تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

رشته پروتز دندان تحت عنوان یکی از زیر شاخه های رشته دندانپزشکی از گروه علوم تجربی در بین داوطلبان و دانش آموزان شناخته شده است. در حال حاضر، شمار زیادی از داوطلبان به دنیال تحصیل در پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور و ثبت نام بدون کنکور پروتز دندان دانشگاه آزاد هستند.از این رو در این نوشته بحث در مورد رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور را برای شما داوطلبان عزیز پیش کشیده ایم.

 

با ما همراه باشید تا پاسخ سؤالات احتمالی خود در رابطه با این رشته دانشگاهی از جمله این که آیا می توان در رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور به تحصیل پرداخت؟ رشته پروتز دندان در کدام دانشگاه هاست؟ و شهریه رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد چقدر است را دریافت کنید. بعلاوه، با مطالعه این مقاله متوجه این موضوع می شوید که پذیرش پروتز دندان بدون آزمون سال 99 به چه صورت است.

 

 

جهت دریافت مشاوره در مورد نحوه پذیرش در رشته پروتز دندان بدون آزمون از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

شهریه رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد

 آیا رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور ارائه می شود یا خیر؟

همان گونه که در بالا اشاره کردیم بسیاری از دانش آموزان و علاقمندان به تحصیل در دانشگاه در جستجوی یافتن پاسخ این سؤال مهم هستند که آیا رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور ارائه می گردد و یا همچنان باید غول کنکور را برای قبولی در آن شکست داد؟

در جواب به این سؤال باید مطلب بسیار مهمی را خدمتتان عرض کنیم و آن هم این که علی رغم ارائه این رشته در دانشگاه آزاد در دو مقطع کارشناسی و کاردانی امکان ثبت نام بدون کنکور پروتز دندان دانشگاه آزاد و تحصیل در رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور در دو مقطع مذکور برای داوطلبان وجود ندارد.

اما در اینجا این سؤال مطرح می شود که در هیچ مقطعی از رشته پروتز دندان آزاد بدون کنکور نمی توان به تحصیل پرداخت؟

در جواب باید عرض کنیم که پذیرش پروتز دندان بدون آزمون تنها در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان فراهم است. البته این امکان برای همه دانشجویان ارشد وجود ندارد.

بلکه تنها افرادی امکان تحصیل در رشته پروتز دندان آزاد بدون کنکور را دارند که جز استعدادهای درخشان باشند.

 

 

شرایط پذیرش رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور چیست؟

باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که دانشجویانی در ردیف افراد دارای استعداد درخشان هستند و فرصت تحصیل در رشته پروتز دندان به صورت بدون کنکور در اختیارشان گذاشته می شود که شرایط ذکر شده زیر را دارا باشند.

. دانشجویانی که مؤفق به اتمام تحصیلات دوره کارشناسی خود در طول 8 ترم (چهار سال) و نه بیشتر شده اند. یا اینکه یکصد و ده واحد درسی را در طول شش ترم (3 سال) پاس کرده باشند.

فقط این نکته را فراموش نکنید که این افراد باید دانشجوی ممتاز و برتر در بین همکلاسی های خود باشند.

. تمامی افراد و دانشجویانی که رتبه های غالی نخست تا پانزدهم را در انواع المپیادهای دانشجویی و یا المپیادهای علمی در بین افراد شرکت کننده کسب کرده باشد.

. کسانی که در زمان تحصیل در مقطع کارشناسی در انواع جشنواره های علمی همانند خوارزمی، فارابی و رازی عناوین اول، دوم و یا سوم را به دست آورده اند.

بعلاوه، رتبه کنکور آن ها در مقطع کارشناسی نیز مهم است. به این معنا که داوطلبان گروه علوم انسانی لزوماً باید رتبه شان از 50، داوطلبان گروه ریاضی و تجربی از 100 و دو گروه باقی مانده یعنی هنر و زبان از 20 کمتر نباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط قبولی و پذیرش در رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

رشته پروتز دندان در کدام دانشگاه ها است

ثبت نام بدون کنکور پروتز دندان دانشگاه آزاد چه زمانی انجام می شود؟

همان گونه که خدمت شما عزیزان عرض کردیم رشته پروتز دندان آزاد بدون کنکور فقط در مقطع ارشد خدمت متقاضیان ارائه می شود.

البته آن هم تنها دانشجویانی که ممتاز و برجسته بوده و استعدادهای درخشان باشند.

در نتیجه، پذیرش پروتز دندان بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد تنها با شرکت و حضور در طرح جامع جذب و پذیرش استعدادهای درخشان انجام می شود.

بنابراین، نمی توان زمان دقیق و مشخصی را برای ثبت نام بدون کنکور پروتز دندان دانشگاه آزاد در نظر گرفت.

به بیان دیگر، هر یک از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی هر ساله طی اقدامی و در زمان مورد نظر خود با در نظر گرفتن شرایط فراخوان جذب دانشجویان را در این رشته در سایت خود منتشر می کنند.

 

 

ثبت نام بدون کنکور پروتز دندان دانشگاه آزاد به چه صورت انجام می شود؟

تمامی شما داوطلبان و متقاضیان عزیز مایل به ثبت نام بدون کنکور پروتز دندان دانشگاه آزاد باید در زمان انتشار فراخوان دانشگاه موردنظر خود وارد سایت دانشگاه آزاد شوید و اقدامات لازم را جهت ثبت نام انجام دهید.

باید عرض کنیم که، در زمان انتخاب رشته پروتز دندان آزاد بدون کنکور امکان درج یکصد کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته آزاد دارید.

 

 

پذیرش در رشته پروتز دندان در دانشگاه آزاد اسلامی تنها در مقطع ارشد انجام می شود

در مورد شهریه پروتز دندان دانشگاه آزاد چه می دانید؟

موضوع شهریه دانشگاه همواره از جمله مواردی است که در زمان تحصیل در انواع دانشگاه ها ذهن هر یک از داوطلبان و متقاضیان را به خود مشغول می کند.

به بیان دیگر، اطلاع از شهریه رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد از جمله مواردی است که برنامه شما را برای ادامه تحصیل مشخص می کند.

توجه داشته باشید که روش های زیادی همچون دریافت وام جهت تحصیل در رشته پروتز دندان آزاد بدون کنکور وجود دارد که می توانید بدون تحمل فشارهای مالی شهریه تحصیل خود در این رشته را پرداخت کنید.

حتی داشتن یک شغل پاره وقت در کنار تحصیل هم می تواند کمک زیادی به شما در پرداخت شهریه کند.

اگر فرد سخت کوشی هستید و ایده های جدیدی هم در سر دارید چه چیزی بهتر از راه اندازی کسب و کاری هر چند کوچک برای شما تا بتوانید با درآمد حاصل از آن شهریه رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد خود را پرداخت کنید.

در این زمینه بهترین کمک و مشاور برای شما می تواند مشاوران تحصیلی ایران تحصیل باشند.

 

 

چرا پروتز دندان را در دانشگاهی خارجی نخوانید؟!

باید بگوییم که رشته پروتز دندان به عنوان رشته ای مطرح و پرطرفدار در دنیا بازار کار خوبی را نصیب خود کرده است.

در صورت علاقه به این رشته و داشتن شرایط لازم به جز فکر کردن به تحصیل در رشته پروتز دندان آزاد بدون کنکور بد نیست اگر به تحصیل در این رشته دانشگاهی خارجی هم فکر کنید.

در واقع، این فرصت می تواند فرصتی استثنایی برای شما باشد. فقط فراموش نکنید که در ابتدا باید از موارد مهمی همچون رتبه بندی انواع مراکز دانشگاهی، هزینه اقامت در کشوری خارجی، مبلغ شهریه پرداختی در هر ترم و مواردی از این قبیل آشنا شوید.

کمک گرفتن از مشاوری خبره در این زمینه می تواند بسیار برایتان مفید باشد.

 

 

رشته پروتز دندان در کدام دانشگاه ها است؟

در زمان تحصیل در رشته پروتز دندان آزاد بدون کنکور بحث دانشگاه های پذیرنده موضوع بسیار مهمی است.

آیا می دانید پذیرش بدون کنکور رشته پروتز دندان در کدام دانشگاه ها است؟ اگر از دانشگاه های پذیرنده پروتز دندان بدون آزمون اطلاعی ندارید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

آیا از ظرفیت پذیرش پروتز دندان بدون آزمون اطلاعی دارید؟

آیا می دانید ظرفیت پذیرش هر کدام از دانشگاه های پذیرنده رشته پروتز دندان آزاد بدون کنکور چقدر است؟

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعاتی در مورد ظرفیت پذیرش دانشگاه های پذیرنده بدون کنکور پروتز دندان هستید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

جهت دریافت مشاوره در رابطه با نحوه ثبت نام در رشته پروتز دندان بدون آزمون از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

نحوه ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

کارنامه قبولی دامپزشکی دانشگاه آزاد

نحوه پذیرش داروسازی بدون کنکور

رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز

پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

نمونه کارنامه قبولی پزشکی ایثارگران

رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور

3/5 - (2 امتیاز)

آیا رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور ارائه می شود؟ 

پذیرش پروتز دندان بدون آزمون در دانشگاه آزاد تنها به صورت باکنکور است. دوره بدون آزمون تنها مختص استعدادخای درخشان آن هم در مقطع ارشد است.

رشته پروتز دندان در کدام دانشگاه ها است؟ 

دانشگاه های مختلفی ارائه دهنده این رشته هستند. جهت اطلاع از این دانشگاه ها با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

شهریه رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد چقدر است؟ 

شهریه تحصیل در این رشته در دانشگاه آزاد مبلغ بالایی است. جهت کسب اطلاعات دقیق تر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ایزدی
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶

  سلام، چطور میتوانم دوره ارشد مددکاری، روانشناسی یا مشاوره بدون آزمون را بخوانم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت بخیر.برای اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز و دوره های ارشد بدون ازمون با مشاورین ما تماس بگیرید.

 2. ali
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام من در ورودی مهر دانشگاه آزاد قبول شدم اگه ثبت نام نکنم میتونم در ورودی بهمن شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

   سلام بله مانعی ندارد.بدون کنکور قبول شدید؟

 3. یسنا
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۱

  سلام خسته نباشید. گواهی دیبلم بنده هفته اینده صادر میشه اما زمان ثبت نام دانشگاه آزاد فقط تا شنبه هست. حقوق با آزمون قبول شدم.من چیکار کنم موقع ثبت نام اینترنتی حتما باید تصویر دیبلم رو بارگذاری کنم. توروخدا کمکم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

   با سلام
   شنبه به واحد اموزش دانشگاه مراجعه کنید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور