تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته بینایی سنجی

ثبت نام رشته بینایی سنجی بدون کنکور 1400-1401

رشته بینایی سنجی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام رشته بینایی سنجی بدون کنکور دانشگاه آزاد آغاز شد این رشته را می‌توان از جمله رشته‌های بسیار خوب و عالی در کنکور تجربی دانست. با توجه به منابع کنکور تجربی ، کلیه داوطلبانی که مایل به ورود و پذیرش در این رشته می‌باشند، لازم است ابتدا از ضرایب دروس تجربی در این رشته آگاه شوند و نسبت به افزایش مطالعه و بالا بردن درصدهای خود در زیرگروه مورد نظر اقدام نمایند.

 

ظرفیت رشته بینایی سنجی در دانشگاه‌های سراسری متأسفانه بسیار کم می‌باشد. به همین دلیل داوطلبان لازم است به هنگام انتخاب رشته کنکور ، نهایت دقت را برای پذیرش در این رشته‌ داشته باشند. انتخاب رشته کنکور تجربی ، به دلیل رقابت بالای داوطلبان آن در برابر سایر گروه های آزمایشی سخت تر و حساس تر می‌باشد. همچنین با توجه به درآمد رشته بینایی سنجی در ایران ، این رشته متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده است.

 

آن دسته از داوطلبانی که نتوانسته اند در رشته بینایی سنجی در مرحله انتخاب رشته مرداد ماه پذیرفته شوند، در صورتی که  واجد شرایط تکمیل ظرفیت کنکور سراسری باشند، خواهند توانست در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت شرکت نموده و نبست به انتخاب این رشته اقدام نمایند. البته نباید فراموش کرد در صورت تکمیل نشدن ظرفیت مورد نظر دانشگاه ها در مهر ماه ، تقاضای تکمیل ظرفیت داده خواهد شد.

 

 

جهت اطلاع دقیق از ثبت نام بدون کنکور بینایی سنجی ، شرایط پذیرش بدون آزمون – درآمد و بازار کار رشته بینایی سنجی در ایران ،مشاوره قبولی در رشته بینایی سنجی، مشاوره انتخاب رشته کنکور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران)

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

رشته بینایی سنجی چیست؟

 

متأسفانه برخی از افراد ممکن است رشته بینایی سنجی با چشم پزشکی اشتباه بگیرند. در واقع تفاوت‌هایی که کارکرد این دو رشته با یکدیگر دارند‌ در نوع واحدهای دانشگاهی ، رتبه قبولی و همچنین مقطع تحصیلی  هر یک از این رشته ها می‌باشد. به عنوان مثال رشته اپتومتری را می‌توان به عنوان مرحله اولیه تشخیص بیماری‌های مختلف چشمی دانست.

 

یک اپتومتریست با بینایی سنج ، بیماری‌های مختلف چشمی را تشخیص می‌دهد. در صورتی که فرد معاینه شده ، نیازمند عینک باشد، عینک مورد نیاز و شماره چشم را تجویز خواهد نمود. همچنین دستور برخی از تمرین‌های لازم برای چشم افراد نیز، می‌توان از جمله مواردی باشد که بر عهده یک اپتومتریست یا بینایی سنج قرار دارد.

 

در واقع رشته بینایی سنجی و رشته چشم پزشکی کاملاً مرتبط و در ارتباط با یکدیگر می‌باشند. اما تفاوتی که این دو رشته دارند را می‌توان در رابطه با جراحی که توسط چشم پزشک صورت می‌پذیرد دانست. متخصص اپتومتریست می‌تواند نکات بهداستی را آموزش دهد و همچنین عینک تجویز نمایند.به همین دلیل در صورت این کار ، درآمد رشته بینایی سنجی در ایران را می توان بالا دانست.

 

کلیه داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاع کامل در رابطه با رشته بینایی سنجی ، نحوه پذیرش در این رشته ، دانشگاه های دارای رشته اپتومتری ،  رشته های تحصیلی پر درآمد تجربی ، به متخصصین و مشاورین ایران تحصیل باشماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایند.

 

 

رشته بینایی سنجی با رشته چشم پرشکی متفاوت می باشد پذیرش در این رشته تنها در مقطع کارشناسی می باشد.

 

درآمد رشته بینایی سنجی در ایران

 

درآمد رشته بینایی سنجی در ایران

درآمد رشته بینایی سنجی در ایران

 

درآمد رشته بینایی سنجی در ایران بسته به نوع کار و کیفیت شما می تواند متفاوت باشد. قطعا ،چنانچه افرادی که در رشته اپتومتری فارغ التحصیل می شوند، بتوانند مهارت بالایی داشته باشند، خواهند توانست در آمدی خوبی را حاصل از این رشته داشته باشند. اما آن دسته از فارغ التحصیلانی که بعضا حتی با رتبه های بسیار عالی به دانشگاه وارد شده اند  اما نتوانسته اند مهارت خود را افزایش دهند، نخواهند توانست در این این شغل موفق شوند.

 

درآمد رشته بینایی سنجی در ایران برای آن دسته از فارغ التحصیلانی که علاوه بر تجویز عینک ، می توانند به ساخت انواع عینک و فروش آن بپردازند، کاملا مناسب می باشد. به همین دلیل، این شغل را در صورت کیفیت کار عالی افرادی که در آن مشغول به کار می باشند، می تواند عالی و متوسط رو به بالا نیز باشد.

 

درآمد رشته بینایی سنجی در ایران با توجه به کاهلی و همچنی استفاده مداوم از گوشی های تلفن همراه و همچنین سیستم های کامپیوتری در آینده نه چندان دور ، می توان بسیار بالا ارزیابی نمود. به همین دلیل ، کلیه داوطلبان عزیز در صورتی خواهند توانست درآمد خوبی را داشته باشند، که تخصص و مهارت بالایی را نیز داشته باشند.

 

 

رتبه لازم برای قبولی در رشته اپتومتری

رشته اپتومتری را با توجه به کارایی آن، می تواند بسیار برای امر بهداشت و همچنین سلامت و مراقبت های چشمی مفید و موثر باشد. لذا تمامی داوطلبان پس از ورود به این رشته ، می توانند تمرین ها و همچنین راهنمایی های لازم را برای کلیه افراد داشته باشند. قطعا سبک زندگی تمامی ما انسان ها نسبت به گذشته تغییر نموده است و متناسب با این تغییر مشکلات جدیدی به وجود آمده است.

 

این رشته را شاید بتوان متفاوت از سایر رشته ها دانست و به همین دلیل توصیه می نماییم که با دقت تمام و همچنین با کسب اطلاع دقیق، به انتخاب این رشته بپردازید. و این  نکته را مد نظر قرار دهید که  آیا شما و شخصیت و روحیاتتان ، می تواند برای این رشته مناسب باشد؟ پس از رعایت تمامی این موراد ،باید  آخرین اولویت برای شما درآمد رشته بینایی سنجی در ایران باشد.

 

برای مشاوره موفقیت در کنکور سراسری رشته بینایی سنجی می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، خواهند توانست به شما عزیزان خدمات لازم را ارائه نمایند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، به شما عزیزان ارائه خدمات می دهند.

 

 

جهت اطلاع دقیق از ثبت نام بدون کنکور بینایی سنجی ، شرایط پذیرش بدون آزمون – درآمد و بازار کار رشته بینایی سنجی در ایران ،مشاوره قبولی در رشته بینایی سنجی، مشاوره انتخاب رشته کنکور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران)

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی رشته بینایی سنجی

کانال اطلاع رسانی رشته بینایی سنجی

بیشتر بدانید

مشاوره تضمینی کنکور

رشته شنوایی سنجی بدون کنکور

چگونه تست بزنیم

چگونه پزشکی قبول شویم

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

رشته بینایی سنجی

درآمد رشته بینایی سنجی در ایران

3/5 - (2 امتیاز)

آیا رشته بینایی سنجی با چشم پزشکی متفاوت است؟

بله، میتوانید از تفاوت این دو رشته در مقاله مطلع شوید.

درآمد رشته بینایی سنجی در ایران چگونه است؟

درآمد رشته بینایی سنجی در ایران بسته به نوع کار و کیفیت شما می تواند متفاوت باشد.

آیا میتوان در رشته بینایی سنجی بدون کنکور شرکت کرد؟

خیر، هیچ دانشگاهی پذیرش دانشجو در رشته بینایی سنجی بدون کنکور ندارد.

رتبه لازم برای قبولی در رشته بینایی سنجی چقدر است؟

برای اطلاع از رتبه لازم برای قبولی در این رشته با مشاوران ایران تحصیل همراه باشید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور