دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز

دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز در سال تحصیلی 98-99 با شرایط خاص دانشجو پذیرش خواهد کرد پذیرش بدون کنکور رشته دندانپزشکی تبریز فقط در دانشگاه سراسری تبریز پذیرش خواهد داشت شایان ذکر است پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی بوده و از شرایط خاصی برای پذیرش دانشجو تبعیت می کند.

دندانپزشکی بدون کنکور تبریز برای آن دسته از دانشجویانی که مدرک دندانپزشکی در خارج از کشور اخذ کرده اند نیز ارائه می گردد این دسته از دانشجویان می بایست مدرک خارج از کشور خود را جهت به تایید رساندن در وزارت بهداشت و درمان ایران در یکی از دانشگاه ها به صورت بدون کنکور تکمیل نمایند.

علاقه مندان به رشته های دندانپزشکی در تمامی نقاط کشور مایل به پذیرش بدون کنکور می باشند. دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز 98 نیز ، یکی از این موارد می باشد. به همین دلیل این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز 98 ، آغاز پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی و همچنین زمان ثبت نام بدون کنکور تبریز اختصاص داده ایم.

 

 

جهت اطلاع دقیق از دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز 98 – آغاز پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی در تبریز با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز 98

رشته دندانپزشکی، از جمله رشته های پرطرفدار کنکور تجربی می باشد که هر ساله علاقه مندان بسیار زیادی را به خود جذب می نماید. دانشگاه بدون کنکور 98   در هر یک از استان ها منختلف می باشد. همچنین هر دانشگاهی متناسب با شرایط و ضوابط تعیین شده خود ، در هر یک از رشته ها اقدام به پذیرش داوطلبان می نماید. به همین دلیل برای آشنایی شما داوطلبان و متقاضیان عزیز، ر رابطه با آغاز پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی مطالبی را ارائه خواهیم نمود.

به طور کلی می توان گفت، ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز، در دو ترم مهر و بهمن صورت خواهد پذیرفت. به همین دلیل قبولی در این دانشگاه ، در هر دو ترم امکان پذیر می باشد. اما شرایط دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز 98 به گونه ای دیگر می باشد که با توجه به آن ، متقاضیان در رشته های مختلف امکان ثبت نام را خواهند داشت.

به طور کلی می توان گفت ثبت نام پزشکی بدون کنکور در داخل و خارج از کشور صورت خواهد پذیرفت و هر یک ا ز دانشگاه های این کشور ها، برای ثبت نام شرایط متفاوتی را خواهند داشت. برای دانشگاه های بومی نیز چه در رشته دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز 98 و چه در سایر رشته ها، یکی از شرایط پذیرش داوطلبان ، بومی بودن پذیرش و ثبت نام خواهد بود.

 

 

ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز به صورت الکترونیک و تنها برای واجدین شرایط ثبت نام امکان پذیر خواهد بود.

 

 

 

 

لیست رشته های بدون کنکور پیراپزشکی 98

 

لیست رشته های بدون کنکور پیراپزشکی
لیست رشته های بدون کنکور پیراپزشکی

برخی از داوطلبان و متقاضیان ورود به رشته های بدون کنکور پزشکی 98 پس از شنیدن خبر ثبت نام ممکن است برای ثبت نام اقدام نمایند. اما با توجه به شرایط و هزینه بسیار زیاد این دانشگاه ها، ممکن است از ثبت نام اجتناب نمایند. چنانچه شما نیز جزو این دسته از داوطلبان می باشیدو پس از شنیدن اخبار آغاز پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی  به دلیل هزینه نمی توانید ثبت نام نمایید، ما رشته های زیر را به شما پیشنهاد می نماییم.

 

 • مهندسی پزشکی در مقطع کاردانی
 • اتاق عمل
 • تکنسین سلامت دهان
 • آزمایشگاه تشخیص پزشکی
 • هوشبری
 • مامایی
 • دامپزشکی
 • گروه فوریت‌های پزشکی
 • علوم آزمایشگاهی
 • تجهیزات فنی اتاق عمل
 • گیاه‌پزشکی
 • رادیولوژی
 • هوشبری
 • علوم آزمایشگاهی
 • کتابداری
 • گروه فناوری اطلاعات سلامت
 • گروه کاردرمانی
 • بهداشت حرفه ای
 • بهداشت عمومی – بهداشت خانواده
 • بهداشت عمومی – بهداشت مبارزه با بیماری ها

قطعا پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز برای آن دسته از داوطلبانی که ساکن استان تبریز می باشند و همچنین آروزی بر تن کردن لباس سفید پزشکی را دارندف یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. اما با توجه به بالا بودن میزان شهریه، مشکلاتی برای برخی از متقاضیان وجود خواهد داشت که در این رابه نیز می توانیم بگویییم جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود و می توانید از تسهیلات دانشگاه های مختلف بدین منظور استفاده نمایید.

 

شرایط ثبت نام دندانپزشکی دانشگاه تبریز 98

آن دسته از داوطلبانی که اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته با آزمون دانشگاه تبریز می نمایند، همانند سایر دنشگاه های کشور، لازم است با توجه به کارنامه کنکور سراسری و رتبه مورد نظر خود، اقدام به ثبت نام نمایند. اما شرایط ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه متفاوت خواهد بود. ثبت نام تنها برای آن دسته از داوطلبانی که بومی استان تبریزی می باشند، امکان پذیر خواهد بود.

میزان تاثیر معدل برای برخی از رشته های بدون کنکور تبریز صفر می باشد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که این موضوع مربوط به دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز 98 نمی باشد و ما به طور کلی در این رابطه و دانشگاه تبریز این مطالب را ارائه می نماییم. بنابراین برای رشته هایی با تاثیر معدل صفر، داوطلبان می توانند به راحتی در هر یک از رشته های مورد علاقه خود، ثبت نام نمایند.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که امکان دریافت انتقالی برای بسیاری ز رشته های بدون کنکور دانشگاه تبریز وجود نداردو به همین دلیل چنانچه مایل به ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز 98 می باشید، حتما در ابتدا در رابطه تصمیم گیری نمایید. همچنین می توانید با اسفاده از لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور می توانید برای این رشته در سایر دانشگاه هاف اقدام به ثبت نام نمایید.

 

آغاز پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی تبریز 98

 

 آغاز پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی
آغاز پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی

آغاز پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی می تواند خبر خوبی برای آن دسته از داوطلبان و علاقه مندان رشته دندانپزشکی باشد که موفق به کسب رتبه قبولی در دانشگاه های با آزمون نشده اند و به همین دلیل با استفاده از این دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز می توانید بدون نیاز به عبور ار مانع بزرگ کنکور ، به راحتی در هر یک از رشته ها اقدام به ثب نام نمایند.

پس از آغاز پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی در تبریز کلیه داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه دانشگاه آزاد و سازمان سنجش و آموزش کشور، به صورت الکترونیک و با استفاده ز هر یک از سامانه های مورد نظر، امکان پذیر خواهد بود. انجام کلیه مراح ثبت نام با استفاده از همین سامانه ها صورت خواهد پذیرفت. لذا داوطلبان  متقاضیان عزیز می توانند با وارد نمودن اطلاعات خود به صورت الکترونیک ، ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان دقیق آغاز پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی در تبریز و همچنین شرایط دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه ، حتی در ایام تعطیلف آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا اطلاعات جامعی را در این زمینه به دست آورید.

 

 

سوالاتی پیرامون دندانپزشکی بدون کنکور تبریز

آیا پذیرفته شدگان دندانپزشکی بدون کنکور همراه با پذیرفته شدگان با آزمون مشغول به تحصیل می شوند؟

ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز با توجه به دانشگاه و محل پذیرش داوطلبان را جذب می نماید. به همین دلیل می تاون همیشه به طور ثابت در رابطه با شرایط ادامه تحصیل و همچنین … صحبت نمود. بنابراین چنانچه در دانشگاه های پردیس تبریز پذیرفته شوید، شما در دانشگاه های دولتی اما تنها با دانشجویان رشته و دانشگاه خود، ادامه تحصیل خواهید داد.

شهریه دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز به چه میزانی است؟

شهریه در هر یک از دانشگاه ها ، از میزان متفاوتی برخوردار می باشد. به عنوان مثال ، برای دانشگاه های پردیس ، در سال های گذشته و قبل از زمان افزایش قیمت ها ، میزان شهریه برای هر ترم تحصیلی حدودا 14 تا 25 میلیون متغیر برای هر ترم تحصیلی بود. این میزان برای دانشگاه های آزاد بسیار کمتر می باشد همچنین بسته به افزایش قیمت ها در سال های اخیر نیز، میزان این شهریه با افزایش قابل توجهی همراه بوده است.

تعداد واحدهای بدون کنکور دندانپزشکی تبریز چند واحد می باشد؟

آیا دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز برا یترم مهر و ترم بهمن می باشد؟

ظرفیت پذیرش رشته دندانپزشکی بدون کنکور تبریز در سال 98 چند نفر است؟

آیا امکان مهمانی و یا انتقالی در دانشگاه تبریز وجود دارد؟

میزان تاثیر سوابق تحصیلی برای پذیرش در دندانپزشکی بدون کنکور تبریز چند درصد می باشد؟

 

جهت دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر ، میتوانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید

 

مطالب مرتبط

شهریه پزشکی بدون کنکور 98

قبولی در رشته پزشکی در سن بالا

دندانپزشکی بدون کنکور در تبریز

آغاز پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی در تبریز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.