تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور در چه دانشگاه‌هایی امکان‌پذیر می‌باشد؟ شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته اپتومتری چیست؟این سؤال ها را می‌توان از جمله سوالاتی دانست که داوطلبان گروه علوم تجربی از مشاورین ما دارند. دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد در رشته‌های مختلف دانشجویان را پذیرش می‌نماید. طرفداران رشته علوم تجربی برای ورود به این دانشگاه بسیار بیشتر از سایر رشته‌ها می‌باشد.

رشته‌های بدون کنکور دانشگاه سراسری ، در سال‌های اخیر داوطلبان زیادی را جذب نموده است که با توجه به آن داوطلبان می توانند به راحتی جذب دانشگاه شوند. مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد . برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور آزاد می‌باشند می‌توانند در این رشته‌ها مطابق با شرایط خود اقدام به ثبت نام نمایند.

رشته‌های دانشگاه آزاد از تنوع بسیار مناسبی برخوردارند . هر ساله نیز بر تعداد این رشته‌های افزوده می‌گردد. رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور با توجه به اینکه تنها در چند دانشگاه دولتی محدود متقاضیان را پذیرش می نمایند و امکان ورود به این رشته را فراهم نموده است، محبوبیت فراوانی دارد. شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور موجب می‌شود تا متقاضیان داوطلب برای ورود به این رشته بتوانند به تصمیم گیری در رابطه پذیرش یا عدم پذیرش دست یابند.

در ادامه به ارائه اطلاعاتی در رابطه با رشته اپتومتری دانشگاه آزاد 99 خواهیم پرداخت. اما با توجه به شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور در هر دانشگاه ، می‌توانید با متخصصین ایران تحصیل شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا به اطلاعات جامعی در این زمینه دست‌ یابید.

 

 

جهت اطلاع دقیق از رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور ، شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور ، شرایط ثبت نام فیزیوتراپی بدون آزمون و مامایی بدون کنکور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

ثبت نام رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن صورت می‌پذیرد. به همین دلیل کلیه داوطلبان با توجه به دفترچه انتخاب رشته این دانشگاه در هر ترم، می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور با توجه به دفترچه ثبت نام در صورت پذیرش در هر یک از ترم های مهر و ترم بهمن در جدول های مربوط به انتخاب رشته وجود خواهد داشت.

در سال‌های گذشته دانشگاه آزاد اقدام به بدون کنکور کردن برخی از رشته‌ها نموده است. قطعاً برای رشته بینایی سنجی (اپتومتری) لازم است از شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور آگاه شوید. با توجه به محدودیت پذیرش رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور ممکن است تنها در برخی از واحدهای دانشگاه آزاد پذیرش وجود داشته باشد . به همین دلیل رشته‌های مورد نظر تا حدود زیادی بسته به واحدهای دانشگاهی می‌تواند متفاوت باشد.

هر یک از واحدهای دانشگاه آزاد که اقدام به ثبت نام بدون آزمون رشته اپتومتری دانشگاه آزاد می‌نماید، ثبت نام را تنها به صورت الکترونیک و با استفاده از زمان مقرر به انجام می‌رسانند. قبل از ثبت نام بهتر است از شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور آگاه شوید و پس از آن نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. شرایط ثبت نام در دانشگاه آزاد به صورت کلی با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی صورت مشخص می گردد.

 

 

ثبت نام بدون کنکور رشته اپتومتری دانشگاه آزاد با توجه به شرایط پذیش در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد.

 

 

 

شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور با سوابق تحصیلی

 

شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور

شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور

 

دانشگاه آزاد برای ثبت نام داوطلبان هر ساله دو دسته شرایط عمومی و اختصاصی را مد نظر قرار می دهد و با توجه به همین شرایط، داوطلبان را پذیرش می نماید. بنابراین برای قبولی در هر یک از رشته های دانشگاه آزاد ، لازم است واجد شرایط عمومی و اختصاصی باشید. قطعا در رابطه با شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور نیز باید بدانید که لازم است برخی از موارد ویژه را دارا باشید.

یکی از شرایط پذیرش رشته اپتومتری بدون کنکور در صورتی که هر یک از واحدهای دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام نماید، دارا بودن مدرک دیپلم تجربی خواهد بود زیرا این رشته کاملا تخصصی می باشد و بنابراین رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور را منحصر به داوطلبان گروه علوم تجربی دانست. آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته های با آزمون این دانشگاه می باشند نیز، لازم است موفق به اخذ رتبه لازم گردیده باشند.

در تمامی رشته های پزشکی با توجه به وظایفی که پس از فارغ التحصیلی بر عهده دارند ، شاید بتوان یکی از شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور نانوشته را در رابطه با ویژگی های شخصیتی لازم برای ادامه این شغل دانست. به همین دلیل کلیه داوطلبان میتوانند با استفاده از تمامی مواردی که ملزم به رعایت آن می باشند، به تمامی نکات توجه نمایند و دست به انتخاب رشته بزنند.

 

 

دروس رشته اپتوومتری – چارت درسی

 

دروس رشته اپتوومتری

دروس رشته اپتوومتری

دروس‌ پایه‌ و اصلی رشته اپتومتری : فیزیک نور ، شیمی عمومی ، بیوشیمی ، فیزیولوژی عمومی ، تشریح‌ عمومی و اعصاب‌ ، آمار حیاتی ، کمک های اولیه‌ ، اورژانس‌های چشم‌ ، آسیب‌شناسی عمومی ، میکروب‌شناسی ، داروشناسی ، علائم‌ چشمی در بعضی از بیماریهای داخلی ، ژنتیک و چشم‌ ، تشریح‌ و بافت‌شناسی چشم‌ ، فیزیولوژی چشم‌ ، اپتیک هندسی و فیزیکی ، لابراتوار اپتیک ، فیزیولوژی اپتیک ، مقدمات‌ اپتومتری ، ابزرواسیون‌ ، تاریخچه‌ اپتومتری و علوم‌ بینایی ، زبان‌ تخصصی ، اپتومتری ، بینایی محیطی

دروس ذکر شده از جمله دروس مهم و کاربردی بود که متقاضیان گرامی جهت اخذ مدرک اپتومتری از دانشگاه های کشور حتما موظف به گذراندن این دروس خواهند بود ضمنا داوطلبان محترم می توانند جهت پذیرش در این رشته اقدام نمایند شایان ذکر است شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما متقاضیان محترم در مورد رشته اپتومتری بدون کنکور و دیگر رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد.

توجه داشته باشید تمامی امور ثبت نام بدون آزمون رشته اپتومتری و دیگر رشته های دانشگاه آزاد نیز از شماره های بالا قابل پیگیری خواهد بود.

 

نحوه ثبت نام رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور

برای ثبت نام در رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور داوطلبان با سوالات فراوانی رو به رو می شوند. از جمله این سوالات به موضوع شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور مربوط می شود، داوطلبان را مایل و علاقه مند به شرکت در این رشته ها می نماید. بنابراین اطلاع دقیق از تمامی این شرایط و همچنین آشنایی با رشته مورد نظر ، بسیار ضروری می باشد.

از جمله سوالات دیگر داوطلبان را می توان به موضوع زمان ثبت نام رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور دانست. برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با زمان ترم مهر و ترم بهمن این دانشگاه ، کلیه داوطلبان عزیز می توانند با متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند. کلیه مفاد شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور را می توان با استفاده از این تماس به دست آورد.

برای برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل ، کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، خواهند توانست به شما خدمات لازم را ارائه نمایند.

 

جهت اطلاع دقیق از رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور  ، شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور ، ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکوراتاق عمل بدون کنکور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اطلاع رسانی رشته های بدون کنکور

کانال اطلاع رسانی رشته های بدون کنکور

 

بیشتر بدانید

برنامه ریزی برای کنکور تجربی

منابع نظام قدیم کنکور تجربی

رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور

شرایط پذیرش اپتومتری بدون کنکور

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور