تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
شرایط ثبت نام کمک پرستاری

شرایط ثبت نام کمک پرستاری 1401 | ایران تحصیل

شرایط ثبت نام کمک پرستاری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان و شرایط ثبت نام کمک پرستاری 1401 اعلام شد. داوطلبانی که قصد دارند به عنوان کمک پرستار استخدام شوند، می توانند در زمان های مقرر با مراجعه به سایت برای ثبت نام در فراخوان دوره کمک پرستار  دانشگاه علوم پرشکی اقدام کنند. گفتنی است که ظرفیت پذیرش دوره ها محدود بوده و اولویت با افرادی خواهد بود که پیش از سایرین و در مهلت تعیین شده نام نویسی کنند. چنانچه قصد شرکت در فراخوان کمک پرستاری جهاد دانشگاهی دارید، می توانید جدیدترین اخبار مربوط به ثبت نام، برگزاری آزمون، نحوه شرکت در دوره ها، میزان شهریه ها و شرایط شغلی را از کارشناسان ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

 

برای اطلاع از شرایط پذیرش و زمان ثبت نام کمک پرستاری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

اهمیت آگاهی از شرایط ثبت نام کمک پرستاری

 

زمان و سایت ثبت نام کمک پرستاری

 

پرستاری یکی از مشاغل مقدس و بسیار پر کاربرد در هر جامعه ایی است. اما گاهی تعداد نیروی پرستاری پاسخگوی نیازهای جامعه نیست. این موضوع در کشور ما نیز صادق است. به همین دلیل، شغلی به نام کمک پرستاری در سراسری جهان ایجاد شد تا کمبود نیروی موجود را جبران نماید.

بر این اساس، وزارت بهداشت تدبیری اندیشیده است تا بخشی از وظایف پرستاری در سطوح پایین تر به کمک پرستاران واگذار شود. بدین منظور، لازم است افرادی که متقاضی پذیرش و استخدام در کمک پرستاری جهاد دانشگاهی هستند، ابتدا مدارک لازم جهت ثبت نام در فراخوان را ارائه نموده و سپس در دوره های آموزشی که تسط واحدهای مربوطه برگزار می گردد، شرکت نماید.

به افرادی که از شرایط ثبت نام کمک پرستاری برخوردار بوده و در آزمون پایانی نمره حد نصاب را دریافت می نمایند، گواهینامه تعلق می گیرد. گرچه تعهد استخدام صد در صدی در این مورد وجود ندارد، اما بسیاری از دارندگان مدرک مربوطه استخدام خواهند شد. در ادامه بیشتر با این شغل آشنا می شویم.   

 

 

چنانچه می خواهید از شهریه پرستاری بدون کنکور آگاه شوید، وارد لینک مربوطه شوید

 

 

شرایط ثبت نام کمک پرستاری چیست؟

افرادی که قصد دارند تا در زمان فراخوان ثبت نام کمک پرستاری علوم پزشکی پذیرفته شوند، می بایست از شرایط عمومی و اختصاصی لازم برخوردار باشند. در زیر به شرح این شرایط می پردازیم.

 

 • تبعیت جمهوری اسلامی ایران و پایبند بودن به قوانین
 • معتقد بودن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان ذکر شده در قانون اساسی
 • نداشتن سوء سابقه کیفری یا اخلاقی
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر
 • عدم منع قانونی برای استخدام در دستگاه های دولتی
 • سن داوطلب بایستی حداقل 18 و حداکثر 32 سال باشد ( برای افرادی که دارای سابقه بیمه هستند، در برخی از موارد چند سال به سن مجاز اضافه می شود).
 • حداقل معدل مجاز بایستی 12 باشد.
 • برخورداری از سلامت جسمی و روانی به تایید مراکز مود تایید دانشگاه های علوم پزشکی برای انجام کارهای مربوط به کمک پرستاری
 • نداشتن مشکل از نظر خدمت وظیفه عمومی
 • نداشتن انفصال از خدمت یا عدم اخراج از نهادهای دولتی
 • پرداخت شهریه مورد نیاز برای هر دوره
 • داوطلبان با هر نوع دیپلم مقطع متوسطه در رشته های نظری، فنی حرفه ای یا کار دانش می توانند در این دوره ثبت نام نمایند.
 • کسب نمره حد نصاب در دوره های تئوری و مصاحبه

 

 

آیا می دانید رشته پرستاری چند سال است؟ برای اطلاع وارد لینک قرمز شوید

 

 

آیا از زمان ثبت نام کمک پرستاری

اطلاع از مهلت ثبت نام کمک پرستاری وزارت بهداشت یکی از متداولترین سوالاتی است که متقاضیان معمولا به دنبال آن هستند. از آنجا که به دلیل شیوع کرونا، روند برگزاری و نام نویسی بسیاری از آزمون ها تغییر کرده فراخوان کمک پرستاری دانشگاه علوم پرشکی را منتشر می کنند، نمی توان یک تاریخ مشخص را در هر سال برای آن معرفی کرد.

اما نکته مهم آن است که ظرفیت پذیرش دوره محدود بوده و به طور معمول متقاضیان بسیاری در آن شرکت می کنند. بنابراین، طبق قوانین موجود، اگر داوطلبی شرایط ثبت نام کمک پرستاری را داشته و برای مشخص کردن وضعیت خود به سامانه مراجعه نکنند، ثبت نام آن ها لغو خواهد شد.

زمان ثبت نام کمک پرستاری در سال جاری به اتمام رسیده است و دیگر امکان نام نویسی آن وجود ندارد. اما بمحض روشن شدن این تاریخ در آزمون بعدی، مقاله حاضر بروز رسانی خواهد شد.

 

 

برای کسب اطلاعات درباره منابع کنکور فنی حرفه ای وارد شوید.

 

 

از مراحل ثبت نام کمک پرستاری جهاد دانشگاهی چه می دانید؟

 

فراخوان کمک پرستاری دانشگاه جهاد دانشگاهی علوم پرشکی

 

داوطلبان برای نام نویسی در دوره کمک پرستاری هیچ نیازی به مراجعه حضور نداشته و تمامی مراحل به صورت اینترنتی می باشد. برای این منظور بایستی با مراجعه به سایت ثبت نام دوره کمک پرستاری برای تکمیل فرم مربوطه اقدام نماید. مراحل لازم به شرح زیر می باشند:

 • وارد کردن آدرس اینترنتی komakparastari.ir
 • درج اطلاعات خواسته شده در فرم نام نویسی
 • واریز وجه مورد نظر ( در سال جاری 50 هزارتومان بود) از طریق درگاه بانکی. وجه مربوطه به منظور ارائه خدمات اداری و مراحل اداری دریافت می گردد. توجه داشته باشید که پس از پرداخت، وجه به هیچ وجه قابل عودت نیست و اگر ثبت نام قطعی شود، ملغ از شهریه فرد کسر خواهد شد.
 • حدود 72 ساعت بعد از پیش ثبت نام، یک پیامک حاوی کد رهگیری برای متقاضی ارسال می شود که از طریق آن می توان، تغییرات احتمالی و یا تائید اطلاعات خود اعمال نماید. دقت داشته باشید که این کد رهگیری را می بایست تا اخر دوره آموزشی نزد خود نگه دارید.
 • بعد از اینکه داوطلب دکمه تایید را فشار داد، می تواند وضعیت فراگیر را با عنوان های ” در حا بررسی، تایید شده و یا رد شده مشاهده کند.
 • در صورتی که وضعیت داوطلب به تایید رسیده باشد، از سوی واحد مورد نظر با او تماس گرفته می شود تا مدارک لازم را به صورت حضوری تحویل دهد. این مدارک عبارتند از، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، 3 قطعه عکس 3*4، اصل و کپی مدرک دیپلم، چک بانکی یا سفته به مبلغ 2 میلیون و چهارصد تومان.
 • متقاضیانی که تایید نهایی می شوند، بایستی قسط اول شهریه را از طریق درگاه الکترونیکی سایت اقدام نمایند.
 • در این مرحله، واحد برای فرد کارت شناسایی صادر می کند.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه برگزاری تکمیل ظرفیت رشته پرستاری کلیک کنید

 

 

دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی به چه نحوی است؟

افرادی که حائز شرایط ثبت نام و پذیرش کمک پرستاری هستند، دوره آموزشی آن ها به دو بخش تئوری و عملی، و کارآموزی تقسیم بندی می شود. دوره تئوری و عملی شامل 300 ساعت بوده و به طور تقریبی 2 ماه و نیم به طول می انجامد.

همچنین، بخش کارآموزی نیز متشکل از 1080 ساعت کلاس آموزشی می باشد که در آن شرکت کنندگان حدود 9 ماه در بیمارستان ها حضور خواهند داشت. دو هفته آخر نیز به آمادگی فراگیران برای شرکت در آزمون نهایی اختصاص دارد.

به طور معمول، افرادی که در این دوره فارغ می شوند، استخدام خواهند شد. البته جهاد دانشگاهی تعهدی در قبال استخدام ندارد.

 

 

جهت آگاهی از لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور لینک مربوطه را انتخاب نمایید

 

 

کمک پرستاری جهاد دانشگاهی چه وظایفی دارند؟

یکی از نکات مهمی که در سایت ثبت نام دوره کمک پرستاری بدان اشاره شده، وظایفی است که قبول شدگان پس از دوره های آموزشی باید به آن ها عمل کنند. از جمله مهارت های مربوطه عبارتند از:

 

 • داشتن رابطه خوب با افراد بیمار و خانواده آن ها
 • مواظبت و داشتن حس مسئولیت نسبت به نیازهای جسمی، روانی و معنوی بیمار
 • دقت درارائه بموقع غذا، مراقبت های بهداشتی و جابجایی آن ها در صورت نیاز
 • ارائه وسایلی که بیمار جهت معاینه یا سلامت به آن ها نیاز دارد.
 • تمیزی و نظافت محیط و محل بیمار
 • یاری رساندن در موادی همچون پذیرش یا ترخیص مریض
 • از کار در محیط بیمارستانی اطلاع کافی را داشته باشد
 • همکاری برای کنترل عفونت های بیمارستانی

 

 

به منظور اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام رشته دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد وارد لینک قرمز شوید

 

 

شهریه دوره کمک پرستاری چقدر است؟

دوره های کمک پرستاری که توسط جهاد دانشگاهی برگزار می شود، رایگان نبوده و فراگیران ملزم به پرداخت شهریه هستند. بنابراین، پس از اینکه شرایط ثبت نام کمک پرستاری به تایید رسید، در هنگام ثبت نام حضوری، نسبت به پرداخت اولین قسط شهریه اقدام می کند. مبلغ کل شهریه در دوره سال جاری  3 میلیون و 650 هزار تومان می باشد که البته پرداخت آن به صورت اقساطی نیز امکانپذیر است.

اولین قسط بایستی در زمان ثبت نام حضوری کمک پرستاری واریز گردد و بعد از آن دو قسط دیگر باقی می ماند. قسط دوم که طبق بر اساس جدیدترین آیین نامه ها، 1 میلیون 200 هزارتومان می باشد، می بایست قبل از آزمون جامع مرحله تئوری پرداخت شود.

در نهایت، زمان واریز قسط سوم نیز که از طریق سایت ثبت نام دوره کمک پرستاری  و به صورت الکترونیک می باشد، سه ماه بعد از شروع کاروزی بیمارستان خواهد بود.

قابل توجه است که از طریق مراجعه به سایت، می توانید اطلاعات پرداختی خود را بررسی کنید.

 

 

چنانچه می خواهید از رتبه لازم برای قبولی در رشته های پیراپزشکی آگاه شوید، وارد لینک شوید.

 

 

مشاوره شرکت دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی

مسلما داشتن شرایط فراخوان کمک پرستاری دانشگاه علوم پرشکی برای افرادی که علاقه مندند در این کار مشغول شوند، یکی از ملزومات پذیرش است. اما پیش از آنکه بخواهید به طور قطعی برای دوره های آموزشی ثبت نام کنید، توصیه می کنیم که حتما از وظایف و نقشی که در آینده قرار است ایفا کنید، آگاه شوید.

به طور کلی، شغل شریف پرستاری به ویژگی های خاصی نیازمند است که از جمله ان ها می توان به صبر و حوصله، و علاقه فراوان اشاره کرد. عمده ترین فعالیت کمک پرستار رسیدگی به افرادی است که توان مراقبت از خود را ندارند و لازم است که در در مواظبت از آن ها با محبت و دقت زیادی عمل کرد.

مسئله دیگر، اقدام بموفع در زمان ثبت نام کمک پرستاری است. چرا که همانطور که در بالا اشاره شد، اگر نام نویسی را به روزهای پایانی واگذار کنید، احتمال پذیرش کمتر خواهد بود.

 

 

جهت آشنایی با پردرآمدترین رشته های پیراپزشکی ایران کدام اند؟ لینک قرمز را لمس کنید 

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا در مورد شرایط پذیرش و زمان فراخوان کمک پرستاری دانشگاه علوم پرشکی توضیحاتی را ارائه دهیم و شما عزیزان را روال استخدام آشنا کنیم.

به دلیل آنکه اخبار انجام مراحل مختلف این دوره به صورت عمومی منتشر نمی شود، بسیاری از داوطلبان اطلاع چندانی در مورد نحوه و مهلت ورود به سایت ثبت نام دوره کمک پرستاری نداشته و زمان را از دست می دهند. چنانچه قصد دارید بموقع وارد عمل شوید و احتمال قبولی را بالا ببرید، می توانید اطلاعات دقیق را از کارشناسان ما دریافت کنید. برای این منظور شماره های درج شده در جدول زیر، در همه روزهای کاری هفته از ساعت 8 الی 12 شب پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

 

 

به منظور آشنایی با شرایط کاری و مدارک لازم برای ثبت نام کمک پرستاری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

اهمیت مشاوره کنکور پزشکی به صورت تضمینی

امکان شرکت در رشته پزشکی بدون کنکور وجود دارد؟

شرایط ثبت نام کمک پرستاری

منابع آزمون کمک پرستاری

اعلام نتایج آزمون کمک پرستاری

نمونه سوالات امتحانی کمک پرستاری

4/5 - (6 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط پذیرش و ثبت نام کمک پرستاری چیست؟

برای اطلاع از شرایط نام نویسی کمک یاری پرستاری می توانید به مقاله حاضر مراجعه فرمایید

از چه طریق می توان برای کمک پرستاری جهاد دانشگاهی ثبت نام نمود؟

متقاضیان بایستی برای انجام ثبت نام اولیه با سایت ثبت نام دوره کمک پرستاری  komakparastari.ir مراجعه فرمایید.

مهلت ثبت نام کمک پرستاری وزارت بهداشت چه زمانی است؟

جهت اطلاع از زمان دقیق فراخوان کمک پرستاری دانشگاه علوم پرشکی با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

شرط سنی نام نویسی در ازمون کمک پرستاری چند است؟

سن داوطلب بایستی حداقل 18 و حداکثر 32 سال باشد.

نظرات

 1. pone
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  من چک کردم سایت جهاد دانشگاهی مشهد رو گفتن دیگ برگزار نمیشه
  موسسه دیگ برگزار نمکیکنه دوره کمک پرستاری رو؟!
  اصلا این کلاس ها برزگار میشه مشهد یا ن؟

  • isaei
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام برگزار میشه ولی باید از جهاد دانشگاهی شهرتون استعلام بگیرید

   • Mohsen
    ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

    سلام من مدرک کمک دارم یساله فقط امضای مدیر مرکز اقای نوبری رو نداره که گفتید مشکل اداری پیش اومده امضای دکتر لک هستش میخام ببینم مشکلی پیش نمیاد تو استخدامی شماره ریجستر هم داره با مهر طلایی

    • obeidavi obeidavi
     ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بیشتری برسی شود لطفا جهت کسب اطلاع بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 2. pone
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

  من چک کردم ولی خب دوره های کمک پرستاری رو دیگ جهاد دانشگاهی مشهد برگزار نمیکنه
  میشه بگین کدوم موسسه این دوره هارو تشکیل میده؟!!
  اصلا دوره کمک پرستاری دیگ برگزار میشه یا ن؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر از دوره ی کمک پرستاری با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 3. ساحل
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۸

  سلام زمان دوباره ثبت نام دوره کمک پرستاری ۱۴۰۱ کیه از کجا باید مطلع بشم ؟؟؟

  • behrouzi
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام روزتون بخیر میتونین از طریق سایت جهاد دانشگاهی پیگیری کنید در حال حاضر اطلاعیه ای نزاشتن

 4. pone
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام مشهد اطلاعیه ای برا ثبت نام دوره های کمک پرستاری داده ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر با واحد کمک پرستاری مشهد تماس حاصل فرمایید.

  • mansuri
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام وقت بخیر از طریق سایت جهاددانشگاهی استان خود چک بفرمایید در حال حاضر دوره کمک پرستاری به اتمام رسیده است

   • pone
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

    من چک کردم ولی خب دوره های کمک پرستاری رو دیگ جهاد دانشگاهی مشهد برگزار نمیکنه
    میشه بگین کدوم موسسه این دوره هارو تشکیل میده؟!!
    اصلا دوره کمک پرستاری دیگ برگزار میشه یا ن؟

    • behrouzi
     ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

     سلامروزتون بخیر باید از خود جهاد دانشگاهی استعلام بگیرید

 5. مهشاد
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

  سلام من دوره تئوری رو در تهران گذراندم ازمون نهایی و کارورزی کی شروع میشه؟؟ توروخدا بگید هیچ کس جواب درستی به من نداده

  • behrouzi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام اطلاعیه هارا می توانید از سایت پرستار مطالعه کنید

 6. اسماعیل
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

  سلام مدرک کمک پرستاری معتبره یعنی اگه مدرکشو گرفتم استخدام میشم یا نه؟؟؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر از اعتبار علمی مدرک کمک پرستاری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. pone
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  اصلا مشهد دوره های کمک پرستاری رو برگزار میکنه؟

  • gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام این اطلاعات را باید هم از طریق سایت سازمان سنجش هم از طریق دانلود دفترچه پیگبر شوید

 8. pone
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  زمانشو میشه بگید ؟من تازه دیپلم گرفتم معدلمم اوکیه با جهاد دانشگاهی مشهد تماس گرفتم جواب درستی ندادن

  • behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

   زمان چی؟؟

   • pone
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

    زمان ثبت نام دوره های کمک پرستاری…

    • gholizadegan
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

     سلام روزتان بخیر لطفا سایت راچک کنید بخصوص سایت سازمان سنجش را

     • pone
      ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

      کدوم سایت رو؟
      میشه بفرستین ادرس سایت رو..

     • gholizadegan
      ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

      سایت دانشگاه ازاد ازمون دات اوار جی و برای غیر انتفاعی و پیام نور و علمی کاربردی سایت سازمان سنجش هستش

    • mansuri
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

     سلام وقت بخیر جهت ثبت نام در دوره های کمک پرستاری از طریق سایت جهاد دانشگاهی و لیست دوره های برگزار شده اقدام بفرمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

     • محمد
      ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۶

      سلام خوبید خسته نباشید چطوری ثبت نام کنم دوره کمک پرستاری لطفاً بهم بگید ممنون

     • karimi
      ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

      سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 9. pone
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷

  سلام وقتتون بخیر
  ثبت نام دوره های کمک پرستاری جهاد دانشگاهی چه زمانیه؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق بررسی شود برای ثبت نام در دوره های پرستاری

 10. porhoosaniaman@gmail.com
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام وقتتون بخیر من ۳۵سالمه مدرک بهداشت خانواده هم دارم میتونم براکمک پرستاری شهریاسوج استان کهگیلویه وبویراحمدثبت نام کنم. لطفا بفرمایید زمان ثبت نام ۱۴۰۱کی هستش؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید باتشکر🙏🏻🌹

  • mansuri
   ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام وقت بخیر برای کمک پرستاری باید دوره ه های جهاددانشگاهی را چک بفرمایید

 11. porhoosaniaman@gmail.com
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

  سلام وقتتون بخیر من ۳۵سالمه مدرک بهداشت خانواده هم دارم میتونم براکمک پرستاری ثبت نام کنم. لطفا بفرمایید زمان ثبت نام کی هستش؟ ممنونم راهنمایی بفرمایید باتشکر🙏🏻🌹

  • haghipor
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام دوره کمک پرستاری منتظر اطلاعیه ثبت نام باشید
   اخبار مربوط را میتوانید از کانال irantahsilan پیگیری نمایید

 12. porhoosaniaman@gmail.com
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام وقتتون بخیر من ۳۵سالمه مدرک بهداشت خانواده هم دارم میتونم براکمک پرستاری ثبت نام کنم. لطف بفرمایید زمان ثبت نام کی هستش؟ لطفاراهنمایی بفرمایید باتشکر🙏🏻🌹

  • haghipor
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام دوره کمک پرستاری منتظر اطلاعیه ثبت نام باشید
   اخبار مربوط را میتوانید از کانال irantahsilan پیگیری نمایید

 13. porhoosaniaman@gmail.com
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام وقتتون بخیر من ۳۵سالمه مدرک بهداشت خانواده هم دارم میتونم براکمک پرستاری ثبت نام کنم. لطف بفرمایید زمان ثبت نام چه کی هستش؟ لطفاراهنمایی بفرمایید باتشکر🙏🏻🌹

  • haghipor
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام دوره کمک پرستاری منتظر اطلاعیه ثبت نام باشید
   اخبار مربوط را میتوانید از کانال irantahsilan پیگیری نمایید

 14. porhoosaniaman@gmail.com
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام وقتتون بخیر من ۳۵سالمه مدرک بهداشت خانواده هم دارم میتونم براکمک پرستاری ثبت نام کنم. لطف بفرمایید زمان ثبت نام چه زمانی هستش؟ لطفاراهنمایی بفرمایید باتشکر🙏🏻🌹

  • haghipor
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام دوره کمک پرستاری منتظر اطلاعیه ثبت نام باشید
   اخبار مربوط را میتوانید از کانال irantahsilan پیگیری نمایید

 15. مهدی
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام ببخشید ثبت نام دوره کمک پرستاری برای سال ۱۴۰۱ گذشته است یا هنوز سایت باز نشده ؟؟؟
  من باید منتظر بمونم سایت باز بشه یا انتظار بکشم تا سال ۱۴۰۲سایت باز بشه ؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

   سلام روزبخیر برای رشته پرستاری و انتخاب رشته تا 28 تمدید شده است

 16. مینا
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

  برای دوره کمک پرستاری در آلمان چجوری باید اقدام کنیم؟ همچنین شرایط استخدامش چیه؟ شما موسسه ای رو میشناسید که اقدام کنه؟

  • bahraii
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر
   برای دوره کمک پرستاری المان باید در دوره های اوسبیلدینگ شرکت کنید.

 17. Fatemeh.B
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

  سلام وقت بخیر مدرک جهاد دانشگاهی معتبره ایا
  ومن شنیدم ک دانشگاه جندی شاپور اهواز مدرک صادرمیکنه صحت داره وایا مدرکش معتبره؟ ممنون

  • mohammadi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت به خیر
   موسسات غیرانتفاعی از نظر سطح اعتبار پایین تر از دانشگاه های ازاد قرار میگیرند.

 18. معصومه
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

  سلام در حال حاضر ثبت نام انجام میشه یا نه؟؟؟؟

  • haghipor
   ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام دوره های کمک پرستاری در بازه های زمانی و فراخوان های مختلف صورت میگیرد

 19. رضا
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام.خسته نباشید.من۱۸سالمه رشتم فنی حرفه ای ی سوال داشتم
  کارت پایان خدمت بایدداشته باشم؟

  • alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

   سلام وقت بخیر برای چه منظوری؟

   • رضا
    ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

    براکمک پرستاری
    دورهاشون نمیدونین کی شروع میشه

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • علی شریفی
    ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

    سلام وقت بخیر میخوام دوره کمک پرستاری ثبت نام کنم دوره کی برگزاز میشه؟

    • hedayati
     ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

     سلام وقت بخیر
     جهت ثبت نام دوره های کمک پرستاری با مرکز تماس بگیرید.

 20. محسن دهقانی
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۸

  استخدام کمک پرستاری

  • fathollahi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

   سلام ثبت نام کمک پرستاری از طریق جهاد دانشگاهی شهید بهشتی انجام میشود

 21. مینا عباسی
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

  سلام من ۳۵ سالمه و ۲.۵ سابقه بیمه و کار پرستاری دارم آیا من شرایط ثبت نام دارم ؟

  • mansuri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام وقت بخیر شرایط ثبت نام در چه زمینه ای؟سوال خود را تکمیل کنید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 22. فاطمه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۲

  سلام برای سال ۴۰۱ چه تاریخی ثبت نام دارمد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت به خیر
   زمان ثبت نام کمک پرستاری 1401 هنوز مشخص نشده برای اطلاع از آن سایت ثبت نام را چک بفرمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • رضا
    ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

    سایت ثبت نام چیه؟

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • محمد
   ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

   مهر شرو میشه

 23. رجبعلی فرخاری
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

  سلام من فرزند جانباز شیمیایی۳۰ درصد می‌باشم و35سال سن دارم آیا میتونم در دوره کمکپرستاری ثبت نام کنم آیا سهمیه دارم یانه تاریخ دقیق ثبت نامشون چه تاریخی است.تحصیلتم هم دیپلم کار دانش است میتونم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام
   بله شما شرایط شرکت در آزمون کمک پرستاری را با توجه به سهمیه تون دارین و هنوز اطلاعیه برای تاریخ آزمون کمک پرستاری 1401 اعلام نشده است

 24. Maryam
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۶

  سلام میشه لطفا بگید تاریخ ثبت نام کمک‌ پرستاری جهاد دانشگاهی 1401کی شروع میشه توی شهر های ایرانشهر زاهدان ممنون میشم بگید که بعد جا نمونم🥺

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

   با سلام.با مرکز جهاد دانشگاهی استان خود تماس بگیرید.

   • محمد
    ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۵

    کمک پرستاری در نظام سلامت کی شروع میشع؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

     سلام وقت بخیر
     برای بررسی شرایط ثبت نام کمک پرستاری میتوانید مقاله های داخل سایت را بررسی کنید .

 25. Maryam
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام میشه لطفا بگید تاریخ شروع ثبت نام کمک پرستاری جهاد دانشگاهی چه موقعه شروع میشه

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   با سلام.به سایت جهاد دانشگاهی استان خود مراجعه کنید.

 26. لیلی
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  تاریخ برگزاری امتحان کمک پرستاری ۱۴۰۱ چه زمانی میباشد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام . استان به استان متفاوت می باشد . در سایت کمک پرستاری مشاهده کنید

 27. حسن
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام.
  زمان بعدی ثبت نام دوره های کمک پرستاری کی هست؟
  1400 زمان ثبت نام داره؟ اگه نه واسه سال 1401 زمان ثبت نامش کی هستش؟
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت بخیر دوره بعد ثبت نام کمک پرستاری برای بعد از سال جدید هستش و جهاد دانشگاهی اطلاع رسانی میکنن برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 28. محمد
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام، ثبت نام دوره کمک پرستاری چه زمانی شروع می شود، با تشکر از راهنمایی شما

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر برای اطلاع از زمان ثبت نام برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 29. مرتضی
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۱

  بنده ۳۶سالمه با ۱۰سال سابقه بیمه میتوانم در آزمون بهیار شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵

   سلام . شرط سنی شما کار را سخت خواهد کرد ولی در مولفه های دیگر باید موفقیت کسب کنید

   • مرتضی
    ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

    در چ مولفه‌های

 30. عاطفه
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام ثبت نام تو دوره کمک پرستاری نظام پرستاری چه تاریخی هست؟برای همدان هم برگذار میشه؟ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام
   در حال حاضر فراخوان برای ثبت نام کمک پرستاری 1401 منتشر نشده است
   برای دوره های جهاد دانشگاهی میتونین اقدام کنید

 31. سحر
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۴

  سلام ببخشید من 34 سالمه شرکت کردم در این دوره یعنی نباید کسایی که همسن من ثبت نام بشدت؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۸

   سلام
   شما متاسفانه شرایط ثبت نام کمک پرستاری ندارین

 32. مریم
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۸

  سلام مهلت شرکت در کمک پرستاری ۱۴۰۰ تمام شد ؟ مهلت بعدی کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۰

   سلام وقت بخیر در سایت komakparastari.ir اقدام به ثبت نام کنین

   • مهران
    ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۲

    والا هرچقد ثبتنام میکنم همش تایید میکنه ولی کد ملیمو اصلا قعبول نمیکنه

 33. معصومه
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۱۲

  سلام میشه از زمان ثبت نام کمک پرستاری اطلاع داشته باشم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۶

   سلام .اردیبهشت ماه

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام تموم شده

 34. ماریا
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

  ایا با معدل کتبی دیپلم ۱۰میتونم کمک پرستاری شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام وقت بخیر باید معدل دیپلم بالای 12 باشه

 35. امیر حسن
  ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۲

  سلام من دارم کلاس یازدهم درس میخونم میتونم واسه آزمون کمک پرستاری ثبت نام کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر
   در رابطه با کمک پرستاری متولدین سال 69 به بعد اجازهشرکت در دوره را دارند

 36. الیانا
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام ببخشید ثبت نام کمک پرستاری زاهدان کی هستش؟
  تاریخ دقیقش؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت بخیر فعلا مشخص نیست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 37. رویا
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۳

  سلام منظورتون معدل کل هست 12به بالا باشه

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقت بخیر در شرایط کمک پرستاری معدل کل باید بالای 12 باشد

   • پروانه
    ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

    سلام وقت بخیر من معدل کتبی ۸/۷۵🤦🏻‍♀️
    معدل کل دیپلمم ۱۲/۸۲
    میتونم دوره کمک پرستاری و شرکت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

     سلام وقت بخیر معدل برای کمک پرستاری حداقل 12 است

 38. علی
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام من لیسانس دارم با استفاده از مدرک دیپلمم میتونم توی این طرح شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام وقت به خیر
   از شرایط ثبت نام کمک پرستاری داشتن حداقل مدرک دیپلم و داشتن حداکثر سن 31 سال است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • علی
    ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۹

    پس چرا وقتی مراجعه کردم جهاد دانشگاهی گفتن قانونه فقط با مدرک دیپلم چون لیسانس داری نمیشه اگه ثبت نام هم انجام بدی بعدا استعلام میگیرن و از دوره حذف میشی و هزینه هم عودت داده نمیشه

    • کارشناس ارشد
     ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

     سلام وقت بخیر با مدرک دیپلم پذیرش میکنن و سن مهمه باید متولد بالای 69 باشید

 39. محمدی
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۸

  حقوق کمک پرستاری چنده؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر حدودا حقوق کمک پرستاری معادل حقوق پایه و اضافه کاریست

 40. Behrooz
  ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۴

  سلام معافیت تحصیلی میخاد یا نه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام وقت به خیر
   کمک پرستاری یک دوره آموزشی است که از سوی وزارت بهداشت برگزار می شود.مشکلی از جهت ثبت نام وجود ندارد اما درصورت نداشتن معافیت دچار غیبت می شوید.

 41. بهروژ نارویی
  ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام معافیت تحصیلی نیاز هست یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت به خیر
   کمک پرستاری دوره آموزشی است و در شرایط ثبت نام این دوره موردی در رابطه معافیت تحصیلی چیزی قید نشده.

  • یوسف
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام خسته نباشید… چرا تو بعضی جهاد دانشگاهي ها پول زیاد میگیرن مثلا ارومیه رفتم میگه ۶ میلیون ولی تهران ۲میلیون

   • کارشناس ارشد
    ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

    سلام وقت بخیر تعرقه جدید شهریه کمک پرستاری 3600000میباشد

   • سلام کدوم شعبه جهاد دانشگاهی ارومیه رفتید
    ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۳

    سلام کدوم شعبه جهاد دانشگاهی رفتید ادرسش میشه بگید

 42. Somi
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

  با معدل ۱۱/۹۳نمیشهثبت نام کرد؟😐

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام
   متاسفانه خیر

 43. دنیا
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۱

  سلام،زمان ثبته نام دوره کمک پرستاری شهرکرد در چه تاریخیه؟و اینکه از چه طریقی بایدثبته نام کنیم،حضوری یا اینترنتی

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

   با سلام
   وارد سایت komakparastari شوید

 44. آزاده
  ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۱

  سلام ،یعنی برای ثبت نام دوره کمک پرستاری نمیشه اینترنتی ثبت نام کرد و باید حضوری بریم هلال احمر و جهاددانشگاهی منطقه خودمون؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام بله امکانش هست

  • الهام
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۶

   سلام وقتتون بخیر ببخشید معدل کتبی من 10هس
   و معدل کل هم 15 ایا میشه کمک پرستاری شرکت کنم

   • الی
    ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۲

    ایا با معدل کتبی 10و معدل کل 15میشه کمک پرستاری ثبت نام کنم

    • کارشناس ارشد
     ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

     سلام وقت به خیر
     یکی از شرایط ثبت نام کمک پرستاری داشتن دیپلم با حداقل معدل 12 است.
     برای مشاوره بیشتر در این زمینه با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

   • کارشناس ارشد
    ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

    سلام وقت بخیر میتونید شرکت کنید

 45. سارا
  ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۰

  سلام یعنی من که معدلِ کتبی دوره متوسطه ام یازده ست و معدل کل دیپلم هفده است ،نمیتونم توی این دوره ثبت نام کنم ؟؟؟؟ ۲۹ سال سن دارم

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام کدوم دوه مدنظرتونه

  • رسول
   ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۰

   سلام بدون مدرک دیپلم کسی رو استخدام میکنن من مدرکم سیکل هست ولی به این کار علاقه دارم

   • کارشناس ارشد
    ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

    سلام وقت بخیر در شرایط ثبت نام دوره های کمک پرستاری داشتن دیپلم جز شرایط لازم میباشد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • کارشناس ارشد
    ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

    سلام وقت بخیر
    شما برای ثبت نام کمک پرستاری نیازه حداقل مدرک دیپلم رو داشته باشید تا بتونید در این دوره شرکت کنید

 46. سلام یعنی برای ثبت نام اینترنتی نمیشه ثبت نام کرد و باید حضوری بریم جهاددانشگاهی وهلال احمر؟؟
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۵

  سلام برای ثبت نام دوره کمک پرستاری یعنی از سایت کمک پرستاری نباید ثبت نام کرد و باید حضوری رفت هلال احمر وجهاددانشگاهی؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقتتون بخیر بله باید حضوری تشریف ببرید جهاد دانشگاهی منطقه خودتون

 47. پیمان
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام
  همه میگن معدل دیپلم منظورشون معدل کل دیپلم هست نه کتبی نهایی

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام معدل کتبی منظورشونه

   • سارا
    ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۳

    سلام یعنی من که معدل کتبی دوره متوسطه یازده است و معدل کتبی هفده است،نمیتونم توی این دوره ثبت نام کنم؟؟ ۲۹ سال سن دارم

    • کارشناس ارشد
     ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

     سلام وقتتون بخیر جهت مشاوره با شماره ی 9099075307 تماس حاصل فرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام معدل کتبی مهم است

 48. Shirin
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام مهلت ثبت نام ۱۴۰۰تموم شده باید بمونیم تاخرداد ۱۴۰۱؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   با سلام
   سایت komakparastari را چک کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام برای بهمن ماه مهلت ثبت نام دارید

   • کارشناس ارشد
    ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

    سلام ازدی ماه مهلت ثبت نام دارید

 49. Mhsi
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸

  با سلام
  زمان ثبت نام دوره پرستاری تموم شده یا هنو وقت برا ثبت نام هست
  برا ثبت نام باید چیکار کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام
   برای ثبت نام دوره کمک پرستاری باید با جهاد دانشگاهی و هلال احمر ناحیه خودتون تماس بگیرید

 50. درگاهی
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۵

  با سلام من مدرک سوم تجربی رو دارم ولی پیش دانشگاهی رو نخوندم الان این مدرک من دیپلم هست یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام وقت بخیر.بله دیپلمه.

 51. فاطمه
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۳

  سلام منظور از معدل دیپلم معدل کتبی نهاییه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام
   بله منظور نمرات نهایی شماست

 52. فاطمه صادقی
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۹

  سلام ببخشید من 35 سالمه و مدرک کاردانی دارم میتونم برای کمک پرستاری بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام
   باید فراخوان های برگذاری دوره های کمک پرستاری را از جهاد دانشگاهی و یا هلال احمر پیگیری کنید

   • نسیم
    ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۹

    سلام خسته نباشین ببخشید من دیبلم ردیم میتونم شرکت کنم

    • کارشناس ارشد
     ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

     سلام وقت به خیر
     برای ثبت نام در دوره کمک پرستاری به حداقل مدرک دیپلم نیاز دارید.
     برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 53. zm679835@gmail.com
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۸

  سلام دانشکده علوم پزشکی تهران ثبت نام برای دوره های کمک پرستاری یا کمک بهیاری داره؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت به خیر سایت دانشگاه علوم پزشکی را برای ثبت نام چک بفرمایید.

 54. عارفه قوامی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام !یعنی با۳۸سال سن برای کمک پرستاری نمیشه اقدام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام
   بستگی داره از کجا اقدام کنید

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور