ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲۸
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

داوطلبان بسیاری به دنبال کسب رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور هستند. این رشته محبوبیت زیادی در میان متقاضیان همه رشته های نظری داشته و علاقه مندان خاص خود را دارد. در کنکور سال جاری رتبه و تراز آخرین نفر قبولی روانشناسی دانشگاه تهران نسبت به سال های گذشته تفاوت هایی داشته است که در ادامه به توضیح کامل آن ها می پردازیم.

 

 

جهت اطلاع از آخرین رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران در سال های جاری – کارنامه نفرات پذیرفته شده، اطلاع از بازار کار و آینده شغلی با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

اهمیت اطلاع از رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران 

 

رتبه و تراز آخرین نفر قبولی روانشناسی دانشگاه تهران

رتبه و تراز آخرین نفر قبولی روانشناسی دانشگاه تهران

 

رشته روانشناسی از جمله رشته هایی است که علیرغم تصور عموم که فکر می کنند تنها مختص رشته انسانی است، در لیست زیر گروه های رشته تجربی و ریاضی نیز وجود دارد و دواطلبان هر سه گروه می توانند در صورت کسب رتبه لازم در دانشگاه وارد آن شوند. همین امر به همراه جذابیت و کاربردی آن باعث شده است که هر ساله تعداد زیادی از داوطلبان این رشته را در لیست انتخاب های خود قرار دهند. البته ظرفیت های پذیرش مسلما متفاوت خواهد بود.

حال متقاضیان مانند تمام رشته های دیگر به دنبال قبولی در یک دانشگاه با رتبه علمی خوب هستند که بتوانند آموزش و مدرکی با کیفیت بالا داشته باشند. در این میان دانشگاه تهران که به عنوان یکی از دانشگاه های سطح یک رشته روانشناسی شناخته شده است، هدف بسیاری از متقاضیان است و می خواهند بدانند که رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران در چه حد و میزانی است و ظرفیت پذیرش این دانشگاه در رشته روانشناسی چگونه است؟.

دلیل اهمیت این امر آن است که متقاضی با توجه رتبه لازم می تواند نه تنها در دوران مطالعه کنکور برنامه ریزی درستی داشته باشد، بلکه در زمان انتخاب رشته نیز بداند تا چه حدی احتمال قبولی وی وجود دارد. بنابراین در اولویت بندی رشته ها نیز دچار سردگمی نخواهد 

 

 

بهترین روش اطلاع از رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران بررسی کارنامه ها و رتبه های افراد پذیرفته شده سال های قبل است

 

 

رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران در گرایش های مختلف

رشته روانشناسی دانشگاه تهران در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد. همچنین می توان گرایش های مختلف این رشته اعم از روانشناسی عمومی، روانشناسی و آموزش کوکان استثنایی، روانشناسی سلامت، روانشناسی تربیتی، سنجش و اندازه گیری، روانشناسی بالینی، علوم تربیتی، علوم شناختی، مدیریت آموزشی و برنامه ریزی آموزشی را در این دانشگاه ادامه داد.

ممکن است شما هم به این فکر افتاده باشید که آیا قبولی رشته روانشناسی دانشگاه تهران بدون کنکور هم امکانپذیر است؟ این رشته در چه مقاطعی ارائه می شود؟ چه گرایش هایی در دانشگاه تهران تدریس می شود؟ میزان شهریه در پردیس دانشگاه تهران برای سال جاری چقدر خواهد بود؟ و سوالات بسیار دیگری که در مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته ایران تحصیل به همه آن ها با دقت بالا پاسخ داده می شود و هر گونه ابهامی از سوی داوطلبان عزیز رفع خواهد شد.

 

 

رتبه و تراز آخرین نفر قبولی روانشناسی دانشگاه تهران

 

رتبه و تراز آخرین نفر قبولی روانشناسی دانشگاه تهران

رتبه و تراز آخرین نفر قبولی روانشناسی دانشگاه تهران

 

 

حقیقت این است که رتبه و تراز آخرین نفر قبولی روانشناسی دانشگاه تهران در سال های اخیر در کنکور انسانی، ریاضی و تجربی بالاتر رفته است، چرا که طبق اعلام معاونت وزارت علوم این دانشگاه رتبه اول را در رشته روانشناسی دارا می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است. بهترین راه برای اینکه بدانیم با چه رتبه ایی می توان به این دانشگاه وارد شد، بررسی و مشاهده چند نمونه کارنامه از پذیرفته شدگان سال های قبل است که در ادامه خواهیم دید.

 

 

رشته:  روانشناسی سال تحصیلی: 1398
نوع دوره : روزانه سهمیه قبولی: منطقه 1
رتبه در سهمیه:  296 رتبه کشوری:599
تراز: 10650
ریاضی:  87 ادبیات فارسی:  47
اقتصاد:   91 عربی:  86
ادبیات تخصصی:  55 معارف:  50
عربی تخصصی:  74 زبان  انگلیسی:  62
تاریخ و جغرافیا:  45

 

 

رشته:  روانشناسی سال تحصیلی: 1396
نوع دوره : روزانه سهمیه قبولی: منطقه 3
رتبه در سهمیه:  53 رتبه کشوری: 428
تراز: 0
ریاضی:  54 ادبیات فارسی:  46
اقتصاد: 84 عربی:  88
ادبیات تخصصی:  74 معارف: 70
عربی تخصصی:  78 زبان  انگلیسی:  85
تاریخ و جغرافیا:  52

 

 

رشته:  روانشناسی سال تحصیلی: 1396
نوع دوره : روزانه سهمیه قبولی: منطقه 3
رتبه در سهمیه:  56 رتبه کشوری:446
تراز: 0
ریاضی:  57 ادبیات فارسی:  54
اقتصاد:  100 عربی:  63
ادبیات تخصصی:  64 معارف:  74
عربی تخصصی:  63 زبان  انگلیسی:  65
تاریخ و جغرافیا:   43

 

 

رشته:  روانشناسی سال تحصیلی: 1396
نوع دوره : روزانه سهمیه قبولی: منطقه 3
رتبه در سهمیه:  74 رتبه کشوری:566
تراز:  0
ریاضی:  63 ادبیات فارسی:  74
اقتصاد:  96 عربی:  63
ادبیات تخصصی:  75 معارف:   56
عربی تخصصی:  63 زبان  انگلیسی:  41
تاریخ و جغرافیا:   74

 

 

رشته:  روانشناسی سال تحصیلی: 1397
نوع دوره : روزانه سهمیه قبولی: منطقه 1
رتبه در سهمیه:  240 رتبه کشوری:  472
تراز: 10604
ریاضی:   59 ادبیات فارسی: 37
اقتصاد:  64 عربی:  59
ادبیات تخصصی: 68 معارف:  47
عربی تخصصی:  74 زبان  انگلیسی:  31
تاریخ و جغرافیا:  48

 

 

رشته:  روانشناسی سال تحصیلی: 1397
نوع دوره : روزانه سهمیه قبولی: منطقه 3
رتبه در سهمیه:  21 رتبه کشوری: 182
تراز:  11148
ریاضی:  50 ادبیات فارسی: 74
اقتصاد:  72 عربی:  76
ادبیات تخصصی:  59 معارف:  82
عربی تخصصی:  89 زبان  انگلیسی:  46
تاریخ و جغرافیا:  55

 

 

رشته:  روانشناسی سال تحصیلی: 1398
نوع دوره : روزانه سهمیه قبولی: منطقه 1
رتبه در سهمیه: 21 رتبه کشوری:  32
تراز:  12095
ریاضی: 87 ادبیات فارسی:  79
اقتصاد:  76 عربی:  83
ادبیات تخصصی:  84 معارف:  100
عربی تخصصی:  87 زبان  انگلیسی:  88
تاریخ و جغرافیا:  90

 

 

قبولی در رشته روانشناسی تجربی و ریاضی دانشگاه تهران

همانطور که گفته شد داوطلبان رشته ریاضی و تجربی نیز می توانند به رشته روانشناسی وارد شوند. تراز آخرین نفر قبولی روانشناسی دانشگاه تهران در هر کدام از این گروه ها متفاوت است. برای مثال در کنکور 99  آخرین رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران در گروه تجربی در منطقه 1، حدود 2600 و در منطقه 2، حوالی 3800 بوده است. البته این رتبه ها به دوره روزانه مربوط می شود.

با این حال در دانشگاه آزاد تراز سهمیه آخرین نفر قبولی در محدوده 4000 تا 6000 می باشد. پس همانطور که متوجه شدید سهمیه ها، نوع دانشگاه و میزان ظرفیت می تواند در رتبه لازم جهت قبولی تاثیر گذار باشد.

البته این رتبه ها در رشته ریاضی متفاوت بوده و برای سال ۱۴۰۲ نیز تغییراتی خواهد داشت. در این گروه ظرفیت ها نسبت به روانشناسی رشته انسانی نسبتا کمتر است که برای اطلاع دقیق از این رتبه های لازم می توانید از مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان بهره ببرید.

 

تفاوت گرایش های رشته روانشناسی دانشگاه تهران

رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی و ارشد به گرایش ها و شاخه های مختلفی تقسیم بندی می شود که هر کدام دارای واحدهای درسی، محتوا و کاربردهای متفاوتی هستند. همچنین رتبه و تراز آخرین نفر قبولی روانشناسی دانشگاه تهران در هر کدام از این گرایش ها متفاوت است. برای مثال چند نوع از این رشته ها را مورد بررسی قرار می دهیم

روانشناسی عمومی: این رشته به مطالعه ریشه یابی رفتارهای انسانی، کاربرد این علم در حوزه آموزش و پروش، تشخیص کودکان عادی و استثنایی و سایر مسائل مربوط به روح و روان و اجتماع می پردازد.

روانشناسی بالینی: روانشناسان این حوزه به مطالعه و بررسی رفتارهای ناهنجار، معالجه و تغییر آن ها و همچنین پیشگیری می پردازد. فارغ  التحصیلان به طور معمول در مراکز درمانی به تحقیق و پژوهش می پردازند.

روانشناسی کودکان استثنایی: افرادی که در این رشته فارغ التحصیل می شوند به مطالعه و مسائلی که به کودکان تیزهوش، عقب افتاده، ناتوان جسمی و ذهنی، نابینا و کم بینا می پردازند.

مشاوره و راهنمایی: تفاوت رشته روانشناسی و مشاوره در برخی جزئیات و واحدهای درسی است.

 

 

رشته های کارشناسی ارشد روانشناسی دانشگاه تهران

دانشگاه تهران در مقطع ارشد نیز در رشته روانشناسی دانشجو می پذیرد. لیست رشته ارشد روانشناسی این دانشگاه عبارتند از تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش، آموزش بزرگسالان، تحقیقات آموزشی، روانشناسی بالینی، علوم تربیتی – برنامه ریزی درسی، روانشناسی تربیتی.

علاقه مندانی که متمایلند این رشته را در این دانشگاه ادامه دهند، بایستی پس از اعلام نتایج آزمون کنکور ارشد در صورت داشتن کسب رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران انتخاب رشته نمایند. البته توصیه می شود قبل از این انتخاب در مورد مایت رشته مورد اطلاعات کافی را جمع آوری نمایید. 

 

بازار کار رشته روانشناسی دانشگاه تهران

مشاغلی که فارغ التحصیلان روانشناسی می توانند در آن ها مشغول به کار شوند، بسته به گرایش های مختلف متفاوت است. برای مثال بازار کار چند گرایش را در زیر ذکر می کنیم.

 1. روانشناسی تربیتی: کارشناسان روانشناسی تربیتی می توانند به عنوان معلم یا کارمند آموزش و پرورش، استاد دانشگاه و مهد کودک استخدام شوند. همچنین ایجاد موسسه و یا مرکز مشاوره تحصیلی نیز برای این افراد امکانپذیر است.
 2. روانشناسی بالینی: حوزه هایی که می توانند در آن ها فعالیت نمایند بسیار گسترده است. به عنوان مثال، روانشناسن بالینی در مراکز ترک اعتیاد، کلینیک های مشاوره، مراکز بهزیستی، فعالیت در کانون های اصلاح و تربیت، مشاور یا معلم مدرسه و یا تاسسی مهد کودک و خانه سالمندان از جمله شغل های پیش روی فارغ التحصیلان این رشته است.
 3. گرایش سنجش و اندازه گیری: دانش اآموختگان این رشته به اندازه گیری و آمارگیری شاخصه ها و خصوصیات انسانی می پردازند. مشاغل این حوزه عبارتند از مشاور شغلی، استاد دانشگاه، پژوهشگر، و روانشناس.

 

رتبه قبولی منطقه 2 روانشناسی دانشگاه تهران

همانطور که می دانید در کارنامه کنکور به هر یک سهمیه ها رتبه ایی اختصاص داده می شود. برای مثال، آخرین رتبه سهمیه منطقه یک با منطقه 3 تفاوت دارد. اما داواطلبانی که در سهمیه منطقه 2 به دنبال رتبه قبولی وانشناسی دانشگاه تهران هستند، می توانند در جدول زیر برخی از رتبه های پذیرفته شده در کنکور سال 96-97 را مشاهده نمایند

منطقه 2 117 147 178 411 195

 

البته این رتبه ها مربوط به پذیرش در دوره روزانه کارشناسی روانشناسی این دانشگاه بود و مطمئنا برای دوره های شبانه، پیام نور، غیر انتفاعی و آزاد متفاوت است. 

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران پرداخته شد و چند کارنامه برای نمونه آورده شد. چنانچه شما نیز قصد دارید در مورد رتبه و تراز آخرین نفر قبولی رشته های با آزمون و بدون آزمون روانشناسی دانشگاه تهران در مقاطع مختلف آگاهی یابید می توانید در تمامی روزهای هفته از ساعت هشت صبح تا 12 شب از طریق شماره های مندرج در دفترچه با مشاورین ما تماس گرفته و هر گونه سوال خود را مطرح فرمایید.

 

جهت دریافت مشاوره قبولی و کسب درصدهای لازم رشته روانشناسی دانشگاه تهران – ظرفیت پذیرش هر گرایش و شرایط بدون آزمون با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

زمان ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور 

دریافت راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته انسانی کنکور 

رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران

3.4/5 - (7 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آخرین رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران در رشته تجربی چه رتبه ایی است؟

بسته به ظرفیت اعلام شده از سوی این دانشگاه و همچنین نوع سهمیه در هر سال متفاوت است.

با چه رتبه ایی می توان رشته روانشناسی بالینی دانشگاه تهران قبول شد؟

رتبه و تراز آخرین نفر قبولی روانشناسی دانشگاه تهران برای گرایش های مختلف در این مقاله آمده است.

تراز آخرین نفر قبولی روانشناسی ریاضی دانشگاه تهران در چه حدودی است؟

معمولا ظرفیت های پذیرش روانشناسی ریاضی کمتر است. بنابراین برای اطلاع بیشتر می توانید با مشاورین ما در ایران تحصیل تماس بگیرید.

به چه رتبه ایی می توان روانشناسی عمومی دانشگاه تهران قبول شد؟

رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه تهران امسال در گرایش های مختلف روانشناسی انسانی به طور میانگین زیر ششصد بوده اند.

 

 

 

 

نظرات

 1. Lia
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

  سلام وقتتون بخیر. کنکوری ۴۰۲ هستم از رشته ریاضی هستم میشه بفرمایید برای قبولی روانشناسی دانشگاه تهران یا شهید بهشتی باید چند بیارم؟!
  ممنون.

  • tahmasebi
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۷

   سلام دوست عزیز برای قبولی در یک رشته خاص در دانشگاه برتر نمیشود رتبه ی خاصی را تعیین کرد، اما بصورت کلی باید به رتبه زیر 1000 فکر کنید.

 2. آرمین
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

  حقوق دانشگاه تهران روزانه.از منطقه ۳ با چه رتبه میشه قبول شد ؟؟؟؟حدوداااا؟؟؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت بخیر
   برای ورودی هر سال متغییر میباشد جهت اطلاع از رتبه های امسال با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 3. آرمین
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

  روان شناسی تهران در منطقه ۳ با چه رتبه ای میشه قبول شد؟؟؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت بخیر
   برای ورودی هر سال متغییر میباشد جهت اطلاع از رتبه های امسال با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 4. آیسودا
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۹

  با سلام وقت بخیر من دیپلم گرافیک99 هستم تا جایی که اطلاع دارم بنده میتونم در کنکور انسانی 1402 شرکت کنم . سوال من اینکه کدام دروس های عمومی دوره دوم متوسطه در کنکور انسانی 1402 تاثیر خواهد داشت؟ممنونم که جواب میدین

  • JAVADI
   ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی دروس عمومی کلا از کنکور حذف شده.

 5. مینا درزی
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام رتبه ۲۶ در مقطع فوق لیسانس روان شناسی بالینی در چه دانشگاهایی می‌تواند درس بخواند

  • obeidavi obeidavi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 6. Leila
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۳

  سلام برای قبولی در دانشگاه تهران در رشته ی روانشناسی منطقه ۲ باید خودمون چند باشه؟؟

  • fathollahi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۲

   سلام رتبه قبولی برای دانشگاه های روزانه تهران زیر 300 پذیرش دارد

 7. mobina
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

  سلام روانشناسی بدون کنکور شرط معدل میخواد ؟ اگه میخواد معدل باید چند باشه برای کسی که سهمیه ۲۵ داره ؟

  • alizadeh
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام وقت بخیر . رشته روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه های آزاد و سراسری بدون کنکور صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ارائه می شود

 8. مرضیه
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

  سلام برای رشته روانشناسی برا دانشگاه تهران درسال۱۴۰۲ منطقه ۵باید چه رتبه ای اورد؟

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

   با سلام در سهمیه های مناطق سهمیه 5 نداریم برای قبولی روانشنسای دانشگاه تهران

 9. الهه
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

  سلام وقت بخیر
  من کنکوری 401 هستم میشه لطفا بفرمایید حدودا چه رتبه ای برای قبولی روانشناسی دانشگاه تهران از منطقه دو لازم دارم ؟

 10. زهرا..
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۱

  سلام
  برای قبولی در رشته روانسناسی دانشگاه تهران منطقه ۳کنکور۱۴۰۲ رتبه باید چند بیاریم؟؟؟؟

  • alizadeh
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   سلام وقت بخیر رتبه قبولی برای دانشگاه تهران حدودا زیر 300 می باشد

 11. سارينا
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۸

  من سال دوم تجربي ام براي قبولي در روانشناسي حداقل رتبم چقدر بايد باشع

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 12. رستا
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام، قبولی روانشناسی که بدون کنکور هست دردانشگاه تهران چطوریه؟؟
  البته بنده، واسه دولتی میخونم.

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقت بخیر دانشگاه تهران بدون ازمون روانشناسی نداره برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

 13. V
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸

  من دانش آموز سال دوم انسانی هستم معدل خوبی هم دارم
  رتبه کنکورم باید چقدر باشه که دانشگاه تهران روانشناسی قبول بشم

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام وقت بخیر بین 200 تا 500

   • محیا جعفری
    ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۶

    ببخشید ولی تو سایت قلمچی که نگاه میکنم تا زیر دویست فقط دانشگاه تهران قبول میشن البته منطقه یکو میگم واقعا با رتبه دویست تا پونصد میشه قبول شد؟ فقط منظورم همه دانشگاه های تهران نیست مثلا فقط دانشگاه تهران و شهید بهشتی

  • آیسودا
   ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۷

   با سلام وقت بخیر من دیپلم گرافیک هستم تا جایی که اطلاع دارم بنده میتونم در کنکور انسانی 1402 شرکت کنم . سوال من اینکه کدام دروس های عمومی دوره دوم متوسطه در کنکور انسانی 1402 تاثیر خواهد داشت؟ممنونم که جواب میدین

   • JAVADI
    ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

    سلام روزبخیر
    دوست گرامی دروس عمومی از کنکور حذف شده
    ولی معدل ادبیات و عربی و معارف و زبان انگلیسی در نتیجه کنکور تاثیر داره.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور