ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

جزوه آزمون وکالت ۱۴۰۳ {دانلود pdf} | ایران تحصیل

جزوه آزمون وکالت
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

جزوه آزمون وکالت به داوطلبان بسیار کمک می‌کند تا در کمترین زمان بر مطالب مهم تسلط یابند. حجم کتاب‌های آزمون وکالت بسیار زیاد است و مطالعه هر بخش وقت زیادی را می‌طلبد. در هر درس یکسری نکات مهم جهت آمادگی در آزمون قرار داده شده و اگر فردی به کامل‌ترین جزوه منابع آزمون وکالت دسترسی داشته باشد، می‌تواند زمان خود را به بهترین شکل مدیریت کند.

در آزمون وکالت از دروس آیین دادرسی مدنی، حقوق مدنی، حقوق تجارت، اصول فقه (اصول استنباط حقوق اسلامی)، حقوق جزای عمومی و اختصاصی، متون فقه، آیین دادرسی کیفری و حقوق اساسی سوال طرح می‌شود. اگر داوطلبان بتوانند خلاصه منابع مهم این مواد امتحانی را در قالب جزوه تهیه کنند، قطعاً زمان بیشتری جهت آمادگی در این آزمون خواهند داشت.

اهمیت داشتن جزوه آزمون وکالت 1403

بسیاری از داوطلبان آزمون وکالت 1403 به دلیل کمبود وقت و عدم داشتن فرصت کافی نمی‌توانند از منابع آزمون وکالت استفاده کنند. جزوه خوانی در کنار مطالعه منابع می‌تواند بسیاری موثر باشد؛ اما اگر وقت کافی ندارید و فقط می‌توانید چکیده‌خوانی کنید، این روش نیز می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد.

یافتن جزوه‌های کامل و معتبر کار دشواری است. سعی کنید خلاصه و جزوه منابع را از افرادی که سال‌های قبل در آزمون وکالت قبول شده‌اند، دریافت نمایید، چراکه این جزوات شامل اطلاعات کامل‌تری هستند.

بنر کال تو اکشن

نحوه تهیه جزوه آزمون وکالت 1403

یکی از نکات مهم هنگام تهیه جزوه آزمون وکالت، خریداری آن از سایت یا فروشنده است. به عنوان مثال فردی که فارغ التحصیل رشته دیگری است، قطعاً نمی‌تواند جزوه کامل منابع آزمون وکالت را تهیه کند، چراکه این فرد تجربه شرکت در آزمون وکالت را نداشته و قطعاً تشخیص نکات مهم برای آزمون بسیار برای وی دشوار خواهد بود. همچنین فردی که سالهاست داوطلب آزمون وکالت است، اما هنوز موفق به پذیرش نشده، نمی‌تواند ادعایی در این رابطه داشته باشد.

بنابراین جزوه آزمون وکالت را از افرادی تهیه کنید که خود موفق به کسب رتبه‌های برتر در کانون‌های مختلف شده یا در دانشگاه‌های معتبر کشور در رشته حقوق تحصیل کرده‌اند. چنانچه جزوات آموزشی را از مؤسسات معتبر تهیه می‌کنید، باید به صورت فایل‌های پی دی اف در اختیار شما قرار گیرد و بتوانید از هر یک از این جزوات برحسب نیاز خود پرینت بگیرید.

برخی از داوطلبان ممکن است این موضوع را مطرح کنند که ما نمی‌توانیم از روی جزوات آموزشی پرینت گرفته شده، مطالعه کنیم. برای این دسته از افراد بهترین راه‌حل، استفاده از جزوات دست‌نویس آزمون وکالت است و می‌توانند به راحتی این جزوه‌ها را مطالعه کرده و نکات مهم را خلاصه‌برداری کنند.

نحوه تهیه جزوه آزمون وکالت

محتوای جزوات کامل آزمون وکالت 1403

در هر درسی قطعاً منابع مختلفی برای مطالعه وجود دارد و هر یک از این دروس با توجه به ضرایب آزمون وکالت از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. اگر بخواهید بدانید که برای قبولی در آزمون وکالت چند درصد بزنیم؟ باید به کارنامه همین افرادی که این جزوات را تهیه کرده‌اند، مراجعه نمایید.

جزوه آزمون وکالت ۱۴۰۳ به طور کلی خلاصه‌ای از تمامی دروس و همچنین دارای نکات مهم مربوط به هر بخش است. با توجه به اینکه برای مطالعه هر یک از دروس رشته وکالت، منابع مختلفی معرفی می‌شود، باید بهترین منابع را انتخاب کنید؛ یعنی همان منابعی که داوطلبان سال‌های گذشته توانسته‌اند با مطالعه آنها موفقیت خود را تضمین نموده و در آزمون وکالت پذیرفته شوند. جزوه منابع آزمون وکالت، مانند یک کتاب جامع است که داوطلبان در دست خواهند داشت و می‌توانند با مطالعه آن بر تمام نکات مهم تسلط یابند.

یکی از موارد مهمی که داوطلبان در کنار مطالعه جزوه به آن نیاز دارند، داشتن نمونه سوالات آزمون وکالت است. قبولی در آزمون بدون داشتن نمونه سوالات کمی سخت به نظر می‌رسد. حتی در صورتی که شما مطالعه کافی بر روی جزوات هم داشته باشید، اما با نوع طرح سوالات آشنا نباشید، شاید موفقیت شما تا حدودی سخت شود.

محتوای جزوات کامل آزمون وکالت

به همین دلیل می‌توانید نمونه سوالات 10 سال گذشته آزمون وکالت را به همراه پاسخنامه و همچنین تحلیل سوالات مختلف را از وبسایت های معتبر یا افرادی که در این آزمون قبول شده‌اند، تهیه نمایید.

جهت اطلاع از حذفیات آزمون وکالت روی لینک کلیک کنید.

کال تو اکشن تماس

آیا خرید جزوات دست‌نویس آزمون وکالت مناسب است؟

ویژگی هریک از افراد برای مطالعه با دیگری ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل نمی‌توانیم به تمامی داوطلبان توصیه کنیم که از کدام منابع آزمون‌ وکالت استفاده نمایید. اما به طور کلی اصل مهمی که در رابطه با جزوات دست‌نویس آزمون وکالت وجود دارد، این است که جزوات نوشته شده حتماً واضح و خوانا باشند.

از سوی دیگر جزوات مورد نظر باید انعکاس‌دهنده محتوای اصلی باشند تا بدون مطالعه منابع نیز بتوانید بر فصل‌های مختلف دروس مسلط شوید. قطعا با مطالعه جزوات کامل، می‌توانید زمان خود را بهتر مدیریت کنید.

نکته مهم دیگری که در رابطه با جزوه آزمون وکالت باید مدنظر قرار دهید، این است که جزوات دست‌نویس را افرادی تهیه کرده باشند که خود رتبه برتر و یا رتبه خوبی را برای آزمون کسب کرده‌اند. در غیر این صورت نمی‌توانید در رابطه با تأثیر آن اطمینان لازم را به دست آورید.

خلاصه مقاله جزوه آزمون وکالت

جزوه آزمون وکالت چنانچه دربردارنده محتوای اصلی مهم‌ترین منابع این آزمون باشد، بسیار به داوطلبان کمک کند. برخی از داوطلبان آزمون وکالت ترجیح می‌دهند به جای مطالعه منابع، جزوه مربوط به هر درس را تهیه نمایند. افرادی که به کامل‌ترین جزوه منابع آزمون وکالت دسترسی دارند، قطعاً زمان بیشتری جهت مرور مطالب مهم، تست‌زنی و همچنین رفع اشکالات خود دارند.

اگر می‌خواهید جزوه مناسب و جامعی از منابع آزمون وکالت تهیه کنید، توصیه می‌کنیم برای خرید از سایت‌های معتبر اقدام کرده یا از جزوه افرادی که در سال‌های گذشته در این آزمون قبول شده‌اند، استفاده کنید. بعلاوه چنانچه زمان کافی برای مطالعه تمام کتاب‌ها را دارید، بهتر است هم منابع آزمون و هم جزوات آزمون وکالت را در برنامه‌ریزی خود قرار دهید.

برای دانلود پی دی اف مقاله جزوه آزمون وکالت کلیک کنید.

2.5/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

کامل‌ترین جزوه آزمون وکالت ۱۴۰۳ را باید از کجا تهیه کرد؟

توصیه می‌کنیم جزوه کامل آزمون وکالت را از مؤسسات معتبر یا نفرات برتر کانون وکالت تهیه کنید.

آیا با مطالعه جزوه منابع آزمون وکالت باز هم نیازی به مطالعه کتاب وجود دارد؟

با توجه به اینکه جزوه‌های تهیه شده توسط رتبه‌های برتر جمع آوری شده و حاوی نکات مهم و خلاصه تمامی مطالب هستند، می‌توانید با مطالعه آن خود را برای آزمون آماده نمایید.

آیا جزوات دست‌نویس آزمون وکالت واضح هستند؟

جزوات دست‌نویس به صورت کاملاً واضح به گونه‌ای نوشته شده است که می‌توانید با مطالعه آن به راحتی در آزمون پذیرفته شوید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • منابع آزمون جامع دکتری

  منابع آزمون جامع دکتری 1403 + تفکیک رشته ها

  منابع آزمون جامع دکتری هر سال از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور در دفترچه راهنمای آزمون دکتری منتشر می‌شود. در این دفترچه ضریب کلیه گرایش‌ها، تاثیر آن‌ها در قبولی و منابع آن نیز به طور واضح مشخص شده است....
 • نمونه سوالات آزمون وکالت

  نمونه سوالات آزمون وکالت 1403 + {پاسخنامه تشریحی} | ایران تحصیل

  مطالعه نمونه سوالات آزمون وکالت و تحلیل آنها به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در آزمون موفقیت لازم را به دست آورید. برای آشنایی داوطلبان با سوالات آزمون، برخی از این نمونه سوالات را ارائه کرده‌ و امکان دریافت...
 • بودجه بندی آزمون وکالت۲

  بودجه بندی آزمون وکالت ۱۴۰۳ + جدول فراوانی سوالات | ایران تحصیل

  بودجه بندی آزمون وکالت در واقع تعیین‌کننده میزان اهمیت مباحث هر کدام از دروس است. متقاضیان آزمون قوه قضاییه و آزمون وکالت دادگستری، می‌توانند با اطلاع بودجه بندی آزمون وکالت ۱۴۰۳ و تعداد سوالات هر درس، برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته و...
 • ضرایب دروس آزمون وکالت

  ضرایب دروس آزمون وکالت ۱۴۰۳ + بودجه بندی | ایران تحصیل

  اهمیت هر یک از دروس برای قبولی در آزمون وکالت بسیار متفاوت است و ضرایب دروس آزمون وکالت 1403 با توجه به دروس مختلف تعیین می‌شود. از این رو برای انجام برنامه‌ریزی آزمون وکالت حتماً از ضرایب آزمون وکالت قوه...
تماس با مشاور