ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ورود به سامانه بوستان فنی حرفه ای + bustan.tvu.ac.ir

سامانه بوستان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه بوستان، یکی از سامانه های جدید دانشگاه فنی و حرفه ای است که خدمات زیادی را در آن  به دانشجویان ارائه می شود. این سامانه در سال ۱۴۰۳ ایجاد شده است و به آدرس اینترنتی bustan.tvu.ac.ir در اختیار کاربران قرار گرفته است. کلیه دانشجویان برای ورود به سایت بوستان فنی و حرفه ای باید نام کاربری و رمز عبور داشته باشند. لذا لازم است که آن ها با مراحل ثبت نام در سامانه بوستان آشنایی داشته باشند.

به دلیل این که سایت بوستان جدیدا راه اندازی شده است. لذا در این بخش از مقاله ایران تحصیل قصد داریم در مورد این سامانه، خدمات و مراحل ورود به آن صحبت کنیم تا  شما هر گونه سوالی  در مورد سایت bustan.tvu.ac.ir داشته باشید  به جواب آن برسید یا در انتها با مشاوران ایران تحصیل در میان بگذارید.

سامانه بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای کشور

سایت بوستان به نشانی اینترنتی bustan.tvu.ac.ir برای توسعه زیر ساخت های آموزش الکترونیکی و تسهیل امور دانشجویی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای کشور ایجاد شده است.  این سامانه در سال ۱۴۰۳ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و جایگزین سامانه ناد دانشگاه فنی و حرفه ای شد.

استفاده از سایت بوستان باعث شد تا دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای امور مربوط به خود را در بستر آنلاین آن انجام دهند و از مراجعه حضوری به دانشگاه مربوطه خود ب‍پرهیزند؛ بنابراین از اتلاف وقت آن ها در انجام امور  دانشگاهی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و غیره کاسته شده است. معمولا این امکانات در قسمت های مختلفی از  سایت بوستان قرار دارند که شما با ورود به سایت بوستان فنی و حرفه ای می توانید از آن ها استفاده کنید. خوب است بدانید که این امکانات قبلا در سامانه ناد دانشگاه فنی و حرفه ای  بودند؛ اما به دلیل نارضایتی کاربران آن به سایت بوستان منتقل شدند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت درخواست انتقالی سامانه بوستان و مراحل آن کلیک کنید.

سامانه bustan.tvu.ac.ir

امکانات سایت بوستان bustan.tvu.ac.ir فنی و حرفه ای

در حال حاضر خدمات زیادی در سایت بوستان برای کاربران آن در نظر گرفته شده است. به طوری که شما با ورود به این سایت می توانید از هر کدام آن ها با توجه به نیاز خود استفاده کنید. شما برای ورود به سایت بوستان فنی و حرفه ای می توانید از موبایل، کامپیوتر، تبلت، لپ تاپ و غیره استفاده کنید. حال در زیر به امکانات سایت بوستان bustan.tvu.ac.ir دانشگاه فنی و حرفه ای اشاره می کنیم.

امکانات بخش آموزشی سایت بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای
صحت سنجی اطلاعات و مشخصات دانشجویان
صحت سنجی اطلاعات هویتی صحت سنجی اطلاعات دانشجویی صحت سنجی معدل
صحت سنجی تراز مالی صحت سنجی نمرات
امور آموزشی و دانشجویی
انتخاب واحد ارزشیابی اساتید نمرات
حذف و اضافه مشاهده کارنامه تحصیلی درخواست اعتراض به نمره
امور مالی
تراز مالی دانشجو
امکانات بخش فرهنگی سایت بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای
وب سرویس برای کارتابل فرهنگی ایجاد پایگاه داده ورزشی مرکز مشاوره و سلامت دانشجویان
امکانات بخش دانشجویی سایت بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای
وب سرویس برخط به سایت مورد نیاز دسترسی برخط به مشخصات دانشجویی تطبیق برنامه هفتگی دروس دانشجویان
نرم افزار تغذیه رزرو و خرید خوابگاه گزینش دانشجوی ممتاز
خدمات کمیسیون موارد خاص ایجاد زیر سامانه همای رحمت
امکانات بخش پژوهشی سایت بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای
مشاهده مقالات چاپ شده و پذیرفته شده در مجله ها گزارش های علمی و مستندسازی از طرح های پژوهشی اعتبار سنجی مراجع علمی برای تصویب طرح
اطلاعات پژوهشی و تحقیقاتی اساتید دانشگاه ارايه گزارش های پژوهشی و تحقیقاتی

حال اگر شما هر گونه سوالی در مورد امکانات سایت بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای و نحوه استفاده از آن ها را داشته باشید می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره ایران تحصیل در تماس باشید.

برای اطلاع از انتخاب واحد در سامانه بوستان فنی حرفه ای و قوانین انتخاب واحد روی لینک آبی کلیک کنید.

خدمات سایت بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای

مراحل ورود به سایت بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای

همان گونه که در بالا به آن اشاره کردیم سایت بوستان جایگزین سایت ناد دانشگاه فنی و حرفه ای شده است. به طوری که اطلاعات کلیه دانشجویان، اساتید و کارکنان از سایت ناد به سامانه بوستان منتقل شده است. لذا شما در اولین ورود خود به سایت بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای باید این اطلاعات را صحت سنجی کنید. در غیر این صورت دسترسی به خدمات و امکانات سامانه bustan.tvu.ac.ir وجود ندارد. به هنگام صحت سنجی اطلاعات خود دقت کنید که تمامی داده های شما دقیق و درست باشند. در غیر این صورت عواقب آن با خود شما است. حال در زیر مراحل ورود به سایت بوستان فنی و حرفه ای را برای دانشجویانی که برای اولین بار می خواهند وارد آن شوند را توضیح می دهیم:

آدرس اینترنتی سایت بوستان به نشانی bustan.tvu.ac.ir را در مرورگر سیستم خود جستجو کنید.

پس از مشخص شدن نتایج جستجو، روی اولین گزینه به همین نام کلیک کنید تا وارد سایت بوستان شوید.

در صفحه باز شده در جاهای مشخص شده کد ملی، کلمه عبور و عبارت امنیتی را درج کنید. سپس روی گزینه «ورود» کلیک نمایید.

ورود به سایت بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای

حال اگر در صورتی که رمز عبور نداشته باشید یا آن را به خاطر نمی آورید می توانید در پایین صفحه روی گزینه «رمز عبور خود را فراموش کرده ام» کلیک کنید.

مراحل ورود به سایت بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای

برای ارتباط با پشتیبانی سامانه بوستان فنی حرفه ای روی لینک کلیک کنید.

با انجام مراحل بالا یک صفحه جدید برای شما باز می شود که در آن جا کد ملی، شماره موبایل و کد امنیتی خود را ثبت کنید و روی گزینه «دریافت کلمه عبور» کلیک نمایید. حالا باید منتظر بمانید تا رمز عبور جدید شما به شماره موبایلتان پیامک شود. در صورتی که شماره موبایل شما خاموش یا اشتباهی در سیستم ثبت شده باشد در این صورت می توانید تاریخ تولد خود را به شکل 30/07/1379 به جای رمز عبور در سایت bustan.tvu.ac.ir درج کنید تا وارد پنل کاربری خود شوید.

مراحل بازیابی رمز عبور در سایت بوستان

پس از ورود به سایت بوستان فنی و حرفه ای باید در مرحله اول رمز عبور خود را تغییر دهید. بایستی برای این کار رمز عبور جدید خود را درج کنید و گزینه ثبت را در آن فشار دهید.

تغییر رمز عبور در سامانه بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای

حالا وارد بخش «صحت سنجی اطلاعات» شوید و در آن جا اطلاعات خود را تکمیل کنید. سپس در صورت درست بودن آن ها، اطلاعات خود را تایید کنید. خوب است بدانید که صحت سنجی اطلاعات شامل چند بخش هویتی، اطلاعات دانشجویی، معدل، نمرات و تراز مالی می باشد.

صحت سنجی اطلاعات در سایت بوستان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست رشته های کاردانی فنی و حرفه ای لیک کنید.

هم اکنون می توانید وارد بخش خدمات و امکانات سایت بوستان فنی و حرفه ای شوید و در آن جا با توجه به نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.

امکانات سایت بوستان فنی و حرفه ای

حال اگر به هنگام صحت سنجی اطلاعات  در سایت بوستان bustan.tvu.ac.ir به هر مشکلی برخورد کردید بهتر است آن را با مشاوران ایران تحصیل در میان بگذارید. زیرا صحت سنجی اطلاعات از حساسیت  بالایی  برخوردار است. لذا دقت بالایی را در آن به خرج دهید.

مراحل ثبت نام در سامانه بوستان

بسیاری از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای فکر می کنند برای ورود به سایت بوستان bustan.tvu.ac.ir باید در آن ثبت نام کنند. در حالی که برای ورود به آن نیازی به ثبت نام در سامانه بوستان bustan.tvu.ac.ir ندارید؛ زیرا اطلاعات کلیه دانشجویانی که در سایت ناد دانشگاه فنی و حرفه ای ثبت شده است، به صورت خودکار به سامانه bustan.tvu.ac.ir منتقل می شوند. لذا لازم است وقتی شما برای  اولین بار وارد سایت بوستان فنی و حرفه ای می شوید  اطلاعات خود  را صحت سنجی کنید. سپس از امکانات سامانه استفاده کنید.

دانشجویان جدید الورود نیز نیازی به ثبت نام در سایت بوستان ندارند؛ زیرا وقتی آن ها در دانشگاه فنی و حرفه ای محل تحصیل خود ثبت نام می کنند، اطلاعات آن ها به صورت خودکار در سایت درج می شود. بنابراین آن ها با انجام مراحل بالا می توانند وارد سایت bustan.tvu.ac.ir شوند. رمز عبور پیش فرض آن ها در اولین بار ورود به سایت بوستان فنی و حرفه ای تاریخ تولدشان به صورت  ۱۰ رقمی است که آن را با فرمت 30/07/1379 باید وارد کنند.

برای اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه فنی و حرفه ای کلیک نمایید.

اخبار پیرامون دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور

📌 نتایج نهایی آزمون کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ‌ای  سال ۱۴۰۳ در رشته‌های تحصیلی با آزمون و بدون آزمون اعلام شده است.

عبدالرسول پورعباس، روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، گفت، در سال ۱۴۰۳در آزمون‌ کاردانی ویژه دانشگاه فنی ‌و حرفه ‌ای حدود ۱۰۳ هزار و ۳۵۹ هزار داوطلب شرکت کرده اند که از آن ها بیش از ۷۸ هزار نفر پذیرفته شدند. از این پذیرفته شدگان حدود ۴۳ هزار داوطلب از طریق آزمون و بیش از  ۳۵ هزار داوطلب از طریق سوابق تحصیلی جذب این دانشگاه شده اند. 

ثبت نام در سامانه بوستان

خلاصه مطلب

 در این مقاله از ایران تحصیل سامانه بوستان به نشانی اینترنتی bustan.tvu.ac.ir را برای دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای کشور معرفی کردیم. این سامانه به تازگی توسط این دانشگاه برای امور دانشجویی، پژوهشی، مالی و غیره دانشجویان راه انداز‌ی شده است. به طوری که شما می توانید به راحتی با اتصال به سیستم دارای اینترنت وارد این سامانه شوید. مراحل ورود به سایت بوستان فنی و حرفه ای را در بالا  برای شما ذکر کردیم و خدماتی که توسط این سایت در اختیار شما قرار داده می شود را نیز بیان کردیم. حال اگر موضوعی است که شما به جواب آن نرسیدید یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ها را دارید می توانید با مشاوران ایران تحصیل در تمامی ساعات شبانه روز تماس بگیرید تا راحت ترین راه حل خود را در کمترین زمان ممکن به دست بیاورید.

جهت دانلود پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

3.5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سایت بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای جایگزین کدام سایت شده است؟

این سامانه جایگزین سایت ناد دانشگاه فنی حرفه ای به آدرس reg.tvu.ac.ir شده است.

آیا ثبت نام در سامانه بوستان برای دانشجویان ضروری است؟

خیر، دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای برای استفاده از امکانات سامانه bustan.tvu.ac.ir نیازی به ثبت نام در آن ندارند. بلکه با نام کاربری و رمز عبور خود در سامانه ناد می توانند وارد آن شوند.

در سایت بوستان bustan.tvu.ac.ir فنی و حرفه ای چه امکاناتی برای دانشجویان ارائه می شود؟

در این سامانه خدمات زیادی برای دانشجویان مانند انتخاب واحد، برگزاری کلاس های مجازی، ثبت نمرات دروس، انتقالی و میهمانی، پرداخت شهریه، ارزشیابی کیفی اساتید و غیره ارائه می شود که در بالا به آن ها اشاره کردیم.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • اعتراض به نمرات در سایت هم آوا

  راهنما جامع اعتراض به نمرات در سایت هم آوا – ایران تحصیل

  یکی از بحث‌انگیزترین سوال های دانشجویان علمی کاربردی نحوه اعتراض به نمرات در سایت هم آوا می‌باشد. به طوری که آن‌ها قصد دارند بدانند چگونه به نمرات دریافتی خود در آزمون‌های پایان ترم اعتراض کنند تا استادان در نمرات آن‌ها...
 • عواقب مشروط شدن در دانشگاه

  عواقب مشروط شدن در دانشگاه 1403 {دولتی، آزاد و پیام نور}

  از عواقب مشروط شدن در دانشگاه در سال 1403 شامل محدودیت در انتخاب واحد نیمسال تحصیلی بعد است. به این ترتیب طبق قانون در همه دانشگاه‌های سراسری، آزاد، پیام نور و علمی کاربردی کشور اگر معدل کل پایان‌ ترم یک...
 • اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی

  اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۳ + زمان و نحوه مشاهده

  نتایج آزمون لیسانس به پزشکی دو هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام می‌شود. رشته پزشکی پر متقاضی‌ترین رشته گروه آزمایشی علوم تجربی است؛ سالانه دانشجویان زیادی برای قبولی در دانشگاه‌های سراسری پذیرای ورود به این رشته هستند؛ اما تنها تعداد...
 • سایت گلستان دانشگاه پیام نور

  سایت گلستان دانشگاه پیام نور + ورود به سامانه

  سایت گلستان دانشگاه پیام نور به نشانی reg.pnu.ac.ir با هدف مکانیزه کردن فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشجویان، خدمات غیرحضوری و اینترنتی متعددی را فراهم آورده است. به این ترتیب دانشجویان می‌توانند با ورود به سامانه آموزشی پیام نور از خدماتی...
تماس با مشاور