اعلام نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی 96

برای بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری آزاد 96 که موفق به قبولی در انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 نشدند فرصت بسیار مناسبی است که با شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 در مهرماه و بهمن ماه، شانس خود را مجدد امتحان نمایند تا به دانشگاه راه یابند. همچنین کلیه داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 توانسته اند در رشته محلی که در دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  ارائه شده پذیرفته شوند اما بنا به دلایلی از رشته خود راضی نیستند و یا به آن علاقه ای ندارند نیز موقعیت خوبی است تا مجدد این فرصت را پیدا کنند که انتخاب رشته نمایند. هم اکنون تکمیل ظرفیت بهمن ماه در حال انجام است و تا 20 بهمن نیز ادامه دارد.

جهت مشاوره و دریافت دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 و دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد  می‌توانید با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد به شماره  9099072952 –  تماس بگیرید.

داوطلبان می‌بایست با مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96، از میان لیست رشته‌ های تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد96، رشته محل‌های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند و منتظر اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 بمانند.

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت رشته های پزشکی و پیراپزشکی کنکور دانشگاه آزاد 96 – بهمن

رشته های پزشکی و پیراپزشکی تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 96 به دلیل بازار کار و سطح بالای موقعیت احتماعی مورد علاقه بسیاری از داوطلبان است و قبولی در این رشته‌ها حتی در دانشگاهای آزاد برای داوطلبان ارزشمند است و برای آن تلاش می‌کنند.

انتخاب رشته پزشکی و پیراپزشکی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 در حال انجام است و داوطلبان گرامی باید هرچه سریعتر اقدام نمایند زیرا آخرین فرصت برای آنها محسوب می‌شود. شما داوطلبان عزیز می‌بایست با خرید کارت اعتباری تکمیل ظرفیت رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد اقدام به انتخاب رشته نمایند.

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد آماده ارائه مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 – دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 – لیست رشته های پزشکی و پیراپزشکی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 , دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور 97 به کلیه داوطلبان می‌باشد. 9092305587 ( استان تهران) – 9099072952

پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد – بهمن 96

به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 می‌رسانیم که برای انجام انتخاب رشته ابتدا می‌بایست به سایت azmoon.org مراجعه نمایند. لیست رشته ‌های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 را کامل و دقیق مطالعه نمایند و با توجه به تراز موثر کسب شده، از میان رشته های موجود در لیست، اقدام به انتخاب رشته هوشمندانه نمایند.
به کلیه داوطلبان گرامی توصیه اکید می‌شود که این فرصت که آخرین فرصت برای شما محسوب می‌شود، با کمک یک مشاور خبره و مجرب اقدام به انتخاب رشته نمایید زیرا تراز و رتبه در تکمیل ظرفیت، امکان افت دارد و در نتایج نهایی انتخاب رشته تاثیرگذار است. با شماره 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید تا مشاوران مجرب انتخاب رشته تکمیل ظرفیت، شما را در انتخاب مناسب‌ترین رشته ها بطور کامل و دقیق راهنمایی کنند.

شایان ذکر است که در سایت azmoon.org لیست رشته‌ های انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 قابل مشاهده است. داوطلبان گرامی می‌بایست پس از مطالعه لیست رشته محل‌های انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیمسال دوم 96، رشته محل‌های دلخواه خود را بطور دقیق انتخاب نمایند و سپس مطابق تصویر زیر از منوی سمت راست، کارت ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری دانشگاه آزاد را بصورت اینترنتی خریداری نمایند و شماره سریال موجود در کارت اعتباری را وارد نمایند و مراحل را تکمیل کنند.

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد
دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

پس از مراجعه به سایت و خرید کارت اعتباری و واردکردن شماره سریال، می‌بایست برای مشاهده دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 96، روی گزینه جدول محل‌های دانشگاهی کلیک کنید تا بتوانید لیست رشته‌های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری آزاد بهمن 96 را مشاهده نمایید.

سپس داوطلبان گرامی می‌بایست در صفحه جدید، نظام آموزشی (پاره وقت-تمام وقت)، گروه آزمایشی، رشته و گرایش خود را انتخاب نمایید تا کد رشته محل‌های ارائه شده را بتوانید مشاهده کنید. مانند تصویر زیر.

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96-97
دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96-97

قابل توجه کلیه داوطلبان متقاضی تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 96 : همانطور که اشاره شد در انتخاب رشته، باید تراز موثر داوطلب ملاک و معیار انتخاب رشته محل‌ها قرار گیرد. باید به این نکته دقت داشته باشید که تراز قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 از تراز قبولی انتخاب رشته دانشگاه آزاد پایین تر خواهد بود. همچنین رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد پایین تر خواهد بود. در نتیجه شما می‌بایست از تراز قبولی رشته محل‌های مختلف آگاهی و اطلاع کامل داشته باشید.

برای مشاهده و دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت روی عبارت کلیک کنید .

داوطلبان گرامی از هر جای کشور که هستید جهت اطلاع از تراز قبولی رشته محل‌های مختلف با شماره 9092305587 ( استان تهران) تماس گرفته و یا بصورت حضوری به مرکز مراجعه نمایید تا بطور دقیق شما را در انتخاب رشته راهنمایی کنند.

نکات مهم در رابطه با نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 96 – بهمن

1- رشته محل‌ها را تنها طبق علاقه خود اولویت بندی نمایید.

2- اولویت بندی را به صورت خوشبینانه – منطقی – بدبینانه چینش نمایید. ابتدا انتخاب‌های خوشبیانه، سپس انتخاب‌های منطقی و در آخر انتخاب‌های بدبینانه را بنویسید.

3- لازم به ذکر است که در رابطه با تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، باید بدانید که تراز قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نسبت به تراز قبولی کنکور سراسری آزاد بطور معمول افت پیدا می‌کند و به همین دلیل انتظار این افت تراز را داشته باشید. البته استثنائا در برخی رشته‌ها شاهد افزایش تراز نیز بوده‌ایم. در نتیجه بطور قطع نمی‌توان نظری داد و توصیه ما به شما داوطلبان گرامی این است که جهت انجام موفق انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت حتما نسبت به تراز قبولی رشته محل‌های دانشگاه آزاد اطلاعات کافی بدست آورید و در صورتی که انتخاب اولتان رشته محلی باشد که ترازش از تراز شما بالاتر است، ممکن است شانس قبولی را از دست بدهید.

 

 

لیست رشته های تکمیل ظرفیت گروه پزشکی دانشگاه آزاد – بهمن 96

رشته‌های پزشکی – دندانپزشکی – داروسازی – پرستاری – مامایی – اتاق عمل – علوم آزمایشگاهی – علوم تغذیه – هوشبری – بهداشت محیط – بهداشت حرفه ای – بهداشت عمومی – بهداشت خانواده – بهداشت مبارزه با بیماری‌ها

مطالب مرتبط :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.