و خسته نباشید خدمت مشاور صادقی
      این که زدید بله تاثیر داره یعنی از بیت رهبری نامه ببرم اسنخدامم میکنن

     2. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

      سلام
      شانس تون بیشتر میشود

 5. Avatar photo می‌خوام استخدام نیرو انتظامی تهران انشالله گفت:

  می‌خوام استخدام نیرو انتظامی تهران انشالله بشم استخدام ۱۴۰۵

 6. Avatar photo سینا گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید من 29 سالمه معافیت ایثارگری دارم میتونم ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام دوست عزیز بستگی به مدرک تحصیلیتون دارد.

 7. Avatar photo امین گفت:

  وقت بخیر
  واسه کسی که بسیجی فعال داشته باشه برای درجه داری معدل کل باید ۱۲ باشه یا معدل کتبی؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   معدل کتبی نظری اگر هنرستان هستید معدل کل شما بررسی میشود

 8. Avatar photo 11 گفت:

  طلاعات محرمانه سپاه دولتی نری باج بگیر یا نشونه اکیپ خامنه تی بدی میکشند هشدار چون حقیقته چند وقته مردمو داره یواشی میکشه دروغی میگن عضو مجاهیدین خلق بوده موساد بوده اسرایل بوده تو از پشت پرده کارای خامنه ای خبر نداری چند وقته فهیده حکم خدا تو قران براش اومده از طریق خاام انبیا ولی حکومتو ول نمیکنه این اطلاعاتو نشونه سپاهی بدی میکشنت یا سر به نیستت میکنن بعدشم یه دروغو این عضو مجاهیدین خلق موساد اینا بوده اایات سوره ال عمران مربوط به چند مدت دیگه است درباره خاتم انبیا توضیح داده زیادی تابلوه ماله جنگ احد بدر اینا نیست ترجمه اینده نزدیک ایرانه و توش گفته ملت ایران بهترین امت از لحاض این که مردم به زورم شده مجبور میکردید حجاب اینا رعایت کنن و این سوره مال ایرانه خاتم انبیا در بین مردم الان تازه داستان خاتم انبیا مثله موسی و فرعونه و خامنه ای اولش نمیدونسته دشمن خوده همین خامنه ای خاتم انبیا اطلاعات محرمانه سپاه دولتی برو باج بگیراکیپ خامنه تی بدی شاید بکشند هشدار چون حقیقته تمام کشورا از سیستم جاسوسی با جن استفاده میکنن و اخبار قران میفهمن و دارن و خاتم انبیا همیجوری داره به همه کشورارو با جن داره بیم میده چون قراره ماه به زمین برخورد کنه

  باورش سخته هشدار میدم ولی این ترجمه رو پیشه اکیپ خامنه تی و سازمانه اطلاعاتی سپاه بری زنده بر نمیگردی فقط اونای که ریشه دار در علم قران هستن میفهمن و بعضیا

  ترجمه درست قران پیشگویی قران اگر بدانید موضوع خاتم انبیا چند وقت داغه اینا خبرای هست کسی زیاد نمیدونه این خبرا فقط سرویسای اطلاعاتی کشورا دنیا خبر دارن

  سوره قمر از اینده نزدیک اتفاق میفته و تقریبا یک سوم جمعت دنیا از بین میرن شهر گناه توش زیاده همجنس بازی ..

  به نام خداوند بخشنده بخشايشگر

  قيامت نزديك شد و ماه از هم شكافت! (1)

  و هرگاه نشانه و معجزه‏اى را ببينند روى گردانده، مى‏گويند: «اين سحرى مستمر است‏»! (2

  سوره ق

  آنها تعجب كردند كه پيامبرى انذارگر از ميان خودشان آمده؛ و كافران گفتند: «اين چيز عجيبى است! (2)

  خاتم انبیا از طریق جن و داره سرویس اطلاعاتی و جاسوسی کشورا هشدار میده این سرویسا از طریق ارتباط جن این حرفا جاسوسی میکنن و پیامبرم از همین طریق چند وقت داره هشدار میده کشورای دنیارو

  سوره الجن

  و اينكه مردانى از بشر به مردانى از جن پناه مى‏بردند، و آنها سبب افزايش گمراهى و طغيانشان مى‏شدند! (6)

  و اينكه آنها گمان كردند -همان‏گونه كه شما گمان مى‏كرديد- كه خداوند هرگز كسى را (به نبوت )مبعوث نمى‏كند! (7) این فکرای کافرای هست پر این دوره که اصلا فک نمیکردن اخرین فرستاده خدا بیاد

  و یه چیز دیگه در تورات انجیل تز اخرین فرستاده خدا چیز های هست مثلا در تورات اونو به اسم اعزاعیل به معنی بنده خدا و شخصیتش بیانگر وصف شده این بگو تو قران برای همینه و سوره ۴ قل چهاراتا بگو

  بگو: «من تنها پروردگارم را مى‏خوانم و هيچ كس را شريك او قرار نمى‏دهم!» (20)

  بگو: «من مالك زيان و هدايتى براى شما نيستم!» (21)

  بگو: «(اگر من نيز بر خلاف فرمانش رفتار كنم) هيچ كس مرا در برابر او حمايت نمى‏كند و پناهگاهى جز او نمى‏يابم؛ (22)

  تنها وظيفه من ابلاغ از سوى خدا و رساندن رسالات اوست؛ و هر كس نافرمانى خدا و رسولش كند، آتش دوزخ از آن اوست و جاودانه در آن مى‏مانند! (23)سوره الا سرا

  و هنگامى كه بخواهيم شهر و ديارى را هلاك كنيم، نخست اوامر خود را براى «مترفين‏» (و ثروتمندان مست شهوت) آنجا، بيان مى‏داريم، سپس هنگامى كه به مخالفت برخاستند و استحقاق مجازات يافتند، آنها را به شدت درهم مى‏كوبيم. (16 پولدارای دنیا م از همین طربق هشدار دریافت میکنن تقریبا ۷ ماه میشه وارد این داستان شده دنیا

  سوره الفتح

  به نام خداوند بخشنده بخشايشگر

  ما براى تو پيروزى آشكارى فراهم ساختيم!…

  منظور فتح عربستانه که بعد از شکافتن ماه از جمکران ظهور و به طرفه فتح عربستان

  سوره النبا چند وقت دیگه خبر قیامت مردم از هم میپرسن

  آنها از چه چيز از يكديگر سؤال مى‏كنند؟! (1)

  از خبر بزرگ و پراهميت (رستاخيز)! (2)

  سوره المححمته

  به نام خداوند بخشنده بخشايشگر

  اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد! دشمن من و دشمن خودتان را دوست نگيريد! شما نسبت به آنان اظهار محبت مى‏كنيد، در حالى كه آنها به آنچه از حق براى شما آمده كافر شده‏اند و رسول الله و شما را به خاطر ايمان به خداوندى كه پروردگار همه شماست از شهر و ديارتان بيرون مى‏رانند؛ اگر شما براى جهاد در راه من و جلب خشنوديم هجرت كرده‏ايد؛ (پيوند دوستى با آنان برقرار نسازيد!) شما مخفيانه با آنها رابطه دوستى برقرار مى‏كنيد در حالى كه من به آنچه پنهان يا آشكار مى‏سازيد از همه داناترم! و هر كس از شما چنين كارى كند، از راه راست گمراه شده است! (1)

  این سوره به اونای ایمان دارن میگه که ایرانیا رسول خدا رو از ایران بیرون میکنن بعد از ظهو از جمکران)

  سوره المدثر

  مرا با كسى كه او را خود به تنهايى آفريده‏ام واگذار! (11)

  همان كسى كه براى او مال گسترده‏اى قرار دادم، (12)

  ترجمه هر کسی هست از دین خدا قران نون میخورده

  و فرزندانى كه همواره نزد او (و در خدمت او) هستند، (13)

  منظور خوده شخص رو خامنه ای رو میگه در ادامه میفهمید

  و وسايل زندگى را از هر نظر براى وى فراهم ساختم! (14)

  باز هم طمع دارد كه بر او بيفزايم! (15)توهم زده بده نماینده خاتم انبیا است

  هرگز چنين نخواهد شد؛ چرا كه او نسبت به آيات ما دشمنى مى‏ورزد! (16)خاتم انبیا با خامنه ای لجه اینو سروسیشون میدونن

  و بزودى او را مجبور مى‏كنم كه از قله زندگى بالا رود (سپس او را به زير مى‏افكنم)! (17) اون توهم زده بوده نماینده امام زمانه قراره به زمین بخوره

  او (براى مبارزه با قرآن) انديشه كرد و مطلب را آماده ساخت! (18)بعد دید امام زمان بهش محل نمیزاره

  مرگ بر او باد! چگونه (براى مبارزه با حق) مطلب را آماده كرد! (19)

  باز هم مرگ بر او، چگونه مطلب (و نقشه شيطانى خود را) آماده نمود! (20)

  سپس نگاهى افكند، (21)

  بعد چهره درهم كشيد و عجولانه دست به كار شد؛ (22)

  سپس پشت (به حق) كرد و تكبر ورزيد، (23)چون خاتم انبیا با شخص خامنه ای دشمنه

  و سرانجام گفت: «اين (سخن) چيزى جز مردی افسون و سحرى شده نیست (24)

  این حرفو به سردارا سپاه سرویستی اطلاعاتی سپاه گفته وقتی فهمید خاتم انبیا دشمنشه

  اين فقط سخن انسان است (نه گفتار خدا)!» (25)

  سوره القصص

  به نام خداوند بخشنده بخشايشگر

  طسم! (1)

  اينها از آيات كتاب مبين است! (2)

  ما از داستان موسى و فرعون بحق بر تو مى‏خوانيم، براى گروهى كه (طالب حقند و) ايمان مى‏آورند! (3)این داستان فرعون یوده که اونام ایاته خدا رو تز دروغ ترجمه میکرده که الان خامنه ای ترجمه میکنه به نفع خودش اگه دقت کنید گفته خامنه ای مثل ال فرعون نمیدونست خاتم انبیا دشمنشه مثل داستان موسی

  ما مى‏خواهيم بر مستضعفان زمين منت نهيم و آنان را پيشوايان و وارثان روى زمين قرار دهيم! (5 قراره چندی از مستضفین زمین به قولی وارث زمین شن

  سوره ال عمران مال ایرانه ولی تو قران اونو برای گذشته ترجمه کردن جنگ احد بدر ترجمه کردن در صورتی که ماله ایرانه و این ایات اخر زمانی هست که قبل اومدن خاتم انبیا در ایران اتفاق میفته و اوله سوره حرفه خاتم انبیا زده اون ایه که گفته بگو در خشمتان بمیرید خطاب به خامنه ای و زیر دستاشه که از طریق جن منظور خاتم انبیا رو اونا تو سیستم اطلاعاتی سپاه میفهمن یکم پیچیده است توضیحش و گفته عادت ترجمه کردن حکومت خامنه ای مثله عال فرعونه و یه دروغ بزرگشنم اینه خاتم انبیا حجت ابن حسن دوازدهمین امامه و این که کتابه خدا دربارشون قضاوت کرده البته اینو تازگیا با اومدن خاتم انبیا فهمیدن و طبیعی که راستشو نگن و قایمش کنن چون به ضررشون خدا کم داده

  سوره ال عمران ماله اینده ایرانه داستان جنگ احد و بدر نیست این ایات مربوط به چند مدت دیگه است درباره خاتم انبیا توضیح داده زیادی تابلوه تازه داستان خاتم انبیا مثله موسی و فرعونه و خامنه ای اولش نمیدونسته دشمن خوده همین خامنه ای خاتم انبیا

  الم (1)

  معبودي جز خداوند يگانه زنده; و پايدار و نگهداري نيست. (2)

  (همان كسي كه) كتاب را بحق بر تو نازل كرد، كه با نشانه‏هاي) كتب پيشگامند، منطبق است; و تورات، و «انجيل‏» را. (3)

  پيشاپيش از آنان)، براي هدايت مردم فرستاد; و (نيز) كتاب‌هايي كه حق را از باطل مشخص مي‏رسد؟! نازل كرد; كساني كه به آيات خدا كافر شدند، كيفر شديدي دارند; و خداوند (براي كيفر بدكاران و كافران لجوج،) توانا و صاحب انتقام است. (4)

  هيؿ ؿيز، در آسمان و زمينه بر خدا مخفي نمي‏ماند! (بنابر اينجا) تدبير آنها)! بر او مشكل نيست.) (5)

  او كسي است كه شما را در رحم (مادران)، آن‌كه) كه مي‏ترسم تصوير مي‏فهمند؟! معبودي جز خداوند توانا و حكيم، نيست. (6)

  او كسي است كه اين كتاب (آسماني) را بر تو نازل كرد، كه قسمتي از آنان)، آيات «محكم‏» (صريح و روشن) است; كه اساس اين كتاب مي‏آورد؟ (و هر گونه پي‏جويي در آيات ديگر، با مراجعه به اينؿنين‏اند برطرف مي‏پروراندند، و قسمتي از آنان)، «متشابه‏» است (آياتي كه به خاطر بالا بودن سعادت)» مطلب و جهات ديگر، در نگاه اول، احتمالات مختلفي در آن مي‏دهند. ولي با توجه به آيات محكم، تفسير آنها)! آشكار مي‏پروراندند، اما) آنها)! كه در قلوبشان انحراف است؛) به دنبال متشابهاتند، تا فتنه، كنند (و مردم را گمراه سازند، و تفسير (نادرستي) براي آن مي‏شمريد)! در حالي كه تفسير آنها)! را، جز خدا و راسخان در علم، نمي‏دانند!» (آنها). كه به دنبال فهم و درك اسرار همواره) آيات قرآن در پرتوي علم و دانش الهي) مي‏گردانيم. «ما به همواره) آن ايمان آورديم; همواره) از طرف پروردگار ماست.» و جز صاحبان عقل، متذكر نمي‏شود؟!» (و اين حقيقت را درك نمي‏كنند)! (7) داستان جنگ احد و بدر نیست این ایات مربوط به چند مدت دیگه است درباره خاتم انبیا توضیح میده

  (راسخان در علم، مي‏گردانيم; «پروردگارا! دلسوز را، بعد از آن،) ما را هدايت كردي، (از راه حق) منحرف مگردان! و از سويشان خود، رحمها بر ما ببخش، زيرا تو بخشنده‏اي! (8)

  پروردگارا! تو مردم را، براي روزي كه ترديدي در آن نيست؛) جمع خواهي كرد; زيرا خداوند، از وعده خود، تخلف نمي‏كند)، (ما به تو و رحمت) بياوريد!»مي‏گويند: و به وعده رستاخيز و قيامت! ايمان داريم.)» (9)

  ثروتها و فرزندان كساني كه كافر شدند، نمي‏ترسيد)؟! آنان، را از (عذاب) خداوند باز دارد; (و از كيفر، رهايي بخشد.) و آنان، خود، آتش‏زا)! دوزخند. (10)

  (عادت آنان، در انكار و تحريف حقايق،) هم‏از عادت آل فرعون و كساني است كهنه از آنها)! بودند; آيات ما را تكذيب كردند، و خداوند آنها)! را به (كيفر) گناهانشان) گرفت; و خداوند، شديد العقاب است. (11)

  به آنها)! كه كافر شدند بگو: « (از پيروزي); موقت خود در جنگ احد، شاد نباشيد!) بزودي مغلوب خواهيد شد; (و سپيده در رستاخيز) به سويشان جهنم، محشور خواهيد شد. و ؿه بد جايگاهي است! (12)

  در دو گروه‏هايي كه (در مي‏گويد:) با هم رو به رو شدند، نشانه‏اي (و درس عبرت‏انگيز)، براي شما بود: يك گروه‌گروه در راه خدا نبرد مي‏شود; و جمع ديگري كه كافر بود، (در راه شيطان و بتراشد! در حالي كه آنها)! (گروه مؤمنان) را با ؿشم خود، دو برابر آن‌كه‏ذليل بودند، مي‏دانند! (و اين خود عاملي براي وحشت و شكست) آنها)! شد.)و خداوند، هر كس را بخواهد (و شايسته بداند)، با ياري خود، تاييد مي‏فهمند؟! در اينجا) عبرتي) است براي بي‏قيد (13)

  تازه تراپ و بایدنت هم قراره ورشکست شن حدیث سوره قلم ماله ایناست توضیحهش سخته بگم ولی حقیقته و فاصله ماه هم که به زمین نزدیک شده تحقیق کن
  بیشتر اخوندا قران برای گذشته ترجمه میکنن ولی ماله خاتم انبیاست مثلا سوره ال عمران حرف خاتم انبیا زده جنگ احد و بدر اینا نیست ترجمه اشتباست دلیل قران سوزی ربط به مساله قران داره بعد در سوره الجن گفته که سفینه‌های ابلیس درمورد خدا دروغ میگفتن به جن بهتر منتقی باشیم یوفو هم جز اطلاعات محرمانه بوده
  محمد اخرین فرستاده خدا معجزه اش قرانه که خدا از چند هزار سال فبل فکر یاد های بعضی مردمم حتی حرفای بعضیارو از جهنم و بهشتم تو قران گفته
  این ترجمه خیلی برا خامنه ای محرمانه است داره ادم میکشه که درز نکنه این اطلاعات فرو پاشی خامنه ای هست بهتره مراقبه خودت باشی گیره سپاهیا یا اشتر شعبی نیفتی

 9. Avatar photo محسن گفت:

  سلام وقت بخیر من 34 سالمه مادرم خانواده شهیده و پدرم ایثارگره خودمم دیپلم فنی دارم و چندتا مدرک فنی معتبر هم از سازمان فنی حرفه ای دارم کارت پایان خدمت هم دارم و عضو بسیج هم بودم آیا با این شرایط میشه استخدام بشم یا خیر?
  ممنون از پاسختون

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   به مراکز گزینش استان خود مراجعه کنید

 10. Avatar photo محسن گفت:

  سلام وقت بخیر من 34 سالمه مادرم خانواده شهیده و پدرم ایثارگره خودمم دیپلم فنی دارم و چندتا مدرک فنی معتبر هم از سازمان فنی حرفه ای دارم کارت پایان خدمت هم دارم و عضو بسیج هم بودم آیا با این شرایط میشه استخدام بشم یا خیر
  ممنون از پاسختون

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   بله حضوری تشریف ببرید گزینش ناجا

 11. Avatar photo محسن گفت:

  سلام وقت بخیر من 34 سالمه مادرم خانواده شهیده و پدرم ایثارگره خودمم دیپلم فنی دارم و چندتا مدرک فنی معتبر هم از سازمان فنی حرفه ای دارم آیا با این شرایط میشه استخدام بشم یا خیر
  ممنون از پاسختون

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور