تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
استخدام سپاه

استخدام سپاه پاسداران 1401 + زمان، شرایط و مراحل گزینش | ایران تحصیل

استخدام سپاه
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سپاه پاسداران اولین بار به دستور امام خمینی (ره ) برای محافظت از مردم ایران تشکیل شده است. این سپاه در همان سال های ابتدایی تاسیس توانست با قدرت در مقابل انواع تهدیدات داخلی و خارجی بایستد و با آن ها مقابله نماید. پس از گذشت چند سال، این سپاه هم چنان با پرجا است و به عنوان اصلی ترین نهاد حفاظت شناخته می شود. افراد برای استخدام در سپاه پاسداران، باید شرایطی را دارا باشند. 

 اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید در این سپاه استخدام شوید، باید تمامی شرایط آن را داشته باشید. علاوه بر سپاه پاسداران، ممکن است که بخواهید دانشگاه امام حسین، نیز استخدام شوید. برای استخدام در این دانشگاه نیز همانند سپاه باید شرایطی را دارا باشید. 

برای آگاهی از تمامی شرایط استخدام سپاه، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله تمامی شرایط عمومی و اختصاصی سپاه پاسداران، شرایط دانشگاه افسری، شرایط استخدام بانوان و کارمندان و …. را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

استخدام سپاه

 

 

سایت ایران تحصیل هیچ وابستگی به سپاه و هیچ ارگان نظامی دیگری نداشته و این مقاله جنبه آموزشی دارد.

 

 

زمان استخدام سپاه در سال 1401

هر ساله شاهد اعلام زمان جذب نیرو در سپاه از طرف این ارگان نظامی آن هم در زمانی محدود هستیم. پیرو اطلاعیه سپاه پاسداران آخرین بار در سال 1399 در بازه زمانی 29 اردیبهشت ماه لغایت 7 خرداد ماه اقدام به جذب نیرو نمود که به احتمال بالا برای سال 1401 نیز جذب خواهد داشت. متقاضیان محترم جهت اطلاع از زمان دقیق جذب می توانند با مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشند و آمادگی های لازم را قبل از شروع زمان استخدام سپاه در دوره های افسری و درجه داری کسب نمایند.

دقت داشته باشید که جذب نیرو در این ارگان مهم نظامی از بین خانم ها و همین طور آقایان محترم انجام می شود و از هر دو جنسیت شاهد پذیرش افراد هستیم. فقط تنها چیزی که مهم است و این افراد باید به آن توجه لازم را داشته باشند اطلاع از شروط به کارگیری نیرو در سپاه و همین طور برخورداری از این شرایط جذب و به کارگیری نیرو در سپاه برای استخدام بانوان در سپاه و همین طور استخدام آقایان در این ارگان مهم نظامی است.

 

 

اطلاعیه مهم:

سپاه می تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل
دارای مدرک تحصیلی پایان دوره ابتدایی می باشند با اخذ تعهد 5 سال خدمت نظامی و یا
سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید. 

 

 

شرایط استخدام سپاه پاسداران 1401

 پیرو قانون 190 اصل مقررات جذب سپاه پاسداران، استخدام افراد در سپاه پاسداران با گزینش افراد واجد شرایط صورت خواهد پذیرفت. در واقع، افراد برای پذیرش در سپاه باید برخی از شرایط عمومی و تخصصی را دارا باشند که آن ها را در ادامه بیان خواهیم کرد.

 

شرایط عمومی استخدام سپاه پاسداران

 • متقاضیان استخدام می بایست به دین اسلام اعتقاد و التزام کافی داشته باشند. اعتقاد به دین اسلام باید به صورت رسمی و قلبی باشد.
 • اعتقاد قلبی و التزام عملی به اصل ولایت فقیه. منظور از این مورد قبول داشتن ولایت فقیه و آگاهی از کلیه احکام دینی است که ممکن است در فرایند استخدام نیز سوالاتی را راجع به احکام از افراد بپرسند.
 • تابعیت و اصلیت متقاضیان فقط باید ایرانی باشد. منظور از این مورد این است که فرد دارای شناسنامه ایرانی بوده و تابعیت کشورهای خارجی را نداشته باشد.
 • هیچ گونه وابستگی ذهنی و عملی به هر یک از گروه ها، احزاب معاند و غیره را نداشته باشد. این مورد هم شامل خود شخص و هم کلیه افراد نزدیک درجه 1 و درجه 2 می شود زیرا اگر در فرایند استخدام متوجه خلاف این موضوع شوند، استخدام منتفی خواهد شد.
 • داشتن عدم سو پیشینه کیفری و حسن شهرت. این مورد نیز بر نداشتن هیچگونه پرونده کیفری اشاره دارد که افراد باید بدون سابقه جزایی و کیفری باشند.
 • داشتن شرایط جسمانی، تخصص و روحیات مرتبط با شاخه و زیرگروه مورد تقاضا. سپاه شاخه های متعددی دارد که بسته به فعالیت در هر شاخه افراد باید توانایی های لازم برای آن زمینه را داشته باشند.
 • سن متقاضیان بین شانزده تا چهل سال باشد. این مورد نیز بسیار مهم است و با سن شناسنامه ای افراد تطبیق داده خواهد شد.
 • عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر، فرد متقاضی نباید هیچگونه اعتیاد به مواد مخدر و حتی سیگار داشته باشد.

 

شرایط عمومی استخدام سپاه پاسداران

 

شرایط اختصاصی استخدام سپاه پاسداران

علاوه بر شرایط عمومی ذکر شده، افراد برای استخدام سپاه پاسداران باید شرایط اختصاصی نیز دارا باشند. برخی از مهم ترین این شرایط، شامل موارد زیر می باشند:

 • افراد باید حداقل 18 و حداکثر 40 سال داشته باشند.
 • تمامی متقاضیان باید در مقطع تحصیلی مورد تایید سازمان به کار گیرنده متقاضی، مدرک داشته باشند.
 • افراد باید در رشته مرتبط با شغل مورد نظر سپاه پاسداران، مدرک معتبری داشته باشند.

 

 

اطلاعیه:

خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده اند به منزله
انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می گردد و در صورتی که قبل از خاتمه تعهد به هر علت از
خدمت مستعفی یا بر کنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد
شد.

 

شرایط استخدام برای کارمندان

استخدام کارمندی در سپاه با شرایطی خاص و به دو صورت امکان پذیر است. یکی از مواردی که شما می توانید در سپاه استخدام شوید، مدرک تحصیلی تان بوده و مورد دوم، چنانچه شما مهارت بالایی در زمینه های مختلف داشته باشید، می توانید با استفاده از این مهارت ها و حداقل سواد به استخدام این ارگان درآیید. فراموش نکنید در این حالت ممکن است شرط معدل برای استخدام در سپاه نیز در نظر گرفته شود.

سپاه پاسداران می تواند برای تامین نیروی مورد نیاز خود، از بین افرادی که دارای مهارت های بسیاری هستند با حداقل سواد و با صرف 5 سال خدمت نظامی و یا 6 سال خدمت کارمندی، پس از اتمام دوره، داوطلبان و متقاضیان را پذیرش نمایند. افرادی که بدین صورت استخدام می شوند پیمانی خواهند بود و تمدید قرارداد و همچنین تجدید قرارداد برای این دسته از افراد، مجاز نخواهد بود.

چنانچه سپاه پاسداران به نیروهایی در رشته های مختلف نیاز داشته باشد، می تواند با استفاده از طول مدت قرارداد و همچنین از بین افرادی که به پذیرش سپاه در آمده و استخدام شده اند، نیروهای مدنظر خود را پذیرش نماید. تمامی مواردی که مربوط به آموزش، ترفیع رتبه و همچنین درجه آنها و تصمیماتی از این قبیل، با استفاده از قوانین و مقررات صورت خواهد پذیرفت.

 

 

شرایط استخدام برای کارمندان

 

شرایط استخدام در دانشگاه امام حسین

همان طور که می دانید دانشگاه امام حسین یک دانشگاه وابسته به سپاه پاسداران است که از طریق کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری، دانشجو جذب می کند. افراد برای جذب در این دانشگاه و استخدام در آن، باید شرایطی را دارا باشند که در ادامه آن ها را به طور مفصل بیان خواهیم کرد. 

شرایط عمومی استخدام در دانشگاه امام حسین

افرادی که می خواهند در دانشگاه امام حسین استخدام شوند، باید تعدادی از شرایط عمومی را دارا باشند. تعدادی از از مهم ترین این شرایط عمومی، شامل موارد زیر می باشند: 

 • تابعیت جمهوری اسلامی یکی از شرایط استخدام در دانشگاه امام حسین است که باید در نظر گرفته شود. برای استخدام در دانشگاه امام حسین این مورد بسیار مهم می باشد.
 • برخورداری از سلامت جسمی و روحی نیز برای استخدام در دانشگاه امام حسین در نظر گرفته می شود. این توانایی ها بسته به سمتی که دریافت خواهید کرد، متفاوت می باشد.
 • داشتن مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم نیز از جمله موارد دیگری است که برای استخدام در این مرکز در نظر گرفته می شود.
 • موفقیت در گزینش سپاه نیز همان مرحله مصاحبه است که باید از آن سربلند بیرون بیایید.

متقاضیان از ابتدای تحصیل در این دانشگاه به عنوان پاسدار محصل شناخته شده و به مدت 1/5 سال دوره های آموزش عمومی پاسداری را در یکی از مراکز آموزشی سپاه می گذرانند. افرادی که در مقطع کاردانی تحصیل کرده اند درجه ستوان سوم را اخذ کرده و افرادی که در مقطع کارشناسی تحصیل کردند درجه ستوان دومی رو اخذ می کنند.

 

 

شرایط عمومی استخدام در دانشگاه امام حسین

 

شرایط اختصاصی استخدام در دانشگاه امام حسین

علاوه بر شرایط عمومی، افراد متقاضی باید شرایط اختصاصی را نیز دارا باشند تا بتوانند در دانشگاه امام حسین استخدام شوند. برخی از مهم ترین این شرایط اختصاصی، شامل موارد زیر می باشند: 

 • داشتن حداقل قد 170 و حداکثر 190 سانتی متر نیز از جمله شروط دیگر استخدام در دانشگاه امام حسین است. به صورت کلی برای استخدام در تمامی ارگان های نظامی شرط قد در نظر گرفته می شود.
 • برای افرادی که در رشته های ریاضی یا تجربی تحصیل کردند معدل شان از 14 کمتر نباشد و اشخاصی که در رشته های انسانی تحصیل کرده اند معدل آنها از 16 کمتر نباشد.
 • افراد متقاضی باید به سپاه تعهد داشته باشند. 
 • مهم ترین شروط اختصاصی استخدام در دانشگاه امام حسین، مجرد بودن افراد است. 

لازم به ذکر است تا بدانید که در این دانشگاه فقط مردان می توانند استخدام شوند. جهت اطلاع از شرایط دیگر استخدام در این دانشگاه، مقاله زیر را مطالعه نمایید. 

 

 

جهت مطالعه مقاله شرایط گزینش دانشگاه افسری امام حسین، بر روی کلیک مربوطه کنید. 

 

 

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان با مردان تا حدودی متفاوت می باشد. برای استخدام زنان در هر یک از مشاغل سپاه بر اساس شرایط همسران و خدمت آنان تعیین خواهد گردید. اما شرایط عمومی استخدام برای خانم ها و آقایان یکسان می باشد. 

 

شرایط عمومی استخدام بانوان در سپاه

شرایط عمومی استخدام شدن بانوان در سپاه، شامل موارد زیر می باشند: 

 • نداشتن عضویت رسمی و غیررسمی در گروه‌ها و و احزاب سیاسی یا جانبداری از آن ها
 • نداشتن ارتباط یا عضویت بیت در گروه ها، فرقه ها، سازمان ها و یا احزاب غیر اسلامی، غیرقانونی و الحادی
 • نداشتن سوء سابقه کیفری آیا محکومیت جزایی به تایید مراجع ذیصلاح
 • نداشتن محکومیت یا محرومیت از از خدمات دولتی و استخدام
 • حداقل معدل دیپلم برای خانم ها 14 می باشد که در صورت دار بودن این معدل خواهند توانست استخدام شود.
 • با توجه به برخی از تغییرات و یا افزوده شدن برخی از سنوات در ارتباط با استخدام سپاه پاسداران برای بانوان، برخی از نمونه هایی که برای این استخدام وجود خواهد داشت، شامل موارد متعددی می باشد.
 • داشتن سلامت جسمی و روحی جهت خدمت در مشاغل مربوطه به تشخیص و تائید پزشک وزارت اطلاعات
 • اعتقاد به دین مبین اسلام ، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران

 

 

شرایط عمومی استخدام بانوان در سپاه

 

شرایط اختصاصی استخدام با دیپلم در سپاه بانوان

بانوان نیز برای استخدام در سپاه باید علاوه بر شرایط عمومی، شرایط اختصاصی را نیز دارا باشند. در غیر این صورت، نمی توانند در سپاه بانوان استخدام شوند. برخی از مهم ترین شرایط اختصاصی استخدام در سپاه بانوان، شامل موارد زیر می باشند: 

 • متقاضیان به لحاظ شرایط جسمانی، لازم است دارای حداقل قد 160 سانتی متر باشند. همچنین با توجه به تحقیقات محلی در رابطه با متقاضیان شرکت کننده برخورداری از شرایط مورد نظر سپاه در این زمینه نیز، از جمله الزامات خواهد بود.
 • جواب و نتیجه تحقیقات محلی که در مورد آن ها صورت می گیرد، بایستی مثبت بوده و مورد تائید مراجع ذی صلاح قرار گیرد.
 • کلیه بانوانی که مدرک آن ها دیپلم و یا بالاتر از دیپلم می باشد، چنانچه واجد شرایط سنی همانند دارا بودن حداقل سن 18 سال تمام و همچنین حداکثر سن 23 سال باشند، می توانند با استفاده از نیروهای مورد نیاز و التزام به قوانین جمهوری اسلامی و ولایت فقیه، نسبت به استخدام در این ارگان اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از نحوه و شرایط استخدام بانوان در سپاه پاسداران 1401، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

تاثیر معافیت پزشکی هنگام استخدام در سپاه

یکی از مواردی که می تواند مانع استخدام افراد در پست های مختلف سپاه شود همین معافیت سربازی پزشکی است.  البته این مورد در رابطه با پذیرش و جذب در سایر ارگان های نظامی هم صدق می کند.

درست است که داشتن معافیت پزشکی استخدام شما در این ارگان را دچار مشکلاتی می کند؛ اما، این موضوع در رابطه با تمامی پست های محوله در این ارگان و سازمان نظامی صدق نمی کند. در واقع، زمانی که سپاه آگهی استخدام خود را منتشر می کند نباید از ذکر شرایط و توانایی های مورد نیاز خود غافل شود و ذکر این مورد در آگهی استخدام الزامی است.

در صورتی که یکی از شرایط پذیرش در پست مورد نظر، داشتن شرایط جسمی و روحی کامل است این مورد باید در زمان برگزاری مصاحبه عملی از طریق معاینات پزشکی لازم بررسی شود و مورد ارزیابی قرار بگیرد. البته سازمان ها و ارگان هایی همچون سپاه همواره نیاز به پذیرش افرادی دارند که در سلامت کامل به سر ببرند و از جهت معافیت پزشکی مشکلی نداشته باشند.

اما این موضوع مهم را نباید فراموش کرد که هیچ فردی ولو در صورت داشتن معافیت پزشکی استخدام سپاه، نباید از داشتن شغلی مناسب محروم شود و این حق وی است که در حرفه ای مناسب و عالی مشغول به کار شود. در صورتی که مشکل جسمی یا روحی فرد متقاضی به شغل وی و بنیان سازمان مشکل جدی وارد نکند استخدام وی بلامانع است و هیچ گونه مانعی از جهت معافیت پزشکی استخدام سپاه وجود ندارد. پس توجه داشته باشید که بحث معافیت پزشکی استخدام سپاه در همه موارد و برای تمامی پست های کاری ارائه شده در این سازمان صدق نمی کند.

 

شرایط استخدام سپاه

 

سایت استخدام سپاه

برخی از داوطلبان استخدام شدن در سپاه از ما در رابطه با سایت مرتبط با استخدام در سپاه می پرسند که باید به این افراد بگوییم در حال حاضر و تا به امروز سایت به خصوص برای استخدام افراد در سپاه وجود نداشته است. برای استخدام داوطلبان در سپاه لازم است هر یکی از داوطلبان به شعب سپاه در مناطق مسکونی خود مراجعه کرده و با پر کردن فرم های مورد نیاز آمادگی خود را اعلام نمایند. در مراحل بعدی در صورتی که تایید صلاحیت شوند می توانند در این ارگان مشغول به کار شوند.

 

 

اطلاعیه:

تعداد و ترکیب نیروی انسانی سپاه و همچنین نسبت درجات و رتبه های آنان
بر مبنای خط مشی، استراتژی و تهدیدات، برابر جداول سازمان و تجهیزات مصوب و به
نسبتی که به وسیله ستاد کل سپاه تعیین و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید مشخص
می گردد.

 

 

 

مشاغل مورد نیاز سپاه پاسداران 

مشاغل مورد نیاز سپاه شامل چند دسته می باشند که شامل موارد زیر می باشند:

 • پرسنل پیمانی سپاه، افرادی که به خدمات پیمانی را به صورت کارمندی و یا نظامی انجام می دهند.
 • پرسنل بسیجی سپاه، افرادی که در سه دسته بسیجی عادی، بسیجی فعال و بسیجی ویژه تحت پوشش سپاه هستند. 
 • پرسنل كادر ثابت سپاه، افرادی که به صورت مستمر در سپاه خدمت می کنند. 
 • پرسنل وظيفه سپاه، افرادی که به صورت موقت و طبق قانون نظام وظیفه در یکی از ارگان های زیر نظر سپاه، خدمت می کنند.

 

 

مشاغل مورد نیاز سپاه پاسداران 

 

جدیدترین اخبار پیرامون استخدام سپاه پاسداران

کلاهبرداری با وعده استخدام در مراکز نظامی

معاونت روابط عمومی سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) از دستگیری جاعل و کلاهبرداری حرفه‌ای خبر داد که در قبال دریافت پول با وعده استخدام در نهادهای نظامی و اداری از اشخاص کلاهبرداری کرده است.

جزئیات افزایش حقوق و استخدام کادر درمان، اینترنت رایگان معلمان و … 

سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای امسال، هم برای تحقق جهش تولید و هم برای تداوم اقتصاد مقاومتی با تک تک دستگاه‌ هایی که در زمینه رشد و جهش کشور به طور مستقیم تاثیر دارد فعالیت‌ هایشان تفاهم نامه‌ های جدا جدا امضا کردند که فکر می‌ کنم در اواخر اردیبهشت از آن ها رونمایی خواهد شد.

تایید لایحه تسری مواد(79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه

 شورای نگهبان لایحه تسری مواد(79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تایید کرد. 

قانون تسری مواد 79 و 83 قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه ابلاغ شد

 قانون «تسری مواد (79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» را ابلاغ کرد. 

روایت عراقچی از عضویت در سپاه و استخدام در وزارت خارجه

عراقچی سال گذشته مصاحبه ای مبسوط با هفته نامه پنجره داشت که در بخشی از آن به نحوه جذب و استخدام در وزارت خارجه اشاره کرد.

 

اطلاعیه مهم:
هسته های گزینش در ستاد کل سپاه، نیروها و سازمان های وابسته، توسط هیأت مرکزی گزینش سپاه، برای گزینش پرسنل تشکیل می گردد. 

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با شرایط استخدام در سپاه پاسداران آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای استخدام در سپاه حتما باید تمامی شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده را دارا باشید. در غیر این صورت نمی توانید در سپاه استخدام شوید. اگر در این زمینه سوالی دارید و یا به کمکی احتیاج دارید، با مشاوران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما می توانید با شماره های ذکر شده تماس بگیرید و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما سوالات شما را در کم ترین زمان ممکن پاسخ داده و به شما عزیزان کمک خواهند کرد. 

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

جهت دانلود پی دی اف مقاله بر روی لینک قرمز کلیک کنید. 

 

3.5/5 - (44 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

1-استخدام سپاه قدس و استخدام سپاه انصار در چه صورتی امکان پذیر است؟

استخدام سپاه قدس و استخدام سپاه انصار در صورت داشتن شرایطی برای هر فرد میسر است.

2-هنگام تحصیل هم می‌توان جهت استخدام در سپاه اقدام کرد؟

بله. در صورتی که فرد متقاضی حدمت سربازی را انجام داده باشد می‌ تواند جهت استخدام در سپاه اقدام کند.

3-آیا امکان استخدام بانوان نیز در سپاه امکان پذیر است؟

بله. سپاه برای شغل هایی که نیاز به حضور بانوان دارد از بین افرادی که متقاضی این مشاغل هستند استخدام می کند.

4-استخدام در سپاه پاسداران از چه مقطع تحصیلی آغاز می گردد؟

کلیه واجدین شرایط که مایل به استخدام در این ارگان باشند، می توانند در هر یک از مقاطع راهنمایی، دبیرستان، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری اقدام به ثبت نام نمایند.

5-شرایط سنی در نظر گرفته شده برای استخدام سپاه به چه صورتی می باشد؟

کلیه متقاضیانی که که در رده سنی 16 تا 40 سال می باشند، می توانند با توجه به شرایط و فراخوان هر یک از موارد، به استخدام سپاه پاسداران درآیند.

نظرات

 1. سیدمحمد حسینی
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام
  بنده سید محمد حسینی هستم مقیم قائمشهر دارای تحصیلات لیسانس تربیت بدنی هستم پیگیر استخدام در سپاه پاسداران و سایر ارگان ها سپاه انصار ،ولی امر وقدس هم هستم سن بنده ۲۸ سال میباشد عضو بسیج وفعال هم هستم
  چند دفعه هم بنده رو یکی از دوستان معرفی کردن ولی نتیجه دلخواه حاصل نشد
  نزدیکترین راه وبهترین راه کدام است که بتوانم طی مدت های آینده استخدام بشم
  آیا پیگیری از طرف گزینش استان)ساری نتیجه دلخواه حاصل می‌گردد
  ودوستان هم هستن که تلاش می‌کنند بإذن خدا وارد سپاه
  قدس،انصار وولی امر هستند شما هم لطفا راهنمایی کنید
  زندگی بنده به سپاه بنده
  مشتاق پاسدار رسمی وخدمت در راه رضای خدا هستم
  09167723064
  0911۹۰۲۳۹۶۸
  S.mohamad.hosieyni.3064@gmail.com

  • maleki
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط استخدام سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. ابراهیم روح نواز
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۵

  سلام .من عاشق اینم یکی از نیروهای سپاه باشم ولی نمیتونم آشنا ندارم اگه پیام منو میخونید برام کاری بکنید منم بیام تو نیروی سپاه. ممنونم..

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام وقتتون بخیر
   تو سایت برای ورود به سپاه فراخوان میذارند.

 3. محمدعرفان ساعدی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام من 36 سال دارم لیسانس عمران دارم و متاهلم میتوانم استخدام بشم.سپاس از همکاریتون

 4. خانم قدیری
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام پسرم ۱۶ سالشه رشته فنی حرفه ای و کارودانش اورده..حالا میخواد دیپلمش رو بگیره وارد سپاه بشه.تاندوم دوتا از انگشتاش هم چند سال پیش قطع شده انگشتاش تکون میخورن ولی حین بستن دست ..کامل بسته نمیشه..میخواستم بدونم با این اوضاع وشرایط اصن قبولش میکنن برا سپاه یا نه..ممنونم

 5. کامبیز
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

  سلام من ۳۳ سال سن دارم ومدارک لیسانس تربیت بدنی دارم می تونم توسپاه استخدام بشم

 6. ابوالفضل قربانی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  سلام عرض ادب و خسته نباشید
  من حدودا ۳۰ ساله هستم
  مدرک تحصیلی چندتا درس تا دیپلم بود و بخاطر مشمول شدنم نتونستم ادامه تحصیل بدم ایا میشه ادامه تحصیل بدم در کادر سپاه.
  برادر بزرگم عضو هوافضای سپاه پاسدارن هست حدودا ۱۵سال است.
  میتونم عضو بشم.
  من میخام عضو کادر سپاه بشم برای دین اسلام و رهبرم تا اخرین نفس جانم را بدهم.
  ممنون میشم کمکم کنید.
  قد ۱۸۵
  وزن ۹۰
  اندام ورزشی و بدون نقص هستم

 7. ابوالفضل قربانی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۲

  قد ۱۸۵ دارم
  وزن ۹۰
  عضو بدنم سالم هیچ نقصی ندارم و ورزش کار هستم
  ممنون میشم کمک کنید

 8. ابوالفضل قربانی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹

  سلام عرض ادب و خسته نباشید
  من حدودا ۳۰ ساله هستم
  مدرک تحصیلی چندتا درس تا دیپلم بود و بخاطر مشمول شدنم نتونستم ادامه تحصیل بدم ایا میشه ادامه تحصیل بدم در کادر سپاه.
  برادر بزرگم عضو هوافضای سپاه پاسدارن هست حدودا ۱۵سال است.
  میتونم عضو بشم.
  من میخام عضو کادر سپاه بشم برای دین اسلام و رهبرم تا اخرین نفس جانم را بدهم.
  ممنون میشم کمکم کنید.

 9. شهاب
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

  سلام بنده چندروزدیگه میرم توچهل سال.راننده تریلی بیابون رو بامدارک تکمیل هستم باتجربه مفید(استعلام میگیرم براتون میارم)متاهل هستم وفرزندندارم.مدرک تحصیلیم هم فوق پنجم ابتدایی هست.پایان خدمت ارتش هستم وقبل خدمت بسیجی ناصحین وفعال داشتم.ازلحاظ خانواده پدرم بازنشسته ارتش وخانومم لیسانس حوزه علمیه سطح دوهست وعلاقه مندیم تونظام خدمت کنیم.ایامیتونیم استخدام رسمی یاپیمانی بشیم توسپاه پاسداران؟

 10. شهاب خجسته
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام بنده 16مهرمیرم توچهل سال.راننده تریلی بیابون رو بامدارک تکمیل هستم اسمم تواسکله بندرامام واکثرمرزهای غرب کشورهست باتجربه مفید(استعلام میگیرم براتون میارم)متاهل هستم وفرزندندارم.مدرک تحصیلیم هم فوق پنجم ابتدایی هست.پایان خدمت ارتش هستم وقبل خدمت بسیجی ناصحین وفعال داشتم.ازلحاظ خانواده پدرم بازنشسته ارتش وخانومم لیسانس حوزه علمیه سطح دوهست وعلاقه مندیم تونظام خدمت کنیم.ایامیتونیم استخدام رسمی یاپیمانی بشیم توسپاه پاسداران؟

 11. سینا
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۲

  سلام ببخشید27سالمه معدلم13.50 بسیج فعالی 13سال دارم میتونم استخدام بشوم توبسیج ویژه یاسپاه پاسداران ازبچگی علاقه دارم خدمت کنم برای دولتم

 12. وحید
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

  سلام
  وقتتون بخیر.مدرک کارشناسی ارشد مهندسی معماری هستم علاقمند هستم به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ملحق بشم ولی متأسفانه نتوانستم وارد بشم از سن 23سالگی اقدام کردم هیچ کس جوابگو نبود میگفتن خیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیرو نمیگیره ..هم درس خواندم و فرمانده بسیج دانشجویی بودم وعضو بسیج سپاه عشایر استان فارس شهرستان کازرون بخش جره بالاده هستم و فعالیت میکنم . الان سن ام 36ساله هستم ؟.ممنون میشم راهنماییم کنید هیچ گونه مشکلی ندارم .دوسال پیش برای نیرو دریایی از طرف سپاه عشایر معرفی شدم متاسفانه جواب من ندادن گفتن نیرو تکمیل است برای دوره بفرستیم . واقعا بعداز من هم گرفته بودن نیرو

 13. علی
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۸

  سلام من دیپلم تجربی دارم با معدل ۱۶.۵۰
  سنم ۱۸ بسیج فعال هستم
  میتونم گزینش سپاه توی رشته های بهیاری و پرستاری برم ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 14. امیرحسین
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

  سلام ، ببخشید من میتونم با یک مدرک در رشته زبان وارد سپاه بشم ؟

  • isaei
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام پذیرش شدن در سپاه بستگی به شرایط تون داره که باید حضوری به دفتر پذیرش سپاه شهرتون مراجعه کنید

 15. مستر
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام من دیپلم نظری انسانی دارم با معدل کل ۱۴ میتونم افسری اسم بنویسم ندرک پاراگلایدر و گواهی امر به معروف دارم

  • behrouzi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام روزتون بخیر شما شرط معدل استخدام را دارا هستید

 16. ‌حبیب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام من داوطلب افسری سپاه هستم ولی پاهام پرانتزیه به نظرتون شانسی برای استخدام دارم؟

  • behrouzi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام روزتون بخیر بستگی به حاد بودن پرانتزی دارد

   • سمیرا
    ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

    سلام پسرم ۱۶ سالشه رشته فنی حرفه ای و کارودانش اورده..حالا میخواد دیپلمش رو بگیره وارد سپاه بشه.تاندوم دوتا از انگشتاش هم چند سال پیش قطع شده انگشتاش تکون میخورن ولی حین بستن دست ..کامل بسته نمیشه..میخواستم بدونم با این اوضاع وشرایط اصن قبولش میکنن برا سپاه یا نه..ممنونم

 17. امین
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۸

  سلام وقت بخیر شما از زمان مصاحبه درجه داری سپاه خبر دارید ممنون میشم

  • mohammadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت به خیر
   مصاحبه درجه داری سپاه از به صورت مسقیم به شخص متقاضی اطلاع داده می شود.

 18. علی
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۳

  سلام و علیک
  یه سوال داشتم بنده میخواهم درجه داری سپاه برم تمام شرایط رو هم دارم فقط یک مشکلی بینیم یه شکستگی داره که باید جراحی بشه اگر جراحی کنم آیا در گزینش دچار مشکل می شوم ؟ ممنون

  • behrouzi
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام روزتون بخیر با توجه به مشکلتون نیاز به توضیحات بیشتر دارید برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

 19. سعید حمیدی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

  با عرض سلام
  سنم37 ساله مدرک تحصیلی ام سیکل است برای استخدام راننده پایه دو میتوانم وارد سپاه پاسداران شوم ممنون از راهنمایی تون

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 20. حمید
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۱

  سلام من لیسانس کشاورزی دارم
  ۳۳سالم است
  میتونم‌ کادر سپاه بشم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 21. محمد
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸

  سلام یک سوال برام پیش آمد آیا با وضع مالی و گرانی ها باز هم میشه وارد سپاه شد و حقوقی مناسب با این روز ها در بیاریم؟

  • karimi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام انشاالله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 22. کارجوخانم
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام وقت بخیر
  با کمال تاسف و تعجب به یکی از مراکز گزینش مراجعه کردم و بدون هیچ‌گونه پرسش و بدون دریافت مدارک گفتند مطلقاً جذب نیرو خانم ندارند…
  لطفا و خواهشاً اطلاعات دارای صحت رو به اشتراک بگذارید.

  • maleki
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت بخیر
   بله سپاه پذیرش برای خانم ها ندارد .
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 23. احسان قمی
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۹

  سلام خسته نباشید
  بنده ۱۸ سالمه و دیپلم رشته معماری داخلی با معدل ۱۶/۳۹ رو دارم و خانواده شهید هم هستم میخواستم ببینم میتونم برم درجه داری؟

  • mohammadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت به خیر
   استخدام سپاه پاسداران برای درجه داری از دیپلم های رشته های فنی حرفه ای و کاردانش هم پذیرش دارد.

 24. منتظران مهدی عج
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام وقت بخیر ببخشید برای ثبت نام سپاه برای بانوان باید از چه زمانی به گزینش سپاه مراجعه کنیم؟

  • bahraii
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت بخیر مقاله ما را با دقت مطالعه کنید و برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 25. توحید میرزامحمدی
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام من 32سالمه پایان خدمت سربازی وکارت بسیج فعال دارم الآنم با سپاه فعالیت دارم من خیلی دوست دارم بیام سپاه میشه……

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایطالستخدام سپاه پاسداران را با دقت مطالعه فرمایید

   • صادق
    ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۷

    سلام خسته نباشید آیا قبل از ورود به دبیرستان یا هنرستان در صورت داشتن سن ۱۵ سالمیشه آزمون استخدام سپاه شد؟

    • karimi
     ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 26. حسین
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام
  من ۴۲ ساله هستم هیچ سابقه بسیجی ندارم
  ۵۰ روز بیکارم اگر امکان داره استخدام کنید خواهش ميکنم

  • behrouzi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام استخدام سپاه شرایط خاص دارد که می توانید از داخل مقاله مطالعه کنید

 27. علی
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۴۲

  سلام من ۲۴ سالمه و خدمت سربازی نرفتم آیاامکانش هست ک استخدام بشم بسیجی فعال دارم و پدرم بازنشسته سپاهه

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام وقت بخیر شما شرایط استخدام در سپاه را ندارید

   • علی
    ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۴۸

    خب میشه اقدام ب خدمت کنم بعد درحین خدمت استخدام بشم؟

    • karimi
     ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 28. هادی
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام علیکم ببخشید من طلبه پایه شیش حوزه ۴سال بسیجی دارم گواهی امربه معروف ونهی از منکر وخیلی لوح تقدیر تحصیلی وورزشی دارم در ضمن ۲۰ سالمه ایا الان میتونم برای سپاه ثبت نام کنم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر از استخدامی در سپاه پاسداران اطلاعیه جذب استخدامی را با دقت مطالعه فرمایید.

 29. ابراهیم امیررسولی
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  من فوق دیپلم حسایداری دارم و 26 سالمه میتونم استخدام بشم 14 سال تو بسیج شهرمون خدمت کردم به ماموریت هم رفتم دکل هم کار کردم و کلی کارای مفید دیگه توسپاه انجام دادم چیکار کنم که بتونم استخدام سپاه بشم

 30. ابراهیم امیررسولی
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

  من فوقدیپلم حسایداری دارم و 26 سالمه میتونم استخدام بشم 14 سال تو بسیج شهرمون خدمت کردم به ماموریت هم رفتم دکل هم کار کردم و کلی کارای مفید دیگه توسپاه انجام دادم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 31. زینب متولد۷۰
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام ببخشید بنده متول۷۰ کارشناسی حقوق از،پیام نور هستم ازسال۸۲ عضو بسیج و شوراپایگاه و شورا حوزه خواهران و درطرحها طرح امنیت و گشت ارشاد و طرح واکسیناسیون ….. نیروفعال بودم الانم معرفی،شده بودم برای پاسداری متاسفانه اومدن بنده رو رد کردن و گفتن چون متولد۷۰ هستی و مدرکت پیام نور اعتراضم کردم فعلا هیچی. چرا پارتی بازی.بعدیکسری با متولد۷۰ ‌ و مدرک پیام نور برا مصاحبه رفتن

 32. ابوالفضل
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام وقت بخیر
  آیا با قد ۱۶۵ میشه استخدام سپاه شد؟

  • haghipor
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر است

   • ابراهیم امیررسولی
    ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

    من فوق دیپلم حسایداری دارم و 26 سالمه میتونم استخدام بشم 14 سال تو بسیج شهرمون خدمت کردم به ماموریت هم رفتم دکل هم کار کردم و کلی کارای مفید دیگه توسپاه انجام دادم چیکار کنم که بتونم استخدام سپاه بشم

    • gholizadegan
     ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

     سلام روزتان بخیر شما توانید برای استخدام سپاه اقدام کنید در صورت داشتن شرایطشان

  • behrouzi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام شرایط سال1401 را از مقاله مطالعه گنید

 33. یونس
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

  سلام اگر عضو بسیج باشیم ۱۶ سال سن بدون دیپلم استخدام میکنند

  • abbasi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۴

   سلام وقتتون بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام سپاه پاسداران میتوانید مقاله های داخل سایت مارا مطالعه کنید .

 34. امیرمهدی
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

  سلام. من روی بازوم تتو دارم. آیا میتونم تو سپاه استخدام شم؟

  • javadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز به احتمال زیاد تو معاینات پزشکی رد میکنن.

 35. امین
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۰

  سلام وقت بخیر یه سوالی داشتم من پرونده هامو تحویل سپاه اهواز دادم برای درجه داری بعد گفتن برای گزینش باهاتون تماس میگیریم الان یک ماه شده با بنده تماس نگرفتن خواستم بپرسم شما اطلاعی دارین که بدونم
  سپاسگزارم

  • isaei
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 36. رضا
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام ما ۱۶ سال داریم میتونیم استخدام بشویم شرایط و من خودم بسیجی هستم

  • isaei
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.

 37. رضا
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  و ما خودمان بسیجی هستم میخواستم عضو سپاه بشم

 38. رضا
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام امکان استخدام از ۱۶ سال دارین و شرایط استخدام

  • obeidavi obeidavi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   جهت اطلاع از زمان و شرایط استخدام سپاه لطفا متن داخل مقاله را با دقت مطالعه فرمایید.

 39. رحمانی
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

  سلام بنده لیسانس فیزیک وخانوم هستم ّ باسن۳۱سال شانس استخدام درسپاه رادارم؟

  • bahraii
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت بخیر سن متقاضیان بین شانزده تا چهل سال باشد. این مورد نیز بسیار مهم است و با سن شناسنامه ای افراد تطبیق داده خواهد شد.

   • رضا زارع محله
    ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

    سلام ما ۱۶ سال داریم شرایط استخدام و من خودم بسیجی هستم

    • isaei
     ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

     سلام وقت بخیر
     با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 40. عباس
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۶

  سلام من پایه یک دارم دوست دارم در سپاه درجه دار بشوم ایا میشود

  • karimi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

   سلام چندسالتونه مدرکتون چیه برای اطفلاعات بیشترتماس بگیرید

 41. محمد مهدی
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۴

  باسلام بنده۱۸سال دارم دیپلم تجربی بامعدل کل۱۵چطوری میتونم استخدام بشم؟وآیا جانبازی پدرِپدرم امتیازی محسوب میشه یا نه واینکه زمان استخدام کیه.ممنون میشم اگه جواب بدید

  • behrouzi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

   معمولا معدل های بالا تر قبول میکنن ولی گشما میتوانید شانستون رو امتهان کنید و شرایط خاص و راحل گزینش رو چک کنید

  • gholizadegan
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام روزتان بخیر به ولی بستگی به قوانین و شرط معدل اون سازمان هم دارد

 42. رضا
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من میخواستم واسه درجه داری برم آیا امکانش هست سنم 18ساله و معافم کارت سربازی هم دارم لطفاً کمک کنید و اگه امکانش هست چگونه خودم رو معرفی کنم یا چیزه دیگه

  • mansuri
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام وقت بخیر باید مدرک دیپلم خود را دریافت کرده باشید و سپس به ارگان های نیروانتظامی محل زندگی خود مراجعه حضوری داشته باشید در صورت نیاز مراحل گزینش را سپری میکنید

 43. رضا
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

  سلام چرا به 909 9075307 این شماره زنگ میزنم واسه مشاوره اشبتاه است لطفاً کمک کنید

  • behrouzi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

   از سایت ایران تحصیل شماره رو ببینید

 44. قانعی
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

  سلام وقت بخیر. بنده مدرک دیپلم انسانی دارم و به خدمت در سپاه علاقه مند هستم آیا میتونم در سپاه استخدام بشم. آزمون استخدامی داره؟

  • behrouzi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   بله داره نسبت به امار ها امکانش هست

  • haghipor
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وقت بخیر
   استخدام در سپاه پاسداران از روش های مختلفی امکان پذیر است و با مدرک دیپلم انسانی هم برای درجه داری هم برای دانشگاه افسری میتوان استخدام شد

  • hedayati
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما جهت استخدامی سپاه پاسداران باید بررسی شود.

 45. ریحانه النبی
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

  سلام بنده ۳۴ سال دارم و رشته تحصیلیم کارشناسی آمار هست و چندین سال هست که بسیجی فعال هستم و دوره های مختلفی را گذروندم میخوام استخدام بشم در سپاه یا حوزه بسیج.آیا امکانش هست

  • gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام روزتون بخیر بله میتوانید اگر شرایط لازم را دارا باشید چون یک سری شرایط خاص دارد

   • ریحانه النبی
    ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳

    چه شرایطی.؟ با فرمانده حوزه مان که صحبت کردم گفتند سنت زیاد هست

 46. سپاه اسلام
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام…کسی جواب گو هست..بر قرار باشید

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام روز تون بخیر سوالتان را بپرسید ممنونم

 47. امیر عباس
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام
  آیا فردی که رشته فنی حرفه ای دارد و به استخدام در سپاه علاقه دارد میتوان استخدام شد؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام روزتون بخیر ک سر شرایط خاص دارد

 48. محمد
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام چه موقع برای تحقیقات محلی میان؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام روزتون بخیر لطفا بفرمایید تحقیق در چه خصوصی

 49. علی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

  سلام.ایا مدرک سیکل هم پذیرش میشود.

  • maleki
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت بخیر
   خیرحداقل مدرک شما باید دیپلم باشد

 50. Amir
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۲

  سلام خسته نباشید مشاورانتون زنگ بزنیم رایگان جواب میدن؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیلان تماس حاصل فرمایید.

 51. مرتضی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام
  آیا میتوان نسبت به رد شدن در تست روانسنجی استخدامی عقیدتی سیاسی سپاه اعتراض کرد؟

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام وقت بخیر
   اگر در تست استخدامی رد شدید، در صورت اعتراض مجدد نیز طبق شرایطی مورد بررسی قرار می گیرید و سپس تصمیم گیری می شود.

 52. مجتبی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام وقت بخیر.بنده برای استخدامی عقیدتی سیاسی سپاه ثبت نام کردم و آزمون کتبی و مصاحبه قبول شدم ولی بعد از چند روز تماس گرفتن و گفتن در تست روانسنجی رد شدم .خواستم ببینم جایی هست که بشه اعتراض کرد تا شاید دوباره تست روانسنجی گرفته بشه

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام روز بخیر بله شما میتوانید اعتراض بزنید

 53. مجتبی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام خسته نباشید
  بنده برای استخدام عقیدتی سیاسی سپاه ثبت نام کردم و در آزمون کتبی و مصاحبه قبول شدم ولی بعد از چند روز اطلاع دادن که شما بخاطر تست روانسنجی رد شدید میخواستم بپرسم جایی هست که بشود اعتراض کرد و نتیجه گرفت

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام روز بخیر بروید در سایت سنجش و درخواست اعتراض دهید

 54. سلام حمزه نظری آرام هستم
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷

  باسلام بنده راننده ی پایه یک ومدارک کامل رانندگی وفرزند جانباز وایثارگر ۸سال دفاع مقدس وبرادر نظامی آیا درسپاه میتونم استخدام شم

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام روزبخیر
   اگر از لحاظ نظام وظیفه و شرایط موجود را داشته باشید بله میتوانید.

 55. محمد
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام آزمون وردی سپاه از چه دروسیه و بعد از چه مرحله ایه آزمون گرفته میشه و سطحش چطوره؟!

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام روزبخیر
   از دروس عمومی برگزار میشه
   و اطلاعات عمومی خودتوته

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام روز بخیر تست های سالهای گذشته را حتما بخوانید و سطحش در سطح کنکور سراسری است

 56. مهران
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

  سلام خداقوت .جذب درجه داری سپاه از بدو ورود باچه درجه هست ؟ بعد گذشت زمان منع تحصیل درصورت صدور مجوز تحصیل میشه دانشگاه علمی کاربردی تحصیل کرد و مدرکش اعمال میشه؟ در صورت اعمال مدرک فارغ از نوع دولتی یا علمی کاربردی،امکان ارتقا شغلی تا درجه سرتیپ یا سردار برای درجه دار هست هست؟ پدر رزمنده ایثارگرهست امکان تبدیل وضعیت در جذب درجه داری از پیمانی یا قراردادی به رسمی هست؟/سپاس فراوان

  • isaei
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 57. امیر فکوری
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

  باسلام وعرض ادب بنده راننده پایه یکم بامعدل۱۴.۵۸وقد۱۸۷وپدروبرادرم نظامی هستن ومتولد ۱۳۶۳ هستم ساکن اصفهان و معافیت پزشکی موقت دارم ماده۳۶ خاستم ببینم میتونم استخدام شم

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقت بخیر
   جهت مشاوره استخدام سپاه با مرکز تماس بگیرید.

 58. Amir
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام
  من رشتم نقشه کشی ساختمانه
  معدلم ۱۴.۷۹
  دیپلم گرفتم ۱۸ سالمه
  قدمم ۱۸۹
  میشه استخدام بشم
  ی سئوال کنکور برای دانشگاه سپاه کیه؟

  • bahraii
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام وقتتون بخیر .لطفا مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 59. امیر ایراندوست
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

  آیا از رشته های کاردانش هم قبول میکنید؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام میشه کامل سوالتون را بپرسید

 60. زینب
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۳

  من ارشد معماری دارم با معدل الف_ترم یک طراحی دوخت هم هستم کاردانی سه ترمه. قدم 165_نخبه علمی فرهنگی_18 صال بسیجی که 12 سالش فعال بودم ارشد هم مسیول و عضو شورا بسیج بودم- تو تشکل و کانون های زیادی فعالیت کردم در دانشگاه-مدرک اکادمی دیپلم زبانم دارم_کلی مدرک دیگه علمی پژوهشی و فرهنگی-متولد70_سپاه من رو قبول میکنن؟

  • abbasi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام و عرض ادب
   استخدام سپاه پاسداران بسیار محدود است به همین جهت شانس کمی دارید .

  • karimi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام شانس پایینی داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 61. مجتبی
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام خسته نباشید من سال ۹۸ در سپاه خدمت کردم با مدرک کارشناسی با معدل ۱۵.۷۰رشته حسابداری الان هم ۲۶سال ۱۱ ماه سن دارم میخوام جذب سپاه بشم

  • isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد.

 62. مهدی
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام وقت بخیر ؛ آیا میشه درحال تحصیل در سپاه هم ثبت نام کرد؟
  منظور دانشجو هستم و می‌خوام در سپاه هم باشم
  آیا میشه ؟

  • isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نمیباشد.

 63. پیمان
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۷

  برای جذب درجه داری در سپاه تهران باید چگونه اقدام کنیم؟

  • hedayati
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت بخیر
   جهت استخدام سپاه باید دارای یک سری شرایط خاص باشید.

 64. محمود ناصری
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

  سلام .بنده درتست تربیت بدنی استخدام سپاه تقریبا این ۴ماه قبول شدم ولی برای بقیه مراحل دنبالم نفرستادن میرم برای گزینش میگه سهمیه درجه داری الان نداریم برج ۸ یا ۷ لطفا راهنماییم کنید.

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 65. سیامک
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

  سلام در صورت داشتن شکایت حقوقی امکان استخدام هست ؟
  فوق لیسانس مدیریت آموزشی با معدل ۱۸ با شرایط جسمانی مناسب

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 66. میثم
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام میشه کسی برای استخدام در افسری سپاه آزمونش با عنوان دیپلمش فرق داشته باشه؟مثلا من دیپلم تجربی دارم میتونم ازمون انسانی بدم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام وقت بخیر لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر ایین نامه استخدام سپاه پاسداران را مطالعه رمایید.

 67. مهدی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

  سلام من با معدل ۱۴ به بالا چجوری میتونم استخدام سپاه بشم و کجا باید برم دیپلم ریاصی هم دادم ایا رتبه کنکورم تاثیر داره توی ثبت نام یا خیر؟؟؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام وقت بخیر خیر رتبه کنکور ملاک نمیباشد.

 68. اسکندری
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

  سلام . من ۳۰ سالمه کارشناسی نرم افزار دارم و ۹ سال و نیم هم سابقه کار در دفتر الکترونیک انتظامی دارم میخواستم بدونم میتونم تو بخش اداری سپاه کار کنم .؟ و برای درخواست همکاری کجا باید برم؟

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام روزبخیر
   متاسفانه شرایط سنی برای استخدام سپاه را ندارید.
   برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 69. زارع
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام من رشته انسانی هستم معدل ۱۴ کل دیپلم دیپلمم را گرفتم سن ۱۸ قد ۱۸۰ استخدام میشم ؟

  • behrouzi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

   برای چه اورگانی

 70. محمود ناصری
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام بنده از استان خوزستان من در تست تربیت بدنی استخدام سپاه نیروی زمینی درجه داری تقریبا این چهار ماه قبول شدم هروقت میرم سمتشون میگن دنبالت می فرستیم ونیست الان رفتم میگن لیست استخدامی درجه داری این ارگان پرشده لطفا راهنماییم کنید.

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

   سلام وقت بخیر
   باید از ارگان مربوطه پیگیری کنید.

 71. محمد
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام اگر یکی دو سانت قد کوتاه تر باشه مشکلی داره؟

  • gholizadegan
   ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت شما بخیر از پیامتون متشکریم. برای استخدام در سپاه پاسداران شرایط جسمی اهمیت بسیاری دارد ولی در برخی موارد امکان مماشات هست.

  • gholizadegan
   ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   سلام وقت شما بخیر از پیامتون متشکریم. وضعیت جسمانی خیلی مهم است

 72. مهدی
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۳

  باسلام.من جوشکارم و۳۶ سال سن دارم و تحصیلاتم سیکل میباشد متاهل ام ودو فرزند دارم آیا منم میتونم بااین شغلم به استخدام سپاه دربیام و لباس سپاه رو بپوشم؟

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام وقت بخیر
   باید از مراکز گزینش جویا شوید.

 73. ناشناس
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام وقت بخیر هیچ جوره نمیشه استخدام سپاه شد با معدل ۱۳،۴۸ کلاس یازدهم مدرک تحصیلی دیپلم بگیرم امکانش هست قدم ۱۶۵ علاقه ای زیادی به سپاه دارم

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقت بخیر
   با مراکز گزینش ارتباط بگیرید.

 74. بسم الله
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام وت بخیر
  من ۲۱ سالمه دوساله همش دنبال اینم یا نیروی انتظامی یا سپاه برم همش میگن که استخدامی بانوان نداریم من گواهی پلیس افتخاری دارم این میتونه کمکم کنه که استخدام شم ؟

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر
   باید از مراکز گزینش جویا شوید.

 75. ناشناس
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴

  سلام وقت بخیر
  رشته ام کاردانش فنی حرفه ای
  معدل ۱۳،۴۸
  قد ۱۶۵
  کلاس یازدهم مدرک تحصیلی دیپلم بگیرم میشه استخدام سپاه شد

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام معدلتون پایین است احتمالا خیر برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

 76. بهنام
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام من ٢٩ سالمه فوق لیسانس کامپیوتر نرم افزار دارم
  سربازیم رفتم
  میشه سپاه استخدام بشم درمقطع کارمند یا نظامی

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام روز بخیر راستش یک سری شرایط دارد اگر این شرایط را دارید بله

 77. سید احسان
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۶

  سلام بنده ۱۶ سال تمام دارم و شما گفتین شرایط عمومی میتونم عضو بشم و من هر ارگانی بخوام میتونم برم یا همون مرکز که رفتم باید معلوم کنه چون ۱۸ سال نشدم

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقت بخیر جهت استخدام رسمی سپاه باید به سن قانونی رسیده باشید

 78. محمو
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۶

  سلام وقتتون بخیر در سایت سخا در قسمت امریه و جذب نوشته سازمان ستاد کل وضعیت تنظیم شده نوع درخواست جذبی. یعنی پذیرش شدم؟

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام لطفا تماس بگیرید برایتان بررسی کنیم

 79. محمد
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

  سلام پای پرانتزی چقدر رو استخدامی تاثیر دار؟

  • isaei
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

   سلام روز بخیر
   جهت بررسی اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 80. محمد حسن
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام بنده طلبه سطح دوم هستم و علاقه به سپاه دارم امکانش هست که بتونم داخل سپاه شم به عنوان سپاهی نه به عنوان طلبه؟ کجا باید اقدام کنم

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام وقتتون بخیر .لطفا با مرکز گزینش سپاه ارتباط بگیرید

  • ناشناس
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۶

   سلام وقت بخیر پوشیدن لباس در بسیج سپاه مهم هست حتمان باید شلوار پارچه ای پیراهن آستین بلند باشد لطفان جواب بدین ممنون

   • obeidavi obeidavi
    ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

    سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر شرایط و مراحل گزینش استخدام سپاه پاسداران را مطالعه فرمایید.

 81. بدون نام
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۱

  سلام بنده 17سال(تمام سن دارم)
  در چه بازه ثبت نام داره سپاه؟
  و این ششمین مرحله اختصاصی
  فقط برای افراد برای ارتقاع شوالیه
  یا بنده هم می‌تونستم ثبت نام کنم
  آیا شما کانال تلگرام هم درید؟
  ممنون

  • isaei
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 82. امیرحسین
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۵

  سلام من معافیت پزشکی بخش دو بند ۳ میتونم توی شغل کارمندی سپاه استخدام بشم؟

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 زمان و شرایط گزینش را با دقت مطالعه کنید

 83. مصطفی کوهستانی
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

  سلام.۲۵سال در ارتش خدمت کردم ل۲۳ تکاور .الان بازنشسته شدم میخولستم بدونم در سپاه حالا بصورت کارمندی ویا نطامی استخدام بشوم.سنم ۳۹ هست

  • isaei
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام
   بله امکان پذیر است.

 84. محمود ناصری
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام خسته نباشید.من تقریبا این ۴ماه در تست تربیت بدنی استخدام سپاه قبول شدم ولی هنوز دنبالم نفرستادن میرم سمت گزینش میگه دنبالت می فرستیم برای دیداری ونیست .لطفا راهنماییم کنید.

  • bagheri
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت بخیر برای اطلاعات بیشتر به مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

 85. امیرحسین
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام من معافیت پزشکی بخش دو بند ۳ دارم میتونم استخدام بشم؟

  • gholizadegan
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

   سلام بستگی دارد به نوع شغلی را بخواهید بروید و باید با کارفرما صحبت کنید لطفا جهت اطلاعات بیشتر تماس بگبربد

  • محمود ناصری
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام خسته نباشید.من این تقریبا ۴ ماه که در ت

   • gholizadegan
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

    سلام کامنتتون کامل ارسال نشده است دوباره میشه سوالتتون را تایپ کنید

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 86. احمدرضانجاتی (پیمان شریفی)
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

  سلام ودرودفراوان احمدرضانجاتی هستم ۰۹۹۳۹۲۴۷۴۸۶ هفت سال خدمت خالصانه انجام وظیفه بود حفظ امنیت وفعالیت درروابط اموراجتماعی و س ب گ وغیره منتظرتماس

  • mohammadi
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

   سلام وقت به خیر
   برای استخدامی مجدد به صورت حضوری به مرکز گزینش سپاه مراجعه نمایید.

 87. MhD.g
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  مدارک مورد نیاز برای مراجعه به دفاتر گزینش سپاه چه مواردی هستند؟

  • hedayati
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقت بخیر مدارک مورد نیاز گزینش سپاه پاسداران را از سایت ایثار یا ارگان مربوطه پیگیری بفرمایید.

 88. علی
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

  سلام و درود
  من با معرفی نامه بنیادشهید میخوام برم سپاه فرزند جانباز ۷۰ درصد هستم ایا استخدام قطعی هست؟

  • hedayati
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر استخدام سپاه پاسداران دارای شرایط دیگر علاوه بر امتیاز فرزند جانباز می باشد.

 89. محمود ناصری
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰

  سلام.من از برج ۱۲ قبول شدم در تست تربیت بدنی این چهار ماه گذشت ولی دنبالم برای دیداری نفرستادن بالای ۲۰باررفتم سمتشون میگن تماس میگیریم ونیست .لطفا بگید چقدر طول می کشه تا تماس میگیرن ..

  • isaei
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام روزبخیر
   جهت بررسی اطلاعات با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 90. مسعود عبدی
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

  سلام من فوق دیپلم جغرافیا از دانشگاه تبریز دارم و همه مدارک مورد نیاز را نیز دارم فقط متاهل هستم و سنم هم 27هست میتونم استخدام شوم یا نه ؟

  • aghazade
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام
   در خصوص استخدام سپاه ابتدا باید اطلاعیه زده شود و اگر شما واجد شرایط بودید میتوانید استخدام شوید

 91. .
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

  زخم پا هست eshghabadi

  • karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

   سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 92. علی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

  باسلام
  من رشتم کارودانش است
  دیپلم دارم یعنی میشه استخدام کنم
  در سپاه

  • karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

   سلام شماشانس خیلی پایینی داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 93. ساحل
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

  سلام مگه استخدام سپاه شروع شده؟؟ تو این استخدامی ها خانما هم میتونن شرکت کنند؟؟؟
  باتشکر

  • eshghabadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت بخیر با فراخوان هارو چک کنید

   • امین
    ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

    سلام.خسته نباشید بنده خودم استخدامی ارتش هستم میتونستم بیام سپاه ؟چگونه؟

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 94. ساحل
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

  سلام مگه استخدام سپاه شروع شده؟؟ تو این استخدامی ها خانما هم میتونن شرکت کنند؟؟؟

 95. game hv75
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

  با سلام
  لیسانس روانشناسی
  7 سال بسیج عادی 7 سال بسیج فعال
  25 سال و 10 ماه سن احتمال استخدام شدن در سپاه برای من وجوددارد؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت
   نیازه بقیه شرایط شما بررسی شود ودرصورت نیاز شما بعد از طی کردن همه مراحل جذب این ارگان میشوید

 96. game hv75
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  با سلام 7 سال بسیج عادی 7 سال بسیج فعال دارم و لیسانس روانشناسی و 25 دوماه دیگه 26 سالم میشه برای استخدامی در سپاه با این شرایط جذب دارن؟؟؟؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام
   نیازه به بنیاد مراجعه کنید و نیازه بقیه شرایط شما نیز بررسی شود در صورت زدن اطلاعیه میتوانید جذب شوید

 97. حسن
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۰

  با سلام افرادی که مدرک دیپلم دارند می‌توانند افسری استخدام بشوند

  • mansuri
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام وقت بخیر بله باید با مدرک دیپلم نظری برای ثبت نام اقدام بفرمایید

 98. .
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام وقت بخیر بنده ۳ ۴ تا از دندان پر کردم دوتا تقریبا سیاه شدن و یک چیزی هم هست که من بازی کوشی کردم خوردم زمین ودر پشت پام زخمی شد و رعدش موند آیا در استخدام سپاه رد می شوم؟

  • eshghabadi
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام ..منظورتون از زخم چونه زخمی است؟

 99. محمود ناصری
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

  سلام خسته نباشید من از برج ۱۲ سال ۱۴۰۰ قبول شدم در تست تربیت بدنی استخدام سپاه ولی هنوز دنبالم نفرستادن برای دیداری چندین نبار به نیرو انسانی مراجعه کردم میگن دنبالت می فرستیم ونیست لطفا راهنماییم کنید؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

   سلام اگرقبول شده باشین باهاتون تماس گرفته میشه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • محمود ناصری
    ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۳

    اره در تست تربیت بدنی قبول شدم کارنامه دست خودم ولی چقدر طول می کشه تا تماس بگیرن

    • karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 100. @سلام وقت بخير، از خارج از كشور هم إمكان براي استخدام هست؟تشكر يا حق
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

  @سلام وقت بخير، از خارج از كشور هم إمكان براي استخدام هست؟تشكر يا حق

  • eshghabadi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام وقتتون بخیر..تابعیت جمهوری اسلامی از شرایط است

   • محمود ناصری
    ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۰

    سلام خسته نباشید من از برج ۱۲ سال ۱۴۰۰ قبول شدم در تست تربیت بدنی استخدام سپاه ولی هنوز دنبالم نفرستادن برای دیداری چندین نبار به نیرو انسانی مراجعه کردم میگن دنبالت می فرستیم ونیست لطفا راهنماییم کنید؟

    • karimi
     ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۸

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 101. کاربر.م1222
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۱

  سلام خسته نباشید
  بنده به تازگی دوره کارشناسی رو پشت سر گذاشتم وهنوز مدرکم صادر نشده.
  برای استخدام و کلا مراجعه به دفاتر گزینش اگر فقط ریزنمرات رو همراه داشته باشم و گواهی موقت کفایت میکنه و یا موجب مشکل میشه؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

   سلام برای استخدام سپاه پاسداران باید مراجعه کنی دفتر گزینش شهرتون مدارکتونو تحویل بدید

 102. علیراد
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

  باسلام و خسته نباشید. لطفا توضیحی مختصر در مورد تست ورزشی استخدامی سپاه بفرمایید. مثلا دو یا شنا . . .
  باتشکر

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

   سلام وقت بخیر . تست اامادگی جسمانی می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 103. ناشناس
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۸

  سلام وقت بخیرمن پسرم ۱۷ سالمه رشته ام فنی حرفه ای کاردانش هستش می تونم استخدام سپاه بشم هنوز دیپلم ندارم کلاس یازدهم مدرک تحصیلی بگیرم استخدام سپاه می کنند قدم ۱۶۵ وزن ۶۵ رانندگی ام بلدم باید به کجا مراجعه کنم

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

   سلام وقت بخیر . حداقل سن قبولی 18 سال هست برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 104. ناشناس
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۷

  سلام وقت بخیر ۱۷ سالمه رشته ام فنی حرفه ای کاردانش هستش می تونم استخدام سپاه بشم هنوز دیپلم ندارم کلاس یازدهم مدرک تحصیلی بگیرم استخدام سپاه می کنند قدم ۱۶۵ وزن ۶۵ رانندگی ام بلدم باید به کجا مراجعه کنم

  • alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه باید حداقل مدرک دیپلم داشته باشید موفق باشید

 105. سرباز گمنام
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

  سلام عرض ادب و خسته نباشید.
  بنده دیپلم کاردانش با معدل ۱۷/۵۶ رادارم
  میخواستم بدونم میشه وارد نیروی زمینی سپاه پاسداران بشم یا خیر؟

  • fathollahi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۶

   سلام باید به دفتر گزینش سپاه پاسداران شهرتون مراجعه کنید از اونجا بهتون اطلاع میدن

 106. حامد
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام من 26 سالمه لیسانسم خدمتم سپاه بود تازه تسویه کردم برای گزینش سپاه از یگان خدمتم باید اقدام کنم؟ راهنمایی کنید لطفا و معرف لازمه؟

  • fathollahi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام برای استخدام سپاه باید به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

  • ناشناس
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۵

   سلام وقت بخیرمن پسرم ۱۷ سالمه رشته ام فنی حرفه ای کاردانش هستش می تونم استخدام سپاه بشم هنوز دیپلم ندارم کلاس یازدهم مدرک تحصیلی بگیرم استخدام سپاه می کنند قدم ۱۶۵ وزن ۶۵ رانندگی ام بلدم باید به کجا مراجعه کنم

   • karimi
    ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 107. امیرشایان
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۱

  سلام
  آیا از رشته های فنی و حرفه ای یا کارودانش میشه وارد سپاه شد ؟

  • bahraii
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام وقتتون بخیر .لطفا مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 108. علی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۸

  سلام ۱.من ۱۶ سال دارم رشته معارف اسلامی هستم وقتی دیپلم بگیرم
  می شود وارد سپاه قدس شد .
  ۲. آیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روحانی یا طلبه می پذیرد؟

  • soleimani
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام شرایط استخدامی در سپاه رو در مقالات ما مطالعه کنید. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 109. محسن
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

  سلام، من 18سالمه و تا پایه یازدهم خواندم و ترک تحصیل کردم، میخواستم بدونم که شرایط پیوستن به سپاه قدس چیه ؟

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

   سلام واردغیبت شده باشین بایدبرین سربازی

   • محمدرضا
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۳

    سلام خسته نباشید
    من رشتم انسانی هستش برای کنکور چه رشته ای انتخاب کنم که سپاه از ان ها جذب میکنه ؟

    • soleimani
     ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

     از رشته های درج شده در دفترچه انتخاب رشته که در دانشگاه های ارگان مربوط ارایه شدند میتونید انتخاب کنید. برای درافت مشاوره تخصصی در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

  • ناشناس
   ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۴

   سلام وقت بخیر ۱۷ سالمه رشته ام فنی حرفه ای کاردانش هستش می تونم استخدام سپاه بشم هنوز دیپلم ندارم کلاس یازدهم مدرک تحصیلی بگیرم استخدام سپاه می کنند قدم ۱۶۵ وزن ۶۵ رانندگی ام بلدم باید به کجا مراجعه کنم

 110. عسگری
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

  با سلام و عرض ادب بنده دانشجو هستم میخواستم بدونم اگه استخدام سپاه بشم و برای دوره آموزشی مرخصی تحصیلی بگیرم آیا بعد از دوره آموزشی میتوانم درسم رو ادامه بدم؟

  • heydari
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نیست

 111. امید
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

  ببخشید شماره تماس در شبکه وجود نداره

  • haghipor
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر
   امکان برقراری تماس با تلفن های ثابت و یا تهیه بسته مشاوه از سایت امکان پذیر میباشد

 112. مهدیه
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۳

  سلام من دیپلم انسانی دارم و رشته علوم تربیتی رو میخونم میتونم عضو بشم؟

  • alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

   سلام وقت بخیر . برای استخدام سپاه باید از طریق درجه داری یا افسری اقدام کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

  • ناشناس
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۳

   سلام وقت بخیرمن ۱۷سالمه رشته ام کاردانش هستش معدل ام هم ۱۴ قدم۱۶۵ هستش اما هنوز دیپلم ندارم مدرک تحصیلی بگیرم میشه استخدام سپاه شد یاعلی

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 113. محمدرضا توحیدلو
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

  سلام وقت بخیر من دانشجو ریاضی کامپیوتر( نرم افزار ) هستم و میتونم در زمان دانشجویی وارد سپاه شم یا خیر
  با تشکر

  • bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   با سلام بله میتوانید با دیپلم افسری یا درجه داری ثبت نام کنید ولی بعد قبول شدهن باید انصرف دهید برای استخدام سپاه پاسداران 1401

 114. مهرداد
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۶

  سلام. خسته نباشین. معلوم هست استخدام سپاه چ زمانی هستش ممنون اگه جواب بدین

  • sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام دوست عزیز لطفا برای استخدام سپاه پاسداران با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 115. علی
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام ببشید تاریخ استخدام کی هست

  • sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

   دوست عزیز برای اطلاع از تاریخ استخدام سپاه پاسداران،زمان و شرایط گزینش با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 116. عرفان
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام دیپلم فنی حرفه ای رشته مکانیک خودرو با معدل 19 دارم میتوانم وارد دانشگاه افسری شم بعد میتونم تو قسمت تعمیرات و نگهداری هواپیما و هلیکوپتر و پهباد و اینا برم ایا

  • fathollahi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

   سلام برای استخدام در سپاه پاسداران باید شرایط تحصیلی و تخصصی بهتری داشته باشید و گزینش ها را به خوبی پشت سر بگذارید

 117. Omid
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۴

  سلام میشه تاریخ استخدام رو اعلام کنید

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   با سلام تاریخ استخدام سپاه فقط از طریق مرتاکز گزینش امکان پذیر است

 118. محمد
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

  سلام
  من ۲۷ سالمه فارغ التحصیل رشته روابط بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی هستم. پدرم هم جانباز ۲۵ درصد .
  امکان استخدام کارمندی در سپاه وجود داره ؟

  • heydari
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقتتون بخیرر.بله این امکان وجود دارد

 119. اسماعیل
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام خسته نباشین
  نتیجه ازمون ۲۷ خرداد سپاه پاسداران چه زمانی اعلام میشه

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

   سلام نتیجه استخدام سپاه از مرکز گزینش شهرتون اعلام میشود

 120. محمدرضا
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

  برای استخدام سپاه با مدرک کارشناسی به کجا باید مراجعه کنم؟ساکن تهران هستم

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

   سلام استخدام سپاه پاسداران از طریق دفتر گزینش انجام میشود

 121. امید
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

  سلام من تو بسیج فعالتی نداشتم شاید در حد عادی ایا لازمه

  • bagheri
   ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۴

   با سلام بسیج امتیاز هست برای استخدام سپاه پاسداران 1401 اجبار نیست

 122. mohammad
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

  باسلام و احترام :
  بنده 22سالمه و مدرک لیسانس مهندسی نرم افزار دارم از دانشگاه دولتی، برای استخدام رسمی در قسمت اداری سپاه باید چیکار کنم؟ و اینکه میشه داخل استان محل زندگی بود ازهمین اول یانه؟(متاهل بودن تاثیر داره یا نه)

  • fathollahi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

   سلام باید به دفتر گزینش سپاه پاسداران شهر محل سکونتتون مراجعه کنید و مراحل گزینش را پشت سر بگذارید

 123. امیر
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

  سلام وقت بخیر با مدرک لیسانس تربیت بدنی می توان استخدام سپاه شد

  • aghazade
   ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام
   شما باتوجه به مجموعه شرایط اقدام میکنید و در صورت نیاز شما رو جذب میکنند

 124. محمد
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام با مدرک فوق دیپلم روانشناسی میتونیم استخدام درجه داری سپاه بشم؟

  • bagheri
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

   با سلام با مدرک تحصیلی از کارشناسی به بالا میتوانید ثبت نام کنید یا کارمندی استخدام سپاه پاسداران 1401 انجام میشود

 125. رضا
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام..من ترم آخر کارشناسی هستم و مشغول کارهای فارغ التحصیلی هستم..و قصد دارم در اولین فرصت برای اعزام به خدمت اقدام کنم..میخاستم بدونم بعد از پست دفترچه ، میتونم برای استخدام در سپاه اقدام کنم و به جای دوره آموزشی به عنوان سرباز وظیفه، دوره های تربیت پاسداری را از همان ابتدای خدمت بگذرانم؟؟ یا باید حتما به خدمت بروم و سپس برای استخدام اقدام کنم؟؟

  و به نظر شما با توجه به شرایط من، سریع ترین راهی که میتوانم در سپاه عضو شوم چیست؟
  از پاسخگویی شما ممنونم

  • mansuri
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام رضا
   برای استخدامی سپاه شما باید شرایط لازمه رو داشته باشین که جهت اطلاع از شرایط و زمان گزینش سپاه میتونید متن داخل مقاله رو بخونید

 126. حسین
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام من 15سالمه امسال رشته فنی برداشتم ولی الان آرایشگاه کار میکنم از 6سالگی. هم کارت بسیج دارم امسال فعال میگیرم پسر عموم و چند نفر از اقوام درجه 2 باز نشست یا در حال فعالیت در سپاه هستند میتونم با کارم ارایش گری یا از طریق اقوام درجه 22وارد سپاه بشم

  • fathollahi
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام برای پذیرش در سپاه پاسداران باید به دفتر گزینش سپاه شهرتون مراجعه کنید

 127. علیرضا
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۶

  سلام و عرض ادب.ببخشید من با ۲۳سال سن و مدرک لیسانس حقوق با معدل ۱۷ و داشتن سابقه بسیج زیاد در گردان و از خانواده جانبازان هستم و اضافه خدمت هم ندارم.در مقطع افسری میتوانم ثبت نام کنم؟ و اینکه من لاغرم اما سالم هستم مشکلی نداره در استخدام گردان امام حسین یا رسته مقاومت؟

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   با سلام تست پزشکی سپاه اگر bmiزیر ۲۰ و بالای ۳۰ باشد معمولا رد میکنند

 128. علی
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام من ۱ سال و نیم هست مراحل گزینشی رو طی کردم همه مراحل قبول شدم الان ۳ ماهه تحقیقاتم اومدن اما هنوز خبری بهم ندادن که قبول شدی یا نه با مرکز گزینشی تماس میگیرم میگن باید منتظر خبر باشی. این چ معنایی دارع میشه یکی منو راهنمایی کنه

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

   با سلام استخدام سپاه پاسداران 1401 رد شده اید به احتمال بالا

 129. سعید محمدی
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۴

  سلام ببخشید سابقه بسيج در معدل دیپلم کمک میکند

  • abbasi
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام وقت بخیر
   سابقه بسیج در معدل دیپلم تاثیری ندارد .
   برای استخدام سپاه پاسداران نیاز است .

 130. جواد عسگری مهدی آبادی
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

  بسیارخوب

 131. www.amir.harsini@gmail.com
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۱

  سلام وقتتون بخیر من متولد 83 هستم از بچگی علاقه داشتم که به سپاه خدمت کنم حتی در بچگی در بعضی ارگان های بسیج فعالیت داشتم رشته ی تحصیلیم انسانی هستش قدم 170 به بالا هست و سرپرست خانواده هستم میخاستم بدونم که بدون خدمت به سربازی میشود که وارد سپاه بشم

  • bagheri
   ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

   با سلام در دفترچه ثبت نامی استخدام سپاه پاسداران 1401 نباید غیبت داشته باشید

 132. ناشناس
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۲

  سلام وقت بخیرمن ۱۷سالمه رشته ام کاردانش هستش معدل ام هم ۱۴ قدم۱۶۵ هستش اما هنوز دیپلم ندارم مدرک تحصیلی بگیرم میشه استخدام سپاه شد یاعلی

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

   سلام برای استخدام در سپاه پاسداران حداقل مدرک لازم دیپلم میباشد و سن حداقل 18 سال

 133. Zahra
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

  سلام من ۲۴ سالمه و لیسانس میکروبیولوژی از دانشگاه ازاد امام خمینی دارم چطور میتونم بااین مدرک وارد سپاه بشم ؟

  • fathollahi
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

   سلام استخدام در سپاه بصورت حضور یاز دفتر گزینش شهرتون انجام میشود

   • zahra
    ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

    سلام من ٢٣ سالمه رشته میکربیولوژی دارم
    ازدانشگاه ازاد همدان
    سابقه بسیج فعالم زیاده ٨سال
    میتوانم برا استخدامی سپاه بنویسم

    • bahraii
     ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

     سلام وقتتون بخیر.لطفا مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 134. امیر
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

  با سلام خدمت شما افرادی که با مدرک دیپلم استخدام میشوند چه دوره های را پشت سر می‌گذارند و معمولاً در محل سکونتشان مشغول کار مشوند یا خیر

  • fathollahi
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

   سلام تمامی شرایط پذیرش در سپاه پاسداران بصورت حضوری از دفتر گزینش سپاه شهرتون بهتون اعلام میشه

 135. علی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

  سلام. من رشته م مهندسی کامپیوتر هست ولی دانشگاه فنی حرفه ای درس میخونم. چطوری میتونم در این ارگان استخدام بشم؟ یا از طریق دانشگاه امام حسین؟
  میخواستم ادامه تحصیلم در این دانشگاه باشه

  • heydari
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۸

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط شما دقیق تر بررسی بشه تا بتوانیم شما رو بهتر راهنمایی کنیم

 136. مرتضی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

  سلام با مدرک دیپلم تولید چند رسانه (زیر شاخه ی کامپیوتر) هنرستان کاردانش میشه استخدام سپاه قدس جز نیرو های نظامی شد؟

  • heydari
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط شما به صورت دقیق تر بررسی بشه

 137. محمدمحمدی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام
  من طلبه سطح 3 هستم. رشته فلسفه و کلام اسلامی
  شرایط استخدامی در عقیدتی سپاه. شامل بنده هم میشود یا خیر؟
  ممنون

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

   سلام وقت بخیر . شرایط استخدام سپاه پاسداران داشتن صلاحیت های عمومی و اختصاصی می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 138. علی
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

  با سلام من لیسانس نقشه کشی صنعتی دارم با معدل ۱۵ قدم ۱۶۵ هستش و ۲۶ سالمه سابقه بسیج دارم میتونم بعنوان کارمند پیمانی استخدام سپاه شم برای افسری چی میتونم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

   سلام وقت بخیر . برای افسری نمی توانید ولی غیر از افسری مجازید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 139. محمود
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

  سلام ببخشید طلاب سطح دو بامعدل 14/۶۰متولد۱۳۷۳میتونه استخدام بشه

  • bagheri
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

   با سلانم در حین خدمت نمیتواندی استخدام سپاه پاسداران 1401 انجام دهید

 140. محمود
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

  سلام ببخشید طلاب سطح دوم(لیسانس)تولد ۱۳۷۳ متونه استخدام بشه در حین خدمت

  • alizadeh
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۷

   سلام وقت بخیر . نخیر بعد از پایان خدمت می توانید

 141. عابد
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  میشه هم تو ازمون دانشگاه افسری ثبت نام کرد هم درجه داری؟

  • bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

   با سلام تویک تایم افسری ودرجه داری نیست معمولا

   • عابد
    ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۱

    منظورم اینه که من درجه داری ثبت نام کردم بعد به من گفتن بیا ازمون افسری بده.الان میخوام بدونم ازمون رو رد بشم درجه داریمم کنسل میشه؟

    • bagheri
     ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

     با سلام خیر استخدامسپاه پاسداران 1401 لغو نمیشود

 142. محمدرضا
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

  سلام دانشجو هستم ۲۱ سالم مدرک دیپلم با معدل ۱۷ دارم خانواده ایثارگر هم هستم میشه استخدام سپاه شرکت کنم؟؟؟؟

  • alizadeh
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

   سلام وقت بخیر بله مجاز می باشید برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات موجود در سایت موسسه مطالعه شود.

 143. بی نام
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام خسته نباشید بنده ۱۹ سالمه پدرم بازنشسته وزارت دفاع هست خودم هم سابقه عضویت بسیج دارم معدله دیپلم هم ۱۵/۶۴ است فقط در ۱۲یا۱۳ سالگی روی دستم زخم ایجاد کردم لیزر کردم ولی جاش مونده می میتونم استخدام بشم؟

  • alizadeh
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

   سلام وقت بخیر بستگی به مصاحبه و ارگان مد نظرتون برای استخدام داره برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات موجود در سایت موسسه مطالعه شود.

 144. حسین
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸

  زمان وتاریخ ثبت نام گفته نشده از چندمه؟

  • ekhlasi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام وقت بخیر دوست عزیز هنوز اطلاعیه ای درباره استخدام سپاه منتشر نشده است

 145. محمدرضا
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۸

  سلام معدل۱۳ هست پدرمون ایثارگری داشته باشه بازم شرایط قبولی رو نداریم برای درجه داری

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

   سلام برای استخدام سپاه باید بصورت حضوری به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

 146. محمدرضا
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۳

  اگه معدل ۱۳ باشه پدرت ایثارگر باشه قبول نیست

 147. محمدرضا
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۷

  اگه معدل ۱۳ باشه پدرت ایثار گر باشه قبول نیست

 148. یاعلی
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

  سلام من 27سالمه ولیسانس الهیات گرایش فقه وحقوق دارم قدمم158هست میتونم شرکت کنم؟

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

   با سلام وقت بخیر حداقل قد برای آقایان 170 هست

 149. محمدرضا
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

  سلام بند ۲۴ سال سن بامدرک دیپلم الکترو تکنیک معدل ۱۳ با معافیت کفالت آیا شرایط درجه دار سپا رو دارم

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

   با سلام وقت بخیر حداقل معدل قبولی 14 میباشد

 150. نرگس
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  سلام من ۱۹ سالمه و دیپلم ادبیات دارم آیا میتونم در سپاه استخدام بشم‌ چندتا دندان هام پر شده مشکلی پیش میاد؟

  • bahraii
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر لطفا مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 151. Yas
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

  سلام من 18 سالمه کنکوریم سهمیه پنج درصد ایثارگران دارم پدرم هم بازنشسته سپاه هست آیا میتونم برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه سپاه بشم ؟؟؟؟؟؟؟

  • bagheri
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

   با سلامشما میتوانید استخدام سپاه پاسداران 1401 از روش های مختلفی وارد شوید

 152. امید
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۱

  باسلام و احترام .بنده متولد ۱۳۷۳ هستم و رشته مهندسی مکانیک تحصیل کردم .مدرک کارشناسیم غیر انتفاعی هست و الان دانشجوی ارشد دانشگاه ملی هستم فقط ارائه پایان نامه ام مانده.سال ۹۳ عمل آپاندیست داشتم .به نظرتون با مدرک غیر انتفاعی و عمل اپاندیستم میتونم جذب سپاه پاسداران شم و خدمت کنم؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۱

   سلام وقت بخیر .پس از معاینه در روز مصاحبه استخدامی مشخص میشود.برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 153. افشار
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام من خانمی ۲۰ساله با164سانتی متر قد،وزن75کیلو گرم و مدرک تحصیلی دیپلم تجربی هستم
  یک عموی شهید و یک عموی جانباز همچنین یک دایی که پاسدار هستن دارم
  آیا شرایط استخدام رو دارم؟!
  اگر بله چطوری باید اقدام کنم؟!

  • mansuri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر شرایط استخدام در چه ارگانی مد نظر هست جهت کسب اطلاعات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 154. امید
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

  باسلام و احترام
  من متولد مهر ۱۳۷۳ هستم و هنوز ۲۸ سالم نشده مدرک کارشناسیم رو غیر انتفاعی با معدل ۱۸ و الان هم دانشجوی ترم اخر ارشد دانشگاه ملی هستم و فقط پایان نامه ام مانده و معدل ارشدم ۱۶ هست.رشته مهندسی مکانیک ام.سال ۹۳ عمل آپاندیست داشتم .در صورت امکان راهنماییم کنید آیا میتونم جذب سپاه پاسدان شم؟

  • mansuri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام بله مشکلی ندارد میتوانید در خصوص جذب اقدام بفرمایید

 155. میثم ثابتی
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام خسته نباشید
  من ۴۰ ساله هستم و ساکن کرج خواستم بپرسم استخدام برای راننده پایه ۲ دارید یا خیر

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

   سلام وقت بخیر .از سایت های استخدامی پیگیری کنید

 156. حسین احمدی
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۶

  سلام وقت بخیرمن پسرعموم درتحقیقات برای استخدام سپاه ردشده بایدچیکارکنیم لطفامن راراهنمایی کنیدباتشکر

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۴

   سلام وقت بخیر .درباره استخدامی سپاه مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 157. میلاد
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

  سلام هرکس استخدام بشه باید به سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهر خود مراجعه کند و بعد نامه میزنن گزینش استان شهر خود وقت بسیجی میتواند استخدام شود

 158. Ali
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام من علی هستم ۱۶ سالمه پایه دهم رشته انسانی ساکن همدان ایا می تونم استخدام سپاه شوم

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

   سلام وقت بخیر شرایط استخدامی سپاه سن بالای 18 تا 40 هست برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 159. کامبیز
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

  سلام عرض ادب من چهار کارشناسی و ۴ ارشد و بک دکتری دارم از خانواده نیروهای مسلحم و البته بسیجی فعالم حدود ۱۰ سال ایا امکان استخدام برای من که ۴۲ سال دارم هست؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

   سلام وقت بخیر به سایت های استخدامی رجوع فرمایید

 160. ایمان
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام خسته نباشید
  من ۲۳ سالمه لیسانس حقوق دارم یکسال فعال بیسج دارم یکسال در گردان امنیتی بسیج فعالیت دارم
  وزن۹۰ قد ۱۸۲ بدنم رو فرمه قهرمانی هم دارم
  شرایط استخدام برای دانشگاه اماحسین رو دارم یا ن
  یا با لیسانس استخدام میکنن یا ن
  ممنون از سایت خوبتون

  • bahraii
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 161. sadra
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

  سلام
  ببخشید طلاب سطح یک هم میتوانند برای استخدام اقدام کنند؟؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

   سلام وقت بخیر بله شامل گزینش میشوید
   برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 162. فرشید
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام من متولد ۱۳۶۶ هستم و سیکل دارم آیا میتونم برای خدمتم استخدام بشم

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

   سلام استخدام در سپاه از مدرک دیپلم تا دکتری امکانش هست ولی اگر سهمیه خاصی داشته باشید باید به دفتر گزینش مراجعه کنید

 163. ابوالفضل
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

  سلام وقت بخیر
  ببخشید با رشته فنی حرفه‌ای تاسیسات می توان رفت سپاه
  کارت فعال هم دارم؟؟؟

  • abbasi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقت بخیر
   میتوانید مقاله های مربوط به استخدام سپاه پاسداران را داخل سایت ما مطالعه کنید .

 164. رضا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام وقت بخیر ببخشید افرادی که با مدرک دیپلم وارد سپاه می‌شوند معمولاً چه کار های به هشون محول مشود

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

   سلام وقت بخیر ، سلام لطفا مقاله داخل سایت را مطالعه بفرمایید.

 165. امیر
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

  سلام وقت بخیر
  کسانی که با مدرک دیپلم استخدام میشوند بعد میتوانند ادامه تحصیل بدهند؟

  • bagheri
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   با سلام برای استخدام سپاه پاسداران 1401 باید از فرمانده خود اجازه بگیرید

  • yganhhsynynzhad@gmail.com
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام من 18 سالمه کنکوریم سهمیه پنج درصد ایثارگران دارم پدرم هم بازنشسته سپاه هست آیا میتونم برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه سپاه بشم ؟؟؟؟؟؟؟

   • bagheri
    ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

    با سلام برای استخدام سپاه پاسداران 1401 به صورت افسری امکان قبولی دارید برای راهنمایی با مرکز تماس بگیرید

 166. مسعود نماياني
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۷

  سلام من تازه ۲۸ سالم شده و ۱۰ سال بسیجی فعال دارم.
  قهرمان رشته های رزمی و بدنسازی هستم.
  فوق لیسانس تربین بدنی دارم با معدل ۱۷.
  میخواستم بدونم میتونم استخدام سپاه بشم؟

  • ranjbar
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام وقت بخیر . بستگی دارد که استخدام درجه داری را بخواهید یا استخدام افسری . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 167. مهسا جوادیان
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام وقت بخیر
  من دانشجو هستم و سال دوممه. میخواستم بدونم میتونم تو سپاه استخدام بشم یا حتما باید درسم تموم بشه؟

  • bahraii
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام وقتتون بخیر مقاله استخدام سپاه پاسداران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 168. سام
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

  سلام خسته نباشید
  من ۲۲ سالمه دو ترم دیگه لیسانس حقوق میگیرم فعال بسیج دارم جزء گردان امنیتی امام علی هم هستم قد ۱۸۳وزنم ۸۸ قهرمانی وش هم دا م کمربند بنفشم
  خواستم بینم در هنگام تحصیل هم میشه استخدام افسری شم ؟
  ممنون میشم جواب بدیت

 169. اسما
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۳

  سلام .وقتتون بخیر باشه .بنده کارشناس پرستاری با ۶ سال سابقه ی کار در اداره ستاد شبکه بهداشت دارم . ایا شرایط استخدام رو دارم ؟ به صورت اداری؟؟

  • bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۸

   با سلام برای استخدامی سپاه پاسداران 1401د به صورتد مدرک تحصیلی امکان ثبت نام است ولی باید در اگهی استخدام در لیست رشته ای مورد نظر باشد

 170. رسول
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

  سلام بنده بیماری هموفیلی دارم شرایط استخدام دارم یا نه

  • haghipor
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت بخیر
   احتمال رد شدن شما در تست های پزشکی بالا است

   • سام
    ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

    سلام خسته نباشی
    من ۲۲ سالمه و دو ترم دیگه لیسانس حقوق میگیرم و فعالی بسیج دارم و جزء گردان امنیتی امام علی هم هستم خواستم بینم در هین تحصیل شرایط استخدام برای افسری رو دارم یا ن
    قدم ۱۸۳
    وزن ۸۸
    قهرمانی وشو هم دارم
    ممنون میشم پاسخ بدیت

    • haghipor
     ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

     سلام وقت بخیر
     بعد از قبولی در دانشگاه های افسری باید از مقاطع دیگر انصراف دهید

 171. مقدم
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

  چرا نمیشه برادر؟ سنم ۳۶ سال و مدرک تحصیلی هم که دیپلمه. کارمندی یا پیمانی نمیشه؟

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام
   برای استخدام در سپاه بستگی به رزمه شما وجذب اون ارگان میباشد

 172. مقدم
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

  سلام وقت بخیر
  متولد ۶۵ دیپلم کامپیوتر بسیج فعال دارم. ایاشرایط خدمت به نظام و ولایت در سپاه رو دارم ؟

  • karimi
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام خیر

   • مقدم
    ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

    چرا نمیشه برادر. سنم که کمتر از ۴۰ و مدرک تحصیلی هم که دارم. مشکل کجاس؟ کارمندی یا پیمانی که میشه.

   • مقدم
    ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

    چرا خیر؟ شرایط سن و تحصیلی رو دارم.

 173. احمدی
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

  سلام وقت بخیر
  بنده متولد ۶۵ دارای دیپلم کامپیوتر با معدل ۱۳ هستم. بسیج فعال دارم. میخاستم بدونم شرایط سنی و تحصیلی را دارم؟ و اینکه کدوم بخش از سپاه میتونم خدمت کنم؟

  • karimi
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام خیر

 174. محمدرضا قیاسی
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

  بسم رب الشهداء و الصدیقین _ با سلام و صلوات به روح بلند مرتبه و پرفتوح شهدای گرانقدر از صدر اسلام تا کنون و با عرض سلام و ادب و ارادت و تندرستی به محضر فرماندهی محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان اصفهان و اما بعد : اینجانب جوانی 33 ساله والبته در آستانه 34 سالگی و اهل شهرستان نهاوند از توابع استان همدان و با مدرک دیپلم و متأسفانه با مدرک معافیت پزشکی هستم که در سال 1387 از خدمت سربازی معاف شدم که به شدت از این امر پشیمان و شرمسار هستم و در این چند سال با کارگری و کار کردن در نزد پدرم عمر و جوانیم را بر باد فنا دادم و هم اکنون هم 10 سال می باشد که سابقه بیمه تأمین اجتماعی دارم اما بنا بر علاقه وافری که به نظام مقدس جمهوری اسلامی دارم حالا یا در رأس ارتش جمهوری اسلامی و یادر رأس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دوست دارم این چند صباحی که از عمرم را باقی مانده در لباس مقدس نظام به پایان برسانم و در این نظام مقدس و در لباس پاسداری سربازی کوچک در رکاب جنابتان باشم و یکی از خدمتگزاران صدیق به ملت و مملکت ایران اسلامی البته اگر لیاقت داشته باشم و این بنده سراپا تقصیر خدا را لایق این پاسداری بدانید نمی‌خواهم شعار بدهم اما همین قدر می گویم که بر من ننگ است که ذکر گوی حسین علیه السلام باشم و به رهسپاری عشق حسین علیه السلام نرسم ، ای فرمانده عزیز در رأس سپاه پاسداران استان اصفهان اینجانب تخصص و حرفه خاصی ندارم اما دوست دارم که در زمینه تدارکات و یا آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشغول به فعالیت بشوم البته بنده از طریق ستاد سپاه پاسداران شهرستان نهاوند اقدام نمودم اما با درخواست اینجانب مؤافقت ننمودند و بنده تا کنون دو مرتبه پرونده بسیجی تشکیل داده ام و چند جلسه هم در جلسات بسیج حضور پیدا کردم اما به دلیل ناامید بودنم از پیوستن به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متأسفانه سابقه بسیجی ام را رها کردم و تا گرفتن برگ سبز بسیجی پیش نرفتم و لازم به ذکر است به حضور مبارک جنابعالی برسانم که اینجانب که یک شخص عادی می‌باشم و شخصیت مهمی هم نیستم در پی پیروزی های اخیر حاج قاسم سلیمانی عزیز و همچنین پیروزی های سپاه اسلام بر کفار و منافقین ( داعش خبیث ) به رسم ادب لوح سپاسی آماده نمودم و به همراه یک نامه که از شرح و حال خودم برای حاج قاسم سلیمانی نوشته بودم از طریق چندین نفر برای آن بزرگوار فرستادم تا بلکه بتوانم و لیاقت داشته باشم جوابی دریافت نمایم ولی متأسفانه لیاقت نداشتم که جوابی از آن بزرگوار بگیرم تا آنکه خبر شهادت حاج قاسم رضوان الله تعالی علیه را شنیدم که خوشا به سعادتش که اجر جهادش را دریافت نمود و به کاروان عشق حسین علیه السلام پیوست الاایحال بر خود واجب دانستم در طی این نامه شرح و حالم را به محضر جنابتان توضیح دهم و بگویم از اینکه برای شما نامه ای نوشتم و فرستادم دلیل بر این دارم که نسبت به علاقه عجیبی که به سپاه پاسداران و نظام مقدس جمهوری اسلامی دارم و البته دوست دارم که چند صباحی زندگی کردن در اصفهان و در کنار زیبایی هایش را تجربه کنم و البته با کسب اجازه از شما فرماندهی محترم که می‌خواهم پاسداری کوچک در رکاب جنابتان باشم و به دلیل نداشتن سابقه بسیجی و معافیتم از خدمت سربازی حاضرم یکسال بدون حقوق در رأس ستاد شما فعالیت بنمایم و شما نیز این یکسال فعالیت بدون حقوق را بعنوان سابقه ی بسیجی در پرونده اینجانب درج بنمایید و بعد از این یکسال فعالیت بدون مزد این اجازه را به این حقیر بدهید تا الباقی عمر بر باد رفته ام را در رأس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و در کنار شما فرمانده عزیز به پایان برسانم و البته خدمتگزاری باشم برای ملت و مملکت ایران اسلامی و باشد که ان شاءالله تعالی لیاقت داشته باشم و بتوانم به شکرانه نعمات الهی جان ناقابل و بی ارزشم را فدایی اسلام و مسلمین و مملکت ایران اسلامی بنمایم چرا که می گویند عاقبت و سرنوشت یاران خمینی چیزی جز شهادت نیست پس ای فرمانده عزیز با آن چشمان مبارک نظری بر حال زار این جوان‌ دل شکسته و از همه جا رانده بنما باشد که حال و هوای این دل ما نیز با شنیدن خبری خوش از طرف شما به حالی خوب و عالی و دگرگون مبدل شود اینجانب با توکل بر خداوند سبحان و رحیم و با استعانت بر خون پاک همه شهدای گرانقدر از صدر اسلام تا کنون این نامه و این شرح و حالم را به محضر مبارک جنابعالی فرستادم و البته این را هم میدانم که با این شرایط نامناسب من و شرایط سخت استخدامی سپاه پاسداران و پیوستن به این مجموعه بزرگ برای من غیر ممکن و محال است اما با وجود این تفاسیر از شما فرماندهی محترم عاجزانه تقاضامندم چنانچه برایتان مقدور می باشد همکاری های لازم را با اینجانب به عمل بیاورید تا من نیز عضو کوچکی در رأس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمتگزار خلق خدا در این کره خاکی باشم و چنانچه این امر غیرممکن است و این حقیر سراپا تقصیر را لایق این پاسداری و این سربازی نمی‌دانید خواهشمندم مرا بی پاسخ نگذارید و حتی الأمکان با یک تماس و یا اینکه با فرستادن یک پیام ما را خوشحال و امیدوار بنماید و امیدوارم که این سخنان و این اعتقادات و دلبستگی هایم برای شما فرماندهی محترم تمسخر آمیز نباشد و ذره ای نسبت به گفته هایم شک نکنید و مرا لایق پاسخگویی بدانید تا این آرزوی بزرگ و مهم را همچون آرزوهای دیگرم با حسرت به گور سیاه نبرم و البته بنده را به دلیل زیاده گویی و سخنان بیهوده ام حلال بفرمایید در پایان برای شما فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان اصفهان از خداوند سبحان بهترین ها را برایتان آرزومندم و امیدوارم که حضرت حق تعالی یک در دنیا و صد در آخرت به شما بزرگوار عنایت بفرماید پیروز و پاینده و استوار و عاقبت به خیر باشید ان شاءالله تعالی _ ارادتمندتان بنده سراپا تقصیر خدا : محمدرضا قیاسی _ شماره همراه 09908127153 و من الله التوفیق

  • خلیل راضی
   ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۷

   با عرض سلام بنده متولد مهر ۱۳۴۲ بازنشسته استانداری ایلام در عملیات های دفاع مقدس شرکت داشته ام اکنون داوطلب افتخاری اعزام به فلسطین و آرزوی آزادی ملت مسلمان فلسطین و مسجد الاقصی و آرزوی نابودی هرچه سریعتر صهیونیزم و محو اسراعیل غاصب درجغرافیای جهان آرزومندم چنانچه برادران عزیز سپاهی موافقت میفرمایند از چگونگی بنده را مطلع فرمایند با آرزوی پیروزی اسلام و موفقیت شما برادران عزیز – والسلام علیکم و رحمة الله

   • karimi
    ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 175. علی
  ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  کسی که لکنت زبان داشته باشه رد میشه؟

  • bahraii
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقت بخیر .با توجه به قوانین استخدام سپاه پاسداران 1401 بله

 176. ادریس
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

  سلام هروقت استان برای جذب سپاه میریم میگه از منطقه خودتون پیگیر باشید
  اینجا که میاییم میگه جذب نداریم
  خودمون موندیم چکار کنیم
  میشه بهم راهنمایی کنید

  • mohammadi
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام سپاه پیگیر فراخوان ها و اطلاعیه های منتشر شده از این یگان به صورت حضوری از پایگاه های بسیج و مراکز گزینش باشید.

 177. امیر
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

  سلام
  سه تا سوال دارم
  یک: سپاه از هر سه رشته نظری پذیرش داره یا نه؟
  دو: اگه من کلاس دهم تجربی خونده باشم یازدهم تغییر رشته داده باشم و رفته باشم انسانی مشکلی داره یا نه؟
  سه: سپاه فقط از گزینش جذب داره یا از کنکور سراسری هم میشه وارد شد

  • haghipor
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام وقت بخیر
   سپاه پاسداران از رشته های نظری در شرایط مختلف از جمله با کنکور و بدون کنکور استخدام دارد.
   در صورت تغییر رشته برای این مقطع مشکلی برای شما پیش نمی آید و مدرک دیپلم شما ملاک است.

 178. سجاد
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

  سلام من امسال دیپلم میگیرم رشته الکتروتکنیک فنی حرفه ای آیا میتونم استخدام سپاه بشم بااین مدرک

  • mohammadi
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت به خیر
   برای ورود به سپاه از دو طریق درجه داری و یا دانشگاه امکان پذیر است.برای ورود به دانشکده افسری فقط از بین داوطلبان رشته های نظری پذیرش انجام می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 179. فاتح
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام من 26 سالمه
  خدمتم تو سپاهه یه ماه مونده تموم بشه
  4 سال فعال و کارت سبز
  دوسال حکم شورای پایگاه دارم
  و تو خود سپاه حکم فعال قرآنی
  اما لیسانسم پیام نوره احتمال داره جذب کنن

  • abbasi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام سپاه پاسداران میتوانید مقاله های داخل سایت مارا مطالعه کنید .

 180. میثم
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

  با سلام.
  با مدرک لیسانس جغرافیا که واسه دانشگاه پیام نور هست میشه در سپاه استخدام شد؟
  با سن 27 و قد 166؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  • haghipor
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط دیگری همچون شرایط سنی شما بررسی شود به طور کلی برای درجه داری میتوانید اقدام کنید
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله سایت را مطالعه کنید

  • پیمان گل محمدی
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام من ۲۰ سن دارم مدرک تحصیلم دیپلم رشته کامپیوترم
   و از رسته سپاه خیلی علاقه دارم برای درجه داری همانجا راهنماییم کنید باتشکر

   • haghipor
    ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

    سلام وقت بخیر
    شما میتوانید برای درجه داری سپاه پاسداران اقدام کنید
    برای اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 181. ناشناس
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۳

  سلام با مدرک دیپلم برای افسری هم میشه ثبت نام کرد یا فقط برای درجه داری لطفا همینجا راهنماییم کنید…

  • fattahi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام وقت بخیر
   بله در صورتی که دیپلم شاخه های نظری را داشته باشید میتوانید برای افسری سپاه هم اقدام نمایید .

 182. ابراهیم کروژدهی
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

  سلام جزوه خانواده ایثارگران و جانبازان می‌باشم وسیزده سال سابقه شغلی در قرارگاه خاتم وبیمه دارم میتوانم استخدام رسمی شوم

  • aghazade
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام
   برای استخدام سپاه پاسداران نیازه شما از طریق مراجعه حضوری اقدام کنید

 183. فراز
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۶

  سلام،فوق دیپلم دارم معدل 15 30ساله پدرم ایثارگری داره شرایط استخدام و دارم و چطور می تونم

  • bagheri
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۲

   سلام وقت بخیر شما شرایط افسری و درجه داری را ندارید شرایط کارمندی و مدرک تحصیلی را دارید برای راهنمایی بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 184. بنده سراپا تقصیرم ولی عاشق شهادت
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  اعوذ بدفع ا… و بمنع ا… و برسول ا… ( ص ) من شر ما خلق و برء و ذرء
  ا . . . م عجل لولیک الفرج و توفیق الشهادت فی سبیلک
  سلام و درود خداوند متعال بر حضرت محمد ( ص ) و آل حضرت محمد ( ص )
  سلام علیکم و رحمة ا… و برکاته
  خدا قوت
  برای استخدام در سپاه پاسداران علل خصوص نقسا یا صابرین یا یکی از ارگان های نظامی و یا ادارات دولتی شرایط جذب و حداکثر سن چقدره ؟
  یکی از دوستان عضو بسیج در گردان های حضرت امام حسین ( ع ) و عاشورا بوده و با ۳۶ سال سن سرباز نمونه سپاه با لوح تقدیر و خانواده ایثارگر ؛ جانباز و نظامی ؛ دانشگاه رو رها نموده و الان دیپلم محسوب میشه سال ها پیش خیلی دوست داشته واجا جذب بشه اما عاشق جو اسلامی و شهادت طلبی حاکم در سپاه پاسداران شده برای جذب کجا باید مراجعه داشته باشه چند سال پیش ه . م سپاه و ن . ا سپاه گفتن فقط راننده کامیون و پایه یک باید داشته باشه ا . س هم گفتن با معرف و غیره ؛ پارسال ن . ا سپاه گفتن فقط مراکز رفاهی سپاه برای مثال ظرف شور یا نظافت چی و غیره در رستوران و غیره
  آیا شرایط جذب برای این فرد در یکی از نهادهای سپاه یا ناجا یا نیروهای ویژه ارتش یا ادارات دولتی به هر شکل برای مثال کارمندی و خرید خدمتی یا پیمانی وجود داره که کارش صبح تا ظهر باشه و در رسته اداری یا گردان باشه و کارهای خدماتی و باغبونی و غیره نباشه یا خیر
  لطفاً پاسخ دهید و سوأل بنده رو منتشر نمائید البته میدانم که هرگز منتشر نمینمائید
  جهت تعجیل در ظهور و قیام حضرت ولیعصر ( ع – عج ) استدعا دارم ۱۱۰ صلوات قرائت فرمائید
  التماس دعا

 185. رضا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام خسته نباشید بنده تمام شرایط پذیرش را دارا هستم همراه با معرف فقط یک نکته مهم وجود دارد اونم دو تا از دندان هایم خراب هستند آیا در معاینات پزشکی مشکلی پیش میاید

  • heydari
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام وقت بخیر
   شما شانس قبولی کمی برای پذیرش در سپاه پاسداران دارین

 186. سید هادی قریشی
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۰

  سلام
  من ۲۶ سالمه و لیسانس علوم ساسی از دانشگاه تهران رو دارم میخواستم بدونم میتونم عضو سپاه بشم و اینکه موقع عضویت چه درجه‌ای بهم میدن؟

  • heydari
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقت بخیر
   منتظر فراخوان سپاه باشید تا اطلاعیه ها در این باره منتشر شود

 187. حسن
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۳

  سلام عضو یابی سپاه چگونه انجام می‌گیرد

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام سپاه پاسداران با مشاوران کتماس بگیرید .

 188. حمزه یاراحمدی
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام وقت بخیر من دیپلم فنی دارم خودمم خدمتم سپاه بوده خیلی تلاش کردم توسپاه باشم به دلیل شرایط سنی نتونستم تروخدا کمکم کنیم بسیج فعالم هستم سابقه بسیج دارم به کجا مراجعه کنم بتونم ثبت نام کنم متولد1372دارای کارت پایان خدمت ومدرک کامپوتر

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

   سلام استخدام سپاه از طریق گزینش نیروی انسانی میباشد که باید بصورت حضوری مراجعه کنید

 189. علیرضا
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام … وقت بخیر
  میخواستم بدونم برای درجه داری سپاه
  دوره تکمیلی بسیجی لازمه یا فقط کارت فعال باشه کفایت میکنه

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۰

   کارت بسیج بریا شما امتیاز میباشد

 190. مهدی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام.من ۱۹ سال سن دارم. دیپلم رشته علوم انسانی با معدل ۱۵ دارم. سابقه فعالیت در گردان و بسیج و کارت فعال بسیج دارم. ایا میتوانم استخدام سپاه افسر محصلی بشوم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

   بله اگر شرایط عمومی و اختصاصی را داشته باشید میتوانید ثبت نام کنید بریا راهنمایی جامع با مرکز تماس بگیرید

 191. مهدی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام.من ۱۹ سال سن دارم. دیپلم رشته انسانی با معدل ۱۵ دارم ایا میتوانم استخدام سپاه افسر محصلی بشوم

 192. مهدی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام. من ۱۹ سال سن دارم. دیپلم رشته علوم انسانی با معدل 15 دارم ایا میتوانم افسری استخدام شوم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   بله اگر شرایط عمومی و اختصاصی را داشته باشید میتوانید در افسری ثبت نام کنید برای راهنمایی با مرکز تماس بگیرید

 193. رضا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام من قدم 196 است ایا برای ثبت نام به مشکل میخورم یا این محدودیت قدی که گذاشتن تاثیر خاصی نداره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام بله

 194. رضا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام این که نوشته قد حداکثر 190 اگر بالاتر از این باشه واقعا رد میکنن یا همینجوری نوشته؟

  • haghipor
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت بخیر
   طبق آخرین اطلاعیه قد بالای 190 سانت در گزینش رد میشوند

 195. گمنام
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام،من ۱۶ سالمه و در حال رفتن به ۱۷ سالگی،دهم انسانی، شرایط استخدام تو سپاه برا من دقیقا چه شکلیه و کجاها میتونم مشغول بشم ؟ و محدود به یه مدت کوتاه میشه و بعد از اون در میام؟

  • mohammadi
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت به خیر
   استخدام سپاه برای دیپلمه های درجه داری به مدت 5 سال است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • گمنام
    ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۳

    نگرفتم دقیق،یعنی چطور دقیقا؟

    • mohammadi
     ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

     سلام وقت به خیر
     استخدام سپاه پاسداران از حداقل 16 تا حداکثر 40 سال بر اساس فراخوان های اعلام شده انجام می شود.

 196. امیر
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

  سلام بنده 18ساله هستم یک نفر از آشنایان که سرهنگ هم هستند گفتند اگر بخواهی می توانم معرفیت کنم میخواستم بدون ای شناسی وجود دارد برای پذیرش

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام وقت بخیر . استخدام سپاه پاسداران بنابه داشتن مدارک بسیج و گزینش حضوری میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 197. مهدی رونقی
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۱

  سلام ببخشید کسی که لیسانس تربیت بدنی داره میتونه استخدام سپاه بشه کارت سبز و کارت فعال موجوده

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام
   نیازه حضوری مراجعه کنید در صورت بررسی شرایط شما ودر صورت نیاز جذب میشوید

 198. مهدی سلطانی
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام،وقت بخیر.من ۲۷ سال سن دارم، مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رشته تجربی با معدل ۱۵ رو دارم.قدم ۱۹۳ سانتی متر و کارت پایان خدمت هم دارم.یه ترک تو مچ پام داشتم که عمل کردم و الان مشکلی ندارم.میخواستم بدونم با این شرایط توگزینش سپاه قبول میشم.ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام شرط سنی پذیرش سپاه تا 40 سال است اما برای ورود اگر یک معرف داشته باشید شانس پذیرشتان بیشتر میشود .

 199. امیرحسین
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۰

  به نام خدا با سلام من ۲۰ سالمه سابقه بسیج دارم و با معدل ۱۹.۸۶ دیپلم مکانیک کار و دانش دارم همچنین سابقه شرکت در المپیاد مکانیک را دارم و دارای مقام پنجم کشوری دو و میدانی در رشته دو ۱۰۰ متر را دارا میباشم آیا میتوانم در آزمون دانشکده افسری شرکت کنم و استخدام بشوم با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام وقت بخیر
   با توجه نوع دیپلم تون برای درجه داری میتونید اقدام کنید

   • ببخشید نوشته بودین ۵ سال سکونت در تهران واجبه؟
    ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

    ببخشید نوشته بودین ۵ سال سابقه سکونت در تهران واجبه؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

     سلام اگر بومی شهر تهران باشید برای استخدام باید 5 سال سکونت را داشته باشید

 200. علی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

  سلام وقت بخیر
  من قدم 165 هست میتونم ثبت نام کنم یا خیر

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام . استخدام سپاه پاسداران برای آقایان حداقل قد 170cm لازم است

 201. سجاد
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام
  من شناسنامه دارم پدرم اتباع و مادرم ایرانی هستند آیا میتونم ثبت نام انجام بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام داشتن تابعیت ایرانی یکی از شرایط عمومی استخدامی سپاه پاسداران است .

 202. حسین
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام شما گفتید شرایط اصلی را داشته باشید میتونید ببخشید شرایط اصلی چیه تحقیق قبول میشم و دکتر هم مشکل خاصی ندارم فقط پاهام کمی پرانتزی است دو انگشتم از لای زانو هام به زور میگذره

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام اگر فاصله بین پاها کم باشد احتمال اینکه در معاینات پزشکی سپاه پذیرفته شوید وجود دارد.

 203. علی
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

  سلام وقت بخیر …من لیسانس حسابداری دارم اما سربازی معاف شدم (سه برادری)و سنم ۲۸/۵هست ایا میتونم اسمم رو بدم واسه سپاه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام
   بعله میتونید مراجعه حضوری داشته باشید

 204. علی اکبر خسروی
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  جان فدای رهبر جانباز من
  بنده ۱۱ سال در وزارت دفاع هستم
  علاقه شدید به سپاه پاسداران دارم
  راهی پیدا نمیکنم برای استخدام

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام وقت به خیر
   فراخوان استخدام سپاه از طریق پایگاه های بسیج و مرکز گزینش سپاه اعلام می شود.

 205. علی اکبر خسروی
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

  بنده علاقه خاصی به سپاه و کارمند سپاه دارم.. ولی متاسفانه هیچ راهی ندارم.. ۱۱ سال وزارت دفاع کار میکنم.. صنایع دفاع اصفهان.. هیچ گونه مورد اخلاقی ندارم.. هیچ گونه سو پیشینه ندارم.. واقعا انقلابی هستم و انقلابی خواهم ماند… جان فدای رهبر جانباز من…

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت به خیر
   برای استخدامی سپاه از طریق پایگاه های بسیج و یا مرکز گزینش سپاه اقدام نمایید.

 206. علی اکبر خسروی
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  باسلام و عرض ادب و احترام.. وقت بخیر .. کدام سایت ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

   باید بخ صورت حضوری اقدام کنید برای برسی شرایط تماس بگیرید

   • محمد
    ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

    سلام وقت بخیر
    بنده دیپلم کاردانش با معدل 16/5 دارم
    با جانبازی پدرم معاف شدم
    آیا شرایط استخدام را دارم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

     سلام . استخدام سپاه پاسداران تابع شرایط خاصی می باشد و معدل بالا شانس پذیرش را افزایش می دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 207. حسین
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

  سلام من دیپلم معارف اسلامی دارم با معدل 15 و بسیج نرفتم پدرم ایثار گر است 22سالمه ایا میتونم در سپاه استخدام شم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

   بله اگر شرایط اصلی را داشته باشید میتوانید ثبت نام کنید برای معرفی راه های ورود و راهنمایی تخصصی با موسسه تماس بگیرید

 208. حسین
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

  سلام خوبید ببخشید من 22سالمه دیپلم معارف دارم با معدل15.1خدمت سربازی نرفتم در دانشگاه هستم قدم 170 بسیجی نیستم پدرم ایثار گر است و پاهام کمی پرانتزی هستند در حد 4سانت ایا میتونم در سپاه استخدام شم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

   سلام
   خیر شما شرایط ورود به سپاه را ندارید

 209. علی رضا
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام علیکم بند دیپلم علوم معارف اسلامی دارم ایا نیروی دریایی همچین رشته رو جذب میکنه؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

   بله درجه داری میتونید بروید یا کارمندی برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید

 210. محمدحسن
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام وقت بخیر
  من ۳۳ ساله هستم و کارشناسی هوافضا دارم
  برای استخدام سپاه باید کجا برم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام . باید مراجعه حضوری به مرکز هسته گزینش سپاه استان خود مراجعه کنید

 211. سید حسن
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام من ۲۴ سالمه فوق دیپلم برق دارم میتونم ثبت نام کنم .؟ کجا باید مراجعه کنم حضوری ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام
   وقت بخیر نیازه شما برای استخدام سپاه مراجعه حضوری داشته باشید

 212. علی
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

  با سلام خسته نباشین نماز و روزتون قبول باشه ایشالله

  استاد من ۲۰ سالمه و تک فرزندم و بابام جانبازه
  من خواستم وارد سپاه بشم میتونم بشم بسیج فعال هم دارم
  معافیت هم دارم از طرف بابام گرفتم و گواهی نامه هم دارم
  معدلم هم ۱۷/۴۳ انسانی دیپلم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت به خیرپ
   برای استخدام سپاه پیگیر فراخوان ها از پایگاه های بسیج و مراکز گزینش باشید.

 213. امیر سلطانی
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

  سلام من ده سال پیش دستم شکست ولی الان بدنسازی کار میکنم آیا در معاینات پزشکی مشکل ایجاد میکنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام
   احتمالش وجود دارد

 214. سعید
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

  سلام برای استخدام که فرمودید حضوری اقدام کنید میشه دقیق بگید باید بریم کجا

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام
   مراجعه به دفتر گزینش سپاه شهر خود

 215. محمدرضا فرزام
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

  من ۲۱ سال سن دارم از ساری و ۴ سال است که در آلمان زندگی می کنم.و می خواستم ثبت نام کنم.ممنون

 216. محمدرضا فرزام
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  من ۲۱ سال سن دارم و در آلمان زندگی می کنم.و می خواستم وبت نام کنم.ممنون

 217. محمدرضا فرزام
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

  من ۲۱ سال سن دارم و در آلمان زندگی می کنم.و می خواستم وبت نام کنم

 218. سارا
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

  سلام خسته نباشید
  من ۲۰ سالمه و رشته حقوق میخونم
  میخاستم بدونم اگه تو سپاه استخدام بشم
  باید از دانشگاه انصراف بدم؟

  نمیتونم هم تو سپاه باشم هم رشتم رو ادامه بدم و وکیل بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟/

 219. مهرداد
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

  سلام
  من سرباز ارتش هستم و در یگان خدمت میکنم بسیج فعال هم دارم میخواهم وارد سپاه بشم چکار باید بکنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام روش های مختلفی داره برای ورود به سپاه شرایط دیگه تون باید بررسی بشه

 220. علیرضا
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام کسی که در نیروانتظامی و سپاه یا ارتش استخدام می‌شود تکلیف سربازی اش چه میشود سربازی معاف است یا باید به سربازی برود

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

   در استخدامی های نیرو های مسلح نظام وظیفه در حین خدمت و اموزش ایشان قرار دارد

 221. مریم
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

  سلام متولد ۱۳۶۹هستم بسیج فعال سرگروه و مربی بسیج هستم لیسانس نرم افزار دارم با معدل ۱۹.۴۴ فرزند جانباز ۲۵درصد در مدت دانشجویی هم سرگروه اردوی جهادی بودم ایا میتونم تو سپاه استخدام بشم یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقت به خیر
   پذیرش استخدام سپاه در بازه سنی 16 تا 40 سال انجام می شود.برای پیگیری فراخوان های جذب نیرو از پایگاه های بسیج و مرکز گزینش سپاه اقدام نمایید.

 222. زهرا
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

  سلام
  من۳۱ سال دارم لیسانس نرم افزار کامپیوتر فرزند جانباز۲۵درصد ازسال ۱۳۸۲عضو بسیجم (فعال)بقیه شرایطو هم دارم میخواستم بدونم میتونم برا استخدام سپاه ثبت نام کنم یا نه ؟
  بعدش چه مراحلی باید برم باید درخواست بدم یا… .
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت به خیر
   پذیرش استخدام سپاه پاسداران در بازه سنی 16 تا 40 سال انجام می شود.از طریق پایگاه و مرکز گزینش سپاه پیگیری نمایید.

 223. ابراهیم
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۲

  سلام آقا هستم متولد ۱۳۷۶،دیپلم کار ودانش (پیش دانشگاهی نداشت)معدل ۱۷:۹۳،قد ۱۷۷،سابقه بسیج ندارم میتونم برا استخدامی اقدام کنم

  • ابوالفضل
   ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام ببخشید معدل چه سالی مهم است فقط سال ۱۲ و معدل کل دیپلم باید ۱۴ باشه یا باید هر سه سال آخر یعنی دهم یازدهم و دوازدهم باید ۱۴ باشه

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 224. ابراهیم
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام آقا هستم متولد ۱۳۷۶،دیپلم کارودانش(پیش دانشگاهی نداشت )معدل ۱۷:۹۳،قد۱۷۷،سابقه بسیج ندارم ،میتونم برا استخدامی اقدام کنم

  • محمد حسین حسینی
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام ببخشیدباقد160میشه واردشد؟برای درجه داری ایثارگری وفعالی و…..دارم

   • isaei
    ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

    سلام وقتتون بخیر حداقل قد مورد قبول 170 می باشد

 225. محسن
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

  با سلام
  من 19 سالمه دیپلم انسانی دارم . میخواستم بگم چه زمانی و در کجا میتونم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام
   باید برای استخدام سپاه مراجعه حضوری داشته باشید

   • مهرداد
    ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

    سلام
    من سرباز ارتش هستم و در یگان خدمت میکنم بسیج فعال هم دارم میخواهم وارد سپاه بشم چکار باید بکنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

     سلام خیر امکان پذیر نیست

  • Hossein
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۳

   بسیجی نداشته باشی استخدام نمیشی

  • Hossein
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۴

   دیپلم تجربی یا ریاضی باید باشی

 226. فاطمه
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام من 27سالمه فوق دیپلم رشته حقوق و بسیج فعال هستم قدم هم 160میتونم استخدام بشم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام
   مراجعه حضوری داشته باشید در رابطه با استحدام راهنماییتون میکنند ونیازه شما از بقیه موارد هم بررسی شود

  • کارشناس ارشد
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر
   تقریبا شرایط استخدامی سپاه را دارید ولی باید بقیه شرایط شما بررسی شود.

 227. علی
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

  سلام و عرض ادب خدمتتون طاعات عباداتتون قبول درگاه حق
  خواستم بدونم بنده با مدرک کارشناسی برق ب
  معدل۱۴.۱۰ از دانشگاه دولتی همچنین دارای سابقه ۱۳ ساله بسیجی و فعال میباشم در ضمن چندین دوره آموزشی و تقدیر نامه از طرف سپاه دارم سنمم ۲۹ سالمه و از نظر جسمی سالمم و قدمم۱۷۸ وزنمم۹۵ کیلو هستش آیا بنده رو جذب میکنن اگه اقدام کنم؟ممنون میشم پاسخ بدین تشکر.

 228. افشین
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

  با سلام من 27 سالمه سربازی نیرو دریایی بودم رشته برق کنترل هستم لیسانس نیروهوایی سپاه میتونم برم یا نیرو دریایی ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام .
   باتوجه به شرایط اختصاصی و عمومی استخدام سپاه مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 229. ابوالفضل
  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۶

  سلام ببخشید من پای پرانتزی دارم حدودا ۹تا ۱۰ سانتی بود کلی پزشک ارتوپد رفتم تا ۷ سانت شد الانم میخواستم بدونم ثبت نام بکنم منو رد میکنن یا شانس دارم واس ثبت نام چون من سپاه هم رفتم بهم گفتن دیپلم گرفتی بیا منم اصرار کردم که اگه میشه روند استخدام انجام بشه بعد مدرک و تحویل بدم تا من تکلیفم روشن بشه اگه قبول نشدم برم دنبال زندگیم ولی الان میترسم برم دنبال کارای سپاه منو رد کنن بعد اگه رد کردن منو میتونم معافیت سربازی بگیرم ممنون میشم کمکم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

   با سلام امکان استخدام وجود دارد و شانس شما برای معافیت وجود دارد .

 230. مهدی زراعتکار
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام و خداقوت نماز روزهایتان قبول باشه انشالله .من ۳۳سال سن دارم پدرم بازنشسته سپاه هستن و ایثارگر.مدرک تحصیلی دیپلم بامعدل۱۴ و۱۵سال سابقه بسیج فعال .میخواستم ببینم میشه برای جذب سپاه اقدام کنم.خیلی ممنون.

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقت بخیر
   شرایط استخدامی سپاه را دارید ولی باید بقیه شرایط شما بررسی شود.

 231. محمدحسین محمدی
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام خسته نباشید من 19 سالم هست دیپلم رشته ی تجربی گرفتم و سابقه ی بسیج دانش اموزی هم دارم اهل شیرازم خیلی علاقه مند هستم که عضو سپاه بشم میخواستم بدونم چجوری باید اقدام کنم کجا و کی زمان گزینش هست لطفا جواب بدین ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام
   در صورتی که تمام شرایط استخدام سپاه رو دارید از طریق مراجعه حضوری اقدام کنید

   • محمدحسین محمدی
    ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

    ممنون ، خوب شرایط لازمه برای استخدام و همچنین مکان و زمان مراجعه رو میخواستم بدونم با تشکر و خسته نباشید

   • محمدحسین محمدی
    ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

    ممنون ، زمان و مکان مراجعه رو میخواستم بدونم

 232. ر
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۴

  سلام وقت بخیر من ۳۰ساله و خانم هستم و با شش سال سابقه کار و پدرم بازنشسته نظامی هستن و فرزند ایثارگرم قدمم۱۶۰ میتونم شرکت کنم دراستخدامی سپاه

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام
   بعله اگر شرایط استخدامیرو دارید تا سن 40 سالگی میتونید مراجعه کنید

 233. حسین محمودی
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

  سلام ببخشید من تازه خدمتمو تموم کردم و۲۴سالمه مدرک تحصیلیم اول دبیرستان هستش امکان ویت نام دراین ارگان را دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   خیر حداقل شرایط مدرک تحصیلی دیپلم می باشد برای استخدامی سپاه پاسداران.

 234. سید رضا
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

  سلام وقت‌تون بخیر ! من تو این دوره ثبتنام کردم !
  تمام شرایط لازم رو دارم ! فقط اینکه کارت بسیج فعال‌م هنوز نیومده و فعلا امکان اینکه گواهی بسیج واسه پرونده بیارم وجود نداره ! میخاستم بپرسم ایا بدون گواهی بسیج و فقط با گواهی دانش اموزی پرونده‌م کامل میشه و ایرادی نداره ؟؟ یا حتما باید گواهی بسیج باشه ؟؟ و اینکه مهلت این دوره تا چه تاریخیه ؟ که ببینم میتونم تا قبل پایان مهلت فعالیتمو ثبت کنم که بتونم گواهی بگیرم یا ن ! اخرین سوالم اینکه سپاه در طول سال چند بار فراخان جذب نیرو داره ؟ من اگه تو این دوره استخدام نشم ! آیا تو این سال بازم فراخوان دارن یا میره تا سال آینده ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید ! تشکر فراوارن

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   با سلام.در حال حاظر فراخوانی برا جذب سپاه وجو ندارد و جهت استخدام باید به دفاتر گزینش سپاه مراجعه نمایید.

 235. محمد
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام من ۲۴ سالمه ودیپلم حسابداری دارم وهرموقع خواستم استخدام بشم ناحیه بسیج ما میگه سهمیه نداریم و به گزینش استان هم مراجعه کردم میگن به ما ارتباط ندارد به بسیج شهرتون مراجعه کنید خواهشاً راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   با سلام.به دفاتر گزینش سپاه مراجعه نمایید.

 236. محمد
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۳

  سلام پس ما معرف نداریم چکار کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام
   نیازه در گزینش قبول بشید

 237. رجبعلی فرخاری
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۴

  با عرض سلام من ساکن روستا هستم آیا در شهر نیشابور هسته گزینش سپاه وجود دارد یانه اگر هست توراخدا بگید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

   سلام وقت بخیر
   بله شرایط استخدامی سپاه پاسداران را دارید.برای بررسی بقیه شرایط شما با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 238. مریم
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۴۸

  سلام.‌خیلی دوس دارم وارد سپاه بشم.‌کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری و ۳۶سال سن دارم.‌ تو بسیج فعال بودم.ایا با این شرایط سنی میتونم استخدام بشم.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام
   برای استخدام سپاه میتوانید مراجعه حضوری داشته باشید به بنیاد امور ایثارگران اما باتوجه به شرایط سنی شما احتمالش کم میباشد

 239. متین
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام واریکاسول هم داشته باشی رد میشه یا شراط داره؟
  اگه داره شرایطش چیه

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   بستگی به گرید ان دارد.

 240. خانوم کاظمی
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

  سلام من میخواستم سپاه ثبت نام کنم ۱۹سالمه و مدرک دیپلم دارم فقط قدم ۱۵۰ هست، توی همه شرایط این ارگان زده حداقل قد ۱۶۰،یعنی ثاقعا همه ارگان ها همینجوریه همین شرایط رو دارن

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام وقت بخیر
   شما برای استخدامی سپاه شرایط قد رو ندارید و برای استخدامی تمامی ارگان ها حداقل قد 160 سانتی متر است.

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام وقت بخیر برای استخدام در ارگان سپاه با توجه به شرایط قد مهم است در صورت نداشتن شرایط امکان ثبت نام نیست ولی هر ارگانی شرایط عمومی و اختصاصی خود را دارد که در فراخوانهایش مشخص میشود

 241. رها
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

  سلام من دخترم و 18سال دارم سال اخر دبیرستانم پدرم96ماه در جبهه بوده است و ایثارگران دارد مقدم150 است میتوانم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام
   با توجه به شرایط قدتون خیر

 242. شهاب میلانی
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام علیکم
  احتراما اینجانب متولد ۱۳۵۴ میباشم -دارای فوق دیپلم حسابداری و ۲۰ سال سابقه مالی و بیمه – دارای ۵ سال سابقه بسیج فعال – دارای حکم مربیگری درجه ۳ از فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی – لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید در این رابطه که میتوانم در بدنه سپاه پاسداران و یا شرکتهای زیر مجموعه فعالیت داشته باشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام
   نیازه شما مراجعه حضوری داشته باشید تا شرایط شما رو ار هر لحاظ بررسی کنند و در صورت نیاز شما رو جذب کنند

 243. حسین
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

  با سلام بنده ۲۴سال سن و لیسانس مدیریت دارم.خدمت هم تو سپاه بوده.۶سال بسیجی فعال دارم و پدرم هم ۲سال جبهه بوده.
  من میتونم ب عنوان کادرثابت و مقطع افسری استخدام شم؟هیچ گونه مشکل پزشکی هم ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام
   نیازه شما مراجعه حضوری داشته باشید وباید تمام شرایط استخدامی رو داشته باشید ودر صورت نیاز شمارو استخدام میکنند

 244. حسین
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

  با سلام بنده ۲۴سال سن و لیسانس مدیریت دارم.خدمت هم تو سپاه بوده.۶سال بسیجی فعال دارم و پدرم هم ۲سال جبهه بوده.
  من میتونم ب عنوان کادرثابت و مقطع افسری استخدام شم؟هیچ گونه مشکل پزشکی هم ندارم

 245. حسن
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۳

  با سلام
  بنده لیسانس حسابداری با پایان خدمت و ۲۹ ساله آیا میتونم استخدام سپاه بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام
   در حال حاضر فراخوان برای جذب سپاه منتشر نشده است ولی راه هایی وجود دارد که بتوانید جذب سپاه پاسداران بشین
   برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 246. حسنن
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

  با سلام
  بنده لیسانس حسابداری با پایان خدمت ۲۹ ساله آیا میتونم استخدام سپاه بشم؟

 247. علی
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

  سلام،برادر بنده سطح دوم حوزه رو دارند ولی سربازی نرفتند،آیا میتوانند استخدام سپاه بشوند،یا نه باید اول سربازی رو بگذرانند و بعد استخدام بشوند؟؟؟یعنی بدون سربازی رفتن سپاه نیرو جرب نمیکند؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

   به دفاتر گزینش سپاه مراجعه نمایند.

 248. شهاب میلانی
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸

  با سلام
  بنده سه بار هست پیام داده ام اما اصلا در اینجا نیست

  • شهاب میلانی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

   با سلام
   اینجانب متولد ۱۳۵۴ هستم -دارای فوق دیپلم حسابداری و ۲۰ سال سابقه مالی – دارای ۵ سال سابقه بسیج – دارای حکم مربیگیری بوکس از فدراسیون بوکس – میخاستم ببینم شرایط جذب در بدنه سپاه را دارم
   در ضمن بنده سه بار هست که اینجا دارم پیام میدهم ولی پاسخی نداده اید ممنون میشوم جوابگو باشید

   • کارشناس ارشد
    ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

    سلام وقت به خیر
    استخدام سپاه بر اساس فراخوان های اعلام شده از سوی این مرکز است.برای پیگیری از مرکز گزینش سپاه اقدام نمایید.

 249. رجبعلی فرخاری
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

  سلام دوباره من فرزند جانباز شیمیایی۳۰ درصد می‌باشم و35سال سن دارم آیا با مدرک دیپلم فنی حرفه ای کاردانش میتونم از سهمیه جانبازی پدرم استفاده کنم برای استخدام..کجا باید برم برای استخدام شدن راهنمایی کنید درضمن جوشکاری وکارهای تاسیساتی هم انجام داده ام برای استخدام شدن تاثیری داره ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت به خیر
   برای استخدامی سپاه میتوانید از سهمیه جانبازی پدرتان استفاده کنید.پیگیر فراخوان های اعلام شده از سوی این سازمان باشید.

 250. سلمان ملک پور
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۹

  سلام وقت بخیر سال 98ماه 10 باکد98درسپاه استخدام شدم بیت المقدس کردستان. بعدآموزشی ماروبردن آزمایش تو4روزسه روز بردن آزمایش مثبت دراومدآزمایشم به خدا قسم خودمم موندم چطورآزمایشم مثبت دراومدبعدش ماروبردن کمیسیون تعهد گرفتن گفتن برین سرکار ولی دیگه تکرار نشه بعد4ماه یهویی برگه تصویه دادن بهم. هرچقد التماس کردم من این کاره نیستم ریس نیروانسانی سرهنگ ملک شاهی باهم لج کرد نزدیک 2ماه باپدرم رفتیم دنبال کارم جواب ندادن بهم. پدرم ایثارگر دوران دفاع مقدسه. ازشما عاجزانه خواهش میکنم یه مساعدتی درکار من بکننین تواین ماه رمضان اگه میشه کمکم کننین خواهش میکنم دست تک تکون رومیبوسم. برادرکوچک شما سلمان یاعلی مدد

 251. سلمان ملک پور
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۳۹

  سلام وقت بخیر من

 252. شهاب میلانی
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

  با سلام
  بنده متولد سال ۱۳۵۴ هستم دارای فوق دیپلم حسابداری و ۲۰ سال سابقه مدیریت حسابداری و مالی و آشنایی به نرم افزار های مالی و word و exel-
  دارای ۵ سال سایقه بسیج فعال – دارای حکم مربیگری از فدراسیون بوکس کشور – میخاستم ببینم بنده شرایط جذب در بنده سپاه پاسداران را دارم

 253. حسین
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

  با سلام بنده ۲۴سالمه
  لبسانس مدیریت دارم
  پدرم ۲سال سابقه ایثارگری داره
  خودمم تا الان ۶سال سابقه بسیج فعال دارم
  من میتونم استخدام سپاه شم ب عنوان کادرثابت-مقطع افسری؟
  خدمتمم داخل سپاه بوده،هیچ مشکل پزشکی هم ندارم.

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام . برای افسری سپاه باید کنکور سراسری را شرکت کنید و برای مصاحبه آماده شوید

 254. شهاب رحیمی میلانی
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام
  وقت شما بخیر
  بنده متولد ۱۳۵۴ هستم دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری و ۲۰ سال سابقه کار مسئولیت مالی و همچنین ۵ سال بسیج فعال – خدمت سربازی رفته ام – دارای مدرک مربیگری از فدراسیون بوکس – میخواستم ببینم امکان جذب در بدنه سپاه را دارم
  ممنون از شما

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام . خیر . استخدام در سپاه شرط سنی دارد و شما شرط سنی را دارا نمیباشید

 255. طاهری
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

  من نوه شهیدم و 17سال سن دارم می تونم سپاه ثبت نام کنم سال دوازدهم دارم میخونم چون نوه شهیدم و بابام از امتیازش استفاده نکرده من نی تونم از امتیاز نوه شهید بودن استفاده کنم برای استخدام در سپاه

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر
   خیر شما نمیتوانید از سهمیه استفاده کنید

 256. شهاب رحیمی میلانی
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۱

  سلام
  وقت شما بخیر
  بنده متولد ۱۳۵۴ هستم فوق دیپلم حسابداری با ۲۰ بیست سال سابقه مسئول مالی و حسابداری و ۵ سال بسیج فعال و خدمت سربازی هم رفته ام – دارای مدرک مربیگری فدراسیون بوکس کشور – میخاستم ببینم شرایط استخدام در بدنه سپاه پاسداران را دارم
  ممنون از شما

 257. شهاب رحیمی میلانی
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۲

  سلام
  وقت شما بخیر
  بنده متولد ۱۳۵۴ هستم فوق دیپلم حسابداری با ۲۰ سال سابقه مسئول مالی و حسابداری و ۵ سال بسیج فعال و خدمت سربازی هم رفته ام و مربی هیئت بوکس خراسان هم هستم میخاستم ببینم شرایط استخدام در سپاه پاسداران را امید بخدا دارم ممنون میشوم راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام وقت به خیر
   استخدام سپاه از بین افراد در رده سنی 18 تا 40 سال پذیرش دارد.با توجه به فراخوان های اعلام شده از سوی سپاه اقدام کنید.

 258. آذاس
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

  سلام من 30سال سن دارم لیسانس مکانیک خودرو دارم آیا میتوانم جذب سپاه بشوم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   با سلام.با توجه به سن شما امکان ان بسیار کم است.

 259. ارسطو
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

  سلام من دانش آموز دهم میکانیک هستم عضو بسیج هم هستم میخواستم بدونم من میتونم با این شرایط عضو ارگان بشم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام . استخدام برای درجه داری سپاه از سن 16 سالگی محاسبه میشود و شما با مراجعه به مرکز گزینش می توانید ثبتنام کنید

 260. علی
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۰۳

  سلام من ۱۷ سالم هست یک ساله دیگه دیپلم انسانی میگیرم معدل بالای ۱۶ هست ولی قدم ۱۶۷ هست میخواستم بدونم میتونم وارد سپاه پاسداران بشم یا نه
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام سپاه پاسداران میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

 261. هادی
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

  با سلام و خسته نباشید ببخش ایا استخدام سپاه برای برادران اهل سنی هم است یا خیر لطفا جواب بدهید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

   با سلام.به دفاتر گزینش سپاه مراجعه کنید.

 262. علی موسویان فر
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید برای وارد شدن به سپاه آزمون ورودی هست در مقطع افسری
  با دیپلم
  چون من از حوزه مقاومت بسیج پرسیدم گفتن آزمون داره ولی هرجایی را بررسی میکنم میگن آزمون ورودی نداره حتی سایت شما الان کدوم طرف درست میگن ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   با سلام.پذیرش افسری سپاه از طریق کنکور سراسری است.

 263. فرخاری
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام من خانومم 29سال دارد و تحصیلاتش دیپلم انسانی است آیا میتواند وارد سپاه شود توضیح دهید

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   با سلام.سقف سنی استخدام سپاه بیست و شش سال است.

 264. پریسا علیزاده
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۶

  سلام وقت بخیر
  من ۲۰ سالمه میخاستم بدونم میتونم سپاه استخدام بشم پدرم ایثارگری داره
  مدرک دیپلمم اموراداری
  ودانشجو مدیریت گمرگ ترم ۲ هستم
  شرایط برای استخدام چیه و کجامراجعه کنم در تبریز که دقیق راهنمایی کنن

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   با سلام.به دفاتر سپاه استان خود مراعه نمایید.

 265. رجبعلی فرخاری
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

  بنده فرزند جانباز شیمیایی۳۰ درصد می‌باشم و35سال سن دارم آیا برای من امکان استخدام شدن در سپاه وجود دارد.اگر وجود دارد راهنمایی کنید چگونه استخدام شوم.تحصیلاتم دیپلم فنی و حرفه ای/کاردانش می‌باشد .ولی جوشکاری برق کشی .کارهای تاسیساتی هم انجام داده ام .و فرزند ارشد خانواده می‌باشم آیا میتوانم از سهمیه برای استخدامی استفاده کنم.چه جوری باید ثبت نام کنم و تاریخ استخدامی سپاه را توضیح دهید

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام وقت بخیر
   بله با این شرایط امکان استخدام در سپاه پاسداران را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 266. محمد رضا خالقی
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام من زیر دیپلم هستم و سرباز هستم شرایط قدی و بسیج هم قبل قبول هست میخاستم ببینم میتونم استخدام بشن ید نه و باید چیکار کنم حین خدمت استخدام شم ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۸

   طبق قانون حداقل مدرک باید دیپلم باشد

   • شهاب میلانی
    ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۰

    با سلام
    بنده متولد سال ۱۳۵۴ هستم دارای فوق دیپلم حسابداری و ۲۰ سال سابقه مدیریت حسابداری و مالی و آشنایی به نرم افزار های مالی و word و exel-
    دارای ۵ سال سایقه بسیج فعال – دارای حکم مربیگری از فدراسیون بوکس کشور – میخاستم ببینم بنده شرایط جذب در بنده سپاه پاسداران را دارم

    • کارشناس ارشد
     ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

     سلام
     شما شرایط سنی لازم برای استخدام سپاه را ندارید

 267. مهدی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

  سلام وعرض ادب .اینجانب ۲۹ساله ودیپلم ودارای ۱۵سال سوابق بسیجی وپدراینجانب ایثارگر درجنگ حق علیه باطل به مدت ۲سال آیا چراگزینش زنجان آقای حیدری چندین بارمراجعه اجازه برای استخدام اینجانب نمیدهند درضمن سردارشهرستان نامه راتایید کرده وارجاع به کارگزینی اما اجازه نمیدهد .خواهشاپیگیری وجواب دهید .ممنون

 268. مهدی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام وقت بخیر ببخشید
  من کلاس نهم هستم معادل نوبت اولم ۱۴شدم و نوبت دومم کمتراز۱۵ نمیشم بعد قدم ۱۶۰ و عضو فعال بسیج هستم من میخوام از سیکل وارد سپاه بشم برای هرکاری مثلا رانندگی یا هرچیزی بلدم به نظرتون میشه برم و داخل سپاه اشنا هم دارم ممنون میشم اگه جوابمو بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

   اشنا داشته باشی میتواند ولی قانونا باید حداقل مدرک دیپلم را داشته باشی

 269. mehdy
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

  سلام وقت بخیر ببخشید من کلاس نهم هستم۱۶سالمه معادل نوبت اول شدم۱۴ومعادل نوبت دوم کمتراز۱۵نمیشه بعد قدم۱۶۰وعضوفعال بسیج هستم خواستم ببینم از سیکل میشه برم برای هرکاری راننده یا هرچیزی بلدم انجام بدم ببخشید میشه جوابمو بدید سپاس گزارم

 270. مهدی مرادی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام وقت بخیر ببخشید من کلاس نهم هستم۱۶سالمه معادل نوبت اول شدم۱۴ومعادل نوبت دوم کمتراز۱۵نمیشه بعد قدم۱۶۰وعضوفعال بسیج هستم خواستم ببینم از سیکل میشه برم برای هرکاری راننده یا هرچیزی بلدم انجام بدم ببخشید میشه جوابمو بدید سپاس گزارم

 271. مهدی مرادی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

  باسلام ببخشید من کلاس نهم هستم من معادل نوبت اولم ۱۴شدم ولی نوبت دوم کمتراز۱۵نمیشم خواستم ببینم از مدرک سیکل میشه وارد سپاه بشم بعد عضو فعال بسیج هستم قدم۱۶۰ و سنم۱۶سالمه و برای سپاه رانندگی یاهرچیزی دیگه بلدم میشه عضوشم یا نه

 272. مهدی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

  سلام
  وقت بخیر
  برای اقدام به استخدام الان وقتشه؟دیر یا زود نیست؟چون پارسال اردیبهشت شروع شده بود
  و اینکه موقع حضور تو گزینش مدارکی لازمه که همراه ببریم؟
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۷

   مدارک شناسیایی و امتیازات و … همراه با خود ببرید و زمان ثبت نام نسبت به افسری و درجه داری و… در تاریخ های مختلف از طریق هسته های گزینش اعام می شود

 273. امنه
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۴

  سلام بنده ۲۷سال دارم بامدرک لیسانس شیمی میتونم وارد سپاه بشم بخش کارمندی .بسبج فعال هستم ده سال .فرزندایثارگر نیزهستم .ممنون .

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت بخیر
   بله مشکلی برای استخدامی سپاه ندارید.

 274. سهیل آل کثیر
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام با دیپلم میشه وارد دانشکده افسری بشیم و عضو کادر ثابت بشیم در دوره 4 ساله بیشتر تدریسی یا عملیاتی هست ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   با سلام.بستگی به رشته شما دارد.

   • سهیل آل کثیر
    ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

    رشته من علوم انسانی هست بعد نحوه تدریسی. تو این مدت چهار سال به چه شکل هست بیشتر عملیاتی ؟؟ یا تدریس؟؟ بعد میتونم عضو ثابت کادر هم بشم .

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۲

     4 سال اموزش دارید معمولا از اذا صح تا 8 صبح نظامی بعد از ان تا 8 شب تدریس است

 275. سهیل آل کثیر
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

  با سلام آیا اگه وارد دانشکده افسری سپاه بشم و بعد از آن دوره ۴ ساله آیا حقوق و مزایای که دریافت میکنم راضی کننده هست و یا کم هست؟ مثال درجه ستوان دوم یا استوار را داشته باشیم حقوق که دریافت می‌کنیم اندازه همان زحمتی که میکشیم هست ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام . حقوق و مزایا براساس مصوبه وزارت کار می باشد . بعد از دوره 4 ساله افزایش حقوق دارید .

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   با سلام.حقوق و مزایا مناسب است.

 276. علی
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام بنده متولد 1373/09/16 خدمت رفتم دیپلم رشته انسانی دارم متسلط به زبان انگلیسی مقام استانی کیت بوکسینگ دارم آیا جای تو سپاه .. تکاور یا نیروی دریایی سپاه میشه جذب بشم ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام
   در حال حاضر فراخوانی برای جذب سپاه برای آقایان اعلام نشده است و تنها راه ورود به سپاه از طریق کنکور سراسری میباشد

 277. Mohamad
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

  سلام؛ سیر گزینش چه مدت طول میکشه حداقل و حداکثر؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام
   تا زمان بندی این پروسه طی شود یک الی دو ماه زمان میبرد

 278. علی اکبر
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۳

  با سلام . من فوق لیسانس مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی دارم . متاهل هستم آیا امکانش هست در بخش اداری عضو سپاه بشم

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۴

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام سپاه پاسداران میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

 279. محمد رحیمی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰

  سلام.من هفت تا دندون پر کردم.ایا میتونم توی سپاه استخدام بشم یانه

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۷

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام سپاه پاسداران میتوانید مقاله های داخل سایت را بررسی کنید .

 280. محمد
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۷

  سلام من ۱۸ سال دارم خواستم بدونم باید چ مراحلی را طی کنم به سپاه انصار بروم برای افسر محصل فقط می خوام به سپاه انصار بروم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام
   سپاه در حال حاضر صذفا از طریق کنکور سراسری جذب دارد

 281. پیام قرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۳

  سلام من متولد۷۲هستم،متاهل،دارای یک فرزند.دیپلم انسانی معدل۱۳.دربسیج۱۰سال سابقه فعال دارم وفرمانده پایگاه هستم،قد۱۹۸،وزن۱۲۰،خواستم بدونم امکان جذب درسپاه برای من وجود دارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام وقت بخیر
   جناب قرایی شما شرایط لازمه برای استخدام سپاه پاسداران دارا هستید جهت استخدام سپاه به بخش گزینش سپاه ناحیه منطقه خودتون مراجعه کنید

  • نرگس صحرائی
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

   سلام وقتتون بخیر من ۲ ماه دیگه ۱۸ سالم تکمیل میشه محصلم
   سال آخر درسمه و رشته ام ریاضیه قدم ۱۶۰ و سابقه بسیج و فعالم دارم
   چه زمانی میتونم برای استخدام سپاه اقدام کنم؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

    سلام
    به طور کلی میتوانید در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری یا شرکت در فراخوان سپاه برای استخدامی سپاه پاسداران اقدام کنید
    ولی با توجه به شرایط قدی شما این امر امکان پذیر نیست

 282. رجبعلی فرخاری
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۱

  خوبه عالیه

 283. یزدان
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام وعرض ادب من 25سال سن دارم ولیسانس فقه وحقوق پیام نورهستم خدمت سربازی هم رفتم ایاشانس استخدام رودارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام وقت بخیر
   بله برای استخدام سپاه پاسداران شانس استخدام دارید اگر بقیه شرایط لازم را داشته باشید.

 284. سلمان
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۵۵

  سلام بنده 33سال سن مدرک لیسانس مدیریت آبادانی روستاها دارم وگواهینامه پایه دو و لیفتراک دارم واز نظر جسمانی سالم قد 180دارم وفقط دوندون ها سه چهارتا خراب شده درست کردام امکان استخدام بنده در سپاه امکان پذیر است پدرم 20ماه کارت ایثار گری دارد در ارتش سرباز بوده در زمان جنگ ممنون میشم جواب بدین.

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر به عنوان متخصص شانس استخدام در سپاه پاسداران را دارید.

 285. سلمان
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۵۳

  سلام بنده 33سال سن مدرک لیسانس مدیریت آبادانی روستاها دارم وگواهینامه پایه دو و لیفتراک دارم واز نظر جسمانی سالم قد 180دارم وفقط دوندون ها سه چهارتا خراب شده درست کردام امکان استخدام بنده در سپاه امکان پذیر است پدرم 20ماه کارت ایثار گری دارد در ارتش سرباز بوده در زمان جنگ ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقت به خیر
   استخدام سپاه بر اساس فراخوان های اعلام شده از سوی این یگان است.ایثارگری پدر جزو شرایط ارفاقی است.

 286. دانیال
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

  سلام خسته نباشید. من 27 سالمه دیپلم دارم.تو بسیجم دوسال فعال بودم.آیا میتونم وارد بخش کارمندیش بشم اگه معرف داشته باشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت بخیر اگر معرف داشته باشید بله می توانید

   • دانیال
    ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

    سلام مجدد. دو سوال پیش میاد. سوال اولم اینه یعنی منکه تخصص کامپیوتر هست میتونم مثلا تو این بخش کاری داشته باشم؟ و سوال دومم زمان استخدام دقیقا کی هست؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

     با سلام.با مدرک فعلی میتوانید برای بخش اداری سپاه اقدام نمایید.

   • ناشناس
    ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

    سلام جدیدا شرایط قد شده بالای۱۶۵ با توکل به خدا برو گزینش سپاه اقدام کن ان شاءالله که موفق باشی

 287. شاهو
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  ببخشید من الان ۱۷ سالمه هنوز مدرک دیپلم ندارم عضو بسیج فعال هستم شرایط مقاله های داخل سایت رو هم دارم
  ببخشید میتونم به سپاه بپیوندم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه باید به مراتکز گزینش سپاه استان مربوطه مراجعه کنید تا شرایط شما و ظرفیت های ارگان ونیازمند ی نیروهاشون بررسی شود برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 288. جواد
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۰

  سلام خسته نباشید من ۱۸سالمه سیکل دارم پدرم جانبازه معدلم ۱۸ بوده میتونم عضو سپاه بشم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام و عرض ادب
   استخدام سپاه پاسداران شرایط مختلفی دارد که باید بررسی شود . میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید و یا برای دریافت مشاوره دقیق با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام وقت بخیر
   برای استخدام در سپاه پاسداران حداقل مدرک تحصیلی دیپلم میباشد.برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام وقت بخیر
   برای استخدامی در سپاه پاسداران داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم می باشد اما اگر اشنا در سپاه داشته باشید و یا بقیه شرایط را داشته باشید امکان استخدام وجود دارد.

 289. سیدموسی
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰

  سلام میشه راهنماییم کنید چجوری جذب سپاه بشیم.متولد ۱۳۷۱ هستم جز بسیج فعال کارت سبز پدرمم ایثارگر هست

 290. دانیال
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

  سلام. من خدمتم تمام شده است و 27 سال سن دارم و درحال حاضر در زمینه کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار بصورت تخصصی فعالیت دارم و تدریس زبان میکنم. خواستم بدونم بصورت کارمندی میشه استخدام سپاه بشم با این شرایط راهی وجود داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام وقت بخیر استخدام سپاه یا باتوجه به مدرک تحصیلی معمولا لیسانس به بالا پذیرش میکنن و یا با مدرک دیپلم در صورت داشتن تخصص مربوطه و اعلام نیازمندی به تخصص خاص امکان پذیرش هست که باید به مراکز گزینش سپاه مربوط به استان مراجعه داشته باشیدبرای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 291. امیر
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام من متولد ۱۳۷۲.۱۱.۲۸هستم فوق دیپلم خدمتم رفتم جز شورای بسیج هستم کارت سبز دارم بسیج فعالم هستم شرایط سنی رو دارم می تونم استخدام سپاه بشم بامعرف تشکراگه جواب بدید کارشناس عزیز

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام وقت بخیر با معرف شانس پذیرش برای شما وجود دارد

 292. IRGC
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳

  متقاضیان دانشگاه افسری امام حسین سپاه جهت ثبت نام تا “دهم فروردین” به حوزه مقاومت بسیج محله خودتان مراجعه نمایید.
  شرایط : رشته های ریاضی و تجربی و انسانی با معدل “۱۵” سن ۱۸ تا ۲۱ سال
  و در “رشته های فنی” ( برق و مکانیک و کامپیوتر ) با معدل “۱۴” برای دانشگاه افسری نیروی دریایی سپاه “فقط” می‌توانند ثبت نام کنند.

 293. مهدی سجادیان
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلمم ، سنم تقریبا ۲۴ هست …
  تو بسیج زیاد فعالیت داشتم و دارم ، امسال قصد داشتم وارد سپاه بشم که شرایط سنی بهم نخورد ، دیپلم کامپیوتر گرافیک هم دارم

 294. امیرعباس
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

  با سلام خدمت شما، ببخشید یه سوال داشتم که آیا میتونم در مقطع راهنمایی هم ثبت‌ نام کنم برای عضویت در سپاه پاسداران، و اینکه با مدرک دیپلم هم میشه استخدام سپاه شد؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام در مقطع راهنمایی نمی توانید در سپاه عضو بشید .
   بله با مدرک دیپلم میتوانید استخدام بشید به شرطی که بقیه مراحل گزینش رو قبول بشید.

 295. رشيد
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۰

  باسلاماينجانب تحصيلاتم حوزوي است وبيست وچهارسال عضوفعال بسج هستم و٤١سالمه
  آياميتوانم درسپاه استخدام شوم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر
   برای استخدام سپاه پاسداران شرایط سنی تا حداکثر 40 سال است.نمیتوانید عضو بشید.

 296. محمد
  ۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

  سلام ببخشید من فوق دیپلم مهندسی مکانیک دارم میخواستم بدونم میشه در سپاه ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام وقت بخیر بله

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت بخیر
   برای استخدام در سپاه پاسداران حداقل مدرک تحصیلی دیپلم است مشکلی ندارید میتونید ثبت نام کنید به شرظی که بقیه شرایط گزینش را داشته باشید.

 297. مهدی ادیبی
  ۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  سلام من مدرکم سیکل هست ایامی تونم استخدام سپاه بشم یان

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام احتمال پایین است مگر به عنوان راننده پایه 1

 298. حسین
  ۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

  سلام وقت بخیر من یه دندون کم دارم تو مرحله دندونپزشکی رد میشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت بخیر خیر

 299. ادریس
  ۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۹

  سلام وقت بخیر
  من پایه ۱۱ انسانی هستم و هنوز دیپلم نگرفتم میتونم استخدام بشم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام وقت به خیر
   استخدام سپاه پاسداران با حداقل مدرک دیپلم انجام می شود.

 300. کیومرث
  ۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

  و من دیپلوم کاردانش دارم یعنی چند ماه دیگه خرداد ماه میگیرم بسیج فعال هم هستم قد ۱۷۷ سن ۱۸وزن ۶۹میسه برای سپاه ثبت نام کنم فک کنم معدل کل دیپلومم از ۱۶ به بالا باشه وبعد از وزود اولین درجه م چیه استوار سرچوخه ‌……خواهش میکنم این جا جواب بدید متشکر م

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه بیشتر از مقطع کارشناسی به بالا پذیرش میکنن ولی میتونید با مراجعه مراکز گزینش سپاه پیگیری بفرمایید برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 301. کیومرث
  ۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام لطفا اگه میشه دفاتر گزینش سپاه در بروجرد رو آدرسش روبگید
  متشکر میشم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   خرم آباد- میدان تختی- خ خیام غربی- جنب دفتر امام جمعه- روبروی باشگاه فجر- مرکز گزینش 0661-2251673

 302. MM
  ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

  لطفا پیام منو جواب بدین ممنون میشم چند هفته هست فرستادم ولی جواب ندادین

 303. MM
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام وقت بخیر من چند روز است که پیام فرستادم ولی متأسفانه جوابی دریافت نکردم اگه این دوتا سوال رو جواب بدین ممنون میشم
  سوال۱) ایا برای استخدام توی زیر شاخه های سپاه ،
  باید به هسته سپاه محل سکونت خود مراجعه کرد ؟؟
  سوال۲) ایا بعد از استخدام توی سپاه،
  سربازی طی آن دوره‌ای که توی سپاه هستی گذرانده می‌شود؟؟
  ممنون بابت پاسخگویی

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

   سلام ممنونم.بله باید برای گزینش به صورت حضوری به سپاه مراجعه کنید
   باید درخواست بدید برای اینکه سربازی هم داخل سپاه بیفیته ولی معمولا بله داخل سپاه گذرانده می شود.

 304. اشکان
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام ثبت نام دقیق مشخص هست چه موقع ای شروع میشود

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

   با سلام.خیر.به دفاتر سپاه مراجعه کنید.

 305. مهدی
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۶

  سلام لیسانس پرستاری دارم و در حال انجام خدمت مقدس سربازی در یکی از درمانگاه های سپاه خواستم بپرسم در چه صورتی میتونم استخدام سپاه بشم که بعنوان پرستار خدمت کنم وآیا باید آموزش رزمی هم پشت سر بگذارم ؟ با تشکر از شما

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷

   با سلام.نیازی به اموزش رزمی نیست و برای استخدام به دفاتر سپاه مراجعه نمایید.

 306. رضا
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۰

  سلام از مدرک لیسانس پیامنور هم میشه استخدام شد

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام وقت به خیر
   مدرک دانشگاه پیام نور یکی از مدارک مورد تایید وزارت علوم است و برای استخدام میتوانید ارائه دهید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • Mostafa.
    ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۴۵

    سلام وقت بخیر ی سوال داشتم خواهش میکنم اینجا جواب بدین نگین با مشاور تماس بگیرم یا مقاله بخونم…من مشمول غایب سربازیم ۲۳ سالمه دیپلم قد ۱۷۹ وزن ۸۰ و شرایط لازم دارم پدرمم نظامی بوده..فقط سربازی نرفتم و غایب مشمولم ۳ ۴ ساله …آیا میشه استخدام سپاه یا ارتش یا نیرو انتظامی بشم؟ یا مثلا میشه برم برای خدمت سربازی بعدش استخدام بشم و بعد آموزشی رو برم ارگانی ک میخوام استخدام شم؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید گرفتارم

    • کارشناس ارشد
     ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

     با سلام.امکان استخدام برای شما وجود ندارد.

 307. محمد
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۷

  سلام خسته نباشید، من با لیسانس برق فنی و حرفه ای میتونم بعنوان کارمند در سپاه استخدام شم؟لطفا جواب بدهید

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه پاسداران باید به پایگاه گزینش مرکزی هر استان که توسط ارگان مشخص شده مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 308. علیرضا
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام زمان ثبت نام و استخدام چه موقع شروع می‌شود؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام . فراخوان جذب سپاه پاسداران برای سال 1401 در نیمه اول تابستان اعلام می شود

 309. ابوالفضل اکبری
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

  یه سوال دیگه درجه داری سپاه آزمون استخدامی داره یا نه؟
  اصلاً به غیر از آزمون استخدامی آزمون دیگه ای داره یا نه ؟
  و اگه داره چه آزمونایی میگیرن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام . درجه داری سپاه آزمون دروس عمومی را ندارد ولی تست های دیگر دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

   • اهورا
    ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱

    سلام من۱۷ سالمه میخواستم چجوری میتونم عضو سپاه بشم وباید چه شرایطی داشته باشم

    • کارشناس ارشد
     ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰

     سلام برای اطلاعات بیشتربه مرکزمشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 310. Ali
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۱

  سلام
  کسانی که به صورت پیمانی به استخدام سپاه درمیان،میتونن همزمان ادامه تحصیل بدن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام
   تازمانی که قرارداد شما تموم بشه اجازه ادامه تحصیل ندارید

   • محمد
    ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۹

    سلام ببخشید برای افسری سپاه فقط معدل کل میخواد

    • کارشناس ارشد
     ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

     سلام . پذیرش افسری سپاه مشمول شرایط آزمون و معدل می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 311. Ali
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۳

  سلام اگه شخصی از لحاظ پا مشکل داشته باشه ،برای مثال :کوتاهی _و نداشتن دو انگشت پا می تونه به تکاوری برسه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام
   برای استخدام سپاه پاسداران شما باید سلامت جسمانی کامل داشته باشید اما بستگی به بقیه شرایط شما هم دارد که نیاز به بررسی دارد اما احتمال قبولی کمه

 312. سید مانی
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۶

  با سلامو تشکر بابت سایت خوبتون من دیپلم هستم ۳۲ سالمه خانواده شهید هستم من هم میتونم وارد سپاه شوم به نظر شما ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۲

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام سپاه پاسداران باید منتظر فراخوان های اعلانم شده از سوی این سازمان باشید و یا به صورت حضوری به مرکز گزینش سپاه مراجعه نمایید.

 313. Mohsen
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام
  به نظرتون سال 1401 سپاه نیرو استخدام میکنه ؟؟؟

  • هادی
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

   نه شما رو نمیکنه

 314. محمد
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام ببخشید برای رفتن به نیرو هوا فضا سپاه ابتدا باید در خود سپاه استخدام شد و بعد به نیرو هوا فضا سپاه رفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام . بهتر است از طریق دانشگاه های تحت نظر سپاه اقدام بفرمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۲

   با سلام.بله میتوانید از دفاتر سپاه مراحل استخدام خود را شروع کرده و برای بخش هوافضا اقدام نمایید.لازم به ذکر است که قبولی و یا عدم قبولی به مواردی مانند سن و مدرک تحصیلی و معدل و دانشگاه شما بستگی دارد.

 315. محمدصادق اسدی
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۸

  سلام خسته نباشید
  استخدام نیروی قدس سپاه پاسداران کی هست؟ کسی اطلاعی دارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۹

   با سلام.زمان خاصی برای ثبت نام وجود ندارد و باید به نزدیک ترین دفاتر ثبت نام مراجعه کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام
   در حال حاضر زمان دقیقی برای فراخوان سپاه اعلام نشده است

 316. مهدی
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام خسته نباشید
  میگم درجه داری ها کی اعزام می‌شوند بعداز عید یا قبل از عید

  • کارشناس ارشد
   ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقت بخیر بهتون اعلام میشه چون تاریخ مشخصی ندارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • طاهری
    ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۲

    سلام ببخشید من رشته تحصیلیم کاردانش بود و معدل دیپلم ۱۳ اومده و الان ۲۲ سالمه و عضو خوانواده ایثارگران هستم و حتی بسیجی فعال دارم ایا این شانسو دارم که به استخدام‌ سپاه در بیام یا ن

    • کارشناس ارشد
     ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲

     با سلام.میتوانید برای درجه داری سپاه اقدام نمایید.

     • ابوالفضل اکبری
      ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

      حتی اونایی که از خانواده ایثارگران هم نیستند ولی جزوه خانواده پاسدار هستند میتونن برای درجه داری سپاه با دیپلم انسانی معدل حتی 13 اقدام کنن؟

     • کارشناس ارشد
      ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

      سلام . استخدام سپاه پاسداران دارای یکسری مولفه ها می باشد . خانواده پاسدار بودن در مصاحبه برای شما امتیاز لحاظ می شود

 317. محمد
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

  و برای هوا فضا باید ابتدا به سپاه رفت؟
  و راه های رفتن به هوا فضا سپاه چیع؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت بخیربرای ورو دبه سپاه یا میتونید از طریق کنکور و یا از طریق ازمون خود ارگان مربوطه اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • دانیال
    ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

    سلام. من ۲۷ سالمه خدمت رفتم. و تخصصی در زمینه کامپیوتر فعالیت دارم مدارک فنی برق رو هم در خدمت گرفتم. خواستم بپرسم میتونم تو قسمت کارمندیش فعالیت کنم و کار کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

     سلام وقت بخیر بله می توانید به هسته گزینش مراجعه کنید

 318. محمد
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

  خوب میشه چه راه هایی و کدوم بیشتر مناسبه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۰

   سلام وقت بخیر برای ورود به سپاه یا از طریق کنکور و یا از طریق خود ازمون مربوطه ارگاه میتونید اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 319. محمد
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۰

  خوب میشه بگید چه شرایطی؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر
   برای استخدام سپاه سه راه متفاوت وجود داره باید دید کدام مناسب شماست

 320. علی دهقانی
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۸

  سلام وقتتون بخیر
  بنده لیسانس رشته حقوق دارم با معدل الف . خانواده شهید هم هستم . عضویت بسیج هم دارم هم مسجد هم مدرسه . فقط خدمت سربازی نرفتم . قد بنده ۱۸۳ . وزن ۸۶ .
  میخواستم بدونم شرایط استخدام شدن رو دارم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه علاوه بر داشتن شرایط سنی باید بسسیج فعالداشته باشید و همچنین ارگان مربوطه نیازمندی رشته شما رو داشته باشد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 321. علی دهقانی
  ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام وقت بخیر
  بنده لیسانس حقوق دارم با معدل الف . خانواده شهید هم هستم . سنم ۲۲ هست. قد ۱۸۲ . وزن ۸۶. قبلا سابقه بسیج داشتم هم مدرسه . هم مسجد . خدمت سربازی فقط نرفتم میتوانم شرکت کنم برای استخدام در سپاه ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام . هم از طریق افسری و هم از طریق درجه داری شانس استخدام سپاه پاسداران را دارید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 322. محمد
  ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۰

  خوب در سپاه چی؟
  که بعد به نیرو هوا فضا سپاه رفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام اکه شرایط شوداشته باشین میتونین

 323. محمد
  ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

  سلام ببخشید برای رفتن به نیرو هوا فضا سپاه باید ابتدا در سپاه استخدام شد بعد به نیرو هوا فضا رفت؟
  اگر کسی صافی کف پا داشته باشه و نتونه دوره خدمت رو پشت سر بزاره و کارت معافیت پزشکی داشته باشه اما هوش بالایی داشته باشه و در بسیج فعال باشه و میتونه به نیرو هوا فضا سپاه بره؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۰

   کسی که دارای معافیت پزشکی داشته باشد نیمتواند در نیرو های مسلح وارد شود

  • هادی
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

   خیر جای تو نیس

 324. خرمی
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام
  برای کسی که در بسیج فعالیت نداشته باشه , احتمال داره در سپاه استخدام بشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۴

   سلام یکی از شرایط لازم برای استخدام در سپاه داشتن عضویت فعال بسیجی میباشد

 325. MALM
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۸

  زمان استخدام چندم اردیبهشت ؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۶

   سلام استخدام در سپاه زمان خاصی ندارد و معمولا بصورت گزینش حضوری میباشد

 326. جانم فدای رهبر
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بپرسم که:
  1. با سابقه پیشینه بسیار خوب و دارای کارت فعال بسیج و سابقه بالا در بسیج ولی با قد168قبول میکنندیا خیر؟
  2.ازمون ورودی قبل از کنکوره یا بعد از کنکور؟
  ممنون.

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۰

   باسلام
   باتوجه به قوانین استخدام سپاه باید ارای شرایط لازم باشید وآزمون کنکور نداره جداست
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید

 327. احمد
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳

  سلام
  بنده 5 سال سابقه بسیج فعال دارم دانشجوی کاردانی دانشگاه ازاد هستم قدم 167 وزنم 70 ایا با این شرایط میتونم استخدام سپاه یا ارتش بشم

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام . برای استخدام در نظام حداقل قد لازم برای پذیرش 170cm برای آقایان است

   • احمد
    ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

    یعنی هیچ راهی وجود نداره فقط بخاطر یکی دو سانت نمیشه استخدام شد؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

     اگر شرایط عمومی استخدام سپاه پاسداران 1400 را نداشته باشید ثبت نامی بریا شما انجام نمی شود

   • احمد
    ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

    فقط بخاطر یکی دو سانت راهی نداره؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۸

     سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه پاسداران باید حداقل قد رو دارار باشید که البته بستگی به بقیه شرایط دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 328. سید محسن موسوی راد
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۴

  با سلام و خداقوت، بنده دیپلم انسانی دارم و همچنین دوره خدمت سربازی رو گذروندم و الآن ۲۲ سالمه ، لطفا برای روش استخدام سپاه راهنمایی ام کنید. خیلی ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۸

   سلام استخدام در سپاه پاسداران بصورت حضوری میباشد که باید از دفتر گزینش شهرتون اقدام کنید

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۶

   باسلام
   باتوجه به قوانین استخدام سپاه بین افسری ارتش کارمندی متفاوت است و باید شرایط عمومی و اختصاصی را دارا باشید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید

 329. محمد
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۳

  سلام وقت بخیر
  اگر کسی از فامیل مثل عمو یا دایی سابقه ی زندان داشته باشه برامون مشکلی پیش میاد و اینکه بسیجی فعال در ثبت نام و مصاحبه تاثیر داره یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام سپاه پاسداران داشتن سابقه بسیج فعال امتیاز محسوب می شود و احتمال قبولی را بالا می برد.شرایط خانوادگی شخص مورد بررسی قرار می گیرد.

 330. محمد
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام وقت بخیر
  اگر کسی از فامیل مثل عمو یا دایی سابقه ی زندان داشته باشه برامون مشکلی پیش میاد و اینکه بسیجی فعال در ثبت نام و مصاحبه تاثیر داره یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام سپاه پاسداران داشتن سابقه بسیج فعال امتیاز محسوب می شود و احتمال قبولی را بالا می برد.شرایط خانوادگی شخص مورد بررسی قرار میگیرد.

 331. رضا
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۵

  سلام
  قد زیر ۱۷۰ به کلی رد میشه؟
  یعنی هیچ راهی نداره؟
  بسیج کمکی چیزی نمیکنه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام. چون جزو شرایط اصلی میباشد قد زیر 170 مردود میشود

   • ابراهیم
    ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

    سلام من متولد ۷۴دیپلم کارت پایان خدمت دارم. سوع پیشینه ندارم. سابقه بسیج هم ندارم ایا امکان استخدامم هست

    • mohammadi
     ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

     سلام وقت به خیر
     استخدام سپاه بر اساس فراخوان های اعلام شده از سوی این یگان انجام می شود.برای استعلام فراخوان ها از طریق پایگاه های بسیج و مرکز گزینش اقدام نمایید.

 332. مهدی
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

  سلام وقت خسته نباشین بنده میخواستم گزینش سپاه کنم دیپلم گرافیک رایانه دارم معافیت کفات و سنم ۲۴هستش ایا امکان پذیرش هست؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام . گرینش سپاه به روش درجه داری میتوانید اقدام کنید ولی افسری خیر . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 333. محمد
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

  سلام ممنون میشم کمک کنید من رشتم فنی حرفه ای هست و علاقه زیادی به سپاه دارم آیا میتوانم وارد شوم 🙏🙏

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱

   سلام بله

 334. محمد
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

  سلام و دورود خدمت شما من از۱۸ سالمه و رشته صنایع فلز فنی حرفه ای هست با معدل ۱۵.۵۰ میخواستم بدونم شرایط رو دارم

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام بله

 335. abrahymmbaspwr8@gmail.com
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۶

  سلام خسته نباشید من سربازی نرفتم کفالت گرفتم سن 34سال هست بسیجی بیست سال فعال هستم میتوانم به سپاه استخدام شوم

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام خیر

 336. رضا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام وقتتون بخیر امیدوارم که حالتون عالی باشه
  من چند تا سوال داشتم
  1_اسخدام سپاه چه شرایطی داره
  ۲_ چه سوالاتی از ما می‌پرسند
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام. استخدام سپاه از طریق جذب با کنکورسراسری می باشد . سوالات مصاحبه عقیدتی سیاسی میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر با سامانه ایران تحصیل تماس بگیرید

 337. ابوالفضل
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۷

  سلام علیکم ورحمت الله

  من روی یک پروژه جنکی کارمیکنم (ماکتش ازجنس فلزی)
  هست بعد اتمام پروژه کجا ببرمش درضمن بااین تخصص که دارم میتونم وارد سپاه بشم باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وقت بخیر
   به سپاه پاسداران مراجعه کنین
   برای استخدام سپاه با توجه به شرایط اعلام شده میتونین به صورت کارمندی درجه داری و افسری افدام کنین

 338. سپاه دوست
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام
  سپاه فنی میگیره

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام وقت بخیر
   بله میتونین به صورت کارمندی برای استخدام سپاه پاسداران اقدام کنین

 339. محمد
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۸

  سلام
  سپاه فنی میگیره

 340. محمد
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۸

  سلام
  سپاه فنی حرفه ای میگیره

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام وقت بخیر
   بله میتونین به صورت کارمندی برای استخدام سپاه پاسداران اقدام کنین

 341. محمد
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۱

  سلام
  با رشته فنی حرفه ای میشه وارد سپاه شد
  ویا ممکنه 1یا 2سال دیگه این رشته رو بگیره

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام وقت بخیر
   به صورت درجه داری و افسری خیر مگر اینکه در دوره ی جدید استخدام سپاه اعلام بشه
   فعلا میتونین به صورت کارمندی وارد بشین

 342. محمد
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۰

  سلام
  با رشته فنی حرفه ای میشه وارد سپاه شد

 343. سعید محیسن
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

  سلام وادای احترام به شما عزیران ما
  ازاین جانب سعید محیسن ۱۳۷۳/۱۲/۲۴ استان خوزستان شهرستان شادگان روستای دریسیه ساکن هستم
  مدرکم رشته فنی وحرفه ای معدل ۱۶ خیلی میخوام وارد نظام وطنم بشم وخدمت اقا باشم زنده باد وطنم جانم فدای اقا باکمال تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر
   برای این مورد نیازه شما از طریق مراجعه حضوری از زمان استخدام مطلع شوید

 344. محمد
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۸

  سلام وقتتون بخیر
  تاریخ استخدام سپاه در ۱۴۰۰ کی هست؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

   سلام وقت به خیر
   استخدام سپاه بر اساس فراخوان های اعلام شده پذیرش انجام میدهد.برای پیگیری فراخوان های اعلام شده از طریق پایگاه بسیج اقدام نمایید.
   برای مشاوره میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 345. مهرداد
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام من ۳۴ ساله هستم کارشناسی مدیریت دارم پایان خدمت کفالت دارم میتونم استخدام شم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام وقت بخیر برای استخدام در سپاه تا سن 40 امکان داره ولی برای ورود به دانشگاهای افسری محدودیت سنی دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 346. محمد
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۶

  سلام
  من مدرک سطح دو حوزه علمیه دارم ، ۲۸ ساله هستم ، میتونم استخدام سپاه بشم ؟؟؟
  استخدام سپاه چه زمانی هست؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید بررسی شود . برای بررسی راه های مختلف استخدام سپاه پاسداران با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 347. رضا روستایی فرد
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۴

  سلام وقت بخیر استخدامی جدید کی برگزار میشه؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر
   زمان شرایط و مراحل گزینش رو در زمان اعلام در سایت قرار میدهیم

 348. احمد
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

  سلام تا سن چند سال با مدرک لیسانس استخدام سپاه داره
  و آیا از رشته پیام نور هم میشه استخدام شود

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام سپاه پاسداران مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

 349. ع
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام ببخشید افسر محصل برای نیروی دریایی سپاه ثبت نامش شروع شده؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   به سایت گزینش مراجعه کنید.

 350. ع
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۴

  سلام خسته نباشید ببخشید افسر محصلی نیروی دریایی سپاه الان ثبت نام میکنه گزینش؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقت بخیر باید به هسته گزینش مراجعه کنید

 351. مصطفی =
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

  سلام وقت بخیر
  بنده سال دوازدهم انسانی هستم
  امسال نیروی انتظامی ثبت نام کردم برای دانشگاه امین
  ولی مرحله آزمون قبول نشدم
  الان می توانم برای سپاه ثبت نام کنم یانه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت بخیر وقتی برای یه ارگان اقدام میکنید تا زمان استخدام کامل و نداشتن تعهد بله میتونید برای برگان دیگه ای اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام . یگان ها برای ثبتنام باهم ارتباط ندارند . شرایط استخدام سپاه را در مقاله سایت مطالعه کنید

 352. علی رضا
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۰

  با سلام و احترام
  ببخشید اعزام درجه داری سپاه چه موقع از سال صورت میگیره

 353. یاسر
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام خسته نباشید خدا قوت خواستم بدونم بعد مصاحبه و اتمام مراحل پزشکی چه مددت طول میکشد که استخدام شویم؟ چندماه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقت بخیر حدودا 1-2 ماه با توجه به ارگان مورد نظر متغیر هستش برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 354. عرفان
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام
  رشته های فنی میتونن از طریق کنکور ریاظی وارد دانشکده سپاه بشن

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه پاسداران اگر دیپلمتون نظام 6.3.3 هستش منع یندارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 355. علی رضا
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام سایتی وجود دارد که سابقه بسیجی فعال را نشان دهد چون که من سابقه فعالی بسیج خودم را را نمی دانم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقت بخیر برای دریافت سابقه بسیج باید از پایگاه بسیج اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 356. rdaprmr4@gmail.com
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۵۰

  سلام درجه داری سپاه الان ثبتنام داره

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از استخدام سپاه به هسته گزینش مراجعه کنید .

 357. شکیلا احتشام
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۲

  سلان خسته نباشید
  من خانم هستم ۲۰ سالمه درحال تحصیل در دانشگاه هستم در رشته روانشناسی
  برای ورود به سپاه ؟؟و اینکه قد باید ۱۵۰ باشه یا استثناهایی هم هست
  چون من قدم ۱۴۶ هست ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام
   طبق شرایط استخدام سپاه پاسداران 1400 شما شرایط ورود به سپاه را ندارید

 358. قاسم
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام.27سالمه.دیپلم انسانی دارم.حدود 10سال بسیج فعال هستم.کارت پایان خدمت دارم.معدل 15.از خانواده جانباز هستم.پدرم پاسدار بازنشسته هست.آیا میتونم تو سپاه استخدام بشم.لطفا راهنمایی کنین ممنون.

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   با سلام.میتوانید برای استخدام در سپاه از طریق کنکور سراسری اقدام کنید.جهت کسب اطلاعات در خصوص استحدام سپاه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 359. قاسم
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۶

  سلام.متولد 73هستم.دیپلم انسانی هم دارم.معدل 15هست.حدود 10سال بسیج فعال دارم.پدرم جانبازهست.بازنشسته سپاه هم هست.آیا میشه تو سپاه استخدام بشم.لطفا راهنمایی کنین.ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه تا 40 سال مهلت هست اما با توجه به شرایط سنیتون وارد دانشگاه نمیتونید بشید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 360. مهرداد
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام و درود خسته نباشید . برای استخدم درسپاه حداقل چقدر بسیجی فعال نیاز هست؟ اگر دقیقا نمیدونین لطفا حدودا بگید

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   کارت بسیج فعال کفایت میکند.

   • یاسر
    ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

    سلام خسته نباشید خدا قوت خواستم بدونم بعد مصاحبه و اتمام مراحل پزشکی چه مددت طول میکشد که استخدام شویم؟ چندماه؟

 361. سلام
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۰

  سلام ثبت نام کنکور کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   با سلام.بازه زمانی ان شروع شده است.جهت کسب اطلاعات در خصوص نحوه ثبت نام کنکور تماس بگیرید.

 362. حمید
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۱

  سلام خسته نباشید یه سوال
  آیا امسال باتوجه‌با نزدیک شدن به اخر سال
  درجه سپاه آیا برای آقایان استخدامیش میاد؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۶

   از طریق سایت متعاقبا اعلام میشود.

 363. مرتضی
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۶

  با سلام بنده در امتحان ورودی افسری ۱۴۰۰ سپاه قبول نشدم و برای درجه داری هم سنم رد شده و رفتم تعهد دادم که به درجه داری نمیرم میخواستم بپرسم مدارک که به سپاه دادم در سال قبل آیا دوباره باید معرفی بگیرم یا نه باز تماس میگیرن از سپاه با من ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   محددا اقدام کنید.

 364. حسین .
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام خسته نباشید
  من سال دوازدهم رشته ریاضی دارم درس میخونم
  میتونم داخل آزمون ورودی سپاه شرکت کنم ؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸

   میتوانید از طریق کنکور اقدام کنید

   • رضا
    ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۶

    سلام من بسیجی فعال دارم و رشته ریاضی سال دوم هستم
    میخواستم ببینم دیپلم رو بگیرم با چه نمره ای باید باشه ؟و اینکه فقط دیپلم کافیه برای استخدام سپاه پاسداران یا باید دانشگاه برم برای استخدام درجه داری

    • کارشناس ارشد
     ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

     سلام وقت بخیرمیتونید از طریق دیپلم و کنکور وارد بشید و یا از طریق ازمون اختصاصی خود ارگان مربوطه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 365. علی رضا
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳

  سلام پای پرانتزی در استخدامی سپاه مشکل ایجاد میکنه

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   به احتمال زیاد بله

 366. حسین
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام خسته نباشید
  من سال دوازدهم رشته ریاضی دارم درس میخونم
  میتونم داخل آزمون ورودی سپاه شرکت کنم ؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   از طریق کنکور میتوانید جذب سپاه شوید.جهت کسب اطلاعات در زمینه ظوابط استخدام سپاه تماس بگیرید

 367. مهدی
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۴

  با سلام
  مدارک مورد نیاز جهت ارائه چه هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از شرایط استخدام سپاه پاسداران با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 368. علی
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۵

  سلام مرکز گزینش سپاه در تهران کجاست که مراجعه کنیم من مجاهدین اسلام و بلوار کشاورز رفتم نبود

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر تماس بگیرین تا وضعیتتون توسط مشاوران ما بررسی بشه

 369. مهدی
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

  سلام من امروز رفتم گفتن استعلام مونده یعنی چی میشه توضیح بدین ممنون.

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام وقت بخیر یعنی بررسی های لازم رو انجام میدن و بهتون اعلام میکنن

   • بررسی های لازم مثلا چی
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۳

    بررسی های لازم مثلا چی

 370. امیر محمدلو
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۹

  سلام
  پذیرش افسری سپاه با کنکور هست را یکمی کامل تر توضیح بدین
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر برای افسری سپاه هم میتونین ازمون ورودی دانشگاه سپاه رو شرکت کنین هم با کنکور جذب میکنن

 371. امیر محمدلو
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۸

  سلام وقت بخیر
  اگر این سال در پذیرش سپاه قبول نشدیم
  سال بعد میتونیم باز هم ثبت نام کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر میتونین دوباره شرکت کنین

 372. پری
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۸

  سلام استخدامی داره سپاه الان ؟؟به سپاه شهرمون مراجعه کنیم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام
   برای بانوان یا آقایان ؟
   سوال خود را دقیق تر بپرسید

 373. حامی ولایت
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۸

  سلام علیکم برادر.
  بنده ۲۸ سالمه.
  قد ۱۷۰
  وزن ۹۰
  تحصیلات.:دیپلم معماری و سطح ۲ حوزوی
  ۱۵ سال سابقه بسیج فعال
  از معاونین سپاه هم میتونن معرف بنده باشن چون چند پاسدار شناخت کامل نسبت به بنده و خانوادم دارن.
  با این توضیحات که عرض کردم خدمتتون آیا به جز عقیدتی و سیاسی بنده میتونم در سپاه پاسدار شوم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

   میتوانید از طریق کنکور اقدام کنید

 374. وحید
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۴

  سلام من معافیت اعصاب وروان دارم و لیستنس الکترونیک دارم ولی کارت قرمز نیست ماده پزشکی خورده دیپلمم فنی وحرفه ای هستش میخوام بدونم استخدام میشم سنم ۳۲ سال از کرج

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام
   خیر

 375. نیما
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۵

  سلام
  من سنم ۱۷ سال تمامه
  قدم ۱۸۰
  ولی وزنم ۱۰۰
  میتونم استخدام شوم
  ولی فکر کنم برم اضافه وزن میزنن

  • کارشناس ارشد
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام
   شما میتونید شانس خود را امتحان کنین ولی در تست سلامت جسمانی شرایط وزنی شما نمره منفی دارد

 376. محمدی
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۴

  سلام و خسته نباشید
  آیا سپاه پاسداران لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور جذب میکنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۸

   سلام
   در حال حاضر خیر منتظر فراخوان بمانید

   • فاطمه لطیفی
    ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۴

    حتی با مدرک پیام نور برای کارمندی هم جذب نمیکنه سپاه؟

    • کارشناس ارشد
     ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

     سلام وقت بخیر
     استخدام سپاه شما باید مراجعه حضوری داشته باشید و شرایط تحصیلی و سنی شما بررسی شود

 377. مهدی
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام وقت بخیر میگم درجه داری ها کی اعزام میشند
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام . متعاقبا اعلام میگردد

   • مهدی
    ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

    مثلا کی

    • کارشناس ارشد
     ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

     سلام
     سوال خود را دقیق تر بپرسید

 378. زهرا
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲

  سلام من ۱۶ سال دارم سال دوم دبیرستان قد ۱۷۰ معدل بالای ۱۸ میتونم از الان ثبت نام کنم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام وقت بخیر
   شما باید باتوجه به فراخوان و نیاز به جذب اقدام کنید وشرایط سنی حداقل 17 میباشد

   • ابوالفضل اکبری
    ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

    ببخشید من الان 17 سالمه میشه دربارش یکم توضیح بدید؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

     با سلام.میتوانید از طریق کنکور سراسری و یا جذب درجه داری اقدام کنید.

   • ریحانه
    ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۸

    سلام وقت بخیر با دیپلم کاردانش هم میشه توی سپاه استخدام شد؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

     سلام بله امکان پذیر هست

 379. امیرحسین
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۸

  سلام ببخشید برای کسانیکه تمام مراحل استخدامی و گزینش را گذرانده اند ومنتظر اعزام به اموزشی هستند برای مقطع لیسانس در سال ۱۴۰۰چه تاریخی است اطلاع دارید؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

   ابتدا تاریخ پایان معافیت خود را چک کرده و در صورت حل نشدن مشکل سوال خود را واضح تر بیان کنید.

 380. علی
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷

  با سلام سن ۴۰ سال برای مدرک تحصیلی و شرایط خاصیه یا با هر مدرکی تا ۴۰ سال مجاز هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام وقت بخیر شما میتونین برای کارمندی استخدام سپاه پاسداران درخواست بدین

 381. علی رضا
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام استخدام سپاه به پای پرانتزی گیر می دهند اگر کسی استخدامی ارتش ثبت نام کنه به هر دلیلی رد بشه دیگه نمیتونه استخدامی نیرو انتظامی شرکت کنه

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام
   بله
   شما میتوانید برای استخدام نیرو انتطامی اقدام کنید

 382. یاسر
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من ۳۴سالمه مدرم لیسانس علوم اجتماعیه میتونم دراستخدامی سرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام وقت بخیرثبت نام و استخدام در سپاه بستگی به سن و نیازمندی و اطلاعیف خود ارگان متغیر هستش برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 383. حامی ولایت
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۰

  سلام.وقت بخیر.
  بنده طلبه فارغ التحصیل سطح ۲ حوزه هستم.
  دیپلم معماری دارم.
  ۱۵ سال بسیجی فعال.
  خدمت سربازی رو تموم کردم.
  از کلاس اول دبیرستان علاقه زیادی به سپاه داشتم و دارم و ارزوی قلبی من خدمت در سپاه پاسداران بود اما نمیدونم چیشد یه دفعه ای رفتم حوزه علمیه.میخاستم بدونم بجز جذب عقیدتی سیاسی سپاه راهی هست در سپاه استخدام بشیم. در لباس روحانیت بین مردم وظیفه تبلیغی خودم رو انجام میدم اما پاسداری رو دوست دارم .و به لباس مقدس سپاه علاقه دارم آیا راهی داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام
   شرایط دیگه ی شما باید بررسی بشه
   مثلا شرایط سنی و….

 384. علی
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

  من ۲۷ سالمه
  دانشجو لیسانس
  شرایط استخدام تو سپاه رو دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید در زمینه رشته تحصیلی و سنی و داشتن فعالیت بسیجی یا داشتن سهمیه بررسی شود
   اما از لحاظ سنی تا40سال میتوانید اقدام کنید

 385. محمدصادق اسدی
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۰

  سلام خسته نباشید استخدام جدید نیس؟ درجه دارییا افسری واسه استان خوزستان؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقت بخیر میتونین به هسته گزینش سپاه مراجعه کنین