ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

همه والدین آرزو دارند که فرزندشان در آینده جزو افراد موفق جامعه شود. به همین تمام تلاش خود را جهت موفقیت فرزندشان می‌نمایند. مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی از جمله مدارس مورد علاقه تمام والدین و دانش آموزان است. زیرا تأکید این نوع مدارس بر پیشرفت دانش آموزان می‌باشد. به همین دلیل شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشد.

ما در مباحث قبلی به معرفی مدارس تیز هوشان پرداخیتم و تفاوت این نوع مدرسه را با سایر مدارس ذکر نمودیم. بهرحال و با توجه به اینکه این نوع مدارس به سختی اجازه ورود دانش آموزان را به این نوع مدارس می‌دهد، بنابراین چنانچه موفق به ثبت نام شده‌اید، حتماً باید در رابطه با شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی اطلاعات لازم را کسب نمایید.

حقیقت این است که دارا بودن شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی به شما امکان ماندن در این مدارس را می‌دهد. بنابراین نمی‌توان سختی ورود به مدارس تیزهوشان را تنها در ثبت نام و پذیرش آن دانست. در ادامه برایتان در رابطه با شرایط ماندن در مدارس نمونه دولتی توضیحات لازم و کافی را ارائه می‌نماییم.

 

جهت اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی – شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ، شرایط پذیرش در آزمون مجدد نمونه دولتی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

شرایط ماندن در مدارس نمونه دولتی 98-99

آنچه با عنوان تجدید سبز در مدارس نمونه دولتی وجود دارد همان است که با عنوان شرایط  ماندن در مدارس نمونه دولتی موجود باشد. از جمله شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی می‌توان به کسب نمره و معدل اشاره نمود. در صورت عدم کسب این نمره ، مدارس و آموزشگاه نسبت به این مدارس تصمیم گیری می‌نماید.

چنانچه دانش آموزان موفق به کسب نمره تعیین شده نشوند، بر اساس قانون تجدید سبز ، این دانش آموزان تصمیم گیری می‌شود. شرایط ماندن در مدارس نمونه دولتی با توجه به تمامی قوانین مصوب آموزشگاه و مدارس تعیین می‌گردد. بنابراین تصمیم گیری در رابطه با ادامه تحصیل و یا عدم تحصیل در این مدارس بسته به شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی خواهد داشت.

 

جهت ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 98-99 می توانید با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 

برای اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. شرایط ماندن در مدارس نمونه دولتی با توجه به قوانین مصوب و تعیین شده تمامی مدارس قابل انجام و بررسی خواهد بود. کافی است با شماره‌های مندرج درسایت تماس حاصل نمایید . همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، مشاورین آماده ارائه خدمات خواهند بود.

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد  شرایط ادامه تحصیل پس از ترک تحصیل وارد شوید.

 

 

شرایط ثبت نام نمونه دولتی ششم ابتدایی 98-99

 

شرایط ثبت نام نمونه دولتی ششم ابتدایی

شرایط ثبت نام نمونه دولتی ششم ابتدایی

کلیه دانش آموزان ششم ابتدایی می توانند ضمن دارا بودن شرایط ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. از جمله شرایط ثبت نام می توان به داشتن تابعیت جمهوری اسلامی اشاره نمود. همچنین نمرات دانش آموزان در پایه اول تا ششم باید خیلی خوب باشد. استثنایی که در این مورد می توان به آن اشاره نمود در رابطه با دانش آموزانی است که به لحاظ توصیف نمره پایین تر می باشند.

شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی و شرایط ثبت نام یکسان نخواهد بود و هر دانش آموزی باید بر اساس این شرایط ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شرایط پذیرش و شرایط ثبت نام دارای یک معیار نمی باشد و هر یک از این موارد، شرایط ویژه خود را خواهند داشت. زیرا همانطور که می دانید معدل و نمره هر دانش آموز، یکی از شرایط ماندن در مدارس نمونه دولتی می باشد.

از جمله شرایط پذیرش پس از ثبت نام نمونه دولتی ، می توان به قبولی در آزمون تیزهوشان و یا نمونه دولتی دانست. همانند کنکور سراسری و راه یافتن داوطلبان به دانشگاه، شرایط پذیرش در آزمون نمونه دولتی نیز، بر همین اساس می باشد که دانش آموز باید بتواند تراز قبولی را کسب نماید. با توجه به ظرفیت محدود مدارس جهت پذیرش دانش آموزان، حساسیت تراز و قبولی نهایی در این نوع آزمون ها بسیار بیشتر می باشد.

 

اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی در پایه های مختلف متفاوت می باشد. بنابراین هر مدرسه و آموزش و پرورش هر استان، با توجه به پایه تحصیلی، نسبت به شرایط ماندن در مدارس نمونه دولتی تصمیم گیری می نمایند. متاسفانه امکان ارائه تمامی اطلاعات در رابطه با شرایط پایه های مختلف در این مقاله وجود ندارد.

مشاورین و متخصصین ما به شما کمک خواهند نمود تا واجد شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی گردید. با توجه به اینکه یکی از شرایط ماندن در مدارس نمونه دولتی در رابطه با برگزاری آزمون مجدد می باشد. متخصصین ما به شما کمک می نمایند تا در رابطه با نحوه این آزمون و همچنین موفقیت در آن اطلاعات جامعی به دست آورید و همچنین بتوانید از اساتید معتبر و مدرسه نمونه استفاده نمایید.

برای برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل جهت کسب اطلاعات در رابطه با شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی ، کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما آماده ارائه خدمات به شما دانش آموزان عزیز می باشند. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل، می توانید با شماره های مذبور تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی و شرایط ماندن در مدارس نمونه دولتی و شرایط پذیرش در آزمون مجدد نمونه دولتی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی مدارس نمونه دولتی

کانال اطلاع رسانی مدارس نمونه دولتی

 

بیشتر بدانید

ثبت نام مدارس تیزهوشان

دریافت رمز عبور در سامانه همگام

مشاوره قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام مدارس تیزهوشان دهم 98-99

پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان

نتایج آزمون تیزهوشان

مزایا و معایب مدارس نمونه دولتی

سامانه نام نویسی تیزهوشان

امتیاز بندی مدارس شاهد

پیش ثبت نام مدارس شاهد

بهترین کتاب‌ها برای قبولی در تیزهوشان

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی

نمونه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

شرایط ماندن در مدارس نمونه دولتی

2.5/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  N
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۴

  سلام وقت بخیر من الان تو پایه نهم مدرسه عادی درس میخونم میخوام واسه دهم برم نمونه
  میخواستم بدونم حداقل معدل برای قبولی تو مدارس نمونه دولتی چقدره؟و معدل چه دوره ای؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

   سلام
   باید معدل بالای 19 داشته باشید

 2. Avatar photo
  .
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

  سلام خسته نباشید من در مدرسه نمونه دولتی درس می خوانم. و کلاس دهم هستم میخواستم بدونم که من در امتحان نوبت اول یک درس ام را زیر 10 گرفتم . الان باید چه کار کنم. ؟ آیا شرایط ادامه تحصیل را در مدرسه دیگر ندارم.؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام وقت بخیر اگر در حین تحصیل در مدارس نمونه دولتی میباشید میتوانید آن درس را آزمون بدهید

 3. Avatar photo
  ابوالفضل
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

  سلام
  من مدرسه خودم رو که نمونه دولتی بوده ترک کردم و در مدرسه ای دیگهثبت نام کردم و حالا پشیمون هستم . می تونم به مدرسه خودم برگردم ؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

   سلام وقت بخیر
   با توجه به بازه زمانی مورد نظر متغییر میباشد جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲

   سلام دوست عزیز طبق قانون خیر شما امکان بازگشت به مدرسه قبلیتون رو ندارید اما برای اطمینان بیشتر باید به مدرسه مراجعه کنید. چون بستگی به نظر قطعی مدیریت مدرسه خواهد اداشت.

 4. Avatar photo
  محمد
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام وقت بخیر من معدلم13/44شد. 4 تا درس و افتادم و شهریور امتحان دادم.. دبیرا گفتن نمرم بالا 12 شده.. با مستمر جمع نمیشع معدلم بالا بره؟ چون حساب کردم معدلم و شد 13/91..

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 5. Avatar photo
  محمد
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام وقت بخیر من معدلم 11 و خورده ای شد.. 4 تا درس و افتادم و شهریور امتحان دادم.. دبیرا گفتن نمرم بالا 12 شده.. با مستمر جمع نمیشع معدلم بالا بره؟ چون حساب کردم معدلم و شد 13/91..

  • Avatar photo
   javadi
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام روز بخیر
   دوست گرامی برای معدل کل بله جمع میشه.ولی معدل کتبی خیر.

 6. Avatar photo
  Alireza
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام من در پایه دهم مدرسه نمونه هم درس هایم در قسمت نمره سالیانه بالای ۱۷ شد فقط درس شیمی رو زیر ۱۲ شدم و در امتحان شهریور هم نمره ۱۰ و نیم شدم الان چه شرایطی واسم به وجود میاد و باید چیکار کنم؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 7. Avatar photo
  علی
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام من نمونه دولتی درس میخونم درس ریاضی رو افتادم خرداد و شهرویر هم فک کنم نمره نگیرم الان واقعا بخاطر یک درس منو میخوان اخراج کنن؟؟؟؟تورروخدا جواب بدید

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام روزتون بخیر شرایط مدارس نمونه دولتی را از داخل سایت مطالعه کنید
   یا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 8. Avatar photo
  صبا
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام من پایه یازدهم نمونه هستم . دو تا نمره ی زیر ۱۰ دارم نوبت دوم معدلم زیر ۱۷ ست میخوام بدونم میتونم اونجا ادامه تحصیل بدم؟ شرایطش چیه

  • Avatar photo
   isaei
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵

   سلام وقت بخیر
   احتمالش کمه و باید با خود مدرسه صحبت کنید

 9. Avatar photo
  محمد
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام من یازدهم انسانی نمونه دولتی ملک ثابت یزد هستم من دو تا نمره 14و14.75و12.75دارم بهم معاون گفته هر 3تاش رو باید شهریور امتحان بدم دوباره مگه شما نمیگید ک شرط یه چیز دیگس چرا اینطوریه؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

   سلام وقت بخیر . ملاک کار ، حرف مدیرتان است برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 10. Avatar photo
  ناشناس
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

  سلام من در مدرسه نمونه دولتی تحصیل میکنم ، پایه دهم هستم و در امتحانات خرداد نمره درس شیمی ۱۱شد
  آیا راهی وجود داره که شهریور نیاز به دادن امتحان مجدد نباشد؟

  توروخدا راهنمایی کنید.

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

   سلام وقت بخیر . ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی نیازمند معدل بالا می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 11. Avatar photo
  Mahdi
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

  من پایه یازدهم هستم و رشتم هم ریاضی هست
  حداقل معدل قبولی در مدرسه نمونه چند هست برای خرداد ماه ؟؟
  و تا چند تا درس رو زیر دوازده میتونی بشی یا چند تا درس روزی ده میتونم بشم
  .

  • Avatar photo
   sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

   دوست عزیز سلام برای اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 12. Avatar photo
  Mahdi
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۶

  من پایه یازدهم هستم و رشتم هم ریاضی هست
  حداقل معدل قبولی در مدرسه نمونه چند هست برای خرداد ماه ؟؟
  و تا چند تا درس رو زیر دوازده میتونی بشی یا چند تا درس روزی ده میتونم بشم

 13. Avatar photo
  Mahdi
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

  من پایه یازدهم هستم و رشتم هم ریاضی هست
  حداقل معدل قبولی در مدرسه نمونه چند هست برای خرداد ماه ؟؟
  و تا چند تا درس رو زیر دوازده میتونی بشی یا چند تا درس روزی ده میتونم بشم

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

 14. Avatar photo
  ۹۹۹
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۲

  با سلام حداقل معدل خرداد برای این که بتونیم توی مدرسه نمونه دولتی ادمه تحصیل بدیم باید چقدر باشه ؟

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت بخیر
   برای چه پایه و چه مقطعی ؟
   برای بررسی شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

   • Avatar photo
    Mahdi
    ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

    من پایه یازدهم هستم و رشتم هم ریاضی هست
    حداقل معدل قبولی در مدرسه نمونه چند هست برای خرداد ماه ؟؟
    و تا چند تا درس رو زیر دوازده میتونی بشی یا چند تا درس روزی ده میتونم بشم

 15. Avatar photo
  Zahra
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۴

  سلام وقت بخیر من هیچ کدوم از درس هارو نیفتادم ولی معدل خردادماه کمتر از ۱۷.۵ شده میخواستم بدونم میتونم ادامه تحصیل بدم یا خیر؟؟ و اینکه شرط معدل سالیانه چقدر هست؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

   سلام وقت بخیر بله مجازید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 16. Avatar photo
  Mobina
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

  سلام من در مدرسه نمونه دولتی هستم یه سوال داشتم با توجه به مطالبی که گفتین اگه دو سه تا درس رو من کمتر از ۱۲ بیارم شهریور باید دوباره امتحان بدم و میتونم توی مدرسه بمونم درسته ؟ بعد اگه مثلا ۲ تا درس کمتر از ۱۰ بشم اگه شهریور امتحان بدم نمرم خوب شه دیگه مشگلی نیست اخراج نمیشم

  تورو خدا راهنمایی کنین 🙏💜

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۷

   سلام وقت بخیر شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی ، کسب نمره حداقل 14 معدل می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات موجود در سایت موسسه مطالعه شود.

 17. Avatar photo
  Zahra
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام ببخشید من در نوبت اول درس شیمی قبول شدم ولی در ترم دوم درس شیمی افتادم ولی بقیه درس هارو نیفتادم و نمره هام خوب بود الان من شرایط ادامه تحصیل دارم ؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام
   شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی و شرایط ثبت نام یکسان نخواهد بود و هر دانش آموزی باید بر اساس این شرایط ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شرایط پذیرش و شرایط ثبت نام دارای یک معیار نمی باشد و هر یک از این موارد، شرایط ویژه خود را خواهند داشت. زیرا همانطور که می دانید معدل و نمره هر دانش آموز، یکی از شرایط ماندن در مدارس نمونه دولتی می باشد.

 18. Avatar photo
  جواد
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۴

  سلام
  من تو مدرسه نمونه تحصیل میکنم میخواستم بدونم زیر چه نمره ای در نوبت دوم اخراج و یا تجدید میشه؟؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقت بخیر . ادامه تحصیل درمدارس نمونه دولتی معمولا باید معدل بالای 18 کسب کنید

 19. Avatar photo
  Amir
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۹

  سلام من ریاضی رو هم ترم اول و هم ترم دوم خیلی بد دادم
  خواستم ببینم برای شهریور باید دوباره امتحان بدم
  یا اخراج میکنن

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام وقت بخیر . بستگی به نمره شما در درس ریاضی دارد

 20. Avatar photo
  علی
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام
  اخراج در مدرسه نمونه دولتی در نوبت اول هست ؟ یا نوبت دوم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام
   از مدرسه پیگیری کنید

   • Avatar photo
    Zahra
    ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۶

    سلام ببخشید من در نوبت اول درس شیمی قبول شدم ولی در ترم دوم درس شیمی افتادم ولی بقیه درس هارو نیفتادم و نمره هام خوب بود الان من شرایط ادامه تحصیل دارم ؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   مینا
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   من نمونه میرم حتی ی نمره تک داشتم برای نوبت اول چیزی نگفتن

 21. Avatar photo
  کوثرضمیری
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۱

  سلام آیا امکان داره کسی رو ترم اول بخاطر نیاوردن نمره ومعدل حدنصاب ازمدارس نمونه اخراج کنن؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وقت بخیر بسگی به مدرسه داره. اخراج میکنن اما ممکنه تعهد بگیرن که جبران بکنه

   • Avatar photo
    Alireza
    ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

    سلام من پایه دهم هستم همه درس هام تو مدرسه نمونه بالای ۱۷ شده نمره سالیانه فقط درس شیمی رو زیر ۱۲ شدم و در امتحان شهریور هم نمره ۱۰ رو گرفتم الان چه شرایطی واسم به وجود میاد و باید چیکار کنم؟

    • Avatar photo
     karimi
     ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 22. Avatar photo
  داوود
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۳

  سلام سایت خیلی خوبی دارید ممنون

تماس با مشاور