تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

این مقاله از سایت ایران تحصیل به موضوع سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال و موضوعات سامانه استعلام سابقه بسیج فعال ، نحوه دریافت کدر رهگیری بسیج فعال + سامانه دریافت سابقه بسیج فعال ، نحوه دریافت کد دوازده رقمی بسیج فعال و معرفی سامانه دریافت کد بسیج فعال اختصاص داده‌ایم. برای کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال با ما همراه باشید .

 

جهت متصل شدن به سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال و سامانه استعلام سابقه بسیج فعال با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 سراسر کشور و  9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

معرفی سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

 

چنانچه مایل به ثبت نام در کنکور سراسری می‌باشید، باید بدانید در صورت دارا بودن سهمیه بسیج ، خواهید توانست در آزمون سراسری با استفاده از سهمیه بسیج فعال از امتیازات ویژه‌ای برخوردار شوید. با توجه به سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال امکان دریافت کد بسیج فعال برای تمامی داوطلبان فراهم شده است و با استفاده از وارد نمودن این کد خواهید توانست از این امتیازات استفاده نمایید.

خوشبختانه سهیمه بسیج فعال برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد و همچنین پذیرش در هر یک از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد و همچنین دانشگاه‌های روزانه کاربرد دارد. امتیازاتی که برای تمامی اعضای بسیج فعال در نظر گرفته می‌شود بسته به مدت فعالیت و همچنین بسته به زمان فعالیت متفاوت خواهد بود و همچنین میزان تأثیر آن نیز در کنکور دارای تفاوت‌هایی می‌باشد.

اگر بخواهیم به معرفی سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال بپردازیم ، باید بگوییم که این سامانه در واقع از جمله سامانه‌هایی است که نیاز به مراجعه حضوری را برای کلیه داوطلبان را از بین برده است. با توجه به سامانه استعلام سابقه بسیج فعال می‌توانید از میزان فعالیت و امتیازات خود و جمع تمامی امیتزات ف همچنین مدت زمان خدمت به صورت دقیق اطلاع یابید. در ادامه به نحوه دریافت کد رهگیری بسیج فعال + سامانه دریافت سابقه بسیج فعال اشاره خواهیم نمود.

 

 

 

سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال برای آن دسته از داوطلبانی است که در بسیج ثبت نام نموده و فعالیت داشته اند قابل دسترسی می باشد.

 

 

نحوه دریافت کد دوازده رقمی بسیج فعال 

 

آن دسته از داوطلبانی که در پایگاه بسیج ثبت نام نموده و عضویت فعال داشته اند می توانند با استفاده از کد 12 زقمی که از طرف پایگاه سپاه اسلامی در دسترس آنان قرار خواهد گرفت، خواهند توانست در سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال عضویت خود را تائید نموده و با استفاده از سامانه مذکور کد رهگیری خود را دریافت نمایند تا از تاثیر مثبت بسیج بر فعالیت و همچنین رتبه کنکور خود بهره مند گردند.

جهت دریافت کد رهگیری لازم است ابتدا به پایگاه بسیج مراجعه نموده و در پایگاه مورد نظر اقدام به ثبت نام نمایید و عضویت فعال خود را تائید نمایید. پس از آن گواهی عضویت فعال را دریافت خواهید نموده و برای تائید نهایی به پایگاه سپاه مراجعه نمایند تا تائید نهایی گردد. پس از انجام مراحل مذکور کد 12 رقمی را دریافت خواهید نمود و در هنگام ثبت نام کنکور این کد را می توانید وارد نمایید.

 

جهت اطلاع از تراز قبولی سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد کلیک کنید.

سامانه استعلام سابقه بسیج فعال

 

سامانه استعلام سابقه بسیج فعال

سامانه استعلام سابقه بسیج فعال

 

با توجه به سهمیه موثر بسیج فعال در کنکور سراسری و همچنین انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در هر یک از دانشگاه های مذکور می باشند، می توانند از سهمیه در نظر گرفته شده برای هر یک از دانشگاه ها استفاده نمایند. سامانه استعلام سابقه بسیج فعال در واقع جهت مشخص نمودن امتیازات شما و تاثیر آن در موارد مختلف و میزان تاثیر درصدهای مربوط به هر یک از این موارد می باشد.

بدیهی است که آن دسته از داوطلبانی که در بسیج عضویت فعال داشته باشند خواهند توانست از امتیازت این سهمیه استفاده نمایند. همانطور که در سامانه استعلام سابقه بسیج فعال ملاحظه می نمایید، عضویت عادی برای هر یک ماه 1 امتیاز ، هر یک ماه عضویت فعال 2/5 امتیاز ، هر یک ماه عضویت در شورای پایگاه : ۳/۵ امتیاز ، هر یک ماه عضویت در شورای حوزه : ۴ امتیاز می باشد.

پس از اینکه داوطلبان عزیز در سامانه استعلام سابقه بسیج فعال ثبت نام نموده و امتیازات خود را مشاهده نمایید. می توانید نسبت به میزان امتیازات خود و تاثیر آن در سهمیه های کنکور اطلاع دقیق یابید و به استفاده از ان اقدام نمایید. خوشبختانه مزایای امتیازات بسیج فعال بسیار زیاد می باشد. داوطلبان و متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که امکان استفاده از سهمیه بسیج تنها یکبار وجود دارد.

 

جهت اطلاع از سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد کلیک کنید.

 

نحوه دریافت کد دوازده رقمی بسیج فعال

 

همانطور که ذکر گردید، استفاده از این سهمیه مزایای زیادی برای داوطلبان در تمامی مقاطع تحصیلی خواهد داشت. به همین دلیل نحوه دریافت کد دوازده رقمی بسیج فعال از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. بنابراین نحوه استفاده از سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال از جمله موارد با اهیمت می باشد. همچنین خوشبختانه امکان استفاده از سهمیه بسیج فعال برای داوطلبان در هر یک از رشته ها وجود خواهخد داشت.

با توجه به سردرگمی ها و همچنین سوالاتی که برخی از داوطلبان عزیز در رابطه با استفاده از سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال دارند، متخصصین ایران تحصیل امکان استفاده از سامانه مورد نظر ایران تحصیل را که تنها با استفاده از برقراری یک تماس کلیه اطلاعات را در اختیارتان قرار خواهد داد طراحی نموده اند. خوشبختانه این سامانه هیچ گونه محدودیتی جهت مراجعه نخواهد داشت.

جهت استفاده از سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال ایران تحصیل ، کافی است به شماره تلفن هایی که در زیر در اختیارتان قرار خواهد گرفت تماس حاصل نمایید. همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، کلیه مشاورین و متخصصین ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. همچنین می توانید کلیه سوالاتی که در ذهن شما در رابطه با این سهمیه وجود دارد، اطلاعات دقیقی را کسب نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

کانال اطلاع رسانی سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

 

آیا پس از استفاده از سهمیه بسیج با فعالیت های مجدد می توانم امتیاز کسب کنم؟

آیا می توان سهمیه بسیج دانش آموزی و دانشجویی را به هم متصل نمود؟

برای دریافت کارت عضویت فعال چه مدت زمان لازم می باشد؟

 

جهت اطلاع و یافتن پاسخ این سوالات با مرکز مشاوره ایران تحصیل با شماره های 9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل؛ تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :  

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری 98

تمدید معافیت تحصیلی

نحوه دریافت کد دوازده رقمی بسیج فعال

سامانه دریافت کد بسیج فعال

سامانه استعلام سابقه بسیج فعال

سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

 

 

نظرات

 1. آمانج
  ۱۷ بهمن ۹۸

  خیلی خوب است

 2. drnaqizade
  ۱۱ اسفند ۹۸

  موفق باشین

 3. فرشاد
  ۲۱ اسفند ۹۸

  سلام من ۶سال پیش هم در بسیج دانشگاه وهم در بسیج محل ثبت نام کردم و کم وبیش حضور داشتم. و مشغله کاری که داشتم کمتر فرصت حضور داشتم. الان سرباز هستم می خاستم اقدام کنم ببینم میتونم فعال رو بگیرم که از کسری استفاده کنم یاخیر؟

 4. dr-naqizade
  ۲۶ فروردین ۹۹

  سلام و وقت بخیر
  طول دوره سربازی نمیشه کارت بسیجی گرفت

 5. علیرضا
  ۱۶ آبان ۹۹

  سلام. خب آدرس سایتی که باهاش بشه استعلام گرفت چقدر بسیج داریم چیه؟

 6. فاطمه محمدی
  ۱۷ آبان ۹۹

  سلام وقتتون بخیر
  من از مقطع راهنمایی در فعالیت های بسیج حضور فعال داشتم و حتی در جلسات سپاه(استان مازندران شهر آمل) به عنوان رئیس بسیج مدرسه معرفی و حضور داشتم و به سپاه معرفی شدم ،اما در دبیرستان متاسفانه کارت بسیج فعال ندارم و از سایت بسیج نسبت به ثبت نام دوباره اقدام کردم اما ایمیل فعالسازی برایم نیامده است، لطفا پیگیری کنید
  با تشکر

 7. Salehkhavand
  ۰۷ آذر ۹۹

  من تو بسیج قبلا ثبت نام کردم و میخام بدونم چقد بسیج فعال دارم الان سربازم

 8. امیر رضا غلامی
  ۲۰ آذر ۹۹

  استعلام سابق بسیج

 9. غزل
  ۲۶ آذر ۹۹

  سلام ببخشید اگه نتونیم تو کلاسای بسیج شرکت کنیمم کارت فعال بهمون میدن؟ اخه من دانشجو ام میخوام تو بسیج محل ثبت نام کنم

 10. سیروس زارعی
  ۰۵ بهمن ۹۹

  سلام من قبلا دو سال بسیج مدرسه بودم بخاطره بعضی چیزا دیگه ادامه ندادم الانم رفتم بسیج مدرسه و شهرستان پرونده بسیجم پیدا نکردن باید چکار کنم آیا باید دوباره تشکیل پرونده بدم یا نامه از مدرسه بیارم؟؟؟

 11. مشاور ارشد
  ۰۶ بهمن ۹۹

  سلام اگه بتونید از مدرسه نامه بگیرید و یا از آموزش و پرورش پرونده بسیج رو انتقال بدید خوب میشه.

 12. امین سده زاده
  ۲۸ بهمن ۹۹

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم چجوری میتونم سابقه بسیج خودم یا همون کد دوازده رقمی رو دریافت کم ؟ ممنون میشم کمکم کنید

 13. محمد رضا زیارتی سراوانی
  ۰۳ اسفند ۹۹

  بسج

 14. مرادی
  ۲۳ اسفند ۹۹

  سام خسته نباشید من ۱۴ ساله بسج فعال هستم امسال هم در آزمون ارشد ثبت نام کردم اما نمیدونستم بسیجی بودن ه امتیاز داره الان سهمیهم رو وارد نکردم و ویرایش هم وجد نداره کاری میشه کرد؟

 15. رسول ساده نژاد
  ۲۶ اسفند ۹۹

  سلام من ۳ سال عضو بیسجم و۱۵ سال سن دارم چرا هیچ دعوت نه پیامکی دعوت به همکاری رزمایش چیزی برای من نماید

 16. moshaverarshad
  ۱۷ فروردین ۰۰

  سلام جناب مرادی
  شما با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ویرایش ثبت کنند

 17. محمدعلی دهقانی
  ۱۸ فروردین ۰۰

  استعلام

 18. moshaverarshad
  ۱۹ فروردین ۰۰

  سلام جناب دهقانی
  جهت استعلام سامانه کد رهگیری بسیج فعال و کسب اطلاعات با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور