شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای دانش آموزان محصل و کنکوری از اهمیت بالایی بر خوردار می باشد به این صورت که این دانش آموزان بعد از شرکت در کنکور سراسری ورودی دانشگاه های کشور، و بعد از دریافت نتایج کنکور سراسری ورودی دانشگاه های کشور، در صورتی که به هر دلیل به نتیجه دلخواه خویش نرسیده باشند، می توانند به فکر ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بیافتند و با اطلاع از شرایط پذیرش این دانشگاه ها، به سمت این دانشگاه ها در سراسر کشور رفته و در رشته مورد نظر و مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند و مدرک کاردانی یا کارشناسی خویش را پس از گذراندن مدت زمان تحصیل خویش، دریافت کنند.

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای افرادی که پس از دریافت مدرک دیپلم خویش، از ادامه تحصیل منصرف شده و به هر دلیلی به کار های دیگر مشغول شده اند و یا به خدمت سربازی رفته اند و بعد از مدتی قصد ادامه تحصیل و دریافت مدرک های دانشگاهی، به هر دلیلی ، کرده اند، شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای این دسته از افراد مسئله بسیار مهمی به شمار می آید. به این صورت که اگر این افراد قصد ادامه تحصیل و گذراندن زمان دانشجویی خود در دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور را داشته باشند، می توانند با اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و در صورت داشتن شرایط مورد نیاز، در این دانشگاه پذیرش شده و در رشته مورد علاقه و مورد نیاز خویش، به ادامه تحصیل مشغول شوند و پس از گذراندن مدت زمان تحصیل خویش، مدرک کاردانی یا کارشناسی خود را دریافت نمایند.

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای کارمندان ادارات مختلف که قصد ادامه تحصیل و دریافت مدرک های بالاتر دانشگاهی دارند نیز ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که این افراد وقت و زمان کافی برای مطالعه و آماده شدن برای کنکور های مختلف و رقابت با بقیه دانشجویان و دانش آموزان را ندارند. پس با اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و در صورتی که شرایط مورد نظر را داشته باشند، می توانند در دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور پذیرش شده و در رشته مورد علاقه و مورد نیاز خود، ادامه تحصیل دهند و پس از گذراندن مدت زمان تحصیل خویش، مدرک کاردانی یا کارشناسی خود را دریافت نمایند.برای اطلاع از شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ روی عبارت کلیک کنید

كارشناسی ارشد بدون كنكور دانشگاه علمی كاربردی

برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و … ،

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 تماس از سراسر کشور با شماره : 9092305587 ( استان تهران)  زمان پاسخگویی ۸ صبح تا ۱ شب.

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی – مقطع کاردانی

نکته بسیار مهم، کلیدی و قابل توجه در مورد مقطع کاردانی در موضوع شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، عدم محدودیت تغییر رشته می باشد. به این معنی که شما بدون توجه به اینکه در مقطع دبیرستان در چه رشته ای تحصیل کرده اید، می توانید در هر رشته ای از رشته های مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور، پذیرش شده و در آن رشته ادامه تحصیل دهید. توجه کنید که برای ثبت نام و پذیرش در دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور در مقطع کاردانی، نیازی به مدرک پیش دانشگاهی شما نمی باشد و تنها با داشتن مدرک دیپلم می توانید در این مقطع دانشگاه جامع علمی کاربردی، پذیرفته شوید. لازم به ذکر است که مدت دوره مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 4 الی 5 ترم می باشد. بقیه شرایط ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع کاردانی به شرح زیر می باشد:

1- نداشتن مشکل نظام وظیفه برای آقایان. شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

2- برخورداری از توانایی جسمی لازم متناسب با رشته های انتخابی.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی اینجا را کلیک کنید.

کانال اطلاع رسانی شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
کانال اطلاع رسانی شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی – مقطع کارشناسی ناپیوسته

نکته بسیار مهم، کلیدی و قابل توجه در مورد مقطع کارشناسی نا پیوسته در موضوع شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، عدم محدودیت تغییر رشته می باشد. به این معنی که شما بدون توجه به اینکه در مقطع کاردانی در چه رشته ای تحصیل کرده اید، می توانید در هر رشته ای از رشته های مقطع کارشناسی نا پیوسته دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور، پذیرش شده و در آن رشته ادامه تحصیل دهید. لازم به ذکر است که مدت دوره مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 4 الی 5 ترم می باشد. بقیه شرایط ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع کاردانی به شرح زیر می باشد:

1- نداشتن مشکل نظام وظیفه برای آقایان.شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 

2- برخورداری از توانایی جسمی لازم متناسب با رشته های انتخابی. شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و … ،

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.  تماس از سراسر کشور با شماره :9092305587 ( استان تهران)

زمان پاسخگویی ۸ صبح تا ۱ شب.

مطالب مرتبط:

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 96-97

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.