تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
رشته های استخدامی وزارت بهداشت

رشته های استخدامی وزارت بهداشت 1401 | لیست کامل رشته های استخدامی

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲
رشته های استخدامی وزارت بهداشت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اسامی رشته های استخدامی وزارت بهداشت اعلام شد. کلیه افراد و داوطلبان شرکت در این دوره می توانند بعد از اطلاع از لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت اقدامات لازم را برای ثبت نام و انتخاب رشته در این دوره با توجه به رشته های درخواستی این وزارت خانه معتبر انجام دهند.

دقت داشته باشید که به جز اطلاع از لیست رشته های استخدامی الزاماً باید از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام در این قبیل از رشته های تحصیلی نیز اطلاع حاصل فرمایید. 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با اسامی رشته های استخدامی این ارگان دولتی برای هر یک از داوطلبان و متقاضیان شرکت در این آزمون استخدامی الزامی و مهم است در نتیجه کمک گرفتن از مشاوری آگاه و کاردان در این رابطه می تواند مفید و کارساز باشد.

از این رو، مشاوران حاضر در مرکز مشاوره تحصیلی می توانند در رابطه با ارائه اطلاعاتی در مورد لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت و همین طور زمان، نحوه و شرایط استخدامی وزارت بهداشت در کنار شما باشند و اطلاعات ضروری را خدمتتان عرض کنند.

 

رشته های استخدامی وزارت بهداشت

 

جهت اطلاع از لیست کامل رشته های معرفی شده برای استخدام وزارت بهداشت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت هر ساله در دفترچه ای منتشر شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شوند.

 

رشته های استخدامی وزارت بهداشت

 

زمان ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت

زمان ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت هر ساله در زمان مقرر به عرض داوطلبان و متقاضیان شرکت در آزمون وزارت بهداشت می رسد.

زمان ثبت نام در رشته های استخدامی در سال جاری در ششمین ماه از سال یعنی شهریور ماه بود و تمامی افراد متقاضی می توانستند در این زمان اقدامات لازم را برای ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت انجام دهند.

اما اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان ثبت نام در لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت در سال بعد هستید باید خدمت شما عرض کنیم که این زمان هنوز تعیین نشده است و اطلاعاتی در این رابطه در دست نیست.

اینجاست که چاره ای به جز صبر تا زمان اطلاع مسئولین امر در این رابطه باقی نمی ماند و فعلاً‌ نمی توان نظری قطعی و صددرصد در این رابطه داد. 

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

نحوه ثبت نام در رشته های استخدامی وزرات بهداشت چگونه است؟

دقت داشته باشید که کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام در رشته های استخدامی این ارگان دولتی برای هر یک از داوطلبان و افراد متقاضی الزامی و مهم به نظر می رسد.

در مورد نحوه ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت باید عرض کنیم که این کار به صورت آنلاین و اینترنتی برای هر کدام از افراد متقاضی انجام می شود.

به این صورت که هر فرد باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت به سامانه سنجش و آموزش کشور به آدرس sanjesh.org وارد شده و اقدامات لازم را در این سایت برای ثبت نام در لیست رشته های اعلام شده به وسیله همین سامانه انجام دهند.

اما توجه داشته باشید که پیش از هر گونه اقدامی برای ثبت نام هر فرد باید از مراحل لازم برای ثبت نام مطلع شود تا بدین وسیله بتواند برای این امر اقدامات لازم را انجام دهد.

مراحلی بسیار مهم که باید به طور دقیق آن ها را برای انجام ثبت نام در سامانه پیش ببرید. 

 

برای اطلاع از بهترین کلاس آمادگی آزمون استخدامی بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

شرایط ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت شامل چه مواردی می شوند؟

برای ثبت نام در لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت شرایطی هم در نظر گرفته شده است که هر فرد باید با اطلاع از آن ها اقدامات لازم را برای این امر انجام دهد.

شرایطی بسیار مهم و خاص که در صورت نداشتن آن ها متأسفانه به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت اقدامی انجام دهید.

در ادامه با ذکر شماری از شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت در خدمت شما هستیم.

از میان مهم ترین شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت می توان از گذراندن کامل دوران سربازی برای آقایان و یا ارائه کارت معافیت از خدمت آن ها یاد کرد.

البته به جز این مورد مهم شرایط سنی هم از اهمیت بالایی برخوردار است که با توجه به مدرک تحصیلی مورد نیاز وزارت بهداشت در شغل های مختلف ارائه شده در این مرکز متفاوت است.

 

برای مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

آیا برای ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت به مدارکی هم نیاز دارم؟

شاید این سؤال مهم برای شما دوست عزیز داوطلب نیز مطرح شود که آیا برای ثبت نام در لیست رشته های استخدامی به مدارکی هم نیاز است یا خیر؟

در صورت مثبت بودن پاسخ این سؤال این مدارک شامل چه مواردی می شوند؟

در پاسخ به این دو سؤال مهم باید عرض کنیم که اولاً ثبت نام در رشته های استخدامی این سازمان دولتی به تهیه شماری از مدارک نیاز دارد.

مدارکی که در صورت عدم تهیه و ارائه آن ها نمی توانید ثبت نام کرده و مراحل لازم را در این زمینه طی کنید.

از بین مهم ترین مدارک لازم و مورد نیاز برای ثبت نام در این لیست رشته ها می توان از کارت ملی، عکس سه در چهار و البته مدارک تحصیلی نام برد که ارائه آن ها برای انجام ثبت نام الزامی است.

 

 

برای اطلاع از شرایط استخدام وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

 

چرا باید از خدمات مشاوره برای قبولی در آزمون استخدامی وزارت بهداشت استفاده کنیم؟

آزمون استخدامی وزارت بهداست آزمونی چندان ساده نیست که هر فردی بتواند در آن پذیرفته شود.

در واقع، این امر در گرو اطلاع از بهترین شیوه های مطالعه، آشنایی با بهترین منابع مورد نیاز برای درس خواندن و همین طور کسب اطلاعاتی در مورد نحوه طراحی سؤالات مطرح شده در آزمون است.

علاوه بر این ها الزاماً باید از نحوه برگزاری مصاحبه پذیرش در پست های ارائه شده و همین طور سؤالات پرسیده شده در آن نیز اطلاعات لازم را بدست آورید.

حتماً‌ در اینجا این پرسش برایتان مطرح می شود که خب چگونه می توان از تمام این موارد مهم مطلع شد و قبولی در آزمون استخدامی وزارت بهداشت را از آن خود کرد.

جواب مشخص است و آن هم این که شما با شرکت در جلسات مشاوره بهترین و حرفه ای ترین مشاوران می توانید از این موضوع مهم مطلع شوید و اطلاعات لازم را در این رابطه بدست آورید.

 

برای دانلود دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

در مورد لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت چه می دانید؟

هر ساله شاهد انتشار لیست طول و درازی از رشته های مورد نیاز وزارت بهداشت برای استخدام در پست ها و مشاغل ارائه شده هستیم.

مورد مهم و قابل توجه این که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت الزاماً‌ باید با مطالعه دقیق دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت از تطبیق درست رشته ها و مشاغل اعلامی در این دفترچه با رشته تحصیلی خود در دانشگاه حال چه در دوره ارشد چه کاردانی و چه کارشناسی یا دکتری مطمئن شوید.

البته مورد مهم دیگری که نباید از توجه به آن غافل شد در رابطه با پذیرش برخی از مراکز از بین دانش آموختگان شماری از رشته های تحصیلی است.

به عبارت دیگر، این امکان وجود دارد که برای پست خاصی در یک اداره یا مؤسسه به عنوان مثال کارشناس شبکه تنها افرادی با داشتن مدرک تحصیلی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و یا مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه های کامپیوتری می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

در نتیجه، قبل از هر اقدامی برای ثبت نام به این موضوع بسیار مهم توجه لازم را مبذول دارید و از آن غافل نشوید.

 

 

برای اطلاع از زمان ثبت نام برای استخدام دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

رشته های استخدامی در وزارت بهداشت در چه مقاطعی ارائه می شوند؟

شاید این پرسش مهم برای شما دوست عزیز داوطلب نیز مطرح شود که رشته های استخدامی این ارگان در چه مقاطعی ارائه می شوند؟

در پاسخ به این پرسش مهم باید خدمت شما عرض کنیم که بسته به نیاز وزارت بهداشته به استخدام نیرو ممکن است به رشته هایی در مقاطع مختلف نیاز داشته باشد و این گونه نیست که هر ساله در تمامی رشته های مقاطع کارشناسی، ارشد، دکتری و حتی کاردانی پذیرش صورت بگیرد.

 

برای دانلود بهترین منابع آزمون استخدامی دستگاه های دولتی بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

در رابطه با شرکت و پذیرش در مصاحبه استخدامی وزارت بهداشت چه می دانید؟

زمانی که تصمیم خود را برای شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت می گیرید الزاماً باید در رابطه با مصاحبه ورودی این رشته های تحصیلی نیز اطلاعاتی دقیق و موثق را به دست آورید.

در رابطه با مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت باید خدمت شما عرض کنیم که این مصاحبه برای همه رشته های ورودی وزارت بهداشت انجام نمی شود و با توجه به دفترچه آزمون استخدامی می توانید از این موضوع مهم اطلاع حاصل کنید.

اما قبل از شرکت در مصاحبه الزاماً باید از کسب نمره لازم برای ورود به این مرحله مهم و کلیدی اطمینان حاصل کنید و سپس خود را برای داشتن مصاحبه ای هر چه بهتر و قوی تر آماده بفرمایید.

البته دقت داشته باشید که بررسی های لازم برای ورود یا عدم ورود شما به مرحله مصاحبه توسط سازمان مربوطه انجام می شود و در این زمان تمامی مدارک ارسالی شما و همین طور نمره و رتبه کسب شده توسط شما نیز با دقت تمام مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد.

توجه کنید که در صورتی که موفق به کسب نمره قبولی نشوید از شرکت شما در مرحله مصاحبه جلوگیری به عمل می آید و نمی توانید به این مرحله مهم راه پیدا کنید و جای هیچ گونه اعتراضی هم در این رابطه برای شما داوطلب گرامی وجود ندارد.

 

برای دریافت بهترین برنامه ریزی و مشاوره قبولی در آزمون استخدامی وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

برای آشنایی با رشته های مورد پذیرش در مقاطع مختلف ارشد، کارشناسی و یا دکتری در پست های مختلف وزارت بهداشت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

شرایط استخدام وزارت بهداشت

منابع آزمون استخدام دستگاه اجرایی

نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

inre.ir

شرایط استخدام وزارت بهداشت

استخدام شهرداری

سامانه استخدام بخش خصوصی

لیست کامل رشته های استخدامی شهرداری

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

رشته های استخدامی وزارت بهداشت

3/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توانم از لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت مطلع شوم؟ 

برای اطلاع از لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل در تماس باشید.

لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت در کجا منتشر می شود؟ 

لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت معمولاً در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

 رشته های استخدامی وزارت بهداشت معمولاً چه رشته هایی هستند؟ 

رشته های استخدامی وزارت بهداشت معمولاً‌ شامل رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی می شوند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  گل
  ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۳

  ایا بهیار یک ساله هم در استخدامی وزارت بهداشت هست ایا برای کمک پرستاران هم استخدامی دارن؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام روزتون بخیر برای اطلاع از شرایط استخدامی مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید

ایران تحصیل
تماس با مشاور