تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

سامانه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400 – sanjesh.org

ثبت نام کنکور کاردانش 1400 – sanjesh.org

جهت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای و یا ثبت نام کنکور کاردانش از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای آغاز شد به اطلاع کلیه داوطلیان شرکت در آزمون کاردانی فنی حرفه ای می رسانیم ثبت نام کنکور کاردانی یا کاردانش 1400 از امروز یکشنبه 6 خرداد ماه سال 1400 آغاز شده و تا شنبه 12 خرداد ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان گرامی می توانند جهت ثبت نام کنکور فنی حرفه ای نظام جدید از امروز با مراجعه به سامانه ثبت نام کنکور کاردانی سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به تکمیل مراحل ثبت نامی خود اقدام نمایند.

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400 مطابق اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور با تغییراتی همراه است مطابق مصوبه دهمین جلسه شورای سنجش شیوه پذیرش داوطلبان در دوره های کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید به صورت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی خواهد بود لازم به ذکر است با توجه به تغییر در نظام آموزشی شیوه پذیرش داوطلبان در سال آینده نیز متعاقبا از همین درگاه اعلام خواهد شد.

به اطلاع می رسانیم ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای مطابق سنوات گذشته به صورت اینترنتی بوده و با توجه شرط به پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تغییری در روند ثبت نام بوجود نیامده لذا کلیه داوطلبان می توانند جهت تکمیل مراحل ثبت نام به سامانه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای یا همان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایید ضمنا شایان ذکر است کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت انجام امور ثبت نام خود و مشاوره نحوه انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400 با مرکز ثبت نام کنکور کاردانش یا فنی حرفه ای ایران تحصیل تماس بگیرید و ضمن انجام امور ثبت نام از مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای بهره مند گردند.

 

به اطلاع می رسانیم ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای به صورت همزمان با هم انجام خواهد گرفت

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رسانیم زمان ثبت نام کنکور فنی حرفه ای یا کاردانش مطابق سنوات گذشته از ششم خرداد ماه شروع شده و به مدت شش روز تا دوازدهم خرداد ماه ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان محترمی که شرایط ورود به دانشگاه فنی و حرفه ای را مطابق شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی داشته باشند می توانند در موعد مقرر نسبت به تکمیل امور ثبت نام از سامانه sanjesh.org اقدام نمایند و در مرداد ماه سال جاری ضمن دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی حرفه ای در جلسه آزمون حاضر شوند ضمنا به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رسانیم زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری خواهد بود لذا داوطلبان محترمی که در آزمون شرکت کرده اند می توانند جهت استعلام نتایج آزمون فنی حرفه ای و مشاوره کنکور فنی حرفه ای  با شماره های 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند.

 

شرایط ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رسانیم فقط افرادی مجاز به ثبت نام در سایت sanjesh.org می باشند که شرایط ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید را داشته باشند لذا چند مورد از موارد مهم شرایط شرکت در آزمون سراسری کاردانی فنی حرفه ای مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور فنی حرفه ای را ذکر می کنیم :

1 – داوطلب می بایست شرایط عمومی شرکت در آزمون های سراسری و تحصیل رایگان در ایران را دارا باشد.

2 – کلیه داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور کاردانی فنی حرفه ای را دارند می بایست دارای یکی از مدارک دیپلم فنی حرفه ای یا کاردانش نظام جدید یا دیپلم فنی حرفه ای نظام قدیم باشند.

3 – در صورتی که رشته انتخابی داوطلب در مهرماه باشد داوطلب می بایست مدرک تحصیلی خود را حداکثر تا شهریور ارائه کند در غیر این صورت ثبت نام وی باطل تلقی خواهد شد و در صورتی که رشته انتخابی در بهمن برگزار گردد داوطلب می تواند مدرک تحصیلی خود را حداکثر تا دی ماه دربافت نمابد.

4 – شرایط جسمی و اندامی داوطلب می بایست با کد رشته های کاردانی فنی و حرفه ای انتخابی وی متناسب باشد.

5 – رعایت شرایط نظام وظیفه مطابق مندرجات دفترچه ( برای اطلاعات بیشتر با 9099072952 ( استان تهران) یا 9099072952 تماس بگیرید)

6 – داوطلبانی که در مقطع کاردانی فارغ التحصیل هستند اجازه شرکت در این آزمون را نخواهند داشت و ثبت نام وی تخلف محسوب می گردد.

 

جهت اطلاع از سهمیه های خانواده شهدا ، ایثارگران و رزمندگان در ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای با مرکز ثبت نام کنکور کاردانی تماس بگیرید

نکاتی مهم در مورد ثبت نام آزمون سراسری کاردانی فنی حرفه ای

  • کلیه داوطلبانی که در آزمون کاردانی فنی حرفه ای در دوره های روزانه پذیرفته شده باشند حتی در صورت انصراف حق ثبت نام در آزمون را نخواهند داشت.
  • داوطلبانی که در دوره گذشته آزمون در یکی از دوره های شبانه یا غیر انتفاعی مقطع کاردانی پذیرفته شده باشند می توانند بدون انصراف از دانشگاه قبلی در آزمون شرکت نمایند و در صورت قبولی قبل از ثبت نام از رشته محل قبلی انصراف دهند.
  • دانشجویان اخراجی یا انصرافی در صورتی حق شرکت در این آژمون را خواهند داشته که از محل تحصیل قبلی تسویه کرده و از لحاظ سازمان نظام وظیفه غایب محسوب نشوند.
  • تغییر در دوره های قبولی از شبانه به روزانه به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود لذا در هنگام ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید در سامانه sanjesh.org دقت لازم را داشته باشید.

 

جهت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای  راهنمای ثبت نام کنکور کاردانش از سراسر کشور با ایران تحصیل تماس بگیرید تماس از سراسر کشور با شماره های :

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای

مطالب مرتبط :

حذف کنکور فنی حرفه ای

ثبت نام کنکور سراسری

مشاوره انتخاب رشته کنکور

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

ثبت نام کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی

sanjesh.org

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400 چه زمانی است؟

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای از 30 خرداد لغایت 6 تیر ماه 1400 است.

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای به چه صورت است؟

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای بصورت الکترونیکی است.

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای در چه سامانه ای است؟

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای در سامانه سازمان سنجش صورت میگیرد.

شرایط ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای چگونه است؟

برای ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای باید واجد شرایط باشید که یه مطالعه مقاله بپردازید.

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ایران تحصیل
تماس با مشاور