ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

اعلام نتایج دانشگاه افسری ناجا ۱۴۰۲

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۴
اعلام نتایج دانشگاه افسری ناجا
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ناجا ۱۴۰۲ به زودی مشخص می شود. داوطلبانی که در آزمون سال جاری شرکت نموده، بایستی در دو مرحله برای مشاهده نتایج دانشگاه افسری ناجا اقدام نمایند. به صورتی که پس از انتشار اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه افسری نیروی انتظامی مرحله اول، افرادی که در مرحله دوم یعنی مصاحبه شرکت نموده اند باید در زمان های مقرر منتظر نتایج نهایی باشند.

با توجه به آنکه هنوز اطلاعیه در خصوص تاریخ دقیق مشاهده اسامی پذیرفته شدگان  اعلام نشده است، سایت ایران تحصیل به محض اطلاع رسانی جدیدترین اخبار را در اختیار متقاضیان گرامی قرار می دهد. همچنین، برای دریافت مشاوره قبولی در مرحله کتبی و مصاحبه می توانید با مشاوران خبره ایران تحصیل در تماس باشید.

 

 

به منظور اطلاع از تاریخ و شیوه اعلام نتایج اولیه و نهایی دانشگاه افسری ناجا از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان اعلام نتایج اولیه دانشگاه افسری ناجا

 

اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه افسری نیروی انتظامی

 

نیروی انتظامی برای جذب افراد علاقه مند ورود به این ارگان، آزمون ورودی را ترتیب می دهد که در آن افراد شرکت کننده با یکدیگر به رقابت می پردازند. روند مرسوم پذیرش به این صورت می باشد که ابتدا متقاضیان پس از ثبت نام در فراخوان های منتشر شده از سوی نیروی انتظامی در یک آزمون کتبی شرکت کرده و بعد از چند روز نتایج اولیه منتشر می گردد.

سپس از اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه افسری نیروی انتظامی در مرحله اول برای مصاحبه دعوت به عمل می آید. چنانچه این افراد بتوانند در این گام نیز پذیرفته شوند، قبول نهایی خواهند شد.

به همین منوال، داوطلبانی که در آزمون کتبی سال جاری شرکت کرده اند، بر اساس زمان بندی اعلام شده از می توانند به مشاهده نتایج دانشگاه افسری ناجا بپردازند. البته هنوز اخبار دقیقی در مورد تاریخ اعلام نتایج دانشگاه افسری ناجا ۱۴۰۲-۱۴۰۲ منتشر نشده و باید منتظر انتشار اطلاعیه های مربوطه ماند. اما در سال گذشته این نتایج در بهمن ماه صادر شد و انتظار می رود که در آزمون سال جاری نیز به همین منوال باشد. با این وجود، به محض اعلام تاریخ دقیق، این مقاله به روزرسانی خواهد شد.

 

 

برای آشنایی با نحوه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی امین وارد لینک قرمز شوید

 

 

زمان اعلام نتایج نهایی اولیه دانشگاه افسری ناجا

همانطور که اشاره شد، پس از اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه افسری نیروی انتظامی اعلام گردید، نوبت به مراجعه حضوری جهت گزینش و مصاحبه می رسد. به طور معمول انجام این کار حدود 20 الی 30 روز بعد از کارنامه اول خواهد بود. در واقع تعداد افراد دعوت شده برای مصاحبه چند برابر ظرفیت خواهد بود و از میان افرادی بتوانند نمره بالاتر از سایرین کسب کنند، قبول نهایی تلقی خواهند شد.

تا بحال دانشگاه افسری امین در مورد زمان این مرحله نیز اطلاع رسانی نکرده است، ما نمی توانیم تاریخ مشخصی را در این باب معرفی کنیم. توصیه می شود که متقاضیان گرامی با مراجعه به سایت ایران تحصیل پیگیر آخرین اخبار در این زمینه باشید. چرا که عدم حضور بموقع در مرکز گزینش به منزله انصراف می باشد و فرد حق اعتراض نخواهد داشت.

 

 

به منظور آگاهی از لیست رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین لینک قرمز را لمس نمایید

 

 

نحوه مشاهده اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه افسری نیروی انتظامی

برای مشاهده نتایج دانشگاه افسری ناجا لازم است که داوطلبان به سامانه ثبت نام اینترنتی مرکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به نشانی gozinesh.police.ir مراجعه نمایند. پس از اینکه نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد شد، با کلیک بر روی منوی ورود، به پرتال شخصی خود وارد می شوید.

ذکر این نکته نیز ضروری است که اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ناجا گاهی از سوی مدیریت گزینش استان صورت می گیرد و در مواقعی نیز این اطلاع رسانی به شکل ارسال پیامک یا تلفن می باشد

 

 

اگر به دنبال به شرایط استخدام نیروی انتظامی هستید، لینک را انتخاب فرمایید

 

 

شرایط عمومی قبولی در دانشگاه افسری ناجا

 

مشاهده نتایج دانشگاه افسری ناجا

 

حال که در مورد اعلام نتایج دانشگاه افسری ناجا صحبت کردیم، خوب است که شرایط ثبت نام و پذیرش در این دانشگاه را نیز برای متقاضیان گرامی مورد بررسی قرار دهیم. این شرایط به دو بخش عمومی و اختصاصی تقسیم بندی می شوند. شرایط عمومی به شرح زیر می باشند.

 • معتقد بودن به دین اسلام یا یکی از ادیان ذکر شده در قانون اساسی
 • عدم هر گونه عناد یا شمنی با نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه. داشتن آمادگی برای فداکاری در راه میهن
 • داشتن تبعیت ایرانی. ایرانی الاصل بودن به این مفهوم که فرد دارای پدر و مادر ایرانی الاصل باشد.
 • نداشتن عضویت یا ارتباط با گروهک های منافق، احزاب و گروه های سیاسی که با نظام در تعارض هستند.
 • عدم عضویت در احزاب یا گروه های سیاسی مخالف نظام در هنگام ثبت نام
 • عدم محرومیت یا محکومیت از خدمات دولتی
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر
 • برخورداری از سلامت جسمی یا روحی متناسب با انجام امور خدمت

 

 

جهت آشنایی با مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین وارد لینک قرمز شوید

 

 

شرایط اختصاصی شرکت در دانشگاه افسری نیروی انتظامی

 • حداقل سن مجاز 18 و حداکثر 25 سال
 • داشتن حداقل مدرک دیپلم. اگر داوطلب
 • متقاضیانی که در پایه دوازدهم رشته های نظری مشغول به تحصیل می باشند، اگر بتوانند تا خرداد ماه مدرک فارغ التحصیلی خود را بگیرند، مجاز به ثبت نام خواهند بود.
 •  توصیه می‌شود که برای ثبت نام از سیستم های عامل های ویندوز استفاده کنید. چرا که احتمال دارد در صورت استفاده از تلفن های هوشمند اطلاعات به درستی ارسال نشوند.
 • برخورداری از کارت پایان خدمت. البته کارت معافیت از خدمت قابل قبول است
 •   داشتن کارت عضویت فعال در بسیج و پلیس افتخاری
 •   خانواده شهدا،  ایثارگران،  جانبازان و نخبگان علمی و ورزشی 
 • داشتن حداقل معدل ۱۴
 •  داشتن حداقل قد ۱۷۰ سانت 
 • دارندگان مدرک کاردانی و یا بالاتر از آن آن مجاز به نام نویسی نخواهند بود

 

 

جهت آگاهی از شرایط استخدام نیروی انتظامی زن در تهران لینک قرمز را لمس نمایید

 

 

بازیابی رمز عبور مشاهده نتایج دانشگاه افسری  

همانطور که ذکر شد برای مشاهده نتایج دانشگاه افسری ناجا متقاضیان باید به سامانه ثبت نام اینترنتی مرکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مراجعه کرده و با وارد کردن کلمه عبور و کد ملی وارد پرتال شخصی خود شوند.

اما در برخی موارد ممکن است که داوطلب این اطلاعات را به دلایل مختلف فراموش نماید. برای چنین مواقعی لازم است که با  مدیریت گزینش استان محل سکونت خود تماس گرفته و برای رفع این مشکل درخواست رسیدگی دهید. همچنین برخورداری از کد رهگیری برای این منظور ضروری می باشد. به طور معمول اخذ رسید ثبت نام یا همان کد رهگیری سامانه مذکور و برخورداری از شرایط لازم ملاک فراخوان متقاضی می باشد.

 

 

اگر می خواهید از تاریخ ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان آگاه شوید، لینک را لمس فرمایید

 

 

اقدامات پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه افسری

مراحل انجام مصاحبه برای افرادی که در لیست اسامی پذیرفته شدگان اولیه دانشگاه افسری نیروی انتظامی قرار داشته اند، بر اساس یک ترتیب خاص می باشد که برای رفاه حال متقاضیان گرامی آن ها را شرح می دهیم.

 

 • انجام معاینات پزشکی:  از آنجا که برخورداری از سلامت جسمی و روحی روانی جهت خدمت در نیروی انتظامی یکی از از موارد اجتناب ناپذیر است، از افراد پذیرفته شده در مرحله اول برای آزمایش های پزشکی در یک تاریخ معین معاینه گرفته می شود. اگر مشخص شود متقاضی از فاکتورهای سلامت در نظر گرفته شده برخوردار نیست، از پذیرش او ممانعت به عمل خواهد آمد. معاینات مربوطه عبارتند از مراجعه به پزشک عمومی، دندانپزشک، چشم پزشک، شنوایی سنجی، گوش و حلق و بینی، پوست و مو، قلب و عروق، اورولوژی، روانشناسی، اعصاب و روان، رادیولوژی (عکس برداری از ستون فقرات و…)، انجام آزمایشات خون و ادرار و …

 

 • تست ورزشی و خوانی قرآن کریم:  به طور معمول از داوطلب خواسته می شود تا در تست های ورزشی دراز نشست، شنا و دو  شرکت نماید. چنانچه این مرحله نیز با موفقیت طی گردد سطح آشنایی با قرآن کریم سنجیده می شود.

 

 • مصاحبه حضور:  در مرحله بعد نوبت به مصاحبه شفاهی میرسد. البته ممکن است برخی از این سوالات نیز به صورت کتبی ارائه شوند. از جمله مهمترین این سوالات این بخش می توان به شناخت شخصیت و عقیده متقاضی، شغل، تحصیلات، موقعیت فرهنگی و اجتماعی خانواده و نزدیکان وی اشاره کرد. اما شاید بتوان گفت که سوالات مربوط به ولایت فقیه و احکام، موضوع سیاسی و میزان آشنایی با مسائل سیاسی کشور و جهان، اطلاع از اتفاقات مناسبت های مهم ملی مذهبی، و دانش عمومی فرد بیش از سایر موارد اهمیت دارد.

 

 • تحقیقات محلی : در وهله آخر در مورد داوطلب تحقیقات محلی صورت میگیرد. به شکلی که به محل زندگی مراجعه کرده و اطلاعات مربوط به وضعیت اخلاقی و رفتاری متقاضی و خانواده نزدیکان وی به دست می آید. 

 

پس از از انجام تمامی این مراحل تنها در صورت تایید گزینش نهایی، قبول قطعی به  دست می آید.

 

 

برای اطلاع از شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاه و ارتش وارد لینک مربوطه شوید

 

 

مدارک حضور در مصاحبه دانشگاه افسری نیروی انتظامی

افرادی که از اعلام نتایج اولیه دانشگاه افسری ناجا نمره قبولی را کسب کردند می بایست خود را جهت مراحل بعدی که مهمترین آنها شرکت در مصاحبه می باشد، آماده کنند. برای حضور در روز مصاحبه لازم است که داوطلب یکسری مدارک را با خود به همراه داشته باشد. این مدارک  به شرح زیر می باشند:

 • 6 قطعه عکس پرسنلی تمام رخ  با کیفیت. عکسهای اسکن شده یا رایانه‌ای قابل قبول نیستند.
 • اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه از همه صفحات
 • اصل و کپی مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی
 • اصل و کپی مدرک نظام وظیفه.  برای داوطلبینی که  مشمول معافیت تحصیلی می باشند ارائه مدارک مربوطه  کافی است
 • به همراه داشتن لباس و کفش ورزشی جهت انجام آزمون آمادگی جسمانی

 

 

برای آگاهی از تاریخ نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش وارد لینک شوید

 

 

مشاوره قبولی در دانشگاه افسری ناجا

 دانشگاه نیروی انتظامی به دلیل استخدام فارغ التحصیلان خود، یکی از پر طرفدارترین دانشگاه های کشور به شمار می روند. از این رو اگر می خواهید در هنگام اعلام نتایج دانشگاه افسری ناجا در میان پذیرفته شدگان باشید، بایستی نه تنها با نحوه طراحی سوالات آزمون کتبی بلکه با شیوه مصاحبه نیز آشنا شوید.

اما آن دسته از داوطلبانی که در آزمون این دوره در اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه افسری نیروی انتظامی قرار دارند، بهتر است که برای مراحل بعدی به موقع اقدام کرده و در صورت پذیرش نهایی، مدارک خود را در زمان مقرر به دانشگاه تحویل دهند. چرا که امکان دارد به دلیل تاخیر در ارائه این مدارک پذیرش وی کان لم یکن تلقی شود.

دوستان گرامی نیز که نتوانسته اند نمره قبولی را کسب کنند، هیچ جای نگرانی نیست و به شرط داشتن شرایط ذکر شده می توانند یک بار دیگر در این ازمون شرکت نمایند.

 

 

برای دریافت نمونه سوالات دانشگاه افسری ارتش وارد لینک شوید

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا متقاضیان گرامی را با زمان تقریبی و نحوه اعلام نتایج دانشگاه افسری ناجا آشنا کنیم و توضیحاتی را در مورد شرایط عمومی، اختصاصی و مراحل شرکت در مصاحبه ارائه دهیم.

اگر شما نیز در آزمون سال جاری شرکت کرده اید، چه در صورت قبولی و چه در صورت رد شدن می توانید بهترین مشاوره در مورد اقدامات لازم را از طریق کارشناسان ایران تحصیل دریافت نمایید. همکاران ما علاوه بر انتشار اخبار موثق همه مراحل از ثبت نام تا مشاهده نتایج نهایی دانشگاه افسری ناجا ، آماده اند تا در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب پاسخگوی همه سوالات و ابهامات شما عیزان باشند. 

 

 

جهت دریافت مشاوره قبولی در اعلام نتایج دانشگاه افسری ناجا و آمادگی در مصاحبه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

تغییرات مربوط به شرایط ورود به دانشگاه افسری ارتش

استخدام نیروی انتظامی زن

کد پیگیری ایثارگری ارتش

اعلام نتایج دانشگاه افسری ناجا

2/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اعلام نتایج دانشگاه افسری ناجا چه زمانی است؟

هنوز تاریخ دقیقی برای اعلام نتایج دانشگاه افسری ناجا منتشر نشده، اما به محض اطلاع رسانی متقاضیان می توانند در این سامانه اخبار را پیگیری نمایند.

چگونه در مصاحبه دانشگاه افسری نیروی انتظامی قبول شویم؟

برای دریافت مشاوره قبولی مصاحبه آزمون نیروی انتظامی می توایند با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاهده اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه افسری نیروی انتظامی به چه نحوی است؟

در این مقاله می توانید با روش مشاهده نتایج دانشگاه افسری ناجا آشنا شوید.

در صورت فراموشی رمز عبور برای دریافت نتایج نیروی انتظامی چه کنیم؟

برای چنین مواقعی لازم است که با  مدیریت گزینش استان محل سکونت خود تماس گرفته و برای رفع این مشکل درخواست رسیدگی دهید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  شهاب
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام لطفا میشه بگین چرا فوق دیپلم نباید ثبت نام کنه

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی چون فقط کارشناسی قبول میکنن

   • Avatar photo
    شهاب
    ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۰

    ن منظورم اینه چرا اصلا فوق دیپلم استخدام نمیکنن

    • Avatar photo
     tahmasebi
     ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

     سلام، جزو قوانین دانشگاه افسری میباشد.

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)