"<yoastmark

 

برای ورود به دانشگاه آزاد لازم است در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد به سامانه مراجعه نمایید. احتمال تمدید تاریخ ثبت نام دانشگاه آزاد ترم مهر 99 بسیار کم می باشد. به همین دلیل تمامی مدراک خود را قبل از زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون فراهم نمایید. داوطلبان توجه داشته باشند هر ساله در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم مهر و بهمن امکان انتخاب رشته وجود خواهد داشت.

 

 

جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و تاریخ ثبت نام دانشگاه آزاد ترم مهر 99  از تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور

9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 99-1400

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم مهر از اوایل مرداد ماه آغاز می شود و تا اواخر مهر ماه ادامه خواهد داشت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد برای هر یک از مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد به صورت مجزا و با توجه به شرایط متفاوت آن امکان پذیر است.

داوطلبین هر یک از مقاطع بالا پس از مراجعه به سایت azmoon.org در دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند و بدون کنکور وارد دانشگاه شوند و در رشته های مورد علاقه خود ثبت نام نمایند اما یکی از مواردی که در بهمن ماه سال 1399 برای ورود بدون کنکور داوطلبین به دانشگاه آزاد تصویب شد تاثیر سوابق تحصیلی دانش آموزان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بود به نحوی که داوطلبینی که نمرات نهایی و معدل دیپلم بالایی دارند درصد قبولی بیشتری در رشته های دانشگاه آزاد را دارند .

برای اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و شرایط و ظوابط جدید دانشگاه آزاد با شماره 9099072952 و یا 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

برای اطلاع از زمان دقیق آزمون ها و ثبت نام های دانشگاه آزاد بدون کنکور

برای اطلاع از شرایط کامل آزمون ها و ثبت نام های دانشگاه آزاد بدون آزمون

برای مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ورود به سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

تلفن تماس : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99-1400 برای تمامی رشته ها در سراسر کشور به صورت همزمان می باشد. متقاضیان پس از مراجعه به سایت دانشگاه آزاد و خرید کارت اعتباری، ثبت نام خود را آغاز نمایند. خرید کارت ثبت نام اولین مرحله از ثبت نام به حساب می آید.

بدیهی است که مبلغ کارت ثبت نام برای هریک از مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد متفاوت می باشد و داوطلبین برای تهیه این کارت باید به سایت azmoon.org مراجعه نمایید و با وارد نمودن رمز ثبت نام و شناسه ثبت نام وارد مرحله دوم شود در این مرحله باید اطلاعات شناسنامه ای و اطلاعات کارنامه ای را وارد نمایید و بعد از بارگذاری عکس وارد مرحله بعد می شوید.

لازمه ی تکمیل مرحله بعدی مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد می باشد که برای دانلود این دفترچه باید وارد سایت azmoon.org شوید و دفترچه مقطع تحصیلی مد نظر خود را دانلود و مطالعه نمایید داوطلبین باید توجه داشته باشند که در هر یک از گروه های آزمایشی مجاز به انتخاب بیست رشته محل خواهند بود که انتخاب رشته باید با در نظر گرفتن سوابق تحصیلی و اولویت رشته ها انجام شود .

 

"کانال

 

برای اطلاع بیشتر از شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد نیمسال اول 99

برای دریافت لیست کد رشته های کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

برای دریافت لیست کد رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد

برای آگاهی از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در کل کشور

با شماره زیر تماس بگیرید شماره تماس : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)

تماس فقط از تلفن ثابت و پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با زمان ثبت نام دانشگاه آزاد اطلاعاتی را ارائه نماییم. همانطور که ذکر شد زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای دو ترم مهر و بهمن متفاوت می باشد. برای اطلاع دقیق از تاریخ ثبت نام دانشگاه آزاد ترم بهمن می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

در صورتی که پس از زمان ثبت نام دانشگاه آزاد به سامانه مذکور مراحعه نماییم آیا می توانیم برای ثبت نام اقدام نماییم؟

خیر. در صورت مراجعه پس از زمان مقرر، سامانه بسته خواهد شد و امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.

 

آیا در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توان انتخاب رشته نمود؟

بله. همزمان با شروع تاریخ ثبت نام دانشگاه آزاد ترم بهمن و دریافت دفترچه راهنما برای انتخاب رشته اقدام نمایید.

 

آیا زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون تمدید می شود؟

در این زمینه دانشگاه آزاد تصمیم گیرس خواهد نمود. اما به محض تمدید زمان ثبت نام طی اعلامیه ای به اطلاع داوطلبان هواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *