ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان ۱۴۰۳

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۷
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۰ آبان ۱۴۰۲
سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اول ابتدایی یکی از از بهترین سال های تحصیلی می باشد ویرا کودک وارد یک محیط آموزشی می شود و اگر شما برنامه ریزی خاص خواص و منظم بتواند کودک خود را به تحصیل و درس علاقه مند کنید بخش اعظمی از آینده وی را تضمین کرده اید. لازم به ذکر است بدانید در سال‌های گذشته، هم‌زمان با انجام ثبت نام حضوری در مدارس، مدیران دبستان‌ها نام دانش‌آموزان و تعداد آنان را یادداشت و هزینه خرید کتاب را از دانش آموزان دریافت می‌کردند. پس از توزیع کتاب‌ها به مدارس، در زمان مقرری دانش‌آموزان می‌توانستند نسبت به دریافت کتاب خود اقدام نمایند. اما در حال حاضر خانواده ها باید برای سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان اقدام کنند.

در ادامه بهتر است بدانید قبل از شروع سال تحصیلی باید برای خرید کتاب درسی دبستان اقدام کنید. بسیاری از افراد بر این باور هستند که ثبت نام کتاب های درسی پایه اول ابتدایی کار سختی است اما ما قصد داریم در این مقاله تمام مراحل ثبت نام کتاب های درسی پایه اول ابتدایی را به صورت متن و تصویر شما آموزش دهیم.

از سوی دیگر زمان دقیق ثبت نام را هم را به شما اعلام خواهیم کرد تا شما بتوانید با اطمینان کامل برای ثبت نام کتاب درسی پایه اول دبستان اقدام نمایید. اگر قصد دارید از هزینه ثبت نام و سفارش کتاب های اول دبستان مطلع شوید بهتر است بدانید که یک بخش از این مقاله به هزینه ثبت نام کتاب درسی اختصاص داده می شود. در نهایت پیشنهاد می کنیم برای آشنا شدن با تمام موارد ذکر شده تا پایان این مقاله با ما در وب سایت ایران تحصیل همراه باشید.

 

اطلاعیه

تمامی افراد می توانند به صورت انفرادی و گروهی از تاریخ ۵ تیر ماه سال ۱۴۰۳ الی ۱۱ شهریور ماه سال ۱۴۰۳ برای ثبت نام کتب درسی پایه اول ابتدایی اقدام کنند

 

خرید کتاب درسی دبستان

خرید کتاب درسی دبستان در وهله اول بر عهده تمامی مدارس ابتدایی سراسر کشور گذاشته شده است. این وظیفه از طرف آموزش و پروش بر عهده مدیران تمامی مدارس گذاشته شده است. دانش آموزان واجد شرایط مدارس شاهد  نیز می‌توانند با در زمان مقرر، در سامانه ثبت نام شاهد اول ابتدایی ثبت نام کنند. برخی از والدین ممکن است حساسیت‌های خاص خود را در رابطه با تحصیل فرزندشان داشته باشند و به همین دلیل خرید کتاب درسی دبستان را خودشان به صورت فردی انجام دهند.

خوشبختانه در سامانه فروش و توزیع کتب آموزشی امکان این خرید به صورت تکی وجود دارد. بنابراین، پس از ورود والدین به سامانه مذکور و طی کردن مراحل مورد نظر می‌توانند برای خرید کتاب مورد نیاز خود اقدام کنند. در ادامه ممکن است با دیدن سفارش کتاب درسی کلاس اول این سؤال برایتان پیش آمده باشد چگونه باید کتابها را سفارش داد؟ به کدام سامانه جهت خرید کتاب باید مراجعه کرد؟ و یا نحوه سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان به چه صورتی است؟ برای این که به پاسخ این سه سوال دست پیدا کنید پیشنهاد در ادامه با ما همراه باشید.

 

برای کسب اطلاعات از مدارک لازم برای ثبت نام کلاس اول  بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

نکات مهم در مورد خرید کتاب درسی

متأسفانه برخی از والدین در هنگام ورود به سامانه و ثبت سفارش کتاب درسی اول دبستان با مشکلاتی روبه رو شده‌اند که برخی از این مشکلات و همچنین راه‌حل آن‌ها در ادامه اشاره خواهیم کرد. در ابتدا لازم است این نکته را متذکر شویم که مدیران مدارس به هیچ عنوان حق ارجاع والدین برای خرید کتاب درسی دبستان به مراکز کافی نت ها را نخواهند داشت. بنابراین چنانچه اولیایی خود مایل به انجام این کار باشند‌ می‌توانند در سامانه مورد نظر ثبت نام نمایند. یکی از مشکلات سفارش کتاب درسی اول دبستان به مرورگر مورد نظر جهت ورود به سامانه مربوط می‌باشد. توصیه می‌نماییم از مرورگر فایرفاکس برای ورود به سامانه فروش و توزیع کتاب های آموزشی استفاده نماید.

این نکته را در نظر داشته باشید با استفاده از تلفن‌ هوشمند و یا تبلت نمی توان برای خرید کتاب درسی دبستان اقدام کرد در واقع امکان ورود به سامانه با تلفن هوشمند و تبلت برای کاربران وجود ندارد. در نتیجه ورود به سامانه فقط با استفاده از سیستم کامپیوتر و لپ تاپ برای کاربران امکان‌پذیر است. با توجه به وارد نمودن اطلاعات هویتی و همچنین لزوم آن جهت ثبت نام ، اتباع خارجی نمی‌توانند وارد سامانه سفارش کتاب درسی اول دبستان شوند.  اتباع خارجی می‌توانند به‌ جای وارد نمودن شماره سریال شناسنامه، از شماره 6 رقمی (کد اتباع خارجی) است استفاده کنند و بدین صورت در آنجا سفارش خود را به ثبت برسانند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سن ثبت‌ نام در کلاس اول ابتدایی بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

سامانه سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان

با توجه به مشکلاتی که والدین به دلیل عدم اطلاع از نحوه سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان دارند، هر ساله شاهد مشکلات فراوانی از سوی اولیا هستیم که متأسفانه در صورت عدم مؤفقیت خرید کتاب درسی دبستان با مشکلات فراوانی مواجه شده اند. نکته مهم را در رابطه با سفارش کتاب درسی اول دبستان به صورت فردی به خاطر داشته باشید که تفاوتی نمی کند شما کتب خود را به صورت فردی خریداری نموده باشید و یا اینکه این کار را به مدیران مدارس سپرده باشید.

در ادامه بهتر است بدانید در هر دو صورت، توزیع کتب از طرف آموزش و پرورش به اداره مناطق مورد نظر و پس از آن، این کتب به مدارس هر منطقه تحویل داده می شود.  بنابراین، در نحوه تحویل کتاب درسی ، تفاوتی در رابطه با نحوه خرید کتاب درسی دبستان وجود نخواهد داشت. در نهایت اگر تصمیم دارید برای سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان اقدام کنید بهتر است بدانید برای این کار باید به سامانه irtextbook.ir مراجعه کرد.

 

اطلاعیه 

برای سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان باید به سامانه irtextbook.ir مراجه کنید، برای ورود به سامانه بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

چه زمانی می توان اقدام به سفارش کتب درسی کلاس اول کرد؟ 

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کنید زمان ثبت نام کتاب های درسی پایه اول ابتدایی است. توجه داشته باشید که این مساله از طریق سامانه فروش و توضیع مواد آموزشی مشخص می گردد. اما حال که در این محتوا حضور دارید بهتر است بدانید که زمان ثبت نام کتاب های درسی پایه اول ابتدایی توسط این سامانه اعلام شده است و تمامی افراد می توانند به صورت انفرادی و گروهی از تاریخ ۵ تیر ماه سال ۱۴۰۳ الی ۱۱ شهریور ماه سال ۱۴۰۳ برای ثبت نام کتب درسی پایه اول ابتدایی اقدام کنند. این نکته را در نظر داشته باشید تاریخ اعلام شده تنها مربوط به کتاب های درسی پایه اول ابتدایی نمی باشد و تمامی پایه ها می توانند برای خرید کتاب در این تاریخ اقدام کنند.

 

برای مطالعه مقاله جاماندگان از ثبت نام کتاب درسی، بر روی لینک زیر کلیک کنید. 

 

زمان ثبت سفارش کتاب درسی
عنوان فعالیت پایه تحصیلی شروع پایان
ثبت نام گروهی و انفرادی آمادگی تکمیلی (پیش دبستان استثنائی) ۱۴۰۳/01/28 ۱۴۰۳/03/21
پایه دوم تا ششم ابتدایی (عادی و استثنایی)
پایه هشتم و نهم دوره اول متوسطه
پایه هشتم و نهم دوره اول متوسطه پیش حرفه ای استثنایی
پایه یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه (نظری، فنی حرفه ای و کاردانش)
پایه یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه حرفه ای استثنایی 
آمادگی مقدماتی (پیش دبستانی استثنایی) ۱۴۰۳/04/05 ۱۴۰۳/06/11
پایه اول دوره ابتدایی (عادی و استثنایی)
پایه هفتم دوره اول متوسطه ۱۴۰۳/04/05 ۱۴۰۳/06/11
پایه هفتم دوره اول متوسطه پیش حرفه ای استثنایی
پایه دهم دوره دوم متوسطه
پایه دهم دوره دوم متوسطه حرفه ای استثنایی
اصلاح سفارش تمامی دوره های تحصیلی ۱۴۰۳/04/12 ۱۴۰۳/06/31
توزیع استان به منطقه تمامی دوره های تحصیلی ۱۴۰۳/03/01 ۱۴۰۳/06/31
توزیع منطقه به مدرسه تمامی دوره های تحصیلی ۱۴۰۳/06/10 ۱۴۰۳/06/31
توزیع مدرسه به دانش آموز تمامی دوره های تحصیلی ۱۴۰۳/06/12 ۱۴۰۳/07/01

 

نحوه ثبت نام کتاب های درسی پایه اول ابتدایی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

در این بخش از مقاله قصد داریم نحوه ثبت نام کتاب های درسی پایه اول ابتدایی را با استفاده از متن و تصویر به شما اموزش بدهیم. در اولین گام باید عبارت irtextbook.ir را در گوگل جستجو کنید و وارد این سایت شوید. در ادامه با صفحه ای مشابه با تصویر زیر مواجه خواهید شد. در این قسمت از کار باید بر روی گزینه ورود دانش آموزان کلیک کنید.

نحوه ثبت نام کتاب های درسی پایه اول ابتدایی

نحوه ثبت نام کتاب های درسی پایه اول ابتدایی

 

در این بخش از کار باید قسمت هایی که با عدد شماره 1 شده است را تکمیل کنید. در قسمت اول باید کد ملی و شماره سریال شناسنامه را وارد نمایید در قسمت دوم نحوه وارد کردن شماره سریال را به شما اموزش داده است.  

 

ثبت نام کتاب های درسی

ثبت نام کتاب های درسی

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید وارد قسمت جدیدی از کار شده اید و در این بخش باید بر روی گزینه فروش و توزیع مواد آموزشی کلیک کنید. در ادامه باید با استفاده از بخش ورود به سامانه فروش برای ثبت نام کتب اقدام نمایید. در ادامه باید مواردی که سایت درخواست کرده است را تکمیل کنید، با تکمیل فرم میتوانید به مرحله بعد بروید.

 

خرید کتاب درسی کلاس اول دبستان

خرید کتاب درسی کلاس اول دبستان

 

حال زمان آن فرا رسیده است تا سفارش خود را نهایی کنید. برای انجام این کار تنها کافی است بعد از انتخاب کتاب های سال تحصیلی بانک مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی گزینه ثبت سفارش و پرداخت کلیک نمایید. توجه داشته باشید مرحله پایانی هم مربوط به پرداخت است که باید آن را با کارت بانکی خود انجام دهید.

 

اطلاعیه

مبلغ کتاب درسی اول دبستان در سال ۱۴۰۳ حدود به 36 الی 53 هزار تومان می باشد 

 

 

هزینه ثبت نام کتاب های درسی پایه اول ابتدایی

یکی از موارد مهم که باید در این مقاله به آن پرداخته شود هزینه ثبت نام کتاب های درسی پایه اول ابتدایی می باشد. توجه داشته باشید این هزینه در سال ۱۴۰۳ حدود به 36000 الی 53000 تومان می باشد.

 

 

خرید کتاب اول دبستان به‌صورت آزاد

اگرچه بیشتر دانش آموزان تصور می کنند که تنها راه دریافت کتب درسی به صورت مستقیم و از مدرسه است؛ اما این امکان نیز وجود دارد که دانش آموزان بتوانند کتب درسی خود را قبل از آغاز سال تحصیلی و به صورت آزاد نیز سفارش دهند. امروزه فروشگاه های مختلفی هستند که به صورت آزاد از دانش آموزان سفارش کتاب می گیرند. برای خرید کتابرت  درسی به صورت آزاد محدودیت زمانی نیز وجود نخواهد داشت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام کتب درسی ابتدایی وارد شوید.

 

 اخبار پیرامون سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان

امکان ثبت‌نام و سفارش کتاب‌های درسی در برنامه شاد برای افرادی که در تهران ساکن هستند فراهم شد.

بر اساس وزارت آموزش و پرورش با ثبت نام اینترنتی برای دریافت کتاب های تحصیلی در مصرف 3 تن کاغذ صرفه جویی صورت گرفت.

بر اساس اعلام مدیر کل نظارت بر نشر و مواد آموزشی سازمان پژوهش، ثبت نام کتاب های درسی پایه های ورودی اول ابتدایی، از 5 تیر ماه شروع خواهد شد و مدیران مدارس می‌ توانند برای ثبت نام کتاب های درسی دانش آموزان اقدام کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  خرید کتاب درسی به صورت آزاد وارد شوید.

 

لیست کتاب های درسی اول دبستان ۱۴۰۳-۱۴۰۴

اگر از لیست کتب درسی اول دبستان اطلاعات کافی را ندارید، در این قسمت همراه ما باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

این لیست شامل موارد زیر می شود:

 

 • فارسی
 • نگارش
 • ریاضی
 • علوم تجربی
 • قرآن

در برخی وبسایت ها حتی امکان دریافت نسخ الکترونیک نیز وجود خواهد داشت.

 

برای دانلود pdf مطلب کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به تاریخ ثبت سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان در اختیار نداشته اید اما در حال حاضر می دانید که چگونه باید برای خرید کتاب درسی دبستان اقدام کنید. توجه داشته باشید در این مقاله اطلاعات کاملی نسبت به نکات مهم در مورد خرید کتاب درسی در اختیار شما قرار داده شده است. از سوی دیگر سامانه سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان را به شما معرفی کردیم.

در مرحله بعد یک جدول از زمان ثبت سفارش کتب درسی هم قرار داده ایم تا شما بتوانید به راحتی برای تهیه کتب درسی مورد نظر خود اقدام کنید. در ادامه بهتر از ذکر کنیم که تمام مراحل ثبت نام کتاب های درسی پایه اول ابتدایی با استفاده از متن و تصویر به شما آموزش داده شده است که این مسئله می‌تواند به شما کمک کند تا بدون مواجه شدن با هیچ گونه مشکل به خرید کتاب های پایه مورد نظر خود بپردازید.

هزینه ثبت نام کتاب ها را هم به شما اعلام کردیم که این مسئله می تواند به شما کمک کند تا اطلاعات نسبتاً دقیقی در مورد قیمت کتاب ها به دست بیاورید. در نهایت امیدواریم محتوای این مقاله بتواند در هنگام ثبت سفارش کتاب‌های درسی به شما کمک شایانی کند.

4.2/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای خرید کتاب پایه اول ابتدایی باید چه مبلغی پرداخت کرد؟

مبلغ به طور کامل مشخص نشده است اما شما این مبلغ بین 36 الی 53 هزار تومان می باشد.

جهت سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان به کدام سایت باید مراجعه کنیم؟ 

برای خرید کتاب درسی اول دبستان باید به وب سایت irtextbook.ir که سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی است مراجعه کنید.

آیا برای سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان نیاز به مراجعه حضوری است؟ 

خیر. ثبت نام و سفارش کتب به صورت اینترنتی انجام می شود که این مسئله باعث صرفه جویی در مصرف 3 تن کاغذ گردیده است

 

نظرات

17 دیدگاه دربارهٔ «سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان ۱۴۰۳»

 1. Avatar photo محمدی گفت:

  سلام من اول مرداد ماه سفارش دادم کتاب اول ابتدایی رو ولی الان مدرسه ی که ثبت کردم سفارشمو کتاب بهم نمیده میگه اسمش تو لیست نیست در صورتی که من تو سایت میرم محل دریافت رو همون مدرسه است.تو روخدا بهم بگین چطوری میتونم بفهمم کتابایی بچه ام کجاست.هیچ کس پاسخگو نیست.بخوام برم ازاد بخرم باید 350 الی 400 تومن پول بدم.من باید چیکار کنم.لطفاً جواب منو بدین.ممنونم

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   دوست عزیز این مورد کمک کردنی نیست باید پیرینت سند ثبت نامتون رو ببرید و به مدیر مدرسه نشون بدید.

 2. Avatar photo نازنین گفت:

  سلام من دخترم متولد 27.7.96 و جز بخشنامه الان کتاب نداره مدیرشون میگه ک حتما باید ثبت سامانه بشه که براشون کتاب سفارش بدیم .اما سامانه همش ارور میده.دختر من چ گناه ی کرده دلش میخاد کتاباش دستش باشن اگه جایی کتاب ازاد میفروشن من برم بخرم تورخدا پاسخگو باشین.اموزش و پرورش هم ک میرم محل نمیذارن الکی میان سر کار و میرن هیچ کاری برامون انجام ندادن

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر باید از سایت irtextbook.ir کتابای دخترتون رو سفارش بدین

 3. Avatar photo حشمت گفت:

  با سلام و خسته نباشید، من فرزندم اول ابتدایی هست، میخواستم بدونم که بعد از اینکه ثبت نامش کردم برای سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان به چه سامانه ای باید مراجعه کنم؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شما میتوانید با مراجعه به مدیر مدرسه و همینطور سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی کتاب را تهیه بفرمایید بنابراین، پس از ورود به سامانه مذکور و طی کردن مراحل مورد نظر می‌توانند کتاب مورد نیاز را خریداری نمایند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 4. Avatar photo حشمت گفت:

  سلام، وقتتون بخیر؛ سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان از طریق چه سامانه ای انجام خواهد شد و در چه تاریخی باید اقدام کرد؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با مراجعهبه مدیر مدرسه و همینطور سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی امکان این خرید به صورت تکی وجود دارد. بنابراین، پس از ورود به سامانه مذکور و طی کردن مراحل مورد نظر می‌توانند کتاب مورد نیاز را خریداری نمایند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 5. Avatar photo حشمت گفت:

  سلام، وقتتون بخیر؛ سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان از طریق چه سامانه ای انجام خواهد شد؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با مراجعه حضوری به مدی مدرسه و همینطور سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی امکان این خرید وجود دارد. بنابراین، پس از ورود به سامانه مذکور و طی کردن مراحل مورد نظر می‌توانند کتاب مورد نیاز را خریداری نمایند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 6. Avatar photo حشمت گفت:

  سلام، سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان از طریق چه سامانه ای انجام خواهد شد؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با مراجعه حضوری به مدی مدرسه و همینطور سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی امکان این خرید وجود دارد. بنابراین، پس از ورود به سامانه مذکور و طی کردن مراحل مورد نظر می‌توانند کتاب مورد نیاز را خریداری نمایند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

  2. Avatar photo bahraii گفت:

   سلام وقت بخیر لطفا مقاله سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان 1401 را با دقت مطاعه کنید

 7. Avatar photo هوشنگ عباسی گفت:

  سلام، سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان از طریق چه سامانه ای انجام خواهد شد؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با مراجعه حضوری به مدی مدرسه و همینطور سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی امکان این خرید وجود دارد. بنابراین، پس از ورود به سامانه مذکور و طی کردن مراحل مورد نظر می‌توانند کتاب مورد نیاز را خریداری نمایند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 8. Avatar photo هاشم گفت:

  سلام، سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان از طریق چه سامانه ای امکان پذیر است؟

  1. Avatar photo irani گفت:

   سلام، سفارش کتاب درسی اول دبستان از طریق سامانه irtextbook.ir امکان پذیر هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • لیست مدارس آموزش از راه دور

  لیست مدارس آموزش از راه دور 1403 + زمان و شرایط + هزینه

  اطلاع از لیست مدارس آموزش از راه دور کمک می‌کند تا شما بتوانید از میان مدارسی که به صورت غیر حضوری فعالیت دارند؛ مدرسه‌ای که از نظر شما امکانات بهتری در اختیارتان قرار می‌دهد را انتخاب کنید. مدارس آموزش از...
 • شهریه مدارس نمونه دولتی

  شهریه مدارس نمونه دولتی 1403 + کلیه مقاطع | ایران تحصیل

  در میان مراکز آموزشی دولتی، مدارس نمونه دولتی از امتیاز و رتبه بسیار خوبی برخوردارند؛ به همین دلیل نیز بسیاری از دانش‌ آموزان برای ورود به این مدارس با شرکت در آزمون ورودی آن با یکدیگر رقابت می‌ کنند. یکی...
 • ثبت نام دبیرستان البرز

  ثبت نام دبیرستان البرز 1403 {شرایط جدید} + ورود mandegaralborz

  دانش‌آموزانی که تمایل به ادامه تحصیل و ثبت نام دبیرستان البرز در دوره  متوسطه دوم دبیرستان ماندگار البرز را دارند، می‌توانند در دوره زمانی مقرر با مشاهده شرایط ثبت نام دبیرستان البرز برای ثبت‌نام آزمون سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴...
 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
تماس با مشاور