ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دکتری دانشگاه آزاد اسلامی ایران بدون آزمون

دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون 1401

دکتری دانشگاه آزاد اسلامی ایران بدون آزمون
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در حال حاضر بسیاری از افراد تمایل به تحصیل در مقطع دکتری دارند و از راه های با آزمون و بدون آزمون برای ورود به این مقطع تحصیلی بهره می برند که یکی از این راه ها دکتری بدون کنکور آزاد می باشد. متقاضیانی که علاقه دارند در مقطع دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون پذیرفته شوند، می بایست با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد نسبت به برخورداری از شرایط ثبت نام دکتری بدون آزمون اطمینان حاصل نموده و پس از آگاهی از شرایط پذیرش به صورت بدون آزمون اقدامات لازم برای ثبت نام خود در مقطع دکتری را انجام دهند.

امکان تحصیل دکتری بدون کنکور در دانشگاه آزاد وجود دارد؟

متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری می توانند از در صورت داشتن شرایط اعلام شده از سوی سازمان سنجش، در مرحله ثبت نام و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون شرکت کرده و شانس خود را برای پذیرفته شدن در این مقطع تحصیلی امتحان کنند. 

با آغاز زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد، شرایط پذیرش بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی برای علاقه مندان تحصیل در مقطع دکتری تخصصی منتشر می شود.

در واقع باید گفت این فرصت برای آن دسته از متقاضیانی که جزو دانشجویان استعداد درخشان به شمار می روند در نظر گرفته شده تا بتوانند با توجه به رزومه تحصیلی خوبی که دارند، بدون شرکت در آزمون دکتری آن سال، از طریق بررسی سوابق علمی و پژوهشی و شرکت در مصاحبه برای پذیرفته شدن در مقطع دکتری دانشگاه آزاد تلاش کنند. در ادامه شرایط پذیرش دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون، زمان، نحوه ثبت نام و شهریه این مقطع را بررسی خواهیم کرد.

نحوه ثبت نام در دکتری دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور

نحوه ثبت نام در دکتری دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور

 

برای اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بر روی لینک کلیک کنید. 

 

شرایط پذیرش دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون

پذیرش بدون آزمون استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان برجسته جهت ورود به دوره دکتری در دانشگاه آزاد دارای شرایط خاصی است که طی بخشنامه برای اطلاع عموم منتشر می گردد. مفاد اصلی این شرایط به شرح زیر است.

  • شرط معدل

مطابق با آئین نامه استعداد درخشان دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان در تمام گروه های آزمایشی مقطع کارشناسی ارشد باید شرط معدل حداقل 17.5 را داشته باشند که نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون برای این دسته از داوطلبان با در نظر گرفتن ظرفیت پذیرش هر دانشگاه، معدل و لیست انتخابی داوطلب اعلام می گردد.

  • نمره پایان نامه

داشتن حداقل نمره پایان نامه داوطلبان ممتاز متقاضی در هر گروه آزمایشی باید 17 باشد. در ارتباط با دانش آموختگانی که ارزیابی پایان نامه آن ها به صورت توصیفی بوده، فقط دانش آموختگانی که پایان نامه آنها با درجه “خوب” به بالا ارزیابی شده، مجاز به ثبت نام در دوره بدون کنکور (ویژه استعدادهای درخشان) خواهند بود.

  • متجانس بودن رشته فارغ التحصیلی

داوطلبان شرکت در دوره بدون کنکور (اسـتعدادهای درخشان) مقطع دکتری تخصصی باید رشـته ای هم راستا بـا رشته فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسـی ارشـد خـود را در لیست انتخابی برگزینند و در هنگام ثبت نام در دوره دکتری، از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند.

  • دارا بودن مدارک در زمان مصاحبه

آن دسته از داوطلبانی که فرم ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد را تکمیل کردند، در صورت کسب حد نصاب لازم برای دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد، باید فایل مقالات علمی پژوهشی، علمی ترویجی، کنفرانسی، پایان نامه، تولیدات علمی و … را در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند.

  • مدت زمان سپری شده از فارغ التحصیلی

فارغ التحصیلان برجسته و استعدادهای درخشان حداکثر تـا 5 سال بعد از فراغت از تحصیل (فارغ التحصیلان سال 1396 بـه بعد) در مقطع کارشناسی ارشد مجاز به اسـتفاده از تسـهیلات این آئین نامه در جهت پـذیرش در مقطـع دکتـری تخصصـی خواهند بود. 

  • ارائه فایل مقالات ISI و ISC

متقاضیان دوره دکتری دانشگاه آزاد بدون کنکور، در صورت کسب شـرایط دعوت به مصـاحبه لازم اسـت نسـخه ای از فایـل مقـالات و تولیدات علمی چاپ شده در مجلات ISI یا مجـلات علمـی پژوهشی فارسی زبان و غیر فارسی زبان داخلی یا خارجی یـا ISC خود را با فرمت تعیین شده در زمان مصاحبه بـه گـروه تخصصی مربوطه ارائه دهند. 

"کد

 

اطلاعیه 

لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد همزمان با شروع ثبت نام، در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود. در این دفترچه مواردی اعم از زمان، نحوه، شرایط، مدارک و سایر اطلاعات مورد نیاز داوطلبان استعداد درخشان ذکر شده است.

 

زمان ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون

در هنگام ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون 1401 افراد داوطلب می بایست با مراجعه به سایت azmoon.org و دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری استعداد درخشان دانشگاه آزاد، از شرایط آن مطلع شده و در صورت برخوردار بودن شرایط، برای ثبت نام اقدام کنند.

طبق اطلاعیه های موجود در زمینه زمان ثبت نام بدون آزمون دکتری (ویژه استعداد درخشان) دانشگاه آزاد در سال، متقاضیان از تاریخ 25 فروردین ماه الی 5 اردیبهشت ماه 1401 فرصت داشتند تا مراحل نام نویسی خود را به انجام برسانند. پس از اتمام زمان در نظر گرفته شده، مهلت ثبت نام به منظور تکمیل فرآیند نام نویسی داوطلبان تا تاریخ 9 اردیبهشت ماه تمدید خواهد شد.

 

نحوه ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون

داوطلبان ثبت نام دکتری بدون آزمون پس از ورود به سایت دانشگاه آزاد به نشانی phdreg.azmoon.iau.ac.ir باید ابتدا از قسمت “خرید کارت اعتباری ثبت نام” نسبت به خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد اقدام کنند و سپس بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایند.

دکتری دانشگاه آزاد بدون کنکور

دکتری دانشگاه آزاد بدون کنکور

 

برای آشنایی با دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور  بر روی لینک کلیک کنید. 

 

شهریه دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون

بسیاری از داوطلبان مقطع دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون، نگران تفاوت شهریه پذیرش بدون کنکور و با کنکور در مقطع دکتری هستند. اما باید اشاره کرد که شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد هیچ تفاوتی با شهریه دانشگاه آزاد با آزمون دکتری ندارد و تنها فرق بین آن دو در شرکت در جلسه آزمون کتبی است.

داوطلبان مقطع دکتری بدون کنکور، در آزمون کتبی شرکت نمی کنند و فقط سوابق تحصیلی آن ها مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت کسب حد نصاب به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد دعوت خواهند شد. اما گروه دوم بر اساس نمره کتبی کسب کرده در آزمون کتبی دکتری که به صورت یکپارچه توسط سازمان سنجش برگزار می گردد، سنجیده شده و پس از بررسی ها و در صورت کسب حد نصاب هر دانشگاه، به مصاحبه دعوت خواهند شد.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل آماده اند که شما را در ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون 1401 را راهنمایی کرده و شما را با مشاوره های دقیق و مناسب یاری دهند. برای ارتباط با مشاوران ایران تحصیل می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی و آنلاین استفاده کنید.

"شهریه

نتایج ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون

نتایج ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون در دو مرحله نتایج اولیه و نتایج مصاحبه اعلام می شود. در مرحله اول متقاضیان از وضعیت دعوت شدن خود به مصاحبه مطلع خواهند شد.

داوطلبان در این مرجله بدون داشتن محدودیت در یک یا چند کد رشته محل انتخابی خود دعوت به مصاحبه خواهند شد، که بایستی علاوه بر پرداخت هزینه مصاحبه، مدارک لازم را نیز آماده کنند و همراه خود به جلسه مصاحبه ببرند.

پس از اتمام مرحله مصاحبه، داوطلبانی که بر اساس سوابق تحصیلی خود در مرحله مصاحبه نیز پذیرفته می شوند، جزو پذیرفته شدگان اعلام خواهند شد و پذیرفته شدگان مجاز هستند برای اسم نویسی و ثبت نام نهایی به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نمایند. 

 

اطلاعیه 

مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام دارای اهمیت زیادی می باشد و نباید قبل از بررسی این دفترچه به خرید کارت اعتباری و انجام ثبت نام اقدام کرد.

 

لیست رشته های دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون

ورود به دانشگاه آزاد برای تحصیل در مقطع دکتری به دو صورت انجام می شود. اولین روش شرکت در کنکور دکتری است که داوطلبان باید با شرکت در آزمون دکتری سراسری و بعد از اعلام نتایج اولیه، اقدام به انتخاب رشته در یکی از رشته های دکتری دانشگاه آزاد نمایند.

دومین راهی که می توان در دانشگاه آزاد برای تحصیل در مقطع دکتری ثبت کرد، این است که افراد دارای شرایط مربوط به ثبت نام استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد باشند و بتوانند از طریق این طرح بدون حضور در کنکور دکتری و فقط از طریق سوابق تحصیلی خودشان در یکی از رشته های دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون ثبت نام نمایند.

افراد داوطلبی که علاقه مند به ثبت نام در مقطع تحصیلی دکتری در دانشگاه آزاد هستند و به هر دلیلی نتوانستند در کنکور دکتری 1401 ثبت نام کنند، با وجود این طرح می توانند در یکی از رشته های بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد ثبت نام کنند و شانس خود را برای قبولی در این مقطع محک بزنند.

متقاضیان ثبت نام باید برای کسب اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد دفترچه راهنمای انتخاب رشته و ثبت نام در مقطع دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون را دانلود نمایند و اقدام به مطالعه و بررسی رشته های ارائه شده آن کنند. با توجه به اینکه لیست رشته های بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد بسیار متنوع است، امکان ارائه تمامی رشته های دانشگاه آزاد که بدون کنکور پذیرش دارند، وجود ندارد.

شرایط ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور مقطع دکتری

شرایط ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور مقطع دکتری

کد رشته محل های دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون

داوطلبانی که قصد انتخاب رشته در مقطع دکتری را دارند، باید در فرم انتخاب رشته خودشان در سایت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org اقدام به وارد کردن مجموعه ای از اطلاعات شامل وارد کردن اطلاعات فردی، سوابق، سکونت و … نمایند.

یکی از مهم ترین اطلاعاتی که باید هنگام ثبت آن دقت داشت، کد رشته محل های بدون کنکور دکتری آزاد می باشد. هر یک از رشته ها و دانشگاه هایی که اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع دکتری می کنند، دارای یک کد خاصی هستند که لازم است برای مشخص شدن انتخاب های داوطلبان، این کدها به درستی در فرم انتخاب رشته وارد شوند.

 

اطلاعیه

کد رشته محل های بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دکتری آزاد درج می شود.

 

متقاضیان می توانند به محض انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری بدون کنکور یا همان استعدادهای درخشان، برای دانلود این دفترچه از سایت سنجش دانشگاه آزاد اقدام کنند و لیست رشته های دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد و کد رشته محل های بدون آزمون دکتری آزاد را بررسی نمایند.

با در نظر گرفتن ظرفیت های هر دانشگاه، هر یک از واحدهای دانشگاه آزاد اقدام به ارائه رشته های خاصی می کنند. بر این اساس داوطلبان می بایست که بر اساس رشته مورد نظر خودشان، در دفترچه راهنمای ثبت نام به دنبال دانشگاه هایی باشند که اقدام به پذیرش دانشجو بدون آزمون در همان رشته می کنند.

با توجه به تنوع کد رشته محل های مقطع دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون، در صورتی که شما قصد مشاهده لیست رشته های دکتری بدون آزمون و کد محل رشته های بدون آزمون دکتری را دارید، می توانید با دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون آزمون دکتری، این اطلاعات را به طور کامل در دفترچه مشاهده نمایید.

توجه به این نکته ضروری است که هر سال امکان ایجاد تغییراتی در لیست رشته های دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون و کدهای آن ها وجود دارد. بنابراین لازم است که داوطلبان برای درج کد رشته و محل دانشگاهی مورد نظر خودشان، حتما دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد همان سال را دانلود نمایند.

در جدول زیر تمامی رشته های دکتری دانشگاه آزاد بدون کنکور که می توانید جهت آزمون دکتری شرکت نمایید ارائه کرده ایم.

عنوان مجموعه / رشته مدرک تحصیلی مورد پذیرش
جراحی دامپزشکی

مامایی و بیماري هاي تولید مثل دام

بیماري هاي داخلی دام هاي کوچک

بیماري هاي داخلی دام هاي بزرگ

رادیولوژي دامپزشکی

کلینیکال پاتولوژي دامپزشکی

بهداشت و بیماري هاي پرندگان

بهداشت و بیماري هاي آبزیان

دوره هاي دکتري تخصصی (دستیاري)

دامپزشکی، شامل حدود 60 واحد

درسی است. لذا دانش آموختگان مقطع

کارشناسی ارشد مجاز به انتخاب

رشته هاي تخصصی (دستیاري)

دامپزشکی نمی باشند و فقط

دانش آموختگان دکتري عمومی

دامپزشکی می توانند در آن شرکت

نمایند.

پاتولوژي دامپزشکی دکتراي عمومی دامپزشکی.
بهداشت مواد غذایی دکتراي عمومی دامپزشکی، پزشکی،

داروسازي.

کارشناسی ارشد: تغذیه، صنایع

غذایی،زیست شناسی(غیر از گرایش

گیاهی)،شیمی، میکروبیولوژي،

بهداشت مواد غذایی، بهداشت آبزیان.

بهداشت خوراك دام دکتراي عمومی دامپزشکی

کارشناسی ارشد : تغذیه دام، تغذیه

طیور، شیلات، بهداشت مواد غذایی،

بهداشت آبزیان.

انگل شناسی دکتراي عمومی دامپزشکی، پزشکی،

داروسازي.

کارشناسی ارشد: انگل شناسی،

باکتري شناسی، قارچ شناسی،

ویروس شناسی، ایمنی شناسی، علوم

آزمایشگاهی پزشکی، بهداشت مواد

غذایی، بیوتکنولوژي پزشکی، زیست

شناسی(به غیر از گرایش گیاهی )،

بهداشت آبزیان.

باکتري شناسی دکتراي عمومی دامپزشکی، پزشکی،

داروسازي.

کارشناسی ارشد: انگل شناسی،

باکتري شناسی، قارچ شناسی، ویروس

شناسی، ایمنی شناسی، علوم

آزمایشگاهی پزشکی، بهداشت مواد

غذایی، بیوتکنولوژي پزشکی، زیست

شناسی(به غیر از گرایش گیاهی )،

بهداشت آبزیان.

ویروس شناسی دکتراي عمومی دامپزشکی، پزشکی،

داروسازي.

کارشناسی ارشد: انگل شناسی،

باکتري شناسی، قارچ شناسی، ویروس

شناسی، ایمنی شناسی، علوم

آزمایشگاهی پزشکی، بهداشت مواد

غذایی، بیوتکنولوژي پزشکی، زیست

شناسی(به غیر از گرایش گیاهی )،

بهداشت آبزیان.

قارچ شناسی دکتراي عمومی دامپزشکی، پزشکی،

داروسازي.

کارشناسی ارشد: میکروبیولوژي،

ایمونولوژي، انگل شناسی، باکتري

شناسی، قارچ شناسی، ویروس

شناسی، علوم آزمایشگاهی پزشکی،

بهداشت مواد غذایی، بیوتکنولوژي

پزشکی، زیست شناسی (به غیر از

گرایش گیاهی)، بهداشت آبزیان.

ایمنی شناسی رشته های مجاز برای دکتری بدون کنکور آزاد  ایمنی شناسی دکتراي عمومی دامپزشکی، پزشکی،

داروسازي.

کارشناسی ارشد: انگل شناسی،

باکتري شناسی، قارچ شناسی،

ویروس شناسی، ایمنی شناسی، علوم

آزمایشگاهی پزشکی،

بهداشت مواد غذایی، بیوتکنولوژي

پزشکی، زیست شناسی (به غیر از

گرایش گیاهی)، بهداشت آبزیان.

فارماکولوژي دکتراي عمومی دامپزشکی، پزشکی، داروسازي.

کارشناسی ارشد : فارماکولوژي،

زیست شناسی (به غیر از گرایش

گیاهی)، سم شناسی، بیوشیمی،

بیوتکنولوژي پزشکی، فیزیولوژي

دامپزشکی و پزشکی.

فیزیولوژي دکتراي عمومی دامپزشکی، پزشکی،

داروسازي.

کارشناسی ارشد : فیزیولوژي

دامپزشکی و پزشکی، زیست

شناسی(به غیر از گرایش گیاهی )،

بیوشیمی، علوم تشریحی، علوم دامی،

بهداشت آبزیان.

آناتومی و جنین شناسی مقایسه اي دکتراي عمومی دامپزشکی، پزشکی.

کارشناسی ارشد: علوم تشریحی،

جنین شناسی، بافت شناسی،

فیزیولوژي، زیست شناسی( به غیر از

گرایش گیاهی)، بیوشیمی.

دکتری آزاد بدون آزمون

دکتری آزاد بدون آزمون

 

برای اطلاع بیشتر از رشته های بدون کنکور دکتری بر روی لینک کلیک کنید. 

 

مشاوره انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون

متقاضیانی که قصد انجام انتخاب رشته دکتری سال 1401 در رشته های بدون آزمون را دارند، می بایست که در زمان مشخص شده به سایت سنجش و آموزش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه کنند و مراحل مربوط به انتخاب رشته بدون کنکور دکتری را انجام دهند.

 بهتر است داوطلبان قبل از هر اقدامی جهت ثبت نام، ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته سال 1401 را از طریق سایت azmoon.org دانلود کنند و تمامی توضیحات مربوط به لیست رشته ها، زمان انتخاب رشته و … را مطالعه نمایند. داوطلبان در مرحله اول ثبت نام در دکتری بدون کنکور باید به سایت پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نموده و برای خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام کنند.

بعد از پرداخت هزینه ثبت نام، داوطلبان می توانند در مهلت تعیین شده برای انتخاب رشته مجددا به سایت پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کرده و با وارد نمودن سریال کارت اعتباری خریداری شده و کد ملی خودشان به سامانه ثبت نام وارد شوند. پس از آن می توانند مراحل مربوط به ثبت نام خود را از طریق این سایت انجام دهند. 

در انتها بعد از تکمیل فرایند انتخاب رشته، به داوطلبان یک کد پیگیری داده می شود که لازم این کد را تا آخرین از مرحله ثبت نام در دانشگاه آزاد یادداشت کنند و به همراه داشته باشند.

"زمان

 

اطلاعیه

لیست داوطلبان چند برابر ظرفیت در سایت پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می شود و داوطلبان می توانند بر اساس این لیست برای مصاحبه حضوری و علمی آماده شوند.

 

جدیدترین اخبار دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون

اعلام نتایج دکتری بدون آزمون 1401 

 نتایج اولیه دعوت به مصاحبه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی (ویژه استعدادهای درخشان) سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org از نتیجه ثبت نام خود مطلع شوند.

 

جزئیات فرم سوابق تحصیلی در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 اعلام شد.

برای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 فرمی با نام فرم سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی از طریق سامانه azmoon.org قابل دانلود است که متقاضیان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 باید پس از تکمیل آن را در سایت انتخاب رشته دکتری آزاد azmoon.org آپلود نمایند و سپس با استفاده از دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد و پرداخت هزینه انتخاب رشته دکتری آزاد اقدام به انتخاب رشته کنند.

 

"ثبت

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی ثبت نام در مقطع دکتری دانشگاه آزاد بدون کنکور 1401 و همچنین بررسی لیست رشته های ارائه شده در این مقطع پرداختیم. لازم است داوطلبان قبل از هر چیز از جزئیات مربوط به زمان ثبت نام، تمدید مهلت ثبت نام، تغییرات ایجاد شده در رشته ها، از طریق دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری بدون کنکور اطلاع یابند.

چنانچه پس از مطالعه مطالب مربوط به ثبت نام دکتری بدون آزمون سوالی در خصوص زمان و نحوه ثبت نام این رشته ها دارید، می توانید از طریق تماس با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

برای دانلودی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

هزینه انتخاب رشته دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد را از چه طریقی می توان پرداخت کرد؟

متقاضیان می توانند هزینه ثبت نام دکتری استعداد درخشان دانشگاه آزاد 1401 را از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش به نشانی azmoon.org پرداخت کنند.

آیا برای ثبت نام دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 دفترچه منتشر خواهد شد؟

خیر. تمامی شرایط و ضوابط و لیست رشته محل های دارای ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق دفترچه انتخاب رشته دکترا این دانشگاه اعلام خواهد شد.

آیا برای ثبت نام دکترای بدون آزمون دانشگاه آزاد داشتن معدل بالا کافی است ؟

خیر ، داوطلبان باید علاوه بر شرط معدل، باقی شرایط ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد گفته شده در مقاله را هم داشته باشند تا بتوانند ثبت نامشان را انجام دهند .

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور