تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان

سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان 1401 + خرید کتاب درسی دبستان

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۲
سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

یکی از سؤالاتی که والدین عزیز از مشاورین ایران تحصیل دارند، در رابطه با سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان است. در سال‌های گذشته، هم‌زمان با انجام ثبت نام حضوری در مدارس، مدیران دبستان‌ها نام دانش‌آموزان و تعداد آنان را یادداشت و هزینه خرید کتاب را از دانش آموزان دریافت می‌کردند. پس از توزیع کتاب‌ها به مدارس، در زمان مقرری دانش‌آموزان می‌توانستند نسبت به دریافت کتاب خود اقدام نمایند.

 

تغییری که در سال‌های اخیر نسبت به سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان شاهد هستیم ، در رابطه با الکترونیکی شدن سفارش کتاب است. بدین صورت که، مدیران مدارس معمولاً به صورت گروهی تمامی دانش‌آموزان را ثبت نام می‌کنند و پس از آن براساس نام مدرسه و تعداد ثبت‌نام‌های مدارس کتب مورد نظر از طرف اداره آموزش و پروش به مدارس مذکور تحویل داده می‌شود و در شهریور ماه اولیای عزیز می‌توانند کتب دانش‌آموز خود را تحویل بگیرند. 

 

سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان می‌تواند به صورت یک نفره نیز انجام شود. بدین صورت که کلیه اولیای عزیز چنانچه مایل باشند می‌توانند با توجه به سامانه ثبت نام اینترنتی کتب  تعیین شده، نسبت به خرید کتاب درسی دبستان به صورت فردی اقدام نمایند. بنابراین، امکان خرید کتاب هم به صورت فردی و هم به صورت گروهی امکان‌پذیر است.

 

 

 

 

خرید کتاب درسی دبستان

 

خرید کتاب درسی دبستان

خرید کتاب درسی دبستان

 

خرید کتاب درسی دبستان در وهله اول بر عهده تمامی مدارس ابتدایی سراسر کشور گذاشته شده است. این وظیفه از طرف آموزش و پروش بر عهده مدیران تمامی مدارس گذاشته شده است.

دانش آموزان واجد شرایط مدارس شاهد  نیز می‌توانند با در زمان مقرر، در سامانه ثبت نام شاهد اول ابتدایی ثبت نام کنند.

برخی از والدین ممکن است حساسیت‌های خاص خود را در رابطه با تحصیل فرزندشان داشته باشند و به همین دلیل خرید کتاب درسی دبستان را خودشان به صورت فردی انجام دهند.

خوشبختانه در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی امکان این خرید به صورت تکی وجود دارد. بنابراین، پس از ورود والدین به سامانه مذکور و طی کردن مراحل مورد نظر می‌توانند کتاب مورد نیاز را خریداری نمایند.

ممکن است با دیدن سفارش کتاب درسی کلاس اول این سؤال برایتان پیش آمده باشد که اگر این وظیفه بر عهده مدارس و مدیران آن گذاشته شده است.

چرا باید اولیای عزیز به صورت فردی نسبت به خرید کتاب درسی دبستان اقدام نمایند؟ و یا به کدام سامانه جهت خرید کتاب باید مراجعه نمود؟ نحوه انجام این خرید به چه صورتی است؟ پاسخ تمامی این سؤالات را با استفاده از برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل به دست خواهید آورد.

 

 

برای کسب اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام کلاس اول وارد شوید.

 

 

نحوه سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان

 

نحوه سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان

 

متأسفانه برخی از والدین در هنگام ورود به سامانه و ثبت سفارش کتاب درسی اول دبستان با مشکلاتی روبه رو شده‌اند که برخی از این مشکلات و همچنین راه‌حل آن‌ها در ادامه اشاره خواهیم نمود. اولاً و در ابتدا لازم است این نکته را متذکر شویم که مدیران مدارس به هیچ عنوان حق ارجاع والدین برای خرید کتاب درسی دبستان به مراکز کافی نت ها را نخواهند داشت. بنابراین چنانچه اولیای عزیز خود مایل به انجام این کار باشند‌ می‌توانند در سامانه مورد نظر ثبت نام نمایند.

یکی از مشکلات سفارش کتاب درسی اول دبستان به مرورگر مورد نظر جهت ورود به سامانه مربوط می‌باشد. توصیه می‌نماییم از مرورگر فایرفاکس و یا اکسپلورر برای ورود به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی استفاده نماید.

چنانچه از تلفن‌ هوشمند و یا تبلت برای خرید کتاب درسی دبستان استفاده می کنید حتی با وجود تلاش خود جهت وارد شدن به سامانه مذکور، امکان ورود به آن را نخواهید داشت.

بنابراین، ورود به سامانه تنها با استفاده از سیستم کامپیوتر و لب تاپ امکان‌پذیر است.

با توجه به وارد نمودن اطلاعات هویتی و همچنین لزوم آن جهت ثبت نام ، اتباع خارجی نمی‌توانند وارد سامانه سفارش کتاب درسی اول دبستان شوند.

اتباع عزیز می‌توانند به‌ جای وارد نمودن شماره سریال شناسنامه، از شماره 6 رقمی کد اتباع خارجی استفاده نمایند و بدین صورت در آنجا سفارش خود را به ثبت برسانند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سن ثبت‌ نام در کلاس اول ابتدایی وارد شوید.

 

 

سامانه سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان

با توجه به مشکلاتی که والدین عزیز به دلیل عدم اطلاع از نحوه سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان دارند، هر ساله شاهد مشکلات فراوانی از سوی اولیای عزیز هستیم که متأسفانه در صورت عدم مؤفقیت خرید کتاب درسی دبستان با مشکلات فراوانی مواجه شده اند. 

بنابراین، ما سامانه خرید کتب ابتدایی ایران تحصیل را برای کلیه دانش آموزان و اولیای عزیز راه اندازی نمودیم تا به راحتی بتوانند به انجام این امور بپردازند.

نکته مهم را در رابطه با سفارش کتاب درسی اول دبستان به صورت فردی به خاطر داشته باشید که تفاوتی نمی کند شما کتب خود را به صورت فردی خریداری نموده باشید و یا اینکه این کار را به مدیران محترم مدارس سپرده باشید.

در هر دو صورت، توزیع کتب از طرف آموزش و پرورش به اداره مناطق مورد نظر تحویل داده می شود و پس از آن، این کتب به مدارس هر منطقه تحویل داده می شود.

بنابراین، در نحوه تحویل کتاب درسی ، تفاوتی در رابطه با نحوه خرید کتاب درسی دبستان وجود نخواهد داشت.

چنانچه از سامانه سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان ایران تحصیل استفاده می کنید، نیازی به مراجعه حضوری ندارید و به راحتی این سامانه در هر کجای کشور، بدون هیچ گونه محدودیتی در اختیار شما دانش آموزان و اولیای عزیز می باشد.

فقط به خاطر داشته باشید که به هنگام ثبت خرید کتب درسی دبستان حتماً لازم است مدارک شخصی خود را در دسترس داشته باشید.

برای ثبت سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان و استفاده از سامانه خرید کتاب درسی دبستان ، می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

مشاورین و متخصصین ما علاوه بر ارائه راهنمایی های لازم به شما اولیای گرامی ، تمامی انجام امور سفارش و خرید کتاب و ثبت نام مدارس نمونه دولتی و  ثبت نام مدارس تیزهوشان را نیز بدون انجام هیچ گونه خطایی برای شما به انجام می دهند.

 همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، سامانه مذکور در اختیار شما عزیزان است. کافی است با شماره های موجود در جداول تماس حاصل نمایید.

 

 

چه زمانی می توان اقدام به سفارش کتب درسی کلاس اول کرد؟ 

از جمله سؤالاتی که حتماً برای شما والدین گرامی مطرح می شود این است که زمان سفارش کتاب های درسی کلاس اول چه زمانی است؟ اگر مایل به اطلاع از پاسخ این سؤال مهم هستید و می خواهید بدانید چه زمانی باید برای ثبت نام و سفارش کتب به سایت irtextbook مراجعه کنید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

 

 

 

4/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان به چه صورت انجام می شود؟ 

سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان به صورت اینترنتی برای دانش آموزان انجام می شود.

جهت سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان به کدام سایت باید مراجعه کنیم؟ 

سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان در سایت irtextbook.ir انجام می گیرد.

آیا برای سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان نیاز به مراجعه حضوری است؟ 

خیر. ثبت نام و سفارش کتب به صورت اینترنتی انجام می شود

 

مطالب مرتبط

نظرات

  1. هاشم
    ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

    سلام، سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان از طریق چه سامانه ای امکان پذیر است؟

ایران تحصیل
تماس با مشاور