ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دریافت کارنامه سبز کنکور

دریافت کارنامه سبز کنکور 1401

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
دریافت کارنامه سبز کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

امکان دریافت کارنامه سبز کنکور برای داوطلبان و افراد متقاضی فراهم شد. هر یک از داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری می توانند برای مشاهده کارنامه سبز کنکور خود اقدامات لازم را انجام دهند. البته دقت داشته باشید که کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه دریافت و مشاهده کارنامه سبز کنکور برای هر یک از داوطلبان و افراد متقاضی الزامی است. از طرف دیگر، آشنایی با زمان دریافت کارنامه سبز کنکور نیز برای هر یک از کنکوری های عزیز مهم است.

 

از آن جایی که هر یک از داوطلبان موظف به کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه دریافت کارنامه سبز کنکور هستند و حتی بهتر است در مورد محتوای کارنامه سبز کنکور نیز بدانند از این رو یاری خواستن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می تواند بسیار مهم و مؤثر باشد. برای سهولت آشنایی با مراحل لازم برای دریافت کارنامه سبز کنکور و همین طور زمان مشاهده کارنامه سبز کنکور می توانید با تیم مشاوره ای حرفه ای و کاردان در این رابطه تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را از آن ها دریافت کنید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه دریافت کارنامه نهایی کنکور سراسری و آشنایی با شیوه انتقالی و تغییر رشته به وسیله کارنامه سبز از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

با دسترسی و دریافت کارنامه سبز یا همان کارنامه نهایی کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها می توانید شانس خود را برای ورود به دانشگاه و یا رشته مورد علاقه خود امتحان کنید

 

 

زمان دریافت کارنامه سبز کنکور

از جمله مسائل مهمی که تمامی داوطلبان و افراد شرکت کننده در کنکور سراسری الزاماً باید در مورد آن بدانند در رابطه با زمان دریافت کارنامه سبز کنکور است.

زمان دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها در سال جاری در آبان ماه بود. در واقع داوطلبان در فاصله زمانی سیزدهم الی بیست و سوم این ماه می توانستند اقدامات لازم را برای دریافت و مشاهده کارنامه سبز کنکور انجام دهند.

اما در رابطه با زمان دریافت کارنامه سبز کنکور برای داوطلبان کنکور سال آینده هنوز اطلاعاتی در دست نیست و تمامی افراد همچنان باید منتظر اعلام سازمان مربوطه در این رابطه باشند.

 

 

برای دانلود کارنامه سبز کنکور وارد لینک مربوطه شوید

 

 

چگونه می توان برای دریافت کارنامه سبز کنکور اقدام کرد؟

به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان دریافت کارنامه سبز کنکور آشنایی با نحوه دریافت کارنامه سبز کنکور نیز برای هر یک از افراد متقاضی و داوطلب الزامی و مهم است.

در رابطه با نحوه دریافت و مشاهده کارنامه سبز باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کنیم که این امر به صورت اینترنتی و از طریق ورود به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org برای هر یک از افراد متقاضی امکان پذیر است.

اما دقت داشته باشید که برای مشاهده کارنامه سبز کنکور خود الزاماً باید مراحلی را نیز طی بفرمایید.

در صورت عدم اطلاع از نحوه دریافت کارنامه سبز کنکو در ادامه این نوشته جامع با ما همراه باشید تا شما را با مراحل دریافت کارنامه سبز کنکور به طور مفصل و دقیق آشنا کنیم.

 

 

مشاهده کارنامه سبز

 

 

. در قدم اول و برای مشاهده کارنامه سبز کنکور باید آدرس سایت سازمان سنجش یعنی sanjesh.org را در مرورگر گوگل خود درج بفرمایید و وارد سامانه شده و گزینه سراسری را بزنید.

 

 

 

شرایط انتقالی با کارنامه سبز

 

 

. در قدم دوم نوبت به کلیک بر روی گزینه دریافت کارنامه نهایی کنکور سراسری در سایت سنجش می رسد.

 

 

 

شرایط تغییر رشته با کارنامه سبز

 

 

. با کلیک بر روی گزینه دریافت کارنامه نهایی کنکور سراسری صفحه ای برایتان باز می شود که در آن باید به دو شیوه برای مشاهده کارنامه سبز خود اقدام کنید.

در روش اول می توانید تنها با درج سه مورد مهم یعنی سال تولد، شماره پرونده و همین طور شماره پرونده برای دریافت کارنامه سبز کنکور خود اقدام کنید.

اما در روش بعدی قضیه کمی متفاوت است و شما می توانید با وارد کردن سه مورد شماره شناسنامه، شماره داوطلبی و همین طور سال تولد برای مشاهده کارنامه سبز کنکور خود اقدام فرمایید.

 

 

برای اطلاع از جزئیات کارنامه سبز کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط اعلامی برای تغییر رشته از طریق کارنامه سبز چیست؟

همان طور که در جریان هستید به وسیله انتشار کارنامه سبز کنکور امکان تغییر رشته و همین طور دانشگاه محل قبولی نیز برای افراد متقاضی وجود دارد.

اما موضوع مورد توجه این است که تغییر رشته تحصیلی با انتشار کارنامه سبز کنکور تحت شرایطی خاص برای افراد متقاضی صورت می گیرد که اطلاع از آن خالی از لطف نیست. در ادامه این دو شرط مهم را خدمت شما ذکر می کنیم.

. فرد متقاضی باید رتبه ای بالاتر و یا حداقل مساوی با آخرین فرد قبول شده در کد رشته محل مورد نظر شما را بدست آورده باشد.

. دانشگاه مقصد الزاماً باید با انتقالی و تغییر رشته و دانشگاه شما موافقت کند.

 

 

برای اطلاع از نحوه تحلیل کارنامه کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

در مورد مندرجات کارنامه سبز کنکور چه می دانید؟

در این بخش از نوشته حاضر قصد ارائه اطلاعات لازم در مورد مندرجات و محتویات کارنامه سبز کنکور را برای شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل داریم.

با دریافت و مشاهده کارنامه سبز کنکور سراسری می توانید اطلاعات زیر را در آن ملاحظه بفرمایید:

 

 

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل طرفیت کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

ستون نتیجه کارنامه سبز

در ستون نتیجه می توانید نتیجه بررسی انتخاب های خود را مشاهده بفرمایید. دقت داشته باشید که در یکی از این کد رشته محل های مندرج در این بخش از کارنامه سبز کنکور رتبه شما بالاتر و یا حداقل مساوی با فرد آخر پذیرفته شده باشد علامت ستاره ای در جلوی آن قابل مشاهده است.

 

 

ستون مربوطه به آخرین رتبه قبول شده در رشته مورد نظر

در این ستون مهم می توانید رتبه فرد آخر قبول شده در رشته مورد نظرتان برای تغییر رشته را مشاهده بفرمایید.

 

 

برای دانلود کارنامه نهایی کارشناسی ارشد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

ستون مربوط به رتبه کنکور شما

در این ستون می توانید از این که شما چندمین نفر در میان افراد قبول شده در کد رشته محل مورد نظرتان هستید مطلع شوید.

 

 

ستون مربوط به کد رشته محل انتخابی

 

در این ستون مهم تمامی انتخاب های شما در برگه اینترنتی انتخاب رشته کنکور قابل مشاهده است.

 

 

ستون مربوط به ترتیب علاقه در انتخاب رشته

در این بخش از کارنامه سبز یا همان کارنامه نهایی کنکور سراسری می توانید تمامی کد رشته محل های انتخابی براساس علاقه که بر طبق مندرجات دفترچه انتخاب رشته کنکور منتشر شده است را ملاحظه بفرمایید.

 

 

. درج عدد 9  در کارنامه سبز

وجود عدد نه در کارنامه سبز کنکور نشان دهنده این موضوع است که اوضاع تحصیلی و علمی شما برای پذیرش و قبولی در یکی از رشته های خاص موسیقی نظامی، تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه، کاردانی فوریت های پزشکی، دکتری پیوسته بیوتکنولوژی و مدیریت بیمه در دست بررسی و تحلیل است.

از طرف دیگر، وجود این عدد در کارنامه سبز کنکور را می توان دلیل بر بررسی شرایط علمی شما در رابطه با قبولی در دانشگاه هایی خاص از جمله علوم قضایی، شاهد، صدا و سیما، غیرانتفاعی امام رضا، بقیه الله و شهید مطهری دانست.

 

 

. درج عدد 7 در کارنامه سبز

در صورتی که عدد هفت را در کارنامه سبز کنکور مشاهده کردید این نتیجه برداشت می شود که شما شرایط لازم را برای قبولی در مصاحبه دانشگاه های خاص نداشته اید و یا این که امتیاز لازم را برای پذیرش در مرحله مصاحبه کسب نکرده اید.

 

 

. درج عدد 5 در کارنامه سبز

وجود عدد پنج در کارنامه سبز یا همان کارنامه نهایی کنکور به این معناست که شما دوست عزیز متأسفانه مؤفق به کسب رتبه لازم جهت قبولی در مصاحبه دانشگاه های خاص یعنی دانشگاه های شهید رجایی و همین طور فرهنگیان نشده اید.

 

 

. درج عدد 4 در کارنامه سبز

وجود این عدد در کارنامه سبز کنکور سراسری به معنای این است که کارشناسان مربوطه مشغول بررسی و تحلیل شرایط تحصیلی و علمی شما برای پذیرش در دانشگاه های مهم شهید رجایی و یا فرهنگیان هستند.

 

 

. درج عدد 3 در کارنامه سبز

وجود عدد سه در کارنامه سبز کنکور سراسری نشان دهنده قبولی و کسب نمره لازم برای قبولی شما در سهمیه دیگری به جز سهمیه نهایی است.

 

 

. درج عدد 2 در کارنامه سبز

در صورت مشاهده این عدد در کارنامه سبز کنکور می توانید به این موضوع که شما خوشبختانه در مصاحبه ورودی دانشگاهی قبول شده اید پی ببرید.

 

 

. درج عدد یک در کارنامه سبز

در صورت مشاهده این عدد در کارنامه سبز کنکور می توانید به این موضوع که هیچ یک از شرایط لازم (چه عمومی و چه اختصاصی) از جمله رعایت نکردن جنسیت پذیرش در دانشگاه ها را نداشته اید.

 

 

برای آشنایی با زمان دریافت و مشاهده کارنامه سبز کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

کارنامه سبز دانشگاه آزاد

کارنامه سبز کنکور سراسری

تغییر رشته با کارنامه سبز کنکور

شرایط بورسیه دانشگاه صدا و سیما 1401 + راهنما مراحل

دریافت کارنامه سبز کنکور

ضرایب دروس عمومی و اختصاصی کنکور

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چه زمانی می توان برای دریافت کارنامه سبز کنکور اقدام کرد؟

در سال جاری امکان دریافت کارنامه سبز کنکور از تاریخ سیزدهم الی بیست و سوم آبان امکان پذیر بود.

سامانه مشاهده کارنامه سبز کنکور چیست؟

سامانه مشاهده کارنامه سبز کنکور سایت سنجش است.

چگونه می توان برای تغییر رشته از طریق کارنامه سبز اقدام کرد؟

برای اطلاع از نحوه تغییر رشته از طریق کارنامه سبز می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل در تماس باشید.

تحت چه شرایطی می توان برای تغییر رشته از طریق کارنامه سبز اقدام کرد؟

در صورت موافقت دانشگاه مقصد و همین طور برابر و یا مساوی بودن رتبه شما با آخرین فرد مورد قبولی این امر امکان پذیر است.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور