ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال | ایران تحصیل

سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

این مقاله از سایت ایران تحصیل به موضوع سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال و موضوعات سامانه استعلام سابقه بسیج فعال ، نحوه دریافت کدر رهگیری بسیج فعال + سامانه دریافت سابقه بسیج فعال ، نحوه دریافت کد دوازده رقمی بسیج فعال و معرفی سامانه دریافت کد بسیج فعال اختصاص داده‌ایم. برای کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال با ما همراه باشید .

 

جهت متصل شدن به سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال و سامانه استعلام سابقه بسیج فعال با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 سراسر کشور و  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

معرفی سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

 

چنانچه مایل به ثبت نام در کنکور سراسری می‌باشید، باید بدانید در صورت دارا بودن سهمیه بسیج ، خواهید توانست در آزمون سراسری با استفاده از سهمیه بسیج فعال از امتیازات ویژه‌ای برخوردار شوید. با توجه به سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال امکان دریافت کد بسیج فعال برای تمامی داوطلبان فراهم شده است و با استفاده از وارد نمودن این کد خواهید توانست از این امتیازات استفاده نمایید.

خوشبختانه سهیمه بسیج فعال برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد و همچنین پذیرش در هر یک از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد و همچنین دانشگاه‌های روزانه کاربرد دارد. امتیازاتی که برای تمامی اعضای بسیج فعال در نظر گرفته می‌شود بسته به مدت فعالیت و همچنین بسته به زمان فعالیت متفاوت خواهد بود و همچنین میزان تأثیر آن نیز در کنکور دارای تفاوت‌هایی می‌باشد.

اگر بخواهیم به معرفی سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال بپردازیم ، باید بگوییم که این سامانه در واقع از جمله سامانه‌هایی است که نیاز به مراجعه حضوری را برای کلیه داوطلبان را از بین برده است. با توجه به سامانه استعلام سابقه بسیج فعال می‌توانید از میزان فعالیت و امتیازات خود و جمع تمامی امیتزات ف همچنین مدت زمان خدمت به صورت دقیق اطلاع یابید. در ادامه به نحوه دریافت کد رهگیری بسیج فعال + سامانه دریافت سابقه بسیج فعال اشاره خواهیم نمود.

 

 

 

سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال برای آن دسته از داوطلبانی است که در بسیج ثبت نام نموده و فعالیت داشته اند قابل دسترسی می باشد.

 

 

نحوه دریافت کد دوازده رقمی بسیج فعال 

 

آن دسته از داوطلبانی که در پایگاه بسیج ثبت نام نموده و عضویت فعال داشته اند می توانند با استفاده از کد 12 زقمی که از طرف پایگاه سپاه اسلامی در دسترس آنان قرار خواهد گرفت، خواهند توانست در سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال عضویت خود را تائید نموده و با استفاده از سامانه مذکور کد رهگیری خود را دریافت نمایند تا از تاثیر مثبت بسیج بر فعالیت و همچنین رتبه کنکور خود بهره مند گردند.

جهت دریافت کد رهگیری لازم است ابتدا به پایگاه بسیج مراجعه نموده و در پایگاه مورد نظر اقدام به ثبت نام نمایید و عضویت فعال خود را تائید نمایید. پس از آن گواهی عضویت فعال را دریافت خواهید نموده و برای تائید نهایی به پایگاه سپاه مراجعه نمایند تا تائید نهایی گردد. پس از انجام مراحل مذکور کد 12 رقمی را دریافت خواهید نمود و در هنگام ثبت نام کنکور این کد را می توانید وارد نمایید.

 

جهت اطلاع از تراز قبولی سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد کلیک کنید.

سامانه استعلام سابقه بسیج فعال

 

سامانه استعلام سابقه بسیج فعال

سامانه استعلام سابقه بسیج فعال

 

با توجه به سهمیه موثر بسیج فعال در کنکور سراسری و همچنین انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در هر یک از دانشگاه های مذکور می باشند، می توانند از سهمیه در نظر گرفته شده برای هر یک از دانشگاه ها استفاده نمایند. سامانه استعلام سابقه بسیج فعال در واقع جهت مشخص نمودن امتیازات شما و تاثیر آن در موارد مختلف و میزان تاثیر درصدهای مربوط به هر یک از این موارد می باشد.

بدیهی است که آن دسته از داوطلبانی که در بسیج عضویت فعال داشته باشند خواهند توانست از امتیازت این سهمیه استفاده نمایند. همانطور که در سامانه استعلام سابقه بسیج فعال ملاحظه می نمایید، عضویت عادی برای هر یک ماه 1 امتیاز ، هر یک ماه عضویت فعال 2/5 امتیاز ، هر یک ماه عضویت در شورای پایگاه : ۳/۵ امتیاز ، هر یک ماه عضویت در شورای حوزه : ۴ امتیاز می باشد.

پس از اینکه داوطلبان عزیز در سامانه استعلام سابقه بسیج فعال ثبت نام نموده و امتیازات خود را مشاهده نمایید. می توانید نسبت به میزان امتیازات خود و تاثیر آن در سهمیه های کنکور اطلاع دقیق یابید و به استفاده از ان اقدام نمایید. خوشبختانه مزایای امتیازات بسیج فعال بسیار زیاد می باشد. داوطلبان و متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که امکان استفاده از سهمیه بسیج تنها یکبار وجود دارد.

 

جهت اطلاع از سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد کلیک کنید.

 

نحوه دریافت کد دوازده رقمی بسیج فعال

 

همانطور که ذکر گردید، استفاده از این سهمیه مزایای زیادی برای داوطلبان در تمامی مقاطع تحصیلی خواهد داشت. به همین دلیل نحوه دریافت کد دوازده رقمی بسیج فعال از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. بنابراین نحوه استفاده از سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال از جمله موارد با اهیمت می باشد. همچنین خوشبختانه امکان استفاده از سهمیه بسیج فعال برای داوطلبان در هر یک از رشته ها وجود خواهخد داشت.

با توجه به سردرگمی ها و همچنین سوالاتی که برخی از داوطلبان عزیز در رابطه با استفاده از سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال دارند، متخصصین ایران تحصیل امکان استفاده از سامانه مورد نظر ایران تحصیل را که تنها با استفاده از برقراری یک تماس کلیه اطلاعات را در اختیارتان قرار خواهد داد طراحی نموده اند. خوشبختانه این سامانه هیچ گونه محدودیتی جهت مراجعه نخواهد داشت.

جهت استفاده از سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال ایران تحصیل ، کافی است به شماره تلفن هایی که در زیر در اختیارتان قرار خواهد گرفت تماس حاصل نمایید. همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، کلیه مشاورین و متخصصین ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. همچنین می توانید کلیه سوالاتی که در ذهن شما در رابطه با این سهمیه وجود دارد، اطلاعات دقیقی را کسب نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

کانال اطلاع رسانی سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

 

آیا پس از استفاده از سهمیه بسیج با فعالیت های مجدد می توانم امتیاز کسب کنم؟

آیا می توان سهمیه بسیج دانش آموزی و دانشجویی را به هم متصل نمود؟

برای دریافت کارت عضویت فعال چه مدت زمان لازم می باشد؟

 

جهت اطلاع و یافتن پاسخ این سوالات با مرکز مشاوره ایران تحصیل با شماره های 9099075307 سراسر کشور و 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل؛ تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :  

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری 98

تمدید معافیت تحصیلی

نحوه دریافت کد دوازده رقمی بسیج فعال

سامانه دریافت کد بسیج فعال

سامانه استعلام سابقه بسیج فعال

سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

 

 

2.9/5 - (48 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

 1. هادی
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام من از سال ۸۴ دلخل بسیج شهرمون ثبت نام کرده بودم..الان رفتم برای سابقه بسیج میگن هیچ سابقه ای ندارید

  • tahmasebi
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۳۲

   سلام دوست عزیز این مورد صرفا از طریق مراجعه حضوری و پیگیری خودتون حل خواهد شد.

 2. قائدرحمتی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۳۹

  سلام من زمان جنگ بسیج ناحیه بودم ساکن اندیمشک حالا هیچ مدرکی ندارم چطور پیگیری کنم؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام
   به یگان خدمتی خودتان مراجعه بفرمایید

 3. حیدری
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۸

  سلام وقت بخیر…من چندسال بسیج دانشجویی ثبت نام کردم همه کلاسای حلقه های صالحینو هم رفتم ولی آخرش که باید کارت فعالی بهم میدادن مسئول مربوطش فارغ التحصیل شد و گفت استعلام رد نکردی حالا بعد از چند سال آیا میشه همون گواهی حلقه صالحین رو ببرم پایگاه بسیج شهرمون و کارت فعالی بگیرم

  • tahmasebi
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام دوست عزیز این مورد بستگی به سیاستهای بسیج شرتون داره و ممکنه فرمانده ی مربوطه با شما همکاری کنه. برای اطمینان بهتره که مراجعه حضوری کنید.

 4. بیگدلی
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۳

  منظورم اینه الان تو حوزه و ناحیه شهرستان محل سکونت فعالیت که دارم .میشه همزمان در شهر نزدیکی که گردان امام حسین داره اونجا هم فعالیت داشته باشم .هر دو برای یه استان هست

  • مشاور عیسائی
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۷

   سلام وقت بخیر
   امکان پذیرنمیباشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. بیگدلی
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام یه سوال دارم میشه در دوجا یکی در حوزه شهرستان که محل سکونت خودمون هستم فعالیت میکنم .میشه در گردان یه شهرستان دیگه هم فعالیت کنم اینا هر دو واسه استان هستن متاسفانه شهرستان خودمون گردان نداره

  • مشاور عیسائی
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۷

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نمیباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 6. بیگدلی
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۷

  سلام بنده نزدیک ۱۶ سال بسیج عادی و از سال ۹۵ فعال هستم تقریبا ۷سال فعال .واینکه درخواست سابقه بسیجی دادن از طریق پایگاه. و اینکه بخوام کارت بسیج فعال رو چجوری میشه هوشمند کرد یعنی کارت بسیج هوشمند گرفت ممنون ..

  • مشاور حمامی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام وقتتون بخیر به پایگاه بسیج مراجعه بفرمایید

 7. بیگدلی
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام بنده نزدیک ۱۶ سال بسیج عادی و از سال ۹۵ فعال هستم تقریبا ۷سال فعال .واینکه درخواست سابقه بسیجی دادن از طریق پایگاه. و اینکه بخوام کارت بسیج فعال رو چجوری میشه هوشمند کرد یعنی کارت بسیج هوشمند گرفت ممنون

  • مشاور حمامی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۷

   سلا وقتتون بخیر بای اطلاعات جامع با ما تماس بفرمایید

 8. بیگدلی
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام ۱۶ سال بسیج عادی دارم و نزدیک ۸سال فعال دارم آلام درخواست سابقه بسیجی دادم تا کارت فعال بگیرم چجوری باید کارت بسیج رو هوشمند کنم

  • مشاور حمامی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقتتون بخیر به پایگاه بسیج مراجعه بفرمایید

 9. صادقی
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۲

  سلام,من زمان دبیرستان بسیج فعال داشتم می‌خوام بدونم الان میتونم با اون سابقه وام بگیرم از تبصره16

  • مشاور اقازاده
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام وقت بخیر
   میتوانید به پایگاه یا بنیاد شهید استان خود مراجعه کنید

 10. مبینا
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۰

  سلام وقتتون بخیر
  من بسیج عادی هستم تقریبا ۸ماه ک وارد بسیج شدم ،خواستم بدونم میتونم از کد بسیجم توی کنکور سراسری ۱۴۰۲استفاده کنم تو بخش سهمیه ها یه گزینه وجود داره به عنوان رزمنده بسیج ک کد ۱۲رقمی میخواد
  و اگر میشه چند درصد سهمیه داره؟

  • مشاور صادقی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۲

   سلام اون سهمیه ایثارگری پدرتون هست

  • مشاور حمامی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۲

   سلام وقتتون شرایط شما و میزان قبولی با استفاده از سهمیه باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 11. Amin
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۱

  من از سال ۹۵ بسیج عادی دارم و یک ساله ک فعال شدم میتونم با نامه فرمانده پایگاه ک از سالر۹۵ بسیج عادی هستم نامه بگیرم یعنی ۶ ماه کسری بگیرم؟

  • rahdar
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام وقت بخیر. به ازای هر یکسال سابقه بسیج فعال 30 الی 45 روز گسری به شما تعلق میگیرد.

 12. چنانی
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۰

  سلام .وقت بخیر من .۵ سال بسیج فعال دارم و.ب وقت نیامدم سربازی. الان اضاف خدمت دارم. یعنی اضاف خدمت بسیج را لغو میکنه یا کاری نداره

  • tahmasebi
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام دوست عزیز متاسفانه بدلیل داشتن غیبت کسری بسیج براتون لحاظ نخواهد شد.

 13. اکرم مینایی
  ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

  سلام من فرهنگی هستم و سال ۸۶ عضو بسیج شدم ولی درحال حاضر هیچ مدرکی ار بسیج ندارم چطور میتونم کارت بسیج و سابقه ام رو بگیرم؟

  • مشاور محمدی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۲

   سلام وقت به خیر
   به پایگاه مقاومت بسیج مراجعه نمایید.

 14. حمید آبادیان
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۴

  سللم خسته نباشید من الان میخوام داخل ی پایگاه تشکیل پرونده بدم ولی داخل سامانه ثبت نمیشه ومیگه جای دیگه ای پرونده دارین و من نمیدونم کجا برام پرونده بسیج تشکیل دادن وچون مشخصات مو اشتباه ثبت کردن ، تطابق داده نمیشه وامکانش نیست که اینجا برام پرونده تشکیل بدن. سوالم اینه چجوری میشه متوجه شد که کجا پرونده دارم که برم اطلاعاتمو درستش کنم چون داخل سامانه که چیزی نشون نمیده

  • rahdar
   ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

   سلام وقت بخیر.
   متاسفانه سامانه ای برای این موضوع وجود ندارد و باید از پایگاه هایی که فکر میکنید عضویت دارید اقدام کنید.

 15. امیرحسین بابایی
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

  با سلام بنده میخواستم شرایط دریافت اسلحه را بگیرم و تو چند سالگی میدن و شرایطش چیه ممنون

  • tahmasebi
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

   سلام دوست عزیز در این خصوص مرکز مشاوره ی ایران تحصیل راهنمایی خاصی ندارد.

 16. alirezanazari5596@gmail.com
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

  دوره ۲۲۹/۲۳۱آموزشی سپاه نیروزمینی آباده ولیعصر عج نزسا تیعیدگاه فرماندهی پادگان مجدی حفاظت اطلاعات رستمی ج سربان عبدالرسول عباسی حسام پور محمدحسین حسام پور اکبری دژبان کادر عطایی قضایی اسماعیل قاعدی فرمانده گردان ۳ مصطفی امینی ارشد دسته پژمان دلشاد سرباز وظیفه آذر دهقان آموزشی که به لطف این بزرگان مکتب داران سپاه بیش از ۹روزطول نکشید قرارگاه احمدی

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. محمد عیسی محمدی
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۳

  تلفن همراه من لطفا اگر امکانش هس برای من اطلاع دهید ممنون میشم

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام دوست عزیز
   با شماره 9099075307 جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

 18. محمد عیسی محمدی
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۱

  با سلام وقت بخیر بنده اتباع افغانستانی هستم شیعه هستم و میخوام برای سپاه بسیج یا سوریه یا هر نظام خدمت کنم آیا میشه راه نمایی کنید لطفا

  • rahdar
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام وقت بخیر .
   به مراکز گزینش سپاه شهرستان یا استان محل سکونت مراجعه داشته باشید.

   • محمد عیسی محمدی
    ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

    سلام وقت بخیر من به مرکز گزنش سپاه مراجعه کردم گفتن اتباع قبول نمی کنه آیا دیگه کدام راهی هس برام معرفی کنید

    • مشاور رضایی
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

     سلام وقت بخیر طبق قانون استخدامی سپاه پاسداران فقط افرادی میتوانند استخدام شوند که ایرانی الاصل باشند

   • میثم شکوهی سرتشنیزی
    ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۳۰

    من ازدوره دبستان تاخدمت سربازی که سال۸۶به خدمت سربازی رفتم تاالان کارت بسیج فعال داشتم ولی بخاطر،انتخابی تیم ملی هندبال. ولیگ ورزشی ام خبری ازدوره خدمت داخل بسیج ام بهم نرسیدجای خدمت سربازی ام تیپ۴۴قمربنی هاشم(ع)استان چهارمحال وبختیاری بودوبعدمدتی به همان بسیج که بودم اعزام شدم چون خودم چهارمحال وبختیاری زندگی میکنم ‌‌ولی خبری بهم ندادن گردان زرهی امام حسین( ع)بودم.وبسیج های دیگه چطوربایداطلاعات موردنظرم وانجام وادامه خدمت ام راادامه بدم؟

    • مشاور رضایی
     ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۲

     سلام وقت بخیر باید به معاونت سرمایه انسانی بسیج مراجعه بفرمایید

   • علی
    ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

    سلام چطوری بفهمم ک بسیجی هستم یا ن

    • مشاور ذوالنورنیا
     ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

     سلام وقت بخیر
     به صورت حضوری به بنیاد بسیج شهر خود مراجعه کنید.

 19. اشکان
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

  سلام من بسیج عادی هستم و15سالم هست باید به کجا اقدام کنم تا بسیج فعال شوم

  • tahmasebi
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام دوست عزیز برای دریافت کارت فعال باید به فعالیت هاتون در پایگاه مربوطه به مدت بیشتری ادامه بدید تا کارت شما تبدیل به فعال بشود.

 20. سامان رنجبر
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام ببخشید من دو سال پیش فرم پر کردم چطوری میشه استعلام گرفت که بدونم عضو هستم

  • rahdar
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقت بخیر .
   باید به پایگاه بسیجی که در آن فرم پر کرده اید مراجعه کنید

 21. فاطمه
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام پدرم یه کارت بسیح فعال داره کدمحل خدمت وکدبسیجی هم روی کارت هست‌وماتحت پوشش هستیم برای پیگیری بیشتر ودریافت خدمت از بسیج و.. کجا پیگیری کنم باچه شماره ای پیگیری کنم اگه میشد عکسشم بفرستم🙏🏻

  • tahmasebi
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام دوست عزیز سوال شما نیاز به بررسی بیشتر دارد، برای گرفتن مشاوره ی بیشتر با داخلی 108، خانم طهماسبی در ارتباط باشید.

 22. رجبعلی ‌نوری
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

  ببخشید من بسیجی‌عادی‌هستم چجوری‌بسیجی غعال‌اقدام.کنم‌؟؟؟

  • rahdar
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر.
   به پایگاه بسیج محل خود مراجعه کنید برای تبدیل شدن به بسیج فعال.

   • محمد عیسی محمدی
    ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۶

    با سلام وقت بخیر بنده اتباع افغانستانی هستم شیعه هستم و میخوام برای سپاه بسیج یا سوریه یا خدمت انجام بدم آیا میشه راه نمایی کنید لطفا یا علی

    • مشاور صادقی
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

     سلام
     شما میتونید برای جذب لشکر فاطمیون اقدام کنید
     اما برای بررسی بیشتر میتونید با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 23. محمد خانی
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

  سلام

  ببخشید من بسیج معمولی هستم میخوام بسیجی فعال شم ۱۳ سالمه
  میخواستم بدونم چه شرایطی داره و چه کار هایی انجام میدن داخل بسیج فعال

  • مشاور رضایی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

   باسلام و احترام بعد از سن 15 سالگی میتوانید به پایگاه بسیج مراجعه بفرمایید جهت عضویت فعال

  • tahmasebi
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

   سلام دوست عزیز شرط دریافت کارت بسیج فعال حضور مداوم و منظم شما در پایگاه بسیج مربوطه میباشد.

 24. جلیل محمدی
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۵

  ما نردیک‌به بسیج فعال سی سال خدمت کردم بغیراز چند سال در جبهه خدمت پروند معلوم نیست کجا سه ماه مانده مال جبهه تا حال مسولین وفرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران قدمی برای ما برداشتی

  • tahmasebi
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام دوست عزیز برای پیگیری شرایط پروندتون و صدور کارت ایثار به سامانه سپاه مراجعه کنید. برای دریافت مشائره بیشتر با داخلی 108 تماس بگیرید.

 25. Sahar
  ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام وقتتون بخیر
  من پرونده بسیج دانش آموزیم واسه شهری هستش ک قبلا اونجا ساکن بودم الان تقریبا ۸ سالی میشه ک از اونجا اومدم و دانشجو هستم میخوام پرونده ام رو بیارم اینجا و عضو بسیج دانشجویی بشم
  حتما باید برم اون شهر و پرونده رو انتقال بدم یا از همین شهر محل سکونتم میتونم کاراشو انجام بدم؟؟

  • مشاور صادقی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام
   اگه اطلاعات در سامانه ثبت شده باشه
   از همین شهر هم میتونید اقدام کنید

 26. میثم
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۵

  تا نظر تایید بشه شما بگید که چه کنم خب کار از کار گذشته ببینید نه کارت بسیج میخوام نه برای ارگان دولتی نامه بسیج فقط خودجوش اومدم و مطمعن باش اگه درخواستمو نادیده یا عقب بندازی ضرر کردی من بجز آموزش های بسیج و بسیج فعال ۳ سال آموزش نظامی آموزشگاه و ۷ سال هم بهیار بودم هم نظامی یعنی تا ۱۶ آذر قبول نکردین تا عمر باقیست دیگه پیشنهاد نمیدم

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام وقت بخیر اگر سایقه بسیج فعال را میخواهید بایداز پایگاه مقاومت بسیج ناحیه تون نامه دریافت کنید

 27. میثم
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۳

  با سلام بنده ۱۰ سال هم تیپ رزمی خدمت کردم تو ارتش هم بهیارم ولی بازخرید شدم هیکلمم صد برابر یگان ویژه و نوپو و نوهد کار با اسلحه ژ ۳ بلدم کلاش که مال بچه خورده هاس سابقه بسیج دارم و از ۹ سالگی وارد ارتش شدم و ادامه دادم الان یه سوال من فقط تنها کمکمی میتونم بکنم اونهم بخاطر اینکه ارتش بدانه چه کسی رو بازخرید کرد دفاع با سلاحه براتون من ایمیل و اینا نمیتونم چک کنم فقط میخوام بگم تا ۱۶ آذر نفر خواستین بهم بگین دیگه چطورش نمیدونم نه قصد استخدام دارم نه چیزی فقط کمکتون کنم نخواستین هم اجباری نیست من جزو نفرات برتر تیراندازی بودم تو ارتش

  • میثم
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۲

   تا نظر تایید بشه شما بگید که چه کنم خب کار از کار گذشته ببینید نه کارت بسیج میخوام نه برای ارگان دولتی نامه بسیج فقط خودجوش اومدم و مطمعن باش اگه درخواستمو نادیده یا عقب بندازی ضرر کردی من بجز آموزش های بسیج و بسیج فعال ۳ سال آموزش نظامی آموزشگاه و ۷ سال هم بهیار بودم هم نظامی یعنی تا ۱۶ آذر قبول نکردین تا عمر باقیست دیگه پیشنهاد نمیدم

   • مشاور فتح اللهی
    ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

    سلام وقت بخیر اگر سایقه بسیج فعال را میخواهید بایداز پایگاه مقاومت بسیج ناحیه تون نامه دریافت کنید

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

   سلام وقت بخیر میتوانید بصورت حضوری به دفاتر گزینش ارتش در شهرتون مراجعه کنید

 28. Ershad
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام من معدلم 13,50 هست بسیج فعال و عادی هم ۳ ماه
  دارم من برای درجه داری استخدام کردم همه کارارو کردم تحقیقم امدن تمام شده الان میگن گواهی بیار ایا گیر میدن کمک کنید لطفا 😕

  • مشاور حمامی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام وقتتون بخیر بله مدارک خواسته شده باید کامل باشد

  • admin
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

   باید به پایگاه بسیج مراجعه کنید

 29. علی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  باسلام من 25 سال سابقه بسیج فعال دارم آیا امتیازاتی شامل حال ما میشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقتتون بخیر بله شامل میشود

 30. محمد حسين
  ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹

  ببخشيد ايميل قبليم بسته شده الان ايميل ندارم
  فقط براي سال ١٣٩٧ بوده ميخوام ببينم سابقه مشخصه يا درخواست كارت هشمند كنم سابقه ثبت ميشه ؟ ممنون ميشم اطلاع دهين 🙏🏻

  • mohammadi
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

   سلام وقت به خیر
   از طریق پایگاه بسیج پیگیری نمایید.

 31. محمد حسين
  ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۰

  سلام وقت بخير
  كارت هاي قديمي فعال كه ٢ سال به ٢ سال تمديد ميشدند الان داخل سامانه ثبت هستند يا خير بايد هشمند شوند كه داخل سامانه ثبت انجام بشه ؟

  • isaei
   ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 32. علی
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام وقت بخیر من گواهیه دوره بسیجمو گرفتم الان به عنوان نیروی فعال هستم ؟

  • JAVADI
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام وقت بخیر
   باید از خود پایگاه استعلام بگیرین.

  • امیرعلی
   ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

   سلام میدان تیر درس آمادگی دفاعی واسه ی پرونده بسیج دانش آموزی ثبت میشه@؟؟؟؟

   • مشاور صادقی
    ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

    سلام
    خیر
    باید کارت داشته باشید

 33. کارت
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام وقت بخیر من ۲۱ روز بیسیج ثبت نام کردم و فعال ام شدا بهم کارت می دن یا خیر و گواهی دوره بسیج رو هم دارم

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 34. کارت
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام وقت بخیر من ۲۱ روز بیسیج ثبت نام کردم و فعال ام شدا بهم کارت می دن یا خیر و گواهی بسیج رو هم دارم

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

   سلام بله میتونید کارت بسیجی تون را دریافت کنید

 35. مهدی
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۵

  سلام.چطور میتونم هروقت خواستم از طریق سایت سابقه بسیجی فعالم رو پیگیری کنم؟از ۵سال بیشتره ولی میخوام دقیق پیگیری کنم

  • mohammadi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام وقت به خیر
   برای دریافت کد رهگیری بسیج و یا گرفتن سوابق بسیج فعال از طریق پاشگاه های بسیج پیگیری نمایید.

 36. امیر جباری
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۱

  سلام امیر جباری هستم به کد ملی ۲۹۰۹۰۶۷۲۸۹ از شهرستان نقده از گردان امام حسین و به صورت پاره وقت در پایگاهای مرزی به دستور رهبری مشغول خدمت هستیم و ۵ سال بسیج فعال هستم و ۲۴ ماه ایثار گری سربازی در مناطق امنیتی شمال غرب کشور را دارم . ۱_ ایا میتونم با این وضیعت به بسیجی کد ۸۹ وارد بشم؟ ۲_ ایا میتونم کارت هوشمند بسیج فعال را دریافت کنم ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 37. بهنام نامدارخانی
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

  من حدود پنج سال درکلاسهای بسیج شرکت کردم هنوز کارت فعال نگرفتم باید چکارکنم

  • mohammadi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت به خیر
   به پایگاه بسیج خود مراجعه نمایید.

  • behrouzi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام از پایگاه بسیجتون میتونید پیگیری کنید

 38. یاسر نایبی
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶

  با سلام
  من قبلاً در شهرستان تبریز بسیج فعال بودم خیلی وقته به علت مشغله کاری و تغییر محل زندگی به تهران نتونستم ادامه فعالیت بدم الان دوباره می‌خوام فعالیتم رو شروع کنم چه جوری مدارک و سوابقم رو بیارم تهران حوزه بسیج ؟؟

  • javadi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

   سلام روزبخیر
   باید به پایگاه بسیج که فعالیت داشتین مراجعه کنید.

 39. نرگس
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام ببخشید از کجا بدونم عضو بسیج فعال دانشگاه بودم

  • isaei
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقت بخیر
   به حوزه بسیج مراجعه کنید.

 40. سلام اگر بسیج عادی بگیرم فعالیت نکنم اون هم‌ راکد میشه
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

  سلام اگر بسیج عادی بگیرم فعالیت نکنم اون هم راکد میشه

  • bahraii
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام وقتتون بخیر .لطفا مقاله دریافت کد رهگیری بسیج فعال را با دقت مطالعه کنید

 41. SAIDEH
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام وقت بخیر
  من کارت بسیج فعال داشتم ولی الان گمش کردم به پایگاه که فعالیت داشتم الان دسترسی ندارم چطوری میتونم بگیرمش؟ممنون

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام روزبخیر
   به پایگاه محله خودتون مراجعه کنید.

 42. Ranjbar
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۰

  سلام ،من علاقه زیادی دارم که عضو بسیج بشم و فعالیتم رو تو این حوزه شروع کنم برای نام نویسی و ثبت نام باید به چه مراکزی رجوع کنم 38سالمه

  • isaei
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام وقت بخیر
   به پایگاه بسیج مربوطه مراجعه کنید.

 43. امیر
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵

  سلام خسته نباشید آیا بسیج دانش اموزی تعصیر بر روی خدمت داره یانه

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام روزبخیر
   بله کسری خدمت تعلق میگیره.

 44. یوسف عسگری
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام وخسته نباشید من ۷سال بسیج دانش آموزی هستم ولی کارت ها مو گم کردم کجا می توانم سابقشو دربیارم

  • eshghabadi
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقتتون بخیر..به مرکز بسیجتون تو مدرسه مراجعه کنید

  • aghazade
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت بخیر
   میتوانید به پایگاه بسیج مراجعه کنید

 45. همایون
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۳

  سلام اتباع خارجی ها می توانند کارت بسیج عادی شوند یانه توی کدام پایگاه‌های می تونند کارت بسیج بگیرند لطفا راهنمایی کنید. سپاس از شما

  • alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

   سلام وقت بخیر نه متاسفانه امکان پذیر نیست برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 46. مهدیه مختاری
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

  باسلام و احترام
  بسیج عادی دارم ، ۳۴سالمه، آیا کارنامه نمره آمادگی دفاعی زمان مدرسه رو ببرم سپاه ناحیه خواهران تاثیر داره برا گرفتن فعال؟ یا خیر؟
  پرونده بسیج دوران مدرسه رو بعید میدونم وجود داشته باشه ، اما کارنامه دارم
  با کارنامه آمادگی دفاعی آیا منو میفرستن میدان تیر در اینده؟ یا باید حتما دوره بگذرونم بعد برم میدان تیر؟

  • heydari
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقتتون بخیر…خیر نمره آمادگی دفاعی تاثیری در نمره ندارد

 47. محمد
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام خداقوت ببخشید کارت ها قبلی تمدیدنمشن باید درخواست کارت هوشمندبدیم

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام وقت بخیر به پایگاه بسیج مراجعه کنید

 48. حنانه
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام من دوسال عضو بسیج هستم و به خاطر عضو شورا بودن بسیج فعالم اما امروز رفتم برای ثبت‌نام کلاس که از طرف بسیج گزاشته بودن حوزه گفت که کد ملی تونو میزنم شمارو عضو بسیج نمیاره من باید چیکار کنم

  • mohammadi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری سابقه بسیج از طریق پایگاه بسیج مرکزی اقدام نمایید.

 49. اذر
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶

  سلام من چندسال پیش توبسیج ثبت نام کردم و بعد ازدواجم نتونستم دنبال کاراش برم حتی تمدید کارتمو نزدم الان چکار کنم تا دوباره کارتمو بگیرم ایا غیر حضوری میشه انجام داد

  • mohammadi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت به خیر
   برای دریافت کد رهگیری بسیج و یا تمدید کارت به پایگاه های بسیج مراجعه نمایید.

 50. فرزانه
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۰

  سلام ممنون میشم کمکم کنید آزمون قوه قضائیه قبول شدم کارت بسیج هم امتیاز محسوب میشه دو سال پیش عضو بسیج بودم ب صورت عادی ک کلاس خیاطی گذاشته بودن میرفتم. و دوساله ک ازدواج کردم الان ک رفتم زادگاهم ک سابقه بسیج عادی بگیرم ک بزارم ت پروندم میگن راکد شده تو شهری ک ازدواج کردی باید از اول ثبت نام کنی پس سابقه ای ک قبلا داشتم چی میشه؟؟و اینک تو شهری ک ازدواج کردم میگن کارت عادی دیگ نمیدیم فعال میدیم ک اونم خیلی زمانبره چیکار باید کنم

  • fathollahi
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

   سلام معمولا پرونده های قدیمی بسیج رو نمیشه پیدا کرد و باید مجدد برای بسیج فعال اقدام کنید

 51. حکیمه
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

  باسلام من چندسال پایگاه بسیج ثبت کردم هروقت میرم میگن کارت فعال نیامده

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   با سلام.به پایگاه بسیج مربوطه مراجعه نمایید.

 52. محرم
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

  با سلام بنده متولد ۵۳هستم وسال ۶۶عضوبسیج بودم و۴۵روز هم اموزشی بسیج ومیدان تیر رفتم وکارت ۴۵روزاموزشی هم دارم رفتم بسیج گفتن مدارکت نیست ایا میتونم کارت ایثارگری بگیرم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام وقت بخیر
   جهت دریافت کدرهگیری بسیجی فعال از پایگاه مقاومت بسیج اقدام فرمایید

 53. محمد امین
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۷

  سلام خسته‌ نباشید‌ من ۱۹ سالمه‌ سبت‌ نام کردم‌ بسیج‌ گفت‌ دیگه کارت‌ فعال‌ نمیدن‌ سایتی‌ شده‌ حالا راسته

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام وقت بخیر سایتی هست اما کارت هم میدن

 54. محمد امین
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام من سبت‌ نام کردم بسیج‌ ۱۹‌ سالمه‌ گفت‌ دیگه‌ کارت‌ فعال‌ نمیدن‌ شده‌ سایتی‌ راسته

 55. گیتی
  ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام وقتتون بخیر من تو اول دبیرستان عضو بسیج شدم و کارت بسیجم نیومد الان تو دانشگاهم عضو شدم چهارماهم گذشته ولی متاسفانه هنوز نیومده و من ترم اخر هستم میخواستم ببینم سامانه ای چیزی داره که من بتونم بگیرم ؟‌و اینکه چطوری میتونم عضو بسیج ورزشکاران بشم من 10 ساله که رزمی کارم میتونم عضو بسیج ورزشکاران بشم ایا چطوری؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقت به خیر
   برای استعلام سابقه بسیج سامانه ای وجود ندارد.به صورت حضوری به یکی از پایگاه های بسیج مراجعه نمایید.

 56. معصومه
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام ببخشید پدر اینجانب از سال ۶۴ تا سال ۸۳ کارت عضویت بسیج فعال دارن تا الان هیچ اقدامی نکردن میتونن الان اقدام کنن و دفترچه ی بیمه بگیرن از این طریق؟ آیا حقوقی هم تعلق میگرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 57. .
  ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

  کد شناسه بسیج رو باید از کجا بگیرم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر کد رهگیری بسیج رو باید از پایگاه بسیج بگیرید

  • علی اکبر اسمعیلی
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۳

   آیا امکان ثبت نام و عضویت در بسیج برای من که 38 سال سن دارم امکان دارد، در ضمن فرزند ایثارگر هم هستم وصادانه الان احساس می کنم که باید در این لحظات حساس من به نوعی به کشورم خدمت کنم

   • کارشناس ارشد
    ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۴

    سلام وقت بخیر بله امکانش هست

 58. امیر
  ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱

  سلام من الان از کجا بفهمم سابقه بسیج دارم یا نه؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقتتون بخیر یا به صورت حضوری به پایگاه بسیج محلتان بروید

 59. علی
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷

  سلام یگان هم برای بیمه پول میخواهید برای ثبت نام شهرستان زاهدان

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۲

   سلام دریافت کد رهگیری بسیج از طریق بسیج ناحیه شهرتون انجام میشه

 60. علیرضا
  ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۵

  من میخواهم ببینم که بسیج فعال هستم یا ن چگونه میتوانم ببینم

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام مراجعه کنید

   • حجت هادى وينيچه
    ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۳

    برا استعلام بسيج فعال

 61. علیرضا موذن
  ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام خسته نباشید من سال۹۶بسبج فعال داشتم بعدوارد دانشگاه شدم الان که میخام برم خدمت به سابقه بسیج فعالم نیاز دارم ولی بسیج منطقه میگن که پرونده راکد شده میشه کاری انجام دادمن کارت بسیجمو بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت به خیر
   برای دریافت کد رهگیری بسیج فعال باید از طریق پایگاه بسیج پیگیری نمایید.

 62. سعید
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۶

  سلام‌ من‌ از‌‌سال‌‌۸۸‌ عضو‌‌بسیج‌‌هستم‌ ‌ و‌ الان‌‌مشمول‌‌خدمت‌‌سربازی ‌‌‌‌هستم‌‌و‌‌متولد‌‌۱۳۶۳هستم‌‌آیا‌ کسر‌‌خدمت‌ یا‌‌معاف‌ از‌ خدمت‌‌مشمول‌‌میشم‌‌لطفا‌ راهنمای‌‌کنید

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

   سلام اگر غیبت داشته باشید مشمول کسری یا معافیت نمیشید.

 63. الیاس مختاری
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴

  کد هام رو از کجا بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

   سلام وقت به خیر سازمان و پایگاه های بسیج

  • رامیار
   ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۲

   سلام من از سال 84بسیج فعال دارم سربازی رفتم. الان می‌خوام تو سپاه استخدام شوم برای کادری سپاه استخدام شوم چندبار رفتم حوزه محله مون میگن الان جذب نداریم آیا می تونین راهنماییم کنید که بتونم جذب شوم

   • کارشناس ارشد
    ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

    سلام وقت بخیر باید به هسته گزینش مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 64. حسین نجفلو
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام و علیکم بسیار مفید بود

 65. محمد
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴

  سلام من سال ۱۳۹۴ اقدام کردم پرونده
  بسیجی تشکیل دادم چن باریم که از طریق پیامک ازمون دعوت میشد برای نشست و جلسه و بنده حضور داشتم بعد از اون نرفتم تازگیا پیگیری پرونده شدم میگن فعال نبوده .. چجوری میتونم پیگیر سابقم باشم جهت کسری لازم دارم

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام برای درخواست کسری بسیج فعال برید دفتر پایگاه بسیج با فرمانده تون صحبت کنید براتون سوابق تون رو در نظر بگیره

 66. میلاد ریحانی
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۳

  استعلام کد بسیج

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام استعلام از طری سایت بسیج میباشد

  • یعقوب بنی طرف
   ۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

   خدمات بسیچ

 67. محمدعلی دهقانی
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۹

  استعلام

  • moshaverarshad
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۰

   سلام جناب دهقانی
   جهت استعلام سامانه کد رهگیری بسیج فعال و کسب اطلاعات با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 68. رسول ساده نژاد
  ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۱

  سلام من ۳ سال عضو بیسجم و۱۵ سال سن دارم چرا هیچ دعوت نه پیامکی دعوت به همکاری رزمایش چیزی برای من نماید

  • مهدی شیخ زاده
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام خیلی وقت بسیجی هستم خیلی از برنامه مال هستم فغال همه هستم بسیج خیلی فعال هستم

 69. مرادی
  ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۴

  سام خسته نباشید من ۱۴ ساله بسج فعال هستم امسال هم در آزمون ارشد ثبت نام کردم اما نمیدونستم بسیجی بودن ه امتیاز داره الان سهمیهم رو وارد نکردم و ویرایش هم وجد نداره کاری میشه کرد؟

  • moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام جناب مرادی
   شما با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ویرایش ثبت کنند

 70. محمد رضا زیارتی سراوانی
  ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۲

  بسج

 71. امین سده زاده
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم چجوری میتونم سابقه بسیج خودم یا همون کد دوازده رقمی رو دریافت کم ؟ ممنون میشم کمکم کنید

 72. سیروس زارعی
  ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۰

  سلام من قبلا دو سال بسیج مدرسه بودم بخاطره بعضی چیزا دیگه ادامه ندادم الانم رفتم بسیج مدرسه و شهرستان پرونده بسیجم پیدا نکردن باید چکار کنم آیا باید دوباره تشکیل پرونده بدم یا نامه از مدرسه بیارم؟؟؟

  • مشاور ارشد
   ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۹

   سلام اگه بتونید از مدرسه نامه بگیرید و یا از آموزش و پرورش پرونده بسیج رو انتقال بدید خوب میشه.

 73. غزل
  ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۸

  سلام ببخشید اگه نتونیم تو کلاسای بسیج شرکت کنیمم کارت فعال بهمون میدن؟ اخه من دانشجو ام میخوام تو بسیج محل ثبت نام کنم

 74. امیر رضا غلامی
  ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۲

  استعلام سابق بسیج

 75. Salehkhavand
  ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۷

  من تو بسیج قبلا ثبت نام کردم و میخام بدونم چقد بسیج فعال دارم الان سربازم

 76. فاطمه محمدی
  ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۳

  سلام وقتتون بخیر
  من از مقطع راهنمایی در فعالیت های بسیج حضور فعال داشتم و حتی در جلسات سپاه(استان مازندران شهر آمل) به عنوان رئیس بسیج مدرسه معرفی و حضور داشتم و به سپاه معرفی شدم ،اما در دبیرستان متاسفانه کارت بسیج فعال ندارم و از سایت بسیج نسبت به ثبت نام دوباره اقدام کردم اما ایمیل فعالسازی برایم نیامده است، لطفا پیگیری کنید
  با تشکر

 77. علیرضا
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۹

  سلام. خب آدرس سایتی که باهاش بشه استعلام گرفت چقدر بسیج داریم چیه؟

 78. فرشاد
  ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱

  سلام من ۶سال پیش هم در بسیج دانشگاه وهم در بسیج محل ثبت نام کردم و کم وبیش حضور داشتم. و مشغله کاری که داشتم کمتر فرصت حضور داشتم. الان سرباز هستم می خاستم اقدام کنم ببینم میتونم فعال رو بگیرم که از کسری استفاده کنم یاخیر؟

  • dr-naqizade
   ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۵

   سلام و وقت بخیر
   طول دوره سربازی نمیشه کارت بسیجی گرفت

 79. آمانج
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۲

  خیلی خوب است

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷

   موفق باشین

   • حسین رضائی
    ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۸

    سلام . افتخارخدمت دربسیج را ازسال ۶۸ داشته ودارم
    نه درجه ای دریافت کرده ونه تسهیلاتی
    آیا شرایط خاصی دارد یا واجدشرایط بوده اما دوستان ناحیه حوزه وپایگاه کوتاهی نموده اند
    ممنون میشوم اگرراهنمائی بفرمایید.
    باتشکروسپاس
    حسین رضائی . حوزه ۴ عمار.پایگاه شهیدرجائی

    • tahmasebi
     ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰

     سلام دوست عزیز برای دریافت شرایط کد بسیج خودتون باید با پایگاه مربوطه در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور