ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد

رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

لیست رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد اعلام شد. کلیه داوطلبان می توانند در زمان ثبت نام در رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد اقدامات لازم برای ثبت نام را در این قبیل از رشته های دانشگاهی انجام دهند. البته هر یک از افراد متقاضی الزاماً باید قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد از زمان، شرایط و نحوه ثبت نام در این قبیل از رشته های دانشگاهی آزاد مطلع شوند و به این موضوع توجه لازم را مبذول دارند.

 

در این نوشته، بحثی مفصل با شما در رابطه با رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد را داریم. بعلاوه، بهتر است درباره زمان، شرایط و البته نحوه ثبت نام در این رشته ها نیز توضیحاتی را خدمت شما عزیزان همیشه همراه ارائه دهیم. البته ارائه اطلاعاتی در رابطه با این که رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد در کدام مقاطع تحصیلی از دانشگاه آزاد اسلامی ارائه می شود نیز به مراتب مهم و ضروری به نظر می رسد. ما را همراهی کنید تا کلیه اطلاعات لازم را در رابطه با رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد بدست آورید.

 

 

برای آشنایی با لیست رشته های غیرحضوری و مجازی دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

لیست کامل رشته های مجازی دانشگاه آزاد

 

 

رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد در کدام مقاطع تحصیلی ارائه می شوند؟

دوره های غیرحضوری دانشگاه آزاد و ادامه تحصیل در این قبیل از رشته ها فرصتی استثنایی برای افرادی است که زمان کافی برای شرکت در کلاس های درس را ندارند و تمایل بیشتری به شرکت در دوره های غیرحضوری دارند.

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز خواننده این مقاله نیز مطرح شود که رشته های غیرحضوری آزاد در کدام گروه های آزمایشی خدمت داوطلبان ارائه می شوند؟

در پاسخ به این سؤال باید خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه عرض کنیم که رشته های غیرحضوری آزاد تنها در مقطع کارشناسی و همین طور مقطع ارشد به داوطلبان و متقاضیان شرکت در این دوره ارائه می شود.

در نتیجه سراغ ارائه رشته های غیرحضوری آزاد را در سایر مقاطع از جمله کاردانی پیوسته و یا ناپیوسته را نگیرید.

 

 

برای ورود به سامانه ساهم دانشگاه آزاد اسلامی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد به صورت با آزمون یا بدون آزمون؟

شاید در اینجا این سؤال برای شما دوست عزیز داوطلب شرکت در دوره های غیرحضوری دانشگاه آزاد مطرح شود که آیا رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد به صورت با آزمون ارائه می شوند یا به صورت بدون آزمون؟

در جواب باید خدمت شما عرض کنیم که رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد آن هم در مقطع کارشناسی به صورت بدون کنکور و همین طور مقطع کارشناسی ارشد خدمت داوطلبان و متقاضیان ورود به این رشته های تحصیلی ارائه می شود.

در واقع، با نگاهی به دفترچه بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی می توانید از لیست رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد به خوبی مطلع شوید.

 

 

زمان ثبت نام در رشته های غیرحضوری آزاد در مقطع کارشناسی

دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله اقدام به حذب دانشجویان دوره های کارشناسی در واحدهای الکترونیکی خود می کند.

کلیه داوطلبان و متقاضیان می توانند در زمان ثبت نام در رشته های غیرحضوری آزاد کلیه اقدامات لازم برای ثبت نام را در این واحدهای الکترونیکی انجام دهند.

در این میان اطلاع از زمان ثبت نام در رشته های غیرحضوری آزاد در دوره کارشناسی برای هر فرد الزامی به نظر می رسد. آیا شما هم قصد شرکت در دوره مجازی دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی را دارید؟

آیا می دانید چه زمانی می توان برای ثبت نام در لیست رشته های غیرحضوری آزاد در مقطع کارشناسی اقدام کرد؟

 در صورت نیاز به کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان ثبت نام در رشته های غیرحضوری آزاد در مقطع کارشناسی می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند شما را از زمان دقیق ثبت نام در رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد در این مقطع تحصیلی مطلع کنند.

 

 

شرایط ثبت نام در رشته های غیرحضوری آزاد کارشناسی شامل چه مواردی می شوند؟

ثبت نام در رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی تحت شرایطی برای هر فرد متقاضی ثبت نام انجام می شود.

شرایطی بسیار مهم که در صورت عدم برخورداری از آن ها به هیچ وجه امکان ثبت نام در این رشته های الکترونیکی آزاد برای فرد وجود ندارد.

آیا اطلاعی از شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در رشته های غیرحضوری آزاد دارید؟ آیا شرایط ثبت نام در رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد موارد خاصی را شامل می شود؟

اگر شما هم از متقاضیان ثبت نام در لیست رشته های غیرحضوری آزاد هستید اما از شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در این رشته های الکترونیکی آزاد در دوره کارشناسی اطلاعی ندارید می توانید از کمک مشاورانی خبره و کارکشته در این رابطه بهره بگیرید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

 

 

 

برای اطلاع از نحوه و زمان انتخاب واحد هر ترم تحصیلی در دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

ثبت نام در رشته های غیرحضوری آزاد کارشناسی به چه شکل انجام می شود؟

ثبت نام در رشته های غیرحضوری آزاد در مقطع کارشناسی بدون کنکور به صورت اینترنتی و با مراجعه به سامانه تعیین شده برای هر فرد متقاضی انجام می شود.

در واقع، هر فرد داوطلب الزاماً باید برای ثبت نام در رشته های غیرحضوری آزاد در زمان انتخاب رشته به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کند.

سایتی به نشانی azmoon.org که دسترسی به آن در زمان ثبت نام برای هر فرد متقاضی و داوطلب وجود دارد و وی می تواند در این سامانه برای انتخاب رشته های غیرحضوری آزاد اقدامات لازم را انجام دهد.

البته باید عرض کنیم که این ثبت نام با طی مراحل و فرآیندهایی مشخص برای هر فرد متقاضی صورت می گیرد.

مراحل و فرآیندهایی که باید قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در رشته های غیرحضوری آزاد در مقطع کارشناسی اطلاعاتی را در رابطه با آن ها بدست آورید.

اگر به دنبال اطلاع از کلیه مراحل و فرآیندهای انتخاب رشته های غیرحضوری آزاد در مقطع کارشناسی هستید می توانید در این رابطه با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران مجموعه ایران تحصیل می توانند شما را از نحوه ثبت نام در رشته های غیرحضوری آزاد در دوره کارشناسی به طور دقیق و کامل مطلع کنند.

 

 

رشته های مجازی آزاد

 

لیست کامل رشته های مجازی دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی

در ابتدا باید خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه این موضوع مهم را عرض کنیم که رشته های غیرحضوری آزاد هم برای دوره مهر ماه و هم دوره بهمن خدمت داوطلبان ارائه می شوند.

در این بخش، با ذکر لیست کامل رشته های مجازی دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

 پس ما را همراهی کنید تا با لیست کامل رشته های مجازی دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی به طور دقیق آشنا شوید.

دقت داشته باشید که رشته های ذکر شده در زیر براساس دفترچه راهنمای انتخاب رشته مهر و بهمن ماه در مقطع کارشناسی منتشر شده در سال گذشته نوشته شده است.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با لیست کامل رشته های مجازی دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی در سال جاری هستید می توانید از کمک مشاورانی کاردان و حرفه ای در این زمینه بهره بگیرید.

مشاورانی که با داشتن اطلاعاتی به روز در رابطه با لیست رشته های غیرحضوری آزاد می توانند تا حد زیادی شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

 

 

رشته های غیرحضوری آزاد در دوره مهر ماه
مهندسی کامپیوتر مدیریت دولتی
حسابداری روانشناسی

 

رشته های غیرحضوری آزاد در دوره بهمن ماه
مهندسی کامیپوتر مدیریت دولتی
مشاوره مدیریت بیمه
مدیریت امور کمرگی مدیریت بازرگانی
حسابداری تاریخ
مدیریت کسب و کارهای کوچک اقتصاد
مدیریت مالی علوم سیاسی
مدیریت صنعتی روانشناسی
علوم تربیتی برنامه ریزی اجتماعی و تعاونی
روابط عمومی روزنامه نگاری
علوم ارتباطات اجتماعی مددکاری اجتماعی
مردم شناسی جامعه شناسی
تاریخ و تمدن ملل اسلامی فقه و مبانی حقوق اسلامی
ادیان و عرفان علوم قرآن و حدیث
فلسفه و حکمت اسلامی زبان شناسی
زبان و ادبیات ارمنی زبان و ادبیات آلمانی
مترجمی زبان آلمانی زبان فرانسه-مترجمی
زبان فرانسه-ادبی آموزش زبان انگلیسی
زبان و ادبیات انگلیسی زبان و ادبیات عربی
زبان و ادبیات فارسی

 

 

در مورد رشته های غیرحضوری آزاد در مقطع کارشناسی ارشد چه می دانید؟

همان طور که بالاتر خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه عرض کردیم رشته های غیرحضوری و الکترونیکی دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد هم ارائه می شوند.

آیا اطلاعی از لیست رشته های غیرحضوری آزاد در مقطع ارشد دارید؟ آیا می دانید این رشته ها شامل چه مواردی می شوند؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با لیست رشته های غیرحضوری آزاد در مقطع کارشناسی ارشد هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در تماس باشید.

 مشاوران ما قادر به ارائه اطلاعات خوب و مفیدی در این رابطه به شما دوستان و عزیزان متقاضی ورود به رشته های کارشناسی ارشد در دوره غیرحضوری هستند.

 

 

 

در صورت نداشتن وقت کافی برای شرکت در دوره های حضوری دانشگاه های آزاد می توانید در دوره های غیرحضوری ثبت نام بفرمایید

 

 

در مورد ظرفیت رشته های غیرحضوری آزاد چه می دانید؟

به جز کسب شناخت رشته های غیرحضوری آزاد کسب اطلاعاتی در رابطه با ظرفیت این قبیل از رشته های دانشگاهی در دوره کارشناسی و همین طور کارشناسی ارشد نیز برای هر فرد متقاضی الزامی به نظر می رسد.

به هر حال شما در زمان انتخاب رشته باید بدانید که رشته مورد نظرتان چه تعداد دانشجو را جذب می کند.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با ظرفیت رشته های غیرحضوری آزاد هستید می توانید در این رابطه از کمک مشاوری خبره و کاردان در این زمینه بهره بگیرید.

 افرادی که بتوانند شما را به بهترین نحو ممکن برای اطلاع از لیست رشته ها و همین طور کسب اطلاعاتی جزئی در رابطه با آن ها راهنمایی کنند.

 

 

مزیت های تحصیل در رشته های الکترونیکی دانشگاه آزاد چیست؟

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از بهترین و بزرگ ترین واحدهای دانشگاهی کشور هر ساله اقدام به جذب دانشجویان در دوره های الکترونیکی در دو مقطع کارشناسی و همین طور کارشناسی ارشد می کند.

در واقع، این دانشگاه از طریق استفاده و بهره گیری از آخرین فناوری های جدید سعی در برگزاری کلاس های درس به صورت آنلاین را برای دانشجویان دارد.

نحوه آموزش در این دوره های الکترونیکی به وسیله فایل های صوتی، متنی، اتاق گفتگو و همین طور ارتباط تصویری آنلاین است.

اما آیا می دانید شرکت در دوره های مجازی دانشگاه آزاد و ادامه تحصیل در رشته های غیرحضوری آزاد چه مزیت هایی را می تواند برای هر فرد دانشجو به دنبال داشته باشد؟

در ادامه با ذکر مزیت های شرکت در دوره های مجازی و آنلاین دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه هستیم.

. امکان برقراری ارتباط و داشتن تعامل با بهترین اساتید ایران در رشته تحصیلی دانشجو

. امکان اجرای انواع ویدئو کنفرانس ها و همین طور سمینارها به شکل حضوری و همین طور آنلاین در یک زمان

. نیاز نداشتن به برترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها جهت دسترسی و ورود به کلاس های درس

 

 

آیا مدرک دوره های الکترونیکی دانشگاه آزاد اعتبار دارد؟

شاید این سؤال مهم برای شما دوستان و عزیزان مطرح شود که آیا مدرک دوره های الکترونیکی دانشگاه آزاد معتبر است؟

آیا می توان برای استخدام در شرکت یا ارگانی به آن اعتماد کرد؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که مدرک دوره های الکترونیکی دانشگاه آزاد از اعتبار برخوردار است و هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

در نتیجه، اگر مایل به ادامه تحصیل در رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد در دوره های کارشناسی و همین طور کارشناسی ارشد هستید نگرانی از این بابت نداشته باشید.

 

 

شهریه رشته های غیرحضوری آزاد چقدر است؟ 

اطلاع از شهریه رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در این دوره از این دانشگاه جامع الزامی به نظر می رسد. آیا از مبلغ شهریه پرداختی برای هر ترم تحصیلی الکترونیکی دانشگاه آزاد اطلاعی دارید؟ 

آیا این مبلغ در مقایسه با دوره های غیرحضوری تفاوت دارد؟ آیا هر فرد باید مبلغ بیشتر و یا کمتری را برای ثبت نام در رشته های غیرحضوری کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در این دانشگاه بپردازد؟ 

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با مبلغ شهریه ثابت و همین طور متغیر پرداختی برای تحصیل در رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد هستید می توانید در این رابطه با مشاوری خبره و با تجربه در این رابطه تماس حاصل فرمایید. 

 

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در رشته های مجازی و غیرحضوری دانشگاه آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

سامانه ساجد دانشگاه آزاد

ورود به سامانه سیدا دانشگاه آزاد آزمون آنلاین

سامانه مجازی دانشگاه آزاد

رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توانم از لیست رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد مطلع شوم؟ 

برای اطلاع از لیست کامل رشته های مجازی دانشگاه آزاد با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نحوه ثبت نام در رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد چگونه است؟ 

ثبت نام در رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی و در سایت دانشگاه آزاد صورت می گیرد.

شرایط ثبت نام در رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد چیست؟ 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام در رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. مهدی
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم ارزش مدرک های تحصیلی خریدنی چگونه است ؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر
   این کار غیر قانونی بوده و قابل استعلام نخواهد بود .

 2. آرسام
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

  باسلام میخواستم بپرسم ببینم رشته های ایمنی صنعتی و بهداشت حرفه ای دارید ثبتنام کنیم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور محمدی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت به خیر
   لیست رشته های ارائه شده را از طریق سایت بررسی کنید و نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 3. f.hamd
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۰

  سلام آیا رشته مهندسی مکانیک غیر حضوری هست یا خیر

  • rahdar
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

   سلام وقت بخیر.
   بستگی به دانشگاهی که انتخاب کردید دارد ، برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس حاصل کنید.

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

   با سلام وقت بخیر
   واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد رشته ی مهندسی مکانیک را برای کارشناسی پیوسته ورودی بهمن 1401 ارایه داده است.

 4. z.t
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

  من شماره ثابت ندارم چجوری تماس بگیرم؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام می تونید بسته مشاوه تهیه کنید

 5. Mh
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۵

  سلام وقت بخیر
  من بهمن میتونم مهندسی آنلاین ثبت نام کنم ؟
  مدرکش با حضوری فرقی داره ؟
  و اینکه شهریه همون هست یا کمتره؟

  • مشاور حمامی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

   سلام وقتتون بخیر برای بررسی بیشتر با ما تماس حاصل بفرمایید

 6. Nazanin
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام وقت بخیر
  در خصوص رشته مترجمی زبان انگلیسی سوال دارم سپاسگزارم جوابگوی سوال من باشید ساکن اصفهان هستم قصد دارم رشته مترجمی زبان انگلیسی را بدون کنکور به صورت مجازی بخونم آیا امکانش هست در صورت مثبت بودن پاسخ محبت بفرمایید کدام دانشگاه ها این رشته را ارائه می دهند؟ مجدداً سپاس از زحمات شما

  • JAVADI
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه های غیر انتفاعی مجازی و پیام نور و آزاد ارائه میدن.

 7. نازنین دانش
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام وقت بخیر
  ببخشید رشته مترجمی زبان انگلیسی به صورت مجازی برای بهمن ماه را کدام دانشگاه ارایه می نمایند؟
  سپاسگزارم از پاسخ‌گویی شما

  • sadeghi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

   سلام
   باید منتظر دفترچه تکمیل ظرفیت بهمن باشیم
   که از طریق سایت سنجش و دانشگاه آزاد ارائه میشه

 8. م
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام ارشد غیر حضوری علوم تربیتی داره دانشگاه آزاد ؟پیام نور چی ؟ کی ثبت نام میکنه ؟

  • behrouzi
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 9. ماری
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۷

  سلام ،ارشد فراگیر دانشگاه آزاد حضوری هستش یا غیر حضوری ؟من ارشد فراگیر ازاد و ازاد روانشناسی بالینی رو دوتاشونو قبول شدم کدومو برم بهتره بنظر شما

  • hedayati
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام وقت بخیر
   فراگیرهای دانشگاه آزاد به صورت حضوری هستند

 10. فرهنگ
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۴

  سلام کارشناسی روانشناسی از دانشگاه الکترونیکی هستم آیا میتونم برای ارشد آزمون سراسری بدیم یا مدرکم مجاز نیست؟

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   با سلام برای کنکور ارشد مشکلی ندارید

 11. فرهنگ
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

  سلام خسته نباشید
  کارشناسی روانشناسی دانشگاه الکترونیکی بدون آزمون وارد شدم ودوسال هست درس میخونم بعد از اینکه مدرک کارشناسی رو گرفتم آیا میتونم برای ارشد باهمین مدرک کنکور سراسری شرکت کنم یا مدرک کارشناسی از این دانشگاه الکترونیک مورد تایید نیست؟

  • ekhlasi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

   سلام وقت بخیر مدرک دانشگاه آزاد الکترونیک برای ادامه تحصیل در ایران مورد تایید است

 12. پوریا
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام اگر کارشناسی حضوری دانشگاه آزاد برای کشور های خارجی معتبر باشه کارشناسی کامپیوتر غیر حضوری هم معتبر هست یا نه؟

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

   سلام وقت بخیر مدرک مجازی برای خارج از کشور معتبر نمیباشد

 13. Kh
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام
  مدرک کارشناسی ارشد واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد رو آموزش و پرورش به جهت اعمال مدرک قبول میکنه؟

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

   سلام مدرک از دانشگاه ازاد غیرحضوری برای استخدامی اموزش و پرورش ممانعتی برای شما ندارد

 14. سونیا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

  سلام میشه کارشناسی تو واحد الکترونیکی گرفت وبرای ارشد دانشگاه حضوری انتخاب کرد؟

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰

   سلام بله امکان داره بتونید از کارشناسی غیرحضوری در دانشگاه ازاد به ارشد واحد های دیگه پذیرش بگیرید

 15. دينا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۴

  سوال ايا رشته هاي مجازي ميشه مهمان گرفت براي ازمون خارخ از كشور مثلا به امارات

  • bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   با سلام امکان قبولی مهمانی در ازاد است ولی بین الملل خیز

 16. سارا
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام خسته نباشید ببخشید من ۱ ترم حقوق خوندم برای کارشناسی یه مشکلاتی تو زندگیم برآن به وجود اومد که نتونستم ادامه بدم میخواستم ببینم تو دانشگاه ازاد میشه به صورت مجازی خوند ؟؟؟ و اینکه به برم پیام نور مجازی بخونم بهتره ؟؟ موندم چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • mansuri
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   بله شرایط تحصیل در دانشگاه آزاد به صورت الکترونیکی (مجازی ) وجود دارد همچنین دانشگاه آزاد نسبت به پیام نور رنک و سطح علمی بالاتری دارد

 17. بشری
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

  با سلام ببخشید من در دبی زندگی می کنم امسال کنکور ارشد روانشناسی دارم اگر در صورت قبولی مجازی را بزنم مدرکش قابل تایید است برای دکترا هم کشورهای دیگر اگر حضوری قبوا بشم میتونم آنلاین بخونم و سوال دیگر اینکه پیام نور مورد تایید تر است یا مجازی دانشگاه آزاد

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام وقت بخیر رشته های غیرحضوری مجازی دانشگاه ازاد مورد تایید است نسبت به پیام نور

 18. یاسمن
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام وقت بخیر واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد رشته ارشد مترجمی زبان انگلیسی رو داره ؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶

   با توجه به دفترچه انتخاب رشته منتشر شده در هر سال باید بررسی شود

 19. هلیا
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۴

  سلام وقت بخیر، در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته حسابداری واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد قبول شدم. میخواستم بدونم آیا بعد از اتمام تحصیلاتم میتونم با مدرکش جهت مهاجرت تحصیلی اقدام کنم؟؟ اعتبار کافی رو داره یا زمان نزارم براش؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام
   خیر مدرک دانشگاه های مجازی مورد تایید نیستش

 20. محمدی
  ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

  با سلام و احترام

  من ترم یک کارشناسی ناپیوسته رشته حسابداری دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی هستم، میخواستم بدونم مدرک این دانشگاه مثل دانشگاه حضوری برای اپلای اعتبار لازم رو داره؟ چون میگن از واحد تهران مرکز صادر میشه.
  یا به نظرتون بهتره ریسک نکنم و برای ترم آینده برای دانشگاه حضوری اقدام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

   سلام وقت به خیر
   اعتبار مدرک واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد از واحد های حضوری پایین تر است و مورد قبول همه ی مراکز نیست.
   برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 21. تابان
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

  وقت بخیر،
  میشه لطفا بگین تفاوت دانشکده های سما با دانشگاههای آزاد چیه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر دانشگاه سما جزئی از دانشگاه ازاد است و فقط کاردانی ارئه می دهد و فقط برای بانوان است

 22. میترا
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷

  سلام، با معدل کاردانی ۱۳.۸۰ از دانشکده فنی و حرفه ای شریعتی امکان قبولی بدون آزمون در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته حسابداری چند درصده برای دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام وقت بخیر بستگی به دانشگاه مورد نظر و افراد شرکت کننده دارد

 23. فاطمه
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۲

  سلام،آیا گرایش های زبان فرانسه،دانشگاه آزاد آموزش مجازی دارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام وقت بخیر بله برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 24. سپیدار
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۸

  سلام وقت شما بخیر
  بین دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی و دانشکده سما جنت آباد کدوم رو بیشتر تایید میکنید؟
  برای مهاجرت تحصیلی مدرک لیسانس کدومشون اعتبار بالاتر و بیشتری داره؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام . واحد سما بهتره چون مدرک دانشگاه آنلاین زیاد اعتبار نداره

 25. شیدا
  ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

  سلام وقتتون بخیر.
  اگر در کشور ترکیه زندگی کنیم امکانش هست برای دانشگاههای غیرحضوری ایران مقطع دو ساله کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنیم؟! کدوم دانشگاهها این امکان رو دارن؟
  برگزاری امتحانات حتما به شکل حضوری هست یا استثنا هم وجود داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقتتون بخیر بستگی به نوع رشته داردجهت اطلاعات بیشتر با شماره ی 9099075307 تماس حاصل فرمایید

 26. هلیا
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۷

  سلام وقت بخیر.
  اگر مدرک‌ کاردانی پیوسته حسابداری داشته باشیم میتونیم برای کارشناسی ناپیوسته (غیرحضوری) رشته مدیریت ثبت نام کنیم؟ آیا مدرک دانشگاه غیرحضوری برای مهاجرت تحصیلی اعتبار لازم رو داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۶

   سلام بله میتونی ولی بشرطی که از دفترچه ارائه بشه و همینطور دروس پیش نیاز رو باید ترم اول بگذرونی

 27. باران
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام میخاستم بدونم ت لیست رشته های دانشگاه پیام نور یا سایرین دانشگاه های غیر حضوری رشته گرافیک چه حالا کاردانی پیوسته و چه کارشناسی پیوسته نیستش؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت بخیر لیست رشته های بدون کنکور میتونید از دفترچه نگته کنید

 28. مریم
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام‌.میخواستم اطلاع از نحوه ثبت نام بدون ازمون غیر حضوری رشته علوم تربیتی بدونم برای ورودی بهمن ها .ممنون میشم راهنمایی وکنید از دفترچه ازمون سراسری جا موندم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۲

   سلام باید منتظر باشید که توی دی ماه دفترچه ها که منتشر شد براساس دفترچه انتخاب رشته کنید

 29. مریم
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

  با سلام و احترام ، من ساکن خارج از کشور هستم ، میتونم در رشته روانشناسی غیر حضوری شرکت کنم ، شرایط خاصی برای حضور در جلسات امتحانی هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام باید شرایط شرکت در رشته های غیرحضوری دانشگاه ازاد را داشته باشید.

 30. شهبازی
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۵

  سلام من کارشناسی پیوسته ی رشته ی مدیریت هتلداری هستم از دانشگاه تهران غرب میخاستم ببینم میتونم غیرحضوری ادامه بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام وقت بخیر
   به دلیل عادی و حضوری بودن دانشگاه تهران غرب در صورت حضوری شدن دانشگاه ها به صورت عادی ادامه تحصیل دهد و امکان غیرحضوری نیست

 31. سینا
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۴

  سلام
  ببخشید من سه ترم کارشناسی مدیریت بازرگانی خوندم آیا میتونم اینو تغییرش بدم یعنی حضوری رو میشه غیر حضوری کرد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام
   خیر امکان پذیر نیست

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقتتون بخیر اگر واحد دانشگاه ازاد باشید می توانید مهمان بگیرید برای واحد الکترونیک دانشگاه ازاد که مجازی است.

   • مریم
    ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

    سلام خسته نباشید..من میخام رشته زبان انگلیسی ثبت نام کنم ایاامکانش هست ازدیپلم حسابداری برم زبان بخونم…واینکه حضوری ثبت نام کنم ولی بصورت مهمان ازواحدالکترونیکی درساروپاس کنم

    • obeidavi obeidavi
     ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 32. زهرا
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام خسته نباشید من ترم اول روان شناسی تموم شده بخوام انصراف بدم برم دانشگاه آزاد دیگه قبول میشم دانشگاه یا خیر

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام پذیرش در رشته های بدون ازمون به معدل کتبی و مرتبط بودن رشته دیپلم بستگی دارد

  • علی
   ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۵

   رشته های پزشکی غیر حضوری هست یانه

   • کارشناس ارشد
    ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

    سلام روز بخیر در حال حاضر بخاطر شرایط کرونا بله غیر حضوری هست اما در حالت عادی حضوری میباشد

  • سلام ۰۰۴۹۱۷۴۳۷۴۶۷۵۴ کامران هستم از آلمان ممنون میشم پ بزارین، چندتا سوال درابطه با رشته روانشناسی غیر حضوری دانشگاه آزاد داشتم
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام

 33. سهیلا
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

  سلام من دارم رشته کارشناسی صنایع غذایی میخونم و تا کاردانی حسابداری خوندم امکانش هست دوتا رشته رپ همزمان ادامه بدم ؟ و رشته حسابداری رو به صورت الکتریکی بگذرونم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

   خیر امکان تحصیل همزمان دو رشته نیست

 34. ندا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۵

  سلام وقتتون بخیر رشته تربیت بدنی هم داره دانشگاه غیرحضوری چون من کارشناسی پیوسته میخونم ۴ترمم روپاس شدم چهارترم دیگه مونده ؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام دانشگاه ازاد واحد الکترونیکی بصورت مجازی هستش که غیرحضوری میتونید بخونید

 35. نیلوفر
  ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

  سلام برای ثبت نام تو رشته حقوق دانشگاه آزاد کی باید اقدام کرد من کارشناسی آی تی دارم

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام نیلوفر جهت ثبت نام رشته حقوق دانشگاه ازاد مرادماه پس از قرارگیری در ساانه میتونین نسبت به ثبت نام اقدام کنید

 36. امیر
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۳

  سلام خسته نباشید
  آیا امکان داره در رشته غیر حضوری دانشگاه آزاد ثبت کنم .و سال دیگه کنکور قبول شدم انصراف بدم و رشته های روزانه ثبت نام کنم .

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام امیر
   شما میتونین رشته های غیرحضوری دانشگاه ازاد انتخاب رشته کنید ولی در صورتی که بخوایین کنکور بدین باید انصراف بدین

 37. فاطمه
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

  سلام آیا رشته های پیراپزشکی ازاد مجازی میشوند؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام خیر رشاه های دانشگاه ازاد برای پیراپزشکی حضوریه

   • علی
    ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۸

    سلام . مقطع ارشد دانشگاه آزاد رشته های غیرپزشکی در ترم بهمن حضوری است یا مجازی برحسب چند نفر و یا بخشنامه دانشگاه آزاد صادر کرده ؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

     سلام
     وقت بخیر
     هنوز مشخص نیس

     • سحر
      ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

      با سلام و احترام

      آیا مدرک کاردانی مجازی مورد تایید سازمان wes هست ؟ یا برای مهاجرت میشه استفاده کرد؟

     • کارشناس ارشد
      ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

      سلام
      خیر این مدارک قابل ترجمه نیستند

مطالب مرتبط

تماس با مشاور