رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی
رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97-98

جهت اطلاع از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 97 و رشته های بدون آزمون جامع علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 97

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی یکی از سوالاتی است که داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از مشاوران ایران تحصیل دارند. همان‌طور که می‌دانید؛ دانشگاه علمی کاربردی، دانشجویان خود را به صورت بدون کنکور و یا با کنکور، در نیمسال اول یا همان ترم مهر و در نیمسال دوم یا همان ترم بهمن جذب می‌نماید. اما اینکه رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی شامل چه رشته هایی می شود، همیشه از سوالاتی بوده که ذهن داوطلبان متقاضی شرکت در دانشگاه علمی کاربردی را، به خود مشغول نموده است. همین مسئله موجب گردید تا ما این مقاله را به رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی و یا همان رشته های بدون آزمون جامع علمی کاربری اختصاص دهیم تا بتوانیم به سؤالات شما در این زمینه، پاسخ مناسبی دهیم. و همانند مقاله های که در رابطه با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی و ثبت نام پردیس خود گردان صحبت نمودیم، در این مقاله نیز، برای شما موضوع رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی را تشریح نماییم.

 

لیست رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی

قبل از اینکه در رابطه با لیست رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی برای شما سخن بگوییم، لازم می دانیم کمی در رابطه با مفاهیمی که شما حتماً با آن‌ها برخورد خواهید کرد، توضیحاتیلازم را ارائه دهیم. داوطلبان متقاضی شرکت در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، با دارا بدون شرایطی می‌توانند در زمان مقرر شده جهت ثبت نام ، که این ثبت نام ممکن است برای پذیرش در رشته های نیمسال اول یا همان ورودی‌های ترم مهر و یا نیمسال دوم یا همان ترم بهمن، باشد، جهت ثبت نام اقدام نمایند. یکی از اصطلاحاتی که داوطلبان شرکت در دانشگاه علمی کاربردی حتماً با آن سروکار خواهند داشت، کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می‌باشد. اگر بخواهیم به زبان ساده این مسئله را برای شما جا بیندازیم باید ابتدا به تفاوتی که دانشگاه علمی کاربردی با سایر دانشگاه‌ها در جذب دانشجو دارد، باید اشاره کنیم. شما چنانچه در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور و یا دانشگاه آزاد ثبت نام نموده باشید، و یا در اطرافیان شما کسانی باشند که در این دانشگاه‌ها مشغول به تحصیل باشند، حتماً متوجه این مورد شده‌اید که دانشجویان دانشگاه پیام نور می‌توانند در رشته های کارشناسی پس از فارغ التحصیل شدن در دبیرستان که به صورت بدون کنکور، با کنکور و فراگیر ، ثبت نام نمایند. و داوطلبان متقاضی شرکت در دانشگاه آزاد اسلامی نیز، می‌توانند بسته به انتخاب و شرایط خود، در مقطع کاردانی و یا کارشناسی ثبت نام نمایند. اما شاید بتوان گفت در رابطه با رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه علمی کاربردی، این امکان وجود ندارد که شما مستقیماً در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل دهید. تفاوتی بین اصطلاح پیوسته و ناپیوسته را می‌توان به داشتن طناب یکپارچه همانند نمود. همین‌که شما این طناب یا رشته را در جاهای مختلف قطع نموده و یا اینکه برش بزنید، این رشته را ناپیوسته نموده‌اید. دقیقا در رشته های دانشگاهی نیز، همین اتفاق رخ می‌دهد. یک انقطاع بین مقطع کاردانی و کارشناسی صورت می‌گیرد و به همین دلیل آن را کارشناسی ناپیوسته می‌نامند. در دانشگاه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، شما ملزم به گذراندن مقطع کاردانی هستید. که این شروع می‌تواند در ورودی مهر یا ترم مهر و یا ورودی بهمن یا ترم بهمن باشد. و تفاوت در این جا بر سر رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی نخواهد بود؛ بلکه صحبت از تفاوت مقاطع تحصیلی است. در ادامه در جدول زیر رشته های بدون آزمون جامع علمی کاربردی را برای شما ارائه خواهیم نمود.

 

جهت ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سال تحصیلی 97 – 98 اینجا کلیک کنید

 

 

جدول رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی گرایش
کاردانی فنی فناوری اطلاعات رسانه
کاردانی فنی فناوری اطلاعات خدمات الکترونیکی شهر
کاردانی حرفه ای فراورده های بیولوژیک
کاردانی فنی صنایع غذایی شیر و فراورده های لبنی
کاردانی حرفه ای بازرگانی مشاوره حقوقی اصناف
کاردانی حرفه ای حقوق ارشاد و معاضدت قضایی
کاردانی حرفه ای حقوق حقوق ثبتی
کاردانی حرفه ای حقوق خدمات قضایی
کاردانی حرفه ای مدیریت امور اداری
مهندسی فناوری اطلاعات برنامه نویسی تحت وب
مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیک
مهندسی فناور ی اطلاعات خدمات رایانه ای در شهرداری
مهندس ی فناوری ICT از سیستم های مخابراتی
مهندسی فناوری کنترل فرایند
مهندسی فناوری اویونیک هواپیما
کارشناسی حرفه ای سینما تدوین فیلم
کارشناسی حرفه ای سینما تصویربرداری
کارشناسی حرفه ای سینما فیلم سازی
کارشناسی حرفه ای سینما کارگردانی
کارشناسی حرفه ای حسابداری حسابداری بانکی
کارشناسی حرفه ای حسابداری حسابداری دولتی
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی امور رسانه
کارشناسی حرفه ای علوم کتابداری و اطلاع رسانی
کارشناسی حرفه ای خبرنگار ی ورزشی
کارشناسی حرفه ای انیمیشن کارگردانی

ذکر تمامی رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی در این مقاله به دلیل بالا بودن تعداد آن امکان‌پذیر نمی‌باشد. بنابراین چنانچه به دنبال اطلاعات کامل در رابطه با رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی و رشته های بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی  می‌باشید، بهتر است با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا با توجه به رشته های موجود در دانشگاه‌های موردنظر شما، راهنمایی کاملی در این رابطه به شما ارائه دهند. قطعاً دانشگاه علمی کاربردی برای پذیرش دانشجویان خود به صورت بدون کنکور شرایط ویژه‌ای را می‌طلبد و داوطلبانی که این شرایط و مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را داشته باشند، می‌توانند در رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایند. دانستن این شرایط، برای انتخاب رشته و ثبت نام در ترم مهر و بهمن ضروری است. مشاورین ایران تحصیل با اطلاع از این شرایط می‌توانند به صورت جامع و کامل شما را راهنمایی نمایند. 

 

جهت اطلاع از رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 97 و رشته های بدون آزمون جامع علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی
کانال اطلاع رسانی رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام بدون کنکور پرستاری

برای اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور.

دانشگاه های آزاد دارای رشته ی پزشکی

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

 آدرس دانشگاه علمی کاربردی

هزینه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون آزمون جامع علمی کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.