سایت ثبت نام مدارس سلام
سایت ثبت نام مدارس سلام

سامانه ثبت نام مدارس سلام 98-99

 

ثبت نام مدارس سلام 98-99 آغاز شد به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی که متقاضی تحصیل در مدارس سلام می باشند می رساند پیرو آخرین اطلاعیه ثبت نام مدارس سلام آغاز شد شایان ذکر است پذیرش مدارس سلام همانند سال های گذشته از طریق ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام و کسب حد نصاب علمی توسط دانش آموز خواهد بود شایان ذکر است تمامی متقاضیان محترم می توانند جهت تکمیل روند ثبت نام خود از طریق تلفن ثابت با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس حاصل نمایند.

ثبت نام مدارس سلام برای سال تحصیلی 98-99 برای تمامی دانش آموزان امکان پذیر می باشد ضمنا متقاضیان گرامی حتما قبل از اقدام جهت ثبت نام نسبت به آماده سازی مدارک مورد نیاز مانند اطلاعات هویتی دانش آموز شامل شناسنامه – کارت ملی و … اقدام نمایید شایان ذکر است ثبت نام مدارس سلام در دو مرحله انجام می پذیرد مرحله اول پیش ثبت نام اینترنتی از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد و ثبت حضوری که پس از احراز هویت دانش آموز انجام خواهد گرفت.

مدارس سلام ، یکی از مدارس دیگری است که در شهر تهران و در برخی از مناطق آن وجود دارد و از کلیه داوطلبان واجدین ثبت نام به عمل می آورد. در واقع همانند ثبت نام مدارس شاهد و ثبت نام مدارس تیزهوشان ، ثبت نام دبیرستان های سلام به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم صورت می پذیرد. در این مقاله از سایت ایرن تحصیل قصد داریم تا در رابطه با ثبت نام مدارس سلام 98 – 99 و ثبت نام مدارس سلام پایه هفتم ، ثبت نام مدارس سلام دوره اول مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

چگونه از زمان دقیق ثبت نام مدارس آگاه شوم؟

نحوه ثبت نام مدارس سلام چگونه است؟

ثبت نام مدارس سلام پایه هفتم از چه زمانی آغاز می شود؟

آدرس سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ 98 – 99 چیست؟

 

جهت انجام ثبت نام مدارس سلام 98 – دریافت نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس سلام و اطلاع از شرایط و ضوابط تحصیل در مدارس سلام با مرکز ثبت نام مدارس سلام ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی 24 ساعته

 

 

نحوه ثبت نام مدارس سلام سال 98 – 99

 

همانطور که ذکر شد، برای ثبت نام  لازم است به سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم مراجعه نمایید. آدرس در نظر گرفته شده برای هر یک از این مقاطع یکسان خواهد بود و داوطلبان پس از وارد نمودن اطلاعات خود ، می توانند به انجام مراحل بعدی برای ثبت نام بپردازند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که در وارد نمودن اطلاعات خود نهایت دقت عمل را داشته باشید.

جهت انجام ثبت نام در هر یک از پایه ها همانند تصویر ، داوطلبان نیازمند پر کردن اینترنتی ثبت نام خواهند بود. همانطور که می دانید امکان برای تمامی پایه ها (از مقطع پیش دبستانی تا دوازدهم دبیرستان) امکان پذیر می باشد. به همین دلیل به هنگام ثبت نام یکی از مواردی که لازم است تکمیل نمایید فیلد مربوط به مقطع تحصیلی می باشد. همچنین برای دانش آموزان متوسطه دوم وارد نمودن رشته تحصیلی مورد نظر نیز الزامی است.

 

نحوه ثبت نام مدارس سلام
نحوه ثبت نام مدارس سلام

همانطور که در سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم ملاحظه می نمایید. ثبت نام دبیرستان های سلام 98 – 99 برای پایه های صادیقه ، تجریش ، یوسف آباد، ونک ، ایران زمین ، سهرودی ، همت و سعادت آباد می باشد. سامانه ثبت نام برای هر یک از مدارس گفته شده جداگانه می باشد و به همین دلیل امکان ثبت نام برای این مدارس با تنها با استفاده از سامانه مورد نظر امکان پذیر خواهد بود.

 

برای اطلاع از قبولی در دبیرستان انرژی اتمی 98 کلیک کنید.

 

 

 

ثبت نام مدارس سلام از مقطع پیش دبستان تا دبیرستان در تمامی رشته ها واجدین شرایط ثبت نام را ثبت نام و پذیرش می نماید.

 

 

 

 

 

 

ثبت نام مدارس سلام پایه هفتم 98-99

 

ثبت نام مدارس سلام پایه هفتم
ثبت نام مدارس سلام پایه هفتم

 

ثبت نام مدارس سلام پایه هفتم نیز ، همانند سایر پایه ها در سامانه مورد نظر به نشانی register.salamsch.com صورت خواهد پذیرفت. به همین دلیل کلیه داوطلبان عزیز می توانند با استفاده از این سامانه و انتخاب پایه تحصیلی و جنسیت خود در مرحله اولیه برای وارد نمودن سایر اطلاعات که همانند تصویر قبلی می باشد ، کلیه اطلاعات خود را وارد نمایند.

یکی از سوالاتی که برای برخی از داوطلبان به هنگام ثبت نام مدارس سلام پیش می آید ، این است که آیا سایر شهرها و یا استان هایی غیر از تهران ، امکان ثبت نام را خواهند داشت؟ در این رابطه باید بگوییم همانند فرم اینترنتی که در این سامانه وجود دارد شما می توانید محل سکونت خود را در هر استان مورد نظر در فرم تهیه شده وارد نمایید و خوشبختانه امکان ثبت نام مدارس بعثت نیز وجود خواهد داشت.

یکی از مواردی که علاوه بر پایه تحصیلی مورد نظر خود لازم است وارد نمایید، انتخاب مدرسه مورد نظر خود است . این مورد در فرم ثبت نام که در سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم  وار شده است ، با عنوان “متقاضی کدام مدرسه هستید؟ می باشید؟” است . بنابراین در انتخاب نوع مدرسه خود نهایت دقت عمل را داشته باشید.

 

 

برای ثبت نام دبیرستان البرز پایه دهم 98 کلیک کنید.

 

 

ثبت نام مدارس سلام دوره اول 98-99

 

همانند سایر پایه های تحصیلی ، ثبت نام مدارس سلام دوره اول در مدارس دخترانه و پسرانه در مناطق مختلفی همچون صادقیه، تجریش، یوسف آیاد، ونک، ایران زمین ، سهروردی ، همت ، سعادت آباد می باشد. که برای هر یک از مدارس مورد نظر می توانید به پایگاه اینترنتی آن مراجعه نمایید . با توجه به خاص بودن این مدارس  دانش آموزان در طول دوران تحصیلی خود باید بتوانند معدل بالایی را کسب نمایند.

مناطق مورد انتخابی برای مدارس و ثبت نام دبیرستان های سلام 98 – 99 شامل 5 منطقه می باشند. که پیشنهاد می نماییم چنانچه ساکن تهران می باشید، نزدیک ترین منطقه به محل سکونت خود را انتخاب نمایید. با توجه به شرایط معدلی در نظر گرفته شده برای داوطلبان لازم است مدرسه قبلی خود را که در آن تحصیل نموده اید را وارد نمایید.

شرایط معدلی در نظر گرفته شده برای داوطلبان و متقاضیان ورود به این مدارس بسیارسخت می باشد. به همین دلیل حتما قبل از انجام ثبت نام مدارس سلام دوره اول لازم از معدل لازم اطمینان یابید. ثبت نام برای دوره های هفتم ، هشتم و نهم امکان پذیر می باشد. به همین دلیل هر یک از داوطلبان با توجه به نیاز خود به انتخاب پایه مورد نظر بپردازند.

 

جهت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99 کلیک کنید.

 

 

سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم 98-99

 

سامانه ثبت نام ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام مشترک می باشد . برخی از داوطلبان به هنگام ثبت نام در رابطه با ورود به صفحه مورد نظر برای پایه تحصیلی به هنگام ثبت نام مدارس سلام 98 – 99 سوالاتی دارند و یا دچار سردرگمی در این زمینه می شوند که برای سهولت می توانید متناسب با پایه تحصیلی خود، آن را در نوار جستجو وارد نموده و به صورت مستقیم به سامانه وارد شوید.

مشکلاتی و سوالاتی که برای برخی از دانش آموزان در مرحله ثبت نام مدارس سلام به وجود می آید در برخی از موارد به دلیل عدم انجام ثبت نام به صورت صحیح و اصولی می باشد. به همین دلیل این مسئله متقاضیان را دچار سردرگمی کرده و در انجام ثبت نام در سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم می گردد. به همین دلیل توصیه می نماییم که برای ثبت نام خود در منازل به انجام این کار اقدام نمایید.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با ثبت نام در مدارس سلام و همچنین انجام ثبت نام مدارس نمونه دولتی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید . مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

آیا برای قبولی و ادامه تحصیل در مدارس سلام نیازمند عبور از آزمون خواهیم داشت؟

 

تمامی مدارسی که با شرایط خاص داوطلبان را پذیرش می نمایند و همچنین امکانات فراوانی را در اختیار آنان قرار می دهند، با توجه به آزمون های ورودی می توانند داوطلبان را پذیرش نمایند. پذیرش هر یک از داوطلبانی که بتوانند رتبه و تراز لازم را برای قبولی در هر پایه به دست آورند ، می توانند در این مدارس پذیرفته نهایی شوند و نسبت به ثبت نام حضوری اقدام نمایند.

 

آیا ثبت نام برای دانش آموزان مقطع ابتدایی در مدارس سلام امکان پذیر خواهد بود؟

مدارس سلام در مقاطع مختلفی کلیه دانش آموزان را پذیرش می نمایند. که از جمله آنان نیز مدارس ابتدایی می باشد. شرایط ثبت نام  همچنین پذیرش در این مقطع نسبت به سایر مقاطع مدارس سلام متفاوت خواهد بود. به همین دلیل قبل از انجام ثبت نام به صورت اینترنتی ، می توانید با شماره های موجود در سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام تماس حاصل نمایید.

 

ثبت نام ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام از چه زمانی آغاز می گردد؟

میزان شهریه مدارس سلام برای هر ترم تحصیلی چقدر است؟

حداقل تراز لازم بری قبولی در ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام چند است؟

تعداد ظرفیت پذیرش در هر یک از مدارس سلام چند نفر است؟

چگونه می توانم  برای ثبت نام مدارس سما اقدام نمایم؟

آیا مدارس سلام در تمامی استان ها وجود دارند ؟ یا این مدارس تنها مختص به شهر تهران می باشند؟

 

برای انجام ثبت نام و همچنین اتصاصل به سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط : 

پیش ثبت نام مدارس امام صادق

ثبت نام دبیرستان مفید

ثبت نام مدارس انرژی اتمی

ثبت نام دبیرستان های فرهنگ 98

azmoon.medu.ir

sampad.medu.ir

مدارک ثبت نام مدارس شاهد 98-99

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 98-99

ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام

ثبت نام دبیرستان های سلام

سایت ثبت نام مدارس سلام 98-99

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *