ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط ثبت نام کمک پرستاری 1401 | ایران تحصیل

شرایط ثبت نام کمک پرستاری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان و شرایط ثبت نام کمک پرستاری اعلام شد. داوطلبانی که قصد دارند به عنوان کمک پرستار استخدام شوند، می‌توانند در زمان‌های مقرر با مراجعه به سایت برای ثبت نام در فراخوان دوره کمک پرستار  دانشگاه علوم پرشکی اقدام کنند. گفتنی است که ظرفیت پذیرش دوره‌ها محدود بوده و اولویت با افرادی خواهد بود که پیش از سایرین و در مهلت تعیین شده نام نویسی کنند.

چنانچه قصد شرکت در فراخوان کمک پرستاری جهاد دانشگاهی دارید، می‌توانید جدیدترین اخبار مربوط به ثبت نام، برگزاری آزمون، نحوه شرکت در دوره‌ها، میزان شهریه‌ها و شرایط شغلی را از کارشناسان ایران تحصیل دریافت نمایید. با تماس با شماره 9099075307 می‌توانید از کارشناسان ما بخواهید در صورت نیاز ثبت نام را به صورت آنلاین برای شما انجام دهند، یا در این زمینه راهنمایی‌تان کنند.

 

اهمیت آگاهی از شرایط ثبت نام کمک پرستاری

پرستاری یکی از مشاغل مقدس و بسیار پر کاربرد در هر جامعه‌ای است. اما گاهی تعداد نیروی پرستاری پاسخگوی نیازهای جامعه نیست. این موضوع در کشور ما نیز صادق است. به همین دلیل، شغلی به نام کمک پرستاری در سراسری جهان ایجاد شد تا کمبود نیروی موجود را جبران نماید.

بر این اساس، وزارت بهداشت تدبیری اندیشیده است تا بخشی از وظایف پرستاری در سطوح پایین تر به کمک پرستاران واگذار شود. بدین منظور، لازم است افرادی که متقاضی پذیرش و استخدام در کمک پرستاری جهاد دانشگاهی هستند، ابتدا مدارک لازم جهت ثبت نام در فراخوان را ارائه نموده و سپس در دوره‌های آموزشی که تسط واحدهای مربوطه برگزار می‌گردد، شرکت نماید.

به افرادی که از شرایط ثبت نام کمک پرستاری برخوردار بوده و در آزمون پایانی نمره حد نصاب را دریافت می‌نمایند، گواهی‌نامه تعلق می‌گیرد. گرچه تعهد استخدام صددرصدی در این مورد وجود ندارد، اما بسیاری از دارندگان مدرک مربوطه استخدام خواهند شد. در ادامه بیشتر با این شغل آشنا می‌شویم.   

 

چنانچه می‌خواهید از شهریه پرستاری بدون کنکور آگاه شوید، وارد لینک مربوطه شوید.

شرایط ثبت نام کمک پرستاری چیست؟

شرایط ثبت نام کمک پرستاری چیست؟

افرادی که قصد دارند تا در زمان فراخوان ثبت نام کمک پرستاری علوم پزشکی پذیرفته شوند، می‌بایست از شرایط عمومی و اختصاصی لازم برخوردار باشند. در زیر به شرح این شرایط می‌پردازیم.

 

 • تبعیت جمهوری اسلامی ایران و پایبند بودن به قوانین
 • معتقد بودن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان ذکر شده در قانون اساسی
 • نداشتن سوء سابقه کیفری یا اخلاقی
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر
 • عدم منع قانونی برای استخدام در دستگاه‌های دولتی
 • سن داوطلب بایستی حداقل 18 و حداکثر 32 سال باشد (برای افرادی که دارای سابقه بیمه هستند، در برخی از موارد چند سال به سن مجاز اضافه می‌شود.)
 • حداقل معدل مجاز بایستی 12 باشد.
 • برخورداری از سلامت جسمی و روانی به تایید مراکز مود تایید دانشگاه‌های علوم پزشکی برای انجام کارهای مربوط به کمک پرستاری
 • نداشتن مشکل از نظر خدمت وظیفه عمومی
 • نداشتن انفصال از خدمت یا عدم اخراج از نهادهای دولتی
 • پرداخت شهریه مورد نیاز برای هر دوره
 • داوطلبان با هر نوع دیپلم مقطع متوسطه در رشته‌های نظری، فنی حرفه‌ای یا کار دانش می‌توانند در این دوره ثبت نام نمایند.
 • کسب نمره حد نصاب در دوره‌های تئوری و مصاحبه

مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند

آیا می‌دانید رشته پرستاری چند سال است؟ برای اطلاع وارد لینک قرمز شوید.

 

زمان ثبت نام کمک پرستاری

اطلاع از مهلت ثبت نام کمک پرستاری وزارت بهداشت یکی از متداول‌ترین سوالاتی است که متقاضیان معمولا به دنبال آن هستند. از آنجا که به دلیل شیوع کرونا، روند برگزاری و نام نویسی بسیاری از آزمون‌ها تغییر کرده فراخوان کمک پرستاری دانشگاه علوم پرشکی را منتشر می‌کنند، نمی‌توان یک تاریخ مشخص را در هر سال برای آن معرفی کرد.

اما نکته مهم آن است که ظرفیت پذیرش دوره محدود بوده و به طور معمول متقاضیان بسیاری در آن شرکت می‌کنند. بنابراین، طبق قوانین موجود، اگر داوطلبی شرایط ثبت نام کمک پرستاری را داشته و برای مشخص کردن وضعیت خود به سامانه مراجعه نکنند، ثبت نام آن ها لغو خواهد شد.

زمان ثبت نام کمک پرستاری در سال جاری به اتمام رسیده است و دیگر امکان نام نویسی آن وجود ندارد. اما به محض روشن شدن این تاریخ در آزمون بعدی، مقاله حاضر بروز رسانی خواهد شد.

زمان ثبت نام کمک پرستاری

برای کسب اطلاعات درباره منابع کنکور فنی حرفه‌ای وارد شوید.

 

از مراحل ثبت نام کمک پرستاری جهاد دانشگاهی چه می‌دانید؟

داوطلبان برای نام نویسی در دوره کمک پرستاری هیچ نیازی به مراجعه حضور نداشته و تمامی مراحل به صورت اینترنتی می‌باشد. برای این منظور بایستی با مراجعه به سایت ثبت نام دوره کمک پرستاری برای تکمیل فرم مربوطه اقدام نماید. مراحل لازم به شرح زیر می‌باشند.

 • وارد کردن آدرس اینترنتی komakparastari.ir
 • درج اطلاعات خواسته شده در فرم نام نویسی
 • واریز وجه مورد نظر (در سال جاری 50 هزارتومان بود) از طریق درگاه بانکی. وجه مربوطه به منظور ارائه خدمات اداری و مراحل اداری دریافت می‌گردد. توجه داشته باشید که پس از پرداخت، وجه به هیچ وجه قابل عودت نیست و اگر ثبت نام قطعی شود، ملغ از شهریه فرد کسر خواهد شد.
 • حدود 72 ساعت بعد از پیش ثبت نام، یک پیامک حاوی کد رهگیری برای متقاضی ارسال می‌شود که از طریق آن می‌توان، تغییرات احتمالی و یا تائید اطلاعات خود اعمال نماید. دقت داشته باشید که این کد رهگیری را می‌بایست تا اخر دوره آموزشی نزد خود نگه دارید.
 • بعد از اینکه داوطلب دکمه تایید را فشار داد، می‌تواند وضعیت فراگیر را با عنوان‌های “در حال بررسی، تایید شده و یا رد شده” مشاهده کند.
 • در صورتی که وضعیت داوطلب به تایید رسیده باشد، از سوی واحد مورد نظر با او تماس گرفته می‌شود تا مدارک لازم را به صورت حضوری تحویل دهد. این مدارک عبارتند از، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، 3 قطعه عکس 3*4، اصل و کپی مدرک دیپلم، چک بانکی یا سفته به مبلغ 2 میلیون و چهارصد تومان.
 • متقاضیانی که تایید نهایی می‌شوند، بایستی قسط اول شهریه را از طریق درگاه الکترونیکی سایت اقدام نمایند.
 • در این مرحله، واحد برای فرد کارت شناسایی صادر می‌کند.

 

برای اطلاع از زمان و نحوه برگزاری تکمیل ظرفیت پرستاری کلیک کنید.

 

دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی به چه نحوی است؟

افرادی که حائز شرایط ثبت نام و پذیرش کمک پرستاری هستند، دوره آموزشی آن‌ها به دو بخش تئوری و عملی، و کارآموزی تقسیم بندی می‌شود. دوره تئوری و عملی شامل 300 ساعت بوده و به طور تقریبی 2 ماه و نیم به طول می‌انجامد.

همچنین، بخش کارآموزی نیز متشکل از 1080 ساعت کلاس آموزشی می‌باشد که در آن شرکت کنندگان حدود 9 ماه در بیمارستان‌ها حضور خواهند داشت. دو هفته آخر نیز به آمادگی فراگیران برای شرکت در آزمون نهایی اختصاص دارد.

به طور معمول، افرادی که در این دوره فارغ می‌شوند، استخدام خواهند شد. البته جهاد دانشگاهی تعهدی در قبال استخدام ندارد.

 

جهت آگاهی از لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور لینک مربوطه را انتخاب نمایید.

 

کمک پرستاری جهاد دانشگاهی چه وظایفی دارند؟

یکی از نکات مهمی که در سایت ثبت نام دوره کمک پرستاری بدان اشاره شده، وظایفی است که قبول شدگان پس از دوره‌های آموزشی باید به آن‌ها عمل کنند. از جمله مهارت‌های مربوطه عبارتند از:

 

 • داشتن رابطه خوب با افراد بیمار و خانواده آن‌ها
 • مواظبت و داشتن حس مسئولیت نسبت به نیازهای جسمی، روانی و معنوی بیمار
 • دقت در ارائه بموقع غذا، مراقبت‌های بهداشتی و جابجایی آن‌ها در صورت نیاز
 • ارائه وسایلی که بیمار جهت معاینه یا سلامت به آن‌ها نیاز دارد.
 • تمیزی و نظافت محیط و محل بیمار
 • یاری رساندن در موادی همچون پذیرش یا ترخیص مریض
 • از کار در محیط بیمارستانی اطلاع کافی را داشته باشد.
 • همکاری برای کنترل عفونت های بیمارستانی

 

شهریه دوره کمک پرستاری چقدر است؟

دوره‌های کمک پرستاری که توسط جهاد دانشگاهی برگزار می‌‌شود، رایگان نبوده و فراگیران ملزم به پرداخت شهریه هستند. بنابراین، پس از اینکه شرایط ثبت نام کمک پرستاری به تایید رسید، در هنگام ثبت نام حضوری، نسبت به پرداخت اولین قسط شهریه اقدام می‌کند. مبلغ کل شهریه در دوره سال جاری  3 میلیون و 650 هزار تومان می‌باشد که البته پرداخت آن به صورت اقساطی نیز امکانپذیر است.

اولین قسط بایستی در زمان ثبت نام حضوری کمک پرستاری واریز گردد و بعد از آن دو قسط دیگر باقی می‌ماند. قسط دوم که طبق بر اساس جدیدترین آیین‌نامه‌ها، 1 میلیون 200 هزارتومان می‌باشد، می‌بایست قبل از آزمون جامع مرحله تئوری پرداخت شود.

در نهایت، زمان واریز قسط سوم نیز که از طریق سایت ثبت نام دوره کمک پرستاری  و به صورت الکترونیک می‌باشد، سه ماه بعد از شروع کاروزی بیمارستان خواهد بود.

قابل توجه است که از طریق مراجعه به سایت، می‌توانید اطلاعات پرداختی خود را بررسی کنید.

شهریه دوره کمک پرستاری چقدر است؟

 

چنانچه می خواهید از رتبه لازم برای قبولی در رشته های پیراپزشکی آگاه شوید، وارد لینک شوید.

 

مشاوره شرکت دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی

مسلما داشتن شرایط فراخوان کمک پرستاری دانشگاه علوم پرشکی برای افرادی که علاقه مندند در این کار مشغول شوند، یکی از ملزومات پذیرش است. اما پیش از آنکه بخواهید به طور قطعی برای دوره‌های آموزشی ثبت نام کنید، توصیه می‌کنیم که حتما از وظایف و نقشی که در آینده قرار است ایفا کنید، آگاه شوید.

به طور کلی، شغل شریف پرستاری به ویژگی‌های خاصی نیازمند است که از جمله آن‌ها می توان به صبر و حوصله، و علاقه فراوان اشاره کرد. عمده‌ترین فعالیت کمک پرستار رسیدگی به افرادی است که توان مراقبت از خود را ندارند و لازم است که در در مواظبت از آن‌ها با محبت و دقت زیادی عمل کرد.

مسئله دیگر، اقدام بموقع در زمان ثبت نام کمک پرستاری است. چرا که همانطور که در بالا اشاره شد، اگر نام نویسی را به روزهای پایانی واگذار کنید، احتمال پذیرش کمتر خواهد بود.

 

جهت آشنایی با پردرآمدترین رشته‌های پیراپزشکی ایران کدام اند؟ لینک قرمز را لمس کنید. 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا در مورد شرایط پذیرش و زمان فراخوان کمک پرستاری دانشگاه علوم پرشکی توضیحاتی را ارائه دهیم و شما عزیزان را با روال استخدام آشنا کنیم.

به دلیل آنکه اخبار انجام مراحل مختلف این دوره به صورت عمومی منتشر نمی‌شود، بسیاری از داوطلبان اطلاع چندانی در مورد نحوه و مهلت ورود به سایت ثبت نام دوره کمک پرستاری نداشته و زمان را از دست می‌دهند. چنانچه قصد دارید بموقع وارد عمل شوید و احتمال قبولی را بالا ببرید، می‌توانید با تماس با شماره 9099075307 از همکاران ما بخواهید شرایط و نحوه ثبت نام را بطور کامل برای شما شرح داده یا در صورت نیاز بصورت اینترنتی برایتان ثبت نام کنند.

برای دریافت pdf مقاله کلیک کنید.

4.3/5 - (9 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط پذیرش و ثبت نام کمک پرستاری چیست؟

برای اطلاع از شرایط نام نویسی کمک یاری پرستاری می توانید به مقاله حاضر مراجعه فرمایید

از چه طریق می توان برای کمک پرستاری جهاد دانشگاهی ثبت نام نمود؟

متقاضیان بایستی برای انجام ثبت نام اولیه با سایت ثبت نام دوره کمک پرستاری  komakparastari.ir مراجعه فرمایید.

مهلت ثبت نام کمک پرستاری وزارت بهداشت چه زمانی است؟

جهت اطلاع از زمان دقیق فراخوان کمک پرستاری دانشگاه علوم پرشکی با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

شرط سنی نام نویسی در ازمون کمک پرستاری چند است؟

سن داوطلب بایستی حداقل 18 و حداکثر 32 سال باشد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  Farzaneh sami
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

  سلام ازکجا پیگیر ثبت نام مجدد کمک بهیاری برای استان اصفهان باشم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

   سلام
   برای ثبت نام از سایت کمک پرستاری باید اقدام کنید

 2. Avatar photo
  سعیده
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

  سلام متولد ۱۳۷۰میشه برا دوره کمک پرستاری؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

   سلام وقت بخیر
   باید حداکثر تا بازه 30 سالگی اقدام به شرکت نمایید.

 3. Avatar photo
  زینب مرسلی
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

  بنده 1362بدنیا آمدم خیلی دوستدارم بهیار بشم میشه منم تو این کار سهیم شوم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام دوست عزیز، برای کمک پرستاری باید شرایط سنی رو رعایت کنید که حداکثر سن 25 سال میباشد.

 4. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

  سلام وقت بخیر کی بازه این سایت برای ثبت نام

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام دوست عزیز، آخرین بار در ماه آذر امکان ثبت نام وجود داشت اینکه مجدد در چه زمانی باز شود مشخص نمیباشد.

 5. Avatar photo
  معصومه
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷

  سلام وقت بخیر . من میخوام برای کمک پرستاری ثبت نام کنم اما تو سایتش ک وارد میشم مینویسه ظرفیت تکمیل شده . کی قراره دوباره ثبت نام انجام بشه؟؟؟؟ لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنون

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام از طریق جهاد دانشگاهی پیگیری نمایید.

 6. Avatar photo
  محمد
  ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

  سلام خسته نباشید ببخشید معدل ۱۲ منظورش معدل کل هست یا کتبی؟
  بعد ببخشید برا سال ۱۴۰۱ کرمان کی دوباره ثبتنام انجام میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط اولیه پذیرش کمک پرستاری داشتن حداقل معدل 12و دیپلم تجربی یا ریاضی فیزیک می باشد.

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید برسی شود جهت مشاوره با مشاورین ایران تحصیل تماس بفرمایید

 7. Avatar photo
  ایلمان
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

  سلام اگه معدل کتبی نهایی کمتر از12 باشه نمیتونم تو‌دوره کمک پرستاری شرکت کنم؟؟؟؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام وقت بخیر
   شما باید ترمیم معدل برای پذیرش در کنکور سراسری انجام دهید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 8. Avatar photo
  تقی
  ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم تجربی دارم ولی چند واحد رو نتونستم پاس کنم میتونم شرکت کنم

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر
   اگر بتونید بعد از کنکور همه رو پاس کنید مشکلی نداره.

 9. Avatar photo
  آرزو اسماعیل نتاج سرستی
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۱

  سلام وقت بخیر . دوره کمک پرستاری کجا اقدام کنیم ؟ لطفا راهنمایی کنید . با تشکر

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام وقت بخیر
   باید از طریق جهاد دانشگاهی اقدام کنید.

 10. Avatar photo
  فریماه
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۷

  کاش اسمش با شرایط کاریش یکی بود به عنوان کمکپرستار وارد بیمارستان میشی اما در اصل کمک بهیارو کمک خدمات هستی که تمامی کارها شامل نظافت شخصی بیمار،پاک کردن کمدو لاکر و یخچال اتاق، تعویض روتختی و لباس بیمار، روتین شبانه نظافت کامل یک اتاق در بخشی که مشغول به کار هستی . نظافت اتاق دارو و اتاق کار پرستار ها، تمیز کردن ایستگاه پرستاری، پذیرش و همراهی بیمار و انجامکارهای ترخیص. بردن نمونه های آزمایش به آزمایشگاه و آوردن جواب آزمایش ها(در طول شیفت نزدیک به ۵ الی ۱۰ بار ) . آوردن دارو از داروخانه به دستور مسئول بخش
  انتقال بیمار به بخش های دیگر، شمارش لباس و روتختی های کثیف و فرستادن به رختشور خانه . پخش غذا و میان وعده برای بیمار. کمک به افراد ناتوان برای غذا خوردن.
  تمیز کردن و گذاشتن لگن برای افرادسالمندو ناتوان.
  آماده کردن جسد و انتقال آن به سردخانه . آماده کردن و شیو کردن برای عمل. بردن بیمار به سنو. رادیو . آنژیو. سی تی
  و…….
  اینا کاراییه که باید انجام داد اونم تنها برای یک بخش ۲۵ تختی و شایدم بیشتر
  تنها سمتی که تو بیمارستان مثل خر ازش کار میکشن اگرم صداشم در بیاد هیچکسی ازش حمایت نمبکنه آدم خدماتی باشه دستشویی و راهرو رو پاک کنه اما کمک پرستار و حمال بیمارستان نباشه.
  با تشکر کمک پرستار بیمارستان سنندج

 11. Avatar photo
  فائزه
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

  سلام خسته نباشید دوره کمک پرستاری همدان کی برگذار می‌شود؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط دوره و زمان ثبت نام دوره های کمک پرستاری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 12. Avatar photo
  pone
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  من چک کردم سایت جهاد دانشگاهی مشهد رو گفتن دیگ برگزار نمیشه
  موسسه دیگ برگزار نمکیکنه دوره کمک پرستاری رو؟!
  اصلا این کلاس ها برزگار میشه مشهد یا ن؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام برگزار میشه ولی باید از جهاد دانشگاهی شهرتون استعلام بگیرید

   • Avatar photo
    Mohsen
    ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

    سلام من مدرک کمک دارم یساله فقط امضای مدیر مرکز اقای نوبری رو نداره که گفتید مشکل اداری پیش اومده امضای دکتر لک هستش میخام ببینم مشکلی پیش نمیاد تو استخدامی شماره ریجستر هم داره با مهر طلایی

    • Avatar photo
     obeidavi obeidavi
     ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بیشتری برسی شود لطفا جهت کسب اطلاع بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 13. Avatar photo
  pone
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

  من چک کردم ولی خب دوره های کمک پرستاری رو دیگ جهاد دانشگاهی مشهد برگزار نمیکنه
  میشه بگین کدوم موسسه این دوره هارو تشکیل میده؟!!
  اصلا دوره کمک پرستاری دیگ برگزار میشه یا ن؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر از دوره ی کمک پرستاری با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 14. Avatar photo
  ساحل
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۸

  سلام زمان دوباره ثبت نام دوره کمک پرستاری ۱۴۰۱ کیه از کجا باید مطلع بشم ؟؟؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام روزتون بخیر میتونین از طریق سایت جهاد دانشگاهی پیگیری کنید در حال حاضر اطلاعیه ای نزاشتن

 15. Avatar photo
  pone
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام مشهد اطلاعیه ای برا ثبت نام دوره های کمک پرستاری داده ؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر با واحد کمک پرستاری مشهد تماس حاصل فرمایید.

  • Avatar photo
   mansuri
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام وقت بخیر از طریق سایت جهاددانشگاهی استان خود چک بفرمایید در حال حاضر دوره کمک پرستاری به اتمام رسیده است

   • Avatar photo
    pone
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

    من چک کردم ولی خب دوره های کمک پرستاری رو دیگ جهاد دانشگاهی مشهد برگزار نمیکنه
    میشه بگین کدوم موسسه این دوره هارو تشکیل میده؟!!
    اصلا دوره کمک پرستاری دیگ برگزار میشه یا ن؟

    • Avatar photo
     behrouzi
     ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

     سلامروزتون بخیر باید از خود جهاد دانشگاهی استعلام بگیرید

 16. Avatar photo
  مهشاد
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

  سلام من دوره تئوری رو در تهران گذراندم ازمون نهایی و کارورزی کی شروع میشه؟؟ توروخدا بگید هیچ کس جواب درستی به من نداده

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام اطلاعیه هارا می توانید از سایت پرستار مطالعه کنید

 17. Avatar photo
  اسماعیل
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

  سلام مدرک کمک پرستاری معتبره یعنی اگه مدرکشو گرفتم استخدام میشم یا نه؟؟؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر از اعتبار علمی مدرک کمک پرستاری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 18. Avatar photo
  pone
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  اصلا مشهد دوره های کمک پرستاری رو برگزار میکنه؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام این اطلاعات را باید هم از طریق سایت سازمان سنجش هم از طریق دانلود دفترچه پیگبر شوید

 19. Avatar photo
  pone
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  زمانشو میشه بگید ؟من تازه دیپلم گرفتم معدلمم اوکیه با جهاد دانشگاهی مشهد تماس گرفتم جواب درستی ندادن

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

   زمان چی؟؟

   • Avatar photo
    pone
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

    زمان ثبت نام دوره های کمک پرستاری…

    • Avatar photo
     gholizadegan
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

     سلام روزتان بخیر لطفا سایت راچک کنید بخصوص سایت سازمان سنجش را

     • Avatar photo
      pone
      ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

      کدوم سایت رو؟
      میشه بفرستین ادرس سایت رو..

     • Avatar photo
      gholizadegan
      ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

      سایت دانشگاه ازاد ازمون دات اوار جی و برای غیر انتفاعی و پیام نور و علمی کاربردی سایت سازمان سنجش هستش

    • Avatar photo
     mansuri
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

     سلام وقت بخیر جهت ثبت نام در دوره های کمک پرستاری از طریق سایت جهاد دانشگاهی و لیست دوره های برگزار شده اقدام بفرمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

     • Avatar photo
      محمد
      ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۶

      سلام خوبید خسته نباشید چطوری ثبت نام کنم دوره کمک پرستاری لطفاً بهم بگید ممنون

     • Avatar photo
      karimi
      ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

      سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 20. Avatar photo
  pone
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷

  سلام وقتتون بخیر
  ثبت نام دوره های کمک پرستاری جهاد دانشگاهی چه زمانیه؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق بررسی شود برای ثبت نام در دوره های پرستاری

 21. Avatar photo
  porhoosaniaman@gmail.com
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام وقتتون بخیر من ۳۵سالمه مدرک بهداشت خانواده هم دارم میتونم براکمک پرستاری شهریاسوج استان کهگیلویه وبویراحمدثبت نام کنم. لطفا بفرمایید زمان ثبت نام ۱۴۰۱کی هستش؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید باتشکر🙏🏻🌹

  • Avatar photo
   mansuri
   ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام وقت بخیر برای کمک پرستاری باید دوره ه های جهاددانشگاهی را چک بفرمایید

 22. Avatar photo
  porhoosaniaman@gmail.com
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

  سلام وقتتون بخیر من ۳۵سالمه مدرک بهداشت خانواده هم دارم میتونم براکمک پرستاری ثبت نام کنم. لطفا بفرمایید زمان ثبت نام کی هستش؟ ممنونم راهنمایی بفرمایید باتشکر🙏🏻🌹

  • Avatar photo
   haghipor
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام دوره کمک پرستاری منتظر اطلاعیه ثبت نام باشید
   اخبار مربوط را میتوانید از کانال irantahsilan پیگیری نمایید

 23. Avatar photo
  porhoosaniaman@gmail.com
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام وقتتون بخیر من ۳۵سالمه مدرک بهداشت خانواده هم دارم میتونم براکمک پرستاری ثبت نام کنم. لطف بفرمایید زمان ثبت نام کی هستش؟ لطفاراهنمایی بفرمایید باتشکر🙏🏻🌹

  • Avatar photo
   haghipor
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام دوره کمک پرستاری منتظر اطلاعیه ثبت نام باشید
   اخبار مربوط را میتوانید از کانال irantahsilan پیگیری نمایید

 24. Avatar photo
  porhoosaniaman@gmail.com
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام وقتتون بخیر من ۳۵سالمه مدرک بهداشت خانواده هم دارم میتونم براکمک پرستاری ثبت نام کنم. لطف بفرمایید زمان ثبت نام چه کی هستش؟ لطفاراهنمایی بفرمایید باتشکر🙏🏻🌹

  • Avatar photo
   haghipor
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام دوره کمک پرستاری منتظر اطلاعیه ثبت نام باشید
   اخبار مربوط را میتوانید از کانال irantahsilan پیگیری نمایید

 25. Avatar photo
  porhoosaniaman@gmail.com
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام وقتتون بخیر من ۳۵سالمه مدرک بهداشت خانواده هم دارم میتونم براکمک پرستاری ثبت نام کنم. لطف بفرمایید زمان ثبت نام چه زمانی هستش؟ لطفاراهنمایی بفرمایید باتشکر🙏🏻🌹

  • Avatar photo
   haghipor
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام دوره کمک پرستاری منتظر اطلاعیه ثبت نام باشید
   اخبار مربوط را میتوانید از کانال irantahsilan پیگیری نمایید

 26. Avatar photo
  مهدی
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام ببخشید ثبت نام دوره کمک پرستاری برای سال ۱۴۰۱ گذشته است یا هنوز سایت باز نشده ؟؟؟
  من باید منتظر بمونم سایت باز بشه یا انتظار بکشم تا سال ۱۴۰۲سایت باز بشه ؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

   سلام روزبخیر برای رشته پرستاری و انتخاب رشته تا 28 تمدید شده است

 27. Avatar photo
  مینا
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

  برای دوره کمک پرستاری در آلمان چجوری باید اقدام کنیم؟ همچنین شرایط استخدامش چیه؟ شما موسسه ای رو میشناسید که اقدام کنه؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر
   برای دوره کمک پرستاری المان باید در دوره های اوسبیلدینگ شرکت کنید.

 28. Avatar photo
  Fatemeh.B
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

  سلام وقت بخیر مدرک جهاد دانشگاهی معتبره ایا
  ومن شنیدم ک دانشگاه جندی شاپور اهواز مدرک صادرمیکنه صحت داره وایا مدرکش معتبره؟ ممنون

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت به خیر
   موسسات غیرانتفاعی از نظر سطح اعتبار پایین تر از دانشگاه های ازاد قرار میگیرند.

 29. Avatar photo
  معصومه
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

  سلام در حال حاضر ثبت نام انجام میشه یا نه؟؟؟؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام دوره های کمک پرستاری در بازه های زمانی و فراخوان های مختلف صورت میگیرد

 30. Avatar photo
  رضا
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام.خسته نباشید.من۱۸سالمه رشتم فنی حرفه ای ی سوال داشتم
  کارت پایان خدمت بایدداشته باشم؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

   سلام وقت بخیر برای چه منظوری؟

   • Avatar photo
    رضا
    ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

    براکمک پرستاری
    دورهاشون نمیدونین کی شروع میشه

    • Avatar photo
     karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • Avatar photo
    علی شریفی
    ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

    سلام وقت بخیر میخوام دوره کمک پرستاری ثبت نام کنم دوره کی برگزاز میشه؟

    • Avatar photo
     hedayati
     ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

     سلام وقت بخیر
     جهت ثبت نام دوره های کمک پرستاری با مرکز تماس بگیرید.

 31. Avatar photo
  محسن دهقانی
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۸

  استخدام کمک پرستاری

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

   سلام ثبت نام کمک پرستاری از طریق جهاد دانشگاهی شهید بهشتی انجام میشود

 32. Avatar photo
  مینا عباسی
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

  سلام من ۳۵ سالمه و ۲.۵ سابقه بیمه و کار پرستاری دارم آیا من شرایط ثبت نام دارم ؟

  • Avatar photo
   mansuri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام وقت بخیر شرایط ثبت نام در چه زمینه ای؟سوال خود را تکمیل کنید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 33. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۲

  سلام برای سال ۴۰۱ چه تاریخی ثبت نام دارمد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت به خیر
   زمان ثبت نام کمک پرستاری 1401 هنوز مشخص نشده برای اطلاع از آن سایت ثبت نام را چک بفرمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • Avatar photo
    رضا
    ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

    سایت ثبت نام چیه؟

    • Avatar photo
     karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • Avatar photo
   محمد
   ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

   مهر شرو میشه

 34. Avatar photo
  رجبعلی فرخاری
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

  سلام من فرزند جانباز شیمیایی۳۰ درصد می‌باشم و35سال سن دارم آیا میتونم در دوره کمکپرستاری ثبت نام کنم آیا سهمیه دارم یانه تاریخ دقیق ثبت نامشون چه تاریخی است.تحصیلتم هم دیپلم کار دانش است میتونم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام
   بله شما شرایط شرکت در آزمون کمک پرستاری را با توجه به سهمیه تون دارین و هنوز اطلاعیه برای تاریخ آزمون کمک پرستاری 1401 اعلام نشده است

 35. Avatar photo
  Maryam
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۶

  سلام میشه لطفا بگید تاریخ ثبت نام کمک‌ پرستاری جهاد دانشگاهی 1401کی شروع میشه توی شهر های ایرانشهر زاهدان ممنون میشم بگید که بعد جا نمونم🥺

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

   با سلام.با مرکز جهاد دانشگاهی استان خود تماس بگیرید.

   • Avatar photo
    محمد
    ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۵

    کمک پرستاری در نظام سلامت کی شروع میشع؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

     سلام وقت بخیر
     برای بررسی شرایط ثبت نام کمک پرستاری میتوانید مقاله های داخل سایت را بررسی کنید .

 36. Avatar photo
  Maryam
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام میشه لطفا بگید تاریخ شروع ثبت نام کمک پرستاری جهاد دانشگاهی چه موقعه شروع میشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   با سلام.به سایت جهاد دانشگاهی استان خود مراجعه کنید.

 37. Avatar photo
  لیلی
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  تاریخ برگزاری امتحان کمک پرستاری ۱۴۰۱ چه زمانی میباشد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام . استان به استان متفاوت می باشد . در سایت کمک پرستاری مشاهده کنید

 38. Avatar photo
  حسن
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام.
  زمان بعدی ثبت نام دوره های کمک پرستاری کی هست؟
  1400 زمان ثبت نام داره؟ اگه نه واسه سال 1401 زمان ثبت نامش کی هستش؟
  ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت بخیر دوره بعد ثبت نام کمک پرستاری برای بعد از سال جدید هستش و جهاد دانشگاهی اطلاع رسانی میکنن برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 39. Avatar photo
  محمد
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام، ثبت نام دوره کمک پرستاری چه زمانی شروع می شود، با تشکر از راهنمایی شما

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر برای اطلاع از زمان ثبت نام برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 40. Avatar photo
  مرتضی
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۱

  بنده ۳۶سالمه با ۱۰سال سابقه بیمه میتوانم در آزمون بهیار شرکت کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵

   سلام . شرط سنی شما کار را سخت خواهد کرد ولی در مولفه های دیگر باید موفقیت کسب کنید

   • Avatar photo
    مرتضی
    ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

    در چ مولفه‌های

 41. Avatar photo
  عاطفه
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام ثبت نام تو دوره کمک پرستاری نظام پرستاری چه تاریخی هست؟برای همدان هم برگذار میشه؟ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام
   در حال حاضر فراخوان برای ثبت نام کمک پرستاری 1401 منتشر نشده است
   برای دوره های جهاد دانشگاهی میتونین اقدام کنید

 42. Avatar photo
  سحر
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۴

  سلام ببخشید من 34 سالمه شرکت کردم در این دوره یعنی نباید کسایی که همسن من ثبت نام بشدت؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۸

   سلام
   شما متاسفانه شرایط ثبت نام کمک پرستاری ندارین

 43. Avatar photo
  مریم
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۸

  سلام مهلت شرکت در کمک پرستاری ۱۴۰۰ تمام شد ؟ مهلت بعدی کی هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۰

   سلام وقت بخیر در سایت komakparastari.ir اقدام به ثبت نام کنین

   • Avatar photo
    مهران
    ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۲

    والا هرچقد ثبتنام میکنم همش تایید میکنه ولی کد ملیمو اصلا قعبول نمیکنه

 44. Avatar photo
  معصومه
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۱۲

  سلام میشه از زمان ثبت نام کمک پرستاری اطلاع داشته باشم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۶

   سلام .اردیبهشت ماه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام تموم شده

 45. Avatar photo
  ماریا
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

  ایا با معدل کتبی دیپلم ۱۰میتونم کمک پرستاری شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام وقت بخیر باید معدل دیپلم بالای 12 باشه

 46. Avatar photo
  امیر حسن
  ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۲

  سلام من دارم کلاس یازدهم درس میخونم میتونم واسه آزمون کمک پرستاری ثبت نام کنم؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر
   در رابطه با کمک پرستاری متولدین سال 69 به بعد اجازهشرکت در دوره را دارند

 47. Avatar photo
  الیانا
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام ببخشید ثبت نام کمک پرستاری زاهدان کی هستش؟
  تاریخ دقیقش؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت بخیر فعلا مشخص نیست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 48. Avatar photo
  رویا
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۳

  سلام منظورتون معدل کل هست 12به بالا باشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقت بخیر در شرایط کمک پرستاری معدل کل باید بالای 12 باشد

   • Avatar photo
    پروانه
    ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

    سلام وقت بخیر من معدل کتبی ۸/۷۵🤦🏻‍♀️
    معدل کل دیپلمم ۱۲/۸۲
    میتونم دوره کمک پرستاری و شرکت کنم؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

     سلام وقت بخیر معدل برای کمک پرستاری حداقل 12 است

 49. Avatar photo
  علی
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام من لیسانس دارم با استفاده از مدرک دیپلمم میتونم توی این طرح شرکت کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام وقت به خیر
   از شرایط ثبت نام کمک پرستاری داشتن حداقل مدرک دیپلم و داشتن حداکثر سن 31 سال است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • Avatar photo
    علی
    ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۹

    پس چرا وقتی مراجعه کردم جهاد دانشگاهی گفتن قانونه فقط با مدرک دیپلم چون لیسانس داری نمیشه اگه ثبت نام هم انجام بدی بعدا استعلام میگیرن و از دوره حذف میشی و هزینه هم عودت داده نمیشه

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

     سلام وقت بخیر با مدرک دیپلم پذیرش میکنن و سن مهمه باید متولد بالای 69 باشید

 50. Avatar photo
  محمدی
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۸

  حقوق کمک پرستاری چنده؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر حدودا حقوق کمک پرستاری معادل حقوق پایه و اضافه کاریست

 51. Avatar photo
  Behrooz
  ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۴

  سلام معافیت تحصیلی میخاد یا نه ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام وقت به خیر
   کمک پرستاری یک دوره آموزشی است که از سوی وزارت بهداشت برگزار می شود.مشکلی از جهت ثبت نام وجود ندارد اما درصورت نداشتن معافیت دچار غیبت می شوید.

 52. Avatar photo
  بهروژ نارویی
  ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام معافیت تحصیلی نیاز هست یا نه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت به خیر
   کمک پرستاری دوره آموزشی است و در شرایط ثبت نام این دوره موردی در رابطه معافیت تحصیلی چیزی قید نشده.

  • Avatar photo
   یوسف
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام خسته نباشید… چرا تو بعضی جهاد دانشگاهي ها پول زیاد میگیرن مثلا ارومیه رفتم میگه ۶ میلیون ولی تهران ۲میلیون

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

    سلام وقت بخیر تعرقه جدید شهریه کمک پرستاری 3600000میباشد

   • Avatar photo
    سلام کدوم شعبه جهاد دانشگاهی ارومیه رفتید
    ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۳

    سلام کدوم شعبه جهاد دانشگاهی رفتید ادرسش میشه بگید

 53. Avatar photo
  Somi
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

  با معدل ۱۱/۹۳نمیشهثبت نام کرد؟😐

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام
   متاسفانه خیر

 54. Avatar photo
  دنیا
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۱

  سلام،زمان ثبته نام دوره کمک پرستاری شهرکرد در چه تاریخیه؟و اینکه از چه طریقی بایدثبته نام کنیم،حضوری یا اینترنتی

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

   با سلام
   وارد سایت komakparastari شوید

 55. Avatar photo
  آزاده
  ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۱

  سلام ،یعنی برای ثبت نام دوره کمک پرستاری نمیشه اینترنتی ثبت نام کرد و باید حضوری بریم هلال احمر و جهاددانشگاهی منطقه خودمون؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام بله امکانش هست

  • Avatar photo
   الهام
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۶

   سلام وقتتون بخیر ببخشید معدل کتبی من 10هس
   و معدل کل هم 15 ایا میشه کمک پرستاری شرکت کنم

   • Avatar photo
    الی
    ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۲

    ایا با معدل کتبی 10و معدل کل 15میشه کمک پرستاری ثبت نام کنم

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

     سلام وقت به خیر
     یکی از شرایط ثبت نام کمک پرستاری داشتن دیپلم با حداقل معدل 12 است.
     برای مشاوره بیشتر در این زمینه با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

    سلام وقت بخیر میتونید شرکت کنید

 56. Avatar photo
  سارا
  ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۰

  سلام یعنی من که معدلِ کتبی دوره متوسطه ام یازده ست و معدل کل دیپلم هفده است ،نمیتونم توی این دوره ثبت نام کنم ؟؟؟؟ ۲۹ سال سن دارم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام کدوم دوه مدنظرتونه

  • Avatar photo
   رسول
   ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۰

   سلام بدون مدرک دیپلم کسی رو استخدام میکنن من مدرکم سیکل هست ولی به این کار علاقه دارم

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

    سلام وقت بخیر در شرایط ثبت نام دوره های کمک پرستاری داشتن دیپلم جز شرایط لازم میباشد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

    سلام وقت بخیر
    شما برای ثبت نام کمک پرستاری نیازه حداقل مدرک دیپلم رو داشته باشید تا بتونید در این دوره شرکت کنید

 57. Avatar photo
  سلام یعنی برای ثبت نام اینترنتی نمیشه ثبت نام کرد و باید حضوری بریم جهاددانشگاهی وهلال احمر؟؟
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۵

  سلام برای ثبت نام دوره کمک پرستاری یعنی از سایت کمک پرستاری نباید ثبت نام کرد و باید حضوری رفت هلال احمر وجهاددانشگاهی؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقتتون بخیر بله باید حضوری تشریف ببرید جهاد دانشگاهی منطقه خودتون

 58. Avatar photo
  پیمان
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام
  همه میگن معدل دیپلم منظورشون معدل کل دیپلم هست نه کتبی نهایی

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام معدل کتبی منظورشونه

   • Avatar photo
    سارا
    ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۳

    سلام یعنی من که معدل کتبی دوره متوسطه یازده است و معدل کتبی هفده است،نمیتونم توی این دوره ثبت نام کنم؟؟ ۲۹ سال سن دارم

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

     سلام وقتتون بخیر جهت مشاوره با شماره ی 9099075307 تماس حاصل فرمایید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام معدل کتبی مهم است

 59. Avatar photo
  Shirin
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام مهلت ثبت نام ۱۴۰۰تموم شده باید بمونیم تاخرداد ۱۴۰۱؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   با سلام
   سایت komakparastari را چک کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام برای بهمن ماه مهلت ثبت نام دارید

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

    سلام ازدی ماه مهلت ثبت نام دارید

 60. Avatar photo
  Mhsi
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸

  با سلام
  زمان ثبت نام دوره پرستاری تموم شده یا هنو وقت برا ثبت نام هست
  برا ثبت نام باید چیکار کنیم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام
   برای ثبت نام دوره کمک پرستاری باید با جهاد دانشگاهی و هلال احمر ناحیه خودتون تماس بگیرید

 61. Avatar photo
  درگاهی
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۵

  با سلام من مدرک سوم تجربی رو دارم ولی پیش دانشگاهی رو نخوندم الان این مدرک من دیپلم هست یا خیر؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام وقت بخیر.بله دیپلمه.

 62. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۳

  سلام منظور از معدل دیپلم معدل کتبی نهاییه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام
   بله منظور نمرات نهایی شماست

 63. Avatar photo
  فاطمه صادقی
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۹

  سلام ببخشید من 35 سالمه و مدرک کاردانی دارم میتونم برای کمک پرستاری بخونم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام
   باید فراخوان های برگذاری دوره های کمک پرستاری را از جهاد دانشگاهی و یا هلال احمر پیگیری کنید

   • Avatar photo
    نسیم
    ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۹

    سلام خسته نباشین ببخشید من دیبلم ردیم میتونم شرکت کنم

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

     سلام وقت به خیر
     برای ثبت نام در دوره کمک پرستاری به حداقل مدرک دیپلم نیاز دارید.
     برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 64. Avatar photo
  zm679835@gmail.com
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۸

  سلام دانشکده علوم پزشکی تهران ثبت نام برای دوره های کمک پرستاری یا کمک بهیاری داره؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت به خیر سایت دانشگاه علوم پزشکی را برای ثبت نام چک بفرمایید.

 65. Avatar photo
  عارفه قوامی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام !یعنی با۳۸سال سن برای کمک پرستاری نمیشه اقدام کرد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام
   بستگی داره از کجا اقدام کنید

   • Avatar photo
    سلام از کجا باید شرو کنیم خوب ما دیپلم انسانی داریم
    ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۱

    سلام من از دبیرستان علاقه به پرستاری داشتم و متاسفانه مدرک لیسانس حقوق دارم. میتونم کمک پرستاری شرکت کنم

    • Avatar photo
     behrouzi
     ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

     سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

تماس با مشاور