تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
شهریه واحد الکترونیک دانشگاه آزاد

شهریه واحد الکترونیک دانشگاه آزاد

شهریه واحد الکترونیک دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام  در دانشگاه مجازی در دو ترم مهر و بهمن امکان پذیر است. برای تحصیل در این دانشگاه حتما از میزان شهریه واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اطلاع یابید. شهریه ارشد  و دکتری مجازی دانشگاه آزاد برای رشته های علوم انسانی و همچنین سایر گروه های دیگر متفاوت می باشد. برای پرداخت شهریه کارشناسی واحد الکترونیک دانشگاه آزاد دانشجویان ممکن است سوالات مختلفی داشته باشند که در ادامه به هر یک از این سوالات پاسخ خواهیم داد.

 

 

برای اطلاع از میزان شهریه واحد الکترونیک دانشگاه آزاد – اطلاع از تمامی رشته های این دانشگاه و همچنین آخرین نرخ شهریه های مصوب با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

آیا می توان شهریه واحد الکترونیک دانشگاه آزاد به صورت اقساطی پرداخت نمود؟

 

"آیا

 

با توجه به اینکه میزان شهریه دانشگاه آزاد برای برخی از داوطلبان ممکن است سنگین باشد و توان مالی لازم را برای پرداخت آن نداشته باشند، دانشگاه آزاد به طور کلی شرایطی را فراهم نموده است که با توجه به آن دانشجویان می توانند به صورت اقساطی شهریه خود را پرداخت نمایند. اما متاسفانه مطابق با آخرین اخباری که ما از این واحد الکترونیک آزاد داریم، امکان قسط بندی شهریه در واحد الکترونیک وجود ندارد. یکی از راه های پیشنهادی واحد الکترونیک دانشگاه آزاد برای این دسته از دانشجویان این است که هر ماه مبلغی را به صورت اقساط به حساب اینترنتی دانشگاه واریز نمایند تا از میزان بدهی آنان کاسته شود.

پذیرفته شدگان ثبت نام کارشناسی ارشد واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد دقت داشته باشند که صدور گواهی اشتغال به تحصیل ، انجام فرم های تسویه حساب و همچنین کارت ورود به جلسه امتحانات با توجه به مصوبات دانشگاه و دانشکده ها در صورت تسویه حساب مالی این دانشگاه امکان پذیر خواهد بود. پس از پرداخت شهریه واحد الکترونیک دانشگاه آزاد به صورت اتوماتیک حساب شما شارژ شده و پس از آن می توانید درخواست خود را ثبت نمایید.

مطابق با مصوبات تعیین شده از سوی واحد الکترونیک آن دسته از دانشجویانی که پایان نامه صفر واحدی اخذ نموده اند و یا سمینار صفر اخذ نموده باشند، لازم است شهریه ثابت خود را به صورت کامل پرداخت نمایند. در جدول زیر می توانید مقایسه ای در رابطه با میزان شهریه این دانشگاه با سایر واحدهای دانشگاه آزاد داشته باشید.شایان ذکر است که به طور معمول دانشگاه آزاد هر ساله میزان افزایش شهریه ای را در نظر می گیرد. اما در برخی از سال ها این میزان افزایش نیز به صفر خواهد رسید

 

 

برای اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام وام ازدواح دانشجویی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شهریه کارشناسی واحد الکترونیک دانشگاه آزاد

 گروه آموزشی
شهریه ثابت برای هر نیمسال تحصیلی (به ریال)
شهریه متغیر برای هر واحد درسی (به ریال)
شهریه هر واحد پروژه
عمومی
پایه و اختیاری
اصلی و تخصصی (نظری)
آزمایشگاهی یا کارگاهی کم هزینه
تحقیقی
کلیه گروه ها
۲.۸۸۰.۷۵۰
۲۰۹.۰۰۰
۲۷۹.۰۰۰
۴۱۷.۵۰۰
۱.۱۰۰.۰۰۰
۱.۱۰۰.۰۰۰
۱.۲۱۰.۰۰۰

با توجه به اینکه پذیرش در واحد الکترونیک دانشگاه آزاد در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته امکان پذیر است، میزان شهریه کارشناسی واحد الکترونیک دانشگاه آزاد که در این جدول ارائه شده است، برای هر دو مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته همین میزان خواهد بود. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که با توجه به رشته تحصیلی و همچنین تعداد واحدهای در نظر گرفته شده برای شما این میزان شهریه می تواند تعیین شود.

 

شهریه ارشد مجازی دانشگاه آزاد

جدول ارائه شده در زیر برای دانشجویان رشته های فنی و مهندسی است. در صورتی که شما در مقطع کارشناسی در رشته های غیر مرتبط تحصیل نموده باشید، مطابق با قوانین دانشگاه باید واحدهای جبرانی را بگذارنید. به طور معمول تعداد واحدهای تعیین شده جبرانی برای این دسته از دانشجویان، 12 واحد می باشد. بنابراین علاوه بر تعداد واحد های رشته های ارائه شده در این دانشگاه، این واحدها را نیز اضافه نمایید.

 

گروه آموزشی
شهریه ثابت برای هر نیمسال تحصیلی (به ریال)
شهریه متغیر برای هر واحد درسی (به ریال)
شهریه هر واحدپایان نامه
جبرانی
پایه و اختیاری
اصلی و تخصصی (نظری)
آزمایشگاهی یا کارگاهی کم هزینه
کلیه گروه ها
۹۲۰۰۰۰۰
۱۲۰۰۰۰۰
۱۲۰۰۰۰۰
۱۲۰۰۰۰۰
۱۵۰۰۰۰۰
۳۰۰۰۰۰۰

 

جدول شهریه ارشد مجازی دانشگاه آزاد گروه علوم انسانی

گروه آموزشی
شهریه ثابت برای هر نیمسال تحصیلی (به ریال)
شهریه متغیر برای هر واحد درسی (به ریال)
شهریه هر واحدپایان نامه
جبرانی
پایه و اختیاری
اصلی و تخصصی (نظری)
آزمایشگاهی یا کارگاهی کم هزینه
کلیه گروه ها
۸۰۵۰۰۰۰
۹۷۵۰۰۰
۹۷۵۰۰۰
۹۷۵۰۰۰
۱۲۰۰۰۰۰
۲۶۲۵۰۰۰

هر ساله ده درصد به میزان شهریه مقطع کارشناسی ارشد اضافه خواهد شد. همچنین دانشجویانی که لازم است واحدهای جبرانی را بگذارنند، میزان شهریه در نظر گرفته شده برای هر واحد آنان معادل با شهریه در دروس ثابت خواهد بود.

 

میزان شهریه واحد الکترونیک دانشگاه آزاد برای اخذ تک درس چقدر است؟

 

"میزان

 

دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد لازم است در آخرین نیمسال تحصیلی خود یک یا دو درس را به صورت تبصره بگذارنند. برای اخذ این تبصره ها لازم است تنها شهریه درس را پرداخت نمایند و نیازی به پرداخت شهریه ثابت نخواهند داشت. دانشجویانی که توان مالی کافی برای پرداخت شهریه ندارند، می توانند برای اخذ وام دانشجویی اقدام نمایند. در صورتی که با درخواست وام موافقت شود، دانشجویان می توانند از طریق امور دانشجویی درخواست خود را پیگیری نمایند.

پس از اینکه با درخواست دانشجو مبنی بر وام دانشجویی موافقت گردید، مبلغ واریز شده به حساب وی در سیستم ثبت خواهد شد و دانشجو نمی تواند مستقیما به آن دسترسی داشته باشد. در واقع این مبلغ در حساب دانشجو باقی خواهد ماند و دانشگاه برای دریافت شهریه  این مبلغ را کسر خواهد نمود. در واقع این مورد مربوط به امور رفاهی دانشگاه خواهد بود و ارتباطی به واحد دانشگاهی مورد نظر نخواهد داشت.

 

شهریه دکتری مجازی دانشگاه آزاد

در حال حاضر دانشگاه آزاد واحد الکترونیک، در مقطع دکتری پذیرش دانشجو ندارد و به همین دلیل در رابطه با شهریه دکتری مجازی دانشگاه آزاد نمی توان اظهار نظر نمود. اما به طور قطع در صورتی که پذیرش در این مقطع صورت پذیرد، شرایط اخذ شهریه دکتری دانشگاه آزاد  مطابق با سایر واحدهای دانشگاه آزاد خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار مروبط به پذیرش و یا عدم پذیرش در مقطع دکتری می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با شهریه واحد الکترونیک دانشگاه آزاد ارائه نماییم. در صورتی که سوالی در رابطه با شهریه ارشد و دکتری مجازی دانشگاه آزاد دارید و یا مایل به اطلاع از نحوه دریافت وام دانشجویی برای پرداخت شهریه کارشناسی واحد الکترونیک دانشگاه آزاد می باشید، می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید. مشاوران دانشگاه آزاد ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر وارد vadana14.iauec.ac.i شوید

 

 

مطالب مرتبط

2.3/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توانم از مبلغ شهریه واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اطلاع یابیم؟

در این مقاله ما جدول جدید نرخ شهریه کارشناسی ، ارشد و دکتری را تهیه نموده ایم می توانید وارد سایت شوید و از میزان شهریه اطلاع یابید.

 

 

شهریه ارشد مجازی دانشگاه آزاد برای رشته های گروه فنی و مهندسی چقدر است؟

شهریه اصلی در نظر گرفته شده برای این دسته از دانشجویان ۱۲۰۰۰۰۰ می باشد. همچنین به این میزان برای دانشجویانی که در رشته های غیر مرتبط با کارشناسی پذیرفته شده اند، واحدهای جبرانی افزوده خواهد شد.

 

 

شهریه دکتری مجازی دانشگاه آزاد چقدر است؟

در حال حاضر دانشگاه آزاد واحد الکترونیک در مقطع دکتری پذیرش دانشجو ندارد.

نظرات

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور