ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

استخدام سپاه پاسداران 1401 + زمان، شرایط و مراحل گزینش | ایران تحصیل

استخدام سپاه
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

داوطلبان علاقه مند به استخدام سپاه پاسداران سال 1401 می توانند در صورت برخورداری از شرایط تعیین شده از سوی این سازمان، در آزمون استخدامی شرکت کنند. متقاضیان می توانند از طریق فراخوان سپاه پاسداران یا ثبت نام در دانشگاه امام حسین، از زمان و نحوه اسم نویسی جهت استخدام در سپاه پاسداران مطلع شوند. زمان استخدام سپاه پاسداران، در یک بازه زمانی مشخصی نیست و این سازمان بر اساس نیاز به نیروی انسانی جدید، طی فراخوانی اقدام به برگزاری آزمون می کند.

آخرین و مهم ترین مرحله استخدام سپاه پاسداران مصاحبه ای است که اگر فرد در آن قبول نشود قبولی در مراحل قبلی برای وی بی فایده خواهد بود و نمی تواند به عنوان نیروی انسانی به این ارگان اضافه شود، قبولی در مصاحبه استخدامی این ارگان بدون اطلاع از نوع سوالات امری بسیار دشوار است، از همین جهت توصیه می کنیم تا قبل از شرکت در مصاحبه و درخواست استخدام سپاه پاسداران با برقراری تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ ضمن دریافت مشاوره اقدام به بررسی نمونه سوالات و شرایط نهایی گزینش کنید.

زمان استخدام سپاه در سال 1401

استخدام سپاه پاسداران برای تمامی داوطلبینی که دارای شرایط استخدام می باشد محیا می باشد و متقاضیان باید در زمانی که سپاه فراخوان های خود را اعلام می دارد برای ثبت نام اقدام نمایند.

زمان استخدام سپاه پاسداران بنا به به نیاز نیروهای سپاه متفاوت است و در سال جاری هنوز درخواستی برای نیرو نداشته اند و با توجه به نیاز به نیروهای انسانی درخواست های خود را اعلام می دارند.

📢 اطلاعیه 📢

سپاه می تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل دارای مدرک تحصیلی پایان دوره ابتدایی می باشند با اخذ تعهد 5 سال خدمت نظامی و یا سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید. 

نحوه ثبت نام سپاه پاسداران 

برای استخدام در سپاه پاسداران  می توان از روش های مختلفی بر اساس شرایط متقاضی اقدام به ثبت نام نمود. روش های به شرح زیر است:

استخدام در سپاه پاسداران از طریق دانشگاه افسری برای این روش فرد متقاضی باید در زمان انتخاب رشته، دانشگاه های زیر نظر سپاه مانند دانشگاه امام حسین را انتخاب نماید و پس از قبولی  در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.
استخدام در سپاه پاسداران از طریق آموزشگاه های نظامی افراد علاقه مند می توانند در آموزشگاه های نظامی، هنرستان های و یا دبیرستان های زیر نظر سپاه ثبت نام کرده و مدرک مورد تایید زیر نظر  آموزشگاه از سپاه پاسداران دریافت نمایند.
استخدام در سپاه پاسداران از طریق فراخوان  در این روش متقاضی باید منتظر فراخوان های استخدامی سپاه باشد و پس از اعلام برای ثبت نام به واحد گزینش استان خود مراجعه نماید.

شرایط استخدام سپاه پاسداران 1401

 پیرو قانون 190 اصل مقررات جذب سپاه پاسداران، استخدام افراد در سپاه پاسداران با گزینش افراد واجد شرایط صورت خواهد پذیرفت. در واقع، افراد برای پذیرش در سپاه باید برخی از شرایط عمومی و تخصصی را دارا باشند که آن ها را در ادامه بیان خواهیم کرد.

همچنین شما میتوانید برای آشنایی با نحوه استخدام دانشگاه افسری ارتش روی این لینک کلیک کنید.

شرایط عمومی استخدام سپاه پاسداران

 

عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر، فرد متقاضی نباید هیچگونه اعتیاد به مواد مخدر و حتی سیگار داشته باشد.
سن متقاضیان بین شانزده تا چهل سال باشد. این مورد نیز بسیار مهم است و با سن شناسنامه ای افراد تطبیق داده خواهد شد.
داشتن شرایط جسمانی، تخصص و روحیات مرتبط با شاخه و زیرگروه مورد تقاضا. سپاه شاخه های متعددی دارد که بسته به فعالیت در هر شاخه افراد باید توانایی های لازم برای آن زمینه را داشته باشند.
داشتن عدم سو پیشینه کیفری و حسن شهرت. این مورد نیز بر نداشتن هیچگونه پرونده کیفری اشاره دارد که افراد باید بدون سابقه جزایی و کیفری باشند.
هیچ گونه وابستگی ذهنی و عملی به هر یک از گروه ها، احزاب معاند و غیره را نداشته باشد. این مورد هم شامل خود شخص و هم کلیه افراد نزدیک درجه 1 و درجه 2 می شود زیرا اگر در فرایند استخدام متوجه خلاف این موضوع شوند، استخدام منتفی خواهد شد.
تابعیت و اصلیت متقاضیان فقط باید ایرانی باشد. منظور از این مورد این است که فرد دارای شناسنامه ایرانی بوده و تابعیت کشورهای خارجی را نداشته باشد.
اعتقاد قلبی و التزام عملی به اصل ولایت فقیه. منظور از این مورد قبول داشتن ولایت فقیه و آگاهی از کلیه احکام دینی است که ممکن است در فرایند استخدام نیز سوالاتی را راجع به احکام از افراد بپرسند.
متقاضیان استخدام می بایست به دین اسلام اعتقاد و التزام کافی داشته باشند. اعتقاد به دین اسلام باید به صورت رسمی و قلبی باشد.

نحوه ثبت نام سپاه پاسداران 

شرایط اختصاصی استخدام سپاه پاسداران

علاوه بر شرایط عمومی ذکر شده، افراد برای استخدام سپاه پاسداران باید شرایط اختصاصی نیز دارا باشند. برخی از مهم ترین این شرایط، شامل موارد زیر می باشند:

📌 افراد باید حداقل 18 و حداکثر 40 سال داشته باشند.

📌 تمامی متقاضیان باید در مقطع تحصیلی مورد تایید سازمان به کار گیرنده متقاضی، مدرک داشته باشند.

📌 افراد باید در رشته مرتبط با شغل مورد نظر سپاه پاسداران، مدرک معتبری داشته باشند.

 

 

📢 اطلاعیه 📢

خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده اند به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می گردد و در صورتی که قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت مستعفی یا بر کنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

 

شرایط استخدام برای کارمندان

استخدام کارمندی در سپاه با شرایطی خاص و به دو صورت امکان پذیر است. یکی از مواردی که شما می توانید در سپاه استخدام شوید، مدرک تحصیلی تان بوده و مورد دوم، چنانچه شما مهارت بالایی در زمینه های مختلف داشته باشید، می توانید با استفاده از این مهارت ها و حداقل سواد به استخدام این ارگان درآیید. فراموش نکنید در این حالت ممکن است شرط معدل برای استخدام در سپاه نیز در نظر گرفته شود.

سپاه پاسداران می تواند برای تامین نیروی مورد نیاز خود، از بین افرادی که دارای مهارت های بسیاری هستند با حداقل سواد و با صرف 5 سال خدمت نظامی و یا 6 سال خدمت کارمندی، پس از اتمام دوره، داوطلبان و متقاضیان را پذیرش نمایند. افرادی که بدین صورت استخدام می شوند پیمانی خواهند بود و تمدید قرارداد و همچنین تجدید قرارداد برای این دسته از افراد، مجاز نخواهد بود.

چنانچه سپاه پاسداران به نیروهایی در رشته های مختلف نیاز داشته باشد، می تواند با استفاده از طول مدت قرارداد و همچنین از بین افرادی که به پذیرش سپاه در آمده و استخدام شده اند، نیروهای مدنظر خود را پذیرش نماید. تمامی مواردی که مربوط به آموزش، ترفیع رتبه و همچنین درجه آنها و تصمیماتی از این قبیل، با استفاده از قوانین و مقررات صورت خواهد پذیرفت.

 

برای اطلاع از شرط معدل برای استخدام سپاه بر روی لینک کلیک کنید.

 

شرایط استخدام در دانشگاه امام حسین

همان طور که می دانید دانشگاه امام حسین یک دانشگاه وابسته به سپاه پاسداران است که از طریق کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری، دانشجو جذب می کند. افراد برای جذب در این دانشگاه و استخدام در آن، باید شرایطی را دارا باشند که در ادامه آن ها را به طور مفصل بیان خواهیم کرد. 

شرایط عمومی استخدام در دانشگاه امام حسین

افرادی که می خواهند در دانشگاه امام حسین استخدام شوند، باید تعدادی از شرایط عمومی را دارا باشند. تعدادی از از مهم ترین این شرایط عمومی، شامل موارد زیر می باشند: 

تابعیت جمهوری اسلامی یکی از شرایط استخدام در دانشگاه امام حسین است که باید در نظر گرفته شود. برای استخدام در دانشگاه امام حسین این مورد بسیار مهم می باشد.
برخورداری از سلامت جسمی و روحی نیز برای استخدام در دانشگاه امام حسین در نظر گرفته می شود. این توانایی ها بسته به سمتی که دریافت خواهید کرد، متفاوت می باشد.
داشتن مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم نیز از جمله موارد دیگری است که برای استخدام در این مرکز در نظر گرفته می شود.
موفقیت در گزینش سپاه نیز همان مرحله مصاحبه است که باید از آن سربلند بیرون بیایید.

متقاضیان از ابتدای تحصیل در این دانشگاه به عنوان پاسدار محصل شناخته شده و به مدت 1/5 سال دوره های آموزش عمومی پاسداری را در یکی از مراکز آموزشی سپاه می گذرانند. افرادی که در مقطع کاردانی تحصیل کرده اند درجه ستوان سوم را اخذ کرده و افرادی که در مقطع کارشناسی تحصیل کردند درجه ستوان دومی رو اخذ می کنند.

برای کسب اطلاع از شرایط استخدام سازمان کشتیرانی با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

شرایط اختصاصی استخدام در دانشگاه امام حسین

علاوه بر شرایط عمومی، افراد متقاضی باید شرایط اختصاصی را نیز دارا باشند تا بتوانند در دانشگاه امام حسین استخدام شوند. برخی از مهم ترین این شرایط اختصاصی، شامل موارد زیر می باشند: 

داشتن حداقل قد 170 و حداکثر 190 سانتی متر نیز از جمله شروط دیگر استخدام در دانشگاه امام حسین است. به صورت کلی برای استخدام در تمامی ارگان های نظامی شرط قد در نظر گرفته می شود.
برای افرادی که در رشته های ریاضی یا تجربی تحصیل کردند معدل شان از 14 کمتر نباشد و اشخاصی که در رشته های انسانی تحصیل کرده اند معدل آنها از 16 کمتر نباشد.
افراد متقاضی باید به سپاه تعهد داشته باشند. 
مهم ترین شروط اختصاصی استخدام در دانشگاه امام حسین، مجرد بودن افراد است. 

 

 

شرایط اختصاصی استخدام در دانشگاه امام حسین

جهت مطالعه مقاله شرایط گزینش دانشگاه افسری امام حسین، بر روی کلیک مربوطه کنید. 

 

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان با مردان تا حدودی متفاوت می باشد. برای استخدام زنان در هر یک از مشاغل سپاه بر اساس شرایط همسران و خدمت آنان تعیین خواهد گردید. اما شرایط عمومی استخدام برای خانم ها و آقایان یکسان می باشد. 

 

شرایط عمومی استخدام بانوان در سپاه

شرایط عمومی استخدام شدن بانوان در سپاه، شامل موارد زیر می باشند: 

نداشتن عضویت رسمی و غیررسمی در گروه‌ها و و احزاب سیاسی یا جانبداری از آن ها
ارتباط یا عضویت بیت در گروه ها، فرقه ها، سازمان ها و یا احزاب غیر اسلامی، غیرقانونی و الحادی نداشته باشد.
نداشتن سوء سابقه کیفری آیا محکومیت جزایی به تایید مراجع ذیصلاح
 محکومیت یا محرومیت از از خدمات دولتی و استخدام نداشته باشد.
حداقل معدل دیپلم برای خانم ها 14 می باشد که در صورت دار بودن این معدل خواهند توانست استخدام شود.
با توجه به برخی از تغییرات و یا افزوده شدن برخی از سنوات در ارتباط با استخدام سپاه پاسداران برای بانوان، برخی از نمونه هایی که برای این استخدام وجود خواهد داشت، شامل موارد متعددی می باشد.
داشتن سلامت جسمی و روحی جهت خدمت در مشاغل مربوطه به تشخیص و تائید پزشک وزارت اطلاعات
اعتقاد به دین مبین اسلام ، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران

 

شرایط اختصاصی استخدام با دیپلم در سپاه بانوان

بانوان نیز برای استخدام در سپاه باید علاوه بر شرایط عمومی، شرایط اختصاصی را نیز دارا باشند. در غیر این صورت، نمی توانند در سپاه بانوان استخدام شوند. برخی از مهم ترین شرایط اختصاصی استخدام در سپاه بانوان، شامل موارد زیر می باشند: 

متقاضیان به لحاظ شرایط جسمانی، لازم است دارای حداقل قد 160 سانتی متر باشند. همچنین با توجه به تحقیقات محلی در رابطه با متقاضیان شرکت کننده برخورداری از شرایط مورد نظر سپاه در این زمینه نیز، از جمله الزامات خواهد بود.
جواب و نتیجه تحقیقات محلی که در مورد آن ها صورت می گیرد، بایستی مثبت بوده و مورد تائید مراجع ذی صلاح قرار گیرد.
کلیه بانوانی که مدرک آن ها دیپلم و یا بالاتر از دیپلم می باشد، چنانچه واجد شرایط سنی همانند دارا بودن حداقل سن 18 سال تمام و همچنین حداکثر سن 23 سال باشند، می توانند با استفاده از نیروهای مورد نیاز و التزام به قوانین جمهوری اسلامی و ولایت فقیه، نسبت به استخدام در این ارگان اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از  استخدام بانوان در سپاه پاسداران، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

تاثیر معافیت پزشکی هنگام استخدام در سپاه

یکی از مواردی که می تواند مانع استخدام افراد در پست های مختلف سپاه شود همین معافیت سربازی پزشکی است.  البته این مورد در رابطه با پذیرش و جذب در سایر ارگان های نظامی هم صدق می کند.

درست است که داشتن معافیت پزشکی استخدام شما در این ارگان را دچار مشکلاتی می کند؛ اما، این موضوع در رابطه با تمامی پست های محوله در این ارگان و سازمان نظامی صدق نمی کند. در واقع، زمانی که سپاه آگهی استخدام خود را منتشر می کند نباید از ذکر شرایط و توانایی های مورد نیاز خود غافل شود و ذکر این مورد در آگهی استخدام الزامی است.

در صورتی که یکی از شرایط پذیرش در پست مورد نظر، داشتن شرایط جسمی و روحی کامل است این مورد باید در زمان برگزاری مصاحبه عملی از طریق معاینات پزشکی لازم بررسی شود و مورد ارزیابی قرار بگیرد. البته سازمان ها و ارگان هایی همچون سپاه همواره نیاز به پذیرش افرادی دارند که در سلامت کامل به سر ببرند و از جهت معافیت پزشکی مشکلی نداشته باشند.

اما این موضوع مهم را نباید فراموش کرد که هیچ فردی ولو در صورت داشتن معافیت پزشکی استخدام سپاه پاسداران، نباید از داشتن شغلی مناسب محروم شود و این حق وی است که در حرفه ای مناسب و عالی مشغول به کار شود. در صورتی که مشکل جسمی یا روحی فرد متقاضی به شغل وی و بنیان سازمان مشکل جدی وارد نکند استخدام وی بلامانع است و هیچ گونه مانعی از جهت معافیت پزشکی استخدام سپاه وجود ندارد. پس توجه داشته باشید که بحث معافیت پزشکی استخدام سپاه در همه موارد و برای تمامی پست های کاری ارائه شده در این سازمان صدق نمی کند.

 

📢 اطلاعیه 📢

شما عزیزان می توانید جهت اطلاع بیشتر از مراحل ثبت نام در آزمون استخدامی سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 

سایت استخدام سپاه

برخی از داوطلبان استخدام شدن در سپاه از ما در رابطه با سایت مرتبط با استخدام در سپاه می پرسند که باید به این افراد بگوییم در حال حاضر و تا به امروز سایت به خصوص برای استخدام افراد در سپاه وجود نداشته است. برای استخدام داوطلبان در سپاه لازم است هر یکی از داوطلبان به شعب سپاه در مناطق مسکونی خود مراجعه کرده و با پر کردن فرم های مورد نیاز آمادگی خود را اعلام نمایند. در مراحل بعدی در صورتی که تایید صلاحیت شوند می توانند در این ارگان مشغول به کار شوند.

دوره های آموزش استخدام سپاه

 آموزش سپاه به سه دسته عمومی پاسداری، تخصصی اولیه، تخصصی تکمیلی و دوره های آموزش علوم پایه نظامی تقسیم می شود که هر یک به شرح زیر می باشد:

آموزش عمومی پاسداری این دوره برای پرسنل کادر ثابت  سپاه با مدرک مرتبط به صورت شش ماه و برای پرسنل با مدرک فوق دیپلم به بالا به مدت سه ماه در دانشگاه امام حسین می باشد.
دوره تخصصی اولیه  این دوره بلافاصله بعد از دوره عمومی بوده و به مدت شش ماه در آموزشگاه های نظامی برگزار می گردد و پس از اتمام این دوره افراد می توانند مشاغل درجات رزم‌آور دومی و رزم‌آور یکمی داشته باشند. 
دوره تخصصی تکمیلی پاسداری این دوره برای تکمیل تخصص پرسنل کادر ثابت نظامی می باشد.

 

 

مشاغل مورد نیاز سپاه پاسداران 

مشاغل مورد نیاز سپاه شامل چند دسته می باشند که شامل موارد زیر می باشند:

پرسنل پیمانی سپاه افرادی که به خدمات پیمانی را به صورت کارمندی و یا نظامی انجام می دهند.
پرسنل بسیجی سپاه افرادی که در سه دسته بسیجی عادی، بسیجی فعال و بسیجی ویژه تحت پوشش سپاه هستند. 
پرسنل كادر ثابت سپاه افرادی که به صورت مستمر در سپاه خدمت می کنند. 
پرسنل وظيفه سپاه افرادی که به صورت موقت و طبق قانون نظام وظیفه در یکی از ارگان های زیر نظر سپاه، خدمت می کنند.

مشاغل مورد نیاز سپاه پاسداران 

جدیدترین اخبار پیرامون استخدام سپاه پاسداران

تایید لایحه تسری مواد(79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه

 شورای نگهبان لایحه تسری مواد(79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تایید کرد. 

قانون تسری مواد 79 و 83 قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه ابلاغ شد

 قانون «تسری مواد (79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» را ابلاغ کرد.

 

برای اطلاع از امریه سربازی سپاه بر روی لینک کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با شرایط استخدام سپاه پاسداران آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای استخدام در سپاه حتما باید تمامی شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده را دارا باشید. در غیر این صورت نمی توانید در سپاه استخدام شوید.علاوه بر این زمان مشخصی برای ثبت نام در آزمون استخدامی سپاه وجود ندارد و این سازمان با توجه به نیاز خود به نیروی انسانی جدید، تصمیم به برگزاری آزمون می نماید.

توجه داشته باشید از آنجا که زمان مشخصی برای اسم نویسی وجود ندارد، داوطلبان تنها می توانند از طریق فراخوان سپاه یا ثبت نام در دانشگاه امام حسین شانس پذیرش در این سازمان را داشته باشند. اگر در ارتباط با مطالب ارائه شده در این مقاله سوال و ابهامی داشته باشید، کافی است با شماره 9099075307 تماس بگیرید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات تکمیلی را به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

 

 

🎧 پادکست صوتی مقاله 🎧

 

 

📎 جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

3.6/5 - (61 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

هنگام تحصیل هم می‌توان جهت استخدام در سپاه اقدام کرد؟

بله. در صورتی که فرد متقاضی حدمت سربازی را انجام داده باشد می‌ تواند جهت استخدام در سپاه اقدام کند.

آیا امکان استخدام بانوان نیز در سپاه امکان پذیر است؟

بله. سپاه برای شغل هایی که نیاز به حضور بانوان دارد از بین افرادی که متقاضی این مشاغل هستند استخدام می کند.

استخدام در سپاه پاسداران از چه مقطع تحصیلی آغاز می گردد؟

کلیه واجدین شرایط که مایل به استخدام در این ارگان باشند، می توانند در هر یک از مقاطع راهنمایی، دبیرستان، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری اقدام به ثبت نام نمایند.

نظرات

 1. مصیب
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

  با سلام بنده میخوام استخدام سپاه بشم متولد ۱۳۶۵ هستم با مدرک کارشناسی از لحاظ سنی از بنده ایراد گرفتند ۱۰ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی هم دارم لطفا راهنمایی کنید مشکلم برطرف بشه.با تشکر

  • مشاور رضایی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

   سلام وقت بخیر استخدام سپاه برای مدرک کارشناسی حداکثر تا سن 30 سال انجام میگیرد

 2. بی شناس
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

  باسلام شرایط استخدام برای بانوان به عنوان نیروی خریدخدمت درارتش چی میباشدوچه مدرک تحصیلی لازم هست اکرراهنمایی کنیدممنون میشم وتاریخ ثبت چه موقع میباشد

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جذب بانوان به صورت رسمی انجام نخواهد شد .

   • ناشناس
    ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

    بصورت قراردادی منظورهست ایااستخدام داردارتش برای بانوان یانه تشکر

    • مشاور عیسائی
     ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

     سلام وقت بخیر
     خیر امکان پذیر نمیباشد .

 3. سهراب
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

  سلام علیکم
  ببخشید درسته که میگن با شاخه کاردانش نیازه که حتما فوق دیپلم گرفت برای درجه داری ؟؟
  یه دندان هم روکش شده آیا رد میشم ؟

  • مشاور صادقی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام برای بررسی دقیق شرایط تون با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 4. ابوالفضل
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام
  چون نمیدونستم چگونه با مقامات سپاه کشور ارتباط برقرار کنم اینجا مینویسم
  پیشنهاد داشتم

  در مورد
  زلزله ترکیه و سوریه
  اگر به نیروی مردمی نیاز دارید و می‌خواهید جهت کمک به آن مناطق بفرستید من میتونم رایگان یک ماه بیام و در کنار شما کمکتان کنم تا مردم آن کشور ها هم بدانند ما هم در کنارشون هستیم

  دوم بهترین فرصت هست برای اینکه هلال احمر یا سپاه یک اطلاعیه بدهد جهت گرفتن خون و ارسال به بیمارستان های ترکیه با سوریه یا…
  در این صورت میتونیم به عنوان یک انسان با زخمی و… آنها همدردی کنیم

  با تشکر اگر کمکی نیاز داشتید به جمیل من پیام بگذارید اگر کمک لازم نداشتید لطفا این پیام را پاک کنید

  • مشاور حمامی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقتتون بخیر برای مشاوره جهت استخدام در سپاه یا ارتش با ما تماس بفرمایید

 5. یعقوب
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  من متولد 69/10. هستم تجربی خوندم اما همه دندون هایم را کیشدم

  • مشاور حمامی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت معافیت پزشکی با ما تماس بفرمایید

  • tahmasebi
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام دوست عزیز ممکن است در مصاحبه حضوری معاینات پزشکی مردود شوید.

  • علی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام بنده عینکی هستم و چشم هایم هر کدومش دو ۲۵ضعیف هستن میخواستم بدون برای استخدام سپاه مشکلی نداره

   • مشاور فتح اللهی
    ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

    سلام برای استخدام سپاه باید نمره چشم حداقل 8 از 10 باشد

 6. علی
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

  سلام

  با شاخه کاردانش رشته تعمیر موتور (مکانیک) اگه بخوام جذب بشم باید حتما فوق دیپلم بگیرم؟؟
  و اینکه یه مشکلی که هست دوتا از دندان ها پر شده و یکی خیلی خیلی کم لب پر شده آیا در معاینات پزشکی رد میشم ؟؟

  • مشاور صادقی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام
   بخاطر دندون هاتون احتمالا مشکل خاصی پیش نمیاد
   اما مابقی شرایط تون باید بررسی بشه

 7. رضا
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۲

  سلام علیک برای استخدام سپاه سن ۳۱سال چه مدرکی منظوردیپلم چه رشته ای موردتاییدمی باشدوکارت معافیت کفالت دارم البته دوره اموزشی ارتش گذروندم وپزشکی چه محدودیتی دارد

  • مشاور رضایی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

   سلام وقت بخیر استخدام سپاه از مدرک تحصیلی دیپلم تا سن 25 سال مجاز است

 8. یاحسین
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۳

  سلام ازسن ۳۰به بالاچه مدرکی برای استخدام سپاه کارای داردمثال باچه مدرک دیپلم محدودیت سنی نداری وکارت پایان خدمت معافیت کفالت دارم البته دوره اموزشی توارتش گذرندم وپزشکی روی دندان حساس هست

  • tahmasebi
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلا دوست عزیز برای استخدام در این ارگان باید منتظر فراخوان استخدامی باشید و با مطالعه شرایط منتشر شده در مورد شرایط عمومی و اختصاصی خودتون مطمئن بشید.

  • سعید
   ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام ،زمان ثبت نام تقریبی افسری سپاه کی هست؟؟؟؟؟

   • مشاور رضایی
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

    سلام وقت بخیر زمان ثبت نام افسری سپاه پاسداران قبل از شروع سال جدید تقریبا در اسفند ماه است

 9. ناشناس
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

  سلام
  احتمالش ضعیفه
  یعنی نمیتونم مجدددرخواست بری خریدخدمتی درسپاه روبدم.بااینکه پرونده حفااستان منفی شده

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

   سلام باید به دفتر گزینش سپاه پاسداران شهرتون مراجعه کنید

 10. ناشناس
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

  میخپاستم بدونم اکردرگزینش نمره کافی کسب نکتی دراستعلام هاایامیشوذمجددثبت نام ودرخواست برای جذب دادیانه جواب بدیدممنونم میشم

  • مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام
   احتمالش ضعیفه

 11. Moslemi
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

  سلام وقت بخیر
  بنده مدرک دیپلوم فنی حرفه ای دارم
  سنم ۱۷ با داشتم سهمیه ایثارگری و جانبازی
  آیا امکانش هست بیام؟

  • مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶

   سلام دوست عزیز
   برای درجه داری باید شرایط تون بررسی بشه

 12. یاالله
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

  تشکرازجوابتان جناب فتح اللهی .گزینش وخودفرمانده سپاه شهرمان مجددپرونذه رابرای بررسی به هسته گفتن بیاوریدولی حفاظت استان میگوییدچون ماپرونده رامنفی کردیم دیگه هیچکاری نمیشه کردوهیچکاری ازدست شمابرنمیادوبایدازبسیج هم برویدطورخداراهنمایی کنیدکه خودم فسمت وپیش چه کسی مراجعه نماییم که پرونده بنده مثب کنن.تشکر

  • مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام
   دوست عزیز تصمیم گیرنده ی نهایی خودشون هستند

 13. مسعود بوئی آبادی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

  باسلام سن ۳۳ ودارای مدرک تحصیلی دکتر ارتباطات و فرزند شهید شرایط چجوری است؟؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

   سلام وقت بخیر باید برای پذیرش و استخدام در سپاه پاسداران بصورت حضوری به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

 14. مرضیه برمکی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام وقت بخیر
  من متولد بهمن ۶۲ هستم در گروه های جهادی فعالیت داشتم
  خانه دار هستم و دارای مدرک رشته ادبیات فارسی پیش دانشگاهی و مشغول تحصیل در دانشگاه جامعه الزهرا هستم
  امکان پذیرش در سپاه برای حقیر وجود دارد ؟

  • rahdar
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقت بخیر .
   بله میتوانید شانس خود را ازمایش کنید

 15. یاحسین
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

  باسلام بنده درسیرگزینش هستم وپرونده ام ازگزینش رفته قسمت حفاظت استان برای استعلام هاچندروزپیش تماس گرفتن وازبنده راجب شخصی که خواستگاربنده بودن پرسیدن وبنده درست توصبح ندادن والان پرونده حفااستان من منفی متفی هست وپیگیری هم کردم میکن نمیشه کاری کرد.میخپاستم راهتمایی کنیدبابدچکارکنم تشکر

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام وقت بخیر به دفتر گزینش سپاه شهرتون مراجعه کنید

 16. علی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۹

  سلام من ۲۳ سالمه دو سال در ارتش خدمت کردم دیپلم دارم الانم دانشجو پیام نور هستم و مغازه دار ولی علاقه دارم در سپاه استخدام بشم قدم هم ۱۸۷ ولی مشکلی که هست اضافه وزن دارم وزنم حدود ۱۲۲ کیلوعه بنظرتون میتونم ؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام وقت بخیر
   معاینات پزشکی ارسال دقیق وسختگیرانه انجام میشود متاسفانه احتمال اینکه شما نتوانید پذیرش داشته باشید هست

 17. محمد
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام آیا به لکنت زبان گیر میدن لکنت زبانم خیلی کم دارم؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت بخیر
   به نظر نهایی کمیسیون پزشکی بسنگی دارد اما احتمال کم است که دچار مشکل شوید

 18. مهرداد
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

  سلام و خسته نباشید
  قد 173
  رزمی کار هستم چند ین مقام قهرمانی کشور و استانی دارم
  مدرکم دبیرستان هستش،
  متولد67هستم علاقه ی شدیدی برای خدمت به سپاه دارم آیا میتونم استخدام بشم، مجرد هستم و برام مهم نیست کجا خدمت کنم و کارم چی باشه

  • مشاور محمدی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت به خیر
   برای پذیرش سپاه باید تمامی شرایط شما بررسی شود.میتوانید از طریق مراکز گزینش سپاه پیگیری نمایید.

 19. Sajad
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

  با سهمیه ایثارگری ۵ درصدی چه سودی داره ؟

  • مشاور جوادی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما میتونید برای کنکور و استخدام شدن استفاده فرمایید.

 20. Sajad
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام وقت بخیر
  من الان دوازدهم رشته مهندسی مکانیک هستم آیا امکانش هست با دیپلوم یا همین الان بیام سپاه؟

  • مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام وقتتون بخیر جذب سپاه جدا از شرایط تحصیلی شرایط سنی و .. نیز دار که باید مورد برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 21. علی
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

  سلام.آیا با مدرک کاردانش هم میتوانی به سپاه بیای
  یعنی نیرو با این مدرک جذب میکنن

  • tahmasebi
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام دوست عزیز شما باید منتظر فراخوان جذب ارگان سپاه باشید اگر در مقطع فوق دیپلم پذیرش داشتند مجاز به شرکت هستید.

 22. پیمان
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۲

  سلام وقت بخیر،من ۳۳سالمه گواهینامه پایه۲دارم
  دیپلم هستم میخوام استخدام سپاه یا ارتش یا نیروی انتظامی یا راهنمایی بشم،زحمت پیکشید راهنمایی کنید،یا چه گواهینامه ویژه بگیرم که سانس پذیرشم بیشتر بشه؟ممنون میشم

  • tahmasebi
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام دوست عزیز برای استخدام در این ارگانها علاوه بر داشتن گواهینامه باید دارای شرایط عمومی و اختصاصی دیگری باشید. برای راهنمایی بیشتر با داخلی 108 تماس بگیرید.

 23. وحید
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  روز بخیر.من 31 سالمه در سپاه استخدام نمیشم چون سربازی نرفتم و معدل 10 تحصیلی من دیپلمه درست است ؟؟؟؟؟ قد من هم 169 سانتی متر

  • rahdar
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام وقت بخیر.
   چون غیبت خوردید شانس شما برای استخدام بسیار پایین است مگر بعد از سربازی اقدام کنید.

 24. امیر
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام عرض ادب می‌شود از طریق معرف وارد سپاه شد

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام وقت بخیر
   بله جذب سپاه درون سازمانی می باشد

 25. طهمورث
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۵

  سلام من لیسانس برق دارم کارت پایان خدمت هم دارم عینک هم میزنم چه میتوانم برای استخدامی اقدام کنم؟

  • مشاور رضایی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۴

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه پاسداران باید دید چشم شما 8 از 10 باشد

 26. ابوالفضل
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

  سلام
  میشه با مدرک فنی حرفه ای برای درجه داری سپاه رفت

  • مشاور رضایی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام وقت بخیر خیر

 27. بانو سادات
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۵

  من خانم هستم 25 سالمه تو سایت گفتید استخدام بانوان بین 18 تا 23
  من پدرم 54 ماه حضور در جبهه داشتن و سهمیه 5 درصد دارم و اینکه پدرم پاسدار بازنشسته هستن و برادرم ارتشی توروخدا جواب بدین میشه با سهمیه با سنم کنار بیان و استخدامم کنن ؟

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۱

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 28. مهدی
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام خسته نباشید اینجانب در رشته تحصیلی علوم سیاسی ۱۲سال قبل فارغ التحصیل شده ام و در سازمانهای دولتی فعالیت داشته ام سن بنده ۳۸ سال میباشد ایا میتوانم برای گزینش اقدام کنم ممنون.

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود تا بتوان در مورد استخدامی اظهار نظر کرد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 29. امیر
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام وقت بخیر من در حال تحصیل هستم و ۱۷ سالمه آیا امکان استخدام شدن هستش؟

  • مشاور اقازاده
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر
   اگر فراخوانی در این خصوص زده شود وشما اگر تمام شرایط راداشته باشید این امکان وجود دارد

 30. Mahmoodi6877
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام خدا قوت
  من ۳۳سالمه کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی هستم کارت پایان خدمت و کارت فعال بسیج دارم آیا امکان استخدام شدن هست ؟ سن استخدامی در سپاه تا چند سالگی هست؟ ممنونم

  • مشاور صادقی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام
   بله امکانش رو دارید ولی باید توسط گزینش بررسی بشید

 31. تایلر
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

  من فقط تاتو دارم ولی همه چي من سالمه رد میشم یا امتحانش بی مورده

  • مشاور اقازاده
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به اینکه معاینات به طور کامل ودقیق انجام ممیشود این احتمال بالاست که شما توی بخش مصاحبه روان شناسی دراین بخش بخاطر تاتو رد شوید

 32. آرمین
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۲

  سلام 4 سال پیش ساعد دستم شکست 2 پلاتین گذاشتم پلاتینش خیلی وقت پیش در اوردم و ورزشکار سابقه قهرمانی دارم هیکلمم خوبه شکستگی هم کامل ترمیم شده و هیچ مشکلی ندارد ایا با این هنوزم به دلیل شکستگی رد میشم؟

  • مشاور جوادی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی خیلی احتمالش ضعیفه که رد بشید
   احتمالا براتون کمسیون تشکیل میدن.

 33. امیر خداویسی
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۷

  سلام وقت بخیر من۱۷ سالمه و در حال تحصیل هستم آیا امکان استخدام در سپاه هست؟؟

  • مشاور صادقی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام دوست عزیز
   بله از دو طریق دانشگاه افسری و درجه داری میتونید
   اما برای بررسی بیشتر میتونید با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 34. ناشناس
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۵

  سلام وقت بخیر باقد ۱۶۸ میشه استخدام سپاه شد
  معدل ۱۵ کار دانش برای سپاه قبول هست

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام دوست عزیز
   شرایط اولیه شما از جمله جنسیت و قد و…باید بررسی شود.

   • شهریاری
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

    سلام من دست چپم یکم‌پایین تراز ارنجم یه تتو دارم آیا استخدام میشم

    • مشاور محمدی
     ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

     سلام وقت بخیر .
     شرایط برای استخدام شما خیلی پیچیده است و شانس کمی دارید.

    • tahmasebi
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

     سلام دوست عزیز خیر متاسفانه شانستون برای استخدام خیلی کم خواهد شد.

 35. بهمن ذولی
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

  سلام ببخشید من عینکیم نمره چشم پایینه واسه درجه داری سپاه استخدام نمیکنن؟؟

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام وقت بخیر
   شانس پذیرش پایینی برای ورود به درجه داری دارید.

 36. Kosar
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۶

  سلام.معدل کتبی مهمه یا معدل کل؟

  • مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقت بخیر
   ملاک معدل کل میباشد

 37. Kosar
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۶

  سلام.منظور از معدل دیپلم معدل کل هست یا معدل کتبی دیپلم؟

  • مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقت بخیر
   ملاک معدل کل میباشد

 38. امیر
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸

  سلام خسته نباشید بنده متولد 71هستم لیسانس امور فرهنگی دارم بسیجی دارم دوره تکمیلیم دارم قهرمانی کشوریم ورزشیم دارم
  خدمت سربازیم رفتم جز شورای پایگاهم هستم می تونم شرایط سنی رو دارم لطفا کمک کنید

  • مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقت به خیر
   برای استخدامی سپاه شرایط کامل شما باید بررسی شود و با توجه به فراخوان های منتشر شده از سوی این ارگان اقدام نمایید.

 39. اسماعیل
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۴

  سلام کسی که گواهینامه ویژه داره میتونه استخدام بشه

  • مشاور فتح اللهی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

   سلام وقت بخیر استخدام شدن در سپاه پاسداران دارای شزایط خاص و ویژه ای میباشد که باید بصورت حضوری به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

 40. امیر
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۵

  سلام وقت بخیر من ۲۸ساله متاهل دیپلمه تجربی معدل کل۱۵/۶۹ومعدل کتبی نهایی ۱۳/۲۸دارای چندسال سابقه بسیج ولی خدمت سربازی نرفتم برای معافیت کفالت پدرم اقدام کردم موافقت نشد پدرم هم جانبازافتخاری بودن الان درقیدحیات نیستن،حالامیتونم استخدام سپاه بشم یا نه ممنون میشم راهنمایی کنین

  • مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

   سلام وقت بخیر
   اگر کارت پایان خدمت را نداشته باشید نمیتوانید اقدام به استخدامی نمایید.جهت پیگیری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 41. مهدی
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

  سپاه ازمون ورودی داره مثل ارتش!دروس درسی

  • مشاور فتح اللهی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام در استخدام سپاه پاسداران باید بصورت حضوری به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید و مراحل لازم برای پذیرش را بگذرانید

 42. حاج مهدی
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام دوست عزیز من سال جاری رشته نظری هستم ایا میتوانم تعهد ببندم که دیپلم خرداد بدم برای افسری

  • مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

   سلام وقت بخیر باید مشکل خود را با مسیولین گزینش سپاه پاسداران مطرح بفرمایید

 43. Marym
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام. ببخشید. زمان ثبت نام کی هس

  • مشاور ملکی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید به صورت دقیق بررسی شود.
   برای اطلاع بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 44. علی
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام من رشته ی تحصیلیم فنی و حرفه ای است قدمن هم ۱۶۵ است ایا قبول میشه درشهرمرند هم هستم.همجنین مقطع تحصیلی من دیپلم و فوق دیپلم هم دارم قبول میشه باید چه کارکنم تا استخدام شوم.

  • مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه پاسداران میبایست از طریق ورود درون سازمانی اقدام بفرمایید جهت بررسی و مشاوره بیشتر با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 45. علیرضا
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

  و بعد از معاینات پزشکی چی، سخت ترین خاسته شون چیه

  • مشاور رضایی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقت بخیر در معینات پزشکی استخدام سپاه پاسداران شما نباید بیماری ها عنوان شده در آیین نامه را داشته باشید

   • علیرضا
    ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۴

    و اگه اونم قبول شدیم چی، دیگه تمومه

    • مشاور ملکی
     ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

     سلام وقت بخیر
     بله بعد از پذیرش در سپاه مصاحبه انجام می شود.

  • Marym
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام. ببخشید. زمان ثبت نام کی هس

   • rahdar
    ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

    سلام وقت بخیر .
    باید به گزینش مرکز استان خود مراجعه کنید.

 46. چمن علی
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

  با سلام من از اتباع افغانستانم می تونم در سپاه استخدام شوم سواد ابتدای کارم در ساختمان سازی هست وتجر ب ای کاری دارم حدودا 44سالم هست با تشکر

  • rahdar
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام وقت بخیر.
   خیر امکان استخدام در سپاه را ندارید دوست عزیز.

 47. علیرضت
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام، مرحله ثانویه استخدامی چجوریه؟

  • مشاور رضایی
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام وقت بخیر منظور شما از شرایط ثانویه چیست ؟

   • علیرضا
    ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۳

    مرحله اول گزینش ک سوالات احکام و شناخت کری هستش، مرحله بعد چیه؟

    • مشاور رضایی
     ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

     سلام وقت بخیر در مراحل گزینش سپاه پاسداران ابتدا مصاحبه عقیدتی میباشد و پس از آن معاینات پزشکی

     • علیرضا
      ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

      معاینات قبول شیم تمومه؟؟ بعدش چیه؟

     • مشاور رضایی
      ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

      سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی موارد و شرایط شما با کارشناسان مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل بفرمایید

 48. امیر طهماسبی
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام خسته نباشید خواستم بپرسم آیا کادری های ثابت سپاه ( نیروی زمینی ) میتونن محل کار و اعزامشون رو بعد از اتمام آموزش عمومی و تخصصی خودشون شخصاً انتخاب کنن؟ مثلا یکی زادگاهش اهل خوزستان اهواز است و برای گذراندن دوره عمومی و تخصصی پاسداری حدود ۷ ماه در تهران و اصفهان طی می‌کند.. حالا وقتی دوره آموزشی عمومی و تخصصی پاسداری وی تمام شد و عضو رسمی و کادر ثابت سپاه (نزسا) شد آیا میتواند خودش انتخاب کند که جذب سپاه ولی عصر خوزستان شود و محل کار و اعزامش را در شهر زادگاهش انتخاب‌ کند؟؟؟

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام وقت بخیر
   محل خدمت بر اساس حکم شما مشخص میگردد ولی اگر دارای شرایط خاص باشید امکان پذیر میباشد.

 49. هادی صفرزاده
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

  باسلام وخداقوت خدمت شما من ۴۲ ساله ومتاهل ودارای پنج فرزندکه دوتادوقلویکساله هستندمیباشم مدرک بین المللی تخصصی جوشکاری ودیپلم وگواهینامه رانندگی پایه ۲باری مجازتاشش تن وکارت پایان خدمت ارتش درجه گروهبان یکمی را دارامیباشم آیا درسپاه میتوانم کارکنم ممنون

  • مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام وقت به خیر
   محدودیت سنی استخدامی سپاه از 16 تا 40 سال است.

 50. هادی صفرزاده
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

  باسلاموخداقوت ۴۲ ساله هستم دارای پنج فرزنددوقلوهستم مدرک بین المللی جوشکاری تخصصی انواع سازه های فلزی رادارم ۱۵ سال سابقه کارحرفه ای دارم آیابه من درسپاه کارمیدن بااین شرایط فرزندداشتن وتورم وگرانی

  • مشاور محمدی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت بخیر .
   خیر متاسفانه شرایط سنی مدنظر سپاه را ندارید.

 51. هادی صفرزاده
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

  سلام وخداقوت من ۴۲ ساله هستم صاحب پنج فرزندکه دوتادوقلومیباشند دارای مدرک بین المللی جوشکاری حرفه ای انواع سازه فلزی وبا۱۵ سال سابقه کاروتسلط کافی در انجام کارحرفه ای آیاسپاه نیاز به نیروی کارآمدوماهرو خدمت وکاردرراستای این حرفه وغیره رادارداگرنیاز باشد ازچه طریقی بایداقدام کرد

  • tahmasebi
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام دوست عزیز شرایط استخدام سپاه تا حدودی تخصصی میباشد که یکی از آنها شرط سن است و حداکثر سن تا 40 سال اعلام شده است.

 52. ...
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

  سلام من پسرم قدم ۱۶۲ ومعدلم ۱۸ هست رشته نظری ایا از لحاظ جسمانی هم مشکلی ندارم ایا قبولم میکنن تو سپاه جنوب کرمان هستم

  • مشاور رضایی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   باسلام و احترام حداقل قد جهت استخدام در سپاه پاسداران حداقل 165 میباشد

  • مشاور جوادی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما شرایط لازم برای استخدامی رو دارین
   ولی باید از جهت جسمانی آمادگی لازم و…. را داشته باشید.

 53. رجبعلی فرخاری
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۶

  سلام بنده فرزند جانباز شیمیایی 30درصد می‌باشم به خاطر همین مریضی پدرم نتوانستم تحصیلاتم را ادامه دهم ودر مقطع دیپلم برق صنعتی کاردانش ترک تحصیل کردم.میخاستم کمکم کنید در سپاه پاسداران استخدام شوم .مراحل ثبت نام وگزینش کجا باید برم در ضمن 35سال سن دارم و خیلی جویای کار هستم کمکم کنید ممنون میشم

  • tahmasebi
   ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام دوست عزیز شما برای استخدام در این ارگان باید موفق به کسب مدرک دیپلکتون بشید و برای استخدام باید منتظر فراخوان این ارگان باشید.

   • ...
    ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۵

    سلام من پسرم قدم ۱۶۲ ومعدلم ۱۸ هست رشته نظری ایا از لحاظ جسمانی هم مشکلی ندارم ایا قبولم میکنن تو سپاه

    • مشاور جوادی
     ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی شما شرایط لازم برای استخدامی رو دارین
     ولی باید از جهت جسمانی آمادگی لازم و…. را داشته باشید.

 54. فاطمه
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸

  سلام هاشور ابرو خانوم مشکل داره تو گزینش؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام وقت بخیر
   خیر در شرایط اختصاصی ذکر نشده است .

 55. احسان
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۹

  سلام با دیپلم مکانیک کارودانش میشه ثبت نام کرد برای درجه داری یا نه
  آیا حکم داشتن بسیج دانش آموزی و بسیج محلاتی شهری در گزینش تاثیری دارد ؟
  وی اینکه اگه یکی از دندان های جلو خیلی کم کم لب پر شده باشه رد میکنن ؟
  لطفاً همینجا جواب بدید ممنون میشم

  • مشاور محمدی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

   سلام وقت به خیر
   دیپلمه های فنی حرفه ای و کاردانش میتوانند برای درجه داری اقدام نمایند.داشتن بسیج فعال و سلامت جسمانی جزو شرایط پذیرش می باشد.

 56. محمد
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام خسته نباشید
  من گرگان زندگی میکنم
  ادرس دقیق مرکز گزینش کجاست؟
  الان میتونم برای استخدام اقدام کنم؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام وقت بخیر
   جذب سپاه پاسداران صرفا به صورت فراخوان است . معمولا جذب به صورت درون سازمانی صورت می پذیرد . در حال حاضر فراخوانی برای استخدام وجود ندارد .

   • محمد
    ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

    جذب درون سازمانی یعنی چی؟

    • مشاور رضایی
     ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

     باسلام و احترام یعنی شما باید از طریق بسیج یا یک رابط که خودش پاسدار باشد جهت جذب اقدام بفرمایید

 57. حمید پیراونی
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام با دیپلم کار دانش میشه ثبت ن

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت بخیر
   جذب به صورت فراخوان های جذب می باشد و در آخرین شرایط اعلام شده ثبت نام و جذب صرفا برای رشته های نظری می باشد و رشته های کاردانش و فنی و حرفه ای استخدام نمی شوند .

 58. حمید پیراونی
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام من با دیپلم کار دانش می تونم ثبت کنم باید نمرت چند باشه که میزارن اسم بینوسم

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر
   با مدرک تحصیلی دیپلم امکلان پذیر میبشد اما نیازه شرایط شما بیشتر بررسی شود

 59. مهدی
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

  سلام من با دیپلم کار دانش می تونم ثبت کنم باید نمرت چند باشه که میزارن اسم بینوسم

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر
   با مدرک تحصیلی دیپلم امکلان پذیر میبشد اما نیازه شرایط شما بیشتر بررسی شود

 60. امیر محمد
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

  سلام ببخشید من متولد ۱۳۸۴/۴/۱۱ هستم و دیپلم هم میگیرم امسال خواستم ببینم در سال ۱۴۰۲ برای دانشگاه امام حسین یا امام صادق میخوام کنکور بدم میخواستم بدونم با رشته حسابداری میتونم توی این دانشگاها تحصیل کنم و بعد گرفتن لیسانس میتونم توی سپاه استخدام شم

  • مشاور رضایی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام وقت بخیر اگر تا زمانی که شما تصمیم به استخدام در سپاه پاسداران را میگیرید عنوان شغلی که شما به آن علاقه مند هستید عنوان شده بود میتوانید اقدام بفرمایید

 61. مهدی
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

  سوالات گزینش درمورد چی هست.؟؟

  • مشاور محمدی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت به خیر
   سوالات گزینش و مصاحبه عمدتا دررابطه با مسائل عقیدتی،سیاسی و… است.

 62. .
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۹

  سلام وقت بخیر بنده ۱۷ سالمه قدم تقریبا ۱۶۸ مدرک تحصیلی دیپلم کاردانش ایا معدل ۱۴ یا ۱۵ مورد قبول هستش علاقه ای زیاد به سپاه دارم

  • tahmasebi
   ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام دوست عزیز طبق استعلام سالهای قبل برای رشته های فنی و کارودانش معدل باید بالای 16 باشد.

 63. علی
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

  سلام ببخشید من مشکل بیماری قلبی دارم میتونم ثبت نام کنم!؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

   سلام وقت بخیر
   خیر باید سلامت کامل جسم را دارا باشید . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 64. علی
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام خسته نباشید
  من گرگان زندگی میکنم
  ایا دفتر گزینش درگرگان هست و ادرس دقیقش کجاست؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام وقت بخیر در خصوص استخدام در سپاه پاسداران میتوانید با مرکز مشاوره تماس بگیرید

 65. مهدی شفیع خانی
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

  دفتر گزینش سپاه کجاست؟

  • مشاور رضایی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

   با سلام و احترام مرکز گزینش سپاه پاسداران با توجه به ناحیه سکونت شما مشخص میگردد .

   • مهدی شفیع خانی
    ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۸

    یعنی حوزه یا پایگاه ؟؟؟؟

    • مشاور رضایی
     ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

     وقت بخیر به پایگاه بسیج مراجعه کنید

  • rahdar
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقت بخیر
   دفتر گزینش هر شهر مخصوص است و باید برای استخدام به دفتر گزینش شهر محل سکونت خود مراجعه کنید.

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام روزتون بخیر
   کدام شهر هستید؟ دفترگزینش سپاه در هر شهر جداگانه هست

 66. مهدی
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

  دفتر گزینش سپاه کجاست؟

  • tahmasebi
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام دوست عزیز، دفتر گزینش هر شهر و شهرستانی آدرس جداگانه ای دارد. برای دریافت مشاوره بیشتر لطفا با داخلی 108 تماس بگیرید.

  • مشاور رضایی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

   باسلام و احترام دفتر گزینش سپاه پاسداران با توجه ناحیه سکونت شما مشخص میگردد

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام روزتون بخیر
   کدام شهر هستید؟ دفترگزینش سپاه در هر شهر جداگانه هست

 67. منصوری
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

  سلام.زمان احتمالی ثبت نام وجذب برای پاسداری درسال جاری چه زمانی هست.
  ممنون میشم جواب بدین.

  • مشاور رضایی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   با سلام استخدام سپاه پاسداران براساس نیاز ارگان مربوطه به صورت درون سازمانی انجام میگیرد

  • tahmasebi
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام دوست عزیز متاسفانه تا زمان اعلام فراخوان از سایت رسمی نمیتوان زمانی در نظر گرفت.

 68. Sogol
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

  سلام . اگه ۱۸ سالت باشه میتونی وارد بشی؟ یا حتما باید وایسی دیپلم بگیری؟

  • مشاور رضایی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

   باسلام و احترام در استخدام سپاه پاسداران پس اخذ دیپلم میتوانید

 69. عارف
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۲

  سلام
  برای بخش درجه داری اگه بخوام با دیپلم مکانیک کاردانش برم پذیرش دارن؟

  • tahmasebi
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام دوست عزیز برای استخدام درجه داری در سپاه میتونید اقدام کنید اما برای ارتش خیر. البته با شرط معدل

 70. رحمان
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام من تنگی نفس داشتم آیا میتونم در سپاه استخدام بشم آیا راهی داره تروخدا کمک کنید خیلی ممنون

  • مشاور صادقی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام
   بستگی به میزان و نوع بیماری تون داره
   که نیاز به بررسی داره

 71. علیزاده
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام پسرم۲۳سالشه دانشجوی کارشناسی دانشگاه قرآن و حدیث هست خدمت سربازیش تموم شده قدش۱۶۷بنظرتون میتونه گزینش سپاه قبول بشه؟

  • مشاور رضایی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   باسلام و احترام اگر شرایط و ضوابط استخدام سپاه پاسداران را دارند میتوانند اقدام کنند جهت ثبت نام

 72. فهیمه
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام و وقت بخیر . بنده نوزده ساله هستم و قد ۱۶۰ دارم . میخاستم ببینم برای امنیت پرواز اوکی هست یا نه . و اینکه بانوان پاسدار در دانشگاه افسری تحصیل میکنند؟

  • مشاور جوادی
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی حداقل قد 165 برای پذیرش سپاه 165cm باشه.

 73. علی
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام
  با دیپلم هم میشه دانشگاه افسری رفت یا باید کنکور داد؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام وقت بخیر
   برای آزمون ورودی دانشگاه افسری 1401 به صورت مجزا از کنکور سراسری ، آزمون برگزار خواهد شد. آزمون استخدامی سپاه پاسداران به صورت فراخوان های مجزا در سایت ایثار می باشد و راه ورود با مدرک فوق دیپلم و بالاتر یا بر اساس مهارت می باشد.

 74. محمد
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۵۰

  سلام خسته نباشید
  سپاه هرساله تقریبا چه موقعی فراخوان میده برای افسری؟

  • rahdar
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت بخیر
   زمان مشخص و دقیقی نمیتوان مشخص کرد، باید منتظر اعلامیه باشید و اگر اطلاعیه ی جدیدی منتشر شود در داخل سایت قرار میگیرد.

 75. حسین
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

  سلام ،خسته نباشید
  بنده 32 ساله هستم و کارشناسی ارشد مدیریت دارم
  آیا میتونم جذب سپاه بشم؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

   سلام وقت بخیر جهت استخدام در سپاه پاسداران بایدبصورت حضوری به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

 76. وحید
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

  سلام مگه خبری راجب فراخوان استخدامی هست

  • مشاور فتح اللهی
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

   سلام وقت بخیر باید بصورت حضوری به دفتر گزینش سپاه شهرتون اقدام کنید

 77. محمد
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۲

  سلام خسته نباشید
  با موبایل بخوام تماس بگیرم باید چه شماره ای بگیرم؟

  • rahdar
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام وقت بخیر
   میتوانید از سایت ما اقدام به خرید بسته کنید دوست عزیز و مشاورین ما با شما تماس حاصل میکنند.

 78. علی
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

  سلام. خسته نباشید. من واسه استخدام سپاه پاسداران می خوام اقدام کنم. 35 ساله هستم با مدرک کارشناسی رشته مکانیک. آیا با وجود این شرایط تو فرایند ثبت نام می تونم شرکت کنم؟ ممکنه بخاطر سن درخواست من رد بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون باید از قبل مدارکی رو آماده کنم و الان واقعا نیاز به یسری اطلاعات در این مورد دارم. سپاس از مجموعه خوبتون

  • hoseini
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

   باسلام و احترام در استخدامی درجه داری سپاه پاسداران حداقل سن 18 و حداکتر 24 سال است به علاوه شرط معدل دیپلم و…. فرآیند جذب سپاه پاسداران به صورت درون سازمانی میباشد

 79. آرش
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام. وقت بخیر. برای استخدام سپاه پاسداران، حتما باید توی کنکور دانشگاه امام حسین شرکت کنیم؟ و اینکه تو فراخوان سپاه پاسداران، شرایط اختصاصی به طور کامل اعلام میشه یا باید از راه دیگه ای از شرایط مطلع شد؟

  • مشاور محمدی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه افسری امام حسین از طریق آزمون داخلی اقدام به جذب داوطلبین انجام می دهد.یکی از راه های ورود به سپاه دانشکده امام حسین است.ورود به سپاه دارای شرایط خاص است.

 80. امین
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۱

  سلام
  من وقتی دوسالم بود فاویسم گرفتم
  الان وقت سربازیمه
  بنظرتون بعد از سربازی که بخوام استخدام درجه داری بشم پزشکی رد میکنن

  • tahmasebi
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام دوست عزیز بصورت کلی هر نوع بیماری اگر برای زندگی روزمره و اجرای وظایف شغلی شما مانعی ایجاد کند احتمال پذیرش نشدن شما را بالاتر میبرد. اما اگر درمان شما کامل شود و بیماری رو بهبود باشد مانعی برای استخدام نخواهید داشت.

  • مشاور جوادی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای پذیرش سپاه پاسداران 1401 برای مشکل فاویسم خیلی ایراد گرفته نمیشه
   احتمال اینکه در مرحله معاینات پزشکی رد بشین خیلی کم هست.

  • سجاد خواجه
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

   سلام ببخشید من سال 97 ثبت نام کردم و همون سال پزشکی رد شدم خواستم بیام تهران مادرم فوت کرد و بعد رفتم خدمت سربازی اتمام خدمت سربازی سال 99/9/12و بعد خواستم بیام تهران دست بالم خالیه بود بعد سال 1401/2اعتراض زدم اومدم پزشکی عالیه بیمارستان بقیة الله آزمایش دارم قبول شدم واسه کم خونی مینور خونم در سال 97 شده بود 12/9 بخاطر همین منو رد کرده بود دکتر والان میکن سن ت رفته بالا بازه دوباره میگن پرونده تا 6ماه تا1سال اعتبار داره الان من چیکار کنم از سیستان و بلوچستان هستم

   • مشاور جوادی
    ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی در صورتی که یکبار در گزینش رد بشین دیگه نمی تونید برای این مورد اقدام فرمایید.

 81. سید محسن موسوی
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

  سلام خسته نباشید
  ببخشید کسی که دانشجو رشته پزشکی باشه
  آیا میتونه همزمان به استخدام سپاه در بیاد؟

  • tahmasebi
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام دوست عزیز خیر متاسفانه شما باید حتما فارغ التحصیل شده باشید تا امکان ثبت نام در فراخوان سپاه رو داشته باشید.

 82. رضا قائدی
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

  خیلی عالیه. وهمه ما حاضریم به قیمت جانمون همکاری کنیم.
  تجربه خیلی خوبی در پروژه های ساختمان سازی. پایپینگ. مدیریتی. اداری و.. دارم.

  • مشاور عیسائی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 83. امین
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۱

  سلام
  بنده دوسالم که بود فاویسم گرفتم الان سربازی رفتم و اومدم اگه بخوام برای سپاه اقدام کنم آیا پزشکی سپاه به این موضوع گیر میده رد میشم یا نه

  • مشاور صادقی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۶

   سلام
   اگر براتون علائم بالینی ایجاد نمیکنه
   مسئله ای نیست

 84. شایان
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۵

  سلام وقتتون بخیر مگه سپاه فراخوان زده برای پذیرش و اینکه کدوم بخش سپاه از لحاظ حقوق و سختی کار بهتره ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مشاور صادقی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

   سلام
   سپاه معمولا فراخوان برای استخدام نمیزنه
   و بر اساس علاقه مندی سختی کار متفاوته
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با مشاورین مرکز تماس بگیرید داخلی 105

 85. علیرضا
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

  سلام من کارت معافیت پزشکی دارم تو استخدامی ب مشکل برمیخورم یانه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

   سلام روزتون بخیر
   بستگی به شغلی داره که قصد استخدامی ش رو دارید.
   برای خیلی از موارد مشکل ساز نیست.
   برای بررسی دقیق تر شرایط تون تماس بگیرید.

 86. احمد رضا
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۰۶

  سلام
  من دندون های جلو یکم فاصله دارن آیا پزشکی. درجه داری رد میشم ؟؟؟

  • tahmasebi
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام دوست عزیز خیر این مسئله جزو بیماریهای حاد محسوب نمیشود.

 87. محمد
  ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۶

  سلام من سنم ۲۸سالو۴ماه هست.کارشناسی معماری بامعدل۱۶/۷۸دانشگاه دولتی خدمت هم رفتم.بسیج هم دارم ایا میتونم سپاه استخدام بشم.؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام
   از طریق مراکز گزینش سپاه اقدام کنید

 88. رضا
  ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۶

  سلام وقت بخیر بنده ۲۸سالو ۴ماه دارم کارشناسی معماری هستم با معدل۱۶/۷۸دانشگاه دولتی و خدمت هم رفتم.بسیج هم بودم ایا میتونم سپاه استخدام بشم؟

  • مشاور جوادی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی در صورت داشتن شرایط عقیدتی و سیاسی و جسمانی میتونید به صورت حضوری اقدام بفرمایید.

 89. علی
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

  سلام من ۳۲ سالم هست مهندس کامپیوتر نرم افزارم فرزند ایثارگر هستم پدرم ۳۳ ماه جبهه داره
  ولی من یه مشکل اینکه دیسک کمر دارم و دندانهای آسیاب هام چندتا و کارمندی قبول می کنند؟
  و این دوره که میگن قبل پاسدار شدن هست باید بریم چی هست و چه مدت طول میکشه؟

  • مشاور حمامی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید تحت بررس یقرار گیرد با ما تماس بفرمایید

 90. یاحسین
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

  باسلام بنده درسیرگزینش هستم پرونده رفته قسمت حفااستان چندروزپیش تماس گرفتن وگفتن داخل تماس هاتون یک شماره خیلی تماس داشتیداین شماره کی هست درصورتی که شماره خواستکاری بوذکه درحیط اشنایی بودیم وبنده به حفاگفتم نمیشناسم الان جواب حفابرای استعلام چی هست باحرفی که من نزدم محبت میفرماییدبنده روراهنمایی کتیدتشکریاعلی

  • rahdar
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

   با سلام.
   بهتر بود که با صداقت پاسخ میدادید.

 91. امیر زلفی
  ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام حوزویان هم میتوانند در سپاه استخدام بشوند؟ به صورت کادر نه برای عقیدتی

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۱

   سلام
   نباید به ارگان دیگر هیچ تعهدی داشته باشند
   برای بررسی دقیق تر شرایط تون تماس بگیرید

 92. صابر
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷

  سلام و خسته نباشید
  برای استخدام طلاب بعنوان پاسدار چه شرایطی داره از لحاظ مدرک (سطح ۱ و۲و۳و۴) که معادل چه درجه ای هست و گذراندن خدمت سربازی و تاهل و نحوه ثبتنام
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  و اینکه ایا سابقه داشته که سپاه از بین افراد دارای معافیت پزشکی استخدام کند؟

  • مشاور ملکی
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 93. شهاب نجفی
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  من چجوری میتونم ب صورت افتخاری برای سپاه کارکنم خدمت کنم

  • مشاور صادقی
   ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام
   خیلی بستگی به تخصص و رشته تحصیلی شما داره
   ولی میتونید حضوری برید مرکز گزینش سپاه استان تون فرم استخدام پیمانی رو پر کنید

 94. کوروش
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۵

  سلام من برای امتحان استخدام دانشکده افسری سپاه امادگی ندارم و اینکه وقت سربازیم است امکانش هست من برم دانشگاه ازاد بعد از اون برم برای استخدامی ؟مشکل سنی پیش نمیاد برای دانشکده افسری ؟ قبول می کنن؟

  • tahmasebi
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام دوست عزیز، اینکه شما ادامه تحصیل رو انتخاب کنید و یا استخدام رو تصمیم شخصی خودتون هست. اما بصورت کلی شرایط استخدام ممکن است طی سالهای مختلف تغییر کند و شرط سنی برای شما اعمال نشود. بدلیل افزایش سنتون در طی دوره ی تحصیل.

 95. حسینعلی
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۳

  سلام تست دندان پزشکی سپاه چطوریه میشه توضیح بدید
  چه عواملی باعث رد شدن در معاینات دندان میشه

  • tahmasebi
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام دوست عزیز، تست دندان بستگی به سمت و موقعیت شغلی شما دارد ولی بصورت کلی خرابی داندان بیشتر از 4 عدد برای شما محدودیت ایجاد خواهد کرد.

 96. علیرضا
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام وقت بخیر من سال اخرمه میخام دیپلم بگیرم رشته کارودانش میتونم برم سپاه

  • مشاور صادقی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام
   بهتره مدرک کاردانی و کارشناسی داشته باشید

 97. علیرضا
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام وقت بخیر من سال اخرمه میخام دیپلم بگیرم رشته کارودانش میتونم برم سپاه

  • tahmasebi
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام دوست عزیز، ارگان سپاه معمولا در استخدام خود از رشته های فنی و کارودانش کمتر از رشته های نظری استفاده میکند.

 98. علیرضا
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام
  بنده سال دهم مکانیک کار دانش (تعمیر موتور و برق خودرو )هستم
  خواستم بدونم میشه بعد از گرفتن دیپلم برای درجه داری نیروی زمینی اقدام کنم ؟
  کلا جذب درجه داری با دیپلم کاردانش دارن یا خیر ؟
  سابقه بسیج فعال هم دارم
  فقط تنها مشکلی که دارم اینه که دوتا از دندونام. خالی هست ودندون های جلو یکم فاصله دارن از هم
  بنظرتون برای استخدامی مشکی پیش میاد یا نه

  • مشاور حمامی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

   سلام وقتتون بخیر بله میپذیرن اما شرایط و معاینه پزشکی شما باید تحت بررسی قرار گیرد

 99. محمد
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

  سلام اگه بخوام برم درجه داری سپاه دندان پر کرده داشته باشم رد میکنن

  • مشاور صادقی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام وقت بخیر
   نه مسئله خاصی نیست

 100. یعقوب حیدری
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

  با سلام و احترام حدود ۱۰ سالی است که خودمو آب و آتیش زدم بلکه برم نظام و هم به وطنم مردمم خدمت کنم هم سر و سامان بگیرم ، هر بار به دلایل های گوناگون نشد ، تا اینکه حالا شدم ۳۲ ساله ، حالا میگند مشکل سن داری ، مونده ام ۱۰ سال قبل یا چند سال قبل چی مشکل سن داشتم مگه ، درسته مدرک کشاورزی دارم اما ، رزم خوب بلدم جنگیدن خوب بلدم ، تیراندازی خوبی دارم ، رانندگی مختلف بلدم ، مرد بیابان و خاکم ، مگر برای دفاع از ناموس و وطن ، این گزینه همکاری نیست ، یا که مدرک فقط کارساز است یا بند فلان .
  گناه من چه بوده .
  ببینید اگر به دردتان میخورم اینم مشخصات منه ، ۱۲۰۰۰۷۰۲۸۳ ، ۰۹۱۳۲۲۲۹۳۷۵ ، دو سال رفتم خدمت سربازی و به عنوان سرباز نمونه و تیرانداز خوب در گردان پیشتاز در مواقع جنگ انتخاب شده ام …

  • مشاور حمامی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما و شرایط استخدام باید مورد برسی قرار گیرد جهت راهنمایی با ما تماس بفرمایید

 101. مرتضی
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

  سلام من ۳۵ سالمه کارشناسی معماری دارم و خدمت هم رفتم آیا میتونم نو سپاه استخدام بشم

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام درمورد رشتتون محدودیت ندارید برای ثبت نام ولی از لحاظ سن محدودیت وجود دارد.

   • محمد
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۱

    سلام بنده هم کارشناسی معماری هستم خدمت هم رفتم ۲۸سالم و۴ماه هستم تا چه سنی مورد قبول هست؟

    • مشاور جوادی
     ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی در صورت داشتن شرایط عقیدتی و سیاسی و جسمانی میتونید به صورت حضوری اقدام بفرمایید.

   • محمد
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۲

    سلام من ۲۸سالو ۴ماه دارم.کارشناسی معماری دارم خدمت هم رفتم ایا میتونم تو سپاه استخدام بشم

    • مشاور جوادی
     ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

     سلام وقت بخیر
     در صورت داشتن شرایط مذکور در مقاله میتونید برای گزینش اقدام کنید.

  • مشاور حمامی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقتتون بخیر خیر نمیتوانید

   • محمد
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۶

    سلام وقت بخیر تا چه سنی مورد قبول هست

    • مشاور جوادی
     ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

     سلام وقت بخیر
     تا سن 40 سالگی مورد تایید هست.

 102. احد گورکی
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

  با عرض سلام ادب عرض میکنم من احد گورکی هستم ۲۷ساله میزان تحصیلیم اول رهنمایی هستش که بنده از بچه گیم دوست داشتم که به جمهوری اسلامی خدمت کنم و برای من افتخاره که بتونم در سپاه پاسداران استخدام بشم و می‌خوام که جان فیدایی رهبر باشم جانم فدای رهبر سید علی خامنه‌ای که پدر بزرگ همه ما هست چند سالم هست که سابقه بسیج فعال دارم آیا میتونم استخدام باشم یا نه من اعتقاد زیادی هم به دین جمهوری اسلامی دارم من میتونم جانمو فدای رهبر کنم تا بتونم برای ملت خدم خدمت کنم برای من افتخاره که در راه پیروزی وخدمت به جمهوری اسلامی شهید بشم

  • مشاور حمامی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقتتون بخیر برای بررسی بیشتر با ما تماس بفرمایید

 103. احد گورکی
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

  سلام من احد گورکی ۲۷ساله ازمهابادتحسیلاتم اول رهنمایی هستش از بچه گیم دوست داشتم به دولت جمهوری اسلامی خدمت کنم تا بتونم برای ملت خدم خدمت کنم من یک مسلمانم چه دین من اسلامی است من می‌خوام در سپاه استخدام بشم که تا بتونم برای رهبرم جان فیدایی کنم می‌خوام فدای رهبر باشم چند ساله بسیج فعال هستم و می‌خوام که انشاالله بتونم در سپاه پاسداران استخدام بشم برای من افتخاره که استخدام سپاه باشم بتونم خدمت به جمهوری اسلامی کنم جانم فدای رهبر سیدعلی خامنه‌ای وسپه بد قاسم سلیمانی جانم فدای ایران ممنون میشم که جوابمو بدین که آیا میتونم استخدام بشم یا نه

  • مشاور محمدی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام وقت به خیر
   برای اطلاع از شرایط و ضوابط استخدام به مرکز گزینش سپاه در شهر محل سکونت خود مراجعه نمایید.

 104. محمدرضا نجفی
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

  سلام وقت بخیر من ۲۴سالمه و سال اخر کارشناسی هستم امکان استخدامی دارم

  • مشاور بهروزی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

   سلام روزتون بخیر شما منعی برای شرکت ندارید

 105. امین محمدی
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

  باسلام
  بنده 32 سالم هست با مدرک لیسانس و کلی سابقه بسیجی
  سالها منتظر موندیم و هیچ استخدامی شرکت نکردیم بلکه استخدام سپاه پاسداران بشیم اما متاسفانه هیچ پارتی نداشتم که بنده رو معرفی کند البته این همه سال انتظاری که کشیدم همش از روی علاقه به رهبری و سپاه بوده
  آیا الان شرایطی هست یا جای هست که بخواهید مارو معرفی کنید
  ما همچنان منتظریم باتشکر محمدی

  • tahmasebi
   ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام،دوست عزیز ایران تحصیل مرکز مشاوره مباشد و جهت استخدام افراد نمیتواند اقدامی انجام دهد،شما برای استخدام شدن در سپاه و ارگانهای دولتی باید منتظر فراخوانهای رسمی از سازمانهای مربوطه باشید و در صورت نیاز و هماهنگی شرایط کلی مدارک لازم رو ارسال کنید.

 106. مصطفی غلامی
  ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

  سلام من متولد ۱۳۷۰ هستم خیلی دوست دارم در سپاه استخدام بشم ولی نمی‌دونم آیا در ۳۱ سالگی قبول می‌کنن یا نه؟ قد من ۱۹۰ وزن من ۸۵ کیلو ورزشکار هم هستم اعتقاد زیادی هم به دین اسلام دارم و حاضرم جان خودم رو فدای اسلام کنم در ضمن من درسال ۸۹ در دوران سربازی ازسرتیپ دوم منصور خمری لوح تقدیر گرفتم خواهشاً ب درخواست من رسیدگی کنید با تشکر

  • مشاور عیسائی
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما این امر امکان پذیر میباشد.جهت اطلاع از منابع و بررسی شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 107. مهدی
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام من قدم ۱۶۲ هست ایا قبول میکنن برای سپاه معدل دیلپمم ۱۸ وهیچ اسیب بدنی هم ندارم

  • مشاور صادقی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام
   باید با مرکز گزینش سپاه استان تون رای زنی کنید

   • مهدی
    ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۵

    یعنی امکانش هست پذیرش کنن

    • مشاور کریمی
     ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس تماس بگیرید

 108. کسرا
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام من استاد کار جوشکاری اسکلت ساختمان و درب و پنجره سازم مدرک از سازمان فنی حرفه ای دارم ۳۲سالمه امکان استخدامی دارم

  • مشاور صادقی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

   سلام
   برای بررسی دقیق وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 109. مریم
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

  سلام. من خانم متاهل هستم ۱۹ سالمه دیپلم حسابداری با معدل ۱۸ دارم و فرزند نظامی هستم
  آیا امسال استخدامی زن هست که ثبت نام کنم؟

  • مشاور محمدی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقت به خیر
   از طریق پایگاه بسیج پیگیر اطلاعیه های استخدامی باشید.

  • مشاور صادقی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام
   سپاه معمولا برای جذب خواهران فراخوان نمیزاره
   باید حضوری تشریف ببرید هسته گزینش سپاه مرکز استان تون

 110. مهدی اسدی
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  وقت بخیر من دیپلم هستم
  معدل کل من ۱۸ و معدل کتبی ۱۳ و ۶۳ میتونم در استخدام افسری سپاه یا درجه داری ثبت نام بکنم.

  • مشاور صادقی
   ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی دقیق وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

   • مریم
    ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

    سلام. من خانم متاهل هستم ۱۹ سالمه دیپلم حسابداری با معدل ۱۸ دارم و فرزند نظامی هستم
    آیا امسال استخدامی زن هست که ثبت نام کنم؟

    • مشاور کریمی
     ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • علیرضا
    ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

    سلام من کارت معافیت پزشکی دارم تو استخدامی ب مشکل برمیخورم یانه؟

    • مشاور ابراهیمی
     ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

     سلام
     بستگی به شغلی داره که مدنظرتون هست
     برای بررسی شرایط تون با توجه به رشته شغلی مدنظر، با مشاورین تماس بگیرید

 111. فاطمه
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۳

  سلام خسته نباشید من حدود شیش سال فرمانده پایگاه هستم وحدود دوسال مسئول گروه جهادی خیلی فعالیت کردم وزحمت کشیدم دوست دارم جذب بشم ولی متاسفانه سنم 28ساله وتازه ترم اولی کاردانی اموزش ابتدایی هستم ایاجذب سپاه یاجذب اموزش پرورش حق تدریسی میشم یانه ممنون میشم راهنمایی بفرمایی

  • مشاور عیسائی
   ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد. جهت اطلاع از شرایط استخدامی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 112. وحید
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام آیا سه ماه آخر سال 1401سپاه پاسداران جذب نیروداره

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از بازه زمانی استخدام سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • مهدی اسدی
    ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

    وقت بخیر من دیپلم هستم
    معدل کل من ۱۸ و معدل کتبی ۱۳ و ۶۳ میتونم در استخدام افسری سپاه یا درجه داری ثبت نام بکنم.

    • مشاور کریمی
     ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 113. بهمن تقی زاده
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

  من ۳۰سالمه خدمتم رفتم دیپلم هم دارم متاهل هستم کمکم کنیدمن میخوام کمک حال رهبرم باشم عاشق اینم که سپاهی باشم نمازمیخونم بلدم دینم اسلام شیعه هستم یاخامنه ای لبیک

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط استخدامی سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 114. بهمن تقی زاده
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

  خواهش میکنم من میخوام هرچه زودتر استخدام بشم دوست دارم تواین آشوب منم بپیوندم به سپاه وکمک حال رهبربزرگوارم بشم

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۴

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط استخدامی سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 115. بهمن ذولی
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم با مدرک دیپلم کاردانش میتوان استخدام سپاه شد؟ یا فقط شاخه های نظری امکان استخدام دارن ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام وقت بخیر
   این امکان وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط استخدامی سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 116. نوری
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۴

  سلام فرزند جانباز برای استخدام فنی میتونه تبصره داشته باشه یا نه

  • مشاور عباسیان
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام وقتتون بخیر
   برای استخدام سپاه پاسداران شانس بالاتری دارید .

 117. مصطفی صفدری
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۵

  با سلام خیلی دوست دارم الان در خدمت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران باشم متولد 1357هستم ودرخیلی رشته ها کاری استاد کارمخ مدرک تحصیلی سیکل دارم

  • tahmasebi
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   با سلام دوست عزیز، برای استخدام در ارگان سپاه شما باید حداقل مدرک تحصیلی دیپلم رو داشته باشید.

  • مشاور بهروزی
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام روزتون بخیر شما شرایط استخدام را در حداقل مدرک تحصیلی دارا نیستید

 118. رحمان
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام من تنگی نفس داشته ام دیگه مشکلی ندارم ۱۸ ساله وزن ۶۵ قد ۱۶۳ آسیب بدنی ندارم اعتقاد به دین موبین اسلام و انقلاب اسلامی علاقه مند به سپاه فقط و فقط همین تنگی نفس اگه راهی باشه من به تونم در دانشگاه اپسری سبت نام کنم بگید ممنون وسلام علیکم

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اگر تنگی نفستون خیلی زیاد نیاشه رد نمیکنن.

 119. رحمان
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام من تنگی نفس داشته‌ام ولی الان خوب شدم وزن ۶۵ قد ۱۶۸ چشم و گوش خوب هیچ آسیب بدنی ندارم علاقه مند به سپاه و انقلاب اسلامی اعتقاد به دین موبین اسلام تمام چیز خوبه ولی تنگی نفس دارم اگه بتونید راهنمای بکنید ممنونم وسلام علیکم

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی ممکنه تو مصاحبه پزشکی ردتون کنن

 120. محمدرضا شریفی
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

  سلام وقت بخیر جناب من می‌خوام واسه سپاه پاسداران ثبت نام کنم دیپلم ادبیات با معدل ۱۳.۸۵صدم و هشت سال بسیجی فعال دارم میتونم ثبت نام ؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما نیازمند بررسی بیشتر میباشد جهت اطلاع از شرایط پذیرش سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 121. محسن
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

  سلام من ۳۹ سالم هست و مدرک دیپلم کاردانش رشته کامپیوتر نرم افزار دارم و و مدرک فنی الکترونیک و برق دارم آیا ممکن هست استخدام شوم

  • مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

   جهت دریافت اطلاعات مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید

 122. رحمان
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

  سلام ببخشید من تنگی نفس داشته بودم ولی الان خوب شدم مدرک دیپلم با معدل ۱۸ را هم دارم آیا میتونم استخدام سپاه بشم

  • مشاور بهروزی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   جهت دریافت اطلاعات مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید یا با سامانه تماس حاصل فرمایید

 123. حسین تیموروش
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۶

  سلام.من ساکن روستای یاریم قیه ازتوابع شهربازرگان هستم ومدت سه دوره بعنوان عضوشورای روستاوبخش بازرگان ومدت ۱۷سال است که بخاطرامنیت کشورم بازیگانهای امنیتی درارتباط هستم.ومیخوام بخاطر این ناارامیها استخدام شوم .لطفا موافقت فرمایید

  • مشاور محمدی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری استخدامی های سپاه از طریق پایگاه های بسیج اقدام نمایید.

   • احمدی
    ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

    سلام وقت بخیر من دیپلم هستم
    معدل کل من ۱۸ و معدل کتبی ۱۳ و ۶۳ میتونم در استخدام افسری سپاه یا درجه داری ثبت نام بکنم

    • مشاور صادقی
     ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

     سلام
     برای بررسی دقیق وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 124. محمود بوته خاک
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

  سلام
  من با مدرک فنی حرفه ای میتوانم در سپاه استخدام شوم

  • مشاور بهروزی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام روزتون بخیر شما شرایط استختخدام را دارا هستید مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید

 125. مهدی
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۷

  سلام خسته نباشید
  من ۸ماه بسیجی معمولی دارم ایا مورد قبول هست برای استخدامی؟

  • مشاور محمدی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام وقت به خیر
   برای استخدامی سپاه داشتن بسیج فعال امتیاز بالاتری دارد.

 126. حمید رضا حسنلو
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۰

  سلام عرضه ادب استخدام سپاه هستیم اگر هستیم من استخدام کنید ممنون مدارک دیپلم تلفن همراه اون ۰۹۱۴۶۳۱۶۴۹۹

  • مشاور محمدی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری آگهی های استخدامی سپاه از طریق پایگاه های بسیج اقدام نمایید.

 127. صیاد لطفی ۰۹۱۴۹۵۶۲۸۰۱
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

  من عاشق آقا هستم عشقم به سردار سلیمانی هست اگه میشه من تو سپاه کارکنم بهترین نیروهای امنیتی سپاه باشم

  • مشاور حمامی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر برای اطلاع از شرایط استخدام و راهنمایی با مشاورین ایران تحصیل تماس بفرمایید

 128. ابوالفضل نوری
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۶

  سلام من پایان دوره راهنمایی رو دارم فقط ۱۹ سالمه بسیج فعال هم همه کلاس هاشو رفتم ولی چون کار میکردم نتونستم ادامه بدم .میخواستم بدونم راهی هست من استخدام سپاه بشم بیشتر دوست دارم داخل مشاغل نظامی سپاه باشم و خدمت کنم . ممنون میشم به سوال بنده پاسخ بدید

  • مشاور صادقی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام روز بخیر
   برای استخدام رسمی تو سپاه باید حداقل مدرک کاردانی داشته باشید

 129. Kazem
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۲

  سلام خسته نباشید. ‌بنده طلبه پایه ۳ هستم ۱۹ سال دارم
  میتونم در چه ارگانی از سپاه استخدام بشم؟

  • behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 130. علی اکبر
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۵

  سلام .من دارای مدرک لیسانس مهندسی مواد هستم و جای مشغول به کار نیستم . چون از بچگی خیلی دوست داشتم به مملکتم خدمت کنم .خواستم راه ورد به سپاه به عنوان یک پاسدار خدمت کنم رو به من بگید. ۲۸ ساله هستم ومجرد خواهشا کمک کنید تا بتوانم به ملتم خدمت کنم

  • tahmasebi
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   با سلام شما میتونید برای استخدام در سپاه مدارک هویتی و تحصیلی خودتون رو به اداره گزینش سپاه محل زندگیتون تحویل بدید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 131. علی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام خسته نباشید
  اگه دوتا دندان خالی داشته باشم بعد پُر کنم آیا برای گزینش گیر میدن ؟؟

  • مشاور صادقی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام
   معمولا خیر ئلی بسته به قسمتی که میخواید مشغول به کار بشید متفاوته

 132. مهدیه سادات موسویان
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

  سلام خانم هستم متاهل 36 سال سن دارم و دیپلم ناقص هستم
  میتونم عضو سپاه بشم
  ممنون از پاسخگویی تون
  سابقه بسیجی ندارم اما شهید و جانباز و چند عضو سپاه در اقوام پدری داریم و اما بنده میخوام بدون کمک عضو بشم
  ایا شرایطش رو دارم

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط عضویت و استخدامی در سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 133. ابوالفضل
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام با دیپلم علوم و معارف اسلامی میشه وارد دانشگاه امام حسین شد؟ چون از زیر مجموعه های علوم انسانی هست.

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در افسری شما باید فارغ التحصیل رشته های نظری باشید.
   جهت اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه امام حسین با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 134. ابوالفضل
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

  سلام با دیپلم علوم و معارف اسلامی میشه وارد دانشگاه امام حسین شد؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در افسری شما باید فارغ التحصیل رشته های نظری باشید.
   جهت اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه امام حسین با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 135. Jahangiri
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

  سلام وقت بخیر
  بانوان چطوررمیتونند ثبت‌نام کنند الان من چندسال منتظرم یه اعلامیه ای چیزی برای ثبت‌نام بانوان بیاد ولی هیچی نیست پس ما چیکارکنیم
  چطور باید اقدام کنیم ازتوی شهر خودمون هم میشه

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام درحال حاضراستخدام بانوان وجودنداره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 136. سرداران
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام خسته نباشید . میخواستم استخدام سپاه شم . ورزشکارم رزمی کار و بدنسازی کار میکنم تیراندازیم فوق العاده ارتش خدمت کردم کارت پایان خدمت دارم .مدرک زیر دیپلم. ممنون

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام بسلامتی شانست کمه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 137. سرداران
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

  سلام خسته نباشید . میخواستم استخدام سپاه شم . ورزشکارم رزمی کار و بدنسازی کار میکنم تیراندازیم فوق العاده ارتش خدمت کردم کارت پایان خدمت دارم .مدرک زیر دیپلمم

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام بسلامتی شانست کمه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 138. ریحانه عظین مزرجی
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

  سلام ،من ۳۰سالمه ومدرک تحصیلیم تا دوره اول دبیرستان هست ازخونواده شهداهستم خاستم بدونم استخدامی باشرایط من موجوده امکانش هست؟ ممنون

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمایید

 139. Hamid
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام یک طر ح اتو روی ساعدم دارم آیا امکان پزیرفتن هست یا خیر
  ۳۰سالمه
  فوق دیپلم تربیت بدنی

  • behrouzi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 140. کریم عبادی
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام
  چرا عقیدتی واسه قرآن سخته میگیرن ؟؟

  • sadeghi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام
   هر ارگانی قوانین خاص خودشو داره

 141. Mahur80
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

  سلام وقتتون بخیر
  بنده لیسانس علوم سیاسی دارم و ۲۱ سالمه خانم هستم و همچنین بیش از ۱۰ ساله عضو بسیج هستم و فعال ….حکم جانشینی فرمانده هم دارم بعلاوه در حوزه منطقه هم در مسئولیت چند معاونت همکاری کردم . آیا شرایط ورود به سپاه رو دارم؟!؟

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی از لحاظ سنی شرایطتون خوبه

 142. پری
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰

  سلام و خسته نباشید من ۲۵سالمه و فوق لیسانس روانشناسی دارم و مجرد و دختر هستم شرایط ثبت نام رو دارم و از کدوم سایت ثبت نام میشه کرد

  • karimi
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام درحال حاضراستخدام بانوان وجودنداره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 143. فاطمه
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

  سلام خسته نباشید همسرم آبان 1400 استخدامی سپاه ثبت نام کرده کارای گزینش و تحقیقات تمام شده بهش گفتن تماس میگیریم ولی هنوز هیچ تماسی نگرفتن ماباید چیکار کنیم

  • JAVADI
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

   سلام وقت بخیر
   حضوری مراجعه کنید
   ممکنه رد شده باشن.

  • سید امیر موسوی
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر من مرد متاهل دارای لیسانس برق متولد سال 1371 هستم که هشت سال بسیجی فعال دارم اکنون میخواهم در سپاه استخدام شوم. برای استخدامی چکار کنم
   ممنون میشم راهنمایی ام کنید

   • abbasi
    ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

    سلام وقت بخیر به مراکز گزینش شهرتان رجوع نمایید

 144. ...
  ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۹

  سلام من میخام برم توسپاه قدم ۱۶۴ هست معدل دیپلمم ۱۷ شرایطش رو دارم؟؟؟

  • sadeghi
   ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام وقت بخیر
   حضوری تشریف ببرید هسته گزینش سپاه شهرتون ببینید با شرایط شما جذب دارند یا خیر

 145. ناشناس
  ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۷

  سلام و خسته نباشید من ۲۸ سالمه و مدرک دیپلم دارم و بسیجی هم هستم ۹سال سابقه وبسیج فعال هم هستم میخواهم در اطلاعات سپاه استخدام بشم شرایطشو دارم

  • JAVADI
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر
   شرایط رو دارین
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 146. رحمان
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴

  سلام ببخشید من تنگی نفس دارم آیا می تونم در دانشگاه اپسری سبت نام کنم لطفا رهنمای کنید ممنون

  • JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

   سلام وقت بخیر

   آسم دارید؟

 147. حسین
  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۷

  سلام خسته نباشید
  بنده سال دهم مکانیک کار دانش یعنی همون «تعمیر موتور و برق خودرو»هستم خواستم بدونم میشه بعد اینکه دیپلم رو گرفتم برای درجه داری نیروی زمینی اقدام کنم؟؟
  سابقه بسیج فعال هم دارم
  قد:۱۶۸
  وزن:۶۵
  ممنون میشم جواب بدید با تشکر

  • behrouzi
   ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام روزتون بخیر جهت اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید

 148. گمنام
  ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

  سلام خسته نباشید
  بنده سال دهم مکانیک کار دانش یعنی «تعمیر موتور و برق خودرو»هستم آیا میتونم بعد از گرفتن دیپلم برای درجه داری نیروی زمینی اقدام کنم ؟؟
  سابقه بسیج فعال هم دارم

  • sadeghi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام
   وقت بخیر
   حضوری تشریف ببرید هسته گزینش سپاه استان تون ببینید جذب دارند یا خیر

 149. داود
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام. من فرزند شهید هستم و قانون. جایگزین پدر بازنشسته رو مجلس تصویب کرد من پدرم در سپاه خدمت میکرد از سال شهادتش بیشتراز 40سال میگذرد .من نامه بردم برای جایگزین شدن دیپلم دارم ولی به من گفتن هنوز همچین نامه ای به ما ابلاغ نشده .نمیدونم مگه میشه مجلس تصویب کنه و ابلاغ نشه.لطفا راهنمایی کنید

  • isaei
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 150. محمد
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام ..

  اگر کسی همه مراحل رو قبول بشه ولی به خاطر یه سری مشکلات قبل از آموزشی انصراف بزنه ..
  آیا می‌تونه دوباره برای استخدامی در خواست بده ..

  یا دیگه قبول نمی کنن

  • isaei
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام شرایط استخدام شدن در سپاه پاسداران واینکه دلیل انصراف تون چی بوده را باید از دفتر گزینش شهرتون بپرسید

  • isaei
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 151. محمد
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام ..آیا برای استخدام درجه داری سپاه بسیجی لازمه ‌‌.

  و اگه کسی قبل از دوره آموزشی انصراف بزنه آیا دوباره می تونه استخدام بشه یا نه …
  ممنون

  • isaei
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

   سلام وقت بخیر
   عضویت در بسیج در مرحله مصاحبه تاثیرگذار خواهد بود و جزء یکی از شرایط لازم میباشد.

   • گمنام
    ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

    با سلام خسته نباشید
    بنده سال دهم مکانیک کار دانش هستم
    میتونم دیپلم رو بگیرم و برای درجه داری نیروی زمینی اقدام کنم ؟
    سابقه بسیج فعال هم دارم

    • karimi
     ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 152. هوا حسن وند
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام خسته نباشید.من دانشجو دکترامنابع طبیعی میخونم32سالمه خانم هستم من میتونم عصو بانوان سپاه بشم.خواهر شهیدهستم.ممنون میشم راهنماید

  • isaei
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷

   سلام وقت بخیر
   بله اگر شرایط لازم را داشته باشید میتوانید استخدام شوید.

 153. گمنام
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۵

  سلام و خسته نباشید
  من که عضو بسیح هستم و۹سال سابقه بسیج دارم و بسیج فعال هم هستم از گردان امنیتی امام حسین (ع)
  لشکر ۲۷ و دوره فعال به کادرم رفتم چه جوری میتونم استخدام بشم

  • JAVADI
   ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام روزبخیر
   باید حضوری به مراکز گزینش تشریف ببرید.

 154. سجاد
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

  سلام بنده خیلی خیلی خیلی مشتاق استخدام در سپاه هستم مدرک کاردانی مدیریت هم دارم خدمت سربازی هم رفتم به نظرتون میتونم جذب سپاه ب؟

  • isaei
   ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

   سلام برای استخدام و جذب در سپاه باید به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

 155. گمنام
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام و خسته نباشید
  من۹ سال سابقه بسیج دارم و بسیج فعال هم هستم
  پدرم ایثارگر هستش و دیپلم دارم و سنمم ۲۸ سالمه
  من از جبهه پدرم معاف شدم ولی تو کارتم خورده ماده ۳۳ بند ۴
  خیلی دوست دارم وارد بشم
  چه جوری میتونم استخدام بشم میشه راهنمائیم کنید ممنون میشم

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

   سلام وقت بخیر بله تا 40 سالگی مجازید . برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات ارائه شده درسایت را مطالعه فرمایید .

  • عقیل بنی منصوری سلام حالا خداراشکر می کنم که ارسال نظرنوشتی من ارسال نتوانستم فدای سپاه پاسداران بشم
   ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۴

   من از سپاه پاسداران تشکرمیکنم که امنیت ملی به خوبی عمل دارد وخدایاورایشان خیلی دوست دارم منم یک به عنوان مردایرانی خادم ملت خودم باشم یاعلی ممنونم

   • abbasi
    ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۷

    علی یارتان زنده باشید

 156. مهدی
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

  سلام وقت بخیر.
  مدرک تحصیلی بنده لیسانس حقوق هست . میخواستم بدونم معدل لیسانس ملاک هست یا دیپلم ؟

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۳

   سلام برای درجه داری وافسری نمیتونین استخدام بشین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • سیدمحمدحسینی
   ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

   سلام وقتتون بخیر. ۲۹سال سن دارم مدرک تحصیلی ام دیپلم امور اداری دارم میتونم با دیپلم استخدام سپاه بشم

   • isaei
    ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

    سلام باید به دفتر گزینش سپاه شهرتون مراجعه کنید و درخواست استخدام بدید تا شرایط تون بررسی شود

 157. زهرا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام وقت بخیر میشه دقیق بهمون بگین چطور میشه استخدام سپاه شد باس ب کجا مراجعه کرد

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام برای پذیرش در سپاه پاسداران باید به دفتر پذیرش سپاه شهرتون مراجعه کنید

 158. سیدمحمد حسینی
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام
  بنده سید محمد حسینی هستم مقیم قائمشهر دارای تحصیلات لیسانس تربیت بدنی هستم پیگیر استخدام در سپاه پاسداران و سایر ارگان ها سپاه انصار ،ولی امر وقدس هم هستم سن بنده ۲۸ سال میباشد عضو بسیج وفعال هم هستم
  چند دفعه هم بنده رو یکی از دوستان معرفی کردن ولی نتیجه دلخواه حاصل نشد
  نزدیکترین راه وبهترین راه کدام است که بتوانم طی مدت های آینده استخدام بشم
  آیا پیگیری از طرف گزینش استان)ساری نتیجه دلخواه حاصل می‌گردد
  ودوستان هم هستن که تلاش می‌کنند بإذن خدا وارد سپاه
  قدس،انصار وولی امر هستند شما هم لطفا راهنمایی کنید
  زندگی بنده به سپاه بنده
  مشتاق پاسدار رسمی وخدمت در راه رضای خدا هستم
  09167723064
  0911۹۰۲۳۹۶۸
  S.mohamad.hosieyni.3064@gmail.com

  • maleki
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط استخدام سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 159. ابراهیم روح نواز
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۵

  سلام .من عاشق اینم یکی از نیروهای سپاه باشم ولی نمیتونم آشنا ندارم اگه پیام منو میخونید برام کاری بکنید منم بیام تو نیروی سپاه. ممنونم..

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام وقتتون بخیر
   تو سایت برای ورود به سپاه فراخوان میذارند.

 160. محمدعرفان ساعدی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام من 36 سال دارم لیسانس عمران دارم و متاهلم میتوانم استخدام بشم.سپاس از همکاریتون

 161. خانم قدیری
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام پسرم ۱۶ سالشه رشته فنی حرفه ای و کارودانش اورده..حالا میخواد دیپلمش رو بگیره وارد سپاه بشه.تاندوم دوتا از انگشتاش هم چند سال پیش قطع شده انگشتاش تکون میخورن ولی حین بستن دست ..کامل بسته نمیشه..میخواستم بدونم با این اوضاع وشرایط اصن قبولش میکنن برا سپاه یا نه..ممنونم

 162. کامبیز
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

  سلام من ۳۳ سال سن دارم ومدارک لیسانس تربیت بدنی دارم می تونم توسپاه استخدام بشم

 163. ابوالفضل قربانی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  سلام عرض ادب و خسته نباشید
  من حدودا ۳۰ ساله هستم
  مدرک تحصیلی چندتا درس تا دیپلم بود و بخاطر مشمول شدنم نتونستم ادامه تحصیل بدم ایا میشه ادامه تحصیل بدم در کادر سپاه.
  برادر بزرگم عضو هوافضای سپاه پاسدارن هست حدودا ۱۵سال است.
  میتونم عضو بشم.
  من میخام عضو کادر سپاه بشم برای دین اسلام و رهبرم تا اخرین نفس جانم را بدهم.
  ممنون میشم کمکم کنید.
  قد ۱۸۵
  وزن ۹۰
  اندام ورزشی و بدون نقص هستم

 164. ابوالفضل قربانی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۲

  قد ۱۸۵ دارم
  وزن ۹۰
  عضو بدنم سالم هیچ نقصی ندارم و ورزش کار هستم
  ممنون میشم کمک کنید

 165. ابوالفضل قربانی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹

  سلام عرض ادب و خسته نباشید
  من حدودا ۳۰ ساله هستم
  مدرک تحصیلی چندتا درس تا دیپلم بود و بخاطر مشمول شدنم نتونستم ادامه تحصیل بدم ایا میشه ادامه تحصیل بدم در کادر سپاه.
  برادر بزرگم عضو هوافضای سپاه پاسدارن هست حدودا ۱۵سال است.
  میتونم عضو بشم.
  من میخام عضو کادر سپاه بشم برای دین اسلام و رهبرم تا اخرین نفس جانم را بدهم.
  ممنون میشم کمکم کنید.

 166. شهاب
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

  سلام بنده چندروزدیگه میرم توچهل سال.راننده تریلی بیابون رو بامدارک تکمیل هستم باتجربه مفید(استعلام میگیرم براتون میارم)متاهل هستم وفرزندندارم.مدرک تحصیلیم هم فوق پنجم ابتدایی هست.پایان خدمت ارتش هستم وقبل خدمت بسیجی ناصحین وفعال داشتم.ازلحاظ خانواده پدرم بازنشسته ارتش وخانومم لیسانس حوزه علمیه سطح دوهست وعلاقه مندیم تونظام خدمت کنیم.ایامیتونیم استخدام رسمی یاپیمانی بشیم توسپاه پاسداران؟

  • مهدی صیدی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   به نام خدا
   اینجانب دارای لیسانس عمران عمران خدمت سربازی انجام داده ۱۵ سال بسیجی فعال دارم فرزند ایثارگر با معدل ۱۷.۳۹ در خواست استخدام در سپاه پاسداران را دارم.۰۹۱۸۳۴۲۲۳۴۷

   • مشاور رضایی
    ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

    سلام وقت بخیر جهت مشاوره بیشتر با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید

 167. شهاب خجسته
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام بنده 16مهرمیرم توچهل سال.راننده تریلی بیابون رو بامدارک تکمیل هستم اسمم تواسکله بندرامام واکثرمرزهای غرب کشورهست باتجربه مفید(استعلام میگیرم براتون میارم)متاهل هستم وفرزندندارم.مدرک تحصیلیم هم فوق پنجم ابتدایی هست.پایان خدمت ارتش هستم وقبل خدمت بسیجی ناصحین وفعال داشتم.ازلحاظ خانواده پدرم بازنشسته ارتش وخانومم لیسانس حوزه علمیه سطح دوهست وعلاقه مندیم تونظام خدمت کنیم.ایامیتونیم استخدام رسمی یاپیمانی بشیم توسپاه پاسداران؟

 168. سینا
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۲

  سلام ببخشید27سالمه معدلم13.50 بسیج فعالی 13سال دارم میتونم استخدام بشوم توبسیج ویژه یاسپاه پاسداران ازبچگی علاقه دارم خدمت کنم برای دولتم

 169. وحید
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

  سلام
  وقتتون بخیر.مدرک کارشناسی ارشد مهندسی معماری هستم علاقمند هستم به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ملحق بشم ولی متأسفانه نتوانستم وارد بشم از سن 23سالگی اقدام کردم هیچ کس جوابگو نبود میگفتن خیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیرو نمیگیره ..هم درس خواندم و فرمانده بسیج دانشجویی بودم وعضو بسیج سپاه عشایر استان فارس شهرستان کازرون بخش جره بالاده هستم و فعالیت میکنم . الان سن ام 36ساله هستم ؟.ممنون میشم راهنماییم کنید هیچ گونه مشکلی ندارم .دوسال پیش برای نیرو دریایی از طرف سپاه عشایر معرفی شدم متاسفانه جواب من ندادن گفتن نیرو تکمیل است برای دوره بفرستیم . واقعا بعداز من هم گرفته بودن نیرو

 170. علی
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۸

  سلام من دیپلم تجربی دارم با معدل ۱۶.۵۰
  سنم ۱۸ بسیج فعال هستم
  میتونم گزینش سپاه توی رشته های بهیاری و پرستاری برم ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 171. امیرحسین
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

  سلام ، ببخشید من میتونم با یک مدرک در رشته زبان وارد سپاه بشم ؟

  • isaei
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام پذیرش شدن در سپاه بستگی به شرایط تون داره که باید حضوری به دفتر پذیرش سپاه شهرتون مراجعه کنید

 172. مستر
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام من دیپلم نظری انسانی دارم با معدل کل ۱۴ میتونم افسری اسم بنویسم ندرک پاراگلایدر و گواهی امر به معروف دارم

  • behrouzi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام روزتون بخیر شما شرط معدل استخدام را دارا هستید

 173. ‌حبیب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام من داوطلب افسری سپاه هستم ولی پاهام پرانتزیه به نظرتون شانسی برای استخدام دارم؟

  • behrouzi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام روزتون بخیر بستگی به حاد بودن پرانتزی دارد

   • سمیرا
    ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

    سلام پسرم ۱۶ سالشه رشته فنی حرفه ای و کارودانش اورده..حالا میخواد دیپلمش رو بگیره وارد سپاه بشه.تاندوم دوتا از انگشتاش هم چند سال پیش قطع شده انگشتاش تکون میخورن ولی حین بستن دست ..کامل بسته نمیشه..میخواستم بدونم با این اوضاع وشرایط اصن قبولش میکنن برا سپاه یا نه..ممنونم

 174. امین
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۸

  سلام وقت بخیر شما از زمان مصاحبه درجه داری سپاه خبر دارید ممنون میشم

  • mohammadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت به خیر
   مصاحبه درجه داری سپاه از به صورت مسقیم به شخص متقاضی اطلاع داده می شود.

   • گمنام
    ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

    سلام
    بنده سال دهم مکانیک کار دانش هستم
    وقتی دیپلم رو بگیرم میتونم برم برای درجه داری ؟؟

    • sadeghi
     ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

     سلام وقت بخیر
     برای اطلاع دقیق حضوری تشریف ببرید هسته گزینش سپاه استان تون

 175. علی
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۳

  سلام و علیک
  یه سوال داشتم بنده میخواهم درجه داری سپاه برم تمام شرایط رو هم دارم فقط یک مشکلی بینیم یه شکستگی داره که باید جراحی بشه اگر جراحی کنم آیا در گزینش دچار مشکل می شوم ؟ ممنون

  • behrouzi
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام روزتون بخیر با توجه به مشکلتون نیاز به توضیحات بیشتر دارید برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

 176. سعید حمیدی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

  با عرض سلام
  سنم37 ساله مدرک تحصیلی ام سیکل است برای استخدام راننده پایه دو میتوانم وارد سپاه پاسداران شوم ممنون از راهنمایی تون

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 177. حمید
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۱

  سلام من لیسانس کشاورزی دارم
  ۳۳سالم است
  میتونم‌ کادر سپاه بشم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 178. محمد
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸

  سلام یک سوال برام پیش آمد آیا با وضع مالی و گرانی ها باز هم میشه وارد سپاه شد و حقوقی مناسب با این روز ها در بیاریم؟

  • karimi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام انشاالله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 179. کارجوخانم
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام وقت بخیر
  با کمال تاسف و تعجب به یکی از مراکز گزینش مراجعه کردم و بدون هیچ‌گونه پرسش و بدون دریافت مدارک گفتند مطلقاً جذب نیرو خانم ندارند…
  لطفا و خواهشاً اطلاعات دارای صحت رو به اشتراک بگذارید.

  • maleki
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت بخیر
   بله سپاه پذیرش برای خانم ها ندارد .
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 180. احسان قمی
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۹

  سلام خسته نباشید
  بنده ۱۸ سالمه و دیپلم رشته معماری داخلی با معدل ۱۶/۳۹ رو دارم و خانواده شهید هم هستم میخواستم ببینم میتونم برم درجه داری؟

  • mohammadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت به خیر
   استخدام سپاه پاسداران برای درجه داری از دیپلم های رشته های فنی حرفه ای و کاردانش هم پذیرش دارد.

 181. منتظران مهدی عج
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام وقت بخیر ببخشید برای ثبت نام سپاه برای بانوان باید از چه زمانی به گزینش سپاه مراجعه کنیم؟

  • bahraii
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت بخیر مقاله ما را با دقت مطالعه کنید و برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 182. توحید میرزامحمدی
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام من 32سالمه پایان خدمت سربازی وکارت بسیج فعال دارم الآنم با سپاه فعالیت دارم من خیلی دوست دارم بیام سپاه میشه……

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایطالستخدام سپاه پاسداران را با دقت مطالعه فرمایید

   • صادق
    ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۷

    سلام خسته نباشید آیا قبل از ورود به دبیرستان یا هنرستان در صورت داشتن سن ۱۵ سالمیشه آزمون استخدام سپاه شد؟

    • karimi
     ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 183. حسین
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام
  من ۴۲ ساله هستم هیچ سابقه بسیجی ندارم
  ۵۰ روز بیکارم اگر امکان داره استخدام کنید خواهش ميکنم

  • behrouzi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام استخدام سپاه شرایط خاص دارد که می توانید از داخل مقاله مطالعه کنید

 184. علی
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۴۲

  سلام من ۲۴ سالمه و خدمت سربازی نرفتم آیاامکانش هست ک استخدام بشم بسیجی فعال دارم و پدرم بازنشسته سپاهه

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام وقت بخیر شما شرایط استخدام در سپاه را ندارید

   • علی
    ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۴۸

    خب میشه اقدام ب خدمت کنم بعد درحین خدمت استخدام بشم؟

    • karimi
     ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 185. هادی
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام علیکم ببخشید من طلبه پایه شیش حوزه ۴سال بسیجی دارم گواهی امربه معروف ونهی از منکر وخیلی لوح تقدیر تحصیلی وورزشی دارم در ضمن ۲۰ سالمه ایا الان میتونم برای سپاه ثبت نام کنم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر از استخدامی در سپاه پاسداران اطلاعیه جذب استخدامی را با دقت مطالعه فرمایید.

 186. ابراهیم امیررسولی
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  من فوق دیپلم حسایداری دارم و 26 سالمه میتونم استخدام بشم 14 سال تو بسیج شهرمون خدمت کردم به ماموریت هم رفتم دکل هم کار کردم و کلی کارای مفید دیگه توسپاه انجام دادم چیکار کنم که بتونم استخدام سپاه بشم

 187. ابراهیم امیررسولی
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

  من فوقدیپلم حسایداری دارم و 26 سالمه میتونم استخدام بشم 14 سال تو بسیج شهرمون خدمت کردم به ماموریت هم رفتم دکل هم کار کردم و کلی کارای مفید دیگه توسپاه انجام دادم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 188. زینب متولد۷۰
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام ببخشید بنده متول۷۰ کارشناسی حقوق از،پیام نور هستم ازسال۸۲ عضو بسیج و شوراپایگاه و شورا حوزه خواهران و درطرحها طرح امنیت و گشت ارشاد و طرح واکسیناسیون ….. نیروفعال بودم الانم معرفی،شده بودم برای پاسداری متاسفانه اومدن بنده رو رد کردن و گفتن چون متولد۷۰ هستی و مدرکت پیام نور اعتراضم کردم فعلا هیچی. چرا پارتی بازی.بعدیکسری با متولد۷۰ ‌ و مدرک پیام نور برا مصاحبه رفتن

 189. ابوالفضل
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام وقت بخیر
  آیا با قد ۱۶۵ میشه استخدام سپاه شد؟

  • haghipor
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر است

   • ابراهیم امیررسولی
    ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

    من فوق دیپلم حسایداری دارم و 26 سالمه میتونم استخدام بشم 14 سال تو بسیج شهرمون خدمت کردم به ماموریت هم رفتم دکل هم کار کردم و کلی کارای مفید دیگه توسپاه انجام دادم چیکار کنم که بتونم استخدام سپاه بشم

    • gholizadegan
     ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

     سلام روزتان بخیر شما توانید برای استخدام سپاه اقدام کنید در صورت داشتن شرایطشان

  • behrouzi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام شرایط سال1401 را از مقاله مطالعه گنید

 190. یونس
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

  سلام اگر عضو بسیج باشیم ۱۶ سال سن بدون دیپلم استخدام میکنند

  • abbasi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۴

   سلام وقتتون بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام سپاه پاسداران میتوانید مقاله های داخل سایت مارا مطالعه کنید .

  • مهدی
   ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

   سلام برادر خیر حد اقل مدرک تحصیلی مورد نیاز دیپلم هست

 191. امیرمهدی
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

  سلام. من روی بازوم تتو دارم. آیا میتونم تو سپاه استخدام شم؟

  • javadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز به احتمال زیاد تو معاینات پزشکی رد میکنن.

 192. امین
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۰

  سلام وقت بخیر یه سوالی داشتم من پرونده هامو تحویل سپاه اهواز دادم برای درجه داری بعد گفتن برای گزینش باهاتون تماس میگیریم الان یک ماه شده با بنده تماس نگرفتن خواستم بپرسم شما اطلاعی دارین که بدونم
  سپاسگزارم

  • isaei
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 193. رضا
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام ما ۱۶ سال داریم میتونیم استخدام بشویم شرایط و من خودم بسیجی هستم

  • isaei
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.

 194. رضا
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  و ما خودمان بسیجی هستم میخواستم عضو سپاه بشم

 195. رضا
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام امکان استخدام از ۱۶ سال دارین و شرایط استخدام

  • obeidavi obeidavi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   جهت اطلاع از زمان و شرایط استخدام سپاه لطفا متن داخل مقاله را با دقت مطالعه فرمایید.

 196. رحمانی
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

  سلام بنده لیسانس فیزیک وخانوم هستم ّ باسن۳۱سال شانس استخدام درسپاه رادارم؟

  • bahraii
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت بخیر سن متقاضیان بین شانزده تا چهل سال باشد. این مورد نیز بسیار مهم است و با سن شناسنامه ای افراد تطبیق داده خواهد شد.

   • رضا زارع محله
    ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

    سلام ما ۱۶ سال داریم شرایط استخدام و من خودم بسیجی هستم

    • isaei
     ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

     سلام وقت بخیر
     با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 197. عباس
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۶

  سلام من پایه یک دارم دوست دارم در سپاه درجه دار بشوم ایا میشود

  • karimi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

   سلام چندسالتونه مدرکتون چیه برای اطفلاعات بیشترتماس بگیرید

 198. محمد مهدی
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۴

  باسلام بنده۱۸سال دارم دیپلم تجربی بامعدل کل۱۵چطوری میتونم استخدام بشم؟وآیا جانبازی پدرِپدرم امتیازی محسوب میشه یا نه واینکه زمان استخدام کیه.ممنون میشم اگه جواب بدید

  • behrouzi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

   معمولا معدل های بالا تر قبول میکنن ولی گشما میتوانید شانستون رو امتهان کنید و شرایط خاص و راحل گزینش رو چک کنید

  • gholizadegan
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام روزتان بخیر به ولی بستگی به قوانین و شرط معدل اون سازمان هم دارد

 199. رضا
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من میخواستم واسه درجه داری برم آیا امکانش هست سنم 18ساله و معافم کارت سربازی هم دارم لطفاً کمک کنید و اگه امکانش هست چگونه خودم رو معرفی کنم یا چیزه دیگه

  • mansuri
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام وقت بخیر باید مدرک دیپلم خود را دریافت کرده باشید و سپس به ارگان های نیروانتظامی محل زندگی خود مراجعه حضوری داشته باشید در صورت نیاز مراحل گزینش را سپری میکنید

 200. رضا
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

  سلام چرا به 909 9075307 این شماره زنگ میزنم واسه مشاوره اشبتاه است لطفاً کمک کنید

  • behrouzi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

   از سایت ایران تحصیل شماره رو ببینید

 201. قانعی
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

  سلام وقت بخیر. بنده مدرک دیپلم انسانی دارم و به خدمت در سپاه علاقه مند هستم آیا میتونم در سپاه استخدام بشم. آزمون استخدامی داره؟

  • behrouzi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   بله داره نسبت به امار ها امکانش هست

  • haghipor
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وقت بخیر
   استخدام در سپاه پاسداران از روش های مختلفی امکان پذیر است و با مدرک دیپلم انسانی هم برای درجه داری هم برای دانشگاه افسری میتوان استخدام شد

  • hedayati
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما جهت استخدامی سپاه پاسداران باید بررسی شود.

 202. ریحانه النبی
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

  سلام بنده ۳۴ سال دارم و رشته تحصیلیم کارشناسی آمار هست و چندین سال هست که بسیجی فعال هستم و دوره های مختلفی را گذروندم میخوام استخدام بشم در سپاه یا حوزه بسیج.آیا امکانش هست

  • gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام روزتون بخیر بله میتوانید اگر شرایط لازم را دارا باشید چون یک سری شرایط خاص دارد

   • ریحانه النبی
    ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳

    چه شرایطی.؟ با فرمانده حوزه مان که صحبت کردم گفتند سنت زیاد هست

 203. سپاه اسلام
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام…کسی جواب گو هست..بر قرار باشید

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام روز تون بخیر سوالتان را بپرسید ممنونم

 204. امیر عباس
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام
  آیا فردی که رشته فنی حرفه ای دارد و به استخدام در سپاه علاقه دارد میتوان استخدام شد؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام روزتون بخیر ک سر شرایط خاص دارد

 205. محمد
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام چه موقع برای تحقیقات محلی میان؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام روزتون بخیر لطفا بفرمایید تحقیق در چه خصوصی

 206. علی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

  سلام.ایا مدرک سیکل هم پذیرش میشود.

  • maleki
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت بخیر
   خیرحداقل مدرک شما باید دیپلم باشد

 207. Amir
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۲

  سلام خسته نباشید مشاورانتون زنگ بزنیم رایگان جواب میدن؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیلان تماس حاصل فرمایید.

 208. مرتضی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام
  آیا میتوان نسبت به رد شدن در تست روانسنجی استخدامی عقیدتی سیاسی سپاه اعتراض کرد؟

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام وقت بخیر
   اگر در تست استخدامی رد شدید، در صورت اعتراض مجدد نیز طبق شرایطی مورد بررسی قرار می گیرید و سپس تصمیم گیری می شود.

 209. مجتبی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام وقت بخیر.بنده برای استخدامی عقیدتی سیاسی سپاه ثبت نام کردم و آزمون کتبی و مصاحبه قبول شدم ولی بعد از چند روز تماس گرفتن و گفتن در تست روانسنجی رد شدم .خواستم ببینم جایی هست که بشه اعتراض کرد تا شاید دوباره تست روانسنجی گرفته بشه

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام روز بخیر بله شما میتوانید اعتراض بزنید

 210. مجتبی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام خسته نباشید
  بنده برای استخدام عقیدتی سیاسی سپاه ثبت نام کردم و در آزمون کتبی و مصاحبه قبول شدم ولی بعد از چند روز اطلاع دادن که شما بخاطر تست روانسنجی رد شدید میخواستم بپرسم جایی هست که بشود اعتراض کرد و نتیجه گرفت

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام روز بخیر بروید در سایت سنجش و درخواست اعتراض دهید

 211. سلام حمزه نظری آرام هستم
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷

  باسلام بنده راننده ی پایه یک ومدارک کامل رانندگی وفرزند جانباز وایثارگر ۸سال دفاع مقدس وبرادر نظامی آیا درسپاه میتونم استخدام شم

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام روزبخیر
   اگر از لحاظ نظام وظیفه و شرایط موجود را داشته باشید بله میتوانید.

 212. محمد
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام آزمون وردی سپاه از چه دروسیه و بعد از چه مرحله ایه آزمون گرفته میشه و سطحش چطوره؟!

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام روزبخیر
   از دروس عمومی برگزار میشه
   و اطلاعات عمومی خودتوته

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام روز بخیر تست های سالهای گذشته را حتما بخوانید و سطحش در سطح کنکور سراسری است

 213. مهران
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

  سلام خداقوت .جذب درجه داری سپاه از بدو ورود باچه درجه هست ؟ بعد گذشت زمان منع تحصیل درصورت صدور مجوز تحصیل میشه دانشگاه علمی کاربردی تحصیل کرد و مدرکش اعمال میشه؟ در صورت اعمال مدرک فارغ از نوع دولتی یا علمی کاربردی،امکان ارتقا شغلی تا درجه سرتیپ یا سردار برای درجه دار هست هست؟ پدر رزمنده ایثارگرهست امکان تبدیل وضعیت در جذب درجه داری از پیمانی یا قراردادی به رسمی هست؟/سپاس فراوان

  • isaei
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 214. امیر فکوری
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

  باسلام وعرض ادب بنده راننده پایه یکم بامعدل۱۴.۵۸وقد۱۸۷وپدروبرادرم نظامی هستن ومتولد ۱۳۶۳ هستم ساکن اصفهان و معافیت پزشکی موقت دارم ماده۳۶ خاستم ببینم میتونم استخدام شم

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقت بخیر
   جهت مشاوره استخدام سپاه با مرکز تماس بگیرید.

 215. Amir
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام
  من رشتم نقشه کشی ساختمانه
  معدلم ۱۴.۷۹
  دیپلم گرفتم ۱۸ سالمه
  قدمم ۱۸۹
  میشه استخدام بشم
  ی سئوال کنکور برای دانشگاه سپاه کیه؟

  • bahraii
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام وقتتون بخیر .لطفا مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 216. امیر ایراندوست
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

  آیا از رشته های کاردانش هم قبول میکنید؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام میشه کامل سوالتون را بپرسید

 217. زینب
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۳

  من ارشد معماری دارم با معدل الف_ترم یک طراحی دوخت هم هستم کاردانی سه ترمه. قدم 165_نخبه علمی فرهنگی_18 صال بسیجی که 12 سالش فعال بودم ارشد هم مسیول و عضو شورا بسیج بودم- تو تشکل و کانون های زیادی فعالیت کردم در دانشگاه-مدرک اکادمی دیپلم زبانم دارم_کلی مدرک دیگه علمی پژوهشی و فرهنگی-متولد70_سپاه من رو قبول میکنن؟

  • abbasi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام و عرض ادب
   استخدام سپاه پاسداران بسیار محدود است به همین جهت شانس کمی دارید .

  • karimi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام شانس پایینی داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 218. مجتبی
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام خسته نباشید من سال ۹۸ در سپاه خدمت کردم با مدرک کارشناسی با معدل ۱۵.۷۰رشته حسابداری الان هم ۲۶سال ۱۱ ماه سن دارم میخوام جذب سپاه بشم

  • isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد.

 219. مهدی
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام وقت بخیر ؛ آیا میشه درحال تحصیل در سپاه هم ثبت نام کرد؟
  منظور دانشجو هستم و می‌خوام در سپاه هم باشم
  آیا میشه ؟

  • isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نمیباشد.

 220. پیمان
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۷

  برای جذب درجه داری در سپاه تهران باید چگونه اقدام کنیم؟

  • hedayati
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت بخیر
   جهت استخدام سپاه باید دارای یک سری شرایط خاص باشید.

 221. محمود ناصری
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

  سلام .بنده درتست تربیت بدنی استخدام سپاه تقریبا این ۴ماه قبول شدم ولی برای بقیه مراحل دنبالم نفرستادن میرم برای گزینش میگه سهمیه درجه داری الان نداریم برج ۸ یا ۷ لطفا راهنماییم کنید.

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 222. سیامک
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

  سلام در صورت داشتن شکایت حقوقی امکان استخدام هست ؟
  فوق لیسانس مدیریت آموزشی با معدل ۱۸ با شرایط جسمانی مناسب

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 223. میثم
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام میشه کسی برای استخدام در افسری سپاه آزمونش با عنوان دیپلمش فرق داشته باشه؟مثلا من دیپلم تجربی دارم میتونم ازمون انسانی بدم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام وقت بخیر لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر ایین نامه استخدام سپاه پاسداران را مطالعه رمایید.

 224. مهدی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

  سلام من با معدل ۱۴ به بالا چجوری میتونم استخدام سپاه بشم و کجا باید برم دیپلم ریاصی هم دادم ایا رتبه کنکورم تاثیر داره توی ثبت نام یا خیر؟؟؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام وقت بخیر خیر رتبه کنکور ملاک نمیباشد.

 225. اسکندری
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

  سلام . من ۳۰ سالمه کارشناسی نرم افزار دارم و ۹ سال و نیم هم سابقه کار در دفتر الکترونیک انتظامی دارم میخواستم بدونم میتونم تو بخش اداری سپاه کار کنم .؟ و برای درخواست همکاری کجا باید برم؟

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام روزبخیر
   متاسفانه شرایط سنی برای استخدام سپاه را ندارید.
   برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 226. زارع
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام من رشته انسانی هستم معدل ۱۴ کل دیپلم دیپلمم را گرفتم سن ۱۸ قد ۱۸۰ استخدام میشم ؟

  • behrouzi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

   برای چه اورگانی

 227. محمود ناصری
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام بنده از استان خوزستان من در تست تربیت بدنی استخدام سپاه نیروی زمینی درجه داری تقریبا این چهار ماه قبول شدم هروقت میرم سمتشون میگن دنبالت می فرستیم ونیست الان رفتم میگن لیست استخدامی درجه داری این ارگان پرشده لطفا راهنماییم کنید.

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

   سلام وقت بخیر
   باید از ارگان مربوطه پیگیری کنید.

 228. محمد
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام اگر یکی دو سانت قد کوتاه تر باشه مشکلی داره؟

  • gholizadegan
   ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت شما بخیر از پیامتون متشکریم. برای استخدام در سپاه پاسداران شرایط جسمی اهمیت بسیاری دارد ولی در برخی موارد امکان مماشات هست.

  • gholizadegan
   ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   سلام وقت شما بخیر از پیامتون متشکریم. وضعیت جسمانی خیلی مهم است

 229. مهدی
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۳

  باسلام.من جوشکارم و۳۶ سال سن دارم و تحصیلاتم سیکل میباشد متاهل ام ودو فرزند دارم آیا منم میتونم بااین شغلم به استخدام سپاه دربیام و لباس سپاه رو بپوشم؟

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام وقت بخیر
   باید از مراکز گزینش جویا شوید.

 230. ناشناس
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام وقت بخیر هیچ جوره نمیشه استخدام سپاه شد با معدل ۱۳،۴۸ کلاس یازدهم مدرک تحصیلی دیپلم بگیرم امکانش هست قدم ۱۶۵ علاقه ای زیادی به سپاه دارم

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقت بخیر
   با مراکز گزینش ارتباط بگیرید.

 231. بسم الله
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام وت بخیر
  من ۲۱ سالمه دوساله همش دنبال اینم یا نیروی انتظامی یا سپاه برم همش میگن که استخدامی بانوان نداریم من گواهی پلیس افتخاری دارم این میتونه کمکم کنه که استخدام شم ؟

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر
   باید از مراکز گزینش جویا شوید.

 232. ناشناس
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴

  سلام وقت بخیر
  رشته ام کاردانش فنی حرفه ای
  معدل ۱۳،۴۸
  قد ۱۶۵
  کلاس یازدهم مدرک تحصیلی دیپلم بگیرم میشه استخدام سپاه شد

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام معدلتون پایین است احتمالا خیر برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

 233. بهنام
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام من ٢٩ سالمه فوق لیسانس کامپیوتر نرم افزار دارم
  سربازیم رفتم
  میشه سپاه استخدام بشم درمقطع کارمند یا نظامی

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام روز بخیر راستش یک سری شرایط دارد اگر این شرایط را دارید بله

 234. سید احسان
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۶

  سلام بنده ۱۶ سال تمام دارم و شما گفتین شرایط عمومی میتونم عضو بشم و من هر ارگانی بخوام میتونم برم یا همون مرکز که رفتم باید معلوم کنه چون ۱۸ سال نشدم

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقت بخیر جهت استخدام رسمی سپاه باید به سن قانونی رسیده باشید

 235. محمو
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۶

  سلام وقتتون بخیر در سایت سخا در قسمت امریه و جذب نوشته سازمان ستاد کل وضعیت تنظیم شده نوع درخواست جذبی. یعنی پذیرش شدم؟

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام لطفا تماس بگیرید برایتان بررسی کنیم

 236. محمد
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

  سلام پای پرانتزی چقدر رو استخدامی تاثیر دار؟

  • isaei
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

   سلام روز بخیر
   جهت بررسی اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 237. محمد حسن
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام بنده طلبه سطح دوم هستم و علاقه به سپاه دارم امکانش هست که بتونم داخل سپاه شم به عنوان سپاهی نه به عنوان طلبه؟ کجا باید اقدام کنم

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام وقتتون بخیر .لطفا با مرکز گزینش سپاه ارتباط بگیرید

  • ناشناس
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۶

   سلام وقت بخیر پوشیدن لباس در بسیج سپاه مهم هست حتمان باید شلوار پارچه ای پیراهن آستین بلند باشد لطفان جواب بدین ممنون

   • obeidavi obeidavi
    ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

    سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر شرایط و مراحل گزینش استخدام سپاه پاسداران را مطالعه فرمایید.

 238. بدون نام
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۱

  سلام بنده 17سال(تمام سن دارم)
  در چه بازه ثبت نام داره سپاه؟
  و این ششمین مرحله اختصاصی
  فقط برای افراد برای ارتقاع شوالیه
  یا بنده هم می‌تونستم ثبت نام کنم
  آیا شما کانال تلگرام هم درید؟
  ممنون

  • isaei
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 239. امیرحسین
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۵

  سلام من معافیت پزشکی بخش دو بند ۳ میتونم توی شغل کارمندی سپاه استخدام بشم؟

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 زمان و شرایط گزینش را با دقت مطالعه کنید

 240. مصطفی کوهستانی
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

  سلام.۲۵سال در ارتش خدمت کردم ل۲۳ تکاور .الان بازنشسته شدم میخولستم بدونم در سپاه حالا بصورت کارمندی ویا نطامی استخدام بشوم.سنم ۳۹ هست

  • isaei
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام
   بله امکان پذیر است.

 241. محمود ناصری
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام خسته نباشید.من تقریبا این ۴ماه در تست تربیت بدنی استخدام سپاه قبول شدم ولی هنوز دنبالم نفرستادن میرم سمت گزینش میگه دنبالت می فرستیم برای دیداری ونیست .لطفا راهنماییم کنید.

  • bagheri
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت بخیر برای اطلاعات بیشتر به مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

 242. امیرحسین
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام من معافیت پزشکی بخش دو بند ۳ دارم میتونم استخدام بشم؟

  • gholizadegan
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

   سلام بستگی دارد به نوع شغلی را بخواهید بروید و باید با کارفرما صحبت کنید لطفا جهت اطلاعات بیشتر تماس بگبربد

  • محمود ناصری
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام خسته نباشید.من این تقریبا ۴ ماه که در ت

   • gholizadegan
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

    سلام کامنتتون کامل ارسال نشده است دوباره میشه سوالتتون را تایپ کنید

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 243. احمدرضانجاتی (پیمان شریفی)
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

  سلام ودرودفراوان احمدرضانجاتی هستم ۰۹۹۳۹۲۴۷۴۸۶ هفت سال خدمت خالصانه انجام وظیفه بود حفظ امنیت وفعالیت درروابط اموراجتماعی و س ب گ وغیره منتظرتماس

  • mohammadi
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

   سلام وقت به خیر
   برای استخدامی مجدد به صورت حضوری به مرکز گزینش سپاه مراجعه نمایید.

 244. MhD.g
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  مدارک مورد نیاز برای مراجعه به دفاتر گزینش سپاه چه مواردی هستند؟

  • hedayati
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقت بخیر مدارک مورد نیاز گزینش سپاه پاسداران را از سایت ایثار یا ارگان مربوطه پیگیری بفرمایید.

 245. علی
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

  سلام و درود
  من با معرفی نامه بنیادشهید میخوام برم سپاه فرزند جانباز ۷۰ درصد هستم ایا استخدام قطعی هست؟

  • hedayati
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر استخدام سپاه پاسداران دارای شرایط دیگر علاوه بر امتیاز فرزند جانباز می باشد.

 246. محمود ناصری
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰

  سلام.من از برج ۱۲ قبول شدم در تست تربیت بدنی این چهار ماه گذشت ولی دنبالم برای دیداری نفرستادن بالای ۲۰باررفتم سمتشون میگن تماس میگیریم ونیست .لطفا بگید چقدر طول می کشه تا تماس میگیرن ..

  • isaei
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام روزبخیر
   جهت بررسی اطلاعات با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 247. مسعود عبدی
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

  سلام من فوق دیپلم جغرافیا از دانشگاه تبریز دارم و همه مدارک مورد نیاز را نیز دارم فقط متاهل هستم و سنم هم 27هست میتونم استخدام شوم یا نه ؟

  • aghazade
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام
   در خصوص استخدام سپاه ابتدا باید اطلاعیه زده شود و اگر شما واجد شرایط بودید میتوانید استخدام شوید

 248. .
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

  زخم پا هست eshghabadi

  • karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

   سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 249. علی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

  باسلام
  من رشتم کارودانش است
  دیپلم دارم یعنی میشه استخدام کنم
  در سپاه

  • karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

   سلام شماشانس خیلی پایینی داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 250. ساحل
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

  سلام مگه استخدام سپاه شروع شده؟؟ تو این استخدامی ها خانما هم میتونن شرکت کنند؟؟؟
  باتشکر

  • eshghabadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت بخیر با فراخوان هارو چک کنید

   • امین
    ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

    سلام.خسته نباشید بنده خودم استخدامی ارتش هستم میتونستم بیام سپاه ؟چگونه؟

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 251. ساحل
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

  سلام مگه استخدام سپاه شروع شده؟؟ تو این استخدامی ها خانما هم میتونن شرکت کنند؟؟؟

 252. game hv75
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

  با سلام
  لیسانس روانشناسی
  7 سال بسیج عادی 7 سال بسیج فعال
  25 سال و 10 ماه سن احتمال استخدام شدن در سپاه برای من وجوددارد؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت
   نیازه بقیه شرایط شما بررسی شود ودرصورت نیاز شما بعد از طی کردن همه مراحل جذب این ارگان میشوید

 253. game hv75
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  با سلام 7 سال بسیج عادی 7 سال بسیج فعال دارم و لیسانس روانشناسی و 25 دوماه دیگه 26 سالم میشه برای استخدامی در سپاه با این شرایط جذب دارن؟؟؟؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام
   نیازه به بنیاد مراجعه کنید و نیازه بقیه شرایط شما نیز بررسی شود در صورت زدن اطلاعیه میتوانید جذب شوید

 254. حسن
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۰

  با سلام افرادی که مدرک دیپلم دارند می‌توانند افسری استخدام بشوند

  • mansuri
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام وقت بخیر بله باید با مدرک دیپلم نظری برای ثبت نام اقدام بفرمایید

 255. .
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام وقت بخیر بنده ۳ ۴ تا از دندان پر کردم دوتا تقریبا سیاه شدن و یک چیزی هم هست که من بازی کوشی کردم خوردم زمین ودر پشت پام زخمی شد و رعدش موند آیا در استخدام سپاه رد می شوم؟

  • eshghabadi
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام ..منظورتون از زخم چونه زخمی است؟

 256. محمود ناصری
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

  سلام خسته نباشید من از برج ۱۲ سال ۱۴۰۰ قبول شدم در تست تربیت بدنی استخدام سپاه ولی هنوز دنبالم نفرستادن برای دیداری چندین نبار به نیرو انسانی مراجعه کردم میگن دنبالت می فرستیم ونیست لطفا راهنماییم کنید؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

   سلام اگرقبول شده باشین باهاتون تماس گرفته میشه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • محمود ناصری
    ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۳

    اره در تست تربیت بدنی قبول شدم کارنامه دست خودم ولی چقدر طول می کشه تا تماس بگیرن

    • karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 257. @سلام وقت بخير، از خارج از كشور هم إمكان براي استخدام هست؟تشكر يا حق
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

  @سلام وقت بخير، از خارج از كشور هم إمكان براي استخدام هست؟تشكر يا حق

  • eshghabadi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام وقتتون بخیر..تابعیت جمهوری اسلامی از شرایط است

   • محمود ناصری
    ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۰

    سلام خسته نباشید من از برج ۱۲ سال ۱۴۰۰ قبول شدم در تست تربیت بدنی استخدام سپاه ولی هنوز دنبالم نفرستادن برای دیداری چندین نبار به نیرو انسانی مراجعه کردم میگن دنبالت می فرستیم ونیست لطفا راهنماییم کنید؟

    • karimi
     ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۸

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 258. کاربر.م1222
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۱

  سلام خسته نباشید
  بنده به تازگی دوره کارشناسی رو پشت سر گذاشتم وهنوز مدرکم صادر نشده.
  برای استخدام و کلا مراجعه به دفاتر گزینش اگر فقط ریزنمرات رو همراه داشته باشم و گواهی موقت کفایت میکنه و یا موجب مشکل میشه؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

   سلام برای استخدام سپاه پاسداران باید مراجعه کنی دفتر گزینش شهرتون مدارکتونو تحویل بدید

 259. علیراد
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

  باسلام و خسته نباشید. لطفا توضیحی مختصر در مورد تست ورزشی استخدامی سپاه بفرمایید. مثلا دو یا شنا . . .
  باتشکر

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

   سلام وقت بخیر . تست اامادگی جسمانی می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 260. ناشناس
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۸

  سلام وقت بخیرمن پسرم ۱۷ سالمه رشته ام فنی حرفه ای کاردانش هستش می تونم استخدام سپاه بشم هنوز دیپلم ندارم کلاس یازدهم مدرک تحصیلی بگیرم استخدام سپاه می کنند قدم ۱۶۵ وزن ۶۵ رانندگی ام بلدم باید به کجا مراجعه کنم

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

   سلام وقت بخیر . حداقل سن قبولی 18 سال هست برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 261. ناشناس
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۷

  سلام وقت بخیر ۱۷ سالمه رشته ام فنی حرفه ای کاردانش هستش می تونم استخدام سپاه بشم هنوز دیپلم ندارم کلاس یازدهم مدرک تحصیلی بگیرم استخدام سپاه می کنند قدم ۱۶۵ وزن ۶۵ رانندگی ام بلدم باید به کجا مراجعه کنم

  • alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه باید حداقل مدرک دیپلم داشته باشید موفق باشید

 262. سرباز گمنام
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

  سلام عرض ادب و خسته نباشید.
  بنده دیپلم کاردانش با معدل ۱۷/۵۶ رادارم
  میخواستم بدونم میشه وارد نیروی زمینی سپاه پاسداران بشم یا خیر؟

  • fathollahi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۶

   سلام باید به دفتر گزینش سپاه پاسداران شهرتون مراجعه کنید از اونجا بهتون اطلاع میدن

 263. حامد
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام من 26 سالمه لیسانسم خدمتم سپاه بود تازه تسویه کردم برای گزینش سپاه از یگان خدمتم باید اقدام کنم؟ راهنمایی کنید لطفا و معرف لازمه؟

  • fathollahi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام برای استخدام سپاه باید به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

  • ناشناس
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۵

   سلام وقت بخیرمن پسرم ۱۷ سالمه رشته ام فنی حرفه ای کاردانش هستش می تونم استخدام سپاه بشم هنوز دیپلم ندارم کلاس یازدهم مدرک تحصیلی بگیرم استخدام سپاه می کنند قدم ۱۶۵ وزن ۶۵ رانندگی ام بلدم باید به کجا مراجعه کنم

   • karimi
    ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 264. امیرشایان
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۱

  سلام
  آیا از رشته های فنی و حرفه ای یا کارودانش میشه وارد سپاه شد ؟

  • bahraii
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام وقتتون بخیر .لطفا مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 265. علی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۸

  سلام ۱.من ۱۶ سال دارم رشته معارف اسلامی هستم وقتی دیپلم بگیرم
  می شود وارد سپاه قدس شد .
  ۲. آیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روحانی یا طلبه می پذیرد؟

  • soleimani
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام شرایط استخدامی در سپاه رو در مقالات ما مطالعه کنید. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 266. محسن
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

  سلام، من 18سالمه و تا پایه یازدهم خواندم و ترک تحصیل کردم، میخواستم بدونم که شرایط پیوستن به سپاه قدس چیه ؟

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

   سلام واردغیبت شده باشین بایدبرین سربازی

   • محمدرضا
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۳

    سلام خسته نباشید
    من رشتم انسانی هستش برای کنکور چه رشته ای انتخاب کنم که سپاه از ان ها جذب میکنه ؟

    • soleimani
     ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

     از رشته های درج شده در دفترچه انتخاب رشته که در دانشگاه های ارگان مربوط ارایه شدند میتونید انتخاب کنید. برای درافت مشاوره تخصصی در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

  • ناشناس
   ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۴

   سلام وقت بخیر ۱۷ سالمه رشته ام فنی حرفه ای کاردانش هستش می تونم استخدام سپاه بشم هنوز دیپلم ندارم کلاس یازدهم مدرک تحصیلی بگیرم استخدام سپاه می کنند قدم ۱۶۵ وزن ۶۵ رانندگی ام بلدم باید به کجا مراجعه کنم

 267. عسگری
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

  با سلام و عرض ادب بنده دانشجو هستم میخواستم بدونم اگه استخدام سپاه بشم و برای دوره آموزشی مرخصی تحصیلی بگیرم آیا بعد از دوره آموزشی میتوانم درسم رو ادامه بدم؟

  • heydari
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نیست

 268. امید
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

  ببخشید شماره تماس در شبکه وجود نداره

  • haghipor
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر
   امکان برقراری تماس با تلفن های ثابت و یا تهیه بسته مشاوه از سایت امکان پذیر میباشد

 269. مهدیه
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۳

  سلام من دیپلم انسانی دارم و رشته علوم تربیتی رو میخونم میتونم عضو بشم؟

  • alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

   سلام وقت بخیر . برای استخدام سپاه باید از طریق درجه داری یا افسری اقدام کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

  • ناشناس
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۳

   سلام وقت بخیرمن ۱۷سالمه رشته ام کاردانش هستش معدل ام هم ۱۴ قدم۱۶۵ هستش اما هنوز دیپلم ندارم مدرک تحصیلی بگیرم میشه استخدام سپاه شد یاعلی

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 270. محمدرضا توحیدلو
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

  سلام وقت بخیر من دانشجو ریاضی کامپیوتر( نرم افزار ) هستم و میتونم در زمان دانشجویی وارد سپاه شم یا خیر
  با تشکر

  • bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   با سلام بله میتوانید با دیپلم افسری یا درجه داری ثبت نام کنید ولی بعد قبول شدهن باید انصرف دهید برای استخدام سپاه پاسداران 1401

 271. مهرداد
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۶

  سلام. خسته نباشین. معلوم هست استخدام سپاه چ زمانی هستش ممنون اگه جواب بدین

  • sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام دوست عزیز لطفا برای استخدام سپاه پاسداران با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 272. علی
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام ببشید تاریخ استخدام کی هست

  • sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

   دوست عزیز برای اطلاع از تاریخ استخدام سپاه پاسداران،زمان و شرایط گزینش با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 273. عرفان
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام دیپلم فنی حرفه ای رشته مکانیک خودرو با معدل 19 دارم میتوانم وارد دانشگاه افسری شم بعد میتونم تو قسمت تعمیرات و نگهداری هواپیما و هلیکوپتر و پهباد و اینا برم ایا

  • fathollahi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

   سلام برای استخدام در سپاه پاسداران باید شرایط تحصیلی و تخصصی بهتری داشته باشید و گزینش ها را به خوبی پشت سر بگذارید

 274. Omid
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۴

  سلام میشه تاریخ استخدام رو اعلام کنید

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   با سلام تاریخ استخدام سپاه فقط از طریق مرتاکز گزینش امکان پذیر است

 275. محمد
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

  سلام
  من ۲۷ سالمه فارغ التحصیل رشته روابط بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی هستم. پدرم هم جانباز ۲۵ درصد .
  امکان استخدام کارمندی در سپاه وجود داره ؟

  • heydari
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقتتون بخیرر.بله این امکان وجود دارد

 276. اسماعیل
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام خسته نباشین
  نتیجه ازمون ۲۷ خرداد سپاه پاسداران چه زمانی اعلام میشه

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

   سلام نتیجه استخدام سپاه از مرکز گزینش شهرتون اعلام میشود

 277. محمدرضا
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

  برای استخدام سپاه با مدرک کارشناسی به کجا باید مراجعه کنم؟ساکن تهران هستم

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

   سلام استخدام سپاه پاسداران از طریق دفتر گزینش انجام میشود

 278. امید
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

  سلام من تو بسیج فعالتی نداشتم شاید در حد عادی ایا لازمه

  • bagheri
   ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۴

   با سلام بسیج امتیاز هست برای استخدام سپاه پاسداران 1401 اجبار نیست

 279. mohammad
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

  باسلام و احترام :
  بنده 22سالمه و مدرک لیسانس مهندسی نرم افزار دارم از دانشگاه دولتی، برای استخدام رسمی در قسمت اداری سپاه باید چیکار کنم؟ و اینکه میشه داخل استان محل زندگی بود ازهمین اول یانه؟(متاهل بودن تاثیر داره یا نه)

  • fathollahi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

   سلام باید به دفتر گزینش سپاه پاسداران شهر محل سکونتتون مراجعه کنید و مراحل گزینش را پشت سر بگذارید

 280. امیر
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

  سلام وقت بخیر با مدرک لیسانس تربیت بدنی می توان استخدام سپاه شد

  • aghazade
   ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام
   شما باتوجه به مجموعه شرایط اقدام میکنید و در صورت نیاز شما رو جذب میکنند

 281. محمد
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام با مدرک فوق دیپلم روانشناسی میتونیم استخدام درجه داری سپاه بشم؟

  • bagheri
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

   با سلام با مدرک تحصیلی از کارشناسی به بالا میتوانید ثبت نام کنید یا کارمندی استخدام سپاه پاسداران 1401 انجام میشود

 282. رضا
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام..من ترم آخر کارشناسی هستم و مشغول کارهای فارغ التحصیلی هستم..و قصد دارم در اولین فرصت برای اعزام به خدمت اقدام کنم..میخاستم بدونم بعد از پست دفترچه ، میتونم برای استخدام در سپاه اقدام کنم و به جای دوره آموزشی به عنوان سرباز وظیفه، دوره های تربیت پاسداری را از همان ابتدای خدمت بگذرانم؟؟ یا باید حتما به خدمت بروم و سپس برای استخدام اقدام کنم؟؟

  و به نظر شما با توجه به شرایط من، سریع ترین راهی که میتوانم در سپاه عضو شوم چیست؟
  از پاسخگویی شما ممنونم

  • mansuri
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام رضا
   برای استخدامی سپاه شما باید شرایط لازمه رو داشته باشین که جهت اطلاع از شرایط و زمان گزینش سپاه میتونید متن داخل مقاله رو بخونید

 283. حسین
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام من 15سالمه امسال رشته فنی برداشتم ولی الان آرایشگاه کار میکنم از 6سالگی. هم کارت بسیج دارم امسال فعال میگیرم پسر عموم و چند نفر از اقوام درجه 2 باز نشست یا در حال فعالیت در سپاه هستند میتونم با کارم ارایش گری یا از طریق اقوام درجه 22وارد سپاه بشم

  • fathollahi
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام برای پذیرش در سپاه پاسداران باید به دفتر گزینش سپاه شهرتون مراجعه کنید

 284. علیرضا
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۶

  سلام و عرض ادب.ببخشید من با ۲۳سال سن و مدرک لیسانس حقوق با معدل ۱۷ و داشتن سابقه بسیج زیاد در گردان و از خانواده جانبازان هستم و اضافه خدمت هم ندارم.در مقطع افسری میتوانم ثبت نام کنم؟ و اینکه من لاغرم اما سالم هستم مشکلی نداره در استخدام گردان امام حسین یا رسته مقاومت؟

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   با سلام تست پزشکی سپاه اگر bmiزیر ۲۰ و بالای ۳۰ باشد معمولا رد میکنند

 285. علی
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام من ۱ سال و نیم هست مراحل گزینشی رو طی کردم همه مراحل قبول شدم الان ۳ ماهه تحقیقاتم اومدن اما هنوز خبری بهم ندادن که قبول شدی یا نه با مرکز گزینشی تماس میگیرم میگن باید منتظر خبر باشی. این چ معنایی دارع میشه یکی منو راهنمایی کنه

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

   با سلام استخدام سپاه پاسداران 1401 رد شده اید به احتمال بالا

 286. سعید محمدی
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۴

  سلام ببخشید سابقه بسيج در معدل دیپلم کمک میکند

  • abbasi
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام وقت بخیر
   سابقه بسیج در معدل دیپلم تاثیری ندارد .
   برای استخدام سپاه پاسداران نیاز است .

 287. جواد عسگری مهدی آبادی
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

  بسیارخوب

 288. www.amir.harsini@gmail.com
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۱

  سلام وقتتون بخیر من متولد 83 هستم از بچگی علاقه داشتم که به سپاه خدمت کنم حتی در بچگی در بعضی ارگان های بسیج فعالیت داشتم رشته ی تحصیلیم انسانی هستش قدم 170 به بالا هست و سرپرست خانواده هستم میخاستم بدونم که بدون خدمت به سربازی میشود که وارد سپاه بشم

  • bagheri
   ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

   با سلام در دفترچه ثبت نامی استخدام سپاه پاسداران 1401 نباید غیبت داشته باشید

 289. ناشناس
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۲

  سلام وقت بخیرمن ۱۷سالمه رشته ام کاردانش هستش معدل ام هم ۱۴ قدم۱۶۵ هستش اما هنوز دیپلم ندارم مدرک تحصیلی بگیرم میشه استخدام سپاه شد یاعلی

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

   سلام برای استخدام در سپاه پاسداران حداقل مدرک لازم دیپلم میباشد و سن حداقل 18 سال

 290. Zahra
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

  سلام من ۲۴ سالمه و لیسانس میکروبیولوژی از دانشگاه ازاد امام خمینی دارم چطور میتونم بااین مدرک وارد سپاه بشم ؟

  • fathollahi
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

   سلام استخدام در سپاه بصورت حضور یاز دفتر گزینش شهرتون انجام میشود

   • zahra
    ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

    سلام من ٢٣ سالمه رشته میکربیولوژی دارم
    ازدانشگاه ازاد همدان
    سابقه بسیج فعالم زیاده ٨سال
    میتوانم برا استخدامی سپاه بنویسم

    • bahraii
     ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

     سلام وقتتون بخیر.لطفا مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 291. امیر
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

  با سلام خدمت شما افرادی که با مدرک دیپلم استخدام میشوند چه دوره های را پشت سر می‌گذارند و معمولاً در محل سکونتشان مشغول کار مشوند یا خیر

  • fathollahi
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

   سلام تمامی شرایط پذیرش در سپاه پاسداران بصورت حضوری از دفتر گزینش سپاه شهرتون بهتون اعلام میشه

 292. علی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

  سلام. من رشته م مهندسی کامپیوتر هست ولی دانشگاه فنی حرفه ای درس میخونم. چطوری میتونم در این ارگان استخدام بشم؟ یا از طریق دانشگاه امام حسین؟
  میخواستم ادامه تحصیلم در این دانشگاه باشه

  • heydari
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۸

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط شما دقیق تر بررسی بشه تا بتوانیم شما رو بهتر راهنمایی کنیم

 293. مرتضی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

  سلام با مدرک دیپلم تولید چند رسانه (زیر شاخه ی کامپیوتر) هنرستان کاردانش میشه استخدام سپاه قدس جز نیرو های نظامی شد؟

  • heydari
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط شما به صورت دقیق تر بررسی بشه

 294. محمدمحمدی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام
  من طلبه سطح 3 هستم. رشته فلسفه و کلام اسلامی
  شرایط استخدامی در عقیدتی سپاه. شامل بنده هم میشود یا خیر؟
  ممنون

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

   سلام وقت بخیر . شرایط استخدام سپاه پاسداران داشتن صلاحیت های عمومی و اختصاصی می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 295. علی
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

  با سلام من لیسانس نقشه کشی صنعتی دارم با معدل ۱۵ قدم ۱۶۵ هستش و ۲۶ سالمه سابقه بسیج دارم میتونم بعنوان کارمند پیمانی استخدام سپاه شم برای افسری چی میتونم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

   سلام وقت بخیر . برای افسری نمی توانید ولی غیر از افسری مجازید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 296. محمود
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

  سلام ببخشید طلاب سطح دو بامعدل 14/۶۰متولد۱۳۷۳میتونه استخدام بشه

  • bagheri
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

   با سلانم در حین خدمت نمیتواندی استخدام سپاه پاسداران 1401 انجام دهید

 297. محمود
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

  سلام ببخشید طلاب سطح دوم(لیسانس)تولد ۱۳۷۳ متونه استخدام بشه در حین خدمت

  • alizadeh
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۷

   سلام وقت بخیر . نخیر بعد از پایان خدمت می توانید

 298. عابد
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  میشه هم تو ازمون دانشگاه افسری ثبت نام کرد هم درجه داری؟

  • bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

   با سلام تویک تایم افسری ودرجه داری نیست معمولا

   • عابد
    ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۱

    منظورم اینه که من درجه داری ثبت نام کردم بعد به من گفتن بیا ازمون افسری بده.الان میخوام بدونم ازمون رو رد بشم درجه داریمم کنسل میشه؟

    • bagheri
     ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

     با سلام خیر استخدامسپاه پاسداران 1401 لغو نمیشود

 299. محمدرضا
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

  سلام دانشجو هستم ۲۱ سالم مدرک دیپلم با معدل ۱۷ دارم خانواده ایثارگر هم هستم میشه استخدام سپاه شرکت کنم؟؟؟؟

  • alizadeh
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

   سلام وقت بخیر بله مجاز می باشید برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات موجود در سایت موسسه مطالعه شود.

 300. بی نام
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام خسته نباشید بنده ۱۹ سالمه پدرم بازنشسته وزارت دفاع هست خودم هم سابقه عضویت بسیج دارم معدله دیپلم هم ۱۵/۶۴ است فقط در ۱۲یا۱۳ سالگی روی دستم زخم ایجاد کردم لیزر کردم ولی جاش مونده می میتونم استخدام بشم؟

  • alizadeh
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

   سلام وقت بخیر بستگی به مصاحبه و ارگان مد نظرتون برای استخدام داره برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات موجود در سایت موسسه مطالعه شود.

 301. حسین
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸

  زمان وتاریخ ثبت نام گفته نشده از چندمه؟

  • ekhlasi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام وقت بخیر دوست عزیز هنوز اطلاعیه ای درباره استخدام سپاه منتشر نشده است

 302. محمدرضا
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۸

  سلام معدل۱۳ هست پدرمون ایثارگری داشته باشه بازم شرایط قبولی رو نداریم برای درجه داری

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

   سلام برای استخدام سپاه باید بصورت حضوری به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

 303. محمدرضا
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۳

  اگه معدل ۱۳ باشه پدرت ایثارگر باشه قبول نیست

 304. محمدرضا
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۷

  اگه معدل ۱۳ باشه پدرت ایثار گر باشه قبول نیست

 305. یاعلی
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

  سلام من 27سالمه ولیسانس الهیات گرایش فقه وحقوق دارم قدمم158هست میتونم شرکت کنم؟

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

   با سلام وقت بخیر حداقل قد برای آقایان 170 هست

 306. محمدرضا
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

  سلام بند ۲۴ سال سن بامدرک دیپلم الکترو تکنیک معدل ۱۳ با معافیت کفالت آیا شرایط درجه دار سپا رو دارم

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

   با سلام وقت بخیر حداقل معدل قبولی 14 میباشد

 307. نرگس
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  سلام من ۱۹ سالمه و دیپلم ادبیات دارم آیا میتونم در سپاه استخدام بشم‌ چندتا دندان هام پر شده مشکلی پیش میاد؟

  • bahraii
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر لطفا مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 308. Yas
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

  سلام من 18 سالمه کنکوریم سهمیه پنج درصد ایثارگران دارم پدرم هم بازنشسته سپاه هست آیا میتونم برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه سپاه بشم ؟؟؟؟؟؟؟

  • bagheri
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

   با سلامشما میتوانید استخدام سپاه پاسداران 1401 از روش های مختلفی وارد شوید

 309. امید
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۱

  باسلام و احترام .بنده متولد ۱۳۷۳ هستم و رشته مهندسی مکانیک تحصیل کردم .مدرک کارشناسیم غیر انتفاعی هست و الان دانشجوی ارشد دانشگاه ملی هستم فقط ارائه پایان نامه ام مانده.سال ۹۳ عمل آپاندیست داشتم .به نظرتون با مدرک غیر انتفاعی و عمل اپاندیستم میتونم جذب سپاه پاسداران شم و خدمت کنم؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۱

   سلام وقت بخیر .پس از معاینه در روز مصاحبه استخدامی مشخص میشود.برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 310. افشار
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام من خانمی ۲۰ساله با164سانتی متر قد،وزن75کیلو گرم و مدرک تحصیلی دیپلم تجربی هستم
  یک عموی شهید و یک عموی جانباز همچنین یک دایی که پاسدار هستن دارم
  آیا شرایط استخدام رو دارم؟!
  اگر بله چطوری باید اقدام کنم؟!

  • mansuri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر شرایط استخدام در چه ارگانی مد نظر هست جهت کسب اطلاعات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 311. امید
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

  باسلام و احترام
  من متولد مهر ۱۳۷۳ هستم و هنوز ۲۸ سالم نشده مدرک کارشناسیم رو غیر انتفاعی با معدل ۱۸ و الان هم دانشجوی ترم اخر ارشد دانشگاه ملی هستم و فقط پایان نامه ام مانده و معدل ارشدم ۱۶ هست.رشته مهندسی مکانیک ام.سال ۹۳ عمل آپاندیست داشتم .در صورت امکان راهنماییم کنید آیا میتونم جذب سپاه پاسدان شم؟

  • mansuri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام بله مشکلی ندارد میتوانید در خصوص جذب اقدام بفرمایید

 312. میثم ثابتی
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام خسته نباشید
  من ۴۰ ساله هستم و ساکن کرج خواستم بپرسم استخدام برای راننده پایه ۲ دارید یا خیر

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

   سلام وقت بخیر .از سایت های استخدامی پیگیری کنید

 313. حسین احمدی
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۶

  سلام وقت بخیرمن پسرعموم درتحقیقات برای استخدام سپاه ردشده بایدچیکارکنیم لطفامن راراهنمایی کنیدباتشکر

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۴

   سلام وقت بخیر .درباره استخدامی سپاه مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 314. میلاد
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

  سلام هرکس استخدام بشه باید به سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهر خود مراجعه کند و بعد نامه میزنن گزینش استان شهر خود وقت بسیجی میتواند استخدام شود

 315. Ali
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام من علی هستم ۱۶ سالمه پایه دهم رشته انسانی ساکن همدان ایا می تونم استخدام سپاه شوم

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

   سلام وقت بخیر شرایط استخدامی سپاه سن بالای 18 تا 40 هست برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 316. کامبیز
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

  سلام عرض ادب من چهار کارشناسی و ۴ ارشد و بک دکتری دارم از خانواده نیروهای مسلحم و البته بسیجی فعالم حدود ۱۰ سال ایا امکان استخدام برای من که ۴۲ سال دارم هست؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

   سلام وقت بخیر به سایت های استخدامی رجوع فرمایید

 317. ایمان
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام خسته نباشید
  من ۲۳ سالمه لیسانس حقوق دارم یکسال فعال بیسج دارم یکسال در گردان امنیتی بسیج فعالیت دارم
  وزن۹۰ قد ۱۸۲ بدنم رو فرمه قهرمانی هم دارم
  شرایط استخدام برای دانشگاه اماحسین رو دارم یا ن
  یا با لیسانس استخدام میکنن یا ن
  ممنون از سایت خوبتون

  • bahraii
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 318. sadra
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

  سلام
  ببخشید طلاب سطح یک هم میتوانند برای استخدام اقدام کنند؟؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

   سلام وقت بخیر بله شامل گزینش میشوید
   برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 319. فرشید
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام من متولد ۱۳۶۶ هستم و سیکل دارم آیا میتونم برای خدمتم استخدام بشم

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

   سلام استخدام در سپاه از مدرک دیپلم تا دکتری امکانش هست ولی اگر سهمیه خاصی داشته باشید باید به دفتر گزینش مراجعه کنید

 320. ابوالفضل
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

  سلام وقت بخیر
  ببخشید با رشته فنی حرفه‌ای تاسیسات می توان رفت سپاه
  کارت فعال هم دارم؟؟؟

  • abbasi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقت بخیر
   میتوانید مقاله های مربوط به استخدام سپاه پاسداران را داخل سایت ما مطالعه کنید .

 321. رضا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام وقت بخیر ببخشید افرادی که با مدرک دیپلم وارد سپاه می‌شوند معمولاً چه کار های به هشون محول مشود

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

   سلام وقت بخیر ، سلام لطفا مقاله داخل سایت را مطالعه بفرمایید.

 322. امیر
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

  سلام وقت بخیر
  کسانی که با مدرک دیپلم استخدام میشوند بعد میتوانند ادامه تحصیل بدهند؟

  • bagheri
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   با سلام برای استخدام سپاه پاسداران 1401 باید از فرمانده خود اجازه بگیرید

  • yganhhsynynzhad@gmail.com
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام من 18 سالمه کنکوریم سهمیه پنج درصد ایثارگران دارم پدرم هم بازنشسته سپاه هست آیا میتونم برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه سپاه بشم ؟؟؟؟؟؟؟

   • bagheri
    ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

    با سلام برای استخدام سپاه پاسداران 1401 به صورت افسری امکان قبولی دارید برای راهنمایی با مرکز تماس بگیرید

 323. مسعود نماياني
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۷

  سلام من تازه ۲۸ سالم شده و ۱۰ سال بسیجی فعال دارم.
  قهرمان رشته های رزمی و بدنسازی هستم.
  فوق لیسانس تربین بدنی دارم با معدل ۱۷.
  میخواستم بدونم میتونم استخدام سپاه بشم؟

  • ranjbar
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام وقت بخیر . بستگی دارد که استخدام درجه داری را بخواهید یا استخدام افسری . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 324. مهسا جوادیان
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام وقت بخیر
  من دانشجو هستم و سال دوممه. میخواستم بدونم میتونم تو سپاه استخدام بشم یا حتما باید درسم تموم بشه؟

  • bahraii
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام وقتتون بخیر مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 325. سام
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

  سلام خسته نباشید
  من ۲۲ سالمه دو ترم دیگه لیسانس حقوق میگیرم فعال بسیج دارم جزء گردان امنیتی امام علی هم هستم قد ۱۸۳وزنم ۸۸ قهرمانی وش هم دا م کمربند بنفشم
  خواستم بینم در هنگام تحصیل هم میشه استخدام افسری شم ؟
  ممنون میشم جواب بدیت

 326. اسما
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۳

  سلام .وقتتون بخیر باشه .بنده کارشناس پرستاری با ۶ سال سابقه ی کار در اداره ستاد شبکه بهداشت دارم . ایا شرایط استخدام رو دارم ؟ به صورت اداری؟؟

  • bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۸

   با سلام برای استخدامی سپاه پاسداران 1401د به صورتد مدرک تحصیلی امکان ثبت نام است ولی باید در اگهی استخدام در لیست رشته ای مورد نظر باشد

 327. رسول
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

  سلام بنده بیماری هموفیلی دارم شرایط استخدام دارم یا نه

  • haghipor
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت بخیر
   احتمال رد شدن شما در تست های پزشکی بالا است

   • سام
    ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

    سلام خسته نباشی
    من ۲۲ سالمه و دو ترم دیگه لیسانس حقوق میگیرم و فعالی بسیج دارم و جزء گردان امنیتی امام علی هم هستم خواستم بینم در هین تحصیل شرایط استخدام برای افسری رو دارم یا ن
    قدم ۱۸۳
    وزن ۸۸
    قهرمانی وشو هم دارم
    ممنون میشم پاسخ بدیت

    • haghipor
     ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

     سلام وقت بخیر
     بعد از قبولی در دانشگاه های افسری باید از مقاطع دیگر انصراف دهید

 328. مقدم
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

  چرا نمیشه برادر؟ سنم ۳۶ سال و مدرک تحصیلی هم که دیپلمه. کارمندی یا پیمانی نمیشه؟

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام
   برای استخدام در سپاه بستگی به رزمه شما وجذب اون ارگان میباشد

 329. مقدم
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

  سلام وقت بخیر
  متولد ۶۵ دیپلم کامپیوتر بسیج فعال دارم. ایاشرایط خدمت به نظام و ولایت در سپاه رو دارم ؟

  • karimi
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام خیر

   • مقدم
    ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

    چرا نمیشه برادر. سنم که کمتر از ۴۰ و مدرک تحصیلی هم که دارم. مشکل کجاس؟ کارمندی یا پیمانی که میشه.

   • مقدم
    ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

    چرا خیر؟ شرایط سن و تحصیلی رو دارم.

 330. احمدی
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

  سلام وقت بخیر
  بنده متولد ۶۵ دارای دیپلم کامپیوتر با معدل ۱۳ هستم. بسیج فعال دارم. میخاستم بدونم شرایط سنی و تحصیلی را دارم؟ و اینکه کدوم بخش از سپاه میتونم خدمت کنم؟

  • karimi
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام خیر

 331. محمدرضا قیاسی
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

  بسم رب الشهداء و الصدیقین _ با سلام و صلوات به روح بلند مرتبه و پرفتوح شهدای گرانقدر از صدر اسلام تا کنون و با عرض سلام و ادب و ارادت و تندرستی به محضر فرماندهی محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان اصفهان و اما بعد : اینجانب جوانی 33 ساله والبته در آستانه 34 سالگی و اهل شهرستان نهاوند از توابع استان همدان و با مدرک دیپلم و متأسفانه با مدرک معافیت پزشکی هستم که در سال 1387 از خدمت سربازی معاف شدم که به شدت از این امر پشیمان و شرمسار هستم و در این چند سال با کارگری و کار کردن در نزد پدرم عمر و جوانیم را بر باد فنا دادم و هم اکنون هم 10 سال می باشد که سابقه بیمه تأمین اجتماعی دارم اما بنا بر علاقه وافری که به نظام مقدس جمهوری اسلامی دارم حالا یا در رأس ارتش جمهوری اسلامی و یادر رأس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دوست دارم این چند صباحی که از عمرم را باقی مانده در لباس مقدس نظام به پایان برسانم و در این نظام مقدس و در لباس پاسداری سربازی کوچک در رکاب جنابتان باشم و یکی از خدمتگزاران صدیق به ملت و مملکت ایران اسلامی البته اگر لیاقت داشته باشم و این بنده سراپا تقصیر خدا را لایق این پاسداری بدانید نمی‌خواهم شعار بدهم اما همین قدر می گویم که بر من ننگ است که ذکر گوی حسین علیه السلام باشم و به رهسپاری عشق حسین علیه السلام نرسم ، ای فرمانده عزیز در رأس سپاه پاسداران استان اصفهان اینجانب تخصص و حرفه خاصی ندارم اما دوست دارم که در زمینه تدارکات و یا آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشغول به فعالیت بشوم البته بنده از طریق ستاد سپاه پاسداران شهرستان نهاوند اقدام نمودم اما با درخواست اینجانب مؤافقت ننمودند و بنده تا کنون دو مرتبه پرونده بسیجی تشکیل داده ام و چند جلسه هم در جلسات بسیج حضور پیدا کردم اما به دلیل ناامید بودنم از پیوستن به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متأسفانه سابقه بسیجی ام را رها کردم و تا گرفتن برگ سبز بسیجی پیش نرفتم و لازم به ذکر است به حضور مبارک جنابعالی برسانم که اینجانب که یک شخص عادی می‌باشم و شخصیت مهمی هم نیستم در پی پیروزی های اخیر حاج قاسم سلیمانی عزیز و همچنین پیروزی های سپاه اسلام بر کفار و منافقین ( داعش خبیث ) به رسم ادب لوح سپاسی آماده نمودم و به همراه یک نامه که از شرح و حال خودم برای حاج قاسم سلیمانی نوشته بودم از طریق چندین نفر برای آن بزرگوار فرستادم تا بلکه بتوانم و لیاقت داشته باشم جوابی دریافت نمایم ولی متأسفانه لیاقت نداشتم که جوابی از آن بزرگوار بگیرم تا آنکه خبر شهادت حاج قاسم رضوان الله تعالی علیه را شنیدم که خوشا به سعادتش که اجر جهادش را دریافت نمود و به کاروان عشق حسین علیه السلام پیوست الاایحال بر خود واجب دانستم در طی این نامه شرح و حالم را به محضر جنابتان توضیح دهم و بگویم از اینکه برای شما نامه ای نوشتم و فرستادم دلیل بر این دارم که نسبت به علاقه عجیبی که به سپاه پاسداران و نظام مقدس جمهوری اسلامی دارم و البته دوست دارم که چند صباحی زندگی کردن در اصفهان و در کنار زیبایی هایش را تجربه کنم و البته با کسب اجازه از شما فرماندهی محترم که می‌خواهم پاسداری کوچک در رکاب جنابتان باشم و به دلیل نداشتن سابقه بسیجی و معافیتم از خدمت سربازی حاضرم یکسال بدون حقوق در رأس ستاد شما فعالیت بنمایم و شما نیز این یکسال فعالیت بدون حقوق را بعنوان سابقه ی بسیجی در پرونده اینجانب درج بنمایید و بعد از این یکسال فعالیت بدون مزد این اجازه را به این حقیر بدهید تا الباقی عمر بر باد رفته ام را در رأس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و در کنار شما فرمانده عزیز به پایان برسانم و البته خدمتگزاری باشم برای ملت و مملکت ایران اسلامی و باشد که ان شاءالله تعالی لیاقت داشته باشم و بتوانم به شکرانه نعمات الهی جان ناقابل و بی ارزشم را فدایی اسلام و مسلمین و مملکت ایران اسلامی بنمایم چرا که می گویند عاقبت و سرنوشت یاران خمینی چیزی جز شهادت نیست پس ای فرمانده عزیز با آن چشمان مبارک نظری بر حال زار این جوان‌ دل شکسته و از همه جا رانده بنما باشد که حال و هوای این دل ما نیز با شنیدن خبری خوش از طرف شما به حالی خوب و عالی و دگرگون مبدل شود اینجانب با توکل بر خداوند سبحان و رحیم و با استعانت بر خون پاک همه شهدای گرانقدر از صدر اسلام تا کنون این نامه و این شرح و حالم را به محضر مبارک جنابعالی فرستادم و البته این را هم میدانم که با این شرایط نامناسب من و شرایط سخت استخدامی سپاه پاسداران و پیوستن به این مجموعه بزرگ برای من غیر ممکن و محال است اما با وجود این تفاسیر از شما فرماندهی محترم عاجزانه تقاضامندم چنانچه برایتان مقدور می باشد همکاری های لازم را با اینجانب به عمل بیاورید تا من نیز عضو کوچکی در رأس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمتگزار خلق خدا در این کره خاکی باشم و چنانچه این امر غیرممکن است و این حقیر سراپا تقصیر را لایق این پاسداری و این سربازی نمی‌دانید خواهشمندم مرا بی پاسخ نگذارید و حتی الأمکان با یک تماس و یا اینکه با فرستادن یک پیام ما را خوشحال و امیدوار بنماید و امیدوارم که این سخنان و این اعتقادات و دلبستگی هایم برای شما فرماندهی محترم تمسخر آمیز نباشد و ذره ای نسبت به گفته هایم شک نکنید و مرا لایق پاسخگویی بدانید تا این آرزوی بزرگ و مهم را همچون آرزوهای دیگرم با حسرت به گور سیاه نبرم و البته بنده را به دلیل زیاده گویی و سخنان بیهوده ام حلال بفرمایید در پایان برای شما فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان اصفهان از خداوند سبحان بهترین ها را برایتان آرزومندم و امیدوارم که حضرت حق تعالی یک در دنیا و صد در آخرت به شما بزرگوار عنایت بفرماید پیروز و پاینده و استوار و عاقبت به خیر باشید ان شاءالله تعالی _ ارادتمندتان بنده سراپا تقصیر خدا : محمدرضا قیاسی _ شماره همراه 09908127153 و من الله التوفیق

  • خلیل راضی
   ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۷

   با عرض سلام بنده متولد مهر ۱۳۴۲ بازنشسته استانداری ایلام در عملیات های دفاع مقدس شرکت داشته ام اکنون داوطلب افتخاری اعزام به فلسطین و آرزوی آزادی ملت مسلمان فلسطین و مسجد الاقصی و آرزوی نابودی هرچه سریعتر صهیونیزم و محو اسراعیل غاصب درجغرافیای جهان آرزومندم چنانچه برادران عزیز سپاهی موافقت میفرمایند از چگونگی بنده را مطلع فرمایند با آرزوی پیروزی اسلام و موفقیت شما برادران عزیز – والسلام علیکم و رحمة الله

   • karimi
    ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 332. علی
  ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  کسی که لکنت زبان داشته باشه رد میشه؟

  • bahraii
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقت بخیر .با توجه به قوانین استخدام سپاه پاسداران 1401 بله

 333. ادریس
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

  سلام هروقت استان برای جذب سپاه میریم میگه از منطقه خودتون پیگیر باشید
  اینجا که میاییم میگه جذب نداریم
  خودمون موندیم چکار کنیم
  میشه بهم راهنمایی کنید

  • mohammadi
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام سپاه پیگیر فراخوان ها و اطلاعیه های منتشر شده از این یگان به صورت حضوری از پایگاه های بسیج و مراکز گزینش باشید.

 334. امیر
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

  سلام
  سه تا سوال دارم
  یک: سپاه از هر سه رشته نظری پذیرش داره یا نه؟
  دو: اگه من کلاس دهم تجربی خونده باشم یازدهم تغییر رشته داده باشم و رفته باشم انسانی مشکلی داره یا نه؟
  سه: سپاه فقط از گزینش جذب داره یا از کنکور سراسری هم میشه وارد شد

  • haghipor
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام وقت بخیر
   سپاه پاسداران از رشته های نظری در شرایط مختلف از جمله با کنکور و بدون کنکور استخدام دارد.
   در صورت تغییر رشته برای این مقطع مشکلی برای شما پیش نمی آید و مدرک دیپلم شما ملاک است.

 335. سجاد
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

  سلام من امسال دیپلم میگیرم رشته الکتروتکنیک فنی حرفه ای آیا میتونم استخدام سپاه بشم بااین مدرک

  • mohammadi
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت به خیر
   برای ورود به سپاه از دو طریق درجه داری و یا دانشگاه امکان پذیر است.برای ورود به دانشکده افسری فقط از بین داوطلبان رشته های نظری پذیرش انجام می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 336. فاتح
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام من 26 سالمه
  خدمتم تو سپاهه یه ماه مونده تموم بشه
  4 سال فعال و کارت سبز
  دوسال حکم شورای پایگاه دارم
  و تو خود سپاه حکم فعال قرآنی
  اما لیسانسم پیام نوره احتمال داره جذب کنن

  • abbasi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام سپاه پاسداران میتوانید مقاله های داخل سایت مارا مطالعه کنید .

 337. میثم
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

  با سلام.
  با مدرک لیسانس جغرافیا که واسه دانشگاه پیام نور هست میشه در سپاه استخدام شد؟
  با سن 27 و قد 166؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  • haghipor
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط دیگری همچون شرایط سنی شما بررسی شود به طور کلی برای درجه داری میتوانید اقدام کنید
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله سایت را مطالعه کنید

  • پیمان گل محمدی
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام من ۲۰ سن دارم مدرک تحصیلم دیپلم رشته کامپیوترم
   و از رسته سپاه خیلی علاقه دارم برای درجه داری همانجا راهنماییم کنید باتشکر

   • haghipor
    ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

    سلام وقت بخیر
    شما میتوانید برای درجه داری سپاه پاسداران اقدام کنید
    برای اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 338. ناشناس
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۳

  سلام با مدرک دیپلم برای افسری هم میشه ثبت نام کرد یا فقط برای درجه داری لطفا همینجا راهنماییم کنید…

  • fattahi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام وقت بخیر
   بله در صورتی که دیپلم شاخه های نظری را داشته باشید میتوانید برای افسری سپاه هم اقدام نمایید .

 339. ابراهیم کروژدهی
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

  سلام جزوه خانواده ایثارگران و جانبازان می‌باشم وسیزده سال سابقه شغلی در قرارگاه خاتم وبیمه دارم میتوانم استخدام رسمی شوم

  • aghazade
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام
   برای استخدام سپاه پاسداران نیازه شما از طریق مراجعه حضوری اقدام کنید

 340. فراز
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۶

  سلام،فوق دیپلم دارم معدل 15 30ساله پدرم ایثارگری داره شرایط استخدام و دارم و چطور می تونم

  • bagheri
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۲

   سلام وقت بخیر شما شرایط افسری و درجه داری را ندارید شرایط کارمندی و مدرک تحصیلی را دارید برای راهنمایی بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 341. بنده سراپا تقصیرم ولی عاشق شهادت
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  اعوذ بدفع ا… و بمنع ا… و برسول ا… ( ص ) من شر ما خلق و برء و ذرء
  ا . . . م عجل لولیک الفرج و توفیق الشهادت فی سبیلک
  سلام و درود خداوند متعال بر حضرت محمد ( ص ) و آل حضرت محمد ( ص )
  سلام علیکم و رحمة ا… و برکاته
  خدا قوت
  برای استخدام در سپاه پاسداران علل خصوص نقسا یا صابرین یا یکی از ارگان های نظامی و یا ادارات دولتی شرایط جذب و حداکثر سن چقدره ؟
  یکی از دوستان عضو بسیج در گردان های حضرت امام حسین ( ع ) و عاشورا بوده و با ۳۶ سال سن سرباز نمونه سپاه با لوح تقدیر و خانواده ایثارگر ؛ جانباز و نظامی ؛ دانشگاه رو رها نموده و الان دیپلم محسوب میشه سال ها پیش خیلی دوست داشته واجا جذب بشه اما عاشق جو اسلامی و شهادت طلبی حاکم در سپاه پاسداران شده برای جذب کجا باید مراجعه داشته باشه چند سال پیش ه . م سپاه و ن . ا سپاه گفتن فقط راننده کامیون و پایه یک باید داشته باشه ا . س هم گفتن با معرف و غیره ؛ پارسال ن . ا سپاه گفتن فقط مراکز رفاهی سپاه برای مثال ظرف شور یا نظافت چی و غیره در رستوران و غیره
  آیا شرایط جذب برای این فرد در یکی از نهادهای سپاه یا ناجا یا نیروهای ویژه ارتش یا ادارات دولتی به هر شکل برای مثال کارمندی و خرید خدمتی یا پیمانی وجود داره که کارش صبح تا ظهر باشه و در رسته اداری یا گردان باشه و کارهای خدماتی و باغبونی و غیره نباشه یا خیر
  لطفاً پاسخ دهید و سوأل بنده رو منتشر نمائید البته میدانم که هرگز منتشر نمینمائید
  جهت تعجیل در ظهور و قیام حضرت ولیعصر ( ع – عج ) استدعا دارم ۱۱۰ صلوات قرائت فرمائید
  التماس دعا

 342. رضا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام خسته نباشید بنده تمام شرایط پذیرش را دارا هستم همراه با معرف فقط یک نکته مهم وجود دارد اونم دو تا از دندان هایم خراب هستند آیا در معاینات پزشکی مشکلی پیش میاید

  • heydari
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام وقت بخیر
   شما شانس قبولی کمی برای پذیرش در سپاه پاسداران دارین

 343. سید هادی قریشی
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۰

  سلام
  من ۲۶ سالمه و لیسانس علوم ساسی از دانشگاه تهران رو دارم میخواستم بدونم میتونم عضو سپاه بشم و اینکه موقع عضویت چه درجه‌ای بهم میدن؟

  • heydari
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقت بخیر
   منتظر فراخوان سپاه باشید تا اطلاعیه ها در این باره منتشر شود

 344. حسن
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۳

  سلام عضو یابی سپاه چگونه انجام می‌گیرد

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام سپاه پاسداران با مشاوران کتماس بگیرید .

 345. حمزه یاراحمدی
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام وقت بخیر من دیپلم فنی دارم خودمم خدمتم سپاه بوده خیلی تلاش کردم توسپاه باشم به دلیل شرایط سنی نتونستم تروخدا کمکم کنیم بسیج فعالم هستم سابقه بسیج دارم به کجا مراجعه کنم بتونم ثبت نام کنم متولد1372دارای کارت پایان خدمت ومدرک کامپوتر

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

   سلام استخدام سپاه از طریق گزینش نیروی انسانی میباشد که باید بصورت حضوری مراجعه کنید

 346. علیرضا
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام … وقت بخیر
  میخواستم بدونم برای درجه داری سپاه
  دوره تکمیلی بسیجی لازمه یا فقط کارت فعال باشه کفایت میکنه

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۰

   کارت بسیج بریا شما امتیاز میباشد

 347. مهدی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام.من ۱۹ سال سن دارم. دیپلم رشته علوم انسانی با معدل ۱۵ دارم. سابقه فعالیت در گردان و بسیج و کارت فعال بسیج دارم. ایا میتوانم استخدام سپاه افسر محصلی بشوم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

   بله اگر شرایط عمومی و اختصاصی را داشته باشید میتوانید ثبت نام کنید بریا راهنمایی جامع با مرکز تماس بگیرید

 348. مهدی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام.من ۱۹ سال سن دارم. دیپلم رشته انسانی با معدل ۱۵ دارم ایا میتوانم استخدام سپاه افسر محصلی بشوم

 349. مهدی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام. من ۱۹ سال سن دارم. دیپلم رشته علوم انسانی با معدل 15 دارم ایا میتوانم افسری استخدام شوم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   بله اگر شرایط عمومی و اختصاصی را داشته باشید میتوانید در افسری ثبت نام کنید برای راهنمایی با مرکز تماس بگیرید

 350. رضا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام من قدم 196 است ایا برای ثبت نام به مشکل میخورم یا این محدودیت قدی که گذاشتن تاثیر خاصی نداره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام بله

   • سلام استخدام سپاه داریم اگر داریم من استخدام کنید ممنون مدارک دیپلم با تشکر از شما شماره تلفن همراه اون ۰۹۱۴۶۳۱۶۴۹۹
    ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۶

    داره یانه

    • مشاور کریمی
     ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 351. رضا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام این که نوشته قد حداکثر 190 اگر بالاتر از این باشه واقعا رد میکنن یا همینجوری نوشته؟

  • haghipor
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت بخیر
   طبق آخرین اطلاعیه قد بالای 190 سانت در گزینش رد میشوند

 352. گمنام
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام،من ۱۶ سالمه و در حال رفتن به ۱۷ سالگی،دهم انسانی، شرایط استخدام تو سپاه برا من دقیقا چه شکلیه و کجاها میتونم مشغول بشم ؟ و محدود به یه مدت کوتاه میشه و بعد از اون در میام؟

  • mohammadi
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت به خیر
   استخدام سپاه برای دیپلمه های درجه داری به مدت 5 سال است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • گمنام
    ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۳

    نگرفتم دقیق،یعنی چطور دقیقا؟

    • mohammadi
     ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

     سلام وقت به خیر
     استخدام سپاه پاسداران از حداقل 16 تا حداکثر 40 سال بر اساس فراخوان های اعلام شده انجام می شود.

 353. امیر
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

  سلام بنده 18ساله هستم یک نفر از آشنایان که سرهنگ هم هستند گفتند اگر بخواهی می توانم معرفیت کنم میخواستم بدون ای شناسی وجود دارد برای پذیرش

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام وقت بخیر . استخدام سپاه پاسداران بنابه داشتن مدارک بسیج و گزینش حضوری میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 354. مهدی رونقی
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۱

  سلام ببخشید کسی که لیسانس تربیت بدنی داره میتونه استخدام سپاه بشه کارت سبز و کارت فعال موجوده

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام
   نیازه حضوری مراجعه کنید در صورت بررسی شرایط شما ودر صورت نیاز جذب میشوید

 355. مهدی سلطانی
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام،وقت بخیر.من ۲۷ سال سن دارم، مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رشته تجربی با معدل ۱۵ رو دارم.قدم ۱۹۳ سانتی متر و کارت پایان خدمت هم دارم.یه ترک تو مچ پام داشتم که عمل کردم و الان مشکلی ندارم.میخواستم بدونم با این شرایط توگزینش سپاه قبول میشم.ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام شرط سنی پذیرش سپاه تا 40 سال است اما برای ورود اگر یک معرف داشته باشید شانس پذیرشتان بیشتر میشود .

 356. امیرحسین
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۰

  به نام خدا با سلام من ۲۰ سالمه سابقه بسیج دارم و با معدل ۱۹.۸۶ دیپلم مکانیک کار و دانش دارم همچنین سابقه شرکت در المپیاد مکانیک را دارم و دارای مقام پنجم کشوری دو و میدانی در رشته دو ۱۰۰ متر را دارا میباشم آیا میتوانم در آزمون دانشکده افسری شرکت کنم و استخدام بشوم با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام وقت بخیر
   با توجه نوع دیپلم تون برای درجه داری میتونید اقدام کنید

   • ببخشید نوشته بودین ۵ سال سکونت در تهران واجبه؟
    ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

    ببخشید نوشته بودین ۵ سال سابقه سکونت در تهران واجبه؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

     سلام اگر بومی شهر تهران باشید برای استخدام باید 5 سال سکونت را داشته باشید

 357. علی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

  سلام وقت بخیر
  من قدم 165 هست میتونم ثبت نام کنم یا خیر

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام . استخدام سپاه پاسداران برای آقایان حداقل قد 170cm لازم است

 358. سجاد
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام
  من شناسنامه دارم پدرم اتباع و مادرم ایرانی هستند آیا میتونم ثبت نام انجام بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام داشتن تابعیت ایرانی یکی از شرایط عمومی استخدامی سپاه پاسداران است .

 359. حسین
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام شما گفتید شرایط اصلی را داشته باشید میتونید ببخشید شرایط اصلی چیه تحقیق قبول میشم و دکتر هم مشکل خاصی ندارم فقط پاهام کمی پرانتزی است دو انگشتم از لای زانو هام به زور میگذره

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام اگر فاصله بین پاها کم باشد احتمال اینکه در معاینات پزشکی سپاه پذیرفته شوید وجود دارد.

 360. علی
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

  سلام وقت بخیر …من لیسانس حسابداری دارم اما سربازی معاف شدم (سه برادری)و سنم ۲۸/۵هست ایا میتونم اسمم رو بدم واسه سپاه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام
   بعله میتونید مراجعه حضوری داشته باشید

 361. علی اکبر خسروی
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  جان فدای رهبر جانباز من
  بنده ۱۱ سال در وزارت دفاع هستم
  علاقه شدید به سپاه پاسداران دارم
  راهی پیدا نمیکنم برای استخدام

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام وقت به خیر
   فراخوان استخدام سپاه از طریق پایگاه های بسیج و مرکز گزینش سپاه اعلام می شود.

 362. علی اکبر خسروی
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

  بنده علاقه خاصی به سپاه و کارمند سپاه دارم.. ولی متاسفانه هیچ راهی ندارم.. ۱۱ سال وزارت دفاع کار میکنم.. صنایع دفاع اصفهان.. هیچ گونه مورد اخلاقی ندارم.. هیچ گونه سو پیشینه ندارم.. واقعا انقلابی هستم و انقلابی خواهم ماند… جان فدای رهبر جانباز من…

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت به خیر
   برای استخدامی سپاه از طریق پایگاه های بسیج و یا مرکز گزینش سپاه اقدام نمایید.

 363. علی اکبر خسروی
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  باسلام و عرض ادب و احترام.. وقت بخیر .. کدام سایت ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

   باید بخ صورت حضوری اقدام کنید برای برسی شرایط تماس بگیرید

   • محمد
    ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

    سلام وقت بخیر
    بنده دیپلم کاردانش با معدل 16/5 دارم
    با جانبازی پدرم معاف شدم
    آیا شرایط استخدام را دارم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

     سلام . استخدام سپاه پاسداران تابع شرایط خاصی می باشد و معدل بالا شانس پذیرش را افزایش می دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 364. حسین
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

  سلام من دیپلم معارف اسلامی دارم با معدل 15 و بسیج نرفتم پدرم ایثار گر است 22سالمه ایا میتونم در سپاه استخدام شم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

   بله اگر شرایط اصلی را داشته باشید میتوانید ثبت نام کنید برای معرفی راه های ورود و راهنمایی تخصصی با موسسه تماس بگیرید

 365. حسین
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

  سلام خوبید ببخشید من 22سالمه دیپلم معارف دارم با معدل15.1خدمت سربازی نرفتم در دانشگاه هستم قدم 170 بسیجی نیستم پدرم ایثار گر است و پاهام کمی پرانتزی هستند در حد 4سانت ایا میتونم در سپاه استخدام شم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

   سلام
   خیر شما شرایط ورود به سپاه را ندارید

 366. علی رضا
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام علیکم بند دیپلم علوم معارف اسلامی دارم ایا نیروی دریایی همچین رشته رو جذب میکنه؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

   بله درجه داری میتونید بروید یا کارمندی برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید

 367. محمدحسن
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام وقت بخیر
  من ۳۳ ساله هستم و کارشناسی هوافضا دارم
  برای استخدام سپاه باید کجا برم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷