ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نرخ شهریه مدارس شاهد

شهریه مدارس شاهد 1401-1401

نرخ شهریه مدارس شاهد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شهریه مدارس شاهد 1401-1401 اعلام شد مطابق آخرین جلسه شورای عالی آموزش و انقلاب فرهنگی آخرین نرخ هزینه تحصیل در مدارس شاهد تعیین شد و دانش آموزانی که جهت ثبت نام مدارس شاهد اقدام نموده اند می بایست مطابق نرخ جدید در مدارس شاهد تحصیل نمایند ضمنا دانش آموزان گرامی می توانند جهت اطلاع از آخرین اخبار مدارس شاهد به سامانه سجا مراجعه نمایند یا با شماره های 9099075307 (سراسر کشور) 9099075307 (استان تهران) تماس حاصل نمایند.

شهریه مدارس شاهد 1401-1401

با توجه به بالا بودن سطح امکانات و همچنین سطح علمی بالای اساتید مدارس شاهد، هرساله شاهد افزایش تقاضا برای این مدارس می‌باشیم. با توجه به اینکه مدارس شاهد مخصوص به خانواده‌های محترم شهدا ، جانبازان و ایثارگران می‌باشند، در صورتی که ظرفیت خالی در هر پایه‌ها و کلاس‌ها داشته باشند می‌توانند در این مدارس شرکت نمایند. این دسته از داوطلبان می‌توانند با پرداخت شهریه مدارس شاهد 1401-1401 در این مدارس ادامه تحصیل دهند.

ما در معرفی مدارس تیزهوشان به این امکانات و مزایای این مدارس اشاره نمودیم. خوشبختانه سطح بالای مدارس نمونه دولتی موجب شده است که این مدارس را جزو مدارس بسیار عالی بدانیم . جدول شهریه مدارس شاهد 1401-1401 طبق اعلام این مدارس با افزایشی نسبت به سال‌های گذشته روبه رو بوده است. بنابراین نرخ شهریه برای پایه‌های مختلف تغییر می‌باشد.

آزمون ورودی که مدارس شاهد برای دانش آموزان در نظر می‌گیرند را می‌توان ازجمله شرایط ورود به این مدارس دانست. لازم به ذکر است به برخی از این شرایط همانند شهریه مدارس شاهد 1401-1401 اشاره نماییم. با توجه به اینکه مدارس نمونه دولتی بخشی از هزینه‌های خود را از طریق همین شهریه دریافت می‌نمایند، لذا همراه با بالا رفتن قیمت موارد مختلف ، این میزان نیز رو به افزایش می‌رود.

 

جهت اطلاع از هزینه تحصیل در مدارس شاهد – هزینه مدارس شاهد برای فرهنگیان و افراد عادی ، مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس شاهد و اصولی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

شهریه مدارس شاهد برای فرهنگیان و افراد عادی

شهریه مدارس شاهد برای فرهنگیان و افراد عادی

شهریه مدارس شاهد برای فرهنگیان و افراد عادی

با توجه به تقاضاهای بالایی که برای ورود به  مدارس شاهد وجود دارد و همچنین خاص و منحصر به فرد بودن این مدارس ، باید بگوییم که در رابطه با شهریه مدارس شاهد برای فرهنگیان و افراد عادی لازم است تمامی دانش آموزان و اولیای عزیز اطلاع یابند. باید پذیرفت که یکی از دغدغه‌های والدین در رابطه با ورود فرزندانشان به این مدارس به موضوع شهریه باز می‌گردد.

با توجه به امتیازبندی که مدارس شاهد برای ثبت نام دانش آموزان در نظر دارند، این نحوه امتیازبندی به مراتب تأثیر گذار در نحوه پذیرش دانش آموزان خواهد داشت. در رابطه با شهریه مدارس شاهد برای فرهنگیان و افراد عادی نیز، به همین منوال می‌باشد. بدین صورت که این مدارس امتیازات خاصی را برای برخی از اقشار جامعه در نظر دارند.

برای کسب اطلاع در رابطه با شهریه مدارس شاهد برای فرهنگیان و افراد عادی می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما اولیای عزیز می‌باشند. در ادامه نرخ تقریبی شهریه مدارس شاهد 1401-1401 را ارائه خواهیم نمود. اما با توجه به افزایش و همچنین علت متغیر بودن این نرخ، می‌توانید با متخصصین ما برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه در ارتباط باشید.

 

 

هزینه تحصیل در مدارس شاهد 1401-1401 نسبت به سایر مدارس بسیار پایین تر می باشد.

 

 

میزان شهریه مدارس شاهد 1401-1401

 

میزان شهریه مدارس شاهد 99 - 98

میزان شهریه مدارس شاهد

 شاید با دیدن شهریه مدارس شاهد این سوال به ذهن شما خطور نماید چرا مدرسه دولتی همانند مدارس شاهد، برای ثبت نام و یا ادامه تحصیل دانش آموزان باید هزینه ای را دریافت نمایند؟ در این رابطه باید این نکته را به کلیه دانش آموزان عزیز یادآور شویم که در این مدارس شاهد امکانات فراوانی می باشیم که در اختیار تمامی دانش آموزان قرار می گیرد، بنابراین برخی از این میزان شهریه صرف این امکانات می شود.

تفاوتی ندارد که  شما شهریه مدارس شاهد برای فرهنگیان و افرادی عادی را پرداخت می نمایید یا سایر شهریه ها زیرا در اصل ماجرا هیچ تغییری به وجود نمی آورد. در واقع دریافت شهریه مدارس شاهد به دلیل فوق برنامه های این مدارس می باشد. این کمک از سوی اولیای مدرسه موجب می گردد تا برنامه های تقویتی و فوق برنامه بهتر بتوانند جای خود را در این مدارس باز نمایند.

در ادامه به ذکر میزان شهریه مدارس شاهد در تمامی پایه ها خواهیم پرداخت. شایان ذکر است که این میزان شهریه با توجه به هر پایه میزان متفاوتی می باشد . همچنین با در نظر گرفتن امکانات رفاهی و همچنین فوق برنامه ای موجود، می توان این میزان را به صورت حداقل و حداکثر دانست.

 • حداقل میزان شهریه مدارس شاهد برای دانش آموزان ابتدایی ، 300 هزارتومن می باشد و حداکثر آن را می توان حدود 600 هزار تومن دانست.
 • حداقل شهریه مدارس شاهد در مقطع متوسطه اول ، 400  هزار تومان و حداکثر آن 700 هزار تومان می باشد.
 • حداقل شهریه برای مقطع متوسطه دوم حدود 500 هزار تومان  حداکثر ان حدود 900 هزار تومان می باشد.

 

اطلاع از شهریه مدارس شاهد

بدیهی است کلیه خانواده های محترم شاهد تمایل به ثبت نام فرزند خود در این مدارس را دارند، می توانند با راهنمای و کمک مشاورین و متخصصین ایران تحصیل در رابطه با نحوه ثبت نام و همچنین امتیاز بندی داوطلبان مدارس شاهد  همچنین تاثیر این امتیازات برای دانش آموزان در زمان ثبت نام و ادامه تحصیل آن با استفاده از راهنمایی های متخصصین ما آگاه شوند.

کلیه خانواده های گرامی غیر شاهد نیز که می خواهند در رابطه با شهریه مدارس شاهد برای فرهنگیان و افراد عادی اطلاعات لازم را کسب نمایند، می توانند از متخصصین ما این اطلاعات را دریافت نمایند. مشاورین ما اطلاعات جامعی را در رابطه با شهریه مدارس شاهد در اختیار اولیای گرامی دانش آموزان قرار می دهند. همچنین در رابطه با این نوع تقسیم بندی حداقلی و حداکثری نیز به صورت کامل و با جزئیات پاسخ گوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.

جهت برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل ، کافی است با مشاوره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما همه روزه ودر هر ساعت از شبانه روز که شما مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. همچنین اطلاعات کاملی را در رابطه با شهریه مدارس شاهد و شهریه مدارس شاهد برای فرهنگیان و افراد عادی با استفاده از این ارتباط به دست خواهید آورد.

 

جهت اطلاع از هزینه تحصیل در مدارس شاهد – شهریه مدارس شاهد برای فرهنگیان و افراد عادی و اطلاع از امتیازبندی مدارس شاهد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی شهریه مدارس شاهد 98 - 99

کانال اطلاع رسانی شهریه مدارس شاهد

 

بیشتر بدانید

saja.medu.ir

azmoon.medu.ir

ثبت نام میان پایه مدارس شاهد

ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

اعلام نتایج مدارس شاهد

شهریه مدارس تیزهوشان برای فرهنگیان

شهریه مدارس تیزهوشان

شهریه مدارس شاهد برای فرهنگیان و افراد عادی

لیست ذخیره مدارس شاهد

4.5/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مدارس شاهد چه نوع مدارسی هستند؟

مدارس شاهد مخصوص به خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران می‌باشند، در صورتی که ظرفیت خالی در هر پایه‌ها و کلاس‌ها داشته باشند می‌توانند در این مدارس شرکت نمایند.

شهریه مدارس شاهد به چه میزان است؟

میزان شهریه با توجه به هر پایه میزان متفاوتی می باشد به مطالعه مقاله بپردازید.

آیا برای ثبت نام مدارس شاهد باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

خیر، کاملا رایگان است.

شرایط پذیرش مدارس شاهد چیست؟

برای ورود به مدارس شاهد باید از شرایطی دارا باشید که در ادامه به این شرایط میپردازیم.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  ایمانی
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

  سلام
  در مورد شرط حفظ قرآن برای دانش آموزان غیر شاهد آیا منظور این است که به هیچ عنوان دانش آموزعادی بدون حفظ قرآن ثبت نام نخاهد شد ؟

  با تشکر

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   برای ثبت نام شاهد معمولا از دانش اموزان عادی میخوان

 2. Avatar photo
  غفاری
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۱

  کادرآموزشی شاهدواقعاخوبه

 3. Avatar photo
  روزا
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۰

  مسیرمدارس چرااینجورشده توسایت ثبت نام

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام روزا
   اتفاقا نسبت به سال های پیش ثبت نام مدارس شاهد امسال راحت تر شده

 4. Avatar photo
  روزا
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۰

  شهریه مدارس چرابالاست

 5. Avatar photo
  سها بیگی
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱

  سلام
  خسته نباشید
  معدل۱۹٫۵برای ورود به پایه دهم تجربی در مدرسه شاهد کم است من جز دانش آموزان عادی هستم
  و سوال دیگر
  هرساله چه میزان دانش آموز عادی در مدارس شاهد پیش ثبت نام میکنن؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۸

   سلام اولویت با دانش اموزان خانواده ایثار گر یا شهدا هست بعد اولویت معدل هست

تماس با مشاور