ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

استخدام سپاه پاسداران ۱۴۰۲ + زمان، شرایط و مراحل گزینش | ایران تحصیل

استخدام سپاه
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

داوطلبان علاقه مند به استخدام سپاه پاسداران سال ۱۴۰۲ می توانند در صورت برخورداری از شرایط تعیین شده از سوی این سازمان، در آزمون استخدامی شرکت کنند. متقاضیان می توانند از طریق فراخوان سپاه پاسداران یا ثبت نام در دانشگاه امام حسین، از زمان و نحوه اسم نویسی جهت استخدام در سپاه پاسداران مطلع شوند. زمان استخدام سپاه پاسداران، در یک بازه زمانی مشخصی نیست و این سازمان بر اساس نیاز به نیروی انسانی جدید، طی فراخوانی اقدام به برگزاری آزمون می کند.

آخرین و مهم ترین مرحله استخدام سپاه پاسداران مصاحبه ای است که اگر فرد در آن قبول نشود قبولی در مراحل قبلی برای وی بی فایده خواهد بود و نمی تواند به عنوان نیروی انسانی به این ارگان اضافه شود، قبولی در مصاحبه استخدامی این ارگان بدون اطلاع از نوع سوالات امری بسیار دشوار است، از همین جهت توصیه می کنیم تا قبل از شرکت در مصاحبه و درخواست استخدام سپاه پاسداران با برقراری تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ ضمن دریافت مشاوره اقدام به بررسی نمونه سوالات و شرایط نهایی گزینش کنید.

زمان استخدام سپاه در سال ۱۴۰۲

استخدام سپاه پاسداران برای تمامی داوطلبینی که دارای شرایط استخدام می باشد محیا می باشد و متقاضیان باید در زمانی که سپاه فراخوان های خود را اعلام می دارد برای ثبت نام اقدام نمایند.

زمان استخدام سپاه پاسداران بنا به به نیاز نیروهای سپاه متفاوت است و در سال جاری هنوز درخواستی برای نیرو نداشته اند و با توجه به نیاز به نیروهای انسانی درخواست های خود را اعلام می دارند.

📢 اطلاعیه 📢

سپاه می تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل دارای مدرک تحصیلی پایان دوره ابتدایی می باشند با اخذ تعهد 5 سال خدمت نظامی و یا سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید. 

نحوه ثبت نام سپاه پاسداران 

برای استخدام در سپاه پاسداران  می توان از روش های مختلفی بر اساس شرایط متقاضی اقدام به ثبت نام نمود. روش های به شرح زیر است:

استخدام در سپاه پاسداران از طریق دانشگاه افسری برای این روش فرد متقاضی باید در زمان انتخاب رشته، دانشگاه های زیر نظر سپاه مانند دانشگاه امام حسین را انتخاب نماید و پس از قبولی  در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.
استخدام در سپاه پاسداران از طریق آموزشگاه های نظامی افراد علاقه مند می توانند در آموزشگاه های نظامی، هنرستان های و یا دبیرستان های زیر نظر سپاه ثبت نام کرده و مدرک مورد تایید زیر نظر  آموزشگاه از سپاه پاسداران دریافت نمایند.
استخدام در سپاه پاسداران از طریق فراخوان  در این روش متقاضی باید منتظر فراخوان های استخدامی سپاه باشد و پس از اعلام برای ثبت نام به واحد گزینش استان خود مراجعه نماید.

شرایط استخدام سپاه پاسداران ۱۴۰۲

 پیرو قانون 190 اصل مقررات جذب سپاه پاسداران، استخدام افراد در سپاه پاسداران با گزینش افراد واجد شرایط صورت خواهد پذیرفت. در واقع، افراد برای پذیرش در سپاه باید برخی از شرایط عمومی و تخصصی را دارا باشند که آن ها را در ادامه بیان خواهیم کرد.

همچنین شما میتوانید برای آشنایی با نحوه استخدام دانشگاه افسری ارتش روی این لینک کلیک کنید.

شرایط عمومی استخدام سپاه پاسداران

 

عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر، فرد متقاضی نباید هیچگونه اعتیاد به مواد مخدر و حتی سیگار داشته باشد.
سن متقاضیان بین شانزده تا چهل سال باشد. این مورد نیز بسیار مهم است و با سن شناسنامه ای افراد تطبیق داده خواهد شد.
داشتن شرایط جسمانی، تخصص و روحیات مرتبط با شاخه و زیرگروه مورد تقاضا. سپاه شاخه های متعددی دارد که بسته به فعالیت در هر شاخه افراد باید توانایی های لازم برای آن زمینه را داشته باشند.
داشتن عدم سو پیشینه کیفری و حسن شهرت. این مورد نیز بر نداشتن هیچگونه پرونده کیفری اشاره دارد که افراد باید بدون سابقه جزایی و کیفری باشند.
هیچ گونه وابستگی ذهنی و عملی به هر یک از گروه ها، احزاب معاند و غیره را نداشته باشد. این مورد هم شامل خود شخص و هم کلیه افراد نزدیک درجه 1 و درجه 2 می شود زیرا اگر در فرایند استخدام متوجه خلاف این موضوع شوند، استخدام منتفی خواهد شد.
تابعیت و اصلیت متقاضیان فقط باید ایرانی باشد. منظور از این مورد این است که فرد دارای شناسنامه ایرانی بوده و تابعیت کشورهای خارجی را نداشته باشد.
اعتقاد قلبی و التزام عملی به اصل ولایت فقیه. منظور از این مورد قبول داشتن ولایت فقیه و آگاهی از کلیه احکام دینی است که ممکن است در فرایند استخدام نیز سوالاتی را راجع به احکام از افراد بپرسند.
متقاضیان استخدام می بایست به دین اسلام اعتقاد و التزام کافی داشته باشند. اعتقاد به دین اسلام باید به صورت رسمی و قلبی باشد.

نحوه ثبت نام سپاه پاسداران 

شرایط اختصاصی استخدام سپاه پاسداران

علاوه بر شرایط عمومی ذکر شده، افراد برای استخدام سپاه پاسداران باید شرایط اختصاصی نیز دارا باشند. برخی از مهم ترین این شرایط، شامل موارد زیر می باشند:

📌 افراد باید حداقل 18 و حداکثر 40 سال داشته باشند.

📌 تمامی متقاضیان باید در مقطع تحصیلی مورد تایید سازمان به کار گیرنده متقاضی، مدرک داشته باشند.

📌 افراد باید در رشته مرتبط با شغل مورد نظر سپاه پاسداران، مدرک معتبری داشته باشند.

 

 

📢 اطلاعیه 📢

خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده اند به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می گردد و در صورتی که قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت مستعفی یا بر کنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

 

شرایط استخدام برای کارمندان

استخدام کارمندی در سپاه با شرایطی خاص و به دو صورت امکان پذیر است. یکی از مواردی که شما می توانید در سپاه استخدام شوید، مدرک تحصیلی تان بوده و مورد دوم، چنانچه شما مهارت بالایی در زمینه های مختلف داشته باشید، می توانید با استفاده از این مهارت ها و حداقل سواد به استخدام این ارگان درآیید. فراموش نکنید در این حالت ممکن است شرط معدل برای استخدام در سپاه نیز در نظر گرفته شود.

سپاه پاسداران می تواند برای تامین نیروی مورد نیاز خود، از بین افرادی که دارای مهارت های بسیاری هستند با حداقل سواد و با صرف 5 سال خدمت نظامی و یا 6 سال خدمت کارمندی، پس از اتمام دوره، داوطلبان و متقاضیان را پذیرش نمایند. افرادی که بدین صورت استخدام می شوند پیمانی خواهند بود و تمدید قرارداد و همچنین تجدید قرارداد برای این دسته از افراد، مجاز نخواهد بود.

چنانچه سپاه پاسداران به نیروهایی در رشته های مختلف نیاز داشته باشد، می تواند با استفاده از طول مدت قرارداد و همچنین از بین افرادی که به پذیرش سپاه در آمده و استخدام شده اند، نیروهای مدنظر خود را پذیرش نماید. تمامی مواردی که مربوط به آموزش، ترفیع رتبه و همچنین درجه آنها و تصمیماتی از این قبیل، با استفاده از قوانین و مقررات صورت خواهد پذیرفت.

 

برای اطلاع از شرط معدل برای استخدام سپاه بر روی لینک کلیک کنید.

 

شرایط استخدام در دانشگاه امام حسین

همان طور که می دانید دانشگاه امام حسین یک دانشگاه وابسته به سپاه پاسداران است که از طریق کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری، دانشجو جذب می کند. افراد برای جذب در این دانشگاه و استخدام در آن، باید شرایطی را دارا باشند که در ادامه آن ها را به طور مفصل بیان خواهیم کرد. 

شرایط عمومی استخدام در دانشگاه امام حسین

افرادی که می خواهند در دانشگاه امام حسین استخدام شوند، باید تعدادی از شرایط عمومی را دارا باشند. تعدادی از از مهم ترین این شرایط عمومی، شامل موارد زیر می باشند: 

تابعیت جمهوری اسلامی یکی از شرایط استخدام در دانشگاه امام حسین است که باید در نظر گرفته شود. برای استخدام در دانشگاه امام حسین این مورد بسیار مهم می باشد.
برخورداری از سلامت جسمی و روحی نیز برای استخدام در دانشگاه امام حسین در نظر گرفته می شود. این توانایی ها بسته به سمتی که دریافت خواهید کرد، متفاوت می باشد.
داشتن مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم نیز از جمله موارد دیگری است که برای استخدام در این مرکز در نظر گرفته می شود.
موفقیت در گزینش سپاه نیز همان مرحله مصاحبه است که باید از آن سربلند بیرون بیایید.

متقاضیان از ابتدای تحصیل در این دانشگاه به عنوان پاسدار محصل شناخته شده و به مدت 1/5 سال دوره های آموزش عمومی پاسداری را در یکی از مراکز آموزشی سپاه می گذرانند. افرادی که در مقطع کاردانی تحصیل کرده اند درجه ستوان سوم را اخذ کرده و افرادی که در مقطع کارشناسی تحصیل کردند درجه ستوان دومی رو اخذ می کنند.

برای کسب اطلاع از شرایط استخدام سازمان کشتیرانی با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

شرایط اختصاصی استخدام در دانشگاه امام حسین

علاوه بر شرایط عمومی، افراد متقاضی باید شرایط اختصاصی را نیز دارا باشند تا بتوانند در دانشگاه امام حسین استخدام شوند. برخی از مهم ترین این شرایط اختصاصی، شامل موارد زیر می باشند: 

داشتن حداقل قد 170 و حداکثر 190 سانتی متر نیز از جمله شروط دیگر استخدام در دانشگاه امام حسین است. به صورت کلی برای استخدام در تمامی ارگان های نظامی شرط قد در نظر گرفته می شود.
برای افرادی که در رشته های ریاضی یا تجربی تحصیل کردند معدل شان از 14 کمتر نباشد و اشخاصی که در رشته های انسانی تحصیل کرده اند معدل آنها از 16 کمتر نباشد.
افراد متقاضی باید به سپاه تعهد داشته باشند. 
مهم ترین شروط اختصاصی استخدام در دانشگاه امام حسین، مجرد بودن افراد است. 

 

 

شرایط اختصاصی استخدام در دانشگاه امام حسین

جهت مطالعه مقاله شرایط گزینش دانشگاه افسری امام حسین، بر روی کلیک مربوطه کنید. 

 

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان با مردان تا حدودی متفاوت می باشد. برای استخدام زنان در هر یک از مشاغل سپاه بر اساس شرایط همسران و خدمت آنان تعیین خواهد گردید. اما شرایط عمومی استخدام برای خانم ها و آقایان یکسان می باشد. 

 

برای مشاهده و دانلود نمونه سوالات گزینش سپاه روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شرایط عمومی استخدام بانوان در سپاه

شرایط عمومی استخدام شدن بانوان در سپاه، شامل موارد زیر می باشند: 

نداشتن عضویت رسمی و غیررسمی در گروه‌ها و و احزاب سیاسی یا جانبداری از آن ها
ارتباط یا عضویت بیت در گروه ها، فرقه ها، سازمان ها و یا احزاب غیر اسلامی، غیرقانونی و الحادی نداشته باشد.
نداشتن سوء سابقه کیفری آیا محکومیت جزایی به تایید مراجع ذیصلاح
 محکومیت یا محرومیت از از خدمات دولتی و استخدام نداشته باشد.
حداقل معدل دیپلم برای خانم ها 14 می باشد که در صورت دار بودن این معدل خواهند توانست استخدام شود.
با توجه به برخی از تغییرات و یا افزوده شدن برخی از سنوات در ارتباط با استخدام سپاه پاسداران برای بانوان، برخی از نمونه هایی که برای این استخدام وجود خواهد داشت، شامل موارد متعددی می باشد.
داشتن سلامت جسمی و روحی جهت خدمت در مشاغل مربوطه به تشخیص و تائید پزشک وزارت اطلاعات
اعتقاد به دین مبین اسلام ، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران

 

شرایط اختصاصی استخدام با دیپلم در سپاه بانوان

بانوان نیز برای استخدام در سپاه باید علاوه بر شرایط عمومی، شرایط اختصاصی را نیز دارا باشند. در غیر این صورت، نمی توانند در سپاه بانوان استخدام شوند. برخی از مهم ترین شرایط اختصاصی استخدام در سپاه بانوان، شامل موارد زیر می باشند: 

متقاضیان به لحاظ شرایط جسمانی، لازم است دارای حداقل قد 160 سانتی متر باشند. همچنین با توجه به تحقیقات محلی در رابطه با متقاضیان شرکت کننده برخورداری از شرایط مورد نظر سپاه در این زمینه نیز، از جمله الزامات خواهد بود.
جواب و نتیجه تحقیقات محلی که در مورد آن ها صورت می گیرد، بایستی مثبت بوده و مورد تائید مراجع ذی صلاح قرار گیرد.
کلیه بانوانی که مدرک آن ها دیپلم و یا بالاتر از دیپلم می باشد، چنانچه واجد شرایط سنی همانند دارا بودن حداقل سن 18 سال تمام و همچنین حداکثر سن 23 سال باشند، می توانند با استفاده از نیروهای مورد نیاز و التزام به قوانین جمهوری اسلامی و ولایت فقیه، نسبت به استخدام در این ارگان اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از  استخدام بانوان در سپاه پاسداران، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

تاثیر معافیت پزشکی هنگام استخدام در سپاه

یکی از مواردی که می تواند مانع استخدام افراد در پست های مختلف سپاه شود همین معافیت سربازی پزشکی است.  البته این مورد در رابطه با پذیرش و جذب در سایر ارگان های نظامی هم صدق می کند.

درست است که داشتن معافیت پزشکی استخدام شما در این ارگان را دچار مشکلاتی می کند؛ اما، این موضوع در رابطه با تمامی پست های محوله در این ارگان و سازمان نظامی صدق نمی کند. در واقع، زمانی که سپاه آگهی استخدام خود را منتشر می کند نباید از ذکر شرایط و توانایی های مورد نیاز خود غافل شود و ذکر این مورد در آگهی استخدام الزامی است.

در صورتی که یکی از شرایط پذیرش در پست مورد نظر، داشتن شرایط جسمی و روحی کامل است این مورد باید در زمان برگزاری مصاحبه عملی از طریق معاینات پزشکی لازم بررسی شود و مورد ارزیابی قرار بگیرد. البته سازمان ها و ارگان هایی همچون سپاه همواره نیاز به پذیرش افرادی دارند که در سلامت کامل به سر ببرند و از جهت معافیت پزشکی مشکلی نداشته باشند.

اما این موضوع مهم را نباید فراموش کرد که هیچ فردی ولو در صورت داشتن معافیت پزشکی استخدام سپاه پاسداران، نباید از داشتن شغلی مناسب محروم شود و این حق وی است که در حرفه ای مناسب و عالی مشغول به کار شود. در صورتی که مشکل جسمی یا روحی فرد متقاضی به شغل وی و بنیان سازمان مشکل جدی وارد نکند استخدام وی بلامانع است و هیچ گونه مانعی از جهت معافیت پزشکی استخدام سپاه وجود ندارد. پس توجه داشته باشید که بحث معافیت پزشکی استخدام سپاه در همه موارد و برای تمامی پست های کاری ارائه شده در این سازمان صدق نمی کند.

 

📢 اطلاعیه 📢

شما عزیزان می توانید جهت اطلاع بیشتر از مراحل ثبت نام در آزمون استخدامی سپاه پاسداران با مشاورین ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 

سایت استخدام سپاه

برخی از داوطلبان استخدام شدن در سپاه از ما در رابطه با سایت مرتبط با استخدام در سپاه می پرسند که باید به این افراد بگوییم در حال حاضر و تا به امروز سایت به خصوص برای استخدام افراد در سپاه وجود نداشته است. برای استخدام داوطلبان در سپاه لازم است هر یکی از داوطلبان به شعب سپاه در مناطق مسکونی خود مراجعه کرده و با پر کردن فرم های مورد نیاز آمادگی خود را اعلام نمایند. در مراحل بعدی در صورتی که تایید صلاحیت شوند می توانند در این ارگان مشغول به کار شوند.

دوره های آموزش استخدام سپاه

 آموزش سپاه به سه دسته عمومی پاسداری، تخصصی اولیه، تخصصی تکمیلی و دوره های آموزش علوم پایه نظامی تقسیم می شود که هر یک به شرح زیر می باشد:

آموزش عمومی پاسداری این دوره برای پرسنل کادر ثابت  سپاه با مدرک مرتبط به صورت شش ماه و برای پرسنل با مدرک فوق دیپلم به بالا به مدت سه ماه در دانشگاه امام حسین می باشد.
دوره تخصصی اولیه  این دوره بلافاصله بعد از دوره عمومی بوده و به مدت شش ماه در آموزشگاه های نظامی برگزار می گردد و پس از اتمام این دوره افراد می توانند مشاغل درجات رزم‌آور دومی و رزم‌آور یکمی داشته باشند. 
دوره تخصصی تکمیلی پاسداری این دوره برای تکمیل تخصص پرسنل کادر ثابت نظامی می باشد.

 

 

مشاغل مورد نیاز سپاه پاسداران 

مشاغل مورد نیاز سپاه شامل چند دسته می باشند که شامل موارد زیر می باشند:

پرسنل پیمانی سپاه افرادی که به خدمات پیمانی را به صورت کارمندی و یا نظامی انجام می دهند.
پرسنل بسیجی سپاه افرادی که در سه دسته بسیجی عادی، بسیجی فعال و بسیجی ویژه تحت پوشش سپاه هستند. 
پرسنل كادر ثابت سپاه افرادی که به صورت مستمر در سپاه خدمت می کنند. 
پرسنل وظيفه سپاه افرادی که به صورت موقت و طبق قانون نظام وظیفه در یکی از ارگان های زیر نظر سپاه، خدمت می کنند.

مشاغل مورد نیاز سپاه پاسداران 

جدیدترین اخبار پیرامون استخدام سپاه پاسداران

تایید لایحه تسری مواد(79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه

 شورای نگهبان لایحه تسری مواد(79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تایید کرد. 

قانون تسری مواد 79 و 83 قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه ابلاغ شد

 قانون «تسری مواد (79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» را ابلاغ کرد.

 

برای اطلاع از امریه سربازی سپاه بر روی لینک کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با شرایط استخدام سپاه پاسداران آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای استخدام در سپاه حتما باید تمامی شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده را دارا باشید. در غیر این صورت نمی توانید در سپاه استخدام شوید.علاوه بر این زمان مشخصی برای ثبت نام در آزمون استخدامی سپاه وجود ندارد و این سازمان با توجه به نیاز خود به نیروی انسانی جدید، تصمیم به برگزاری آزمون می نماید.

توجه داشته باشید از آنجا که زمان مشخصی برای اسم نویسی وجود ندارد، داوطلبان تنها می توانند از طریق فراخوان سپاه یا ثبت نام در دانشگاه امام حسین شانس پذیرش در این سازمان را داشته باشند. اگر در ارتباط با مطالب ارائه شده در این مقاله سوال و ابهامی داشته باشید، کافی است با شماره 9099075307 تماس بگیرید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات تکمیلی را به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

 

 

🎧 پادکست صوتی مقاله 🎧

 

 

📎 جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

3.8/5 - (96 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

هنگام تحصیل هم می‌توان جهت استخدام در سپاه اقدام کرد؟

بله. در صورتی که فرد متقاضی حدمت سربازی را انجام داده باشد می‌ تواند جهت استخدام در سپاه اقدام کند.

آیا امکان استخدام بانوان نیز در سپاه امکان پذیر است؟

بله. سپاه برای شغل هایی که نیاز به حضور بانوان دارد از بین افرادی که متقاضی این مشاغل هستند استخدام می کند.

استخدام در سپاه پاسداران از چه مقطع تحصیلی آغاز می گردد؟

کلیه واجدین شرایط که مایل به استخدام در این ارگان باشند، می توانند در هر یک از مقاطع راهنمایی، دبیرستان، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری اقدام به ثبت نام نمایند.

نظرات

2,671 دیدگاه دربارهٔ «استخدام سپاه پاسداران ۱۴۰۲ + زمان، شرایط و مراحل گزینش | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo ابراهیم رستگار گفت:

  سلام بند فرزند شهید هستم دارای .مدرک دیپلم افتخاری.وحرفه میکانیک ماشینالات وبرق آب هستم متولد ۱۳۶۲ می تونم ثبت نام کنم

 2. Avatar photo کریم انصاری فرد گفت:

  سلام بنده 17سالم هست دیپلم علوم تجربی هم دارم برای استخدام باید کجا بریم حتما باید منتظر فراخوان باشیم ممنون از راهنمایی تون

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام اگر معرف داشته باشید میتونید از طریق دفتر گزینش شهرتون اقدام کنید

 3. Avatar photo .... گفت:

  الان ما که رشته کارودانشیم دیپلم بگیریم نمیتونیم بریم دانشگاه افسری؟ باید چیکار کنیم؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید دیپلم تطبیقی نظری بگیرید

 4. Avatar photo ابوالفضل گفت:

  استخدام در سپاه پاسداران از طریق آموزشگاه های نظامی مثل دبیرستان و هنرستان های سپاه چه شرایطی داره ؟ حداق سن چقدر است؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   دوست عزیز هنرستانی برای سپاه وجود ندارد صرفا دانشگاه امام حسین برای سپاه میباشد.

 5. Avatar photo کورش هاشمی گفت:

  اینجانب.علاقه فراوانی ب استخدام در سپاه پاسداران.دارم.وبرای داوطلب افتخاری.چکار کنم

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   برای مشاوره در این مورد با مشاورین ما در تماس باشید.

 6. Avatar photo علی گفت:

  سلام آیا با دیپلم رشته علوم و معارف اسلامی میشه وارد دانشگاه های افسری شد؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله

  2. Avatar photo سید وحید دستجردی گفت:

   سلام وقت بخیر خدمت مشاوران محترم با دیپلم چه درجه ی می‌دهند و دانشگاه افسری یا امام حسین بریم اونجا چه درجه ی می‌دهند ممنونم از راهنماییتون خیلی ممنونم

   1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

    سلام وقت بخیر درجه ابتدایی شما گروهبان دوم خواهد بود

 7. Avatar photo سید وحید گفت:

  سلام شرط سنی استخدام سپاه چند سال است

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شرایط سنی استخدام سپاه حداقل 16 و حداکثر 40 سال میباشد

 8. Avatar photo بدون‌نام گفت:

  سلام احیانا بامدرک لیسانس حوزه هم میشه داخل سپاه استخدام شد!؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله این امکان را دارید

 9. Avatar photo بنیامین گفت:

  با عرض سلام خدمت مشاوران محترم بنده 16سال هشت ماه سن دارم با دیپلم تجربی معدل 17 خواستم ببینم میتونم وارد سپاه شوم در دانشگاه افسری
  باتشکر فراوان از مشاوران عزیز

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   شرط سنی ورود به سپاه حداقل 18 سال می باشد

   1. Avatar photo بنیامین گفت:

    چرا داخل سایت زده ۱۶

    1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

     حداقل سن ۱۶ و حداکثر ۴۰ میباشد.

     1. Avatar photo بنیامین گفت:

      سلام خدمت مشاور محترم یعنی بنده الان نزدیک به 17سال سن دارم دیپلم علوم تجربی دارم میتونم برم داخل سپاه

     2. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

      سلام. بله سن استخدام در این ارگان از 16 سالگی میباشد. در صورت فراخوان استخدام میتونید شرکت کنید.

   2. Avatar photo ابراهیم رستگار گفت:

    سلام بند فرزند شهید هستم دارای .مدرک دیپلم افتخاری.وحرفه میکانیک ماشینالات وبرق آب هستم متولد ۱۳۶۲ می تونم ثبت نام کنم

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     سلام وقت بخیر بله میتونید

 10. Avatar photo فرخاری گفت:

  سلام ببخشید من امروز رفتم گزینش سپاه گفتن استخدامی سپاه تا سن ۳۰سالگی امکان پذیر هستش .باینکه من فرزند جانباز شیمیایی ۳۰درصد می باشم.ومتولد۲۰/۱۱/۱۳۶۶می باشم.وتحصیلاتم دیپلم میباشد.باز راهنمایی کنید چجوری امکانپذیر هستش که استخدام سپاه بشم.ممنون از شما

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام درصورت نداشتن شرایط سنی نمیتوانید اقدام کنید

 11. Avatar photo امیرمحمد گفت:

  سلام خسته نباشید من تا دوازدهم کاردانش خوندم ولی دیپلم نگرفتم به کدام بخش منو استخدام میکنند

  1. Avatar photo مشاور سیدی گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   لطفا تماس بگیرید

 12. Avatar photo Z گفت:

  سلام با دیپلم گرافیک هنرستان فنی حرفه ای میتوان وارد دانشگاه افسری شد؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر دیپلم مورد قبول در رشته های نظری میباشد

 13. Avatar photo علیرضا سوری گفت:

  سلام بنده از کلاس ششم اپتدایی عضو عادی و فعال بسیج شدم و الان که دانشجوی کاردانی اموزش و پرورش ابتدایی دانشگاه آزاد هستم و الانم بسیجی فعال حوزه بسیج هستم و هم حکم مسئولیت بسیج سازندگی و فرمانده پایگاه بسیج دانشجویی رو دارم و عضو شورای حوزه هم هشام گفتم باید چیکار کنم که در سپاه استخدام پیمانی شوم لطفا کمکم کنید

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت فراخوان استخدامی به ارگان های مربوطه مراجعه نمایید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

  ثبت نام دانشگاه افسری ارتش + شرایط 1403 | ورود aja.ir

  ارتش جمهوری اسلامی ایران، هر ساله به منظور جذب دانشجو برای دانشگاه های افسری، یک آزمون کتبی را برگزار می کند. افرادی که در این آزمون شرکت می کنند، همگی باید یا سال آخر دوره دوم متوسطه باشند و یا...
 • ثبت نام در دانشگاه افسری کوثر بانوان

  ثبت نام در دانشگاه افسری کوثر بانوان {شرایط سال 1403 }

  دانشگاه افسری کوثر برای تعلیم و تربیت این بانوان عزیز بوده و آن ها می توانند بعد از گذراندن واحدهای این دانشگاه در نیروی انتظامی استخدام شوند. بسیاری از بانوان علاقه مند به استخدام در نیروی انتظامی به عنوان پلیس...
 • شرایط استخدام نیروی انتظامی

  شرایط استخدام نیروی انتظامی ۱۴۰۲ + سنی و فیزیکی | gozineshpolice

  شرایط استخدام نیروی انتظامی از جمله الزاماتی است که نداشتن یکی از آن ها باعث جلوگیری از استخدام شما خواهد شد. در نتیجه تسلط بر این شرایط بسیار اهمیت دارد و احتمال قبولی شما را بسیار بالا خواهد برد. استخدام...
 • استخدام نیروی انتظامی

  استخدام نیروی انتظامی 1402 {شرایط،زمان} | gozineshpolice

   استخدام نیروی انتظامی بسیار حساس بوده و متقاضیانی که در آزمون کتبی شرکت می کنند، می توانند با مطالعه نمونه سوالات آزمون نیروی انتظامی خودشان را برای گزینش آماده کنند. نیروی انتظامی، هر ساله بر اساس نیاز خود، افرادی که...
تماس با مشاور