ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سامانه استعلام کسری خدمت ایثارگران | ایران تحصیل

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
استعلام کسری خدمت ایثارگران

استعلام کسری خدمت ایثارگران

 

کلیه مشمولان گرامی جهت ورود به سامانه استعلام کسری خدمت ایثارگران – جانبازان و رزمندگان جهت کسری خدمت نظام وظیفه – اطلاع از جدیدترین قوانین و شرایط کسری خدمت و مشاوره اخذ معافیت های گوناگون و خرید خدمت سربازی با مرکز تماس حاصل نمایند

9099075307 (تماس از سراسر کشور) 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت و پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه استعلام کسری خدمت ایثارگران ۱۴۰۲

 مشمولین عزیزی  که جزو خانواده های محترم شهدا، ایثارگران و آزادگان می باشند، می توانند نسبت به کسری خدمت سربازی اقدام نمایند. پس از اقدامات لازم نوبت به استعلام کسری خدمت ایثارگران می رسد. همچنین برای این منظور سامانه استعلام کسری خدمت نظام وظیفه در نظر گرفته شده است که با استفاده از همین سامانه می توانید نسبت به دریافت کد مورد نظر اقدام نمایید.

مشمولین خدمت سربازی که عضوی از اعضای خانواده محترم ایثارگران می باشند را می توان به دسته های مختلفی تقسیم نمود. که هر یک از این دسته ها با ارائه مدارک خود می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سامانه استعلام کسری خدمت نظام وظیفه از وضعیت کسری خدمت خود اطلاع دقیق یابند. همچنین لازم به ذکر است که شرایط معافیت در خانواده های محترم شاهد و ایثارگران متفاوت می باشد.

 

 

برای دریافت کسری خدمت سربازی چه مدارکی مورد نیاز می باشد؟

آیا پس از رسیدن به سن مشمولیتی می توانیم از کسری خدمت سربازی استفاده نماییم؟

مدارک مورد نیاز برای استعلام کسری خدمت ایثارگران فرزندان آرادگان چیست؟

آدرس سامانه کسری خدمت سربازی چیست؟

 

برای کسب اطلاع از نحوه ورود به سامانه ثبت نام کارت ایثارگران روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

شرایط استعلام کسری خدمت ایثارگران

 

پس از اینکه در رابطه با دارا بودن شرایط برای اخذ کسری خدمت خانواده های ایثارگر اطمینان یافتید و موفق به تشکیل پرونده شدید، روند رسیدگی پرونده آغاز می گردد که این روند بدین شرح می باشد : داوطلبانی که درخواست معافیت ایثارگران دارند ابتدا لازم است به یکی از دفاتر خدمت الکترونیک انتظامی (پلیس+10)  جهت دریاف دفترچه و همچنین فرم های مورد نیاز اقدام نمایند.

متقاضیان استعلام کسری خدمت ایثارگران در مرحله دوم لازم است فرم های مورد نظر را تکمیل نموده . این فرم ها به صورت عمومی و اختصاصی می باشند و پس از آن فرم مورد نظر را به دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +10 تحویل دهند. با توجه به اینکه ثبت درخواست و همچنین ارسال پرونده توسط متقاضیان امکان پذیر نیست لذا مراجعه به این سازمان الزامی می باشد.

لازم به ذکر است پس از طی نمودن تمامی مراحل استعلام کسری خدمت ایثارگران اطلاعات و مدارک موجود باید به تائید کارشناسان نظام وظیفه عمومی برسانند. و چنانچه در ارائه این اطلاعات نقص و یا مشکلی وجود داشته باشد، امکان تائید این درخواست بسیار کم می باشد. همچنین ارگان های مختلف این درخواست را پیگیری و حکم مورد نیاز را صادر خواهند نمود.

 

 

 

 

 

برای استعلام کسری خدمت ایثارگران می توانید در سامانه مورد نظر نسبت به دریافت کسری خدمت اقدام نمایید. اما متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که حتما برای این استعلام باید به مراکز پلیس + 10 مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

برای دریافت پاسخ سوال مناطق عملیاتی سربازی کجاست؟ کلیک کنید.

 

 

شرایط معافیت خانواده های ایثارگران

 

شرایط معافیت خانواده های ایثارگران

شرایط معافیت خانواده های ایثارگران

 

به همراه داشتن و یا ارائه برخی از مدارک برای استعلام کسری خدمت ایثارگران الزامی می باشد به همین دلیل تمام متقاضیان عزیز می توانند برای برای انجام امور مربوطه ، اقدامات لازم را به ثبت برسانند. شرایط معافیت برای هر یک از متقاضیان متفاوت می باشد. به عنوان مثال برای استفاده از معافیت خانواده های شهدا و جاوید الاثر تمامی فرزندان ذکور شهدا و جاویدالاثران می توانند از این نوع معافیت بهره مند شوند.

آن دسته از مشمولینی که به دنبال استعلام کسری خدمت ایثارگران می باشند، لازم است بدانند که از جمله شرایط تعیین شده این است که به ازای هر 24 ماه آزادگی یک نفر از فرزندان آزادگان می تواند معاف شود. همچنین شرایط در نظر گرفته شده برای خانواده های محترم جانبازان نیز این است که به ازای هر 25% جانبازی یک نفر از فرزندان افراد جنانباز می تواند معاف شود .

آن دسته از مشمولینی که به دنبال استعلام کسری خدمت ایثارگران می باشند و عضوی از خانواده محترم فرزندان رزمندگان می باشند، درصورتی می توانند از معافیت ایثارگران بهره مند شوند که به ازای هر 30  ماه سابقه حضور در جبهه توسط اعضای خانواده آنان حضور داشته باشد. در این صورت تنها یک نفر از فرزندان آنان می تواند از شرایط معافیت استفاده نماید.

 

 

برای اطلاع دقیق از معافیت سه برادری نظام وظیفه کلیک کنید.

 

 

مدارک مورد نیاز برای فرزندان آزادگان

تمامی آن دسته از مشمولینی عزیزی که به دنبال استعلام کسری خدمت ایثارگران می باشد و در زمره خانواده آزادگان می باشند، لازم است به هنگام ثبت نام مدارک خود را همانند برگه درخواست معافیت که از طرف بنیاد شهید صادر می شود را به همراه داشته باشند. آنچه در ادامه ذکر می نماییم، علاوه بر مدارک شخصی متقاضیان می باشد.

همچنین دارا بودن مدارک هویتی برای استعلام کسری خدمت ایثارگران الزامی می باشد. به همین دلیل تصویر شناسنامه و کارت ملی مشمول و فرد آزاده و پدر آزاده الزامی خواهد بود. متقاضیان توجه داشته باشند که پاسخ ثبت احوال محل صدور شناسنامه ایثارگر پدر ایثارگر (توسط وظیفه عمومی یا دفتر خدمات الکترونیک تهیه می گردد).

از جمله دیگر مدارم مورد نیاز برای استعلام کسری خدمت ایثارگران، به همراه داشتن گواهی آخرین مدرک تحصیلی مشمول و همچنین سایر مدارک مورد نیاز می باشد. با توجه به تشکیل پرونده و استعلام به وسیله سامانه کسری خدمت نظام وظیفه تکمیل فرآیند تقاضا نامه بسیار الزامی و ضرور می باشد. بنابراین هر گونه کاهلی در این رابطه می تواند منجر به عدم ثبت نام قطعی و همچنین نبود کسر خدمت برای مشمولین خانواده های محترم شود.

 

 

جهت اطلاع از شرایط قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی کلیک کنید

 

 

سامانه استعلام کسری خدمت نظام وظیفه

 

سامانه استعلام کسری خدمت نظام وظیفه

سامانه استعلام کسری خدمت نظام وظیفه

 

خوشبختانه امکان استعلام به وسیله سامانه استعلام کسری خدمت نظام وظیفه صورت خواهد پذیرفت. به دلیل برخی از موارد امنیتی بخشی از کارهای مربوط به ثبت نام و تکمیل فرم تقاضانامه به وسیله نیروی انتظامی صورت خواهد پذیرفت. بنابراین در هنگام مراجعه به این مراکز و وارد نمودن اطلاعات خود، نهایت دقت عمل را داشته باشید. همچنین از درستی ارسال و تکمیل پرونده نیز اطمینان لازم را حاصل نمایید.

ورود به سامانه استعلام کسری خدمت نظام وظیفه تنها با استفاده از اطلاعات هویتی و همچنین تقاضانامه شما امکان پذیر خواهد بود. لذا چنانچه در مرحله ثبت درخواست برای استفاده از معافیت و یا کسری خدمت می باشید، حتما به شرایط تعیین شده دقت نمایید. زیرا تمامی مدارک شما در زمان استعلام کسری خدمت ایثارگران می تواند به دسترسی شما کمک نمایبد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با استعلام کسری خدمت ایثارگران و همچنین دریافت آدرس سامانه استعلام کسری خدمت نظام وظیفه می توانید با مشاورین و متخصصن ایران تحصیل تماس حصل نمایید مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

سوالات پرتکرار در مورد سامانه استعلام کسری خدمت ایثارگران

آیا فرزند خوانده قانونی جانبازان یز مشمول کسری یا معافیت خدمت سربازی می باشند؟

هر یک از مشمولین عزیزی که مایل به استفاده از خدمات و همچنین کسری یا معافیت خدمت سربازی می باشند ، در صورت دارا بودن برخی از شرایط خواهند توانست نسبت به انجام معافیت اقدام نمایند به عنوان مثال جانبازان عزیزی که با توجه به گواهی بنیاد شهید و امور ایثارگان نمی توانند صاحب فرزندان شوند، یکی از فرزندان خوانده های آنان که قانونی می باشد از انجام خدمت می تواننند معاف شوند و پس از ارائه مدارک خود از کسری خدمت برخوردار شوند.

مدارک لازم برای فرزند خوانده قانونی جانباز چیست؟

برای تمامی مشمولین عزیز همانطور که ذکر گردید ارائه مدارک هویتی آنان لازم و ضروری می باشد. اما علاوه بر آن هر یک از این مشمولین عزیز لازم است مدارکی همچون برگه درخواست معافیت صادره از بنیاد شهید به همراه مدارک مربوطه به فرزند خواندگی مشمول ، تصویر شناسنامه و کارت ملی جانباز و همسر وی ، پاسخ ثبت احوال محل صدور شناسنامه فرد ایثارگر در خصوص تحولات سند سجلی (توسط وظیفه عمومی یا دفتر خدمات الکترونیک) تهیه می گردد را به همراه داشته باشد.

آیا می توان با ثبت نام در سامانه استعلام خدمت از تعداد ماه های کسری خدمت اطلاع یافت؟

آیا در صورت داشتن غیبت نیز می توانیم از معافیت خانواده ایثارگران استفاده نماییم؟

آیا می توان همزمان در استفاده از معافیت تحصیلی  همچنین معافیت خانواده های ایثارگران استفاده نمود؟

روند رسیدگی به پرونده خانواده های ایثارگران چه مدت به طول می انجامد؟

 

جهت کسب اطلاع بیشتر در رابطه با نحوه استعلام کسری خدمت ایثارگران و همچنین برقراری ارتباط با مشاوران نظام وظیفه با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

معافیت فرزندان ایثارگر

مدارک لازم برای معافیت کفالت

معافیت پزشکی سربازی

امریه سربازی

سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

شرایط اخذ کارت ایثار

پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی

سامانه استعلام کسری خدمت نظام وظیفه

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

 1. Avatar photo
  مهدی
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام ببخشید من پدرم سال۱۳۶۸/۶/۱۸ شروع خدمت سربازیش بوده ودر ایلام وکرمانشاه خدمت کرده،میخواست بدونم ایثارگری بهش تعلق میگیره وتاثیری در خدمت سربازی فرزنداش داره؟خیلی ممنون

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام وقت به خیر
   به طور کلی کارت ایثارگری به افرادی که در بازه زمانی جنگ یعنی از سال 59 تا شهریوور 67 در مناطق عملیاتی حضور داشتند تعلق میگیرد.
   میتوانید با توجه ماه های ایثارگری پدر کسری خدمت بگیرند.

 2. Avatar photo
  ابولفضل
  ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۹

  سلام ببخشید بنده الان در حین خدمت میباشم و پدرم جانباز۲۵درصد هستش و ۱۴ ماه سابقه جبهه داره و پدرم ۳فرزند داره من کوچیکترینم برادر بزرگم ک معاف شد و برادر وسطیم از سابقه جبهه پدرم کسری گرفت میخام بدونم ب من کسری درصد جانبازی تعلق میگیرد چون برادر وسطیم از سابقه جبهه استفاده کرد و درصد جانبازی ک هردرصد۱۲روز کسری داره ب من تعلق میگیرد

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام دوست عزیز اگر هیچکدام از برادرهای شما از این امتیاز قبلا استفاده نکرده باشند بله شما میتونید برای گرفتن کسری اقدام کنید.

 3. Avatar photo
  هادی
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

  سلام و ادب
  پدر من سال 64 تا 67 به عنوان کارمند ارگان دولتی در شهر حمیدیه (از توابع شهرستان اهواز) شاغل بودند، ایا کسری خدمت فرزندان کارکنان دولت در مناطق عملیاتی به من تعلق میگیرد ؟ چون بالای 30 ماه است میتونم برا معافیت ایثارگری اقدام کنم آیا ؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام وقت بخیر
   بله به بنیاد امور ایثارگران استان خود مراجعه فرمایید .

 4. Avatar photo
  علی
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

  سلام وقت بخیر 13بهمن تایید شد جبهه پدرم الان تا امروز 15اسفند تو کمیسیون چقدر طول می‌کشه بگن چقدر تعلق میگیره من تا 22 اسفند وقت دارم تا کسری ببرم پادگان تا کسری ایثارگری بخوابونم بهمون گفتن هفته پیش یکشنبه 7اسفند استعلام جبهه پدر تون تایید شده استعلام پلیس +10 مونده یعنی الان 15اسفند خبری نشده چرا پس گفتن دو روز قبل جواب کمیسیون بهتون زنگ می‌زنیم تورو خدا این بپرسید
  09026507159 شماره تماسم

  نیروی انتظامی پدرم کارت پایان خدمتشون

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

   سلام وقت بخیر
   جهت پیگیری به نظام وظیفه مراجعه نمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. Avatar photo
  علی
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

  سلام وقت بخیر 13بهمن تایید شد جبهه پدرم الان تا امروز 15اسفند تو کمیسیون چقدر طول می‌کشه بگن چقدر تعلق میگیره من تا 22 اسفند وقت دارم تا کسری ببرم پادگان تا کسری ایثارگری بخوابونم بهمون گفتن هفته پیش یکشنبه 7اسفند استعلام جبهه پدر تون تایید شده استعلام پلیس +10 مونده یعنی الان 15اسفند خبری نشده چرا پس گفتن دو روز قبل جواب کمیسیون بهتون زنگ می‌زنیم تورو خدا این بپرسید
  09026507159 شماره تماسم

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

   سلام وقت بخیر
   جهت پیگیری به نظام وظیفه مراجعه نمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 6. Avatar photo
  سید
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

  سلام وعرض ادب خدمت پاسخگویان عزیز
  آقا پدر ما تو سیستم براش ۱۳ ماه جبهه ثبت شده که این ۱۳ ماه رو برادرم ۱۰سال پیش استفاده کرده
  بعد پدر من میوفته دنبال کارهای ایثارگری که در اینجا سوابق جبهه اصلاح شده ومدت جبهه به ۳۱ ماه افزایش پیدا میکنه
  من الان سربازم میخواستم بدونم من میتونم از این ۱۸ماه اضافه شده به سوابق پدر استفاده کنم باتوجه به اینکه تنها یک فرزند میت اند از سوابق استفاده کند

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

   سلام وقت بخیر . با توجه به مسئله پیش آمده برای شما امکان دریافت کسری ایثارگری برای شما مقدور است . برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 7. Avatar photo
  رضا
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام من برج ۷ ۱۴۰۰ رفتم خدمت و فرار کردم
  اضافه پشت دفترچه هم دارم
  الان برم خودمو معرفی کنم کسری ایثارگری بهم تعلق میگیره ؟
  با این عفو که رهبری داده

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی جهت استعلام این مورد باید به صورت حضوری به بنیاد مراجعه فرمایید.

 8. Avatar photo
  رضا
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام من برج ۷ ۱۴۰۰ رفتم خدمت و برج یازده فرار کردم بنا به دلایلی
  کسری ایثارگری هم دارم بسیجم دارم دیدم رهبر عفو داده آیا خودمو معرفی کنم کسری بهم تعلق میگیره اضافه دفرچه هم دارم ممنون میشم جواب بدین

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی طبق بخشنامه جدید کسری تعلق می گیره.

 9. Avatar photo
  ممدعلی
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام من درسال ۶۷/۷ در منطقه عملیاتی کردستان و اندیشک خدمت کردم میخاستم بدونم کارت ایثار به من تعلق میگیرد .

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام دوست عزیز، شرایط شما نیاز به بررسی بیشتر دارد،لطفا با داخلی 108 تماس بگیرید.

 10. Avatar photo
  علیرضا
  ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

  با سلام : اینجانب در سال 61 تا63 درمنطقه عملیاتی قصر شیرین {ژاندارمری }خدمت کردم واز فرماندهی انتظامی کرمانشاه گواهی حضور در جبهه بمدت 14 ماه برایم صادر شده الان فرزندم درحال گذراندن خدمت سربازی میباشد برای گرفتن کسری خدمت فرزندم باید بکجا مراجعه کنم بنده ساکن گیلان هستم .باتشکر

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت به خیر
   برای گرفتن کسری خدمت باید از پادگان خدمتی سرباز اقدام نمایید.

 11. Avatar photo
  سیاوش
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۱۵

  سلام
  وقتتون بخیر
  پدر من ۲۸ ماه خدمت کردند که ۲۵ ماه ان در جبهه بودن اند
  بنده متولد سال ۷۶ هستم و چون دانشجو بوده ام غیبت نداشته ام.
  سوال اولم اینه که بنده چقدر می تونم کسر خدمت داشته باشم
  دوم اینکه برای اقدام حتما باید دفترچه اعزام بگیرم؟یا الان که دانشجو هستم هم می تونم اقدام کنم؟
  متشکرم از پاسخگویی شما

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی حدودا 336 روز کسری دارین در صورتی که غیبت نداشته باشین.

 12. Avatar photo
  پارسا
  ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

  با سلام و عرض ادب
  می بخشین پدر من دقیقا دو سال تو مناطق جنگی کردستان خدمت کرده و روی کارت پایان خدمتش هم دقیقا تاریخ دوسال خورده و با اینکه مدت زمان آموزشیش رو هم تو منطقه جنگی گذرونده اما روی کارت ایثار نوشته مدت حضور در جبهه 1 سال و نه ماه. می خواستم بدونم که آیا برای دریافت کسری خدمت ایثارگری اون سه ماه آموزشی هم لحاظ میشه برای محاسبه کسری خدمت که بشه دوسال تمام؟ ممنونم

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام وقتتون بخیر . باید به بنیاد شهید و ایثارگران مراجعه بفرمایید در صورت ثبت تغییرات اقدام کنید

 13. Avatar photo
  محرم جعفری
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

  من ۶۸۲روز حضور در جبهه دارم بسیجی و خدمت وظیفه در۸سال جنگ ایران وعراقو عراق و کارت ایثار هم دریافت کرده ام آیا برام حقوق خواهند داد واز نظر وضع مالی تحت پوشش کمیته هستم ماهانه فقط ۶۰۰هزارتومان دریافت می کنم

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 14. Avatar photo
  Hossein
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام خسته نباشید .من کارهای مربوط به کسری خدمت جبهه پدر رو انجام دادم و گفتند ک یک ماه تا ۴۵ روز طول می‌کشه چطوری میتونم پیگیری کنم جوابش رو سامانه ای چیزی هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام دوست عزیز اگر کد رهگیری دارید از سایت ایثار اقدام کنید

   • Avatar photo
    محمدرضا
    ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۷

    سلام و وقت بخیر
    پدر بنده از سال ۶۱ تا ۶۳ در پایگاه ۵ شکاری امیدیه اهواز خدمت کرده و ۲ کارته هستش و من هم الان سرباز هستم .خواستم بدونم برای پیگیری از روند اینکه کسری خدمت به اون منطقه تعلق میگیره یا خیر از کجا باید استعلام گرفت؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    ممنون!!!

    • Avatar photo
     karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 15. Avatar photo
  بهزاد
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

  سلام خسته نباشید
  پدر من سال ۶۰تا۶۲در نیروی زمینی ارتش در خرم آباد لرستان پادگان مهماتی آمادگاه بابا عباس خدمت کرده و من هم در حال حاضر سر خدمتم آیا برای آن منطقه کسری تعلق میگیرد که بروم دنبالش؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام وقت بخیر.
   از طریق ارگان مربوطه برای گرفتن کارت ایثار اقدام کنید.

   • Avatar photo
    رضا
    ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

    سلام من برج ۷ ۱۴۰۰ رفتم خدمت و برج یازده فرار کردم بنا به دلایلی
    کسری ایثارگری هم دارم بسیجم دارم دیدم رهبر عفو داده آیا خودمو معرفی کنم کسری بهم تعلق میگیره اضافه دفرچه هم دارم ممنون میشم جواب بدین

    • Avatar photo
     مشاور جوادی
     ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

     سلام وقت بخیر
     بله دوست عزیز تعلق میگیره.

  • Avatar photo
   محمدرضا
   ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

   سلام و وقت بخیر
   پدر بنده از سال ۶۱ تا ۶۳ در پایگاه ۵ شکاری امیدیه اهواز خدمت کرده و ۲ کارته هستش و من هم الان سرباز هستم .خواستم بدونم برای پیگیری از روند اینکه کسری خدمت به اون منطقه تعلق میگیره یا خیر از کجا باید استعلام گرفت؟
   ممنون میشم راهنماییم کنید
   ممنون!!!

   • Avatar photo
    karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 16. Avatar photo
  امین
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام
  پدر من سال ۱۳۶۵/۱۱/۱۹درشهربانی خدمت کرده وسال ۱۳۶۷/۱۱/۱۹تمام کرده آیا به من کسری تعلق میگیرد ممنون

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام امین
   در صورتی که منطقه عملیاتی امنیتی باشه شامل کسری میشه

 17. Avatar photo
  سینا۰۱۱
  ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام
  بنده کارهای مربوط به دریافت کسری ایثار پدرم را در سوله آبی لویزان انجام دادم و پدرم کارت ایثار هم دارن. بعد اتمام یک رسید به من تحویل شد و گفتن نامه تاییدیه براتون به ادرس ارسال میشه
  میخواستم ببینم این پروسه چقدر زمان میلره

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام دوست عزیز خیر برای سامانه اسعلام کسری خدمت ایثارگری تایم زیادی نمیبرد

 18. Avatar photo
  علی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۰

  در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۹ نامه کسر حدمت فرزندم را از یگان مربوطه دریافت کردم ولی در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱۴برای تایید و تحویل به یگان خدمت فرزندم به تهران سازمان نطام وظیفه رفتم گفتن هنوز در سیستم ثبت نشده خواهشا بفرمایید چه مدت طول میکشد که در سیستم ثبت شود

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام برای تایید کسری خدمت ایثارگران دوماه بعد از تحویل به یگان خدمتی مشخص میشه

 19. Avatar photo
  منتظمی
  ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۱

  سلام بنده در حال حاضر توی ارتش منطقه عملیاتی خدمت میکنم پدرم بعد جنگ به مدت بیستو یک ماه توی نیروهوایی جزیره خارک خدمت کرده . آیا میتونم کسری بگیرم؟ از کجا باید پی گیری کنم؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام کسری خدمت ایثارگر فقط باید در هشت سال زمان جنگ بوده باشه

 20. Avatar photo
  حسین
  ۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام
  پدر من در سال ۶۹.۷۱در اهواز خدمت کرده ایا به من کسری خدمت تعلق میگیرد اضاف سنوانی هم ندارم

 21. Avatar photo
  فرید داستانی
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۴

  باسلام
  آیا افراد غایب ازخدمت میتونن ازمزایای ایثارگری پدرشان استفاده کنن ؟؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۰

   سلام
   در صورتی که غیبت شما موجه باشد میتونیداز کسری ایثارگری استفاده کنید

 22. Avatar photo
  Arian
  ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۴

  سلام پدربنده سال ۷۱تا۷۳ زیرنظرلشکر۷۷مشهدتوپست منهدسیه خنثی سازی میدون مین تواندیمشکودزفولوچنتاشهردیگ بود بمن کسری تعلق میگیره؟

 23. Avatar photo
  سجاد
  ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۴

  سلام. خسته نباشيد.
  پدر بنده خدمت سربازي خود را در سالهاي ٦١ تا ٦٣ در منطقه اروميه بوده است و دو كارت هم دارد كه مهر ژاندارمري اروميه خورده است.
  براي استعلام بابت اينكه جزو مناطق جنگي حساب ميشود يا نه بايد به اروميه بروند پدرم؟
  براي كسري خدمت ميخواهم
  با تشكر

 24. Avatar photo
  سپهر
  ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۲

  سلام. خسته نباشید. پدر من کارت ایثار داره. من هم در حال حاضر سرباز هستم. به دلیل فاصله بسیار زیاد ما با یگان خدمتی پدرم، نمیتونیم به اونجا مراجعه کنیم برای نامه کسری خدمت. آیا راه دیگه ای برای گرفتن کسری وجود داره؟ با تشکر

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام برای استعلام کسری خدمت ایثارگران حتما باید پدرتان به یگان خدمتی خود مراجعه نمایند مفق باشید .

  • Avatar photo
   اسماعیل
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام خواهشا جواب بدین من پدرم برای گرفتن کسری به قرارگاه شمالغرب مراجعه کرد و مدارک رو تحویل داد خواستم بدونم چقدر جوابش طول میکشه و ایا اگ نامه کسری آمد باید منتظر بمانم تا ثبت میشود ؟

   • Avatar photo
    karimi
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور