رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین 98

لیست رشته‌های دانشگاه علوم انتظامی امین منتشر شد. دانشگاه نیروی انتظامی ، دارای چندین دانشکده می‌باشد که در ادامه به تفکیک به معرفی هر یک از رشته‌ها خواهیم پرداخت. جهت ثبت نام در هر یک از رشته‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی ، داوطلبان عزیز می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام ، نسبت به ثبت نام در هر یک از رشته‌ها اقدام نمایند.

رشته‌های دانشگاه علوم انتظامی امین را می‌توان متنوع دانست به همین دلیل هر یک از داوطلبان می‌توانند در ره یک از رشته‌های مورد نظر اقدام به انتخاب رشته نمایند. متقاضیان ورود به این دانشگاه ، می‌توانند در زمان انتخاب رشته کنکور نسب به انتخاب هر یک از رشته‌های مورد نظر اقدام نمایند. شرایط در هر یک از رشته‌ها در دفترچه موجود می‌باشد.

شرایط ثبت نام رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین

پذیرش در رشته های دانشگاه امین ناجا شرایط و ضوابط خاص مربوط به خود را خواهد داشت لذا متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت نام در این رشته یا از طریق سامانه تلفنی زیر اقدام نمایند و یا ابتدا دفترچه ثبت نام را مطالعه نموده و از تمامی شرایط و ضوابط مربوطه مطلع گردند شایان ذکر است مواردی از شرایط و ضوابط مربوطه را بیان می نماییم و در پایان متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع دقیق و تکمیل روند ثبت نام دانشگاه افسری امین با مرکز تماس بگیرند.

  1. تمامی متقاضیان ورود به این دانشگاه می بایست اعتقاد و التزام عملی به دین اسلام و رهنمود های امام راحل را داشته باشند.
  2. تابعیت و اصلیت ایرانی یعنی هم خود متقاضی هم پدر و هم مادر ایشان ایرانی باشند.
  3. متقاضیانی که تاکنون در هر گروه یا حزب یا تشکلی که معاند و مخالف جمهوری اسلامی باشد عضویت داشته باشند حق پذیرش یا ثبت نام رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین را نخواهند داشت.
  4. متقاضیان پذیرش در دانشگاه علوم انتظامی امین نباید محروم از خدمات دولتی شناخته شوند.
  5. هر گونه اعتیاد به هر گونه مواد مخدر و دخانیات مانع پذیرش متقاضیان خواهد بود.
  6. متقاضیانی که به هر دلیل سوءسابقه کیفری داشته باشند محروم از پذیرش در رشته های دانشگاه افسری امین خواهند بود.
  7. متقاضیان گرامی که قصد ورود به دانشگاه انتظامی امین را داشته باشند می بایست مطابق با رسته و رشته خدمتی تحصیلات و تخصص لازم را داشته باشند.
  8. شرایط جسمی متناسب با رسته خدمتی از جمله شرایط و ضوابط مهم ثبت نام در این دانشگاه خواهد بود.

جهت اطلاع دقیق از رشته‌های دانشگاه علوم انتظامی امین می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به راحتی تنها با استفاده از شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین و رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی ، استفاده از سامانه ثبت نام ایران تحصیل از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

لیست رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین

 

لیست رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین 98
لیست رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین

 

همانطور که ذکر کردیم، رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین شامل تنوعی مناسبی می باشند. اما ر یک از این رشته ها، بسته به دانشکده های مختلف دانشگاه علوم انتظامی امین می تواند متفاوت باشد. همچنین رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی در هر گروه آزمایشی متفاوت خواهد بود.

 

جامعه‌شناسی انقلاب اسلامی
مردم‌شناسی
جمعیت‌شناسی
توسعه روستایی
برنامه‌ریزی رفاه اجتماعی
جامعه‌شناسی
دروس اختصاصی رشته علوم انتظامی
درس های پژوهشگری اجتماعی ( دسته مهارت در عملیات تحقیقی، دسته دیگه مبانی جامعه شناسی، دسته هم مباحث جمعیت شناسی)

نقشه‌خوانی
حفاظت اطلاعات
حقوق جزای عمومی
مبانی اطلاعات
روش‌ها و فنون تدریس جرائم نیرو‌های مسلح
شناسایی مین و تله‌های انفجاری
جنگ‌ افزار‌شناسی نیمه‌سنگین
آشنایی با قاچاق
مبارزه با مواد مخدر
کشف علمی جرائم
دروس تحقیقاتی

جنگ‌های ویژه

آشنایی با سازمان و وظایف پرسنلی
آشنایی با قاچاق
آشنایی با مرزبانی، گذرنامه و اتباع خارجه
آشنایی با کشورهای همجوار
آنتن و انتشار امواج
آیین دادرسی مدنی
آیین دادرسی مدنی 2
آیین دادرسی کیفری
آیین دادرسی کیفری 2
احزاب و گروهکها 20 اردوگاه
اصول بیمه و تامین اجتماعی
اصول حفاظت و امنیت مخابرات و جنگهای الکترونیک
اصول علم اقتصاد
اصول مدیریت بازرگانی و حقوق تجارت
اطلاع رسانی
اطلاعات رزمی
اعتبارات سر رشته داری
الکترونیک 1
الکترونیک 2
اندازه گیری الکتریکی و الکترونیکی
بازجوئی و مصاحبه
بازجوئی و مصاحبه
باند و راه

 

 

دانشگاه علوم انتظامی امین در مقاطع کارشناسی و ارشد چه رشته هایی دارد؟

 

رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی
رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی

ورود به رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی با توجه به شرایط خاص برای هر یک از دانشگده ها و در کل در هر یک از مقاطع تحصیلی امکان پذیر می باشد. بنابراین قبل از انتخاب رشته بهتر است ابتدا نسبت به رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی در هر یگ از این رشته ها اطلاعات لازم را کسب نمایید و سپس نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید.

متقاضیان عزیز ورود به رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی توجه داشته باشند که شرط ورود به هر یک از این رشته ها، عدم تعهد استخدام در هیچ یکی از مکان ها برای استخدام است. همچنین با توجه به آزمون عملی که در برخی از رشته های این دانشگاه وجود خواهد داشت، آمادگی جهت موفقیت و پذیرش در هر یک از رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین ، امری لازم و ضروری به نظر می رسد.

برخی از رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی که در رابطه با رشته های مرزبانی می باشند، متقاضیان بومی و مرزداران را برای پذیرش در اولویت قرار داده اند. آن دسته از داوطلبانی که به هنگام ثبت نام علاقه مندی خود را برای شرکت در هر یک از رشته ها اعلام ننموده اند، می توانند در زمان ثبت نام مجدد کنکور ف برای هر از رشته ها نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

برخی از دروس مشترک در رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین شامل : سازمان و وظایف نیروی انتظامی، تاریخ سیاسی، سازمان و مدیریت و نگرش در مدیریت اسلامی، مقدمات علم حقوق، روانشناسی رشد، گزارش‌نویسی، جنگ‌افزار‌شناسی، جغرافیا، روانشناسی اجتماعی، حقوق مدنی، حقوق اساسی‌، آشنایی با کامپیوتر، ورزش رزمی، اصول و قواعد نظامی، مقابله با سوانح و بلایا، عبور از موانع و عملیات اعتماد به نفس.

 

مشاوره و راهنمایی جهت ورود به دانشگاه علوم انتظامی امین

برای انتخاب رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین کلیه داوطلبان می توانند با استفاده از لیست رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم انتظامی ، نسبت هب انتخاب رشته اقدام نمایند. قبل از انتخاب رته ابتدا در رابطه با شرایط تحصیل در هر یک از دانشگاه ها اطلاع یابید و سپس به انتخاب در هر یک از رشته های مورد نظر اطلاع یابید.

یکی از سوالاتی که در رابطه با انتخاب رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین برای داوطلبان عزیز وجود داردف در رابط با امکان ثبت نام و انتخاب رشته دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. شرایط ورود به دانشگاه علوم انتظامی امین شرایط ویژه ایمی باشد که لازم است از تمامی موارد آن اطلاع دقیقی کسب نمایید.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با نحوه انتخاب رشته دانشگاه علوم انتظامی امین و اعلام نتایج دانشگاه علوم انتظامی امین می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روه و در هر ساعت از شبانه روز رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی که مایل باشید در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

جهت اطلاع از رشته های دانشگاه افسری ناجا و رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی ، استفاده از سامانه ثبت نام ایران تحصیل از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین
کانال اطلاع رسانی دانشگاهی

 

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *