ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

استخدام سپاه پاسداران ۱۴۰۲ + زمان، شرایط و مراحل گزینش | ایران تحصیل

استخدام سپاه
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

داوطلبان علاقه مند به استخدام سپاه پاسداران سال ۱۴۰۲ می توانند در صورت برخورداری از شرایط تعیین شده از سوی این سازمان، در آزمون استخدامی شرکت کنند. متقاضیان می توانند از طریق فراخوان سپاه پاسداران یا ثبت نام در دانشگاه امام حسین، از زمان و نحوه اسم نویسی جهت استخدام در سپاه پاسداران مطلع شوند. زمان استخدام سپاه پاسداران، در یک بازه زمانی مشخصی نیست و این سازمان بر اساس نیاز به نیروی انسانی جدید، طی فراخوانی اقدام به برگزاری آزمون می کند.

آخرین و مهم ترین مرحله استخدام سپاه پاسداران مصاحبه ای است که اگر فرد در آن قبول نشود قبولی در مراحل قبلی برای وی بی فایده خواهد بود و نمی تواند به عنوان نیروی انسانی به این ارگان اضافه شود، قبولی در مصاحبه استخدامی این ارگان بدون اطلاع از نوع سوالات امری بسیار دشوار است، از همین جهت توصیه می کنیم تا قبل از شرکت در مصاحبه و درخواست استخدام سپاه پاسداران با برقراری تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ ضمن دریافت مشاوره اقدام به بررسی نمونه سوالات و شرایط نهایی گزینش کنید.

زمان استخدام سپاه در سال ۱۴۰۲

استخدام سپاه پاسداران برای تمامی داوطلبینی که دارای شرایط استخدام می باشد محیا می باشد و متقاضیان باید در زمانی که سپاه فراخوان های خود را اعلام می دارد برای ثبت نام اقدام نمایند.

زمان استخدام سپاه پاسداران بنا به به نیاز نیروهای سپاه متفاوت است و در سال جاری هنوز درخواستی برای نیرو نداشته اند و با توجه به نیاز به نیروهای انسانی درخواست های خود را اعلام می دارند.

📢 اطلاعیه 📢

سپاه می تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل دارای مدرک تحصیلی پایان دوره ابتدایی می باشند با اخذ تعهد 5 سال خدمت نظامی و یا سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید. 

نحوه ثبت نام سپاه پاسداران 

برای استخدام در سپاه پاسداران  می توان از روش های مختلفی بر اساس شرایط متقاضی اقدام به ثبت نام نمود. روش های به شرح زیر است:

استخدام در سپاه پاسداران از طریق دانشگاه افسری برای این روش فرد متقاضی باید در زمان انتخاب رشته، دانشگاه های زیر نظر سپاه مانند دانشگاه امام حسین را انتخاب نماید و پس از قبولی  در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.
استخدام در سپاه پاسداران از طریق آموزشگاه های نظامی افراد علاقه مند می توانند در آموزشگاه های نظامی، هنرستان های و یا دبیرستان های زیر نظر سپاه ثبت نام کرده و مدرک مورد تایید زیر نظر  آموزشگاه از سپاه پاسداران دریافت نمایند.
استخدام در سپاه پاسداران از طریق فراخوان  در این روش متقاضی باید منتظر فراخوان های استخدامی سپاه باشد و پس از اعلام برای ثبت نام به واحد گزینش استان خود مراجعه نماید.

شرایط استخدام سپاه پاسداران ۱۴۰۲

 پیرو قانون 190 اصل مقررات جذب سپاه پاسداران، استخدام افراد در سپاه پاسداران با گزینش افراد واجد شرایط صورت خواهد پذیرفت. در واقع، افراد برای پذیرش در سپاه باید برخی از شرایط عمومی و تخصصی را دارا باشند که آن ها را در ادامه بیان خواهیم کرد.

همچنین شما میتوانید برای آشنایی با نحوه استخدام دانشگاه افسری ارتش روی این لینک کلیک کنید.

شرایط عمومی استخدام سپاه پاسداران

 

عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر، فرد متقاضی نباید هیچگونه اعتیاد به مواد مخدر و حتی سیگار داشته باشد.
سن متقاضیان بین شانزده تا چهل سال باشد. این مورد نیز بسیار مهم است و با سن شناسنامه ای افراد تطبیق داده خواهد شد.
داشتن شرایط جسمانی، تخصص و روحیات مرتبط با شاخه و زیرگروه مورد تقاضا. سپاه شاخه های متعددی دارد که بسته به فعالیت در هر شاخه افراد باید توانایی های لازم برای آن زمینه را داشته باشند.
داشتن عدم سو پیشینه کیفری و حسن شهرت. این مورد نیز بر نداشتن هیچگونه پرونده کیفری اشاره دارد که افراد باید بدون سابقه جزایی و کیفری باشند.
هیچ گونه وابستگی ذهنی و عملی به هر یک از گروه ها، احزاب معاند و غیره را نداشته باشد. این مورد هم شامل خود شخص و هم کلیه افراد نزدیک درجه 1 و درجه 2 می شود زیرا اگر در فرایند استخدام متوجه خلاف این موضوع شوند، استخدام منتفی خواهد شد.
تابعیت و اصلیت متقاضیان فقط باید ایرانی باشد. منظور از این مورد این است که فرد دارای شناسنامه ایرانی بوده و تابعیت کشورهای خارجی را نداشته باشد.
اعتقاد قلبی و التزام عملی به اصل ولایت فقیه. منظور از این مورد قبول داشتن ولایت فقیه و آگاهی از کلیه احکام دینی است که ممکن است در فرایند استخدام نیز سوالاتی را راجع به احکام از افراد بپرسند.
متقاضیان استخدام می بایست به دین اسلام اعتقاد و التزام کافی داشته باشند. اعتقاد به دین اسلام باید به صورت رسمی و قلبی باشد.

نحوه ثبت نام سپاه پاسداران 

شرایط اختصاصی استخدام سپاه پاسداران

علاوه بر شرایط عمومی ذکر شده، افراد برای استخدام سپاه پاسداران باید شرایط اختصاصی نیز دارا باشند. برخی از مهم ترین این شرایط، شامل موارد زیر می باشند:

📌 افراد باید حداقل 18 و حداکثر 40 سال داشته باشند.

📌 تمامی متقاضیان باید در مقطع تحصیلی مورد تایید سازمان به کار گیرنده متقاضی، مدرک داشته باشند.

📌 افراد باید در رشته مرتبط با شغل مورد نظر سپاه پاسداران، مدرک معتبری داشته باشند.

 

 

📢 اطلاعیه 📢

خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده اند به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می گردد و در صورتی که قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت مستعفی یا بر کنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

 

شرایط استخدام برای کارمندان

استخدام کارمندی در سپاه با شرایطی خاص و به دو صورت امکان پذیر است. یکی از مواردی که شما می توانید در سپاه استخدام شوید، مدرک تحصیلی تان بوده و مورد دوم، چنانچه شما مهارت بالایی در زمینه های مختلف داشته باشید، می توانید با استفاده از این مهارت ها و حداقل سواد به استخدام این ارگان درآیید. فراموش نکنید در این حالت ممکن است شرط معدل برای استخدام در سپاه نیز در نظر گرفته شود.

سپاه پاسداران می تواند برای تامین نیروی مورد نیاز خود، از بین افرادی که دارای مهارت های بسیاری هستند با حداقل سواد و با صرف 5 سال خدمت نظامی و یا 6 سال خدمت کارمندی، پس از اتمام دوره، داوطلبان و متقاضیان را پذیرش نمایند. افرادی که بدین صورت استخدام می شوند پیمانی خواهند بود و تمدید قرارداد و همچنین تجدید قرارداد برای این دسته از افراد، مجاز نخواهد بود.

چنانچه سپاه پاسداران به نیروهایی در رشته های مختلف نیاز داشته باشد، می تواند با استفاده از طول مدت قرارداد و همچنین از بین افرادی که به پذیرش سپاه در آمده و استخدام شده اند، نیروهای مدنظر خود را پذیرش نماید. تمامی مواردی که مربوط به آموزش، ترفیع رتبه و همچنین درجه آنها و تصمیماتی از این قبیل، با استفاده از قوانین و مقررات صورت خواهد پذیرفت.

 

برای اطلاع از شرط معدل برای استخدام سپاه بر روی لینک کلیک کنید.

 

شرایط استخدام در دانشگاه امام حسین

همان طور که می دانید دانشگاه امام حسین یک دانشگاه وابسته به سپاه پاسداران است که از طریق کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری، دانشجو جذب می کند. افراد برای جذب در این دانشگاه و استخدام در آن، باید شرایطی را دارا باشند که در ادامه آن ها را به طور مفصل بیان خواهیم کرد. 

شرایط عمومی استخدام در دانشگاه امام حسین

افرادی که می خواهند در دانشگاه امام حسین استخدام شوند، باید تعدادی از شرایط عمومی را دارا باشند. تعدادی از از مهم ترین این شرایط عمومی، شامل موارد زیر می باشند: 

تابعیت جمهوری اسلامی یکی از شرایط استخدام در دانشگاه امام حسین است که باید در نظر گرفته شود. برای استخدام در دانشگاه امام حسین این مورد بسیار مهم می باشد.
برخورداری از سلامت جسمی و روحی نیز برای استخدام در دانشگاه امام حسین در نظر گرفته می شود. این توانایی ها بسته به سمتی که دریافت خواهید کرد، متفاوت می باشد.
داشتن مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم نیز از جمله موارد دیگری است که برای استخدام در این مرکز در نظر گرفته می شود.
موفقیت در گزینش سپاه نیز همان مرحله مصاحبه است که باید از آن سربلند بیرون بیایید.

متقاضیان از ابتدای تحصیل در این دانشگاه به عنوان پاسدار محصل شناخته شده و به مدت 1/5 سال دوره های آموزش عمومی پاسداری را در یکی از مراکز آموزشی سپاه می گذرانند. افرادی که در مقطع کاردانی تحصیل کرده اند درجه ستوان سوم را اخذ کرده و افرادی که در مقطع کارشناسی تحصیل کردند درجه ستوان دومی رو اخذ می کنند.

برای کسب اطلاع از شرایط استخدام سازمان کشتیرانی با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

شرایط اختصاصی استخدام در دانشگاه امام حسین

علاوه بر شرایط عمومی، افراد متقاضی باید شرایط اختصاصی را نیز دارا باشند تا بتوانند در دانشگاه امام حسین استخدام شوند. برخی از مهم ترین این شرایط اختصاصی، شامل موارد زیر می باشند: 

داشتن حداقل قد 170 و حداکثر 190 سانتی متر نیز از جمله شروط دیگر استخدام در دانشگاه امام حسین است. به صورت کلی برای استخدام در تمامی ارگان های نظامی شرط قد در نظر گرفته می شود.
برای افرادی که در رشته های ریاضی یا تجربی تحصیل کردند معدل شان از 14 کمتر نباشد و اشخاصی که در رشته های انسانی تحصیل کرده اند معدل آنها از 16 کمتر نباشد.
افراد متقاضی باید به سپاه تعهد داشته باشند. 
مهم ترین شروط اختصاصی استخدام در دانشگاه امام حسین، مجرد بودن افراد است. 

 

 

شرایط اختصاصی استخدام در دانشگاه امام حسین

جهت مطالعه مقاله شرایط گزینش دانشگاه افسری امام حسین، بر روی کلیک مربوطه کنید. 

 

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان با مردان تا حدودی متفاوت می باشد. برای استخدام زنان در هر یک از مشاغل سپاه بر اساس شرایط همسران و خدمت آنان تعیین خواهد گردید. اما شرایط عمومی استخدام برای خانم ها و آقایان یکسان می باشد. 

 

برای مشاهده و دانلود نمونه سوالات گزینش سپاه روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شرایط عمومی استخدام بانوان در سپاه

شرایط عمومی استخدام شدن بانوان در سپاه، شامل موارد زیر می باشند: 

نداشتن عضویت رسمی و غیررسمی در گروه‌ها و و احزاب سیاسی یا جانبداری از آن ها
ارتباط یا عضویت بیت در گروه ها، فرقه ها، سازمان ها و یا احزاب غیر اسلامی، غیرقانونی و الحادی نداشته باشد.
نداشتن سوء سابقه کیفری آیا محکومیت جزایی به تایید مراجع ذیصلاح
 محکومیت یا محرومیت از از خدمات دولتی و استخدام نداشته باشد.
حداقل معدل دیپلم برای خانم ها 14 می باشد که در صورت دار بودن این معدل خواهند توانست استخدام شود.
با توجه به برخی از تغییرات و یا افزوده شدن برخی از سنوات در ارتباط با استخدام سپاه پاسداران برای بانوان، برخی از نمونه هایی که برای این استخدام وجود خواهد داشت، شامل موارد متعددی می باشد.
داشتن سلامت جسمی و روحی جهت خدمت در مشاغل مربوطه به تشخیص و تائید پزشک وزارت اطلاعات
اعتقاد به دین مبین اسلام ، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران

 

شرایط اختصاصی استخدام با دیپلم در سپاه بانوان

بانوان نیز برای استخدام در سپاه باید علاوه بر شرایط عمومی، شرایط اختصاصی را نیز دارا باشند. در غیر این صورت، نمی توانند در سپاه بانوان استخدام شوند. برخی از مهم ترین شرایط اختصاصی استخدام در سپاه بانوان، شامل موارد زیر می باشند: 

متقاضیان به لحاظ شرایط جسمانی، لازم است دارای حداقل قد 160 سانتی متر باشند. همچنین با توجه به تحقیقات محلی در رابطه با متقاضیان شرکت کننده برخورداری از شرایط مورد نظر سپاه در این زمینه نیز، از جمله الزامات خواهد بود.
جواب و نتیجه تحقیقات محلی که در مورد آن ها صورت می گیرد، بایستی مثبت بوده و مورد تائید مراجع ذی صلاح قرار گیرد.
کلیه بانوانی که مدرک آن ها دیپلم و یا بالاتر از دیپلم می باشد، چنانچه واجد شرایط سنی همانند دارا بودن حداقل سن 18 سال تمام و همچنین حداکثر سن 23 سال باشند، می توانند با استفاده از نیروهای مورد نیاز و التزام به قوانین جمهوری اسلامی و ولایت فقیه، نسبت به استخدام در این ارگان اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از  استخدام بانوان در سپاه پاسداران، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

تاثیر معافیت پزشکی هنگام استخدام در سپاه

یکی از مواردی که می تواند مانع استخدام افراد در پست های مختلف سپاه شود همین معافیت سربازی پزشکی است.  البته این مورد در رابطه با پذیرش و جذب در سایر ارگان های نظامی هم صدق می کند.

درست است که داشتن معافیت پزشکی استخدام شما در این ارگان را دچار مشکلاتی می کند؛ اما، این موضوع در رابطه با تمامی پست های محوله در این ارگان و سازمان نظامی صدق نمی کند. در واقع، زمانی که سپاه آگهی استخدام خود را منتشر می کند نباید از ذکر شرایط و توانایی های مورد نیاز خود غافل شود و ذکر این مورد در آگهی استخدام الزامی است.

در صورتی که یکی از شرایط پذیرش در پست مورد نظر، داشتن شرایط جسمی و روحی کامل است این مورد باید در زمان برگزاری مصاحبه عملی از طریق معاینات پزشکی لازم بررسی شود و مورد ارزیابی قرار بگیرد. البته سازمان ها و ارگان هایی همچون سپاه همواره نیاز به پذیرش افرادی دارند که در سلامت کامل به سر ببرند و از جهت معافیت پزشکی مشکلی نداشته باشند.

اما این موضوع مهم را نباید فراموش کرد که هیچ فردی ولو در صورت داشتن معافیت پزشکی استخدام سپاه پاسداران، نباید از داشتن شغلی مناسب محروم شود و این حق وی است که در حرفه ای مناسب و عالی مشغول به کار شود. در صورتی که مشکل جسمی یا روحی فرد متقاضی به شغل وی و بنیان سازمان مشکل جدی وارد نکند استخدام وی بلامانع است و هیچ گونه مانعی از جهت معافیت پزشکی استخدام سپاه وجود ندارد. پس توجه داشته باشید که بحث معافیت پزشکی استخدام سپاه در همه موارد و برای تمامی پست های کاری ارائه شده در این سازمان صدق نمی کند.

 

📢 اطلاعیه 📢

شما عزیزان می توانید جهت اطلاع بیشتر از مراحل ثبت نام در آزمون استخدامی سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 

سایت استخدام سپاه

برخی از داوطلبان استخدام شدن در سپاه از ما در رابطه با سایت مرتبط با استخدام در سپاه می پرسند که باید به این افراد بگوییم در حال حاضر و تا به امروز سایت به خصوص برای استخدام افراد در سپاه وجود نداشته است. برای استخدام داوطلبان در سپاه لازم است هر یکی از داوطلبان به شعب سپاه در مناطق مسکونی خود مراجعه کرده و با پر کردن فرم های مورد نیاز آمادگی خود را اعلام نمایند. در مراحل بعدی در صورتی که تایید صلاحیت شوند می توانند در این ارگان مشغول به کار شوند.

دوره های آموزش استخدام سپاه

 آموزش سپاه به سه دسته عمومی پاسداری، تخصصی اولیه، تخصصی تکمیلی و دوره های آموزش علوم پایه نظامی تقسیم می شود که هر یک به شرح زیر می باشد:

آموزش عمومی پاسداری این دوره برای پرسنل کادر ثابت  سپاه با مدرک مرتبط به صورت شش ماه و برای پرسنل با مدرک فوق دیپلم به بالا به مدت سه ماه در دانشگاه امام حسین می باشد.
دوره تخصصی اولیه  این دوره بلافاصله بعد از دوره عمومی بوده و به مدت شش ماه در آموزشگاه های نظامی برگزار می گردد و پس از اتمام این دوره افراد می توانند مشاغل درجات رزم‌آور دومی و رزم‌آور یکمی داشته باشند. 
دوره تخصصی تکمیلی پاسداری این دوره برای تکمیل تخصص پرسنل کادر ثابت نظامی می باشد.

 

 

مشاغل مورد نیاز سپاه پاسداران 

مشاغل مورد نیاز سپاه شامل چند دسته می باشند که شامل موارد زیر می باشند:

پرسنل پیمانی سپاه افرادی که به خدمات پیمانی را به صورت کارمندی و یا نظامی انجام می دهند.
پرسنل بسیجی سپاه افرادی که در سه دسته بسیجی عادی، بسیجی فعال و بسیجی ویژه تحت پوشش سپاه هستند. 
پرسنل كادر ثابت سپاه افرادی که به صورت مستمر در سپاه خدمت می کنند. 
پرسنل وظيفه سپاه افرادی که به صورت موقت و طبق قانون نظام وظیفه در یکی از ارگان های زیر نظر سپاه، خدمت می کنند.

مشاغل مورد نیاز سپاه پاسداران 

جدیدترین اخبار پیرامون استخدام سپاه پاسداران

تایید لایحه تسری مواد(79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه

 شورای نگهبان لایحه تسری مواد(79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تایید کرد. 

قانون تسری مواد 79 و 83 قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه ابلاغ شد

 قانون «تسری مواد (79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» را ابلاغ کرد.

 

برای اطلاع از امریه سربازی سپاه بر روی لینک کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با شرایط استخدام سپاه پاسداران آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای استخدام در سپاه حتما باید تمامی شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده را دارا باشید. در غیر این صورت نمی توانید در سپاه استخدام شوید.علاوه بر این زمان مشخصی برای ثبت نام در آزمون استخدامی سپاه وجود ندارد و این سازمان با توجه به نیاز خود به نیروی انسانی جدید، تصمیم به برگزاری آزمون می نماید.

توجه داشته باشید از آنجا که زمان مشخصی برای اسم نویسی وجود ندارد، داوطلبان تنها می توانند از طریق فراخوان سپاه یا ثبت نام در دانشگاه امام حسین شانس پذیرش در این سازمان را داشته باشند. اگر در ارتباط با مطالب ارائه شده در این مقاله سوال و ابهامی داشته باشید، کافی است با شماره 9099075307 تماس بگیرید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات تکمیلی را به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

 

 

🎧 پادکست صوتی مقاله 🎧

 

 

📎 جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

3.6/5 - (73 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

هنگام تحصیل هم می‌توان جهت استخدام در سپاه اقدام کرد؟

بله. در صورتی که فرد متقاضی حدمت سربازی را انجام داده باشد می‌ تواند جهت استخدام در سپاه اقدام کند.

آیا امکان استخدام بانوان نیز در سپاه امکان پذیر است؟

بله. سپاه برای شغل هایی که نیاز به حضور بانوان دارد از بین افرادی که متقاضی این مشاغل هستند استخدام می کند.

استخدام در سپاه پاسداران از چه مقطع تحصیلی آغاز می گردد؟

کلیه واجدین شرایط که مایل به استخدام در این ارگان باشند، می توانند در هر یک از مقاطع راهنمایی، دبیرستان، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری اقدام به ثبت نام نمایند.

نظرات

 1. محمدرضا
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۰۰

  سلام خسته نباشید من رشته تجربی ام معدلمم18/6 امسال میرم دانشگاه ایا امکانش هست وارد اطلاعات سپاه بشم و در کنارش درسم رو هم در رشته پزشکی بخونم یا خیر؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • مشاور صادقی
   ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام
   برای بررسی بیشتر و دقیق تر وضعبیت تون با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 2. امیر
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۵

  س خسته نباشید.بنده زانوی پای چپم تومور استخوانی خوش خیم بوده و عمل شده ودر حال حاضر پلاتتین دارد. ایا امکان استخدام شدن در سپاه پاسداران یا سایر ارگان های نظامی (ارتش ونیرو انتظامی)هست .غیر این مورد همه شرایط را دارم و دارای چهار سال بسیج فعال هستم.مدرک تحصیلی دیپلم ادبیات و علوم انسانی و متولد 1380.لطفاا راهنمااایی نمایید.

  • tahmasebi
   ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام دوست عزیز متاسفانه این مورد برای استخدام شما محدودیت ایجاد خواهد کرد.

 3. سپاهی
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۸

  با سلام دروه اموزشی نیروی زمینی دسته رزمی سپاه تاریخ اعزامش چندمه

  • مشاور محمدی
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت به خیر
   از مرکز ثبت نام اقدام نمایید.

 4. علیرضا
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۳

  سلام بسیج فعال جزو شرایط استخدام هست یا نه

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت بخیر
   بله

 5. مهدی
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۱

  سلام.بنده متولد ۷۱دیپلم وپایان خدمت هم دارم و۱۷سال سابقه بسیجی به عنوان فعال .شرایط استخدام دارم یا

  • مشاور محمدی
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام وقت به خیر
   با توجه به فراخوان های جذب باید پیگیری نمایید.

 6. یحیی
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۵

  با سلام اگر کسی در کمیسیون پزشکی بدوی استان محل سکونت رد شود ودوباره در کمیسیون عالی پزشکی سپاه منفی بخورد دوباره اعتراض می تواند بدهد

  • مشاور محمدی
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام وقت به خیر
   شورای عالی معمولا اعتراض ندارد.

 7. علی
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام خسته نباشید
  من قبلا سرچ های غیر اخلاقی داشتم
  ایا باعث رد شدنم میشه ؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام
   خیر

 8. جعفر
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام وقت بخیر
  آدرس و شماره تلفن مرکز گزینش سپاه در تهران رو میخواستم

  • مشاور ابراهیمی
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام
   ۰۲۱۷۷۵۳۰۳۲۰

 9. فرهاد مرادپور
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۰

  با عرض سلام و خسته نباشید. بنده هشت سال است که واسه استخدام در سپاه پاسدارن و بسیج ثبت نام میکنم ولی شهری که من زندگی میکنم باید حتما آشنا و پارتی داشته باشی. من عاشق نظامم ولی هیچ آشنایی ندارم که استخدام بشم. هر کجای ایران خدمت کنم فرقی نداره فقط میخوام به عنوان یه نظامی به کشورم خدمت کنم. لطفا راهنماییم کنید.

  • مشاور صادقی
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۳

   سلام
   وقت بخیر
   برای بررسی بیشتر بامشاورین مجموعه تماس بگیرید

 10. امیر از کرمان
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۰۶

  سلام،بنده 7ماه پیش با سابقه16 سال کار در سامانه سوخت شرکت نفت،بدلیل تغییر پیمانکار ،بیکار شدم
  در خصوص قاچاق سوخت که تو منطقه ما (کرمان)بیداد میکنه،به بهترین شکل ،میتونم موثر باشم
  سه ماه دیگه 40 سالم میشه،میتونم استخدام سپاه شم؟

  • مشاور صادقی
   ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام احتمال اش ضعیفه

 11. عرغان
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۶

  سلام وقت بخیر اگر کسی تتو داشته باشه میتونه ثبت نام کنه

  • مشاور محمدی
   ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام وقت به خیر
   در استخدامی سپاه معاینات به طور کامل انجام و در صورتی که تتو در اعضای بدن مشاهده شود امکان عدم موافقت زیاد می شود.

   • عرغان
    ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۷

    باز میتونم ثبت نام کنم من سال 99استخدامی سپاه بودم دانشکده افسری نیرو دریایی انصراف دادم دوباره میتونم ثبت نام کنم

    • مشاور صادقی
     ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۸

     سلام
     احتمالش ضعیفه

   • علی
    ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۵۹

    سلام زمانی که برای. استخدام میریم و سپاه بدن مارو می بینه بخاطر تتو آیا کامل باید لخت سیم حتی اندام خصوصی

    • tahmasebi
     ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۶

     سلام. خیر نیازی به این مورد نیست.

 12. پرستو
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۷

  سلام راهنمایی بفرمایید لطفا این شماره قابل تماس نیست

  • rezai
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۲۶

   سلام وقت بخیر . با تلفن ثابت تماس بگیرید

 13. یاحسین
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۲

  باسلام بنده یک سوال داشتم.قبلاهم پرسیدم جوابی ندادید
  خانم باسن 40سال
  14سال سابقه بسیجی کادروجزشورای حوزه وپایگاه وامربه معروف وبازرسی هستم.پدرومادرمم جزبسیج وفعال وکادرهستن.
  دانشجوی ارشدحسابداری
  عمومم سرهنگ نظامی وشلوغ مهمی دارند
  شوهردخترخاله ام سرهنگ دوم نیروانتظامی
  پدرزن برادرسرهنگ بازنشسته ارتش
  میخواستم بپرسم برای خریدخدمتی درشغل های اداری نیروانتظامی ویاارتش بایدچکارکتم وبکجامراجعه نماییم
  راهنمایی کنیدممنون میشم.تشکر

  • مشاور صادقی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام
   باید بررسی بشه با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید

   • یاحسین
    ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۷

    باسلام جناب صادقی تشکرازجوابتان
    سوال بنده این بودقبل تماس باکارشناس های محترم آیاامکان جذب بعنوان خریدخدمتی درنیروانتظامی وارتش هست یانه اکراین موردهم جواب دهیدممنون میشم

    • مشاور صادقی
     ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۳

     وابسته به نیاز استان بله

 14. سلام من ۱۶ سالم هست رشته انسانی میتونم برای استخدام اقدام کنم کارت بسیج فعال همم داره صادر میشه
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۳۶

  لطفا جواب بدین ممنون خیلی به استخدام در سپاه علاقه دارم

  • tahmasebi
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام دوست عزیز بله شما مجاز به استخدام میباشید باید منتظر فراخوان باشید تا بتونید شرکت کنید.

 15. شهریار
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۳

  سلام خسته نباشید
  ببخشید سوال میپرسم یکی ک به وطنش به رهبرش علاقه داره و جونشم به این وطن میده چرا استخدامش نمیکنن یکی ک علاقه داره به لباس سبز قدس وطنش اهمیت نمیدن تورو خدا جونم منم اینده دارم ۱۸ سال از بچیام توی سپاه و بسیج بودم و خاهی بود تورو خدا ب کی بگم علاقه دارم دیپلمم ۲۳ سالمه

  • tahmasebi
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام دوست عزیز برای استخدام در ارگان سپاه باید منتظر فراخوان استخدام باشید.

 16. ابراهیم
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام شغلم باطریسازماشین آلات سبک وسنگین هست آیا نیاز دارید

  • مشاور محمدی
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۴

   سلام وقت به خیر
   از طریق مرکز گزینش سپاه پیگیری نمایید.

 17. رضایی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۰۰

  سلام بنده امسال سال دهم هستم و ۱۷سالمه
  کلاس یازدهم میشه ۱۸سالم برای دیپلم فک کنم به ۱۹سالگی برسم
  خواستم ببینم سربازی در این شرایط مشمول من میشه
  با این شرایط اگه سربازی نرم تا دیپلم بهم بدن آیا برای استخدام سپاه مشکلی ایجاد میشه

  • مشاور صادقی
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام
   باید بررسی بشه
   با مشاوین مجموعه تماس بگیرید

 18. علی محمد
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام من دیپلم انسانی دارم بامعدل کتبی8.5میتونم توسپاه ثبت نام کنم

  • rahdar
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام وقت بخیر . خیر باید معدل بالای 10 داشته باشید.

 19. رضا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام.تو اموزشی چندروز یبار میایم خونه

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۱

   سلام وقت بخیر
   فقط در مرخصی میان دوره این امکان وجود دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید .

 20. امیر
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۱

  خواهش میکنم جواب بدین .اموزشی میتونیم گوشی ببریم؟

  • tahmasebi
   ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام دوست عزیز خیر نمیتونید در برخی موارد استثنا گوشی ساده میتونید همراه داشته باشید که باید تحویل دژبانی بدید.

 21. محسن
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۶

  سلام
  من دوتا از دندان ها پر کردم و روکش زدم
  رشته تحصیلی هم مکانیک خودرو شاخه کاردانش هست
  خواستم ببینم برای درجه داری با این نوع دیپلم جذب دارند یا خیر

  • tahmasebi
   ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام دوست عزیز مورد شما بستگی به نوع مشکل دندان و دهان دارد اگر براتون مشکلی حادی ایجاد نکند محدودیتی برای استخدام نخواهید داشت.

 22. امیر
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام تو دورهاموزشی میتونیم گوشی داشته باشیم؟

  • rezai
   ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۸

   سلام وقت بخیر . خیر متاسفانه

 23. امیرحسین
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۵۸

  با سلام
  بنده در سپاه خدمت میکنم میخواستم استخدام سپاه بشم ،باید چه اقداماتی انجام بدم؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام وقت بخیر
   باید در آزمون استخدامی یاغ آزمون افسری شرکت نمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 24. Abolfazl
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۴

  سلام من و مادرم ایرانی هستیم اما پدرم اتباع هستند ایا شرایط استخدام در سپاه رو دارم؟؟؟؟؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام وقت به خیر
   یکی از شروط استخدامی ارگان های نظامی ایرانی بودن و داشتن تابعیت ایران می باشد.

 25. amirmohammd
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۱۳

  سلام میخواستم بپرسم برای استخدام سپاه قدس چه مدرک میخواهد من شغل نظامی بیشتر علاقه دارم از زمان بچگی مهارت نظامی علاقه داشتم میخواستم سپاه قدس بدون مدرک تحصیلی قبول میکند باید چه مدارکی داشته باشم همین

  • مشاور محمدی
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۲

   سلام وقت به خیر
   برای ورود به ارگان های نظامی حداقل مدرک دیپلم را نیاز دارید.

 26. امیرمحمد
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۳

  سلام میخواستم برای استخدام سپاه قدس استخدام بشوم باید چه مدارکی داشته باشم مهارت نظامی ام حرفه ای است سابقه بسیجی عادی دارم میخواستم بپرسم مراحل چه مدارکی باید در استخدام سپاه قدس داشته باشم اگر دیپلم نداشته باشم برای استخدام سپاه قدس اشکالی نداره

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۶

   سلام وقت بخیر
   دارا بودن دیپلم و معرف در زمان ثبت نام الزامی است

 27. رضائی کریم
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۵

  مدت زمان نتیجه گزینش سپاه از طریق استان، چقدره؟!

  • rahdar
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقت بخیر
   مدت زمان مشخصی تعیین نشده است و باید منتظر بمانید

 28. رضائی کریم
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۲۵

  سلام
  وقتتون بخیر
  چقدر طول میکشه نتیجه گزینش سپاه استان بیاد(تا اینکه برای تشکیل پرونده پزشکی اقدام بشه)؟!

  • مشاور ملکی
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر
   درجه داری یک الی دوماه و اگر کارمند تجربی باشد 20 روز هست.

   • امیرحسین
    ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۶

    سلام وقت بخیر بنده ۲۷ سالمه لیسانس برق معافیت دایم غیرپزشکی پدرم نظامی بوده هیچ مشکل خاصی ندارم تتو و…. هم ندارم اکثر خویشناوندانم نطامی هستن ولی خودم نتونستم برم تو نظام خیلی علاقه دارم چطور با لیسانس میتونم برم دانشکده افسری ممنون میشم راهنماییم کنید

    • tahmasebi
     ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۱

     سلام دوست عزیز میتونید در مقطع ارشد برای این دانشگاه ثبت نام کنید.

 29. رضائی
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۲۴

  سلام
  وقتتون بخیر
  چقدر طول میکشه نتیجه گزینش سپاه استان بیاد(تا اینکه برای تشکیل پرونده پزشکی اقدام بشه)؟!

  • مشاور ملکی
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر
   درجه داری یک الی دوماه و اگر کارمند تجربی باشد 20 روز هست.

 30. سید ابوالفضل
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام وقت بخیر بنده ۳۴سال سن دارم لیسانس علوم تربیتی دارم بسیج فعال دارم و پدرم ایثارگر هستن.بنا به دلایل خاص نتونستم برم خدمت سوالم اینه که میتونم به عنوان سرباز وارد سپاه بشم و بعد استخدام بشم؟ تا چه سنی استخدام هستش؟ ممنون از لطف شما

  • مشاور اقازاده
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۱

   وقت بخیر
   علاوه بر شرایط سنی بقیه شرایط شما نیاز به بررسی دارد حداکثر سن رو 40 عنوان کردند اما کمتر پذیرش انجام میدهند

 31. وحید
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۵

  سلام چگونه میتوان ثبت نام کرد و کجا. در استان البرز

  • مشاور ملکی
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب بیشتر با مشاورین ایران تحصیل در تماس باشید.

 32. محمد
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۳

  سلام خسته نباشید
  قبلا در گزینش ارتش شرکت کرده بودم
  ایا قبولی یا رد شدن در ارتش در مراحل گزینش سپاه تاثیر میزاره؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام
   خیر

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت بخیر
   خیر

 33. علیرضا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۳۲

  سلام ببخشید مدرک سوم دبیرستان میشه در سپاه استخدام شود

  • مشاور ملکی
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقت بخیر
   حداقل مدرک تحصیلی برای پذیرش دیپلم هست. باید دارای مدرک دیپلم باشید.

 34. علی
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۶

  اگر استخدام سپاه شویم میشود که در آینده در کنکور سراسری شرکت کنیم و اگه رشته قبول شدیم که دوست داشتیم بریم مانعی نیست؟یا فقط باید تو دانشگاه افسری بود

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۱

   سلام وقت بخیر
   اگر استخدام رسمی سپاه شوید می توانید در کنار شغل تان رشته ی مورد علاقه را نیز دنبال کنید .

 35. مهدی خواجوی
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۳

  سلام و خداقوت من لیسانس برق دارم برا فراخوان نیرو دریایی ثبت نام میخواستم بدونم مارو با مدرک تحصیلی جذب میکنن دوره شون چندماهه هست وما مطابق رشته تحصیلی‌مون سرکارمیریم

  • مشاور محمدی
   ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام وقت به خیر
   بستگی به آیین نامه پذیرش دارد.

 36. مهدی خواجوی
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۹

  سلام ببخشید دوره برا دانش آموخته ها لیسانس چند ماه است

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۸

   سلام وقت بخیر
   دوره ی آموزشی 2 ماهه را می گذرانید و به عنوان کارمند تجربی استخدام می شوید

 37. نامی
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام ببخشید منابع آزمون داخلی دانشگاه افسری امام حسین شپسپاه از دروس عمومی و تخصصی دهم یازدهم و دوازدهم میباشد؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۹

   سلام وقت بخیر
   دروس تخصصی کنکور سراسری میباشد

 38. سامر
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۷

  سلام ببخشید منابع آزمون داخلی سپاه افسری دانشگاه امام حسین چیه چون ثبت نام کردم ولی چیزی نگفتن

  • rezai
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۰

   سلام وقت بخیر . نمونه سوال خدمت شما توسط خود ارزگان ارایه میگردد

 39. صابر7
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام من 22 سالمه و دیپلم تجربی دارم
  اگه امسال مصاحبه دادم برای نیروی انتظامی و وارد نیروی انتظامی شدم سال دیگه میتونم برای دانشکده افسری امام حسین شوم برای افسری سپاه

  • tahmasebi
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام دوست عزیز برای این مورد محدودیتی ندارید اما اگر استخدام بشید قطعا محدودیت هایی از سمت نیروی انتظامی خواهید داشت.

 40. ماهان
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۸

  سلام من 23 سال سن دارم آیا میتونم برای افسری دانشگاه امام حسین اقدام کنم

  • tahmasebi
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام دوست عزیز، بله با سن شما محدودیتی ندارید.

 41. Mmreza
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام خسته نباشید.ببخشید چگونه با موبایل ارتباط برقرار کنم با مشاور؟

  • rezai
   ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت بخیر . قسمت شارژینگ آنلاین داخل سایت بسته مشاوره تهیه بفرمایید

 42. نامی
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۳

  سلام میخوام برای ازمون داخلی سپاه برای دانشکده افسری دانشگاه امام حسین ثبت کنم کنم باید به کجا مراجعه کنم

  • rezai
   ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت بخیر . از بسیج باید معرفی نامه دریافت بفرمایید

 43. سامر
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۷

  سلام 23 سلام سن دارم ابیا برای افسری امام حسین میپذیرن

  • مشاور اقازاده
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر
   شما برای ورود به این نوع دانشگاه از طریق کنکور سراسری باید اقدام کید

 44. احمد
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۰

  سلام ببخشید برایرثبت نام در آزمون داخلی سپاه برای دانشکده افسری دانشگاه امام حسین باید به کجا بروم و چی بگم

  • مشاور محمدی
   ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام وقت به خیر
   با توجه به فراخوان اعلام شده از طریق سایت میتوانید اقدام نمایید.

 45. صابر
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۴

  سلام من 120 کیلو وزن دارم میخواستم بدونم مبتونم برای افسری سپاه اقدام کنم و در آزمون قبول شم و بعد مصاحبه مصاحبه میگیرند
  چون در حال کاهش وزنم قبول میکنن

  • rezai
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر . باید وزن شما متناسب با قد باشد

 46. کیان
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام میخوام استخدام سپاه بشم

  • مشاور اقازاده
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما نیاز به بررسی دارد میتوانید برای مشاوره وراهنمایی تماس بگیرید

 47. ماهان
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۵

  سلام ببخشید شما در یکجا گفتید دانشکده افسری سپاه به از طریق کنکور سراسری تغیی پیدا کرده است و دوباره جواب دادید که دانکده افسری دانشگاه امام حسین از طریق آزمون داخلی سپاه است
  لطفا اگه میشه جواب دهید

  • rezai
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۶

   سلام وقت بخیر . دانشگاه امام قبلا از طریق کنکور سراسری جذب داشته اما الان جدا شده از فرایند کنکور . الان زیر نظر آزمون داخلی خود سپاه میباشد

 48. مرتضی علی
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۳

  سلام من کل مطلب خوندم نفهمیدم از طریق کنکوره یا آزمون داخلی
  اگه داخلی هست کی هست و کجا ثبت نام میکنن

  • rezai
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۳

   سلام وقت بخیر . از طریق آزمون داخلی و مرحله اول جهت ورود از طریق بسیج میباشد

 49. رامین
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۷

  سلام ببخشید پذیرش دانشکده افسری سپاه دانشکده افسری دانشگاه امام حسین آیا از طریق کنکور سراسری است یا ازمون داخلی سپاه

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۵

   سلام وقت بخیر . آزمون داخلی سپاه

   • رامین
    ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۴۴

    سلام ولی در پست پایینی گقته اید که از طریق کنکور میباشد

    • rezai
     ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۲

     سلام وقت بخیر . چند سالی است که آزمون داخلی سپاه عضو گیری انجام میشود

   • رامین
    ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۶

    سلام ولی در پست پایین گفته اید که پذیرش دانشکده های نظامی سپاه دانشگاه امام حسین به حالت با کنکور تغییر کرده

    • rahdar
     ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۸

     سلام وقت بخیر.
     دانشگاه افسری سپاه امام حسین با روش کنکور جذب میکند.

 50. سعید
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۲۸

  سلام.من دانشجوی رشته برق هستم.میخواستم بدونم میشه دانشگاه امام حسین ثبت نام کنم؟

  • مشاور ملکی
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۵۸

   سلام وقت بخیر
   شرایط اولیه شما باید مورد بررسی قرار گیرد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد استخدام سپاه پاسداران با مشاورین ایران تجصیل درتماس باشید.

  • rahdar
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۸

   سلام وقت بخیر.
   خیر با دانشجوی برق بودن نمیتوانید ثبت نام کنید.

 51. ماهان
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۵

  سلام دیپلم تجربی و معدل 18.90 و با سن 23 سال
  ایا میتوانم برای دانشگاه افسری امام حسین (دانشکده افسری) اقدام کنم

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقت بخیر . دانشگاه های نظامی وابسته به سپاه پذیرش خود را به حالت با کنکور تغییر داده اند و باید کنکور شرکت کنید

 52. احمد
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۵

  سلام ببخشید من دو چشمم آستیگمات بانما نمره 00.75 است ایا میتوانم برای افسری دانشگاه امام حسین اقدام کنم ایا میپذیرند با این وضعیت

  • مشاور صادقی
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام برای بررسی دقیق تر شرایط تون با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۹

   سلام وقت بخیر . با توجه به مشکل بینایی شما ، امکان پذیرفته شدن شما در دانشگاه افسری خیلی کم است

 53. سینا
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۵۳

  سلام من دانشجو کارشناسی علوم ورزشی ام آیا سپاه شاخه یا رسته ای که مربوط به رشته ام باشه داره برای استخدام؟ و اینکه آیا اون شاخه و رسته معمولا چه کارهایی انجام میده؟

  • مشاور محمدی
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت به خیر
   در صورت اعلام فراخوان با توجه به لیست رشته های قید شده میتوانید نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

 54. کامران
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۴۶

  سلام سن34 مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد.بسیجی فعال آیا شرایط استخدام دارم

  • مشاور اقازاده
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۱

   سلام وقت بخیر
   درصورت زدن فراخوان میتوانید بررسی و اقدام کنید

   • علی
    ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۱

    سلام زیردیپلم هم میشه ثبت نام کنه

    • مشاور اقازاده
     ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۴

     وقت بخیر
     حداقل مدرک مورد پذیرش دیپلم میباشد

 55. Lok bad
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۹

  سلام
  من 18 سالمه توی رشته کار و دانش هستم و 2 ماه تا دیپلم گرفتم مونده با معدل زیر 14 میتونم یه سپاهی بشم؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام وقت بخیر
   علاوه بر معدل بقیه شرایط شما نیازمند بررسی میباشد

 56. یاور رهبر
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۳۲

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده سال گذشته برای جذب به عنوان خرید خدمت برای رانندگی پایه یکم درخواست دادم و آذر ماه توی گزینش تشکیل پرونده برام دادن و مصاحبه هم رفتم ولی تا امروز دیگه خبری نشد حضوری مراجعه کردم گزینش و گفتن پرونده ات دارای روال اداری رو طی میکنه و مشکلی نداره حالا سوالم اینه که برای جذب بعنوان خرید خدمت چند ماه طول میکشه که بنده رو به کارگیری کنن ؟؟و اینکه حقوق و مزایاش به چه صورته چون هر جا پرسیدم چیزی عایدم نشد
  سپاس

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۲

   سلام وقت بخیر . اطلاعات سپاه پاسداران بصورت درون سازمانی می باشد و از طریق مرکز گزینش باید پیگیری کنید

 57. بهزاد
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۶

  سلام من 27 سال سن دارم
  دیپلم دارم. ب شرایط استخدام چطوری باید دسترسی پیداکنم

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۱

   سلام وقت بخیر . شرایط استخدام در مقاله به صورت کامل عنوان گردیده جهت مشاوره بیشتر تماس حاصل فرمایید

 58. آرش
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۵

  سلام من ۱۶ . ۱۷ سالمه الان میتوانم از طریق کنکور یا گزینش سپاه به دانشگاه افسری امام حسین بروم؟؟؟
  (داخل شرایط عمومی نوشته بود ۱۶ تا ۴۰ سال بخاطر همین)

  • مشاور حمامی
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما برای این دانشگاه باید تحت برسی قرار بگیرد

   • آرش
    ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۱۷

    سلام خیلی ممنون خب این شرایطی که میفرمائید من خیلی هاش رو دارم مثل فرزند جانباز و بسیجی و … اگر شرایط اینها باشد

    خب یعنی حالا میتونم برای سال بعد به دانشگاه افسری سپاه بروم یا نه؟؟؟

    • مشاور صادقی
     ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۷

     سلام باید شرایط تون بررسی بشه

 59. حسین
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۹

  سلام وقت بخیر.بنده 32 سال سن دارای مدرک لیسانس روانشناسی بالینی با معدل 17 و همچنین دارای مدارک امداد و کمک های اولیه از سازمان هلال احمر و همچنین دارای گواهینامه رانندگی پایه یک هستم اینجانب بسیجی فعال در گردان امام حسین ع و فرزند جانباز و ایثارگر جنگ تحمیلی هستم خواستم بدونم که میتوانم در سپاه پاسداران استخدام بشوم حالا یا به صورت نظامی یا کارمندی.ممنون میشم پاسخ بدهید

  • مشاور حمامی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما برای استخدام باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد

 60. نوبهار
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۳

  طلابی ک فوق دیپلم دارند شرایط‌استخدام رو دارند یا خیر

  • tahmasebi
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام بستگی به فراخوان استخدام دارد. اگر این مقطع تحصیلی در شرایط استخدام باشد میتونید شرکت کنید.

 61. مرادی
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۹

  سلام وقت بخیر ایا طلاب سطح دو می توان وارد سپاه پاسداران شود

  • tahmasebi
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام دوست عزیز، اگر در این رشته پذیرش داشته باشند در زمان فراخوان اعلام خواهد شد.

 62. ابراهیمی
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۱۷

  با سلام و خسته نباشید. من گواهینامه لیفتراک و پایه دو دارم و دیپلم هم دارم .آیا میتونم در سپاه استخدام بشم ممنون میشم اگر جواب بنده رو بدین با تشکر

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام
   از طریق مراکز گزینش سپاه در شهر محل زندگی تان اقدام کنید

 63. حبیبی
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۶

  سلام من درس نخواندم مدرک تحصیلی ديپلم ازموسسه امتحانی دادم قبول شدم بهم دادن کد رهگیری داره هرموقع تو سیستم بزنه مدرک رو میاره بالا الانم 16 سال نیم هست میتونم استخدام بشم در سپاه پاسدارن میتونم استخدام بشم یا قدس

  • مشاور رضایی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۴

   سلام وقت بخیر . اگر مورد تایید آموزش و پرورش باشد بله

 64. علی نظری
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۰

  سلام یک سوال داشتم بری استخدام سپاه دیپلم دارم رشته گردشگری ومعافیت پزشکی دارم میشه ثت نام کرد درسپاه

  • مشاور صادقی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۳

   سلام احتمالش کمه

 65. محسن رضایی
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۶

  من مسلمان شیعه هستم یعنی هیچ جایی واسه من توی سپاه نیست دفاع شخصی بلدم کشتی فرنگی ۳سال کارکردم در دوران خدمتم خانم الانبیا بودم تهران

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۹

   سلام
   می توانید از طریق مراکز گزینش سپاه اقدام کنید

 66. محمد
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۵

  سلام وقت شما بخیر برای استخدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آیا خانواده ایثارگران و شاهد از شرط معدل و سن معاف میباشند؟؟

  • مشاور حمامی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام وقتتون بخیر خیر اما امتیاز و اولویت برای استخدام محسوب میشود

 67. مرتضی
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۲

  من الان تو سن 16 سالگی میتونم وارد سپاه شوم با همکاراتون صحبت کردم میگن میتونی ثبت‌ نام کنی ولی من رفتم پایگاه ميگه بايد ديپلم داشته باشی من الان بايد چکار کنم

 68. مرتضی
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۳۹

  سلام من 16سالمه می خوام وارد سپاه شوم استخدام 5ساله استخدام شوم یا ثابت رفتم پایگاه محل برای ثبت نام میگن بايد ديپلم داشته باشی میشه پایگاه دیگه ثبت‌ نام کنم ممنون از راهنمایتون

  • مشاور اقازاده
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام وقت بخیر
   میتوانید اقدام کنید اما بهتره به سن مجاز وداشتن مدرک تحصیلی دیپلم برسید

   • مرتضی
    ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۳

    من الان تو سن 16 سالگی میتونم وارد سپاه شوم با همکاراتون صحبت کردم میگن میتونی ثبت‌ نام کنی ولی من رفتم پایگاه ميگه بايد ديپلم داشته باشی من الان بايد چکار کنم

    • مشاور اقازاده
     ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۶

     سلام وقت بخیر
     انجام میگیرد اما در صورتی که خود ارگان مربوطه تایید کند وبهتره شما بعد از دیپلم اقدام کنید

  • rahdar
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام وقت به خیر
   خیر داشتن دیپلم الزامی هست دوست عزیز.

 69. نامی
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۶

  سلام ببخشید سپاه قدس در یک بازه های زمانی خاصی نیرو جذب میکنند یه اینکه همیشه

  • مشاور محمدی
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام وقت به خیر
   اطلاعیه های منتشر شده تاریخ و زمان مشخصی نداره و بستگی به شرایط دارد.

 70. مرتضی
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام من 16 سال 2ماه سن دارم رفتم پایگاه برای ثبت نام احتمالا میگن بايد مدرک تحصیلی داشته باشی ولی من نمیخوام دانشگاه‌ افسری یا دانشگاه‌ دیگه ثبت‌ نام کنم میتونم برم تو سپاه

  • مشاور صادقی
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام خیر حداقل باید کاردانی داشته باشید

  • مشاور اقازاده
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر
   میتوانید باتوجه به رزمه خود اقدام به استخدام کنید

 71. میثم
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام یه سوال دارم
  من پدرم ایثارگر هستن خودم هم بسیجی هستم امسال تازه دیپلم میگرم
  تو سن ۱۵ ۱۶ سالگی سفر به ترکیه و باکو داشتم من تو گزینش رد میشم ؟؟

  • مشاور صادقی
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام خیر

 72. نامی
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۲

  سلام ببخشید آیا سپاه قدس الآن جذب نیرو دارد؟

  • مشاور صادقی
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام
   جذب شون از طریق شبکه عضو یابی هست

 73. فرید
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۱

  سالام سپاه قدس اللان نیرو جذب نمیکند

  • مشاور صادقی
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۹

   از طریق شبکه عضو یابی جذب دارند

 74. مرتضی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۳

  سلام ما اگر استخدام بشیم چکار میکنیم کجا بايد بربم

  • مشاور عیسائی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۶

   سلام وقت بخیر
   در استان مورد تقاضا خدمت میکنید.جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 75. حسین قربانی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۷

  سلام من ۲۴ سال دارم و ترم آخر کارشناسی کامپیوتر هستم و معافیت تحصیلی دارم…ده ساله که بسیجی فعال هستم و حدود هفت ساله که حکم معاونت و شورای پایگاه دارم و دوره تکمیلی ۴۵ روزه هم شرکت کردم…با در نظر گرفتن سن و معافیت تحصیلی و مشغول به تحصیل بودن میتونم توی فراخوان جذبی که این روزا زمزمه‌ش هست شرکت کنم؟ممنون میشم جواب بدین

  • مشاور عیسائی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام وقت بخیر
   بله اگر شرایط را داشته باشید امکان پذیر خواهد بود .

  • tahmasebi
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام دوست عزیز خیر متاسفانه برای شرکت در این استخدام باید سربازیتون تعیین تکلیف بشود.

 76. عرفان
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام وقتتون بخیر. سن بنده ۲۶سال مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق دارای کارت پایان خدمت و پدرم ایثارگر هست
  میتونم از سهمیه پدرم استفاده کنم و شرایط استخدام در سپاه را دارم ؟ به کدام ارگان سپاه باید مراجعه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • rahdar
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام وقت بخیر.
   امتیاز مثبت است شرایطی که دارید و باید به یکی از مراکز گزینش سپاه مراجعه کنید.

 77. مرتضی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۵۰

  سلام ما استخدام بشیم بعد بايد چکار کنیم کجا میریم و برای یک خالکوبی کوچیک گیر میدن ممنون

  • rahdar
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام وقت بخیر.
   اگر خالکوبی داشته باشید در مراحل گزینش رد خواهید شد.

 78. امیر
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام وقتتون بخیر . سن بنده 26سال مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و دارای کارت پایان خدمت و پدرم ایثارگر هست از سهمیه ایشون میشود استفاده کرد
  شرایط جذب در سپاه را دارم ؟ و به کدام ارگان سپاه مراجعه کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید .

  • مشاور رضایی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۸

   سلام وقت بخیر . جهت استخدام میتوانید برای درجه داری اقدام بفرمایید

 79. سینا
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۳

  سلام من مدرک لیسانس دارم طی فراخوان ثبت نام کردم و چند روز دیگه برای مصاحبه باید برم میخواستم بدونم چه دوره ای میبرن برای استخدام و چه مدت هستش این دوره و طی این دوره حقوق هم میدن؟

  • مشاور محمدی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت به خیر
   اطلاعات تکمیلی در زمان مصاحبه به شما اعلام میشود.

 80. فاطمه
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام
  من در حال حاضر پلیس افتخاری هستم و خرداد امسال دیپلم میگیرم آیا برای پذیرش تو سپاه شانسم زیاده؟ یا تاثیری نداره؟
  و اینکه به دانشگاه امام حسین از طریق کنکور سراسری میشه وارد شد یا آزمون داخلی خود دانشگاه؟ زمان دقیق داره یا هنوز اعلام نشده؟

  • مشاور محمدی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت به خیر
   پذیرش دانشگاه امام حسین از طریق آزمون داخلی و از بین داوطلبان آقا انجام می شود.پلیس افتخاری جزو امتیازات مثبت محاسبه می شود.

 81. رجبعلی فرخاری
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۶

  باسلام من فرزند جانباز 30درصد هستم .دیپلم برق صنعتی کاردانش دارم .ونقاشی خودرو هم کارکردم و35سال سن دارم آیا امیدی هست استخدام سپاه شوم یا نه راهنماییم کنید اگه میشه استخدام بشم.به گزینش سپاه استان خودمون مراجعه کنم ممنون میشم کمکم کنید.

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام وقت بخیر
   ایثارگری برای شما امتیاز محسوب میشود اما نیاز بقیه شرایط شما نیز مورد بررسی قرار گیرد

 82. محمد
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۴۸

  سلام ببخشید زمان ثبت نام دقیق کی هستش؟

  • rahdar
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر .
   تا به حال زمان ثبت نام یا اطلاعیه ای منتشر نشده است در این خصوص

 83. مرتضی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۹

  سلام من 16سالمه می خوام وارد سپاه شوم استخدام 5ساله استخدام شوم یا دائم‌. میتونم وارد شوم بعد مراحل بعدی چیه استخدام شویم میریم منطقه عملیاتی آموزشی چه کار می‌کنیم ممنون

  • مشاور صادقی
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام برای درجه داری هم اول باید دیپلم تون رو بگیرید

 84. مرتضی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۷

  سلام به غیر از پایگاه محل خود جای دیگه میتونیم ثبت‌ نام کنیم و بعد استخدام شویم چکار میکنیم

  • مشاور صادقی
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام برای بررسی بیشتر تماس بگیرید

 85. صابر
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام ببخشید گزینش درجه داری سپاه کی شروع میشه و تا کی زمان دارد ؟
  و اینکه افسری دانشگاه امام حسین پذیرشش از طریق کنکوره ؟
  چون از چند تا پاسدار پرسیدم چندتا میگفتن از کنکوره و زمان انتخاب رشته تیکشو میزنی و چندتاشونم میگفتن ازمون جدا داره

  • مشاور محمدی
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت به خیر
   پذیرش دانشگاه جامع امام حسین در سال های اخیر از طریق آزمون داخلی انجام می شود.

   • صابر
    ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۶

    گزینش درجه داری سپاه از کی شروع شروع میشود

    • مشاور محمدی
     ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۱

     سلام وقت به خیر
     بقعد از ثبت نام و تایید اولیه زمان و مکان گزینش و مصاحبه به داوطلب اعلام می شود.

 86. حبیب
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۲

  سلام سن چند سال به بالا میتونن وارد دانشگاه‌ افسری بشن و برای وارد شدن به سپاه مدرک تحصیلی میخواد

  • مشاور اقازاده
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۱

   سلام وقت بخیر
   حداقل شما باید 17سال ومدرک دیپلم را داشته باشید ومدارک تحصیلی وهویتی نیاز است

   • حبیب
    ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۱

    سلام من 16سالمه می خوام وارد سپاه شوم میتونم استخدام بشم مدارک تحصیلی ندارم میتونم استخدام شوم وبعد حتما بايد دانشگاه‌ افسری بريم یا بدون دانشگاه‌ میتونم وارد شویم
    و ببخشید مراحل بعدی چیه وارد سپاه شویم کی میتونیم بريم منطقه ممنونم از راهنمایی تون

    • مشاور صادقی
     ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۱

     سلام زیر دیپلم امکانش نیست

 87. ماهان
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام افسری دانشگاه امام حسین پذیرشش از طریق کنکور است ؟؟
  چون از چند تا پاسدار پرسیم بعضاشون میگفتن آزآرزمون جداگانه دارند و بعضی هم میگفتند در کنکور شرکت کن و در انتخاب رشته تیک افسری دانشگاه امام حسین روردو بزن

  • مشاور محمدی
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام وقت به خیر
   پذیرش دانشگاه افسری امام حسین از طریق آزمون داخلی انجام می شود.

 88. صابر
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۳

  سلام برای درجه داری چه زمانی گزینش میکنند مدرک دیپلم تجربی

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۰

   سلام وقت بخیر
   زمانبندی مشخصی ندارد شما نیازه اطلاعیه ها را بررسی کنید

 89. مجبد
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام وقت بخیر من ۲۶ سالمه دیپلم تجربی با معدل ۱۶دارم خدمت سربازی هم رفتم از سال ۹۲تا به امروز هم بسیجی فعال هستم میخواستم بدونم شرایط جذب شدن در سپاه رو دارم؟

  • tahmasebi
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام دوست عزیز اگر این ارگان با مدرک دیپلم و مدل کسب شده ی شما پذیرش نیرو داشته باشد شما محدودیتی برای ورود نخواهید داشت.

  • حبیب
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام سن چند سال به بالا میتونن وارد دانشگاه‌ افسری بشن و برای وارد شدن به سپاه مدرک تحصیلی میخواد

   • rahdar
    ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۵

    سلام وقت بخیر.
    سپاه بله نیاز به مدرک تحصیلی دارد و دانشگاه افسری هم نهایتا تا 23 سال جذب دارد.

 90. سامر
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۴

  سلام متولد 22 سالمه دیپلم تجربی معدل 18.90
  اگر امسال در درجه داری سپاه پذیرفته بشم ومشغول بشم به صورت پیمانی میتوانم برای افسری دانشگاه امام حسین اقدام کنم چون به دلیل شرایط وزنی امسال برای اداافسری نپذیرفتنم و تا 1402/11/25 معافیت تحصیلی دارم

  • tahmasebi
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام دوست عزیز بله شما مجاز به اقدام در دانشگاه افسری هستید، اما در صورت استخدام در درجه داری سپاه برای ثبت نام دانشگاه باید موافقت نامه ی کتبی از مدیریت خودتون رو به دانشگاه تحویل بدید.

 91. یاحسین
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۶

  باسلام وتبریک سال نووقبولی طاعات وعباداتتان
  بنده یک سوال داشتم.
  خانم باسن 40سال
  14سال سابقه بسیجی کادروجزشورای حوزه وپایگاه وامربه معروف وبازرسی هستم.پدرومادرمم جزبسیج وفعال وکادرهستن.
  دانشجوی ارشدحسابداری
  عمومم سرهنگ نظامی وشلوغ مهمی دارند
  شوهردخترخاله ام سرهنگ دوم نیروانتظامی
  پدرزن برادرسرهنگ بلزنشسته ارتش
  میخواستم بپرسم برای خریدخدمتی درشغل های اداری نیروانتظامی ویاارتش بایدچکارکتم وبکجامراجعه نماییم
  راهنمایی کنیدممنون میشم.تشکر

  • tahmasebi
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام دوست عزیز فعلا برای این مورد قانون مشخصی اعلام نشده است.

   • یاحسین
    ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۲

    باسلام وتشکرازجوابتان یعنی برای نیروانتظامی وارتش نیروی خریدخدمت خانم استخدام ندارنداکراین موردهم راهنمایی کنیدممنون میشم

    • rahdar
     ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۴

     سلام وقت بخیر
     صرفا نیروی انتظامی و سپاه نیروی بانوان جذب دارند

     • یاحسین
      ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۱

      سلام تشکرازجوابتان اکرراهنمایی نماییدبرای نیروانتظامی بایدکدوم قسمت مراجعه کنم وضمن شوهردخترخاله ام هم درستادفرماندهی نیروانتظامی هستن بعتوان معرف میتونن باشند.تشکراکراین موردم جواب بدبدمجدد

     • مشاور صادقی
      ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۴

      سلام بله

   • مرتضی
    ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۴۱

    سلام شما زداید 16 تا 40 سال استخدام می‌شود افراد 16 ساله مدرک تحصیلی ندارد میتوند وارد سپاه شود

    • مشاور عیسائی
     ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۲

     سلام وقت بخیر
     این موضوع برای برخی از هنرستانها میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 92. بنیامین
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۳۵

  سلام بنده 16 سال خورده ای هستم و برای کفالت پدر معاف می شوم میخواستم وارد سپاه شوم از درجه داری از را های دیگه قبول می شوم یا رد می شوم ممنون

  • tahmasebi
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۲

   سلام دوست عزیز، معافیت کفالت شما ارتباطی با استخدام در سپاه ندارد.

   • بنیامین
    ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۶

    ببخشید میخواستم بگم که من‌ الان 16 سال 2ماه سن دارم ولی ديپلم ندارم میتونم وارد سپاه شوم استخدام موقت‌ یا دائم باشم… و بعد ما یه پایگاه در محل خود داریم میتونیم برای ثبت نام پایگاه دیگه ثبت‌ نام کنیم

    • tahmasebi
     ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۶

     بله شما میتونید با 16 سال تمام استخدام بشید و برای انتخاب پایگاه محدودیتی ندارید.

   • یاحسین
    ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۷

    سلام تشکرازجوابتان جناب طهماسبی یعنی پذیرش خریدخدمت بانوان درارتش ونیروانتظامی وجودنداردیاهنوزبخشنامه سال 1402ابلاغ نشده کدومش اکرجواب اینم بدیدممنون میشم

    • tahmasebi
     ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۰

     سلام مجدد خیر برای سال جدید فعلا فراخوانی داده نشده است اما بصورت کلی برای بانوان هم استخدام وجود دارد.

     • یاحسین
      ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۹

      سلام وقبولی طاعات وعباداتتان
      شرایط سنی 40سال
      با14سال بسیجی کادر
      ودانشجوی ارشد
      احتمال پذیرش وثبت نام هست برای ارتش ونیروانتظامی
      برای این موردهم جواب بدیدبازم ممنون میشم

     • مشاور رضایی
      ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۷

      سلام وقت بخیر . برای استخدام کارمند تجربی میتوانند اقدام کنند

 93. شهاب
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۱۲

  سلام من۳۸سالمه مدرکم دیپلمه میتونم عضوسپاه بشم؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت بخیر
   درصورت بقیه شرایط شما مورد تایید این ارگان باشد میتوانید اقدام کنید اما احتمالش کم میباشد

 94. میثم بیطمع
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۲

  با سلام و خسته نباشید.بنده سال آخر کارشناسی عمران هستم با معدل ۱۶.۵.میخواستم بدونم شرایط استخدام تو بخش اداری سپاه به چه صورت است.

  • مشاور محمدی
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت به خیر
   در صورت اعلام فراخوان و دارا بودن شرایط و قبولی در مصاحبه امکان استخدامی وجود دارد.

   • مبینا
    ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۲

    سلام
    من شنیدم ملاک برای پذیرش معدل کل دوازدهم یا میانگین معدل ۳ آخره؟ درسته ؟؟

    • مشاور محمدی
     ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۶

     سلام وقت به خیر
     در هر صورت معدل کل و کتبی دیپلم حائز اهمیت است.

 95. شاهین
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام دیپلم تجربی معدل ۱۸.۸۷ با سن ۲۲
  میخواستم بدونماگه امسال در درجه داری سپاه پذیرفته بشم و به صورت پیمانی پذیرفته بشم میشه سال دیگه برای افسری دانشگاه امام حسین اقدام کنم

  • مشاور صادقی
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام بهتره از یک راه اقدام کنید

 96. جهاندار
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۰

  سلام من سی و شش سالمه زیر دیپلم هیچ سو پیشینه ای ندارم می‌خوام تو سپاه استخدام بشم آیا این امکان وجود داره اون شماره ای که گذاشتین هر چه تماس میگیرم میگه در شبکه موجود نمیباشد

  • مشاور محمدی
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام وقت به خیر
   در صورت اعلام فراخوان و داشتن جذب میتواید اقدام نمایید.

 97. ناشناس
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۶

  سلام وعرض ادب ببخشیدبنده دوبارازتون درتاریخ 10و11فروردین یک سوال مطرح کردم ولی تاکنون جوابی برای سوالم نگرفتم میدونم حجم سوال هازیادهست ازطرف دوستان دیگه اکرجواب بنده هم بدیدممنون میشم.

  • مشاور صادقی
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام بفرمایید

 98. شاهین
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۷

  سلام ببخشید من متولد ۲۵/۱۱/۷۹ هستم کاردانی می خوندم انصراف دادم و تا25/11/14021 بعدش دیگه باید اقدام کنم بای سربازی میخواستم بدونم می تونم سال ۱۴۰۳ برای دانشگاه افسری امام حسین اقدام کنم یا بدلیل سربازی نمیشود

  • مشاور عیسائی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۹

   سلام وقت بخیر
   تا 24 سالگی در صورتی که از لحاظ نظام وظیفه مشکلی نداشته باشید امکان پذیر خواهد بود جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 99. سامر
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۴۸

  سلام 22 سالمه میخواستم بدونم با مدرک دیپلم تجربی میشه عضو کادر ثابت سپاه شد

  • rahdar
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام وقت بخیر.
   میتوانید به شیوه درجه داری وارد سپاه شوید.

 100. رامین
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۰

  سلام من 22 سالمه میخواستم بدونم اگه درجه داری سپاه پذیرفتنم و در سپاه مشغول شدم سال دیگه میتونم برای افسری دانشگاه امام حسین اقدام کنم یا نمیشه

  • tahmasebi
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام دوست عزیز بله شما میتونید برای این دانشگاه اقدام کنید، اما درصورت استخدام برای ادامه تحصیل باغید موافقت نامه ی کتبی از سپاه به دانشگاه ارائه بدید.

 101. حسین
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۶

  سلام بنده ۱۸ سالمه کلاس یازدهم انسانی هستم عضو بسیج هستم و میخواهم اقدام کنم برای بسیج فعال بنده از ناحیه دست چپ معلول هستم یعنی از مچ دست به بعد تشکیل نشد آیا شانس قبولی در سپاه پاسداران را دارم حتی در بخش کارمندیش؟؟

  • tahmasebi
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۱

   سلام دوست عزیز با توجه به نوع معلولیت شما متاسفانه شانسی برای ورود به سپاه براتون وجود ندارد.

 102. علی دامغانیان
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۸

  سلام پسرم امسال نهم دبیرستان می‌ره میخواد به عبارتی سیکل گرفت بره سپاه معدلش بالا ۱۵ هست و توی بسیج ۲ ساله می‌ره و ضمنا خودم یعنی پدرش هستم رزمنده و جانباز ۱۵ درصد هستم و ساکن تهرانم. ممنونم
  ۰۹۳۰۴۹۹۶۴۰۰ شماره مادرش هست یعنی خانومم بهتر جواب تلفن میده لطفا یججوری راهنمایی کنید بره سپاه پیمانی یا قراردادی یا رسمی هرطوری باشه اشکال ندارد عاشق سپاهه با ذهنیت کاملا وابسته به نظام و سپاه هست متشکرم

  • tahmasebi
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۹

   سلام دوست عزیز برای ورود به سپاه حتما باید مدرک دیپلم داشته باشند.

 103. رضوان
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۱

  سلام من ۳۴ سالمه دارای کارت بسیج فعال ورزشی و لیسانس صنایع غذایی از دانشگاه پیام نور آیا من میتوانم استخدام بشم .

  • rahdar
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام وقت بخیر.
   به یکی از مراکز گزینش سپاه مراجعه کنید و شانس خود را امتحان کنید.

 104. رضوان
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۲۸

  سلام من ۳۴ سالمه دارای بسیج فعال ورزسی و مدرک لیسانس صنایع غذایی از دانشگاه پیام نور آیا من میتوانم استخدام بشم ؟

  • مشاور محمدی
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت به خیر
   در صورت اعلام فراخوان و با توجه به شرایط نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.داشتن بسیج فعال جزو شرایط ارفاقی است.

 105. مهران
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام خسته نباشید.من ۳۵ سالم زیر دیپلم هستم پدرم نظامی هست و بازنشسته شده سابغه منطغه داره با این شرایت میتونم استخدام بشم

  • مشاور محمدی
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام وقت به خیر
   در صورت اعلام فراخوان و با توجه به شرایط نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 106. هانیه
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام من ۲۴ سالمه تمام شرایط دارم از طرفی ورزشکار حرفه ایم لیسانس دارم معدل بالا بودم چطور از اخبار استخدامی سپاه آگاه بشم از چه سایتی؟؟ و اینکه من شرایط لازم دارم؟؟

  • مشاور صادقی
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام
   حضوری مراجعه کنید مرکز گزینش سپاه استان

 107. حمید
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۹

  سلام
  من 23 سالمه . قدم189. دیپلم تجربی معدل18.90
  عینک با نمره کمتر از 0.75 یک دندان ایمپلنت
  میتوانم برای دانشگاه افسری امام حیسین اقدام کنم

  • مشاور صادقی
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام
   بله

 108. فرزاد
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۵۷

  سلام وقت بخیر
  ۳۲سال سن دارم و قدم ۱۹۰ و کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار(برنامه نویسی) دارم
  میخواستم بدونم امکانش هست در سپاه استخدام بشم؟
  زمان استخدام جذب نیرو در سپاه کِی هستش و از چه طریق از فراخوان جذب نیرو در سپاه مطلع شوم.

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۱۸

   سلام وقت بخیر
   جذب و استخدام در سپاه به صورت درون سازمانی و با معرف انجام میگردد

 109. محمد مهدی
  ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۱۲

  سلام بنده پاهای پرانتزی دارم آیا در گزینش سپاه بهش گیر میدن؟

  • tahmasebi
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۱

   سلام دوست عزیز اگر این مسئله براتون مشکل جدی ای ایجاد نکنه میتونید برای استخدام اقدام کنید.

 110. امیرعلی
  ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۹

  سلام خسته نباشید
  من ۱۸ سالمه،دیپلم ردی هستم،نمیخوام دانشگاه افسری برم
  آیا من رو سپاه قبول میکنه؟
  در ضمن من کف پام صافه.

  • tahmasebi
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۰

   سلام دوست عزیز متاسفانه خیر، شما باید دارای مدرک حداقل دیپلم باشید.

 111. آرش ولی پور
  ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۶

  سلام من معافیت پزشکی دارم که بدلیل انحراف ستون فقرات جزیی بوده . قدم ۱۸۶ هست وزنم ۱۰۰ و بیست سال سابقه ورزش سنگین دارم . و مشکل کمرم رو سالها پیش با ورزش حل کردم و هرتستی رو هم میتونم انجام بدم. ایا باز هم مشکل استخدام دارم؟

  • rahdar
   ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۷

   سلام وقت بخیر.
   بله ممکن است مشکل ایجاد شود ولی بیشتر به مسائل و مشکلاتی که برای شما به وجود خواهد آورد بستگی خواهد داشت.

   • آرش
    ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۲

    ممنون از پاسخگوییتون، فقط ممکن هست بفرمایید کجا برم برای اطمینان از جواب قطعی و یا انجام تست؟ چون در زمان معافیت انحراف کمرم حداقل بوده و اون زمان باصطلاح دکتر با من همکاری کرده و الان اصلا اون مشکل را ندارم.

    • rahdar
     ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۷

     سلام وقت بخیر . خواهش میکنم
     برای انجام تست به بیمارستان های زیرنظر نیروهای مسلح مراجعه کنید.

 112. بابک
  ۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام وقت بخیر من قدم بیشتر از 190 سانتی متره یعنی نمیتونم وارد دانشگاه افسری بشم؟ چون شرط قدی بین 165 تا 190 بود

  • tahmasebi
   ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام دوست عزیز شما مجاز به ثبت نام هستید.

 113. مجتبی
  ۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۷

  سلام وقت بخیر بنده ۲۵سالمه دیپلم مکانیک دارم ۸ ساله عضوبسیج هستم خدمت سربازیمو هم رفتم ولی یه مشکلی دارم روی دستم خالکوبی دارم اگه لیزرش کنم و پاک بشه میتونم مراحل استخدامو طی کنم یا بی فایده است

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۴۶

   سلام وقت بخیر
   باید معرف داشته باشید

 114. Behnam
  ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام سال ۹۰ ده روز زندان بودم رضایت گرفتم شکایت سیمکارت تلفن بود
  ایا واسه جذب سپاه مانعی داره

  • مشاور صادقی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   سو سابقه اگر موثر نباشه مشکلی نیست

 115. samanforouzandeh۱@gmail.com
  ۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۱

  من واقعیت جهانم کسی من بکشد صاف میرم پلوی خدا ومن به خدا میگم تمام جهان هستی بزن بترکونه

 116. omid
  ۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام وقت بخیر بنده 21سالمه و خدمت هم نرفتم بخاطر وضعیت پدرم که 85سالشه معاف نکردن بخاطر این که برادر بزرگ تر دارم، از طرفی هم دوست دارم تو سپاه استخدام بشم کارت فعال هم ندارم معدلم هم 15هستش و دیپلم کاردانش کامپیوتر دارم معرف هم دارم و خودم چندتا مقام قرانی استانی دارم و قاری قران هستم ایا میشود استخدام شد تا حالا اقدامی نکردم نه شکستگس در بدن دارم و نه چیز دیگه ای سالم هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۳۳

   سلام وقت بخیر
   خیر باید دارای کارت پایان خدمت باشید

 117. مهرداد
  ۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۲

  سال ۹۰ ده روز زندان رفتم و تبرعه شدم برای جدب سپاه مانعی ندارد

  • مشاور صادقی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام
   سو سابقه ی ناموثر مشکلی ندارد

 118. چاووش
  ۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۲

  سلام. امکان اینکه دوسال سربازی رو بعد از استخدامی خدمت کنی وجود داره؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۱

   سلام وقت بخیر
   خیر

 119. احمد
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام 22ساله قد 188 دیپلم تجربی معدل 18.90
  برای درجه داری سپاه میتوانم اقدام کنم

  • مشاور محمدی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۹

   سلام وقت به خیر
   در صورت اعلام فراخوان و جذب میتوانید با توجه به شرایط اعلام شده اقدام نمایید.

 120. محمد
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۳

  با سلام و خسته نباشید
  من علاقه مند ورود به نیروی قدس سپاه هستم میخواستم بدونم برای ورود به بخش افسری این نیروی چطوری باید اقدام کنم مثلا وارد دانشگاه امام حسین بشم یا … ؟؟؟؟

  • مشاور صادقی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام بله از طریق درجه داری هم میتونید وارد بشید

 121. سیدحسین احمدی
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۸

  سلام علیکم
  آیا سپاه مدرک دانشگاه پیام نور را قبول میکند

  • مشاور صادقی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام
   بستگی به سایر سوابق تون داره

 122. احمد
  ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

  سلام من دیپلم تجربی ۲۲ سال معدل ۱۸.۹۰ قد ۱.۸۸
  چگونه باید وارد سپاه قدس بشم
  درجه داری و افسری سپاه چه تفاوتی با هم دارند

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۴۴

   سلام وقت بخیر
   در صورت داشتن کارت پایان خدمت و معرف میتوانید به مراکز گزینش سپاه در استان خود مراجعه کنید

 123. سید
  ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۷

  باسلام.من مدرک تحصیلیم دیپلم گرافیک کامپیوتر هست
  امکانش هست و حداکثر سن پذیرش چقدره

  • مشاور محمدی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت به خیر
   در صورت اعلام فراخوان با توجه به شرایط اعلام شده میتوانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 124. پرسپولیس
  ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۵

  باسلام.من ۲ بار خارج از کشور رفتم برای کار آیا برای گزینش مانعی وجود داره؟

  • مشاور محمدی
   ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام وقت به خیر
   به مقاصد سفر های شما و جایگاه شغلی مدنظر بستگی دارد.

 125. مهدی
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام و درود خسته نباشی، من شانه ام چندبار دچار دررفتگی شده آیا اگه دستم رو عمل کنم می تونم تو درجه داری استخدام بشم؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقت بخیر
   درصورتی که بیماری شما اختلالی ایجاد کند از جانب این ارگان پذیرش نمیشوید

  • مهدی
   ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

   رفتم پیش دکتر ارتوپد گفتن که باید عمل بشید لیزری ، اگه بعد عمل دستم به کل خوب بشه و مشکلی نداشته باشه رد نمیشم؟

   • rahdar
    ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۳

    سلام وقت بخیر.
    اگر مشکل حاد نباشد امکان اینکه با عضویت و استخدام شما موافقت شود بالا است

 126. مهدی
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

  سلام و درود خسته نباشین، من شانه ام چندبار دچار دررفتگی شده آیا اگه دستم رو عمل کنم می تونم تو درجه داری استخدام بشم؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقت بخیر
   درصورتی که بیماری شما اختلالی ایجاد کند از جانب این ارگان پذیرش نمیشوید

 127. امیر
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام ، میگم در حین دوره خدمت سربازی میتونم توی سپاه هم استخدام باشم یعنی هر دو رو با هم انجام بدم ؟
  معرف هم دارم بنظرتون میشه ؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان اینکه شما هردو رو هم زمان انجام دهید وجود ندارد نیازه ابتدا خدمت شما تمتم شود و بعد از آن اقدام کنید

 128. مرتضی
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام خسته نباشید من مرتضی هستم. دیپلم فنی حرفه ای. هستم کابینت کار میخواستم برای سپاه کار کنم میخواستم ببینم میتونم یا نه

  • مشاور محمدی
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

   سلام وقت به خیر
   از طریق مرکز گزینش سپاه پیگیری نمایید.

 129. ابوالفضل
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۰

  سلام متولد 1385/11/23هستم میتوانم از طریق بسیج در سپاه استخدام بشم

  • مشاور صادقی
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام
   بهتره از طریق دانشگاه افسری امام حسین اقدام کنید

 130. بهنام
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۱

  سلام وقت بخیر جناب من ۳۳سال سن دارم قد۱۸۳بامدرک دیپلم تجربی معدل ۱۴/۳۶ جانشین فرمانده گروه ضربت هستم لطفاً راهنمایی کنید

  • tahmasebi
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام دوست عزیز برای استخدام باید مدارک هویتی و تحصیلیتون رو به گزینش سپاه ارائه بدهید.

 131. احمد
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

  سلام 22 ساله قد 188 دیپلم تجربی میخواستم به عنوان پاسدار وارد سپاه شوم در شغل نظامی باید چکار کنم

  • مشاور رضایی
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

   سلام وقت بخیر . میبایست از طریق بسیج اقدام بفرمایید

   • یاحسین
    ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۳

    باسلام مجددوقبولی طاعات وعباداتتان جناب رضایی تشکرازجوابتان بعنوان کارمندتجربی بایدبه کدوم یکان نیروانتظامی یاارتش مراجعه کنم اکرراهنمایی نماییدممنون میشم

    • tahmasebi
     ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۸

     سلام دوست عزیز لطفا با داخلی 106 تماس بگیرید.

 132. حامد
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۸

  سلام من سنگکار نما ساختمان هستم ولی از بس افغانی اومده خیلی وقته که بیکار شدم من مجرد هستم پدرم چندین ساله که فوت کرده خرج مادر پیرم و برادر کوچیکتره به عهده ی منه. من نه بسیجی هستم و نه آموزش نظامی و این چیزا دیدم. میشه تو پروژه های ساختمانی سپاه سنگکاری کنم؟؟ من پارتی و این چیزا هم ندارم تورو خدا کمکم کنید تا بتونم پروژه سنگکاری بگیرم . بخدا اگر این بیکاری ادامه پیدا کنه یا باید گدایی کنم یا برم دزدی . وضعیت جسمی منم جوری نیست که بتونم بجز شغلم کارای سنگین کنم چیکار کنم؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

   سلام وقت به خیر
   از طریق مرکز گزینش سپاه در شهر محل سکونت خود پیگیری نمایید.

 133. میلاد
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷

  سلام خسته نباشید بنده لیسانس حقوق از پیام نور هستم متاسفانه از دانش آموخته پیام نور سپاه پاسدارن پذیرش ندارد میخواستم بپرسم از دیپلم تجربی که دارم میشه رفت تو دانشگاه امام حسین (ع) یا نه؟از دیپلمم استفاده کنم برم دانشگاه

  • tahmasebi
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام دوست عزیز اگر هدف شما این دانشگاه میباشد باید مجدد کنکور بدید و اگر شرایط سن رو هم داشته باشید میتونید وارد بشید.

 134. داوطلب
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۷

  برای استخدام شدن سپاه از طریق پایگاه بسیج باید درخواست استخدام دهیم یا گزینش؟؟؟؟

  • tahmasebi
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام دوست عزیز شما باید در زمان فراخوان استخدام اقدام کند و یا مدارک کامل خودتون رو به گزینش سپاه تحویل بدهید.

 135. داوطلب
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۵

  با سلام بنده32سال سن مجرد، مدرک تحصیلی فوق لیسانس و 7سال بسیج فعال علاقه به پاسداری هستم، می تونم استخدام سپاه شوم؟ لطفا راهنمایی کنید و یه توضیح راجب به معرف هم بدهید با تشکر

  • tahmasebi
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام دوست عزیز اگر شرایط کلی و اختصاصی استخدام رو داشته باشید میتونید اقدام کنید.

 136. یونس
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

  سلام
  یه سوال داشتم استخدام سپاه میخوام بشم فرمانده پایگاه هستم سن بنده ۲۱سالم هست مدرک تحصیلی دیپلم آیا میشه ؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۷

   سلام وقت بخیر
   اگر شرایط لازم را داشته باشید بله امکان پذیر خواهد بود جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 137. امیررضا
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

  سلام من 18 سالمه و تازه چند روزه برای افسری سپاه اقدام کردم
  ولی متاسفانه چند روزه ک از من شکایتی شده
  سوال من اینه اگر من در دادگاه تبرعه بشم نتیجه استخدام من در سپاه چیه؟

  • مشاور محمدی
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام وقت به خیر
   به نوع شکایت و پرونده شما بستگی دارد.

 138. امیر
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۰

  سلام من ۱۸ سالمه و قصد دارم در استخدامی افسری سپاه ثبت نام کنم متاسفانه چند روز پیش از من شکایتی شده در دادگاه
  سوالم اینه اگه من در دادگاه تبرئه بشم منع استخدامی دارم در افسری سپاه ؟!

  • مشاور اقازاده
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت بخیر
   حتی درصورت تبریه شدن این مورد ازجانب خود ارگان مورد بررسی قرارمیگیرد

 139. امیر
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

  سلام من ۱۸ سالمه و قصد دارم در استخدامی افسری سپاه ثبت نام کنم متاسفانه چند روز پیش از من شکایتی شده در دادگاه
  سوالم اینه اگه من در دادگاه تبرئه بشم منع استخدامی دارم در افسری سپاه ؟!

  • مشاور اقازاده
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت بخیر
   حتی درصورت تبریه شدن این مورد ازجانب خود ارگان مورد بررسی قرارمیگیرد

 140. یک ایرانی
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

  سلام وقت تون بخیر
  من ترم 6علوم تربیتی هستم منتها میتونم در ازمون شرکت کنم ؟؟
  منابع ازمون رو اگه امکانش هست بگین ، ممنون از زحماتتون

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام
   باید تا 16 خرداد فارغ التحصیل شوید که بتوانید شرکت کنید
   برای اطلاع از منابع ازمون با ماتماس بگیرید

 141. مهزیار
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۰

  ایا کسی که تتو داره میتونه عضو سپاه شود؟

  • tahmasebi
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام دوست عزیز خیر متاسفانه امکان ورود و استخدام رو نخواهید داشت.

  • زهرا
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

   من متولد۷۳ام شورا بسیج ورابط بسیج هستم و۱۴سال بسیج فعال وچندین بارمقام کشوری دربسیج اوردن درمقطع شعرگویی بانوان.من لیسانس حقوق دارم چطوری میتونم پذیرش بشم ازبسیج؟

   • مشاور محمدی
    ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

    سلام وقت به خیر
    از طریق پایگاه بسیج و مرکز گزینش سپاه پیگیری نمایید.

 142. علی
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

  سلام شرایط قد آیا برای درجه داری مهمه ؟چقدرع؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت بخیر
   حداقل قد 170 و حداکثر 190 سانتی متر

 143. علی
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

  سلام ببخشید درجه داری سپاه شرایط قد مهمه یا خیر چقدرع؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت بخیر
   حداقل قد 170 و حداکثر 190 سانتی متر

 144. ممد
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

  سلام میگن فروردین ۱۴۰۲سپاه استخدامی داره درسته

  • مشاور عیسائی
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام وقت بخیر
   خیر چیزی اعلام نشده ….

 145. سید
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام وقت بخیر بنده ۲۶سالمه و ۶ ساله که ازدواج کردم
  سیکل دارم
  و خدمت سربازی نرفتم خیلی دوست دارم عضو سپاه بشم به نظر شما کسایی که خدمت نرفتن میتونن عضو بشن یانه اگر میتونند عضوبشن باید چه کار کنند ممنون میشم جواب بدین

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت بخیر
   خیر متاسفانه شما در صورتی که دارای شرایط مورد تایید این ارگان هستش و داشتن کارت پایان خدمت میتوانید اقدام کنید

 146. سید امیر حسن
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

  سلام وقت بخیر بنده ۲۶سالمه و ۶ ساله که ازدواج کردم
  سیکل دارم
  و خدمت سربازی نرفتم خیلی دوست دارم عضو سپاه بشم به نظر شما کسایی که خدمت نرفتن میتونن عضو بشن یانه اگر میتونند عضوبشن باید چه کار کنند ممنون میشم جواب بدین

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت بخیر
   خیر متاسفانه شما در صورتی که دارای شرایط مورد تایید این ارگان هستش و داشتن کارت پایان خدمت میتوانید اقدام کنید

 147. سیدامیر
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

  سلام وقت بخیر بنده ۲۶سالمه و ۶ ساله که ازدواج کردم
  سیکل دارم
  و خدمت سربازی نرفتم خیلی دوست دارم عضو سپاه بشم به نظر شما کسایی که خدمت نرفتن میتونن عضو بشن یانه اگر میتونند عضوبشن باید چه کار کنند ممنون میشم جواب بدین

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر
   خیر متاسفانه شما در صورتی که دارای شرایط مورد تایید این ارگان هستش و داشتن کارت پایان خدمت میتوانید اقدام کنید

 148. امیر
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من اگه معرف داشته باشم میتونم محل سربازیم رو تعیین کنم یا نه بسیج فعال دارم عموی سپاهی دارم می‌تونه معرفم باشه

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام وقت بخیر
   بله . اما تعیین محل خدمت به میزان ظرفیت هر یگان نیز بستگی دارد .

   • امیر
    ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

    منظور از میزان ظرفیت هر یگان چیه ؟

    • tahmasebi
     ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

     سلام دوست عزیز منظور تعداد مورد نیاز برای هر یگان میباشد.

 149. رضا
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

  سلام من متولد ایران هستم ،مشهد مقدس ،ولی اتباع افغانستانی هستم ،ومشغول تحصیل سنم۱۶و کلاس دهم رشته انسانی ،خیلی دوست وارد سپاه بشم و عاشق ولایت هستم میخاستم بدونم اگه دیپلم بگیرم میتونم اقدامی در این باره بکنم ، اگه راهی هست لطفاً بگین با وجود اتباع بودن میشه اقدامی درباره استخدام در سپاه بکنم ؟

  • tahmasebi
   ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام دوست عزیز اگر تبعه شما بصورت قانونی باشد میتونید در فراخوان استخدام شرکت کنید.

 150. علی778
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

  سلام .افراد دارای کورنگی خفیف یا کامل هم میتوانند وارد سپاه شوند؟

  • tahmasebi
   ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام دوست عزیز، خیر متاسفانه امکان شرکت ندارید.

 151. سیدمحمد
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۴

  سلام وقت بخیر
  کاردانی حقوق گرفتم ترم اخر کارشناسی‌ام ۲۴سالمه متعهل و ساکن تهران
  سابقه بسیج ادارات ودانشجویی رو دارم قد۱۸۲ فرزند رزمنده بسیجی سپاه
  شرایط جذب رو دارم ؟؟؟

  • مشاور صادقی
   ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

   برای بررسی دقیق وضعیت تون با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 152. سیدمحمد
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۳

  سلام وقت بخیر
  کاردانی حقوق گرفتم ترم اخر کارشناسی‌ام ۲۴سالمه متعهل و ساکن تهران
  سابقه بسیج ادارات ودانشجویی رو دارم قد۱۸۲ فرزند رزمنده بسیجی سپاه
  شرایط جذب رو دارم ؟

  • مشاور صادقی
   ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

   سلام دوست عزیز شرایط تون باید بررسی بشه
   میتونید با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 153. میلاد
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام بنده کارشناسی حقوق از پیام نور هستم میخواستم ببینم میشه استخدام سپاه پاسداران شد یا ن؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱

   سلام وقت بخیر
   جذب به صورت درون سازمانی می باشد و شانس شما با توجه به رشته و دانشگاه نیز کم می باشد .

 154. امید
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام وخسته نباشید
  بنده لیسانس عمران دارم ومتاهل هستم و کارت پایان خدمت هم از ارتش دارم وسابقه بسیجی از سال۱۳۸۸ رو دارم وبسیج فعال هستم و متولد ۱۳۷۵ هستم وساکن شهرستان بوکان هستم
  الان نمیدونم باید چیکار کنم برای استخدامی
  از کجاباید شروع کنم که استخدام بشم؟
  ایا شرایطش رو دارم که استخدام بشم همه رو گفتم ممنون میشم بهم بگین

  • مشاور حمامی
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام وقتتون بخیر برای قبولی در ازمون استخدامی با ما تماس بفرمایید

 155. ابوالفضل سعیدی
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

  سلام من قدم ۱۶۰ هست و پدرم ۵۵۰ روز جبهه بوده آیا میتونم در سپاه ثبت نام کنم

  • مشاور صادقی
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

   سلام سایر شرایط تون هم باید بررسی بشه

 156. Ali
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

  سلام با دیپلم فنی حرفه‌ای حسابداری میشه توی سپاه استخدام شد بخش اطلاعات یا نظامی عملیاتی ؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

   سلام وقت بخیر
   استخدام سپاه به صورت درون سازمانی می باشد

 157. امیر
  ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴

  سلام ببخشید من ۱۷ سالم هست سال ۱۴۰۲ میشه ۱۸ سالم عموم که توی سپاه هست میگه دیپلم گرفتی بیا تا استخدامت کنم توی سپاه ولی نظر خودم اینه که با لیسانس برم ، به نظر شما با دیپلم مستقیم استخدام شی توی سپاه بهتره یا با لیسانس ؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

   سلام وقت بخیر
   درجه ی نظامی شما با مدرک لیسانس بالا تر خواهد بود .

  • امیر
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

   از یه طرف دوست دارم برم دانشگاه افسری سپاه ولی میگن سپاه بیشتر نیروی جوون میخواد تا بزرگ سال مثلا دانشگاه ۴ سال سربازی ۲ میشه ۲۴ سالم من میتونم توی اون ۴ سال ک برم برای لیسانس بجاش ۴ سال سابقه توی سپاه داشته باشم بهتره درسته ؟

   • مشاور صادقی
    ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

    سلام
    برای بررسی دقیق وضعیت تون میتونید با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 158. فهیمه علیزاده
  ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

  سلام خسته نباشید بنده دیپلم علوم تجربی هستم ودانشجورشته حقوق مقطع کارشناسی 165قد و24سال سن دارم زمان استخدام چجوری اعلام میکنید آیا بنده میتونم عضوبشم؟

  • مشاور رضایی
   ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت بخیر . شرایط اولیه استخدام رو دارید لطفا جهت مشاوره بیشتر تماس حاصل فرمایید .

 159. سیدحسین موسوی
  ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۴

  سلام آیا با دیپلم فنی حرفه ای میشه وارد درجه داری سپاه شد

  • مشاور محمدی
   ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقت به خیر
   درجه داری سپاه از بین فارغ التحصیلان دیپلم تمامی همه ی رشته ها پذیرش دارند.

  • مشاور حمامی
   ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقتتون بخیر برای استخدام درجه داری و برسی شرایط با ما تماس بفرمایید

 160. Jahan
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

  سلام خسته نباشید
  بنده لیسانس حسابداری دارم خواستم بدونم اگه معرف از سپاه داشته باشم میتونم استخدام بشم یا نه و اگه استخدام بشم تو کدوم قسمت اداری بهم کار میدن و اینکه بعد از استخدام میتونم در رشته خودم یا رشته ای که به سپاه یا حقوق مربوط باشه ادامه تحصیل بدم یا خیر ، ممنون میشم جواب بدید 🙏

  • tahmasebi
   ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام دوست عزیز اگر شرایط استخدام شدن رو دارید میتونید شرکت کنید در مورد قسمت بکارگیری شما نمیتوان بصورت مشخصی نظر داد. و ادامه تحصیل هم در صورتی برای شما مقدور خواهد بود که از ریاست توافق کتبی برای ثبت نام دانشگاه دریافت کنید.

 161. حامد
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

  سلام 22سالمه رشته تجربی معدل 18.90 قد 1.88 میخواستم وارد افسری دانشگاه امام حسین( افسری ) شوم باید از طریق کنکور سراری اقدام کنم یا از طریق سپاه

  • rahdar
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام وقت بخیر.
   باید کنکور سراسری شرکت کنید و انتخاب رشته کنید دانشگاه امام حسین را.

 162. محسنی
  ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

  سلام
  تابستان دیپلم رو بهم میدن و ۱۸سالمه ایا میتونم استخدام بشم و سربازی در حین استخدام باشه
  مقطع درجه داری
  شاخه کارو دانش جذب دارن ؟
  رشته مکانیک خودرو
  فقط مشکلی که هست دوتا از دندان ها پر کردم و موقعی که دوسالم بود فاویسم گرفتم
  ممنون میشم اینجا جوابم رو بدید
  ارگان نیروی زمینی سپاه

  • مشاور عیسائی
   ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷

   سلام وقت بخیر شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • علی
    ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۴

    سلام زیردیپلم هم میشه ثبت نام کنه

    • مشاور عیسائی
     ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۷

     سلام وقت بخیر
     در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید بله امکان پذیر میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 163. رضا
  ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

  سلام وقت بخير من رشته انساني درس می‌خونم کلاس يازدهم هستم علاقه زیادی به استخدام در سپاه دارم معدل بالای ۱۸هست آیا امکان ثبت نام هست

  • مشاور عیسائی
   ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴

   سلام وقت بخیر
   اگر شرایط را داشته باشید این امکان وجود خواهد داشت.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • سهراب نجف پور
    ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

    سلام من کارشناسی در مقطع کاردانی(مهندسی عمران) درس می خوانم
    و عضو فعال بسیج هستم
    و سن هم ۲۰ سال
    قدم ۱۶۵ هست
    و پایبند به دین اسلام
    آیا به نظرتون استخدام می شوم یا قبول می شوم.

    • tahmasebi
     ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

     سلام دوست عزیز برای استخدام باید متتظر فراخوان استخدام باشید تا شرایط کلی اعلام شود.

 164. احمد
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

  سلام من رشته تجربی معدل18.89 یک دندان ایمپلنت یک کشیده یک عصب کشی چهارتا پر کردنی سطحی وعینک با نمره کمتر از 0.75 میخواستم بدونم میتونم برای پذیرش دانشگاه افسری امام حسین اقدام کنم و اینکه پذیرش افسری دانشگاه امام حسین از طریق کنکور سراسری استیا از طریق دفاتر جذب سپاه

  • مشاور رضایی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام وقت بخیر . بله

 165. محسنی
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۲

  سلام
  تابستان دیپلم رو بهم میدن و ۱۸سالمه ایا میتونم استخدام بشم و سربازی در حین استخدام باشه
  مقطع درجه داری
  شاخه کارو دانش جذب دارن ؟
  رشته مکانیک خودرو
  فقط مشکلی که هست دوتا از دندان ها پر کردم و موقعی که دوسالم بود فاویسم گرفتم
  ممنون میشم اینجا جوابم رو بدید

  • مشاور رضایی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۷

   سلام وقت بخیر . شرایط هر ارگان نظامی جهت گزینش متفاوت میباشد . برای کدام ارگان میخواهید اقدام بفرمایید .

 166. امیر
  ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

  سلام ببخشید من میخوام خدمتم رو توی سپاه باشم یعنی سرباز سپاه و اینکه میتونم در دوره خدمت سربازی توی سپاه استخدام باشم یعنی به عنوان یک پاسدار برم سربازی؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

   سلام وقت بخیر
   خیر مگر اینکه معرفی داشته باشید .

   • امیر
    ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

    معرف من میشه عموم که توی سپاه هست باشه با فرمانده بسیجمون ؟

    • مشاور ذوالنورنیا
     ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

     سلام وقت بخیر
     بله

 167. امیر محمد
  ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

  سلام خوب هستید ببخشید من سر پرست مادرم هستم و میخواستم ببینم با این حال محل سربازی خودم رو میتونم تایین کنم یا نه ، و اینکه میخوام خدمت سربازیم در سپاه باشه ، سرباز سپاه ، و اینکه هم زمان با خدمت در سربازی میتونم استخدام سپاه باشم و هم سرباز سپاه

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

   سلام وقت بخیر
   خیر این امکان وجود ندارد . می توانید از معافیت کفالت مادر در صورت نداشتن غیبت استفاده کنید .

 168. NMhj
  ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷

  خسته نباشید، میخواستم بدونم اگه فردی گوشش بخاطر کشتی شکسته باشه، میتونه وارد سپاه بشه؟ بعدشم اگه کسی تو‌تست ها رد بشه میشه سال بعد هم مراجعه کنه؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت بخیر
   مشکلی بابت گوش شکسته وجود ندارد. در صورت رد شدن اگر در معاینات پزشکی باشد می تواند سال بعد دوباره مصاحبه شرکت کند .

 169. عادل
  ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

  سلام با رشته ی فنی و حرفه‌ای هم سپاه پذیرش می‌کنه؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقت بخیر
   جذب سپاه به صورت درون سازمانی و با معرف می باشد .

 170. امیر محمد
  ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام خوب هستید ببخشید من سر پرست مادرم هستم و میخواستم ببینم با این حال محل سربازی خودم رو میتونم تایین کنم یا نه ، و اینکه میخوام خدمت سربازیم در سپاه باشه ، سرباز سپاه ، و اینکه هم زمان با خدمت در سربازی میتونم استخدام سپاه باشم و هم سرباز سپاه

  • مشاور حمامی
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما بابد تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۹

   سلام وقت بخیر
   خیر

 171. رضا
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

  سلام خسته نباشید
  زمان تقریبی شروع استخدام کی هست؟

  • rahdar
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

   سلام وقت بخیر .
   چه راه ورودی را مدنظر دارید برای وارد شدن ؟

 172. محمد
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام برای پذیرش دانشگاه افسری امام حسین باید از چه طریقی اقدام کرد . از طریق کنکور هست یا باید به سپاه مراجعه کرد

  • rahdar
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر .
   بله باید در کنکور سراسری انتخاب رشته کنید دانشگاه امام حسین را .

 173. رضا
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام خسته نباشید
  الان میتونم برای استخدام افسری اقدام کنم؟..

  • مشاور رضایی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت بخیر . باید شرایط عمومی و اختصاصی را کامل داشته باشید . برای افسری باید از طریق کنکور اقدام کنید

 174. میلاد
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

  سلام علیکم
  بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا می‌باشم و همینطور تازه دربسیج ثبت نام کردم ولی وقت نکردم برم به دلیل دروس رشته مذکور و سربازی هم نرفتم میخواستم بپرسم برای استخدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از چه طریق باید استخدام رسمی بشم ؟

  • مشاور جوادی
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید به صورت حضوری به مراکز گزینش سپاه مراجعه فرمایید.

 175. رضا
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام خسته نباشید
  الان میتونم برای استخدام افسری اقدام کنم؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام
   شرایط تان باید دقیق مورد بررسی قرار بگیرد
   برای راهنمای بیشتر تماس بگیرید

 176. محمد
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

  سلام
  من رشته ادبیات انسانی هستم خرداد باید دیپلم بگیرم
  کدوم ارگان های سپاه از رشته ما نیرو میگیرن و چه شرایطی دارن؟
  پیمانی یعنی چی؟

  • مشاور اقازاده
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   سلام وقت بخیر
   شما برای استخدام نیازه فراخوان هایی که جانب ارگان زده میشود رابررسی کنید

 177. محمد
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام
  من رشته ادبیات انسانی هستم خرداد باید دیپلم بگیرم
  کدوم ارگان های سپاه از رشته ما نیرو میگیرن و چه شرایطی دارن؟

 178. Arman
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۶

  سلام وقت به خیر
  با مدرک دیپلم فنی و حرفه ای می شود استخدام سپاه شد ؟

  • tahmasebi
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام دوست عزیز بله برای ورود به این ارگان محدودیت رشته وجود ندارد.

 179. جعفر
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام
  میشه در مورد خرید خدمت در سپاه یه کم توضیح بدین با مدرک کارشناسی ارشد در کدام ارگان یا نهاد زیر مجموعه سپاه میشه کار کرد ،،
  خرید خدمت با استخدام رسمی در سپاه چه تفاوتی داره ،،یک نمونه هم بگین ممنون میشم ،،توضیح مختصر میخام
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

   سلام وقت بخیر
   در حال حاضر امکان خرید وجود ندارد .

 180. امیر محمد
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۵

  سلام خسته نباشید من سال ۱۴۰۲ دیه باید برم سربازی و میخواستم برم سربازی سپاه یعنی سرباز سپاه باشم و اینکه اگه بخوام بیفتم توی شهر ماکو باید چکار کنم باکو نه ماکو باید چکار کنم آیا میشه ؟ بسیج فعال دارم ، عمو سپاهی دارم ، و اینکه ۲ تا شهید هم داریم

  • مشاور رضایی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰

   سلام وقت بخیر محل خدمت شما توسط نظام وظیفه مشخص میگردد

 181. m,saleh
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۵

  سلام وقت بخیر
  ببخشید بنده رشته برق صنعتی هستم میتوانم استخدام سپاه بشم؟

  • مشاور صادقی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام
   برای بررسی دقیق تر وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 182. محمد
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۵

  سلام خداقوت خسته نباشید ببخشید تو شرایط که خواندم شرط قد بالای ۱۷۰ برای درجه داری برداشته شده چون فقط برا افسری نوشته بود بالای ۱۷۰؟

  • مشاور عیسائی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۵

   سلام وقت بخیر
   خیر شرط قد برای آقایان 170 ملاک میباشد.

 183. امیرحسین
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

  سلام برای سپاه ثبت نامش کی شروع میشه

  • مشاور محمدی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقت به خیر
   استخدامی سپاه از طریق پایگاه های بسیج و مراکز گزینش سپاه انجام می شود.

 184. سینا
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام وقت بخیر
  من معافیت کفالت پدر، مراقبت پدر دارم
  اگر بخوام درسپاه استخدام شوم مشکلی ایجاد نمیکنه؟

  • مشاور صادقی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام
   نه مشکلی نیست

   • امیرحسین
    ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

    سلام سپاه ثبت نامش از کی شروع میشه

    • مشاور رضایی
     ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

     سلام وقت بخیر در اسفند ماه برای ثبت نام به بسیج مراجعه بفرمایید

 185. مرتضی
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۵

  سلام خسته نباشید من دراسخدامی سپاه قبول شدم و بهم گفتن منتظر باشید تا تماس بگیریم واسه اعزام شما نمیدونید اعزامشون حدودا کی هستش؟

  • مشاور محمدی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۴

   سلام وقت به خیر
   از طریق همان واحد خدمتتون اعلام می شود.

 186. محمد
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام ببخشد من برا درجه داری رفتم الان در حال تحصیل هستم و خرداد امتحانات نهایی برای دیپلم دارم ایا جذب میکنن

  • tahmasebi
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام دوست عزیز بله از سن 16 سالگی شما مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون درجه داری هستید.

  • عباس
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

   سلام با مدرک فن و حرفه حسابداری میشه وارد سپاه شد؟

   • مشاور محمدی
    ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

    سلام وقت به خیر
    برای در جه داری امکان ثبت نام وجود دارد.

 187. محمد حسین
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹

  سلام
  بنده دوتا از دندان ها رو با آمالگام پُر کردم
  و یکی رو با کامپوزیت که هم رنگ دندان هست پر کردم که معلوم نباشه
  بنظرتون پزشکی درجه داری رد میکنن ؟!
  مدرک بنده دیپلم مکانیک (کاردانش)هست
  سابقه بسیج فعال هم دارم
  بنظرتون جذب دارن ؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • tahmasebi
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام دوست عزیز شرایط دندانهای شما باید در معاینات پزشکی بررسی شود. اگر صحبت کردن شما را دچار مشکل کند شانس شما برای قبولی کم خواهد بود.

 188. علی
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۳

  ببخشید رشته های علوم تربیتی مثل اموزش ابتدایی جذب می کنند ؟؟

  • مشاور جوادی
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی آموزش ابتدایی رو هم جذب میکنن.

 189. یه نفر
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام تاریخ جذب نیروی خانم رو نمیدونید و اینکه در شیراز به کجا باید مراجعه کنیم؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

   سلام وقت بخیر
   جذب بانوان به صورت درون سازمانی است و رسمی نیست . به مراکز گزینش سپاه استان فارس مراجعه کنید

 190. ثارالله اکبری
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۷

  باسلام و احترام
  بنده اتباع افغانستانی، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد روابط بین الملل هستم، بزرگ شده در خانواده ای مذهبی و حامی ولایت و رهبری ، بسیار علاقه مند به جذب نیروی سپاه قدس ایران می باشم، لطفا راهنمایی کنید تا چگونه میتوانم عضو شوم و به ولایت و رهبرم خدمت کنم.
  ممنونم

  • tahmasebi
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

   سلام دوست عزیز یکی از شرایط استخدام در این ارگان تابعیت ایرانی بودن است. اگر تابعیت قانونی دارید میتونید با ارائه ی مدارک هویتی و تحصیلی به گزینش سپاه اقدام کنید.

 191. علی
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام
  یعنی با دیپلم جذب ندارن ؟
  یعنی کسایی که با دیپلم رفتن راضی نیستن

  • مشاور صادقی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

   سلام
   بهتره مدرک تون کارشناسی باشه

 192. علی
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۵

  سلام با رشته مکانیک کاردانش گزینش میکنن نیروی زمینی

  • مشاور صادقی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام
   بهتره مدرک دانشگاهی داشته باشیذ

 193. امید
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام
  برای شاخه کاردانش معدل دیپلم باید چند باشه
  از شاخه کاردانش چه رشته های جذب دارن ؟؟نام رشته ها رو اگه میشه بگید
  لطفاََ همینجا جوابم رو بدید ممنون میشم

  • مشاور حمامی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

   سلام وقتتون بخیر سوال شما نیاز به برسی بیشتر دارد و در کامنت گنجوده نمیشود

 194. گمنام
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

  سلام و خسته نباشید من ۲۹ سالمه و مدرک دیپلم دارم و بسیجی هستم از گردانهای امنیتی امام حسین
  هم بسیج فعال و هم دوره بسیج ویزه را گذراندم و ۹ سال سابقه بسیج دارم و پدرم ایثارگر هستش
  میتونم بیام داخل امنیت پرواز یا سپاه پاسداران استخدام بشم

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

   سلام وقت بخیر
   اگر شرایط لازم را داشته باشید این امکان وجود خواهد داشت جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 195. گمنام
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام و خسته نباشبد
  من ۲۹ سالمه و مدرک دیپلم حسابداری دارم
  من خودم بسیجی هستم از گردانهای امنیتی امام حسین

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

   سلام وقت بخیر
   امکان پذیر میباشد و میتوانید به عنوان درجه دار استخدام سپاه پاسداران شوید.

 196. حسین
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

  سلام بنده داری مدرک لیسانس باسابقه 14سال بسیجی فعال خانم ومدرک کامبپوتروicdlهستم با40سال سن میخواستم بپرسم برای کادراداری ارتش ویانیروانتظامی بصورت قراردادی بایدبه کجامراجعه کردهم عمووهم شوهردخترخاله ام سرهنک سپاه ونیروانتظامی هستن اکرراهنمایی نماییدممنون میشم

  • مشاور رضایی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

   سلام وقت بخیر استخدام بانوان در سپاه خیلی محدود برگذار میگردد . برای اطلاع از نحوه استخدام حضورا به حوزه مقاومت بسیج مراجعه بفرمایید

   • بی شناس
    ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

    ببخشیدبنده برای سپاه نمیخوام .سلام بنده داری مدرک لیسانس باسابقه 14سال بسیجی فعال خانم ومدرک کامبپوتروicdlهستم با40سال سن میخواستم بپرسم برای کادراداری ارتش ویانیروانتظامی بصورت قراردادی بایدبه کجامراجعه کردهم عمووهم شوهردخترخاله ام سرهنک سپاه ونیروانتظامی هستن اکرراهنمایی نماییدممنون میشم

    • مشاور حمامی
     ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

     سلام وقتتون بخیر بستگی به نوع جذب شما دارد زیرا شرط سنی برای جذب وجود دارد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 197. یعقوب داوودی
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

  سلام خدا شاهده که همیشه آرزویه خودم و مادر پیرم بوده که خدمتگذار ولایت باشم و استخدام نیروهایه مسلح میشدم مادرم همیشه آرزوشه چون خاهر شهیده محمدمیرزا قاسمی،خاهرجانباز پاسدار میرزاعلی قاسمی،خاهر ایثارگر بسیجی که چندسال اسیر رژیم بعث بود حاج امیدعلی قاسمی،خاهره رزمنده بسیجی محمدحسین و محمد و محمدعلی قاسمی،خاهر رزمنده پاسدارو فرمانده هشتسال دفاع مقدس موسی قاسمی فرمانده گردان امام حسن(ع)در کردستان و جنوب کشورعلیات فتح المبین و شهید دستغیب،پدر ایثارگر بنده مرحوم مرادعلی داوودی با اسلحه ومهمات شخصی خودش با برادر بزرگم احمدعلی داوودی با داییهای فداکارم راهی جبهه شدن و برای حفظ تمامیت ارزی کشور اسلامیمون جنگیدن،بنده31سالمه هنوز نتونستم آرزویه خودم ومادر پیرمرو خدمت در سپاه یا نیروهایه مسلح برآورده کنم تنها کاری کردم چندساله کارت فعال بسیجی گرفتم متسفانه آرزو مادرمو نتونستم براورده کنم

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام دوست عزیز
   برای بررسی شرایط تان جهت اقدام برای استخدام در سپاه، ارتش و… با ماتماس بگیرید

   • یعقوب داوودی
    ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

    سلام ببخشید این شماره که برای مشاور گذاشتید (9090975307)تماس میگیریم میگه شماره نامعتبر هست
    لطفا شماره ای دیگه ای بگید که تماس بگیریم

    • مشاور محمدی
     ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

     سلام وقت به خیر
     با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

    • یعقوب داوودی
     ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

     9099075307این شماره رو میگیرم میگه در شبکه موجود نمیباشد لطفان یه شماره بدید بتونم تماس بگیرم

     • مشاور صادقی
      ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

      سلام
      باید با خط ثابت تماس بگیرید

     • یعقوب داوودی
      ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

      شماره تماس دیگه لطف کنید آدم بتونه در تماس باشه تلفن ثابت نداریم،بفرمایید چکار کنم؟

     • rahdar
      ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

      سلام وقت بخیر .
      میتوانید از سایت بسته خریداری کنید تا مشاوران مجموعه با شما تماس حاصل کنند.

     • یعقوب داوودی
      ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

      آدرس میدید حضوری خدمت برسیم؟

     • مشاور صادقی
      ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

      اینجا مرکز مشاوره تلفنی ایران تحصیل هست

 198. محمودی
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  با سن ۳۳سال و مدرک کارشناسی ارشد و کارت ‌پایان خدمت امکان استخدام شدن در سپاه هست ؟ برای درجه داری افسری یا کارمندی کدامش احتمال استخدام شدن بیشتره
  ممنون میشم توضیح بدین

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام دوست عزیز
   بستگی به نیاز نیرو در سپاه دارد
   و اینکه از طریق مراکز گزینش سپاه می توانید اقدام کنید تا مراحل بعدی را طی کنید
   برای بررسی کامل شرایط تان و راهنمایی بیشتر تماس بگیرید

 199. مصیب
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

  با سلام بنده میخوام استخدام سپاه بشم متولد ۱۳۶۵ هستم با مدرک کارشناسی از لحاظ سنی از بنده ایراد گرفتند ۱۰ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی هم دارم لطفا راهنمایی کنید مشکلم برطرف بشه.با تشکر

  • مشاور رضایی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

   سلام وقت بخیر استخدام سپاه برای مدرک کارشناسی حداکثر تا سن 30 سال انجام میگیرد

 200. بی شناس
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

  باسلام شرایط استخدام برای بانوان به عنوان نیروی خریدخدمت درارتش چی میباشدوچه مدرک تحصیلی لازم هست اکرراهنمایی کنیدممنون میشم وتاریخ ثبت چه موقع میباشد

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جذب بانوان به صورت رسمی انجام نخواهد شد .

   • ناشناس
    ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

    بصورت قراردادی منظورهست ایااستخدام داردارتش برای بانوان یانه تشکر

    • مشاور عیسائی
     ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

     سلام وقت بخیر
     خیر امکان پذیر نمیباشد .

 201. سهراب
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

  سلام علیکم
  ببخشید درسته که میگن با شاخه کاردانش نیازه که حتما فوق دیپلم گرفت برای درجه داری ؟؟
  یه دندان هم روکش شده آیا رد میشم ؟

  • مشاور صادقی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام برای بررسی دقیق شرایط تون با مشاورین مرکز تماس بگیرید

   • محمد زینتی
    ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

    با عرض سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی مردم شریف کشورمان ایران
    بنده کارشناسی رشته برق در دانشگاه ملی را دارم خواستم ازتون بپرسم آیا میشه برای افسری سپاه ثبت نام کنم ؟!

    • tahmasebi
     ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

     سلام دوست عزیز بله در صورتیکه رشته و مقطع تحصلی شما جزو رشته های منتشر شده در دفترچه باشد مجاز به ثبت نام هستید.

 202. ابوالفضل
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام
  چون نمیدونستم چگونه با مقامات سپاه کشور ارتباط برقرار کنم اینجا مینویسم
  پیشنهاد داشتم

  در مورد
  زلزله ترکیه و سوریه
  اگر به نیروی مردمی نیاز دارید و می‌خواهید جهت کمک به آن مناطق بفرستید من میتونم رایگان یک ماه بیام و در کنار شما کمکتان کنم تا مردم آن کشور ها هم بدانند ما هم در کنارشون هستیم

  دوم بهترین فرصت هست برای اینکه هلال احمر یا سپاه یک اطلاعیه بدهد جهت گرفتن خون و ارسال به بیمارستان های ترکیه با سوریه یا…
  در این صورت میتونیم به عنوان یک انسان با زخمی و… آنها همدردی کنیم

  با تشکر اگر کمکی نیاز داشتید به جمیل من پیام بگذارید اگر کمک لازم نداشتید لطفا این پیام را پاک کنید

  • مشاور حمامی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقتتون بخیر برای مشاوره جهت استخدام در سپاه یا ارتش با ما تماس بفرمایید

 203. یعقوب
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  من متولد 69/10. هستم تجربی خوندم اما همه دندون هایم را کیشدم

  • مشاور حمامی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت معافیت پزشکی با ما تماس بفرمایید

  • tahmasebi
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام دوست عزیز ممکن است در مصاحبه حضوری معاینات پزشکی مردود شوید.

  • علی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام بنده عینکی هستم و چشم هایم هر کدومش دو ۲۵ضعیف هستن میخواستم بدون برای استخدام سپاه مشکلی نداره

   • مشاور فتح اللهی
    ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

    سلام برای استخدام سپاه باید نمره چشم حداقل 8 از 10 باشد

 204. علی
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

  سلام

  با شاخه کاردانش رشته تعمیر موتور (مکانیک) اگه بخوام جذب بشم باید حتما فوق دیپلم بگیرم؟؟
  و اینکه یه مشکلی که هست دوتا از دندان ها پر شده و یکی خیلی خیلی کم لب پر شده آیا در معاینات پزشکی رد میشم ؟؟

  • مشاور صادقی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام
   بخاطر دندون هاتون احتمالا مشکل خاصی پیش نمیاد
   اما مابقی شرایط تون باید بررسی بشه

 205. رضا
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۲

  سلام علیک برای استخدام سپاه سن ۳۱سال چه مدرکی منظوردیپلم چه رشته ای موردتاییدمی باشدوکارت معافیت کفالت دارم البته دوره اموزشی ارتش گذروندم وپزشکی چه محدودیتی دارد

  • مشاور رضایی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

   سلام وقت بخیر استخدام سپاه از مدرک تحصیلی دیپلم تا سن 25 سال مجاز است

 206. یاحسین
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۳

  سلام ازسن ۳۰به بالاچه مدرکی برای استخدام سپاه کارای داردمثال باچه مدرک دیپلم محدودیت سنی نداری وکارت پایان خدمت معافیت کفالت دارم البته دوره اموزشی توارتش گذرندم وپزشکی روی دندان حساس هست

  • tahmasebi
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلا دوست عزیز برای استخدام در این ارگان باید منتظر فراخوان استخدامی باشید و با مطالعه شرایط منتشر شده در مورد شرایط عمومی و اختصاصی خودتون مطمئن بشید.

  • سعید
   ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام ،زمان ثبت نام تقریبی افسری سپاه کی هست؟؟؟؟؟

   • مشاور رضایی
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

    سلام وقت بخیر زمان ثبت نام افسری سپاه پاسداران قبل از شروع سال جدید تقریبا در اسفند ماه است

 207. ناشناس
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

  سلام
  احتمالش ضعیفه
  یعنی نمیتونم مجدددرخواست بری خریدخدمتی درسپاه روبدم.بااینکه پرونده حفااستان منفی شده

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

   سلام باید به دفتر گزینش سپاه پاسداران شهرتون مراجعه کنید

 208. ناشناس
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

  میخپاستم بدونم اکردرگزینش نمره کافی کسب نکتی دراستعلام هاایامیشوذمجددثبت نام ودرخواست برای جذب دادیانه جواب بدیدممنونم میشم

  • مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام
   احتمالش ضعیفه

 209. Moslemi
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

  سلام وقت بخیر
  بنده مدرک دیپلوم فنی حرفه ای دارم
  سنم ۱۷ با داشتم سهمیه ایثارگری و جانبازی
  آیا امکانش هست بیام؟

  • مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶

   سلام دوست عزیز
   برای درجه داری باید شرایط تون بررسی بشه

 210. یاالله
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

  تشکرازجوابتان جناب فتح اللهی .گزینش وخودفرمانده سپاه شهرمان مجددپرونذه رابرای بررسی به هسته گفتن بیاوریدولی حفاظت استان میگوییدچون ماپرونده رامنفی کردیم دیگه هیچکاری نمیشه کردوهیچکاری ازدست شمابرنمیادوبایدازبسیج هم برویدطورخداراهنمایی کنیدکه خودم فسمت وپیش چه کسی مراجعه نماییم که پرونده بنده مثب کنن.تشکر

  • مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام
   دوست عزیز تصمیم گیرنده ی نهایی خودشون هستند

 211. مسعود بوئی آبادی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

  باسلام سن ۳۳ ودارای مدرک تحصیلی دکتر ارتباطات و فرزند شهید شرایط چجوری است؟؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

   سلام وقت بخیر باید برای پذیرش و استخدام در سپاه پاسداران بصورت حضوری به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

 212. مرضیه برمکی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام وقت بخیر
  من متولد بهمن ۶۲ هستم در گروه های جهادی فعالیت داشتم
  خانه دار هستم و دارای مدرک رشته ادبیات فارسی پیش دانشگاهی و مشغول تحصیل در دانشگاه جامعه الزهرا هستم
  امکان پذیرش در سپاه برای حقیر وجود دارد ؟

  • rahdar
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقت بخیر .
   بله میتوانید شانس خود را ازمایش کنید

 213. یاحسین
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

  باسلام بنده درسیرگزینش هستم وپرونده ام ازگزینش رفته قسمت حفاظت استان برای استعلام هاچندروزپیش تماس گرفتن وازبنده راجب شخصی که خواستگاربنده بودن پرسیدن وبنده درست توصبح ندادن والان پرونده حفااستان من منفی متفی هست وپیگیری هم کردم میکن نمیشه کاری کرد.میخپاستم راهتمایی کنیدبابدچکارکنم تشکر

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام وقت بخیر به دفتر گزینش سپاه شهرتون مراجعه کنید

 214. علی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۹

  سلام من ۲۳ سالمه دو سال در ارتش خدمت کردم دیپلم دارم الانم دانشجو پیام نور هستم و مغازه دار ولی علاقه دارم در سپاه استخدام بشم قدم هم ۱۸۷ ولی مشکلی که هست اضافه وزن دارم وزنم حدود ۱۲۲ کیلوعه بنظرتون میتونم ؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام وقت بخیر
   معاینات پزشکی ارسال دقیق وسختگیرانه انجام میشود متاسفانه احتمال اینکه شما نتوانید پذیرش داشته باشید هست

 215. محمد
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام آیا به لکنت زبان گیر میدن لکنت زبانم خیلی کم دارم؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت بخیر
   به نظر نهایی کمیسیون پزشکی بسنگی دارد اما احتمال کم است که دچار مشکل شوید

 216. مهرداد
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

  سلام و خسته نباشید
  قد 173
  رزمی کار هستم چند ین مقام قهرمانی کشور و استانی دارم
  مدرکم دبیرستان هستش،
  متولد67هستم علاقه ی شدیدی برای خدمت به سپاه دارم آیا میتونم استخدام بشم، مجرد هستم و برام مهم نیست کجا خدمت کنم و کارم چی باشه

  • مشاور محمدی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت به خیر
   برای پذیرش سپاه باید تمامی شرایط شما بررسی شود.میتوانید از طریق مراکز گزینش سپاه پیگیری نمایید.

 217. Sajad
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

  با سهمیه ایثارگری ۵ درصدی چه سودی داره ؟

  • مشاور جوادی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما میتونید برای کنکور و استخدام شدن استفاده فرمایید.

 218. Sajad
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام وقت بخیر
  من الان دوازدهم رشته مهندسی مکانیک هستم آیا امکانش هست با دیپلوم یا همین الان بیام سپاه؟

  • مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام وقتتون بخیر جذب سپاه جدا از شرایط تحصیلی شرایط سنی و .. نیز دار که باید مورد برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 219. علی
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

  سلام.آیا با مدرک کاردانش هم میتوانی به سپاه بیای
  یعنی نیرو با این مدرک جذب میکنن

  • tahmasebi
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام دوست عزیز شما باید منتظر فراخوان جذب ارگان سپاه باشید اگر در مقطع فوق دیپلم پذیرش داشتند مجاز به شرکت هستید.

 220. پیمان
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۲

  سلام وقت بخیر،من ۳۳سالمه گواهینامه پایه۲دارم
  دیپلم هستم میخوام استخدام سپاه یا ارتش یا نیروی انتظامی یا راهنمایی بشم،زحمت پیکشید راهنمایی کنید،یا چه گواهینامه ویژه بگیرم که سانس پذیرشم بیشتر بشه؟ممنون میشم

  • tahmasebi
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام دوست عزیز برای استخدام در این ارگانها علاوه بر داشتن گواهینامه باید دارای شرایط عمومی و اختصاصی دیگری باشید. برای راهنمایی بیشتر با داخلی 108 تماس بگیرید.

 221. وحید
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  روز بخیر.من 31 سالمه در سپاه استخدام نمیشم چون سربازی نرفتم و معدل 10 تحصیلی من دیپلمه درست است ؟؟؟؟؟ قد من هم 169 سانتی متر

  • rahdar
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام وقت بخیر.
   چون غیبت خوردید شانس شما برای استخدام بسیار پایین است مگر بعد از سربازی اقدام کنید.

 222. امیر
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام عرض ادب می‌شود از طریق معرف وارد سپاه شد

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام وقت بخیر
   بله جذب سپاه درون سازمانی می باشد

 223. طهمورث
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۵

  سلام من لیسانس برق دارم کارت پایان خدمت هم دارم عینک هم میزنم چه میتوانم برای استخدامی اقدام کنم؟

  • مشاور رضایی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۴

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه پاسداران باید دید چشم شما 8 از 10 باشد

 224. ابوالفضل
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

  سلام
  میشه با مدرک فنی حرفه ای برای درجه داری سپاه رفت

  • مشاور رضایی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام وقت بخیر خیر

 225. بانو سادات
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۵

  من خانم هستم 25 سالمه تو سایت گفتید استخدام بانوان بین 18 تا 23
  من پدرم 54 ماه حضور در جبهه داشتن و سهمیه 5 درصد دارم و اینکه پدرم پاسدار بازنشسته هستن و برادرم ارتشی توروخدا جواب بدین میشه با سهمیه با سنم کنار بیان و استخدامم کنن ؟

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۱

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 226. مهدی
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام خسته نباشید اینجانب در رشته تحصیلی علوم سیاسی ۱۲سال قبل فارغ التحصیل شده ام و در سازمانهای دولتی فعالیت داشته ام سن بنده ۳۸ سال میباشد ایا میتوانم برای گزینش اقدام کنم ممنون.

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود تا بتوان در مورد استخدامی اظهار نظر کرد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 227. امیر
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام وقت بخیر من در حال تحصیل هستم و ۱۷ سالمه آیا امکان استخدام شدن هستش؟

  • مشاور اقازاده
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر
   اگر فراخوانی در این خصوص زده شود وشما اگر تمام شرایط راداشته باشید این امکان وجود دارد

 228. Mahmoodi6877
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام خدا قوت
  من ۳۳سالمه کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی هستم کارت پایان خدمت و کارت فعال بسیج دارم آیا امکان استخدام شدن هست ؟ سن استخدامی در سپاه تا چند سالگی هست؟ ممنونم

  • مشاور صادقی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام
   بله امکانش رو دارید ولی باید توسط گزینش بررسی بشید

 229. تایلر
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

  من فقط تاتو دارم ولی همه چي من سالمه رد میشم یا امتحانش بی مورده

  • مشاور اقازاده
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به اینکه معاینات به طور کامل ودقیق انجام ممیشود این احتمال بالاست که شما توی بخش مصاحبه روان شناسی دراین بخش بخاطر تاتو رد شوید

 230. آرمین
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۲

  سلام 4 سال پیش ساعد دستم شکست 2 پلاتین گذاشتم پلاتینش خیلی وقت پیش در اوردم و ورزشکار سابقه قهرمانی دارم هیکلمم خوبه شکستگی هم کامل ترمیم شده و هیچ مشکلی ندارد ایا با این هنوزم به دلیل شکستگی رد میشم؟

  • مشاور جوادی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی خیلی احتمالش ضعیفه که رد بشید
   احتمالا براتون کمسیون تشکیل میدن.

 231. امیر خداویسی
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۷

  سلام وقت بخیر من۱۷ سالمه و در حال تحصیل هستم آیا امکان استخدام در سپاه هست؟؟

  • مشاور صادقی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام دوست عزیز
   بله از دو طریق دانشگاه افسری و درجه داری میتونید
   اما برای بررسی بیشتر میتونید با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 232. ناشناس
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۵

  سلام وقت بخیر باقد ۱۶۸ میشه استخدام سپاه شد
  معدل ۱۵ کار دانش برای سپاه قبول هست

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام دوست عزیز
   شرایط اولیه شما از جمله جنسیت و قد و…باید بررسی شود.

   • شهریاری
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

    سلام من دست چپم یکم‌پایین تراز ارنجم یه تتو دارم آیا استخدام میشم

    • مشاور محمدی
     ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

     سلام وقت بخیر .
     شرایط برای استخدام شما خیلی پیچیده است و شانس کمی دارید.

    • tahmasebi
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

     سلام دوست عزیز خیر متاسفانه شانستون برای استخدام خیلی کم خواهد شد.

 233. بهمن ذولی
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

  سلام ببخشید من عینکیم نمره چشم پایینه واسه درجه داری سپاه استخدام نمیکنن؟؟

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام وقت بخیر
   شانس پذیرش پایینی برای ورود به درجه داری دارید.

 234. Kosar
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۶

  سلام.معدل کتبی مهمه یا معدل کل؟

  • مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقت بخیر
   ملاک معدل کل میباشد

 235. Kosar
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۶

  سلام.منظور از معدل دیپلم معدل کل هست یا معدل کتبی دیپلم؟

  • مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقت بخیر
   ملاک معدل کل میباشد

 236. امیر
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸

  سلام خسته نباشید بنده متولد 71هستم لیسانس امور فرهنگی دارم بسیجی دارم دوره تکمیلیم دارم قهرمانی کشوریم ورزشیم دارم
  خدمت سربازیم رفتم جز شورای پایگاهم هستم می تونم شرایط سنی رو دارم لطفا کمک کنید

  • مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقت به خیر
   برای استخدامی سپاه شرایط کامل شما باید بررسی شود و با توجه به فراخوان های منتشر شده از سوی این ارگان اقدام نمایید.

 237. اسماعیل
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۴

  سلام کسی که گواهینامه ویژه داره میتونه استخدام بشه

  • مشاور فتح اللهی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

   سلام وقت بخیر استخدام شدن در سپاه پاسداران دارای شزایط خاص و ویژه ای میباشد که باید بصورت حضوری به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

 238. امیر
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۵

  سلام وقت بخیر من ۲۸ساله متاهل دیپلمه تجربی معدل کل۱۵/۶۹ومعدل کتبی نهایی ۱۳/۲۸دارای چندسال سابقه بسیج ولی خدمت سربازی نرفتم برای معافیت کفالت پدرم اقدام کردم موافقت نشد پدرم هم جانبازافتخاری بودن الان درقیدحیات نیستن،حالامیتونم استخدام سپاه بشم یا نه ممنون میشم راهنمایی کنین

  • مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

   سلام وقت بخیر
   اگر کارت پایان خدمت را نداشته باشید نمیتوانید اقدام به استخدامی نمایید.جهت پیگیری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 239. مهدی
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

  سپاه ازمون ورودی داره مثل ارتش!دروس درسی

  • مشاور فتح اللهی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام در استخدام سپاه پاسداران باید بصورت حضوری به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید و مراحل لازم برای پذیرش را بگذرانید

 240. حاج مهدی
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام دوست عزیز من سال جاری رشته نظری هستم ایا میتوانم تعهد ببندم که دیپلم خرداد بدم برای افسری

  • مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

   سلام وقت بخیر باید مشکل خود را با مسیولین گزینش سپاه پاسداران مطرح بفرمایید

 241. Marym
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام. ببخشید. زمان ثبت نام کی هس

  • مشاور ملکی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید به صورت دقیق بررسی شود.
   برای اطلاع بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 242. علی
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام من رشته ی تحصیلیم فنی و حرفه ای است قدمن هم ۱۶۵ است ایا قبول میشه درشهرمرند هم هستم.همجنین مقطع تحصیلی من دیپلم و فوق دیپلم هم دارم قبول میشه باید چه کارکنم تا استخدام شوم.

  • مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه پاسداران میبایست از طریق ورود درون سازمانی اقدام بفرمایید جهت بررسی و مشاوره بیشتر با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 243. علیرضا
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

  و بعد از معاینات پزشکی چی، سخت ترین خاسته شون چیه

  • مشاور رضایی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقت بخیر در معینات پزشکی استخدام سپاه پاسداران شما نباید بیماری ها عنوان شده در آیین نامه را داشته باشید

   • علیرضا
    ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۴

    و اگه اونم قبول شدیم چی، دیگه تمومه

    • مشاور ملکی
     ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

     سلام وقت بخیر
     بله بعد از پذیرش در سپاه مصاحبه انجام می شود.

  • Marym
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام. ببخشید. زمان ثبت نام کی هس

   • rahdar
    ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

    سلام وقت بخیر .
    باید به گزینش مرکز استان خود مراجعه کنید.

 244. چمن علی
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

  با سلام من از اتباع افغانستانم می تونم در سپاه استخدام شوم سواد ابتدای کارم در ساختمان سازی هست وتجر ب ای کاری دارم حدودا 44سالم هست با تشکر

  • rahdar
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام وقت بخیر.
   خیر امکان استخدام در سپاه را ندارید دوست عزیز.

 245. علیرضت
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام، مرحله ثانویه استخدامی چجوریه؟

  • مشاور رضایی
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام وقت بخیر منظور شما از شرایط ثانویه چیست ؟

   • علیرضا
    ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۳

    مرحله اول گزینش ک سوالات احکام و شناخت کری هستش، مرحله بعد چیه؟

    • مشاور رضایی
     ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

     سلام وقت بخیر در مراحل گزینش سپاه پاسداران ابتدا مصاحبه عقیدتی میباشد و پس از آن معاینات پزشکی

     • علیرضا
      ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

      معاینات قبول شیم تمومه؟؟ بعدش چیه؟

     • مشاور رضایی
      ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

      سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی موارد و شرایط شما با کارشناسان مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل بفرمایید

 246. امیر طهماسبی
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام خسته نباشید خواستم بپرسم آیا کادری های ثابت سپاه ( نیروی زمینی ) میتونن محل کار و اعزامشون رو بعد از اتمام آموزش عمومی و تخصصی خودشون شخصاً انتخاب کنن؟ مثلا یکی زادگاهش اهل خوزستان اهواز است و برای گذراندن دوره عمومی و تخصصی پاسداری حدود ۷ ماه در تهران و اصفهان طی می‌کند.. حالا وقتی دوره آموزشی عمومی و تخصصی پاسداری وی تمام شد و عضو رسمی و کادر ثابت سپاه (نزسا) شد آیا میتواند خودش انتخاب کند که جذب سپاه ولی عصر خوزستان شود و محل کار و اعزامش را در شهر زادگاهش انتخاب‌ کند؟؟؟

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام وقت بخیر
   محل خدمت بر اساس حکم شما مشخص میگردد ولی اگر دارای شرایط خاص باشید امکان پذیر میباشد.

 247. هادی صفرزاده
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

  باسلام وخداقوت خدمت شما من ۴۲ ساله ومتاهل ودارای پنج فرزندکه دوتادوقلویکساله هستندمیباشم مدرک بین المللی تخصصی جوشکاری ودیپلم وگواهینامه رانندگی پایه ۲باری مجازتاشش تن وکارت پایان خدمت ارتش درجه گروهبان یکمی را دارامیباشم آیا درسپاه میتوانم کارکنم ممنون

  • مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام وقت به خیر
   محدودیت سنی استخدامی سپاه از 16 تا 40 سال است.

 248. هادی صفرزاده
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

  باسلاموخداقوت ۴۲ ساله هستم دارای پنج فرزنددوقلوهستم مدرک بین المللی جوشکاری تخصصی انواع سازه های فلزی رادارم ۱۵ سال سابقه کارحرفه ای دارم آیابه من درسپاه کارمیدن بااین شرایط فرزندداشتن وتورم وگرانی

  • مشاور محمدی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت بخیر .
   خیر متاسفانه شرایط سنی مدنظر سپاه را ندارید.

 249. هادی صفرزاده
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

  سلام وخداقوت من ۴۲ ساله هستم صاحب پنج فرزندکه دوتادوقلومیباشند دارای مدرک بین المللی جوشکاری حرفه ای انواع سازه فلزی وبا۱۵ سال سابقه کاروتسلط کافی در انجام کارحرفه ای آیاسپاه نیاز به نیروی کارآمدوماهرو خدمت وکاردرراستای این حرفه وغیره رادارداگرنیاز باشد ازچه طریقی بایداقدام کرد

  • tahmasebi
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام دوست عزیز شرایط استخدام سپاه تا حدودی تخصصی میباشد که یکی از آنها شرط سن است و حداکثر سن تا 40 سال اعلام شده است.

 250. ...
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

  سلام من پسرم قدم ۱۶۲ ومعدلم ۱۸ هست رشته نظری ایا از لحاظ جسمانی هم مشکلی ندارم ایا قبولم میکنن تو سپاه جنوب کرمان هستم

  • مشاور رضایی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   باسلام و احترام حداقل قد جهت استخدام در سپاه پاسداران حداقل 165 میباشد

  • مشاور جوادی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما شرایط لازم برای استخدامی رو دارین
   ولی باید از جهت جسمانی آمادگی لازم و…. را داشته باشید.

 251. رجبعلی فرخاری
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۶

  سلام بنده فرزند جانباز شیمیایی 30درصد می‌باشم به خاطر همین مریضی پدرم نتوانستم تحصیلاتم را ادامه دهم ودر مقطع دیپلم برق صنعتی کاردانش ترک تحصیل کردم.میخاستم کمکم کنید در سپاه پاسداران استخدام شوم .مراحل ثبت نام وگزینش کجا باید برم در ضمن 35سال سن دارم و خیلی جویای کار هستم کمکم کنید ممنون میشم

  • tahmasebi
   ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام دوست عزیز شما برای استخدام در این ارگان باید موفق به کسب مدرک دیپلکتون بشید و برای استخدام باید منتظر فراخوان این ارگان باشید.

   • ...
    ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۵

    سلام من پسرم قدم ۱۶۲ ومعدلم ۱۸ هست رشته نظری ایا از لحاظ جسمانی هم مشکلی ندارم ایا قبولم میکنن تو سپاه

    • مشاور جوادی
     ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی شما شرایط لازم برای استخدامی رو دارین
     ولی باید از جهت جسمانی آمادگی لازم و…. را داشته باشید.

 252. فاطمه
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸

  سلام هاشور ابرو خانوم مشکل داره تو گزینش؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام وقت بخیر
   خیر در شرایط اختصاصی ذکر نشده است .

 253. احسان
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۹

  سلام با دیپلم مکانیک کارودانش میشه ثبت نام کرد برای درجه داری یا نه
  آیا حکم داشتن بسیج دانش آموزی و بسیج محلاتی شهری در گزینش تاثیری دارد ؟
  وی اینکه اگه یکی از دندان های جلو خیلی کم کم لب پر شده باشه رد میکنن ؟
  لطفاً همینجا جواب بدید ممنون میشم

  • مشاور محمدی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

   سلام وقت به خیر
   دیپلمه های فنی حرفه ای و کاردانش میتوانند برای درجه داری اقدام نمایند.داشتن بسیج فعال و سلامت جسمانی جزو شرایط پذیرش می باشد.

 254. محمد
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام خسته نباشید
  من گرگان زندگی میکنم
  ادرس دقیق مرکز گزینش کجاست؟
  الان میتونم برای استخدام اقدام کنم؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام وقت بخیر
   جذب سپاه پاسداران صرفا به صورت فراخوان است . معمولا جذب به صورت درون سازمانی صورت می پذیرد . در حال حاضر فراخوانی برای استخدام وجود ندارد .

   • محمد
    ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

    جذب درون سازمانی یعنی چی؟

    • مشاور رضایی
     ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

     باسلام و احترام یعنی شما باید از طریق بسیج یا یک رابط که خودش پاسدار باشد جهت جذب اقدام بفرمایید

 255. حمید پیراونی
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام با دیپلم کار دانش میشه ثبت ن

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت بخیر
   جذب به صورت فراخوان های جذب می باشد و در آخرین شرایط اعلام شده ثبت نام و جذب صرفا برای رشته های نظری می باشد و رشته های کاردانش و فنی و حرفه ای استخدام نمی شوند .

 256. حمید پیراونی
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام من با دیپلم کار دانش می تونم ثبت کنم باید نمرت چند باشه که میزارن اسم بینوسم

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر
   با مدرک تحصیلی دیپلم امکلان پذیر میبشد اما نیازه شرایط شما بیشتر بررسی شود

 257. مهدی
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

  سلام من با دیپلم کار دانش می تونم ثبت کنم باید نمرت چند باشه که میزارن اسم بینوسم

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر
   با مدرک تحصیلی دیپلم امکلان پذیر میبشد اما نیازه شرایط شما بیشتر بررسی شود

 258. امیر محمد
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

  سلام ببخشید من متولد ۱۳۸۴/۴/۱۱ هستم و دیپلم هم میگیرم امسال خواستم ببینم در سال ۱۴۰۲ برای دانشگاه امام حسین یا امام صادق میخوام کنکور بدم میخواستم بدونم با رشته حسابداری میتونم توی این دانشگاها تحصیل کنم و بعد گرفتن لیسانس میتونم توی سپاه استخدام شم

  • مشاور رضایی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام وقت بخیر اگر تا زمانی که شما تصمیم به استخدام در سپاه پاسداران را میگیرید عنوان شغلی که شما به آن علاقه مند هستید عنوان شده بود میتوانید اقدام بفرمایید

 259. مهدی
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

  سوالات گزینش درمورد چی هست.؟؟

  • مشاور محمدی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت به خیر
   سوالات گزینش و مصاحبه عمدتا دررابطه با مسائل عقیدتی،سیاسی و… است.

 260. .
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۹

  سلام وقت بخیر بنده ۱۷ سالمه قدم تقریبا ۱۶۸ مدرک تحصیلی دیپلم کاردانش ایا معدل ۱۴ یا ۱۵ مورد قبول هستش علاقه ای زیاد به سپاه دارم

  • tahmasebi
   ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام دوست عزیز طبق استعلام سالهای قبل برای رشته های فنی و کارودانش معدل باید بالای 16 باشد.

 261. علی
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

  سلام ببخشید من مشکل بیماری قلبی دارم میتونم ثبت نام کنم!؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

   سلام وقت بخیر
   خیر باید سلامت کامل جسم را دارا باشید . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 262. علی
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام خسته نباشید
  من گرگان زندگی میکنم
  ایا دفتر گزینش درگرگان هست و ادرس دقیقش کجاست؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام وقت بخیر در خصوص استخدام در سپاه پاسداران میتوانید با مرکز مشاوره تماس بگیرید

 263. مهدی شفیع خانی
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

  دفتر گزینش سپاه کجاست؟

  • مشاور رضایی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

   با سلام و احترام مرکز گزینش سپاه پاسداران با توجه به ناحیه سکونت شما مشخص میگردد .

   • مهدی شفیع خانی
    ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۸

    یعنی حوزه یا پایگاه ؟؟؟؟

    • مشاور رضایی
     ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

     وقت بخیر به پایگاه بسیج مراجعه کنید

  • rahdar
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقت بخیر
   دفتر گزینش هر شهر مخصوص است و باید برای استخدام به دفتر گزینش شهر محل سکونت خود مراجعه کنید.

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام روزتون بخیر
   کدام شهر هستید؟ دفترگزینش سپاه در هر شهر جداگانه هست

 264. مهدی
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

  دفتر گزینش سپاه کجاست؟

  • tahmasebi
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام دوست عزیز، دفتر گزینش هر شهر و شهرستانی آدرس جداگانه ای دارد. برای دریافت مشاوره بیشتر لطفا با داخلی 108 تماس بگیرید.

  • مشاور رضایی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

   باسلام و احترام دفتر گزینش سپاه پاسداران با توجه ناحیه سکونت شما مشخص میگردد

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام روزتون بخیر
   کدام شهر هستید؟ دفترگزینش سپاه در هر شهر جداگانه هست

 265. منصوری
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

  سلام.زمان احتمالی ثبت نام وجذب برای پاسداری درسال جاری چه زمانی هست.
  ممنون میشم جواب بدین.

  • مشاور رضایی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   با سلام استخدام سپاه پاسداران براساس نیاز ارگان مربوطه به صورت درون سازمانی انجام میگیرد

  • tahmasebi
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام دوست عزیز متاسفانه تا زمان اعلام فراخوان از سایت رسمی نمیتوان زمانی در نظر گرفت.

 266. Sogol
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

  سلام . اگه ۱۸ سالت باشه میتونی وارد بشی؟ یا حتما باید وایسی دیپلم بگیری؟

  • مشاور رضایی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

   باسلام و احترام در استخدام سپاه پاسداران پس اخذ دیپلم میتوانید

 267. عارف
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۲

  سلام
  برای بخش درجه داری اگه بخوام با دیپلم مکانیک کاردانش برم پذیرش دارن؟

  • tahmasebi
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام دوست عزیز برای استخدام درجه داری در سپاه میتونید اقدام کنید اما برای ارتش خیر. البته با شرط معدل

 268. رحمان
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام من تنگی نفس داشتم آیا میتونم در سپاه استخدام بشم آیا راهی داره تروخدا کمک کنید خیلی ممنون

  • مشاور صادقی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام
   بستگی به میزان و نوع بیماری تون داره
   که نیاز به بررسی داره

 269. علیزاده
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام پسرم۲۳سالشه دانشجوی کارشناسی دانشگاه قرآن و حدیث هست خدمت سربازیش تموم شده قدش۱۶۷بنظرتون میتونه گزینش سپاه قبول بشه؟

  • مشاور رضایی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   باسلام و احترام اگر شرایط و ضوابط استخدام سپاه پاسداران را دارند میتوانند اقدام کنند جهت ثبت نام

 270. فهیمه
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام و وقت بخیر . بنده نوزده ساله هستم و قد ۱۶۰ دارم . میخاستم ببینم برای امنیت پرواز اوکی هست یا نه . و اینکه بانوان پاسدار در دانشگاه افسری تحصیل میکنند؟

  • مشاور جوادی
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی حداقل قد 165 برای پذیرش سپاه 165cm باشه.

 271. علی
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام
  با دیپلم هم میشه دانشگاه افسری رفت یا باید کنکور داد؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام وقت بخیر
   برای آزمون ورودی دانشگاه افسری 1401 به صورت مجزا از کنکور سراسری ، آزمون برگزار خواهد شد. آزمون استخدامی سپاه پاسداران به صورت فراخوان های مجزا در سایت ایثار می باشد و راه ورود با مدرک فوق دیپلم و بالاتر یا بر اساس مهارت می باشد.

 272. محمد
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۵۰

  سلام خسته نباشید
  سپاه هرساله تقریبا چه موقعی فراخوان میده برای افسری؟

  • rahdar
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت بخیر
   زمان مشخص و دقیقی نمیتوان مشخص کرد، باید منتظر اعلامیه باشید و اگر اطلاعیه ی جدیدی منتشر شود در داخل سایت قرار میگیرد.

 273. حسین
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

  سلام ،خسته نباشید
  بنده 32 ساله هستم و کارشناسی ارشد مدیریت دارم
  آیا میتونم جذب سپاه بشم؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

   سلام وقت بخیر جهت استخدام در سپاه پاسداران بایدبصورت حضوری به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

 274. وحید
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

  سلام مگه خبری راجب فراخوان استخدامی هست

  • مشاور فتح اللهی
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

   سلام وقت بخیر باید بصورت حضوری به دفتر گزینش سپاه شهرتون اقدام کنید

 275. محمد
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۲

  سلام خسته نباشید
  با موبایل بخوام تماس بگیرم باید چه شماره ای بگیرم؟

  • rahdar
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام وقت بخیر
   میتوانید از سایت ما اقدام به خرید بسته کنید دوست عزیز و مشاورین ما با شما تماس حاصل میکنند.

 276. علی
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

  سلام. خسته نباشید. من واسه استخدام سپاه پاسداران می خوام اقدام کنم. 35 ساله هستم با مدرک کارشناسی رشته مکانیک. آیا با وجود این شرایط تو فرایند ثبت نام می تونم شرکت کنم؟ ممکنه بخاطر سن درخواست من رد بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون باید از قبل مدارکی رو آماده کنم و الان واقعا نیاز به یسری اطلاعات در این مورد دارم. سپاس از مجموعه خوبتون

  • hoseini
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

   باسلام و احترام در استخدامی درجه داری سپاه پاسداران حداقل سن 18 و حداکتر 24 سال است به علاوه شرط معدل دیپلم و…. فرآیند جذب سپاه پاسداران به صورت درون سازمانی میباشد

 277. آرش
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام. وقت بخیر. برای استخدام سپاه پاسداران، حتما باید توی کنکور دانشگاه امام حسین شرکت کنیم؟ و اینکه تو فراخوان سپاه پاسداران، شرایط اختصاصی به طور کامل اعلام میشه یا باید از راه دیگه ای از شرایط مطلع شد؟

  • مشاور محمدی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه افسری امام حسین از طریق آزمون داخلی اقدام به جذب داوطلبین انجام می دهد.یکی از راه های ورود به سپاه دانشکده امام حسین است.ورود به سپاه دارای شرایط خاص است.

 278. امین
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۱

  سلام
  من وقتی دوسالم بود فاویسم گرفتم
  الان وقت سربازیمه
  بنظرتون بعد از سربازی که بخوام استخدام درجه داری بشم پزشکی رد میکنن

  • tahmasebi
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام دوست عزیز بصورت کلی هر نوع بیماری اگر برای زندگی روزمره و اجرای وظایف شغلی شما مانعی ایجاد کند احتمال پذیرش نشدن شما را بالاتر میبرد. اما اگر درمان شما کامل شود و بیماری رو بهبود باشد مانعی برای استخدام نخواهید داشت.

  • مشاور جوادی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای پذیرش سپاه پاسداران 1401 برای مشکل فاویسم خیلی ایراد گرفته نمیشه
   احتمال اینکه در مرحله معاینات پزشکی رد بشین خیلی کم هست.

  • سجاد خواجه
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

   سلام ببخشید من سال 97 ثبت نام کردم و همون سال پزشکی رد شدم خواستم بیام تهران مادرم فوت کرد و بعد رفتم خدمت سربازی اتمام خدمت سربازی سال 99/9/12و بعد خواستم بیام تهران دست بالم خالیه بود بعد سال 1401/2اعتراض زدم اومدم پزشکی عالیه بیمارستان بقیة الله آزمایش دارم قبول شدم واسه کم خونی مینور خونم در سال 97 شده بود 12/9 بخاطر همین منو رد کرده بود دکتر والان میکن سن ت رفته بالا بازه دوباره میگن پرونده تا 6ماه تا1سال اعتبار داره الان من چیکار کنم از سیستان و بلوچستان هستم

   • مشاور جوادی
    ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی در صورتی که یکبار در گزینش رد بشین دیگه نمی تونید برای این مورد اقدام فرمایید.

 279. سید محسن موسوی
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

  سلام خسته نباشید
  ببخشید کسی که دانشجو رشته پزشکی باشه
  آیا میتونه همزمان به استخدام سپاه در بیاد؟

  • tahmasebi
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام دوست عزیز خیر متاسفانه شما باید حتما فارغ التحصیل شده باشید تا امکان ثبت نام در فراخوان سپاه رو داشته باشید.

 280. رضا قائدی
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

  خیلی عالیه. وهمه ما حاضریم به قیمت جانمون همکاری کنیم.
  تجربه خیلی خوبی در پروژه های ساختمان سازی. پایپینگ. مدیریتی. اداری و.. دارم.

  • مشاور عیسائی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 281. امین
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۱

  سلام
  بنده دوسالم که بود فاویسم گرفتم الان سربازی رفتم و اومدم اگه بخوام برای سپاه اقدام کنم آیا پزشکی سپاه به این موضوع گیر میده رد میشم یا نه

  • مشاور صادقی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۶

   سلام
   اگر براتون علائم بالینی ایجاد نمیکنه
   مسئله ای نیست

 282. شایان
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۵

  سلام وقتتون بخیر مگه سپاه فراخوان زده برای پذیرش و اینکه کدوم بخش سپاه از لحاظ حقوق و سختی کار بهتره ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مشاور صادقی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

   سلام
   سپاه معمولا فراخوان برای استخدام نمیزنه
   و بر اساس علاقه مندی سختی کار متفاوته
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با مشاورین مرکز تماس بگیرید داخلی 105

 283. علیرضا
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

  سلام من کارت معافیت پزشکی دارم تو استخدامی ب مشکل برمیخورم یانه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

   سلام روزتون بخیر
   بستگی به شغلی داره که قصد استخدامی ش رو دارید.
   برای خیلی از موارد مشکل ساز نیست.
   برای بررسی دقیق تر شرایط تون تماس بگیرید.

 284. احمد رضا
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۰۶

  سلام
  من دندون های جلو یکم فاصله دارن آیا پزشکی. درجه داری رد میشم ؟؟؟

  • tahmasebi
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام دوست عزیز خیر این مسئله جزو بیماریهای حاد محسوب نمیشود.

 285. محمد
  ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۶

  سلام من سنم ۲۸سالو۴ماه هست.کارشناسی معماری بامعدل۱۶/۷۸دانشگاه دولتی خدمت هم رفتم.بسیج هم دارم ایا میتونم سپاه استخدام بشم.؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام
   از طریق مراکز گزینش سپاه اقدام کنید

 286. رضا
  ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۶

  سلام وقت بخیر بنده ۲۸سالو ۴ماه دارم کارشناسی معماری هستم با معدل۱۶/۷۸دانشگاه دولتی و خدمت هم رفتم.بسیج هم بودم ایا میتونم سپاه استخدام بشم؟

  • مشاور جوادی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی در صورت داشتن شرایط عقیدتی و سیاسی و جسمانی میتونید به صورت حضوری اقدام بفرمایید.

 287. علی
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

  سلام من ۳۲ سالم هست مهندس کامپیوتر نرم افزارم فرزند ایثارگر هستم پدرم ۳۳ ماه جبهه داره
  ولی من یه مشکل اینکه دیسک کمر دارم و دندانهای آسیاب هام چندتا و کارمندی قبول می کنند؟
  و این دوره که میگن قبل پاسدار شدن هست باید بریم چی هست و چه مدت طول میکشه؟

  • مشاور حمامی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید تحت بررس یقرار گیرد با ما تماس بفرمایید

 288. یاحسین
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

  باسلام بنده درسیرگزینش هستم پرونده رفته قسمت حفااستان چندروزپیش تماس گرفتن وگفتن داخل تماس هاتون یک شماره خیلی تماس داشتیداین شماره کی هست درصورتی که شماره خواستکاری بوذکه درحیط اشنایی بودیم وبنده به حفاگفتم نمیشناسم الان جواب حفابرای استعلام چی هست باحرفی که من نزدم محبت میفرماییدبنده روراهنمایی کتیدتشکریاعلی

  • rahdar
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

   با سلام.
   بهتر بود که با صداقت پاسخ میدادید.

 289. امیر زلفی
  ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام حوزویان هم میتوانند در سپاه استخدام بشوند؟ به صورت کادر نه برای عقیدتی

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۱

   سلام
   نباید به ارگان دیگر هیچ تعهدی داشته باشند
   برای بررسی دقیق تر شرایط تون تماس بگیرید

 290. صابر
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷

  سلام و خسته نباشید
  برای استخدام طلاب بعنوان پاسدار چه شرایطی داره از لحاظ مدرک (سطح ۱ و۲و۳و۴) که معادل چه درجه ای هست و گذراندن خدمت سربازی و تاهل و نحوه ثبتنام
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  و اینکه ایا سابقه داشته که سپاه از بین افراد دارای معافیت پزشکی استخدام کند؟

  • مشاور ملکی
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 291. شهاب نجفی
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  من چجوری میتونم ب صورت افتخاری برای سپاه کارکنم خدمت کنم

  • مشاور صادقی
   ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام
   خیلی بستگی به تخصص و رشته تحصیلی شما داره
   ولی میتونید حضوری برید مرکز گزینش سپاه استان تون فرم استخدام پیمانی رو پر کنید

 292. کوروش
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۵

  سلام من برای امتحان استخدام دانشکده افسری سپاه امادگی ندارم و اینکه وقت سربازیم است امکانش هست من برم دانشگاه ازاد بعد از اون برم برای استخدامی ؟مشکل سنی پیش نمیاد برای دانشکده افسری ؟ قبول می کنن؟

  • tahmasebi
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام دوست عزیز، اینکه شما ادامه تحصیل رو انتخاب کنید و یا استخدام رو تصمیم شخصی خودتون هست. اما بصورت کلی شرایط استخدام ممکن است طی سالهای مختلف تغییر کند و شرط سنی برای شما اعمال نشود. بدلیل افزایش سنتون در طی دوره ی تحصیل.

 293. حسینعلی
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۳

  سلام تست دندان پزشکی سپاه چطوریه میشه توضیح بدید
  چه عواملی باعث رد شدن در معاینات دندان میشه

  • tahmasebi
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام دوست عزیز، تست دندان بستگی به سمت و موقعیت شغلی شما دارد ولی بصورت کلی خرابی داندان بیشتر از 4 عدد برای شما محدودیت ایجاد خواهد کرد.

 294. علیرضا
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام وقت بخیر من سال اخرمه میخام دیپلم بگیرم رشته کارودانش میتونم برم سپاه

  • مشاور صادقی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام
   بهتره مدرک کاردانی و کارشناسی داشته باشید

 295. علیرضا
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام وقت بخیر من سال اخرمه میخام دیپلم بگیرم رشته کارودانش میتونم برم سپاه

  • tahmasebi
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام دوست عزیز، ارگان سپاه معمولا در استخدام خود از رشته های فنی و کارودانش کمتر از رشته های نظری استفاده میکند.

 296. علیرضا
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام
  بنده سال دهم مکانیک کار دانش (تعمیر موتور و برق خودرو )هستم
  خواستم بدونم میشه بعد از گرفتن دیپلم برای درجه داری نیروی زمینی اقدام کنم ؟
  کلا جذب درجه داری با دیپلم کاردانش دارن یا خیر ؟
  سابقه بسیج فعال هم دارم
  فقط تنها مشکلی که دارم اینه که دوتا از دندونام. خالی هست ودندون های جلو یکم فاصله دارن از هم
  بنظرتون برای استخدامی مشکی پیش میاد یا نه

  • مشاور حمامی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

   سلام وقتتون بخیر بله میپذیرن اما شرایط و معاینه پزشکی شما باید تحت بررسی قرار گیرد

 297. محمد
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

  سلام اگه بخوام برم درجه داری سپاه دندان پر کرده داشته باشم رد میکنن

  • مشاور صادقی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام وقت بخیر
   نه مسئله خاصی نیست

 298. یعقوب حیدری
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

  با سلام و احترام حدود ۱۰ سالی است که خودمو آب و آتیش زدم بلکه برم نظام و هم به وطنم مردمم خدمت کنم هم سر و سامان بگیرم ، هر بار به دلایل های گوناگون نشد ، تا اینکه حالا شدم ۳۲ ساله ، حالا میگند مشکل سن داری ، مونده ام ۱۰ سال قبل یا چند سال قبل چی مشکل سن داشتم مگه ، درسته مدرک کشاورزی دارم اما ، رزم خوب بلدم جنگیدن خوب بلدم ، تیراندازی خوبی دارم ، رانندگی مختلف بلدم ، مرد بیابان و خاکم ، مگر برای دفاع از ناموس و وطن ، این گزینه همکاری نیست ، یا که مدرک فقط کارساز است یا بند فلان .
  گناه من چه بوده .
  ببینید اگر به دردتان میخورم اینم مشخصات منه ، ۱۲۰۰۰۷۰۲۸۳ ، ۰۹۱۳۲۲۲۹۳۷۵ ، دو سال رفتم خدمت سربازی و به عنوان سرباز نمونه و تیرانداز خوب در گردان پیشتاز در مواقع جنگ انتخاب شده ام …

  • مشاور حمامی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما و شرایط استخدام باید مورد برسی قرار گیرد جهت راهنمایی با ما تماس بفرمایید

 299. مرتضی
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

  سلام من ۳۵ سالمه کارشناسی معماری دارم و خدمت هم رفتم آیا میتونم نو سپاه استخدام بشم

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام درمورد رشتتون محدودیت ندارید برای ثبت نام ولی از لحاظ سن محدودیت وجود دارد.

   • محمد
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۱

    سلام بنده هم کارشناسی معماری هستم خدمت هم رفتم ۲۸سالم و۴ماه هستم تا چه سنی مورد قبول هست؟

    • مشاور جوادی
     ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی در صورت داشتن شرایط عقیدتی و سیاسی و جسمانی میتونید به صورت حضوری اقدام بفرمایید.

   • محمد
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۲

    سلام من ۲۸سالو ۴ماه دارم.کارشناسی معماری دارم خدمت هم رفتم ایا میتونم تو سپاه استخدام بشم

    • مشاور جوادی
     ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

     سلام وقت بخیر
     در صورت داشتن شرایط مذکور در مقاله میتونید برای گزینش اقدام کنید.

  • مشاور حمامی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقتتون بخیر خیر نمیتوانید

   • محمد
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۶

    سلام وقت بخیر تا چه سنی مورد قبول هست

    • مشاور جوادی
     ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

     سلام وقت بخیر
     تا سن 40 سالگی مورد تایید هست.

 300. احد گورکی
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

  با عرض سلام ادب عرض میکنم من احد گورکی هستم ۲۷ساله میزان تحصیلیم اول رهنمایی هستش که بنده از بچه گیم دوست داشتم که به جمهوری اسلامی خدمت کنم و برای من افتخاره که بتونم در سپاه پاسداران استخدام بشم و می‌خوام که جان فیدایی رهبر باشم جانم فدای رهبر سید علی خامنه‌ای که پدر بزرگ همه ما هست چند سالم هست که سابقه بسیج فعال دارم آیا میتونم استخدام باشم یا نه من اعتقاد زیادی هم به دین جمهوری اسلامی دارم من میتونم جانمو فدای رهبر کنم تا بتونم برای ملت خدم خدمت کنم برای من افتخاره که در راه پیروزی وخدمت به جمهوری اسلامی شهید بشم

  • مشاور حمامی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقتتون بخیر برای بررسی بیشتر با ما تماس بفرمایید

 301. احد گورکی
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

  سلام من احد گورکی ۲۷ساله ازمهابادتحسیلاتم اول رهنمایی هستش از بچه گیم دوست داشتم به دولت جمهوری اسلامی خدمت کنم تا بتونم برای ملت خدم خدمت کنم من یک مسلمانم چه دین من اسلامی است من می‌خوام در سپاه استخدام بشم که تا بتونم برای رهبرم جان فیدایی کنم می‌خوام فدای رهبر باشم چند ساله بسیج فعال هستم و می‌خوام که انشاالله بتونم در سپاه پاسداران استخدام بشم برای من افتخاره که استخدام سپاه باشم بتونم خدمت به جمهوری اسلامی کنم جانم فدای رهبر سیدعلی خامنه‌ای وسپه بد قاسم سلیمانی جانم فدای ایران ممنون میشم که جوابمو بدین که آیا میتونم استخدام بشم یا نه

  • مشاور محمدی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام وقت به خیر
   برای اطلاع از شرایط و ضوابط استخدام به مرکز گزینش سپاه در شهر محل سکونت خود مراجعه نمایید.

 302. محمدرضا نجفی
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

  سلام وقت بخیر من ۲۴سالمه و سال اخر کارشناسی هستم امکان استخدامی دارم

  • مشاور بهروزی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

   سلام روزتون بخیر شما منعی برای شرکت ندارید

 303. امین محمدی
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

  باسلام
  بنده 32 سالم هست با مدرک لیسانس و کلی سابقه بسیجی
  سالها منتظر موندیم و هیچ استخدامی شرکت نکردیم بلکه استخدام سپاه پاسداران بشیم اما متاسفانه هیچ پارتی نداشتم که بنده رو معرفی کند البته این همه سال انتظاری که کشیدم همش از روی علاقه به رهبری و سپاه بوده
  آیا الان شرایطی هست یا جای هست که بخواهید مارو معرفی کنید
  ما همچنان منتظریم باتشکر محمدی

  • tahmasebi
   ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام،دوست عزیز ایران تحصیل مرکز مشاوره مباشد و جهت استخدام افراد نمیتواند اقدامی انجام دهد،شما برای استخدام شدن در سپاه و ارگانهای دولتی باید منتظر فراخوانهای رسمی از سازمانهای مربوطه باشید و در صورت نیاز و هماهنگی شرایط کلی مدارک لازم رو ارسال کنید.

 304. مصطفی غلامی
  ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

  سلام من متولد ۱۳۷۰ هستم خیلی دوست دارم در سپاه استخدام بشم ولی نمی‌دونم آیا در ۳۱ سالگی قبول می‌کنن یا نه؟ قد من ۱۹۰ وزن من ۸۵ کیلو ورزشکار هم هستم اعتقاد زیادی هم به دین اسلام دارم و حاضرم جان خودم رو فدای اسلام کنم در ضمن من درسال ۸۹ در دوران سربازی ازسرتیپ دوم منصور خمری لوح تقدیر گرفتم خواهشاً ب درخواست من رسیدگی کنید با تشکر

  • مشاور عیسائی
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما این امر امکان پذیر میباشد.جهت اطلاع از منابع و بررسی شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 305. مهدی
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام من قدم ۱۶۲ هست ایا قبول میکنن برای سپاه معدل دیلپمم ۱۸ وهیچ اسیب بدنی هم ندارم

  • مشاور صادقی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام
   باید با مرکز گزینش سپاه استان تون رای زنی کنید

   • مهدی
    ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۵

    یعنی امکانش هست پذیرش کنن

    • مشاور کریمی
     ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس تماس بگیرید

 306. کسرا
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام من استاد کار جوشکاری اسکلت ساختمان و درب و پنجره سازم مدرک از سازمان فنی حرفه ای دارم ۳۲سالمه امکان استخدامی دارم

  • مشاور صادقی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

   سلام
   برای بررسی دقیق وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

  • سلام در و پنجره جنس خوب میخوام لطفا یه قیمت بدید
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۸

   فکر نکنم در و پنجره ساز قبول کنند.

   • مشاور فتح اللهی
    ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

    سلام استخدام و پذیرش در سپاه پاسداران بصورت حضوری از دفتر گزینش شهرتون انجام میشود

 307. مریم
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

  سلام. من خانم متاهل هستم ۱۹ سالمه دیپلم حسابداری با معدل ۱۸ دارم و فرزند نظامی هستم
  آیا امسال استخدامی زن هست که ثبت نام کنم؟

  • مشاور محمدی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقت به خیر
   از طریق پایگاه بسیج پیگیر اطلاعیه های استخدامی باشید.

  • مشاور صادقی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام
   سپاه معمولا برای جذب خواهران فراخوان نمیزاره
   باید حضوری تشریف ببرید هسته گزینش سپاه مرکز استان تون

 308. مهدی اسدی
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  وقت بخیر من دیپلم هستم
  معدل کل من ۱۸ و معدل کتبی ۱۳ و ۶۳ میتونم در استخدام افسری سپاه یا درجه داری ثبت نام بکنم.

  • مشاور صادقی
   ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی دقیق وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

   • مریم
    ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

    سلام. من خانم متاهل هستم ۱۹ سالمه دیپلم حسابداری با معدل ۱۸ دارم و فرزند نظامی هستم
    آیا امسال استخدامی زن هست که ثبت نام کنم؟

    • مشاور کریمی
     ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • علیرضا
    ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

    سلام من کارت معافیت پزشکی دارم تو استخدامی ب مشکل برمیخورم یانه؟

    • مشاور ابراهیمی
     ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

     سلام
     بستگی به شغلی داره که مدنظرتون هست
     برای بررسی شرایط تون با توجه به رشته شغلی مدنظر، با مشاورین تماس بگیرید

 309. فاطمه
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۳

  سلام خسته نباشید من حدود شیش سال فرمانده پایگاه هستم وحدود دوسال مسئول گروه جهادی خیلی فعالیت کردم وزحمت کشیدم دوست دارم جذب بشم ولی متاسفانه سنم 28ساله وتازه ترم اولی کاردانی اموزش ابتدایی هستم ایاجذب سپاه یاجذب اموزش پرورش حق تدریسی میشم یانه ممنون میشم راهنمایی بفرمایی

  • مشاور عیسائی
   ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد. جهت اطلاع از شرایط استخدامی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 310. وحید
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام آیا سه ماه آخر سال 1401سپاه پاسداران جذب نیروداره

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از بازه زمانی استخدام سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • مهدی اسدی
    ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

    وقت بخیر من دیپلم هستم
    معدل کل من ۱۸ و معدل کتبی ۱۳ و ۶۳ میتونم در استخدام افسری سپاه یا درجه داری ثبت نام بکنم.

    • مشاور کریمی
     ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 311. بهمن تقی زاده
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

  من ۳۰سالمه خدمتم رفتم دیپلم هم دارم متاهل هستم کمکم کنیدمن میخوام کمک حال رهبرم باشم عاشق اینم که سپاهی باشم نمازمیخونم بلدم دینم اسلام شیعه هستم یاخامنه ای لبیک

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط استخدامی سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 312. بهمن تقی زاده
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

  خواهش میکنم من میخوام هرچه زودتر استخدام بشم دوست دارم تواین آشوب منم بپیوندم به سپاه وکمک حال رهبربزرگوارم بشم

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۴

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط استخدامی سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 313. بهمن ذولی
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم با مدرک دیپلم کاردانش میتوان استخدام سپاه شد؟ یا فقط شاخه های نظری امکان استخدام دارن ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام وقت بخیر
   این امکان وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط استخدامی سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 314. نوری
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۴

  سلام فرزند جانباز برای استخدام فنی میتونه تبصره داشته باشه یا نه

  • مشاور عباسیان
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام وقتتون بخیر
   برای استخدام سپاه پاسداران شانس بالاتری دارید .

 315. مصطفی صفدری
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۵

  با سلام خیلی دوست دارم الان در خدمت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران باشم متولد 1357هستم ودرخیلی رشته ها کاری استاد کارمخ مدرک تحصیلی سیکل دارم

  • tahmasebi
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   با سلام دوست عزیز، برای استخدام در ارگان سپاه شما باید حداقل مدرک تحصیلی دیپلم رو داشته باشید.

  • مشاور بهروزی
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام روزتون بخیر شما شرایط استخدام را در حداقل مدرک تحصیلی دارا نیستید

 316. رحمان
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام من تنگی نفس داشته ام دیگه مشکلی ندارم ۱۸ ساله وزن ۶۵ قد ۱۶۳ آسیب بدنی ندارم اعتقاد به دین موبین اسلام و انقلاب اسلامی علاقه مند به سپاه فقط و فقط همین تنگی نفس اگه راهی باشه من به تونم در دانشگاه اپسری سبت نام کنم بگید ممنون وسلام علیکم

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اگر تنگی نفستون خیلی زیاد نیاشه رد نمیکنن.

 317. رحمان
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام من تنگی نفس داشته‌ام ولی الان خوب شدم وزن ۶۵ قد ۱۶۸ چشم و گوش خوب هیچ آسیب بدنی ندارم علاقه مند به سپاه و انقلاب اسلامی اعتقاد به دین موبین اسلام تمام چیز خوبه ولی تنگی نفس دارم اگه بتونید راهنمای بکنید ممنونم وسلام علیکم

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی ممکنه تو مصاحبه پزشکی ردتون کنن

 318. محمدرضا شریفی
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

  سلام وقت بخیر جناب من می‌خوام واسه سپاه پاسداران ثبت نام کنم دیپلم ادبیات با معدل ۱۳.۸۵صدم و هشت سال بسیجی فعال دارم میتونم ثبت نام ؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما نیازمند بررسی بیشتر میباشد جهت اطلاع از شرایط پذیرش سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 319. محسن
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

  سلام من ۳۹ سالم هست و مدرک دیپلم کاردانش رشته کامپیوتر نرم افزار دارم و و مدرک فنی الکترونیک و برق دارم آیا ممکن هست استخدام شوم

  • مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

   جهت دریافت اطلاعات مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید

 320. رحمان
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

  سلام ببخشید من تنگی نفس داشته بودم ولی الان خوب شدم مدرک دیپلم با معدل ۱۸ را هم دارم آیا میتونم استخدام سپاه بشم

  • مشاور بهروزی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   جهت دریافت اطلاعات مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید یا با سامانه تماس حاصل فرمایید

 321. حسین تیموروش
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۶

  سلام.من ساکن روستای یاریم قیه ازتوابع شهربازرگان هستم ومدت سه دوره بعنوان عضوشورای روستاوبخش بازرگان ومدت ۱۷سال است که بخاطرامنیت کشورم بازیگانهای امنیتی درارتباط هستم.ومیخوام بخاطر این ناارامیها استخدام شوم .لطفا موافقت فرمایید

  • مشاور محمدی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری استخدامی های سپاه از طریق پایگاه های بسیج اقدام نمایید.

   • احمدی
    ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

    سلام وقت بخیر من دیپلم هستم
    معدل کل من ۱۸ و معدل کتبی ۱۳ و ۶۳ میتونم در استخدام افسری سپاه یا درجه داری ثبت نام بکنم

    • مشاور صادقی
     ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

     سلام
     برای بررسی دقیق وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 322. محمود بوته خاک
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

  سلام
  من با مدرک فنی حرفه ای میتوانم در سپاه استخدام شوم

  • مشاور بهروزی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام روزتون بخیر شما شرایط استختخدام را دارا هستید مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید

 323. مهدی
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۷

  سلام خسته نباشید
  من ۸ماه بسیجی معمولی دارم ایا مورد قبول هست برای استخدامی؟

  • مشاور محمدی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام وقت به خیر
   برای استخدامی سپاه داشتن بسیج فعال امتیاز بالاتری دارد.

 324. حمید رضا حسنلو
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۰

  سلام عرضه ادب استخدام سپاه هستیم اگر هستیم من استخدام کنید ممنون مدارک دیپلم تلفن همراه اون ۰۹۱۴۶۳۱۶۴۹۹

  • مشاور محمدی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری آگهی های استخدامی سپاه از طریق پایگاه های بسیج اقدام نمایید.

 325. صیاد لطفی ۰۹۱۴۹۵۶۲۸۰۱
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

  من عاشق آقا هستم عشقم به سردار سلیمانی هست اگه میشه من تو سپاه کارکنم بهترین نیروهای امنیتی سپاه باشم

  • مشاور حمامی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر برای اطلاع از شرایط استخدام و راهنمایی با مشاورین ایران تحصیل تماس بفرمایید

 326. ابوالفضل نوری
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۶

  سلام من پایان دوره راهنمایی رو دارم فقط ۱۹ سالمه بسیج فعال هم همه کلاس هاشو رفتم ولی چون کار میکردم نتونستم ادامه بدم .میخواستم بدونم راهی هست من استخدام سپاه بشم بیشتر دوست دارم داخل مشاغل نظامی سپاه باشم و خدمت کنم . ممنون میشم به سوال بنده پاسخ بدید

  • مشاور صادقی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام روز بخیر
   برای استخدام رسمی تو سپاه باید حداقل مدرک کاردانی داشته باشید

 327. Kazem
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۲

  سلام خسته نباشید. ‌بنده طلبه پایه ۳ هستم ۱۹ سال دارم
  میتونم در چه ارگانی از سپاه استخدام بشم؟

  • behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 328. علی اکبر
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۵

  سلام .من دارای مدرک لیسانس مهندسی مواد هستم و جای مشغول به کار نیستم . چون از بچگی خیلی دوست داشتم به مملکتم خدمت کنم .خواستم راه ورد به سپاه به عنوان یک پاسدار خدمت کنم رو به من بگید. ۲۸ ساله هستم ومجرد خواهشا کمک کنید تا بتوانم به ملتم خدمت کنم

  • tahmasebi
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   با سلام شما میتونید برای استخدام در سپاه مدارک هویتی و تحصیلی خودتون رو به اداره گزینش سپاه محل زندگیتون تحویل بدید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 329. علی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام خسته نباشید
  اگه دوتا دندان خالی داشته باشم بعد پُر کنم آیا برای گزینش گیر میدن ؟؟

  • مشاور صادقی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام
   معمولا خیر ئلی بسته به قسمتی که میخواید مشغول به کار بشید متفاوته

 330. مهدیه سادات موسویان
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

  سلام خانم هستم متاهل 36 سال سن دارم و دیپلم ناقص هستم
  میتونم عضو سپاه بشم
  ممنون از پاسخگویی تون
  سابقه بسیجی ندارم اما شهید و جانباز و چند عضو سپاه در اقوام پدری داریم و اما بنده میخوام بدون کمک عضو بشم
  ایا شرایطش رو دارم

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط عضویت و استخدامی در سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 331. ابوالفضل
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام با دیپلم علوم و معارف اسلامی میشه وارد دانشگاه امام حسین شد؟ چون از زیر مجموعه های علوم انسانی هست.

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در افسری شما باید فارغ التحصیل رشته های نظری باشید.
   جهت اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه امام حسین با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 332. ابوالفضل
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

  سلام با دیپلم علوم و معارف اسلامی میشه وارد دانشگاه امام حسین شد؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در افسری شما باید فارغ التحصیل رشته های نظری باشید.
   جهت اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه امام حسین با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 333. Jahangiri
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

  سلام وقت بخیر
  بانوان چطوررمیتونند ثبت‌نام کنند الان من چندسال منتظرم یه اعلامیه ای چیزی برای ثبت‌نام بانوان بیاد ولی هیچی نیست پس ما چیکارکنیم
  چطور باید اقدام کنیم ازتوی شهر خودمون هم میشه

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام درحال حاضراستخدام بانوان وجودنداره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 334. سرداران
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام خسته نباشید . میخواستم استخدام سپاه شم . ورزشکارم رزمی کار و بدنسازی کار میکنم تیراندازیم فوق العاده ارتش خدمت کردم کارت پایان خدمت دارم .مدرک زیر دیپلم. ممنون

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام بسلامتی شانست کمه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 335. سرداران
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

  سلام خسته نباشید . میخواستم استخدام سپاه شم . ورزشکارم رزمی کار و بدنسازی کار میکنم تیراندازیم فوق العاده ارتش خدمت کردم کارت پایان خدمت دارم .مدرک زیر دیپلمم

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام بسلامتی شانست کمه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 336. ریحانه عظین مزرجی
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

  سلام ،من ۳۰سالمه ومدرک تحصیلیم تا دوره اول دبیرستان هست ازخونواده شهداهستم خاستم بدونم استخدامی باشرایط من موجوده امکانش هست؟ ممنون

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمایید

 337. Hamid
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام یک طر ح اتو روی ساعدم دارم آیا امکان پزیرفتن هست یا خیر
  ۳۰سالمه
  فوق دیپلم تربیت بدنی

  • behrouzi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 338. کریم عبادی
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام
  چرا عقیدتی واسه قرآن سخته میگیرن ؟؟

  • sadeghi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام
   هر ارگانی قوانین خاص خودشو داره

 339. Mahur80
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

  سلام وقتتون بخیر
  بنده لیسانس علوم سیاسی دارم و ۲۱ سالمه خانم هستم و همچنین بیش از ۱۰ ساله عضو بسیج هستم و فعال ….حکم جانشینی فرمانده هم دارم بعلاوه در حوزه منطقه هم در مسئولیت چند معاونت همکاری کردم . آیا شرایط ورود به سپاه رو دارم؟!؟

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی از لحاظ سنی شرایطتون خوبه

 340. پری
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰

  سلام و خسته نباشید من ۲۵سالمه و فوق لیسانس روانشناسی دارم و مجرد و دختر هستم شرایط ثبت نام رو دارم و از کدوم سایت ثبت نام میشه کرد

  • karimi
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام درحال حاضراستخدام بانوان وجودنداره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 341. فاطمه
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

  سلام خسته نباشید همسرم آبان 1400 استخدامی سپاه ثبت نام کرده کارای گزینش و تحقیقات تمام شده بهش گفتن تماس میگیریم ولی هنوز هیچ تماسی نگرفتن ماباید چیکار کنیم

  • JAVADI
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

   سلام وقت بخیر
   حضوری مراجعه کنید
   ممکنه رد شده باشن.

  • سید امیر موسوی
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر من مرد متاهل دارای لیسانس برق متولد سال 1371 هستم که هشت سال بسیجی فعال دارم اکنون میخواهم در سپاه استخدام شوم. برای استخدامی چکار کنم
   ممنون میشم راهنمایی ام کنید

   • abbasi
    ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

    سلام وقت بخیر به مراکز گزینش شهرتان رجوع نمایید

 342. ...
  ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۹

  سلام من میخام برم توسپاه قدم ۱۶۴ هست معدل دیپلمم ۱۷ شرایطش رو دارم؟؟؟

  • sadeghi
   ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام وقت بخیر
   حضوری تشریف ببرید هسته گزینش سپاه شهرتون ببینید با شرایط شما جذب دارند یا خیر

 343. ناشناس
  ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۷

  سلام و خسته نباشید من ۲۸ سالمه و مدرک دیپلم دارم و بسیجی هم هستم ۹سال سابقه وبسیج فعال هم هستم میخواهم در اطلاعات سپاه استخدام بشم شرایطشو دارم

  • JAVADI
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر
   شرایط رو دارین
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 344. رحمان
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴

  سلام ببخشید من تنگی نفس دارم آیا می تونم در دانشگاه اپسری سبت نام کنم لطفا رهنمای کنید ممنون

  • JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

   سلام وقت بخیر

   آسم دارید؟

 345. حسین
  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۷

  سلام خسته نباشید
  بنده سال دهم مکانیک کار دانش یعنی همون «تعمیر موتور و برق خودرو»هستم خواستم بدونم میشه بعد اینکه دیپلم رو گرفتم برای درجه داری نیروی زمینی اقدام کنم؟؟
  سابقه بسیج فعال هم دارم
  قد:۱۶۸
  وزن:۶۵
  ممنون میشم جواب بدید با تشکر

  • behrouzi
   ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام روزتون بخیر جهت اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید

 346. گمنام
  ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

  سلام خسته نباشید
  بنده سال دهم مکانیک کار دانش یعنی «تعمیر موتور و برق خودرو»هستم آیا میتونم بعد از گرفتن دیپلم برای درجه داری نیروی زمینی اقدام کنم ؟؟
  سابقه بسیج فعال هم دارم

  • sadeghi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام
   وقت بخیر
   حضوری تشریف ببرید هسته گزینش سپاه استان تون ببینید جذب دارند یا خیر

 347. داود
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام. من فرزند شهید هستم و قانون. جایگزین پدر بازنشسته رو مجلس تصویب کرد من پدرم در سپاه خدمت میکرد از سال شهادتش بیشتراز 40سال میگذرد .من نامه بردم برای جایگزین شدن دیپلم دارم ولی به من گفتن هنوز همچین نامه ای به ما ابلاغ نشده .نمیدونم مگه میشه مجلس تصویب کنه و ابلاغ نشه.لطفا راهنمایی کنید

  • isaei
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 348. محمد
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام ..

  اگر کسی همه مراحل رو قبول بشه ولی به خاطر یه سری مشکلات قبل از آموزشی انصراف بزنه ..
  آیا می‌تونه دوباره برای استخدامی در خواست بده ..

  یا دیگه قبول نمی کنن

  • isaei
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام شرایط استخدام شدن در سپاه پاسداران واینکه دلیل انصراف تون چی بوده را باید از دفتر گزینش شهرتون بپرسید

  • isaei
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 349. محمد
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام ..آیا برای استخدام درجه داری سپاه بسیجی لازمه ‌‌.

  و اگه کسی قبل از دوره آموزشی انصراف بزنه آیا دوباره می تونه استخدام بشه یا نه …
  ممنون

  • isaei
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

   سلام وقت بخیر
   عضویت در بسیج در مرحله مصاحبه تاثیرگذار خواهد بود و جزء یکی از شرایط لازم میباشد.

   • گمنام
    ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

    با سلام خسته نباشید
    بنده سال دهم مکانیک کار دانش هستم
    میتونم دیپلم رو بگیرم و برای درجه داری نیروی زمینی اقدام کنم ؟
    سابقه بسیج فعال هم دارم

    • karimi
     ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 350. هوا حسن وند
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام خسته نباشید.من دانشجو دکترامنابع طبیعی میخونم32سالمه خانم هستم من میتونم عصو بانوان سپاه بشم.خواهر شهیدهستم.ممنون میشم راهنماید

  • isaei
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷

   سلام وقت بخیر
   بله اگر شرایط لازم را داشته باشید میتوانید استخدام شوید.

 351. گمنام
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۵

  سلام و خسته نباشید
  من که عضو بسیح هستم و۹سال سابقه بسیج دارم و بسیج فعال هم هستم از گردان امنیتی امام حسین (ع)
  لشکر ۲۷ و دوره فعال به کادرم رفتم چه جوری میتونم استخدام بشم

  • JAVADI
   ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام روزبخیر
   باید حضوری به مراکز گزینش تشریف ببرید.

 352. سجاد
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

  سلام بنده خیلی خیلی خیلی مشتاق استخدام در سپاه هستم مدرک کاردانی مدیریت هم دارم خدمت سربازی هم رفتم به نظرتون میتونم جذب سپاه ب؟

  • isaei
   ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

   سلام برای استخدام و جذب در سپاه باید به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

 353. گمنام
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام و خسته نباشید
  من۹ سال سابقه بسیج دارم و بسیج فعال هم هستم
  پدرم ایثارگر هستش و دیپلم دارم و سنمم ۲۸ سالمه
  من از جبهه پدرم معاف شدم ولی تو کارتم خورده ماده ۳۳ بند ۴
  خیلی دوست دارم وارد بشم
  چه جوری میتونم استخدام بشم میشه راهنمائیم کنید ممنون میشم

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

   سلام وقت بخیر بله تا 40 سالگی مجازید . برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات ارائه شده درسایت را مطالعه فرمایید .

  • عقیل بنی منصوری سلام حالا خداراشکر می کنم که ارسال نظرنوشتی من ارسال نتوانستم فدای سپاه پاسداران بشم
   ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۴

   من از سپاه پاسداران تشکرمیکنم که امنیت ملی به خوبی عمل دارد وخدایاورایشان خیلی دوست دارم منم یک به عنوان مردایرانی خادم ملت خودم باشم یاعلی ممنونم

   • abbasi
    ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۷

    علی یارتان زنده باشید

 354. مهدی
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

  سلام وقت بخیر.
  مدرک تحصیلی بنده لیسانس حقوق هست . میخواستم بدونم معدل لیسانس ملاک هست یا دیپلم ؟

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۳

   سلام برای درجه داری وافسری نمیتونین استخدام بشین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • سیدمحمدحسینی
   ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

   سلام وقتتون بخیر. ۲۹سال سن دارم مدرک تحصیلی ام دیپلم امور اداری دارم میتونم با دیپلم استخدام سپاه بشم

   • isaei
    ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

    سلام باید به دفتر گزینش سپاه شهرتون مراجعه کنید و درخواست استخدام بدید تا شرایط تون بررسی شود

 355. زهرا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام وقت بخیر میشه دقیق بهمون بگین چطور میشه استخدام سپاه شد باس ب کجا مراجعه کرد

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام برای پذیرش در سپاه پاسداران باید به دفتر پذیرش سپاه شهرتون مراجعه کنید

 356. سیدمحمد حسینی
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام
  بنده سید محمد حسینی هستم مقیم قائمشهر دارای تحصیلات لیسانس تربیت بدنی هستم پیگیر استخدام در سپاه پاسداران و سایر ارگان ها سپاه انصار ،ولی امر وقدس هم هستم سن بنده ۲۸ سال میباشد عضو بسیج وفعال هم هستم
  چند دفعه هم بنده رو یکی از دوستان معرفی کردن ولی نتیجه دلخواه حاصل نشد
  نزدیکترین راه وبهترین راه کدام است که بتوانم طی مدت های آینده استخدام بشم
  آیا پیگیری از طرف گزینش استان)ساری نتیجه دلخواه حاصل می‌گردد
  ودوستان هم هستن که تلاش می‌کنند بإذن خدا وارد سپاه
  قدس،انصار وولی امر هستند شما هم لطفا راهنمایی کنید
  زندگی بنده به سپاه بنده
  مشتاق پاسدار رسمی وخدمت در راه رضای خدا هستم
  09167723064
  0911۹۰۲۳۹۶۸
  S.mohamad.hosieyni.3064@gmail.com

  • maleki
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط استخدام سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 357. ابراهیم روح نواز
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۵

  سلام .من عاشق اینم یکی از نیروهای سپاه باشم ولی نمیتونم آشنا ندارم اگه پیام منو میخونید برام کاری بکنید منم بیام تو نیروی سپاه. ممنونم..

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام وقتتون بخیر
   تو سایت برای ورود به سپاه فراخوان میذارند.

 358. محمدعرفان ساعدی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام من 36 سال دارم لیسانس عمران دارم و متاهلم میتوانم استخدام بشم.سپاس از همکاریتون

 359. خانم قدیری
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام پسرم ۱۶ سالشه رشته فنی حرفه ای و کارودانش اورده..حالا میخواد دیپلمش رو بگیره وارد سپاه بشه.تاندوم دوتا از انگشتاش هم چند سال پیش قطع شده انگشتاش تکون میخورن ولی حین بستن دست ..کامل بسته نمیشه..میخواستم بدونم با این اوضاع وشرایط اصن قبولش میکنن برا سپاه یا نه..ممنونم

 360. کامبیز
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

  سلام من ۳۳ سال سن دارم ومدارک لیسانس تربیت بدنی دارم می تونم توسپاه استخدام بشم

 361. ابوالفضل قربانی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  سلام عرض ادب و خسته نباشید
  من حدودا ۳۰ ساله هستم
  مدرک تحصیلی چندتا درس تا دیپلم بود و بخاطر مشمول شدنم نتونستم ادامه تحصیل بدم ایا میشه ادامه تحصیل بدم در کادر سپاه.
  برادر بزرگم عضو هوافضای سپاه پاسدارن هست حدودا ۱۵سال است.
  میتونم عضو بشم.
  من میخام عضو کادر سپاه بشم برای دین اسلام و رهبرم تا اخرین نفس جانم را بدهم.
  ممنون میشم کمکم کنید.
  قد ۱۸۵
  وزن ۹۰
  اندام ورزشی و بدون نقص هستم

 362. ابوالفضل قربانی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۲

  قد ۱۸۵ دارم
  وزن ۹۰
  عضو بدنم سالم هیچ نقصی ندارم و ورزش کار هستم
  ممنون میشم کمک کنید

 363. ابوالفضل قربانی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹

  سلام عرض ادب و خسته نباشید
  من حدودا ۳۰ ساله هستم
  مدرک تحصیلی چندتا درس تا دیپلم بود و بخاطر مشمول شدنم نتونستم ادامه تحصیل بدم ایا میشه ادامه تحصیل بدم در کادر سپاه.
  برادر بزرگم عضو هوافضای سپاه پاسدارن هست حدودا ۱۵سال است.
  میتونم عضو بشم.
  من میخام عضو کادر سپاه بشم برای دین اسلام و رهبرم تا اخرین نفس جانم را بدهم.
  ممنون میشم کمکم کنید.

 364. شهاب
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

  سلام بنده چندروزدیگه میرم توچهل سال.راننده تریلی بیابون رو بامدارک تکمیل هستم باتجربه مفید(استعلام میگیرم براتون میارم)متاهل هستم وفرزندندارم.مدرک تحصیلیم هم فوق پنجم ابتدایی هست.پایان خدمت ارتش هستم وقبل خدمت بسیجی ناصحین وفعال داشتم.ازلحاظ خانواده پدرم بازنشسته ارتش وخانومم لیسانس حوزه علمیه سطح دوهست وعلاقه مندیم تونظام خدمت کنیم.ایامیتونیم استخدام رسمی یاپیمانی بشیم توسپاه پاسداران؟

  • مهدی صیدی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   به نام خدا
   اینجانب دارای لیسانس عمران عمران خدمت سربازی انجام داده ۱۵ سال بسیجی فعال دارم فرزند ایثارگر با معدل ۱۷.۳۹ در خواست استخدام در سپاه پاسداران را دارم.۰۹۱۸۳۴۲۲۳۴۷

   • مشاور رضایی
    ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

    سلام وقت بخیر جهت مشاوره بیشتر با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید

 365. شهاب خجسته
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام بنده 16مهرمیرم توچهل سال.راننده تریلی بیابون رو بامدارک تکمیل هستم اسمم تواسکله بندرامام واکثرمرزهای غرب کشورهست باتجربه مفید(استعلام میگیرم براتون میارم)متاهل هستم وفرزندندارم.مدرک تحصیلیم هم فوق پنجم ابتدایی هست.پایان خدمت ارتش هستم وقبل خدمت بسیجی ناصحین وفعال داشتم.ازلحاظ خانواده پدرم بازنشسته ارتش وخانومم لیسانس حوزه علمیه سطح دوهست وعلاقه مندیم تونظام خدمت کنیم.ایامیتونیم استخدام رسمی یاپیمانی بشیم توسپاه پاسداران؟

 366. سینا
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۲

  سلام ببخشید27سالمه معدلم13.50 بسیج فعالی 13سال دارم میتونم استخدام بشوم توبسیج ویژه یاسپاه پاسداران ازبچگی علاقه دارم خدمت کنم برای دولتم

 367. وحید
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

  سلام
  وقتتون بخیر.مدرک کارشناسی ارشد مهندسی معماری هستم علاقمند هستم به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ملحق بشم ولی متأسفانه نتوانستم وارد بشم از سن 23سالگی اقدام کردم هیچ کس جوابگو نبود میگفتن خیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیرو نمیگیره ..هم درس خواندم و فرمانده بسیج دانشجویی بودم وعضو بسیج سپاه عشایر استان فارس شهرستان کازرون بخش جره بالاده هستم و فعالیت میکنم . الان سن ام 36ساله هستم ؟.ممنون میشم راهنماییم کنید هیچ گونه مشکلی ندارم .دوسال پیش برای نیرو دریایی از طرف سپاه عشایر معرفی شدم متاسفانه جواب من ندادن گفتن نیرو تکمیل است برای دوره بفرستیم . واقعا بعداز من هم گرفته بودن نیرو

 368. علی
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۸

  سلام من دیپلم تجربی دارم با معدل ۱۶.۵۰
  سنم ۱۸ بسیج فعال هستم
  میتونم گزینش سپاه توی رشته های بهیاری و پرستاری برم ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 369. امیرحسین
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

  سلام ، ببخشید من میتونم با یک مدرک در رشته زبان وارد سپاه بشم ؟

  • isaei
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام پذیرش شدن در سپاه بستگی به شرایط تون داره که باید حضوری به دفتر پذیرش سپاه شهرتون مراجعه کنید

 370. مستر
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام من دیپلم نظری انسانی دارم با معدل کل ۱۴ میتونم افسری اسم بنویسم ندرک پاراگلایدر و گواهی امر به معروف دارم

  • behrouzi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام روزتون بخیر شما شرط معدل استخدام را دارا هستید

 371. ‌حبیب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام من داوطلب افسری سپاه هستم ولی پاهام پرانتزیه به نظرتون شانسی برای استخدام دارم؟

  • behrouzi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام روزتون بخیر بستگی به حاد بودن پرانتزی دارد

   • سمیرا
    ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

    سلام پسرم ۱۶ سالشه رشته فنی حرفه ای و کارودانش اورده..حالا میخواد دیپلمش رو بگیره وارد سپاه بشه.تاندوم دوتا از انگشتاش هم چند سال پیش قطع شده انگشتاش تکون میخورن ولی حین بستن دست ..کامل بسته نمیشه..میخواستم بدونم با این اوضاع وشرایط اصن قبولش میکنن برا سپاه یا نه..ممنونم

 372. امین
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۸

  سلام وقت بخیر شما از زمان مصاحبه درجه داری سپاه خبر دارید ممنون میشم

  • mohammadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت به خیر
   مصاحبه درجه داری سپاه از به صورت مسقیم به شخص متقاضی اطلاع داده می شود.

   • گمنام
    ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

    سلام
    بنده سال دهم مکانیک کار دانش هستم
    وقتی دیپلم رو بگیرم میتونم برم برای درجه داری ؟؟

    • sadeghi
     ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

     سلام وقت بخیر
     برای اطلاع دقیق حضوری تشریف ببرید هسته گزینش سپاه استان تون

 373. علی
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۳

  سلام و علیک
  یه سوال داشتم بنده میخواهم درجه داری سپاه برم تمام شرایط رو هم دارم فقط یک مشکلی بینیم یه شکستگی داره که باید جراحی بشه اگر جراحی کنم آیا در گزینش دچار مشکل می شوم ؟ ممنون

  • behrouzi
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام روزتون بخیر با توجه به مشکلتون نیاز به توضیحات بیشتر دارید برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

 374. سعید حمیدی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

  با عرض سلام
  سنم37 ساله مدرک تحصیلی ام سیکل است برای استخدام راننده پایه دو میتوانم وارد سپاه پاسداران شوم ممنون از راهنمایی تون

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 375. حمید
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۱

  سلام من لیسانس کشاورزی دارم
  ۳۳سالم است
  میتونم‌ کادر سپاه بشم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 376. محمد
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸

  سلام یک سوال برام پیش آمد آیا با وضع مالی و گرانی ها باز هم میشه وارد سپاه شد و حقوقی مناسب با این روز ها در بیاریم؟

  • karimi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام انشاالله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 377. کارجوخانم
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام وقت بخیر
  با کمال تاسف و تعجب به یکی از مراکز گزینش مراجعه کردم و بدون هیچ‌گونه پرسش و بدون دریافت مدارک گفتند مطلقاً جذب نیرو خانم ندارند…
  لطفا و خواهشاً اطلاعات دارای صحت رو به اشتراک بگذارید.

  • maleki
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت بخیر
   بله سپاه پذیرش برای خانم ها ندارد .
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.