رشته های جدید پیام نور بدون کنکور

رشته های جدید پیام نور بدون کنکور 1400 اعلام شد. کلیه داوطلبان می توانند در زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور اعلام کنند. البته دقت داشته باشید که کسب اطلاعاتی در رابطه با ظرفیت رشته های جدید پیام نور بدون کنکور برای تمامی داوطلبان و متقاضیان ثبت نام در این دانشگاه جامع نیمه دولتی الزامی به نظر می رسد. مورد دیگر این که با توجه به در نظر گرفتن شرایطی برای ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور اطلاع از این شرایط مهم نیز الزامی به نظر می رسد.

 

در این نوشته، سعی در معرفی و ارائه رشته های جدید پیام نور بدون کنکور را برای شما دوستان عزیز داریم. بعلاوه، بد نیست اگر در رابطه با زمان، نحوه و همین طور شرایط ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور نیز اطلاعاتی را بدست آورید. پس ما را همراهی کنید تا تمامی اطلاعات لازم را در رابطه با موارد مذکور کسب کنید.

 

 

جهت اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

رشته های بدون کنکور

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور اقدام کرد؟

دانشگاه پیام نور هر ساله طی دو نوبت یعنی مهر و همین طور بهمن ماه برای ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور اقدام می کند.

در حقیقت، هر یک از داوطلبان می توانند در هر کدام از دوره های یاد شده برای ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور اقدامات لازم را البته در صورت داشتن شرایط لازم اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند.

در رابطه با زمان ثبت نام در رشته های جدید بدون آزمون دانشگاه پیام نور باید خدمت شما دوستان و عزیزان در سال جاری باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که بر طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشورقرار بر این بود که ثبت نام از اسفند ماه آغاز شود و تا شهریور ماه نیز ادامه داشته باشد.

اما متأسفانه با توجه به ورود ویروس مهلک و کشنده کرونا به ایران ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور در زمان اعلام شده انجام نشد و شاهد به تعویق افتادن این زمان بودیم.

باید عرض کنیم که با توجه به تصمیم جدید سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور در همان مرداد ماه و به طور همزمان با انتخاب رشته با آزمون دانشگاه ها انجام می گیرد.

در رابطه با زمان دقیق ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور در مرداد ماه با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

زمان ثبت نام در رشته های جدید بدون آزمون در دانشگاه پیام نور در دوره دوم یا همان بهمن ماه در سال جاری هنوز مشخص نیست و باید تا زمان اعلام انتشار اعلامیه سازمان سنجش در این رابطه صبر کنید.

 

 

جهت اطلاع ازرشته مامایی دانشگاه پیام نورکلیک کنید.

 

 

نحوه انتخاب رشته های جدید پیام نور بدون کنکور چگونه است؟

اطلاع هر یک از افراد متقاضی و داوطلب از نحوه و چگونگی انتخاب رشته های جدید پیام نور بدون کنکور در زمان ثبت نام بسیار مهم و ضروری به نظر می رسد.

در مورد شیوه ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که این ثبت نام به صورت آنلاین و با مراجعه به سامانه اعلام شده انجام می شود.

در حقیقت، برای انجام ثبت نام در این رشته های معرفی شده در دفترچه ثبت نام هر فرد داوطلب باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه کند و تمامی مراحل ثبت نام را در این سامانه انجام دهد.

البته توجه داشته باشید که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام دانلود دفترچه بدون کنکور سراسری برای اطلاع دقیق از اسامی رشته های جدید دانشگاه پیام نور در دوره بدون آزمون کاملاً الزامی و مهم به نظر می رسد.

آیا اطلاع دقیقی از مراحل و فرآیندهای لازم برای ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور دارید؟ آیا می دانید چه مراحلی را باید برای انجام ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور طی کنید؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با مراحل ثبت نام در رشته های جدید معرفی شده در دانشگاه پیام نور هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را در این رابطه در اختیارتان قرار دهند.

 

 

جهت اطلاع ازرشته پرستاری پیام نورکلیک کنید.

 

 

 

چه شرایطی برای ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور در نظر گرفته شده است؟

توجه داشته باشید که ثبت نام در کد رشته های جدید بدون آزمون دانشگاه پیام نور تحت شرایطی برای هر فرد داوطلب انجام می شود.

در واقع، شرایط ثبت نام در رشته های جدید بدون آزمون دانشگاه پیام نور در دو گروه شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم بندی می شوند.

اگر به دنبال اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در رشته های جدید بدون آزمون پیام نور هستید می توانید از طریق تماس با مشاوران حاضر در مجموعه ما از این شرایط مهم و اساسی برای ثبت نام مطلع شوید.

 

 

رشته های بدون آزمون پیام نور

 

 

رشته های جدید بدون کنکور پیام نور کدام ها هستند؟

دوستان عزیز به این موضوع توجه داشته باشید که در هر سال تحصیلی امکان ایجاد تغییراتی در لیست رشته های جدید بدون کنکور پیام نور وجود دارد.

به این معنا که ممکن است در دانشگاهی سابق بر این رشته ای به صورت بدون آزمون ارائه نمی شده است اما در سال جاری شاهد ارائه آن به صورت بدون کنکور در دانشگاه های پیام نور کشور هستیم.

در نتیجه، هرگز از بررسی دفترچه بدون آزمون سراسری برای اطلاع از لیست رشته های اعلام شده غافل نشوید و به این موضوع توجه خاصی را مبذول دارید.

البته در این زمینه می توانید از کمک مشاور تحصیلی خبره نیز استفاده کنید. مشاوری که بتواند شما را به طور دقیق و با توجه به اطلاعاتی به روز از لیست جدیدترین رشته های بدون کنکور ارائه شده در دانشگاه پیام نور آگاه کند.

 

 

در رابطه با ظرفیت جدیدترین رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور چه می دانید؟

بحث ظرفیت هر یک از رشته های جدید ارائه شده در دانشگاه پیام نور از جمله مواردی است که در زمان انتخاب ثبت نام در این رشته های تحصیلی باید توجه لازم را به آن مبذول دارید.

در صورت نداشتن اطلاعاتی دقیق و موثق در رابطه با ظرفیت رشته های جدید ارائه شده در دانشگاه نیمه دولتی پیام نور می توانید از کمک مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل بهره بگیرید تا کمک های لازم را در این رابطه به شما دوستان و همراهان عزیز ارائه دهند.

 

 

ثبت نام در رشته های بدون آزمون پیام نور به صورت اینترنتی و در سایت سازمان سنجش صورت می گیرد

 

 

برای تحصیل در رشته های جدید بدون آزمون پیام نور چه مقدار شهریه باید پرداخت کنم؟

شهریه پرداختی در هر ترم تحصیلی دانشگاه همواره از موضوعات مهم و داغ بین داوطلبان و متقاضیان ورود به انواع دانشگاه ها از جمله دانشگاه پیام نور است.

در ابتدا باید عرض کنیم که دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه پیام نور از زمان پذیرش تا فارغ التحصیلی و اتمام تحصیلات مبلغ مشخصی را پرداخت نمی کنند.

واضح تر بگوییم شهریه دانشگاه پیام نور حال چه شهریه ثابت و چه شهریه متغیر هر ساله و با گذشت دو نیم سال تحصیلی مهر و بهمن تغییر می کند.

یعنی دانشجویان دانشگاه پیام نور هر ساله با افزایش ده الی پانزده درصدی مبلغ شهریه روبرو هستند.

ولی دوستان عزیز دقت کنید که با این حال شهریه پرداختی در هر ترم تحصیلی دانشگاه پیام نور از مبلغ شهریه هر کدام از ترم های دانشگاه آزاد بسیار کم تر است.

اینجاست که بسیاری از داوطلبان به جهت شهریه بالا و در واقع نجومی دانشگاه آزاد به ثبت نام و انتخاب رشته در دانشگاه پیام نور روی می آورند.

شاید علی رغم کم تر بودن شهریه پیام نور در مقایسه با دانشگاه آزاد اسلامی باز هم تعدادی از شما دوستان در پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور مشکل داشته باشید و استطاعت مالی برای دادن شهریه را نداشته باشید.

اینجاست که باید خبر خوشی را به شما بدهیم و آن هم این که در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای دریافت وام دانشجویی شهریه از دانشگاه پیام نور محل تحصیل خود اقدام کنید.

فقط این که حتماً از قبل از چند و چون دریافت این وام و مراحلی که باید برای اخذ آن طی کنید اطلاعات دقیقی را بدست آورید.

علاوه بر این، مدارکی را هم برای دریافت وام شهریه باید تهیه کنید و آن ها را در زمان ارائه درخواست برای وام خدمت مسئول مربوطه ارائه دهید.

باید عرض کنیم که بر طبق تصمیم مسئولین امر مبلغ وام دانشجویی شهریه از سال گذشته تاکنون برای تمامی دانشجویان مشغول به تحصیل در دوره ارشد، کارشناسی و دکتری پیام نور افزایش پیدا کرد.

این موضوع واقعاً می تواند خبری بسیار خوشحال کننده و مسرت بخش برای شما دوستان عزیز داوطلب باشد.

خبر خوشحال کننده دیگر این که شما در طول دوران تحصیل مجبور به بازپرداخت وام شهریه دریافتی نیستید و بازپرداخت وام شما بعد از فارغ التحصیلی تان آغاز می شود.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی موثق و دقیق در رابطه با وام دانشجویی دانشگاه پیام نور برای پرداخت شهریه هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل صحبتی داشته باشید و از تمام جزئیات دریافت این وام مهم اطلاعاتی را بدست آورید.

 

 

آیا برای تحصیل در رشته های بدون آزمون پیام نور باید مبلغ بیشتری شهریه پرداخت کنم؟

شاید این سؤال مهم برای شما دوست عزیز نیز مطرح شده باشد که آیا تفاوتی بین شهریه رشته های با کنکور و بدون کنکور دانشگاه پیام نور وجود دارد؟

آیا مبلغ شهریه پرداختی برای دوره بدون کنکور از رشته های با آزمون بیشتر است؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که هیچ تفاوتی بین مبلغ شهریه پرداختی برای دوره بدون کنکور دانشگاه پیام نور وجود ندارد و شما مجبور به پرداخت مبلغ بیشتری به عنوان شهریه نیستید.

پس بهتر است نگرانی در این رابطه نداشته باشید و با خیال راحت برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدام کنید.

 

 

مزیت ادامه تحصیل در رشته های مختلف پیام نور چه می تواند باشد؟

شاید شما هم جزء کسانی باشید که مدام به ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور و انتخاب رشته در این دانشگاه نیمه دولتی فکر می کنید و حتی تصمیم جدی خود را برای ثبت نام در این دانشگاه در مرداد ماه و همزمان با انتخاب رشته دوره با آزمون گرفته اید.

پس لازم است نکاتی چند را در رابطه با مزیت هایی که تحصیل در دانشگاه پیام نور می توانید برای شما داشته باشید خدمتتان عرض کنیم.

اول این که، اگر شما دوست عزیز در محلی مشغول به کار هستید و یا به هزار و یک دلیل دیگر فرصت حضور در کلاس های درس را ندارید دانشگاه پیام نور این فرصت را در اختیار شما قرار داده که بدون داشتن نگرانی از حضور در کلاس ادامه تحصیل دهید.

مورد بعدی این که، دروس دانشگاه پیام نور بسیار جامع و کامل هستند و با مطالعه آن ها می توانید به سطح بسیار خوبی از یادگیری برسید.

نکته دیگر در رابطه با سیستم نمره دهی در این دانشگاه نیمه دولتی است. جانم برایتان بگوید که در سال های قبل شاهد اعمال نمره منفی در امتحانات پیام نور بودیم.

بنده خودم یکی از قربانیان این سیستم نمره دهی بودم. خدا نصیب هیچ کس نکند اما روزگاری به ازای هر سه سوال غلط در امتحانات یک نمره منفی برای دانشجو اعمال می شد.

اما در حال حاضر که باز هم افتخار دانشجو بودن در دانشگاه پیام نور را پیدا کرده ام دیگر خبری از نمره منفی نیست.

یعنی شما می توانید در سر جلسه امتحان تمامی تست ها را با خیال راحت پاسخ بدهید و نگرانی از بابت دریافت نمره منفی نداشته باشید.

با مزایای ذکر شده فکر می کنم بدتان هم نمی آید که برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدام کنید و شانستان را برای قبولی امتحان نمایید.

البته درست است که تحصیل در دانشگاه پیام نور معایبی هم دارد اما به نظر می آید که مزایای آن بر معایبش می چربد.

این را کسی به شما می گوید که در حال گذراندن یک دوره دیگر از مقطع کارشناسی در رشته ای متفاوت در دانشگاه پیام نور است.

 

 

برای آشنایی با ظرفیت رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کانال تلگرامی رشته های جدید پیام نور بدون کنکور 98

 

مطالب مرتبط

شهریه کارشناسی ارشد فرگیر پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

راهنمای ثبت نام کارشناسی پیام نور

رشته های جدید پیام نور بدون کنکور

ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور چه زمانی انجام می گیرد؟

ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور در ماه مرداد و همزمان با انتخاب رشته با آزمون دانشگاه ها صورت می گیرد.

نحوه ثبت نام در لیست رشته های جدید پیام نور بدون کنکور چگونه است؟

ثبت نام در لیست رشته های جدید پیام نور بدون کنکور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و به صورت اینترنتی انجام می شود.

چگونه می توانم از لیست رشته های جدید پیام نور بدون کنکور مطلع شوم؟

برای اطلاع دقیق از لیست رشته های جدید پیام نور بدون کنکور با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *