ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور + ورود talent.pnu.ac.ir

سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

علاقمندان به تحصیل در مقاطع ارشد و دکترای بدون آزمون دانشگاه پیام نور، می‌توانند از طریق مراجعه به سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور به آدرس talent.pnu.ac.ir مراحل ثبت نام خود را انجام دهند و از شرایط، رشته، محل‌ها و نحوه ورود به سامانه نیز اطلاعات لازم را کسب کنند. برای ثبت نام داوطلبان قبل از هر چیز باید یک حساب کاربری ایجاد کنند و هزینه نام نویسی را نیز پرداخت کنند تا ثبت نام خود را نهایی نمایند.

دانشگاه پیام نور در سال جاری برای جذب دانشجویان استعداد درخشان به صورت بدون آزمون و مستقل از سازمان سنجش در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا اقدام کرده است. داوطلبانی که مایل به ثبت نام در این دوره‌ها هستند، در گام اول باید نسبت به معدل لازم و تعداد واحدهای گذرانده خود آگاه شوند. در مرحله دیگر باید مراحل مربوط به ورود به سامانه و اسم نویسی آشنایی داشته باشند.

معرفی سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور

👈 دانشگاه پیام نور به منظور حمایت از استعداد درخشان و شناسایی افرادی که استعداد بالایی دارند،  در سال جاری به صورت بدون کنکور و براساس معدل و سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش کرده است. داوطلبانی که واجد شرایط اسم نویسی باشند، در سایت استعداد درخشان دانشگاه پیام نور به آدرس talent.pnu.ac.ir می‌توانند ثبت نام کنند.

👈 برای معرفی سایت سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور باید گفت که متقاضیان نام نویسی استعداد درخشان در مقاطع ارشد و دکترا برای اطلاع از شرایط نام نویسی و حداقل معدل ظرفیت و رشته محل‌های ارشد و دکترا و تکمیل فرم شرکت در دوره‌های بدون کنکور باید برای ثبت نام اقدام کنند. داوطلبانی که موفق به نام نویسی در این دوره تا تاریخ ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۱ شده باشند، برای کسب اطلاع از نتایج پذیرش خود نیازی به مراجعه حضوری یا تلفنی از طریق دانشگاه پیام نور نخواهند داشت.

👈 این متقاضیان می‌توانند نتایج پذیرش رشته محل خود را در سایت مذکور مراجعه کنند. توجه داشته باشید که اطلاعیه‌های مربوط به پذیرش استعداد درخشان در سایت دانشگاه پیام نور نیز منتشر می‌شود و داوطلبان می‌توانند برای اطلاع از آخرین اخبار پذیرش بدون کنکور به این سایت مراجعه کنند.

معرفی سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور

🔗 برای اطلاع از تفاوت پیام نور با فراگیر پیام نور وارد لینک شوید. 

راهنمای ورود به سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور

👈 داوطلبانی که شرایط نام نویسی را دارند، می‌توانند فرم ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور یا دکتری را تکمیل کرده و هزینه نام نویسی خود را پرداخت نمایند. افراد برای شروع ثبت نام باید پرتال ثبت نامی داشته باشند تا بتوانند مراحل ورود به سایت را انجام دهند. فرایند ورود به سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور به شرح زیر است:

✔️ وارد شدن به سامانه تلنت دانشگاه پیام نور talent.pnu.ac.ir

✔️ انتخاب کردن گزینه ” ورود به سامانه “

✔️ وارد نمودن کد ملی و کلمه عبور

✔️ وارد شدن به حساب کاربری خود

راهنمای تصویری ورود به سایت استعداد درخشان دانشگاه پیام نور

✔️ ابتدا باید در مرورگر خود اسم سایت درخشان دانشگاه پیام نور را به آدرس talent.pnu.ac.ir سرچ کنید و وارد سامانه شوید.

گام اول ورود به سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور

✔️ سپس در صفحه جدید باید کد ملی خود و همچنین رمز عبور را که قبلاً در سامانه ذخیره کردید، وارد نمایید. بدین صورت می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و اقدامات لازم را برای نام نویسی خود انجام دهید.

گام دوم ورود به سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور

✔️ متقاضیانی که هنگام ورود به سامانه نتوانستند مراحل ورود به حساب کاربری خود را انجام دهند، می‌توانند از طریق درگاه اطلاع رسانی این دانشگاه به آدرس  pnu.ac.ir وارد شده و  از قسمت اطلاعیه‌ها به سایت تلنت وارد شوند.

🔗 جهت دریافت اپلیکیشن امتحانات پیام نور وارد لینک مربوطه شوید. 

چگونگی ثبت نام در سایت استعداد درخشان دانشگاه پیام نور

👈 متقاضیانی که مایلند برحسب سوابق تحصیلی و در دوره‌های بدون آزمون مقطع ارشد و دکترا شرکت کنند، باید در سایت استعداد درخشان دانشگاه پیام نور به آدرس talent.pnu.ac.ir مراحل نام نویسی خود را انجام دهند. مراحل ثبت نام در سایت درخشان دانشگاه پیام نور شامل موارد زیر است:

✔️ ورود به سامانه تلنت دانشگاه پیام نور talent.pnu.ac.ir

✔️ انتخاب کردن گزینه ” ورود به سامانه “

✔️ وارد نمودن کد ملی و کلمه عبور

✔️ وارد شدن به حساب کاربری خود

راهنمای تصویری ثبت نام در سایت درخشان دانشگاه پیام نور

✔️ ابتدا باید به سامانه دانشگاه پیام نور به آدرس talent.pnu.ac.ir وارد شده و وارد بخش گزینه پرداخت و هزینه ثبت نام شوید.

گام اول ثبت نام در سایت درخشان دانشگاه پیام نور

✔️ در صفحه پیش رو باید اطلاعات درخواستی را ثبت کرده تا به درگاه پرداخت هزینه ثبت نام هدایت شوید.

گام دوم ثبت نام در سایت درخشان دانشگاه پیام نور

✔️ پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی می‌توانید مبلغ را از طریق کارت‌های عضو شتاب پرداخت کنید.

گام سوم ثبت نام در سایت درخشان دانشگاه پیام نور

✔️ چنانچه که مراحل زیر فوق را طی کردید فرم نام نویسی که شامل اطلاعات تحصیلی و استعداد درخشان شما می‌باشد، نمایش داده می‌شود. پس از اینکه برای تکمیل ثبت نام باید در این مرحله اقدام کنید، در پایان نیز رسیدی به شما ارائه می‌شود که برای اطمینان خاطر پس از ثبت نام شما می‌توانید از طریق ورود به حساب کاربری مراحل تکمیل اسم نویسی خود را از طریق این کد پیگیری کنید.

تیکت پشتیبانی سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور

👈 از آنجا که ثبت نام بدون آزمون مقاطع ارشد و دکترا به صورت آنلاین است، امکان دارد که داوطلبان با مشکلاتی چون عدم تأیید ثبت نام مشکل در پرداخت هزینه نام نویسی و عدم ارائه زمان مصاحبه دکترا روبرو شوند.

👈 داوطلبان می‌توانند از طریق پشتیبانی سامانه دانشگاه پیام نور سؤالات خود را مطرح کنند. به این منظور افراد باید مراحل زیر را طبق راهنمای تصویر ارائه شده انجام دهند.

🔗 جهت اطلاع از شرایط تطبیق واحد پیام نور به دولتی و آزاد وارد لینک شوید. 

راهنمای تصویری تیکت پشتیبانی سامانه استعداد درخشان پیام نور

✔️داوطلبان ابتدا باید در گوگل آدرس سایت تلنت دانشگاه پیام نور را سرچ کرده و گزینه تیکت پشتیبانی را انتخاب نمایند.

گام اول ارسال تیکت به پشتیبانی سامانه استعداد درخشان پیام نور

✔️ پس از وارد شدن به سامانه با وارد کردن اطلاعات درخواستی می‌توانند مشکلات خود را در سایت ثبت کنند.

گام دوم ارسال تیکت به پشتیبانی سامانه استعداد درخشان پیام نور

✔️ پس از ثبت تیکت داوطلبان برای مشاهده نتیجه سؤال خود می‌توانند “مشاهده پاسخ کارشناسان” را انتخاب کرده و چنانچه کارشناسان سامانه پاسخ تیکت را داده باشند گذر واژه برای آنها ارسال می‌شود که می‌توانند پاسخ خود را دریافت کنند.

👈 اگر داوطلبان نیاز به پیگیری بیشتر داشته باشند، می‌توانند به آدرس سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور به نشان تهران، مینی سیتی، بلوار ارتش، خیابان نخل، سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور مراجعه نموده و یا با شماره ۲۳۳۲۰۰۰۰ تماس بگیرند.

فراموشی رمز عبور در سایت استعداد درخشان دانشگاه پیام نور

👈 برخی مواقع داوطلبانی که ثبت نام خود را در سایت دانشگاه پیام نور استعداد درخشان ثبت کرده‌اند، رمز عبور خود را فراموش می‌کنند. از آنجا که داوطلبان برای مشاهده نتیجه پذیرش خود حتماً باید رمز عبور را در اختیار داشته باشند، برای رفع مشکل فراموشی رمز عبور می‌توانند مطابق راهنمای تصویری زیر اقدام کنند:

✔️ ابتدا وارد سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام به آدرس talent.pnu.ac.ir شوید.

✔️ سپس گزینه بازیابی رمز عبور را انتخاب کرده و در مرحله بعد کد ملی و شماره همراه خود را ثبت کنید و گزینه بازیابی رمز عبور را انتخاب نمایید.

✔️ با طی کردن مراحل فوق می‌توانید رمز عبور خود را بازیابی کنید و کلمه عبور را از طریق پیامک دریافت نمایید.

 برای اپلیکیشن پیام من پیام نور روی لینک کلیک کنید.

 

خلاصه مطالب

در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی را در خصوص راهنمایی ثبت نام در سامانه استعداد درخشان دانشگاه پیام نور ارائه کنیم. چنانچه شما داوطلبان عزیز مایل به اخذ پذیرش در دوره‌های بدون آزمون دانشگاه پیام نور هستید، قبل از هر چیز باید مراحل نام نویسی خود را از طریق آدرسtalent.pnu.ac.ir  انجام دهید.

 برای دسترسی به اطلاعیه‌ها و شرایط ثبت نام شما باید قبلاً در این سامانه مراحل اس نویسی خود را تکمیل کرده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط پذیرش دانشگاه پیام نور برحسب معدل تحصیلی و همچنین نحوه ورود به سایت استعداد درخشان دانشگاه پیام نور، کافی است با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه ایران تحصیل اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

🔗 برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آدرس سایت استعداد درخشان دانشگاه پیام نور چیست؟

آدرس سایت استعداد درخشان دانشگاه پیام نور به نشانی talent.pnu.ac.ir  می‌باشد.

برای دسترسی به شرایط ثبت نام در سایت درخشان دانشگاه پیام نور چه اقدامی باید کرد؟

برای دسترسی به شرایط اعلام شده در این سامانه قبل از هر چیز باید حساب کاربری ایجاد کنید.

مراحل اسم ‌نویسی در سامانه دانشگاه پیام نور به چه شکل است؟

برای نام نویسی در این سامانه شما باید حتماً طبق مراحلی که در این مقاله ارائه شده است اقدامات لازم را انجام دهید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • معرفی دانشگاه شهید چمران اهواز

  معرفی دانشگاه شهید چمران اهواز + لیست امکانات، مزایا و معایب

  دانشگاه شهید چمران اهواز که به عنوان دانشگاه جندی شاپور شناخته می‌شود، تحت نظارت وزارت علوم فعالیت دارد و یکی از  دانشگاه‌های سطح یک کشور به شمار می‌آید. این دانشگاه براساس رتبه‌بندی بین المللی نشریه تایمز در سال ۲۰۲۰ به...
 • پشتیبانی سامانه منادا

  پشتیبانی سامانه منادا + شماره تماس و پیگیری | monada

  دانشجویان برای پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد می‌توانند از طریق پشتیبانی سامانه منادا اقدام کنند. سامانه منادا یکی از سامانه‌های دانشگاه آزاد است که در حوزه نقل و انتقالات دانشجویان خدمات مختلفی را ارائه می‌کند و افراد از طریق...
 • دریافت کد صحت مدرک تحصیلی در سجاد

  دریافت کد صحت مدرک تحصیلی در سجاد + ثبت درخواست | saorg.ir

  برای دریافت کد صحت مدرک تحصیلی در سجاد داوطلبان باید از طریق آدرس saorg.ir اقدام کنند این سامانه برای پیگیری امور دانشجویان از طرف وزارت علوم راه اندازی شده است. افراد می‌توانند از طریق آن پیگیر مسائل مربوط به فارغ...
 • هزینه ثبت نام لاتاری

  هزینه ثبت نام لاتاری 2025

  یکی از روش های مهاجرت به آمریکا ثبت نام لاتاری است که هر ساله طی قرعه کشی برگزار می شود. همه افراد در صورت داشتن شرایط می توانند در آن ثبت نام کنند. شما به عنوان یکی از داوطلبان باید...
تماس با مشاور