استخدام سپاه

استخدام سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در دو رسته افسری و درجه داری یکی از اولویت های مهم برای افرادی است که قصد ورود به شغل نظامی در ایران را دارند ، با توجه به شرایط مناسب کاری و برخی مزایای که سپاه پاسداران جمهوری اسلامی برای کارکنان و زحمت کشان این ارگان در نظر گرفته، استخدام در سپاه را می توان به عنوان شغلی بسیار مناسب در شرایط فعلی و بازار کار در نظر گرفت.

 

استخدام سپاه برای افراد علاقه مند دارای شرایط خاص و مراحل مختلف است که در ادامه ذکر خواهیم کرد ، سپاه پاسداران یکی از ارگان های مردمی است که بسیاری از جوانان را جذب خود نموده است و به همین دلیل استخدام در سپاه پاسداران یکی از آرزوهای برخی از جوانان علاقه مند می باشد. این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع شرایط استخدام سپاه پاسداران ، قانون استخدام سربازان وظیفه ، شرایط استخدام برای سپاه پاسدارن کارمندان ، استخدام با دیپلم در سپاه بانوان ، اختصاص داده ایم.

 

 

چگونه می توانم از زمان دقیق ثبت نام برای استخدام سپاه پاسداران اطلاع یابم؟

شرایط استخدام سپاه چیست؟

شرایط استخدام برای سپاه پاسدارن کارمندان چیست؟

چگونه می توان با دیپلم استخدام شد؟

نحوه استخدام سپاه پاسدارن چگونه است؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از استخدام سپاه پاسداران – شرایط استخدام سپاه پاسدارن و رتبه قبولی کنکور در دانشگاه افسری سپاه با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان استخدام سپاه در سال 1400

هر ساله شاهد اعلام زمان جذب نیرو در سپاه از طرف این ارگان نظامی آن هم در زمانی محدود هستیم پیرو اطلاعیه سپاه پاسداران آخرین بار در سال 1399 در بازه زمانی 29 اردیبهشت ماه لغایت 7 خرداد ماه اقدام به جذب نیرو نمود که به احتمال بالا برای سال 1400 نیز جذب خواهد داشت متقاضیان محترم جهت اطلاع از زمان دقیق جذب می توانند با مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشند و آمادگی های لازم را قبل از شروع زمان استخدام سپاه در دوره های افسری و درجه داری کسب نمایند.

دقت داشته باشید که جذب نیرو در این ارگان مهم نظامی از بین خانم ها و همین طور آقایان محترم انجام می شود و از هر دو جنسیت شاهد پذیرش افراد هستیم.

فقط تنها چیزی که مهم است و این افراد باید به آن توجه لازم را داشته باشند اطلاع از شروط به کارگیری نیرو در سپاه و همین طور برخورداری از این شرایط جذب و به کارگیری نیرو در سپاه برای استخدام بانوان در سپاه و همین طور استخدام آقایان در این ارگان مهم نظامی است.

تمامی متقاضیان استخدام سپاه می توانند در زمان استخدام در این ارگان نظامی کلیه اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند و منتظر اعلام نتایج نهایی استخدام باشند.

در رابطه با زمان استخدام در این سازمان نظامی در سال جاری باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که فعلاً زمان جذب و پذیرش نیرو در سپاه برای افراد متقاضی اعلام نشده است و باید منتظر اعلام زمان استخدام برای افراد متقاضی بمانیم و به محظ اعلام در همین اطلاعیه اعلام خواهیم کرد.

 

 

اگر شرایط به کارگیری نیرو در سپاه را در سال جاری دارید برای اطلاع از شرایط به کارگیری و جذب نیرو در سپاه با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید مشاوران حاضر در مجموعه ما می توانند شما را به طور دقیق و کامل از شرایط به کارگیری و جذب در سپاه مطلع کنند و اطلاعات لازم را در این زمینه در اختیارتان قرار دهند

 

 

شرایط عمومی استخدام سپاه پاسداران 1400

شرایط استخدام سپاه
شرایط استخدام سپاه

 

پیرو قانون 190 اصل مقررات جذب سپاه پاسداران ، با توجه به حساسیت ورود به سپاه پاسدارن اسلامی ، نحوه استخدام سپاه پاسدارن با توجه به گزینش افراد واجد شرایط صورت خواهد پذیرفت. به همین دلیل پذیرش ارگان های نظامی هر یک به نوبه خود شرایط منحصر به فرد خود را خواهند داشت که در ادامه به برخی از شرایط عمومی استخدام سپاه پاسداران برای این ارگان اشاره خواهیم نمود.

 • متقاضیان استخدام می بایست به دین اسلام اعتقاد و التزام کافی داشته باشند.
 • اعتقاد قلبی و التزام عملی به اصل ولایت فقیه
 • تابعیت و اصلیت متقاضیان فقط باید ایرانی باشد
 • هیچ گونه وابستگی ذهنی و عملی به هیچ یک از گروه ها ، احزاب معاند و …
 • عدم سو پیشینه کیفری و حسن شهرت از جمله شرایط مهم است
 • شرایط جسمانی ، تخصص و روحیات مرتبط با شاخه و زیرگروه مورد تقاضی
 • متقاضیان می بایست بین شانزده تا چهل سال سن داشته باشند
 • عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر

 

 

استخدام سپاه پاسداران 1400 از مقطع راهنمایی تا دبیرستان برای کلیه واجدین شرایط در تمامی قسمت های این ارگان امکان پذیر می باشد.

 

 

 

جهت اطلاع ازتمدید معافیت تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان کلیک کنید.

 

 

شرایط استخدام سپاه پاسداران برای کارمندان

استخدام کارمندی در سپاه با توجه به شرایط خاص و به دو صورت امکان پذیر خواهد بود. یکی از مواردی که شما می توانید با استفاده از آن در سپاه استخدام شوید، با توجه به مدرک تحصیلی تان می باشد. در دجه دوم چنانچه شما مهارت بالایی در زمینه های مختلف داشته باشید، می توانید با استفاده از این مهارت با حداقل سواد به استخدام سپاه درآیید.

برای استخدام سپاه پاسداران می تواند برای تامین نیروی خود از افرادی که دارای مهارت می باشند ، با حداقل سواد و با صرف 5 سال خدمت نظامی و یا 6 سال خدمت کارمندی ، می تواند پس از اتمام دوره، داوطلبان و متقاضیان را پذیرش نمایند. افرادی که بدین صورت استخدام می شوند پیمانی خواهند بود و تمدید قرارداد و همچنین تجدید قرارداد برای این دسته از افراد مجاز نخواهد بود.

چنانچه سپاه پاسداران به نیروهایی در رشته های مختلف نیازمند باشد، می تواند با استفاده از طول مدت قراداد و همچنین از بین کلیه افرادی که به پذیرش سپاه درآمده و استخدام شده اند ، با استفاده از کارت عضویت بسیج عادی ، فعال و یا کارت سبز به استخدام سپاه در آیند . تمامی مواردی که مربوط به آموزش ، ترفیع رتبه و همچنین درجه آنها و تصمیماتی از این قبیل ، با استفاده از قوانین و مقررات صورت خواهد پذیرفت.

 

 

چه کسانی برای استخدام در سپاه پاسداران در اولویت هستند؟

آیا می دانید چه کسانی برای استخدام در این ارگان مهم نظامی در اولویت قرار دارند؟ آیا این قبیل از افراد باید شرایط خاصی داشته باشند تا بتوانند در اولویت استخدام قرار بگیرند؟

اگر می خواهید بدانید که چه کسانی در اولویت استخدام در سپاه هستند می توانید در این رابطه با مشاورانی خبره چه به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری صحبت بفرمایید تا شما را از جزئیات امر به بهترین شکل ممکن مطلع کنند.

 

چگونه معافیت تحصیلی بگیریم ؟

 

در مورد استخدام سپاه قدس چه اطلاعاتی دارید؟

استخدام سپاه قدس یکی از انواع استخدامی هایی است که سپاه هر ساله از میان متقاضیان به عمل می آورد.

اما موضوع مهمی که در این جا باید به آن توجه شود اطلاع از شرایط جذب نیرو و پرسنل در سپاه قدس است.‌

آیا اطلاعی از شرایط پذیرش در سپاه قدس دارید؟

آیا می دانید این شروط استخدام سپاه قدس شامل چه مواردی می شوند؟ در رابطه با زمان جذب نیرو در سپاه قدس چه می دانید؟

آيا دقیقاً می دانید چه زمانی می توانید برای انجام این امر اقدام بفرمایید؟ نحوه ثبت نام برای جذب نیرو در سپاه قدس به چه شکل است؟

آیا می دانید رشته های استخدامی سپاه پاسداران قدس شامل چه رشته هایی می شوند؟ در سال جاری هر فرد در کدام یک از رشته های استخدامی سپاه پاسداران قدس امکان استخدام دارد؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی دقیق و درست در رابطه با استخدام سپاه قدس هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

آیا در مورد استخدام سپاه انصار اطلاعاتی دارید؟

استخدام سپاه انصار نیز از میان رشته های استخدامی سپاه پاسداران انصار و برای افراد دارای انواع مدارک تحصیلی ارشد، دکتری و غیره صورت می گیرد.

اما در این رابطه باید از زمان و شرایط استخدام و همین طور نحوه استخدام در این ارگان مهم نظامی اطلاعات کافی را بدست آورد.

آیا می دانید در کدام یک از رشته های استخدامی سپاه پاسداران انصار امکان استخدام افراد وجود دارد؟ در رابطه با نحوه استخدام سپاه انصار چه می دانید؟

آیا می دانید چه زمانی باید برای به کارگیری نیرو و جذب افراد در سپاه انصار در سال جاری اقدام کرد؟

چه شرایطی برای استخدام سپاه انصار برای کلیه داوطلبان و متقاضیان ثبت نام در نظر گرفته شده است؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی کامل و دقیق در رابطه با جذب نیرو در سپاه انصار هستید می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا هر آن چه را که باید در اختیارتان قرار دهند.

 

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان با مردان تا حدودی متفاوت می باشد. برای استخدام زنان در هر یک از مشاغل سپاه بر اساس شرایط همسران و خدمت آنان تعیین خواهد گردید. شرایط عمومی که برای استخدام سپاه جمهوری اسلامی در نظر گرفته شده است برای خانم ها و آقایان یکسان می باشد.

کلیه بانوانی که مدرک آن ها دیپلم و یا بالاتر از دیپلم می باشد، چنانچه واجد شرایط سنی همانند دارا بودن حداقل سن 18 سال تمام و همچنین حداکثر سن 23 سال باشند ، می توانند با استفاده از نیروهای مورد نیاز و التزام به قوانین جمهوری اسلامی و ولایت فقیه ، نسبت به استخدام سپاه پاسداران اقدام نمایند. حداقل معدل دیپلم برای خانم ها 14 می باشد که در صورت دار بودن این معدل خواهند توانست استخدام شود.

با توجه به برخی از تغییرات و یا افزوده شدن برخی از سنوات در ارتباط با استخدام سپاه پاسداران برای بانوان ، برخی از نمونه هایی که برای این استخدام وجود خواهد داشت ، شامل موارد متعددی می باشد. متقاضیان به لحاظ شرایط جسمانی لازم است دارای حداقل قد 160 سانتی متر باشند. همچنین با توجه به تحقیقات محلی در رابطه با متقاضیان شرکت کننده برخورداری از شرایط مورد نظر سپاه در این زمینه نیز ، از جمله الزامات خواهد بود.

 

 

جهت اطلاع از انواع معافیت های سربازی کلیک کنید.

 

 

راهنمای استخدام سپاه پاسداران

 

استخدام سپاه پاسداران

 

همانطور که ذکر گردید ، نحوه استخدام سپاه پاسدارن در سال 1400 برای هر مقطع تحصیلی می تواند متفاوت باشد . همچنین با توجه به سن و همچنین نوع استخدام ، برای آن دسته از متقاضیانی که مایل به استخدام می باشند شرایط متفاوتی ، وجود خواهد داشت به عنوان مثال ، چنانچه سپاه ، نیازمند پرسنلی باشد،از بین افرادی که دارای 18 سال سن تمام می باشند قراردادی را منعقد نمایند و دوره خدمت در طول حداکثر 10 سال خواهد بود.

برای خانواده های محترم شاهد ، ایثارگران و جانبازان خانواده محترم و اعضای درجه یک آنان در اولویت استخدام خواهد بود . استخدام هر یک از افراد چنانچه نیازی به پرسنل نباشد و یا تغییر افراد و سمت آنان بدون هماهنگی ، هرگز امکان پذیر نخواهد بود و مطابق با قوانین نحوه استخدام سپاه پاسداران این امر مطلقا ممنوع می باشد.

برای کسب اطلاع دقیق تر در رابطه با نحوه استخدام سپاه پاسدارن ، استخدام سرباز در ناجا و همچنین متصل شدن به سامانه استخدام سپاه پاسداران می توانید با مشاورین و متخصصین نظام وظیفه عمومی ما در ارتباط باشید تا به سامانه مورد نظر برای ثبت نام متصل شوید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما خواهند بود.

 

معاینات پزشکی لازم قبل از استخدام در سپاه

معاینات پزشکی از جمله موارد ضروری است که قبل از استخدام باید انجام شود. معایناتی که از چه نظر روحی و چه از جهت جسمی برای هر کدام از افراد متقاضی قبل از به کارگیری فرد در سپاه بر روی وی صورت می گیرد.

اما آیا می دانید این معاینات به چه صورت انجام می شود؟ آیا اطلاعی در رابطه با زمان انجام معاینات و نحوه دعوت فرد برای مصاحبه دارید؟

نتایج این معاینات چه زمانی به فرد متقاضی اعلام می شود؟ اگر در جستجوی کسب اطلاعات و جزئیاتی در مورد انجام معاینات لازم پیش از استخدام هستید می توانید از کمک مشاوران ما کمک بخواهید.

مشاوران ما می توانند تمامی اطلاعات لازم را در رابطه با معاینات پزشکی قبل از استخدام در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

 

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام سپاه چگونه است؟

یکی از مواردی که می تواند مانع استخدام افراد در پست های مختلف سپاه شود همین معافیت پزشکی است.

البته این مورد در رابطه با پذیرش و جذب در سایر ارگان های نظامی هم صدق می کند.

باید عرض کنیم که درست است که داشتن معافیت پزشکی استخدام سپاه را دچار مشکلاتی می کند اما این موضوع در رابطه با تمامی پست های محوله در این ارگان و سازمان نظامی صدق نمی کند.

در واقع، زمانی که سپاه آگهی استخدام خود را منتشر می کند نباید از ذکر شرایط و توانایی های مورد نیاز خود غافل شود و ذکر این مورد در آگهی الزامی است.

در صورتی که یکی از شرایط پذیرش در پست مورد نظر داشتن شرایط جسمی و روحی کامل است این مورد باید در زمان برگزاری مصاحبه عملی از طریق معاینات پزشکی لازم این مورد بررسی شود و مورد ارزیابی قرار بگیرد.

البته سازمان ها و ارگان هایی همچون سپاه همواره نیاز به پذیرش افرادی دارند که در سلامت کامل به سر ببرند و از جهت معافیت پزشکی استخدام سپاه مشکلی نداشته باشند.

اما این موضوع مهم را نباید فراموش کرد که هیچ فردی ولو در صورت داشتن معافیت پزشکی استخدام سپاه نباید از داشتن شغلی مناسب محروم شود و این حق وی است که در حرفه ای مناسب و عالی مشغول به کار شود.

در واقع، در صورتی که مشکل جسمی یا روحی فرد متقاضی به شغل وی و بنیان سازمان مشکل جدی وارد نکند استخدام وی بلامانع است و هیچ گونه مانعی از جهت معافیت پزشکی استخدام سپاه وجود ندارد.

پس توجه داشته باشید که بحث معافیت پزشکی استخدام سپاه در همه موارد و برای تمامی پست های کاری ارائه شده در این سازمان صدق نمی کند.

 

 

سوالات متداول در مورد پذیرش سپاه درجه داری و افسری

استخدام سپاه پاسداران برای نظامی از چه مقطع تحصیلی آغاز می گردد؟

سپاه پاسداران جمهوری اسلامی از کلیه واجدین شرایط که مایل به استخدام در این ارگان باشند، می توانند در هر یک از مقاطع راهنمایی ، دبیرستان ، فوق دیپلم ، لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری ، اقدام به ثبت نام نمایند لازم به ذکر است که خدمت برای هر یک از داوطلبان در کادر ثابت این ارگان قابل انجام می باشد. به همین دلیل ثبت نام برای هر یک از آنها در زمان مقرر الزامی می باشد.

شرایط سنی در نظر گرفته شده برای استخدام سپاه به چه صورتی می باشد؟

کلیه متقاضیانی که که در رده سنی 16 تا 40 سال می باشند، می توانند با توجه به شرایط و فراخوان هر یک از موارد ، به استخدام سپاه پاسداران درآیند. لازم به ذکر است که شرایط تعیین شده برای هر یک از افرادی که مایل به استخدام در این ارگان می باشند ، با توجه به فراخوان های مربوطه در برخی از سمت ها و قسمت های آن می توانند به استخدام در آیند . به همین دلیل توجه به این امر بسیار الزامی می باشد.

 

چگونه می توانم از فراخوان جذب نیرو در سپاه پاسدان آگاه شوم؟

حقوق کارمندان سپاه پاسدارن به چه میزان می باشد؟

شرایط استخدام رسمی در سپاه پاسدارن چیست؟

آیا می توان نسبت به خرید خدمت در سپاه پاسدارن اقدام نمود؟

آیا دانشجویان و اساتید دانشگاه می توانند به استخدم سپاه درآیند؟

نوع رتبه بندی و درجه بندی نیروهای سپاه چگونه صورت می پذیرد؟

 

 

جهت دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل مایید.

 

 

مطالب مرتبط

مشاوره امریه سربازی

استخدام ارتش درجه داری

شرایط سرباز معلم

مراحل گزینش در وزارت اطلاعات

خرید خدمت سربازی برای متاهلین

سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

استخدام سپاه پاسداران

زمان و نحوه استخدام سپاه پاسدارن

استخدام سپاه قدس و استخدام سپاه انصار در چه صورتی امکان پذیر است؟

استخدام سپاه قدس و استخدام سپاه انصار در صورت داشتن شرایطی برای هر فرد میسر است.

برای اطلاع از زمان استخدام سپاه و شرایط استخدام سپاه چه کاری باید انجام دهم؟

برای اطلاع از زمان استخدام سپاه و شرایط استخدام سپاه با مشاوران مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

رشته های استخدامی سپاه پاسداران برای استخدام بانوان در سپاه شامل چه رشته هایی می شود؟

برای اطلاع از این رشته های مهم با مشاوران مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

آیا در صورت داشتن معافیت پزشکی استخدام سپاه امکان پذیر نیست؟

در مواردی و با توجه به پست محوله این کار امکان پذیر است.

54 نظر برای «شرایط و زمان استخدام سپاه پاسداران 1400»

 • سلام
  من دانشجوام و میخوام وارد سپاه بشم و نمیدونم ایا نیروی خانم میگیره یا نه یا اینکه چطور برای ثبت نام اقدام کنم؟
  لطفا راهنمایی کنید

 • با سلام من لیسانس حسابداری هستم و دوست دارم در این ارگان مقدس خدمت کنم ولی سن من ٢٩ سال می باشد آیا میتوانم در این ارگان خدمت کنم

 • سلام من زنم و فوق لیسانس دارم میخواهم بدانم میتوانم تو سپاه ثبت نام کنم کی هست چه زمانی باید ثبت نام کنم زن هم قبول میکنید ؟ منتظر پاسختان هستم متشکرم باسپاس

 • با سلام و خدا قوت
  شماره ای که ذکر شده یا میگه تماس مقدور نمی باشد یا میگه در شبکه موجود نمی باشد. جهت مراجعه در شهر شیراز به چه آدرسی باید مراجعه کرد؟

 • با سلام من مهندسی ابزار دقیق دارم میخواستم بدونم که ثبت نام سپاه کی هست و چه ارگان هایی واسه ثبت نام میتوانم شرکت کنم

 • سلام.
  بنده متولد سال۱۳۸۱ هستم ،پدرم ایرانیه،اما من در عراق به دنیا امدم،شناسنامه ایرانی دارم اما محل تولد زده عراق..
  خواستم بدونم میشه ثبت نام کنم.

 • سلام، من 27 سالمه فوق لیسانس منابع طبیعی از دانشگاه تهران هستم. آیا میتونم تو سپاه استخدام بشم و این که زمان استخدام کی هستش.ممنون

 • عرض سلام و و قت بخیر
  خواستم بپرسم من 26 سالمه مدرک تحصیلیم هم کارشناسی برق هست به خدمت در سپاه شدیداً علاقه مندم.
  آیا امکان استخدام من وجود داره؟
  اگه امکانش هست تاریخ استخدام کَی هست؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین
  با تشکر

 • سلام و وقت بخیر جهت اطلاع از شرایط و نحوه استخدام سپاه پاسدارن 99 و زمان ثبت نام لطفا با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام و وقت بخیر ابتدا شما شرایط و نحوه استخدام سپاه تو سایت ایران تحصیل مطالعه نمایید که توضیح داده شده بازم در صورتی که به مشکل بربخورین در خدمتتون هستیم

 • سلام
  بنده استاد تکواندو دان۳ هستم با چندین حکم‌های قهرمانی .
  زمانی عضو بسیچ بودم و فعالیت دارم و کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی دارم
  خاستم عضو تکاوری سپاه شم
  اما روی بَدنم خالکوبی دارم
  خاستم بدونم برای من شرایطی هست اینکه روی بدنم خالکوبی دارم و قبولم کنن مثل پذیرشی‌های دیگه؟؟؟
  منتظر جوابتون هستم

 • سلام و وقت بخیر بستگی به فراخونی داره که اونموقع مشخص میشه که شما شرایط استخدام سپاه پاسدارن 99 دارین یا ندارین

 • سلام و وقت بخیر
  شما بایستی از شرایط و نحوه استخدام سپاه پاسداران 99 اطلاعات لازم داشته باشین بعد رشته ای که خوندین پرس و جو کنید که جهت دریافت اطلاعات با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام و وقت بخیر
  شما جهت استخدام سپاه پاسدارن ابتدا باید فارغ التخصیل بشین بعد در صورتی که فراخوان جذب بزن شما میتونید ثبت نام کنید

 • سلام به نام خدا
  من برادر شهیدوفرزند ایثارگر هستم آیا می شود خدمت سربازی تو ََسپاه بگزرنم و در آخر استخدام بشم متاهل و4سال غیبت دارم تحصیلاتاول دبیرستان (توراخداکمکم کنیدالتماس میکنم )

 • باسلام من خیلی تو سپاه زحمت کشیدم ولی هیچ وقت نتونستم حتی حرفمو به فرماندمون یا بالاتر از اون بفهمونم که دوست دارم استخدام بشم بنده نزدیک 10سال بسیج فعال دارم مسولیت های مختلفی داشتم از گشت بسیج تا نیروی انسانی حوزه اطلاعات وعملیات و… مدرکم دیپلم سنم 32 سال لطفا محض رضای خدا راهنماییم کنید باسپاس فراوان

 • سلام و وقت بخیر جهت اطلاع از شرایط و نحوه استخدام سپاه پاسداران 99 با مرکز تماس بگیرید براتون راهنمایی کنند

 • سلام و وقت بخیر
  دوست عریز شما جهت دریافت اطلاعات جهت استخدام در سپاه پاسداران 99 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • باسلام من خیلی تو سپاه زحمت کشیدم ولی هیچ وقت نتونستم حتی حرفمو به فرماندمون یا بالاتر از اون بفهمونم که دوست دارم استخدام بشم بنده نزدیک 4سال بسیج فعال دارم مسولیت های مختلفی داشتم از گشت بسیج تا نیروی انسانی حوزه اطلاعات وعملیات و… مدرکم دیپلم سنم 19 سال لطفا راهنماییم کنید

 • سلام و احترام
  دوست عزیز جهت اطلاع از شرایط و نحوه استخدام سپاه پاسداران 99 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام من لیسانس اموزش ابتدایی دارم و میخوام در سپاه استخدام بشم برای بخش اداری !پدرم هم کارمند سپاه بودن و پاسدار!راهنماییم کنید لطفا !نمیدونم چجوری باید ثبت نام کنم

 • با سلام بنده خانم 27 سالمه فوق لیسانس ریاضی و 10 ساله بسیج فعال در مدرسه و دانشگاه و محلات دارم از فرماندهی تا جهادی و فرهنگی و…………. و واقعا علاقه مند به سپاهم باید چکار کنم ؟

 • سلام و وقت بخیر
  جهت اطلاع از زمان و شرایط و نحوه استخدام سپاه پاسداران 99 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت گیرید

 • مصطفی رحمانی مقدم :

  سلام خدمت تمام محافظان دین و اسلام و ایران من ۳۶ سالمه دیپلمه آشنایی کار با کامپیوتر و مدرک فنی هم دارم و امداد نجات فرزند پاسدار و جانباز هستم خیلی دوست دارم وارد سپاه مقدس جمهوری اسلامی ایران بشم و سرباز ولایت و آقا امام خامنه ای بشم برای کشورم افتخار باشم باید چه کارهایی انجام بدم ممنون از همتون

 • سلام من 29سالمه فرزند جانباز رشته برق قدرت دارم خیلی دوست دارم وارد این ارگان مقدس وپاک بشم خوشحال میشم کمکم کنید

 • حمیده جواهری طهرانی :

  با سلام و احترام

  اینجانب کارشناس ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی هستم .و سابقه 25 ساله در تدریس و ترجمه دارم .و شاگردانم به مراتب بالای علمی دست یافته اند . سالهاست که به همکاری در سپاه برای گسترش فرهنگ ناب ولایی علاقمند هستم . لطفا مرا هدایت و راهنمایی فرمایید. متشکرم

 • سلام بنده مدرس هنرهای دفاع شخصی هستم
  مدرک مربیگری دفاع شخصی از فدراسیون
  مدرک داوری دفاع شخصی از فدراسیون
  مدرک مربیگری جت بوکسینگ دان ۳
  مدرک داوری جهانی کونک فو توآ
  مدرک سیر سبز کونک فو توا
  مدرک هنرهای رزمی های کمربند مشکی فول کنتاکت از فدراسیون وغیره…. ۷ سال سابقه بسیج و مسئول اموزش گردانهای امنیتی و غیره بودم میخوام وارد نیروهای مقدس سپاه بشم هر کاری کردم کسی راهنمایی نکرد لطفا اگر از عزیزانی که در سپاه هستن یه راهنمایی کنن باتشکر

 • سید امیر عباس موسویان :

  سلام
  وقت به خیر
  من ۱۸ سالمه و هنرجو رشته مکانیک هستم و میخواهم در سپاه استخدام شوم
  شرایطش چجوریه و کی میتونم برای ثبت نام اقدام کنم
  منتظر جوابتون هستم
  ممنون

 • سلام
  ببخشید من 28 ساله هستم کارشناسی دارم میخواستم برای استخدامی ارگان سپاه اقدام کنم هرچی هم توسایت میگردم جایی برای پرکردن فرم و استخدامی ندیدم میشه راهنمایی کنید کجا و چجوری ثبت نام کنم ممنون

 • امیررضا یارجهانی :

  سلام من میخوام وارد سپاه پاسداران بشم به عنوان نیرو نظامی ۱۶ سال دارم چگونه باید اقدام کنم ایا ۱۶ ساله ها رو هم ثبت نام می کنند؟ لطفا سریع جواب بدین

 • سلام من سید هستم ۳ فرزند دارم دادسرا کار میکردم به خاطر غیبت اخراجم کردند خرجی ندارم اگر استخدام کنید ممنون میشم

 • سلام من ۲۲ سالمه و دختر هستم ،دوست دارم در سپاه استخدام بشم،چطور بفهمم که سپاه چه نوع شغل های و چه زمینه های کاری داره؟ نمیخوام از طریق مدرک تحصیلی که دارم استخدام بشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *