ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

استخدام نیروی انتظامی 1402 {شرایط،زمان} | gozineshpolice

استخدام نیروی انتظامی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 استخدام نیروی انتظامی بسیار حساس بوده و متقاضیانی که در آزمون کتبی شرکت می کنند، می توانند با مطالعه نمونه سوالات آزمون نیروی انتظامی خودشان را برای گزینش آماده کنند. نیروی انتظامی، هر ساله بر اساس نیاز خود، افرادی که واجد شرایط هستند را به عنوان نیروی انسانی بر می گزیند. فراخوان جدید برای مقطع درجه داری استخدام پلیس 1402 از 26 بهمن 1401 الی 15 فروردین 1402 است که داوطلبان باید حتما در این بازه زمانی به سایت نام برده مراجعه کنند. 

این ارگان، هم از طریق تحصیل در دانشگاه افسری و هم از طریق پذیرش در مقطع درجه داری، نیرو جذب می کند. کلیه داوطلبان واجد شرایط، می توانند در زمان استخدام ناجا، از طریق مراجعه به سامانه استخدام نیروی انتظامی به نشانی gozinesh.police.ir برای ثبت نام، اقدام کنند.

با توجه به محدود بودن مهلت ثبت نام آزمون ناجا، شما می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا کارشناسان ایران تحصیل، فرآیند ثبت نام شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهند. شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی است که هیچگونه وابستگی به هیچ ارگان دولتی و خصوصی ندارد و تنها اطلاعات مندرج در اطلاعیه های این وبسایت را منعکس می کند.

اطلاعیه: داوطلبان برای پذیرش نیروی انتظامی می بایست در بازه سنی بین 22 تا 27 سال قرار داشته باشند.

زمان ثبت نام استخدام نیروی انتظامی

هر ساله ثبت نام برای استخدام داوطلبان مقاطع درجه داری و دانشکده های افسری از طریق سایت مربوطه به نشانی (police.ir) منتشر می شود. داوطلبان و متقاضیان استخدام ناجا باید همواره پیگیر اخبار باشند تا از زمان استخدام ناجا و ثبت نام با خبر شوند. پس داوطلبان باید بدانند که تاریخ دقیق از طریق سایت های مربوط اعلام می شوند. داوطلبان با در دست داشتن مدرک تحصیلی دیپلم در یکی از رشته های نظری و کاردانش و فنی و حرفه ای می توانند در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام فراخوان استخدام فراجا اقدام کنند.

نوع دیگر استخدام وجود دارد که بدون آزمون ممکن خواهد بود لذا داوطلبان باید از فراخوان نیروی انتظامی آگاهی داشته باشند. فراخوان جدید برای مقطع درجه داری از تاریخ 26 بهمن 1401 الی 15 فروردین 1402 می باشد که متقاضیان باید حتما در این بازه زمانی به سایت نام برده مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تاریخ تمدید و فراخوان جدید می توانید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند و از اخبار بروز در این مورد مطلع کنند.

سوال داری؟

برای کسب اطلاع از نحوه شرکت در مصاحبه استخدام نیروی انتظامی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

روش های استخدام نیروی انتظامی 

نیروی انتظامی شاخه‌ای از نیروهای مسلح ایران است، که وظایف پلیس نظامی و انتظامی را برعهده دارد. ورود به ناجا از دو طریق امکان پذیر است که این دو، شامل موارد زیر می باشند: 

1️⃣ ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی: دانشگاه های انتظامی امین هر ساله در مقطع افسری از طریق ثبت نام اینترنتی دانشجو جذب می نماید. داوطلبین مرد این دانشگاه وظیفه آموزش و تعلیم افسران پلیس مرد در ایران را برعهده دارد. متقاضیان پلیس زن از طریق ثبت نام در دانشگاه انتظامی کوثر می توانند در مقاطع افسری اقدام نمایند.

2️⃣ گزینش ناجا: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هر ساله به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مقطع استخدام درجه داری نیروی انتظامی و استخدامی افسری نیروی انتظامی از دو طریق “ثبت نام حضوری و مراجعه به مرکز گزینش” و همچنین “ثبت نام اینترنتی از طریق سایت police.ir” دعوت به همکاری می نماید و داوطلبین با توجه به شرایط استخدام نیروی انتظامی در بازه زمانی مشخص شده نسبت به ثبت نام اقدام می نمایند؛

توجه داشته باشید که ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام ناجا محسوب نمی گردد، پس از تکمیل فرم ثبت نام از داوطلبین فراخوان به عمل خواهد آمد.

شرایط استخدام ناجا

شرایط استخدام نیروی انتظامی 

سامانه نیروی انتظامی هر ساله برای تامین نیروی انسانی مورد نیازش متقاضیانی را پذیرش می کند. نحوه پذیرش بدین صورت می باشد که طی فراخوانی به کل کشور متقاضیان را از ثبت نام آگاه می کند. شرایط لازمه به طور کلی به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند که به شرح زیر می باشند: 

شرایط عمومی استخدام ناجا

اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام

اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن ها

تابعیت جمهوری اسلامی (داوطلبان باید ایرانی اصیل باشند و بدین معناست که پدر و مادر هر دو دارای شناسنامه ایرانی و ایرانی اصیل باشند)

عدم سابقه عضویت و یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی در زمان استخدام ناجا

عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی

نداشتن سو پیشینه کیفری

عدم اعتیاد به مواد مخدر

داشتن شرایط تحصیل و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نیاز

داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز به دلیل حساسیت بالای شغل نیروی انتظامی سلامت کامل الزامی است تا بتواند بدون هیچ مشکلی در شغل مورد نظر کار کند.

برای آشنایی با شرایط استخدام سرباز در ناجا، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

شرایط اختصاصی استخدام نیروی انتظامی

به غیر از شرایط عمومی، شرایط اختصاصی نیز وجود دارد که داوطلبین باید آگاهی کامل نسبت به این شرایط نیز داشته باشند. پس بسیار مهم است که داوطلبان قبل از این که سراغ ثبت نام بروند از تمامی شرایط آگاه باشند و اطلاعات کامل در این خصوص داشته باشند. شرایط اختصاصی استخدام فراجا به شرح زیر می باشد:

داشتن سن حداقل ۱۸ سال و حداکثر سن ۲۵ سال

داشتن معدل ۱۴ به بالا در هر یک از رشته ها الزامی است.

داشتن حداقل مدرک دیپلم در یکی از رشته های نظری و با کاردانش و فنی و حرفه ای

حداقل قد افراد متقاضی ۱۷۰ سانتی متر باید باشد.

حداقل معدل دیپلم برای تمامی رشته ها ۱۴ باید باشد. 

متقاضیان فارغ التحصیل کاردانی و با بالاتر نمی توانند ثبت نام کنند. 

داوطلبان که هر یک دارای شرایطی که در پایین نام برده می شود باشند زودتر جذب و پذیرش می شوند:

✔️ داشتن کارت پایان خدمت ( به استثنا کارت معافیت)

✔️ عضویت فعال در بسیج و پلیس افتخاری

✔️ فرد از خانواده معظم شهدا باشد و ایثارگران و جانبازان و نخبگان عملی و ورزشی

لازم به ذکر است تا بدانید زمانی که رمز کلمه عبور را فراموش کردید کافی است کد ملی تان را از طریق تلفن همراه به مدیریت گزینش استان اعلام کنید. علاوه بر این، داوطلبان فقط یکبار می توانند در این سامانه ثبت نام کنند و شخصی که کد رهگیری دریافت می کند بدین معنا می باشد که ثبت نام او با موفقیت انجام شده است.

شرایط اختصاصی استخدام ناجا

برای کسب اطلاع از شرایط شرایط استخدام سازمان کشتیرانی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شرایط عمومی استخدام نیروی انتظامی خانم ها

پذیرش و استخدام نیروی انتظامی خانم ها کمی متفاوت تر از آقایان می باشد به طوری که طبق یک فراخوان جدا به کل کشور اعلام می شود و زمان فراخوان خانم ها با آقایان فرق دارد. خانم ها در زمان فراخوان آقایان نمی توانند وارد سیستم نیرو انتظامی برای ثبت نام شوند و باید در بازه زمان تعببن شده برای خانم ها اقدام به ثبت نام کنند. متقاضیان خانم که قصد شرکت در ثبت نام نیروی انتظامی دارند باید بدانند که ثبت نام دارای شرایط عمومی و اختصاصی می باشد. شرایط از دو بخش نام برده تشکیل می شود شرایط عمومی استخدام فراجا برای خانم ها عبارت اند از موارد به شرح زیر است که شباهت زیادی به شرایط عمومی آقایان دارد.

☑️ اعتقاد داشتن متقاضیان به دین اسلام

☑️ داشتن تابعیت ایرانی برای داوطلبان اجباری می باشد به صورتی که مادر و پدرشان نیز باید دارای شناسنامه ایرانی اصیل باشند.

☑️ اعتقاد داشتن به ولایت فقیه و قانون اساسی و داشتن آمادگی برای فداکاری در راه ولایت فقیه و قانون اساسی

☑️ نداشتن سابقه عضویت در گروه های سیاسی به خصوص گروه های مخالف با جمهوری اسلامی ایران

☑️ نداشتن هیچ گونه وابستگی و سابقه عضویت در گروه های سیاسی در زمان ثبت نام برای نیروی انتظامی

☑️ نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری موثر در پرونده خود

☑️ نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری که فرد را از خدمات دولتی محروم کند.

☑️ نداشتن اعتیاد به مواد مخدر که جزو یکی از شرایط استخدام می باشد

☑️ دارا بودن شرایط جسمی و روحی سالم برای انجام خدمت های مورد نیاز نیروی انتظامی

☑️ داشتن شرایط لازم تحصیلی و تخصصی مورد نظر با شغل نیروی انتظامی

اطلاعیه

با توجه به نزدیک بودن تاریخ اتمام ثبت نام، شما می توانید برای کسب اطمینان از واجد شرایط بودن خود، از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید و علاوه بر بررسی چک لیست شرایط کامل مورد نیاز برای استخدام نیروی انتظامی، ادامه فرآیند ثبت نام را نیز به کارشناسان مجرب ایران تحصیل بسپارید. 

شرایط اختصاصی استخدام نیروی انتظامی بانوان

داوطلبان باید متوجه شده باشند که شرایط عمومی و اختصاصی برای استخدام خانم ها هم وجود دارد. در شرایط عمومی تقریبا با آقایان یکسان می باشند ولی در شرایط اختصاصی فرق دارند که این شرایط نیز در زمان ثبت نام اعلام می گردند. شرایط اختصاصی استخدام فراجا به طور معمول بدین شرح می باشد:

✔️ خانم ها باید حتما مدرک تحصیلی دیپلم در رشته های نظری و کاردانش و فنی حرفه ای داشته باشند. ثبت نام برای افرادی که مدرک کاردانی و بالاتر دارند امکان پذیر نمی باشد. اگر هم این دسته از افراد ثبت نام کنند بی اثر می باشد.

✔️ خانم ها باید حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۲۳ سال سن داشته باشند

✔️ داوطلبان باید معدل دیپلمشان بالای ۱۴ در تمامی رشته ها باشد.

✔️ شرط ثبت نام خانم ها در نیروی انتظامی داشتن قد حداقل ۱۶۰ سانتی متر می باشد.

نکته: حداقل معدلی که برای افراد دارای بسیجی فعال و خانواده های ایثارگر و جانباز و… در نظر گرفته شده است ۱۲ است. این شرط هم برای خانم ها و آقایان یکسان می باشد و تمامی افراد دارای معدل بالای ۱۲ داشته باشند، می توانند ثبت نام کنند.

برای آشنایی با نحوه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان کلیک کنید. 

نحوه استخدام نیروی انتظامی ناجا

نحوه استخدام ناجا

باید عرض کنیم که ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی ناجا به صورت آنلاین و از طریق ورود به سامانه های مشخصی همچون سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری یعنی gozinesh.police.ir صورت می گیرد. به عنوان نمونه مراحل ثبت نام در سامانه ذکر شده را خدمت شما عرض می کنیم. 

ورود به سامانه گزینش ناجا به نشانی gozinesh.police.ir

کلیک کردن بر روی گزینه گزینش

فشردن کلید پذیرش شرایط و ثبت نام

کامل کردن کلیه فرم های ثبت نام

 

برای استخدام نیروی هوایی ارتش روی لینک کلیک کنید.

 

راهنمای تصویری ثبت نام استخدام نیروی انتظامی 

همان طور که در بخش پیشین مقاله بیان کردیم، هر یک از داوطلبان برای ثبت نام در استخدام نیروی انتظامی، باید به صورت اینترنتی اقدام نمایند. برای این کار آن ها باید مراحلی را طی نمایند که این مراحل، به شرح زیر می باشند: 

1️⃣ در مرحله اول، آن ها باید به نشانی الکترونیکی gozinesh.police.ir مراجعه کرده و از بین گزینه ها، گزینه «گزینش یا استخدام» را انتخاب نمایند. سپس، صفحه ای مقابل آن ها باز می شود که باید بر روی عبارت «ثبت نام» کلیک کنند. 

امانه ثبت نام متقاضیان استخدام پلیس

2️⃣ در این مرحله از ثبت نام استخدام فراجا، متقاضیان باید تمامی شرایط و تذکرات را به خوبی مطالعه کرده و سپس گزینه «پذیرش شرایط و ثبت نام» را انتخاب نمایند. 

ثبت نام در سامانه ناجا

3️⃣ در مرحله سوم، افراد باید تمامی اطلاعات خواسته شده اعم از: نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت، رشته، مقطع تحصیلی، معدل، استان، تاریخ تولد، شماره موبایل، آدرس ایمیل و …. را به درست وارد نمایند. در انتها، باید کد امنیتی که در کادر نمایش داده شده است را در بخش مربوطه به درستی وارد کرده و بر روی عبارت ثبت نام کلیک نمایند. اگر تمامی اطلاعات به درستی وارد شده باشند، کد رهگیری به افراد داده می شود که این کد به منزله تکمیل فرایند ثبت نام است. آن ها باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند. 

ثبت اطلاعات هویتی

مراکز گزینش استخدام فراجا

افرادی که توانسته اند آزمون کتبی را با موفقیت پشت سر بگذارند، باید جهت انجام معاینات پزشکی، انجام تست ورزش و… به مراکز گزینش استخدام فراجا مراجعه کنند. در ادامه جدول مربوط به نشانی هرکدام از این مراکز ارائه شده است:

 مراکز گزینش استخدام فراجا
آذربایجان شرقی تبریز، میدان جهاد، کلینیک کوثر 2183765 – 041
آذربایجان غربی ارومیه، جاده سلماس، نیروی انتظامی ارومیه 2183223 – 044
اردبیل کمربندی دوم، محله شهریار طبقه 2 2183431 – 045
البرز کرج، میدان توحید، رو به روی بانک صادرات 21873081 -021
اصفهان خیابان آیت الله طبیب – ابتدای کوچه سرلت 2187168 – 031
ایلام بلوار شهید بهشتی، پشت ستاد فرماندهی مرکز
2182373 – 084
بوشهر میدان قدس، بلوار رئیس علی دلواری 33331645 – 077
تهران میدان فردوسی – نرسیده به خیابان نجات الهی، پلاک 250 73046974 – 021
چهارمحال بختیاری شهرکرد، جنب پلیس راهور مرکز استان 2182653 – 038
خراسان رضوی مشهد ، رضا شهر، جنب اداره آگاهی 2183822 – 051
خراسان شمالی بجنورد، بلوار ولایت، خیابان 24 متری زندان، کنار معاونت نظام وظیفه عمومی 24 واحدی ناجا، پلاک 1 2182623 – 058
خراسان جنوبی بیرجند، خیابان شهید بهشتی، تقاطع شهید نواب صفوی (20 متری دوم)، ضلع جنوبی ستاد مرزبانی
21822302 – 056
خوزستان فلکه ساعت، خیابان شهید فاطمی، کنار مجتمع انتظامی امام سجاد (ع) 2183044 – 061
زنجان بزرگراه 22 بهمن، ضلع جنوبی جنب معاونت وظیفه عمومی ساختمان امام رضا (ع) 21821644 – 024
سمنان میدان معلم، بلوار استقلال، نبش کوچه شهید شیرودی 2182455 – 023
سیستان و بلوچستان زاهدان، بلوار مطهری، خیابان جهاد، رو به روی فرمانداری 2183459 – 054
فارس شیراز، میدان ولی عصر (عج)، بلوار سلمان فارسی، رو به روی درب شمالی، ترمینال شهید کار اندیش 2182718 – 071
قزوین سه راه خیام، رو به روی خیابان ملک آباد، پلاک 160 2182339 – 028
قم خیابان امام خمینی، جنب کلانتری 17، طبقه 2، ساختمان معاونت اجتماعی
2182576 – 025
کردستان سنندج، خیابان ژاندارمری، کوچه انتظام، جنب معاونت آگاهی 2185914 – 087
کرمان خیابان قدس، خیابان معلم، جنب اداره کل آموزش و پرورش 2183124 – 034
کرمانشاه بلوار شهید شیرودی، پشت پارک فدک، کوچه 100، ساختمان سابق کلانتری کشمیر 34218863 – 083
کهگیلویه و بویر احمد یاسوج، بلوار 60 متری امام خمینی (ره)، روبروی شهرداری، نبش گلستان 11، طبقه 2 2182728 – 074
گلستان گرگان، میدان بسیج، پل فتح باغ (انجیر آب)، کنار ستاد فرماندهی انتظامی استان 21821539 – 017
گیلان رشت، میدان مصلی، بلوار شهید آیت الله مدرس، کوچه شهید گلی پور 2183792 – 013
لرستان خرم آباد، میدان 22 بهمن (میدان کیو)، بلوار ولی عصر (عج)، ستاد انتظامی شهرستان خرم آباد، ضلع شمالی ستاد، ساختمان سابق کلانتری 15 2182739 – 066
مازندران ساری، میدان امام حسین، فرماندهی استان
2182506 – 011
مرکزی اراک، خیابان دانشگاه، ساختمان بنیاد تعاون، طبقه دوم 2186549 – 086
هرمزگان بندرعباس، خیابان آیت الله مطهری، مصلی، جنب دادسرای عمومی و انقلاب 21825454 – 076
همدان خیابان گلزار، ساختمان نیروی انتظامی (معاونت آموزش)، طبقه سوم 32182888 – 081
یزد خیابان سلمان شمالی، نرسیده به چهارراه آموزش و پرورش، کوچه 30 (رضا )، پلاک 538 2187210 – 035
گزینش ستاد میدان فردوسی، خیابان قرنی، نرسیده به نجات الهی، پلاک 250 73046865 – 021
آماد و پشتیبانی ناجا تهران، جاده مخصوص کرج، کنار بانک قوامین 48036272 – 021
پلیس پیشگیری ناجا تهران، میدان راه آهن، ابتدای خیابان شوش، فرماندهی پلیس راه آهن 63984965 – 021
یگوپ ناجا تهران، بزرگراه بسیج، نرسیده به میدان پل شهید کلاهدوز، خیابان شهید علی حبیبی، جنب منازل سازمانی یاران ولایت 39949635 – 021
دانشگاه علوم انتظامی تهران، انتهای بزرگراه شهید همت غرب، پس از پل رودخانه کن، جنب بانک قوامین، مجتمع مدیران 48931152 – 021
گزینش شرق تهران ورامین، چهارراه اسفندآباد، شهید رجایی جنوبی، انتهای کوچه شهید سهرودی، کوچه سرسبز 2، پلاک 1 21863438 – 021
شرق تهران شهریار، شهرک اداری، خیابان دولت، بعد از فرمانداری، نبش میدان شهید باهنر 21875762 – 021

 

نکات مهم استخدام نیروی انتظامی

برای کسب اطلاعات درباره مراکز گزینش نیروی انتظامی ناجا روی لینک کلیک کنید.

نکات مهم و تذکرات استخدامی نیروی انتظامی

سامانه ثبت نام فقط با سیستم عامل ویندوز سازگاری دارد و امکان ثبت نام فقط با این سیستم ممکن خواهد بود. پس بدین ترتیب مهم است که متقاضیان برای ورود و ثبت اطلاعات خود برای ثبت نام با رایانه و ویندوز عامل ویندوز اقدام کنند. در صورت اینکه از تلفن همراه و یا تبلت در هنگام ثبت نام استفاده کنید به دلیل اینکه اطلاعات به درستی ارسال نمی گردد و ثبت نام برای گزینش امکان پذیر نخواهد بود.

ثبت نام متقاضیان رایگان می باشد و لازم نیست داوطلبان هزینه ای از طریق اینترنت و یا درگاه های بانکی پرداخت کنند. پس داوطلبان هوشیار باشند که در هنگام ثبت نام هیچ وجهی پرداخت نمی گردد و سایت هایی که وجه دریافت می کنند تقلبی می باشند. اگر داوطلبان مسئله و یا سوالی داشتن می توانند به واحد گزینش و استخدام استان و محل سکونت خود مراجعه کنند.

کد ملی هر شخص به عنوان نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه در نظر گرفته شده است.

اگر داوطلبانی هستند که موفق به تکمیل اطلاعات خود نشده اند، می توانند تا اتمام مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه اطلاعات خود را تکمیل کرده و یا ویرایش دهند.

داوطلبان باید بدانند که ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام فراجا نمی باشد.

ملاک ثبت نام متقاضیان تکمیل اطلاعات و دریافت کد رهگیری می باشد. در این صورت داوطلبان باید در هنگام وارد کردن اطلاعات خود مانند نام و نام خانوادگی ، کد ملی، سال تولد، مدرک تحصیلی و مدل خود دقت بسیار زیادی داشته باشند. افرادی که اطلاعاتشان ناقص باشد برای آنها فراخوان صورت نمی گیرد.

 

شرایط ارفاقی استخدام فراجا

به طور حتم داوطلبان زیادی در فرآیند ثبت نام استخدام در نیروی انتظامی شرکت می کنند. اما این سازمان هر ساله لیستی را تحت عنوان شرایط ارفاقی منتشر می کند. منظور از شرایط ارفاقی این است که افرادی که واجد شرایط ذکر شده باشند در شرایط برابر با دیگران، در اولویت جذب توسط نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران می باشند. این شرایط عبارتند از:

☑️ افرادی که کارت پایان خدمت دارند در اولویت جذب می باشند. (به استثنای کارت معافیت پزشکی)

☑️ داوطلبانی که عضو فعال بسیج باشند، در اولویت پذیرش هستند.

☑️ متقاضیان عضو یابی شده و پلیس افتخاری احتمال پذیرش بالاتری دارند.

☑️ خانواده های گرانقدر شهدا، ایثارگران و جانبازان و نیروی های مسلح.

☑️ نخبگان علمی و ورزشی و استعداد های برتر در زمینه های مختلف، در اولویت استخدام فراجا می باشند.

 

استخدام نیرو های مسلح

 

برای کسب اطلاعات درباره ثبت نام استخدام ارتش روی لینک کلیک کنید.

 

استخدام نیرو های مسلح

استخدام نیرو های مسلح، یکی از مسائل پر اهمیت در جامعه است. این موضوع به دلیل تاثیر بسزایی که نیروهای مسلح بر حفظ امنیت و آرامش عمومی شهروندان در جامعه دارند، بسیار حیاتی است. نیروهای مسلح، از جمله نیروی ارتش، نیروی دریایی، نیروی هوایی و سایر نهادهای نظامی، وظایف مهمی را در جامعه برعهده دارند. آنها مسئول حفظ امنیت و آرامش عمومی، پاسداری از مرزها و تامین امنیت در برابر تهدیدات داخلی و خارجی هستند. علاوه بر آن، آنها مسئول حفظ حقوق و آزادی های شهروندان و حفاظت از منافع ملی هستند. با این حال هر ساله افراد زیادی تصمیم به شرکت در دانشگاه های افسری و یا آزمون یا استخدامی این نهاد ها می گیرند. افرادی که تصمیم ورود به نیرو های مسلح را می گیرند، باید از توان جسمی و روحی بسیار بالای برخوردار باشند و ویژگی های اخلاقی نظیر از خود گذشتگی، میهن پرستی و دیگر فضایل اخلاقی را در خود پروررش دهند چرا که خدمت در این نهاد ها، کار آسانی نمی باشد. در ادامه لیستی از استخدام های جاری نیروی های مسلح آورده شده است. داوطلبان با مراجعه به درگاه اینترنتی هر کدام از آنها، می توانند فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

عنوان مهلت ثبت نام
استخدام پدافند هوایی ارتش   تا 28 اردیبهشت 1402
استخدام نیروی زمینی ارتش در حال ثبت نام
استخدام نیروی دریایی ارتش تا 3 خرداد 1402

 

 

جدیدترین اخبار استخدام نیروی انتظامی

استخدام مقطع درجه داری نیروی انتظامی در سراسر کشور

ثبت نام داوطلبان مرد در مقطع درجه داری از میان دارندگان مدرک دیپلم رشته های نظری، فنی حرفه ای و کارو دانش آغاز شد. مهلت ثبت نام تا 29 اسفند 1402 می باشد. داوطلبان استخدام ناجا، باید در معد مقرر نسبت به انجام ثبت نام خود، اقدام کنند.

استخدام افسری نیروی انتظامی سال 1402

سازمان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز مرد در مقطع افسری (کارشناسی) در رشته های کامپیوتر و برق گرایش (الکترونیک و مخابرات) آزمون برگزار کند.

 

استخدام محدود پلیس زن در فرماندهی انتظامی استان البرز (استخدام فراجا)

رئیس مرکز گزینش و استخدام پلیس استان البرز خبر از استخدام محدود پلیس زن در مقطع درجه داری در فرماندهی انتظامی این استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری برنا، سرهنگ مراد جلالی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: فرماندهی انتظامی این استان در جهت تامین کادر نیروی انسانی و متخصص خود به منظور اجرای وظیفه خطیر این نهاد یعنی تامین نظم و امنیت شهروندان، از میان بانوان مومن و متعهد داوطلب خدمت در لباس مقدس فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فراجا) یا مدرک دیپلم در راستای خدمت در مقطع درجه داری استخدام به عمل می آورد. وی افزود: سهمیه استخدام محدود می باشد و داوطلبان واجد شرایط پس از طی مراحل گزینش و در صورت پذیرفته شدن به صورت پیمانی پنج ساله استخدام فراجای استان البرز می شوند. 

 

بنر خرجش فقط یک زنگه

 

پادکست صوتی مقاله

4.4/5 - (33 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

استخدام نیروی انتظامی ناجا در چه زمانی انجام می شود؟ 

استخدام خدام نیروی انتظامی ناجا در ارگان های مختلف آن در بازه زمانی 2 الی 20 آبان ماه ۱۴۰۲ انجام می شود. 

سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری چیست؟ 

سامانه استخدام نیروی انتظامی افسری www.police.ir و gozinesh.police.ir است. 

افراد برای استخدام نیروی انتظامی چه شرایطی باید داشته باشند؟

تمامی شرایط عمومی  و اختصاصی در مقاله بیان شده است، لطفا مقاله را مطالعه کنید. 

نظرات

229 دیدگاه دربارهٔ «استخدام نیروی انتظامی 1402 {شرایط،زمان} | gozineshpolice»

 1. Avatar photo Amin گفت:

  سلام وقت بخیر من روی ساعد دستم خالکوبی دارم خاستم بدونم اگه برم و درمان کنم و با لیزر تتو رو پاک کنم استخدام میشم یا بهم گیر نمیدن؟! جواب بدید لطفا

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   اگر مشخص نباشه منعی برای استخدام نخواهید داشت

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

  ثبت نام دانشگاه افسری ارتش + شرایط 1403 | ورود aja.ir

  ارتش جمهوری اسلامی ایران، هر ساله به منظور جذب دانشجو برای دانشگاه های افسری، یک آزمون کتبی را برگزار می کند. افرادی که در این آزمون شرکت می کنند، همگی باید یا سال آخر دوره دوم متوسطه باشند و یا...
 • ثبت نام در دانشگاه افسری کوثر بانوان

  ثبت نام در دانشگاه افسری کوثر بانوان {شرایط سال 1403 }

  دانشگاه افسری کوثر برای تعلیم و تربیت این بانوان عزیز بوده و آن ها می توانند بعد از گذراندن واحدهای این دانشگاه در نیروی انتظامی استخدام شوند. بسیاری از بانوان علاقه مند به استخدام در نیروی انتظامی به عنوان پلیس...
 • شرایط استخدام نیروی انتظامی

  شرایط استخدام نیروی انتظامی ۱۴۰۲ + سنی و فیزیکی | gozineshpolice

  شرایط استخدام نیروی انتظامی از جمله الزاماتی است که نداشتن یکی از آن ها باعث جلوگیری از استخدام شما خواهد شد. در نتیجه تسلط بر این شرایط بسیار اهمیت دارد و احتمال قبولی شما را بسیار بالا خواهد برد. استخدام...
 • استخدام درجه داری نیروی انتظامی

  استخدام درجه داری نیروی انتظامی ۱۴۰۲ + ثبت نام | gozineshpolice

  آیا زمان استخدام درجه داری نیروی انتظامی ۱۴۰۲ مشخص شده است؟ مهلت اولیه ثبت نام درجه داری سال گذشته که از سوی ناجا اعلام شد، آبان 1401 بود که بعد از اتمام این مهلت سازمان ناجا اقدام به تمدید زمان ثبت...
تماس با مشاور