ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پشتیبانی سازمان سنجش + شماره پاسخگو و آدرس sanjesh.org

شماره تلفن و آدرس سایت سنجش
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ارتباط با پشتیبانی مسائل مربوط به سایت سنجش

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پشتیبانی سازمان سنجش یکی از مواردی است که برای متقاضیان و داوطلبان شرکت در کنکور، ازمون‌های استخدامی و… اهمیت زیادی پیدا می‌کند. حجم ورودی بسیار بالای کاربران به sanjesh.org در موارد خاصی نظیر روزهای پایانی مهلت ثبت نام و یا زمان اعلام نتایج باعث می‌شود تا سیستم سایت با مشکلای روبه‌رو شود و موجب اتفاقات جبران ناپذیری برای برخی عزیزان گردد.

برخی از کاربران در مورد پشتیبانی سازمان سنجش و نحوه ارتباط با شماره سازمان سنجش با تلفن همراه سوال دارند تا بتوانند هرچه سریعتر مشکلات خود را به کارشناسان این سازمان اعلام کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور در سال‌های گذشته تلاش خود را کرده است تا بسیاری از این قبیل مشکلات ساختاری و بنیادین را رفع کنند، اما دانستن شماره پاسخگویی سازمان سنجش و ارتباط با کارشناسان از طریق تماس با تلفن پشتیبانی سنجش می‌تواند در مواقع حساس راه نجاتی برای افراد باشد.

در این مقاله از ایران تحصیل به بررسی اینگونه راه‌های ارتباطی خواهیم پرداخت. در صورت بروز مشکلاتی از قبیل قطعی سامانه، مشکلات ارسال عکس ثبت نام و… می‌توانید با مشاوران متخصص ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس گرفته و ادامه روند ثبت نام خود را به ما بسپارید.

راه های ارتباطی با سازمان سنجش

شماره تلفن و آدرس سایت سنجش، شامل یک سیستم تلفن گویا و آدرس مراجعه حضوری برای ارتباط با واحد روابط عمومی در شهر تهران است. اما باید بدانید راه‌های دیگری به جز شماره تلفن و آدرس سایت سنجش نیز وجود دارد که شما می‌توانید با پشتیبانی سازمان سنجش تماس بگیرید.

بسیاری از درخواست‌های داوطلبین عزیز از طریق شماره پاسخگویی سازمان سنجش و ارتباط با کارشناسان این سازمان از طریق تلفن پشتیبانی سنجش امکان پذیر است. از سوی دیگر ارسال نامه‌های رسمی به بخش‌های مورد نظر در سازمان سنجش به صورت غیرحضوری قابل پیگیری می‌باشد و نیازی به مراجعه افراد به سازمان نخواهد بود.

علاوه بر این یک سیستم پاسخگویی اینترنتی در سامانه sanjesh.org نیز تعبیه شده است. از این رو در ادامه با سایر راه‌های ارتباطی با سازمان سنجش آموزش کشور آشنا خواهید شد.

نامه نگاری و مکاتبه با سازمان سنجش آموزش کشور

راحت‌ترین راه ارتباطی به سازمان سنجش، تلفن پشتیبانی سنجش و مراچعه حضوری است. اما بد نیست راه‌های ارتباطی دیگر با این مجموعه را بشناسید. یکی از این راه‌ها که در مواقع ضرورت پیشنهاد نمی‌شود، ارتباط مکاتبه‌ای با این سازمان است.

برای اینکار هرکدام از بخش‌های سازمان سنجش آموزش کشور یک کد پستی مخصوص دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها با بخش مربوطه ارتباط برقرار کنید.

موارد پاسخگویی واحد سازمان سنجش کد پستی
اعتراضات، پیشنهادات، انتقادات

درخواست گواهی

(با کارنامه با ذکر عنوان آزمون)

روابط عمومی تهران ص.پ:

15875-1314

رفع نواقص کنکور سراسری

رفع ایراد در فرم تقاضانامه

اشتباه در تنظیم فرم انتخاب رشته

تکمیل پرونده ثبت نام

روابط عمومی

 

اداره ثبت نام

تهران ص.پ:

15875-134

کرج ص.پ:

31535-3166 و

کد پستی 3177983534

رفع نقص آزمون تحصیلات تکمیلی آزمون تحصیلات تکمیلی تهران ص.پ

15875-1365

رفع نقص آزمون تحصیلات تکمیلی اداره ثبت نام کرج ص.پ:

31535-3166 و

کد پستی 3177983534

آزمون های متفرقه

(با ذکر نام آزمون روی پاکت)

روابط عمومی تهران ص.پ:

15875-1314

مسائل مربوط به سوال ها و کلید و پاسخنامه آزمون ها آزمون سازی و روان سنجی تهران ص.پ:

15875-4378

موارد تخلف و تقلب بخش حراست تهران ص.پ:

14155-6369

ماهنامه راه دانش بخش راه دانش تهران ص.پ:

15875-4731

هفته نامه پیک سنجش بخش پیک سنجش تهران ص.پ:

14155-5557

مسائل مربوط به آزمون های آزمایشی شرکت تعاونی خدمات آموزشی تهران ص.پ:

15815-3548

 

💢 لازم به ذکر است پس از ارسال نامه رسمی خود به این سازمان می‌توانید از طریق شماره سازمان سنجش با تلفن همراه زیر برای پیگیری نامه و روند درخواست خود مطلع شوید:

021-88923950-3

سامانه پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش

یکی دیگر از راه‌های ارتباطی داوطلبین با سازمان سنجش استفاده از خدمات سامانه پاسخگویی اینترنتی است. برای اینکار به سادگی وارد نشانی اینترنتی sanjesh.org یا روی لینک پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش بزنید و مطابق عکس اقدام به مطرح کردن مشکل و یا سوال خود کنید.

سامانه پاسخگویی سازمان سنجش

داوطلبان برای استفاده از این سرویس باید ابتدا در این سامانه عضو شده و یا در صورتی که عضویت دارند به پنل کاربری خود وارد شده و اقدام به ارسال درخواست یا سوال و مشاهده پاسخ آن‌ها بپردازند.

سرعت سیستم پاسخگویی سازمان سنجش از مکاتبه پستی بیشتر است، اما رسمیت نامه نگاری بالاتر بوده و برای بعضی از اقدامات نمیتوان از طریق سامانه اینترنتی استفاده کرد.

علاوه بر این شما می‌توانید با استفاده از ایمیل با این سازمان در ارتیاط باشید: hefazatazmon@sanjesh.org

کال تو اکشن تماس

شماره تلفن سازمان سنجش

زمانی که افراد با مشکلات رایج سایت سنجش از جمله عدم ورود به لینک ثبت نام مواجه می‌شوند، برای بررسی هرچه دقیق‌تر راه‌های ارتباطی، به شماره تلفن و آدرس سایت سنجش نیاز پیدا می‌کنند. بنابراین برای مواقعی که سایت sanjesh.org در دسترس نیست یا پاسخگوی نیاز شما نمی‌باشد، می‌توانید از طریق تماس با تلفن پشتیبانی سنجش اقدام کنید. همچنین می‌توانید به صورت غیرحضوری با ثیت درخواست سنجش و یا از طریق سامانه پیگیری درخواست سازمان سنجش، مشکل خود را به راحتی پیگیری نمایید.

📞 برای اینکار کافی است با شماره پاسخگویی سازمان سنجش 42163 از تهران و تلفن پشتیبانی سنجش 02142163 از سایر نقاط ایران تماس بگیرید. با اینکار شما وارد سیستم تلفن گویای سامانه سنجش خواهید شد.

برخی از کاربران در ارتباط با شماره سازمان سنجش با تلفن همراه سوال دارند. باید اشاره کنیم افرادی که از طریق تلفن همراه نیز می‌خواهند با شماره سازمان سنجش با تلفن همراه تماس بگیرند نیز باید فقط از طریق شماره‌های مذکور با کارشناسان در ارتباط باشند. با شماره گیری اعداد زیر می‌توانید با بخش‌های مختلف پشتیبانی سازمان سنجش در ارتباط قرار بگیرید:

بخش‌های مختلف پشتیبانی سازمان سنجش

1️⃣ کسب اطلاع از کنکور سراسری

2️⃣ کسب اطلاع از آزمون دکتری سراسری

3️⃣ آزمون کارشناسی ارشد

4️⃣ آزمون کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای

5️⃣ ازمون کاردانی

6️⃣ آزمون جامع علمی و کاربردی

7️⃣ سایر آزمون های تحت نظارت سازمان سنجش آموزش کشور

8️⃣ نظر سنجی

9️⃣ روابط عمومی سنجش آموزش کشور

#️⃣ گزارش تخلفات و شکایات

*️⃣ تکرار گزینه های موجود

0️⃣ خروج از سامانه تلفن گویا سازمان سنجش

لازم به ذکر است که برخی از مواردی که داوطلبان بابت آن‌ها با سازمان سنجش تماس می‌گیرند در حیطه پاسخگویی این سازمان نیست که در ادامه به آن نیز خواهیم پرداخت.

کال تو اکشن تماس

کال تو اکشن تماس

آدرس سازمان سنجش آموزش کشور

شماره تلفن، آدرس و رمز سنجش یکی از مواردی است که در مواقع اضطرار بسیار کاربردی خواهد بود. قاعدتا اولین و ساده‌ترین راهی که در هنگام بروز مشکلات با سازمان سنجش وجود دارد، تماس از طریق شماره سازمان سنجش با تلفن همراه یا تلفن ثابت می‌باشد.

زیرا پشتیبانی سازمان سنجش برای پاسخگویی فعال است. اما در نظر داشته باشید گاهی اوقات مشکل تنها با یک تماس حل نخواهد شد و نیاز است تا به صورت حضوری به این سازمان مراجعه کنید. در صورتی که شماره پاسخگویی سازمان سنجش فعال نبود، نشانی مرکز سازمان سنجش آموزش کشور از قرار زیر است:

📌 واحد ارتباطات مردمي: تهران، خيابان کریمخان زند، خیابان استاد نجات الهی (ویلا)، کوچه شهيد امانی، واحد ارتباطات مردمی

📌 واحدهاي اداري : تهران ، خيابان کریمخان زند، بین خیابان های استاد نجات الهی (ویلا) و سپهبد قرنی، پلاک 204

آدرس سازمان سنجش آموزش کشور

همچنین باید بدانید ساعت کاری این سازمان از ساعت 7:30 لغایت 14:30 است. به هیچ عنوان حتی در روزهای حساس پایانی ثبت نام و یا اعلام نتایج آزمون‌ها روی افزایش ساعت کاری این مجموعه حسابی باز نکنید.

برای آشنایی با سامانه پاسخگویی اینترنتی سنجش کلیک کنید.

مشکلات قابل رفع از طریق تلفن پشتیبانی سنجش

کاربران گرامی از طریق تماس با شماره سازمان سنجش و پشتیبانی سازمان سنجش می‌توانند برای رفع مشکلات خود با کارشناسان این سازمان در ارتباط باشند:

 • اعتراض به نتایج اولیه کنکور

افرادی که کارنامه اولیه آزمون سراسری را دریافت نموده‌اند و نسبت به درصد و تراز خود اعتراض دارند، امکان ثبت اعتراض خود را از طریق شماره تلفن و آدرس سایت سنجش خواهند داشت.

 • اعتراض به نتایج نهایی کنکور

داوطلبانی که نتایج انتخاب رشته خود را دریافت نموده و به آن اعتراض دارند، با عضویت در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش، می‌توانند درخواست اعتراض خود را به نتایج نهایی کنکور از طریق تماس با شماره سازمان سنجش با تلفن همراه یا تلفن ثابت ثبت کنند.

 • درخواست برای بررسی مجدد پاسخنامه کنکور
 • امکان بازیابی اطلاعاتی چون شماره داوطلبی کنکور و شماره پرونده و
 • ثبت درخواست برای اعمال سهمیه هایی چون سهمیه ایثارگران و رزمندگان
 • رفع کردن مشکلات مربوط به کارت ورود به جلسه
 • امکان ویرایش ثبت نام آزمون سراسری
 • امکان ویرایش کردن کارت ورود به جلسه آزمون

مشکلات قابل رفع از طریق تماس با پشتیبانی سازمان سنجش

مواردی که سازمان سنجش پاسخگوی آن نمیباشد!

در بسیاری از موارد سازمان سنجش پاسخگوی مراجعین خود می‌باشد، اما در برخی زمینه‌ها پشتیبانی سازمان سنجش به صورت فعال در حال پاسخگویی است. مواردی که ارتباطی با سازمان سنجش ندارند و باید از طریق سازمان‌های دیگر اقدام کنید در ادامه آمده است:

❌ موارد مربوط به آزمون های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

❌ موارد داخلی دانشگاه های جامع علمی کاربردی

❌ مشکلات و موارد دانشگاه ها و موسسه های تحت پوشش وزارت علوم تحقیقات و فناوری

❌ مسائل شرکت تعاونی خدمات آموزشی

علاوه بر این برخی مشکلات پیش آمده بصورت کلی از عهده سازمان سنجش خارج است. برای مثال تغییر اولویت‌ها در انتخاب رشته امری غیر قابل انجام می‌باشد و حتی با مراجعه حضوری نیز برای این اقدام کاری نمی‌توان کرد.

خلاصه مقاله پشتیبانی سازمان سنجش

دانستن شماره تلفن و آدرس سایت سنجش و همچنین سایر راه های ارتباطی با این سازمان برای بسیاری از داوطلبان امری مهم خواهد بود. برخی مواقع حساس سایت سامانه سنجش از دسترس خارج شده و تنها راهی که میماند مراجعه حضوری و یا تماس با شماره سازمان سنجش با تلفن همراه است.

برای اینکار شما می‌توانید با تلفن پشتیبانی سازمان سنجش 42163 تماس گرفته و یا به آدرس تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی، کوچه شهید امانی، واحد ارتباط مردمی مراجعه نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام در ارتباط با پشتیبانی سازمان سنجش و شماره پاسخگویی سازمان سنجش می توانید با همکاران ما در ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 در تماس باشید.

برای دانلود pdf کلیک کنید.

3/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ارتباط با پشتیبانی مسائل مربوط به سایت سنجش

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آدرس سازمان سنجش برای مراجعه کدام است؟

سازمان سنجش واقع در تهران، خيابان کریمخان زند، خیابان استاد نجات الهی (ویلا)، کوچه شهيد امانی می‌باشد.

تلفن سازمان سنجش چیست؟

برای تماس تلفنی با سازمان سنجش، شماره تلفن 42163 از تهران و شماره 02142163 از سایر نقاط ایران در دسترس است.

چند راه ارتباطی با سازمان سنجش وجود دارد؟

شما از طریق ایمیل، سامانه پاسخگویی اینترنتی سنجش و مکاتبه پستی می‌توانید با سازمان سنجش در ارتباط باشید.

نظرات

224 دیدگاه دربارهٔ «پشتیبانی سازمان سنجش + شماره پاسخگو و آدرس sanjesh.org»

 1. Avatar photo حسین گفت:

  سلام . وقت بخیر چگونه می‌توان به نامه رو برای سایت سنجش ارسال کرد .مثلا یه نامه از یه ارکان گرفته ولی آنها به سایت شما دسترسی ندارند چگونه میتوان فرستاد ممنونم

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام از طریق سامانه پاسخگویی اینترنتی سنجش میتوانید درخواست خودتون رو ارسال کنید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد

  توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد 1403 + راهنما جامع

  داوطلبان آزمون ارشد پس از حدود سه هفته می‌بایست به سایت سنجش کشور برای مشاهده توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد مراجعه کنند. کارنامه اولیه معمولا در خرداد ماه منتشر می‌شود تا شرکت‌کنندگان برای بررسی رتبه، تراز و درصد دروس...
 • مدارک لازم برای ثبت نام کنکور فنی حرفه ای

  مدارک لازم برای ثبت نام کنکور فنی حرفه ای 1403 {لیست کامل }

  داوطلبانی که تمایل به ثبت نام در کنکور فنی و حرفه‌ای دارند، باید در زمان مقرر مدارک لازم برای ثبت نام کنکور فنی حرفه ای را آماده کرده و  به سایت sanjesh. org مراجعه نمایند و فرم الکترونیکی مربوطه را...
 • سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود

  سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود ۱۴۰۳ + ورود سایت

  سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود کدام است؟ دانش‌آموزان اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم که مدرسه آن‌ها تغییر می‌کنند به کجا مراجعه کنند؟ دانش‌آموزانی که به دلایل مختلفی مجبور شدند محل سکونت خود را تغییر دهند چگونه در مدرسه جدیدی مشغول...
 • کارت ورود به جلسه امتحان نهایی

  کارت ورود به جلسه امتحان نهایی + لینک دریافت My medu ir

  کارت ورود به جلسه امتحان نهایی سال 1403 منتشر شد. دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می‌توانند حداکثر تا 1 ساعت قبل از امتحانات نهایی به سایت my.medu.ir مراجعه و کارت خود را دریافت کنند. همچنین دانش‌آموزان و داوطلبان...
تماس با مشاور