ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت پروپوزال در پژوهشیار

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۸
 • تاریخ بروزرسانی: ۳۰ بهمن ۱۴۰۱
ثبت پروپوزال در پژوهشیار
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت پروپوزال در پژوهشیار آغاز شد. راهنما گام به گام ثبت پروپوزال را به صورت کامل در ادامه می توانید مشاهده نمایید. نحوه ثبت پروپوزال پژوهشیار توسط دانشجویان باید با دقت صورت پذیرد. در صورتی که مشکلی در رابطه با پروپزال شما وجود داشته باشد، برای ویرایش پروپوزال پژوهشیار قبل از تائید نهایی اقدام نمایید. در صورت ارتباط با مشاوران مجرب ایران تحصیل علاوه بر دریافت لینک فیلم آموزشی ثبت پروپوزال در آموزشیار ، می توانید انجام این کار را به مشاوران ما بسپارید.

بدیهی است که کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد لازم است برای پایان نامه خود جهت ثبت پروپوزال در پژوهشیار اقدام نمایند. ثبت تمامی اطلاعات به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه این دانشگاه قابل انجام است و برای ثبت اطلاعات نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. پس از اینکه شما پروپوزال خود را در این سامانه به ثبت رساندید، حال باید این پروپزال به تائید استاد شما نیز برسد و همچنین لازم است کلیه مدارک داوری خود را در سامانه بارگذاری نمایید.

 

 

برای ثبت پروپوزال در پژوهشیار ، دریافت راهنمای ثبت پایان نامه و همچنین رفع خطاهای احتمالی به هنگام ورود به سایت با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

برای ثبت پروپوزال در پژوهشیار نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و با استفاده از سامانه تعیین شده می توانید اقدامات لازم را به انجام برسانید

 

 

نحوه ایجاد حساب کاربری برای ثبت پروپوزال در پژوهشیار 

مطابق با راهنما گام به گام ثبت پروپوزال اولین قدم در رابطه با ثبت پروپزال این است که ابتدا به سامانه ris.iau.ac.ir وارد شوید و بر روی گزینه ورود به سامانه پژوهش یار کلیک کنید.

 

نحوه ایجاد حساب کاربری برای ثبت پروپوزال در پژوهشیار 

برای ثبت اطلاعات شما باید در سامانه عضویت خود را تائید نمایید. بنابراین بر روی ایجاد حساب کاربری کلیک کنید تا وارد صفحه ای همانند تصویر زیر شوید.

همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید، برای ثبت اطلاعات لازم است نام کاربری، نام خانوادگی و همچنین سایر اطلاعات خود را به صورت دقیق ثبت نمایید.

 • توجه داشته باشید که در فرم مربوط به اطلاعات موجود در سایت، در قسمت مربوط به نام و نام خانوادگی کاربر لازم است اسم خود را به صورت کامل وارد کنید.
 • در فیلد مربوط به نام و نام خانوادگی لاتین کاربر، اسم خود را به صورت انگلیسی و کامل وارد نمایید.
 • در رابطه با نوع ثبت نام دانشجو باید گزینه مربوط به دانشجوی رشته های غیر پزشکی را انتخاب کنید.
 • در قسمت مربوط به کد ملی نیز باید کد ملی دانشجویی خود را وارد نمایید.
 • پست الکترونیک خود را در کادر تعیین شده وارد نمایید.
 • در قسمت های مربوط به تلفن همراه شماره ای که در حال حاضر در دسترس می باشد را وارد نمایید زیرا پیامک های ارسالی از طرف دانشگاه را باید دریافت نمایید.
 • جنسیت خود را در فرم مربوط به ثبت پروپوزال در پژوهشیار  وارد نمایید.
 • همانطور که در تصویر و فیلم آموزشی ثبت پروپوزال در آموزشیار قابل مشاهده است، گزینه ای در سمت چپ با عنوان محل کار با تحصیل در نظر گرفته شده است که در صورت کلیک بر روی قسمت جستجو ، نام محل تحصیل خود را بر اساس واحد دانشکده مورد نظر و رشته تحصیلی وارد نمایید.
 • پس از وارد نمودن کد امنیتی موجود در سایت، شما می توانید در انتخاب کار، بر روی گزینه ایجاد حساب کلیک کنید و پس از آن، رمز عبور برای ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون دکتری کلیک کنید

 

مراحل ثبت پروپوزال در پژوهشیار

پس از اینکه کلیه مراحل مربوط به راهنما گام به گام ثبت پروپوزال را به صورت دقیق و پشت سر هم طی کردید، حال لازم است با استفاده از صفحه شخصی خود دسترسی را ایجاد نمایید. برای وارد شدن به سایت، و ورود به آن نام کاربری را وارد کنید. نام کاربری همان ایمیلی است که با آن ثبت نام خود را به انجام رسانده اید و حال باید آن را وارد کنید. در فیلد مربوط به رمز عبور نیز همان رمز ارسال شده به ایمیل خود را وارد کنید. پس از وارد نمودن تمام اطلاعات، عبارت امنیتی را وارد کنید.

 

 

همانند تصویر زیر، به هنگام ورود به صفحه ویرایش پروپوزال پژوهشیار مورد نظر خود، گزینه مربوط به فعالیت های شما را باز نموده و درخواست استاد راهنما و مشاور را انتخاب کنید و گزینه مربوط به ارسال درخواست جدید را انتخاب کنید و پس از آن، صفحه برای شما باز خواهد شد.

فیلم آموزشی ثبت پروپوزال در آموزشیار

پس از آن تیک مربوط به درخواست استاد راهنما را علامت بزنید و چنانچه از درخواست خود اطمینان دارید، گزینه ادامه را انتخاب نمایید.

 

با توجه به تصویر زیر دانشجو باید بتواند در قسمت مربوط به مرکز دریافت کننده، در کادر مربوط به نام واحد، دانشگاه خود را جست و جو نمایید و پس از اینکه نام واحد و دانشگاه مورد نظر شما را تعیین نمودید، رشته تحصیلی خود را می توانید انتخاب کنید. پس از انتخاب موضوع مورد نظر، دکمه ثبت را انتخاب کنید.

برای دریافت فیلم آموزشی ثبت پروپوزال در آموزشیار می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 

در مرحله بعدی پس از زدن کلید ثبت، صفحه ای همانند زیر برای شما باز می شود. با توجه به لیست مورد نظر، در قسمت جستجو و در لیست زیر وارد شده و نام استاد راهنمای انتخابی را جستجو نمایید. پس از اینکه نام استاد مربوطه را مشاهده کردید، در کادر مربوطه روی شکل پایین گزینه انتخاب  کلیک کنید. در رابطه با قسمت مورد نظر یک دسته بندی را مشخص کنید و گزینه استاد راهنمای اول را انتخاب کرده و ذخیره کنید.

 

آموزش ثبت پروپوزال در پژوهشیار

دانشجو قبل از اینکه استاد راهنمای خود را انتخاب نماید، لازم است با استاد راهنما و مدیر گروه هماهنگ باشد تا از ظرفیت خالی استاد مورد نظر اطمینان یابد. پس از اینکه از ظرفیت خالی اطمینان پیدا کردید، بر روی گزینه مربوط به “موارد فوق را می دانم” کلیک کنید و گزینه ارسال و خروج را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که در صورت عدم ثبت اطلاعات و خروج از سیستم، اطلاعات شما ذخیره نخواهد شد و به همین دلیل قبل از خروج، حتما از صحت و درستی آن اطمینان پیدا کنید.

دقت داشته باشید که قبل از تائید نهایی برای ویرایش پروپوزال پژوهشیار اقدام نمایید.

 

نحوه ثبت پروپوزال پژوهشیار

نحوه ثبت پروپوزال پژوهشیار

 

پس از اینکه مراحل بالا در رابطه با ثبت پروپوزال در پژوهشیار را به درستی گذارندید، دیگر امکان ویرایش پروپوزال پژوهشیار وجود نخواهد داشت و اطلاعات قابل ویرایش برای دانشجو نخواهد بود. پس از طی نمودن این مراحل اطلاعات شما برای استاد راهنما ارسال خواهد شد. پس از اینکه استاد راهنما و مدیر گروه همگی اطلاعات شما را تائید نمودند، فعالیت های شما ثبت خواهد شد و چهار مرحله لازم برای شما به چراغ سبز رنگ تبدیل خواهد شد. پس از انجام کلیه مراحل، پروپوزال و اطلاعات خود را در پایین صفحه می توانید مشاهده نمایید.

 

 

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد  بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

راهنما گام به گام ثبت پروپوزال

پس از اینکه تمام اطلاعات شما در سامانه به تائید رسید، می توانید حال اقدام با توجه به نحوه ثبت پروپوزال پژوهشیار در سامانه نمایید. دانشجویان لازم است قبل از هماهنگی با استادان راهنما و همچنین استاد مشاور خود، اطمینان لازم را به دست آورند. چنانچه ظرفیت استاد مربوطه تکمیل شده باشد، امکان ارسال پروپوزال توسط دانشجو وجود نخواهد داشت و پروژه دانشجو در نوبت قرار خواهد گرفت. در صورتی که اطلاعات شما به موقع ارسال نشود، عواقب کار متوجه دانشجو و استاد راهنما خواهد بود.

پس از ورود به بخش ثبت پایان نامه غیر پزشکی همانند تصویر زیر در قسمت سمت راست سایت بر روی ثبت نام پایان نامه کلیک کنید. با انتخاب پایان نامه مورد نظر بر روی دکمه ادامه کلیک کنید. در این قسمت لازم است اطلاعات و مشخصات پایان نامه، انتخاب نام واحد و رشته تحصیلی را به درستی وارد کنید.

در قسمت پایین، استاد راهنما و مشاور را ه قبلا در سامانه به ثبت رسانده اید، حال باید انتخاب کنید.

 

برای اطلاع از تغییرات ثبت نام آزمون دکتری کلیک کنید

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با نحوه ثبت پروپوزال در پژوهشیار برای شما ارائه نماییم. جهت اطلاع کامل از راهنما گام به گام ثبت پروپوزال و دریافت فیلم آموزشی ثبت پروپوزال در آموزشیار  با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. فایل پی دی اف راهنمای کامل نحوه ثبت پروپوزال در سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد پس از تماس با مشاوران ما قابل دسترس خواهد بود. همه روزه حتی ایام تعطیل مشاوران ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

 

برای رفع ایرادات مربوط به ثبت پروپوزال در پژوهشیار و دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

هزینه ثبت نام آزمون دکتری

مصاحبه دانشگاه دفاع ملی

ثبت پروپوزال در پژوهشیار

سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد ris.iau.ac.ir

 

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای ثبت پروپوزال در پژوهشیار به کدام قسمت دانشگاه باید مراجعه نماییم؟

مطابق با فیلم آموزشی ثبت پروپوزال در آموزشیار انجام کلیه امور به صورت الکترونیک در سامانه امکان پذیر است.

چگونه می توانم راهنما گام به گام ثبت پروپوزال را دریافت نمایم؟

جهت دریافت راهنمای کامل می توانید به سایت ما وارد شوید و این مقاله را به صورت کامل مطالعه نمایید.

آیا امکان ویرایش پروپوزال پژوهشیار وجود دارد؟

به هنگام ثبت درخواست در این سامانه می توانید برای ویرایش پروپوزال پژوهشیار اقدام نمایید.

آیا به هنگام ثبت درخواست نیازی به هماهنگی با استاد راهنما وجود دارد؟

بله.با توجه به راهنمای نحوه ثبت پروپوزال پژوهشیار باید از آزاد بودن زمان استاد اطلاع دقیق یابید.

 

 

نظرات

 1. Avatar photo
  لیلا
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

  من درصدم تو ایرانداک ۲۲ درصد وای تو پژوهشیار ۶۶ درصد باید چیکار کنم ؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. Avatar photo
  لیلا
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

  ارسال خروج بزنیم بعدش چه اتفاقی میوفته اگر نیاز به ویرایش داشته باشه درصد چطوری باید مشخص کنیم ؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت به خیر
   در صورت بسته شدن ویرایش باید از طریق پشتیبانی پژوهشیار درخواست بزنید.

 3. Avatar photo
  مریم
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

  سلام، من به اشتباه درخواست پروپوزال رو بدون اینکه زمینه پژوهشی و اسم استاد رو انتخاب کنم ثبت زدم ولی ارسال نشده چطور میتونم ویرایش کنم؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام
   برای بررسی دقیق مشکل تان تماس بگیرید

 4. Avatar photo
  سیده زهرا حسینی
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

  با سلام
  تاییدیه استاد راهنما و مشاور را گرفتم لطفا بفرمایید چگونه پروپوزال را بارگزاری کنم و فیلم آموزشی هم نیست .

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت به خیر
   بارگزاری پروپوزال به صورت مرحله به مرحله داخل سامانه پژوهشیار انجام می شود.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور