ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نظرات در مورد مدارس سلام 1403 + کیفیت، امکانات و هزینه | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
نظرات در مورد مدارس سلام
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

انتخاب مدرسه بسیار می‌تواند در سرنوشت تحصیلی دانش آموزان تأثیر داشته باشد. افرادی هم که اهل درس خواندن نیستند، فضایی که در آن قرار می‌گیرند و همچنین دایره دوستان می‌تواند آینده و شخصیت آنها را شکل دهند. دانش آموزانی که قصد دارند در مدارس غیرانتفاعی از جمله مدرسه سلام تحصیل کنند، می‌خواهند نظرات در مورد مدارس سلام را بررسی نموده تا ارزیابی کنند که آیا تحصیل در این مدارس خوب است یا نه.

دبستان و دبیرستان‌های دخترانه و پسرانه سلام جزو بهترین مدارس غیرانتفاعی در تهران هستند و دانش آموزانی که قصد دارند در این مدرسه نام نویسی کنند، قبل از هر چیز باید با امکانات ارائه شده در این مدرسه آشنایی داشته باشند. اگر می‌خواهید اطلاعات دقیق‌تری راجع به امکانات و هزینه مدارس سلام به دست آورید، می‌توانید با همکاران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه به شما ارائه کنند.

بررسی نظرات در مورد مدارس سلام

👈بسیاری از والدین دغدغه تحصیل با کیفیت فرزندان خود را دارند و هنگام ثبت نام، به دنبال مدرسه‌ای هستند که کادر آموزشی مجرب داشته و معلمان از سطح علمی بالایی برخوردار باشند. مدارس سلام یکی از بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران می‌باشند و والدینی که قصد دارند فرزند خود را در این مدرسه ثبت نام کنند، سعی دارند که نظرات در مورد مدرسه سلام را بررسی نمایند  تا از کیفیت و امکانات آموزشی ارائه شده اطمینان یابند.

👈مدارس سطح کشور معمولاً از طریق برگزاری آزمون ورودی یا بدون آزمون در دوره‌های مختلف ابتدایی و  متوسطه اول و دوم پذیرش می‌کنند. یکی از بهترین مدارس ایران، مدارس سلام هستند که شعبه‌های زیادی در شهرستان‌ها ندارند. مدارس سلام که در تهران واقع شده‌اند، از نظر کیفیت آموزش شعبه‌های مختلف سطح متفاوتی دارند.

جهت بررسی نحوه ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام وارد لینک شوید.

👈بر اساس نظرات در مورد مدرسه سلام، برنامه‌ها و سطح تدریسی که ارائه می‌شود، این مدارس را به یکی از مدارس برجسته تهران تبدیل کرده است. مدارس سلام پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول دوم دخترانه و پسرانه که در شهر تهران واقع شده‌اند، دارای معلمان مجرب و با سطح علمی بالا امکانات ویژه هستند و والدینی که قصد دارند فرزند خود را در این مدارس ثبت نام کنند، می‌تواند از کیفیت آموزش فرزند خود اطمینان داشته باشند.

👈مدارس سلام تمام پایه‌های تحصیلی از جمله پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم پسرانه و دختران را تحت پوشش قرار داده و هم اکنون شامل ۱۱ مدرسه در مقطع ابتدایی، ۱۴ مدرسه در دوره متوسطه اول و ۱۸ مدرسه در مقطع متوسطه دوم است که از سال 1380 تأسیس شده‌اند. این مدارس شعبه‌های مختلفی در تهران، شاهرود و مشهد دارند.

👈براساس نظرات در مورد مدارس سلام، دانش آموزانی که مایلند در این مدرسه ثبت نام کنند، باید از نظر علمی سطح بالایی داشته باشند، چرا که مدارس سلام دانش آموزان معدل پایین را پذیرش نخواهند کرد. از سوی دیگر ممکن است آزمون ورودی برگزار شود و افرادی که نمره حد نصاب را کسب نکنند، نمی‌توانند در این مدرسه ثبت نام نمایند.

👈با بررسی نظرات در مورد مدرسه سلام، رویکردی که برای آموزش وجود دارد، در هر کدام از پایه‌ها مطابق با شرایط دانش‌آموزان تعیین می‌شود و برای تمام دانش آموزان یک نسخه آموزشی ثابت مشخص نمی‌شود.

👈از مهمترین ویژگی‌های مدارس سلام که آنها را که این مدارس را از دیگر مدارس غیرانتفاعی جدا می‌کند، استفاده از تجهیزات آموزشی متنوع، پیگیری دروس دانش آموزان به طور مستمر و جدی، برگزاری برنامه‌های شاد و تفریحی، برگزاری اردوهای مختلف و محیط فعال و پویا است.

بررسی نظرات در مورد مدارس سلام

بررسی نظرات در مورد امکانات مدارس سلام

👈آنچه که مدارس سلام را به عنوان بهترین مدارس تهران تبدیل کرده است، ارائه برنامه‌های متنوع درسی و غیر درسی، نوع تدریس و همچنین امکانات آموزشی و تفریحی مختلف است که برای دانش آموزان تدارک دیده می‌شود و همین امر باعث شده دانش آموزانی که نمی‌توانند در مدارس تیزهوشان قبول شوند، اولویت بعدی خود را برای تحصیل در مدارس سلام بگذارند.

👈بر اساس نظرات در مورد مدرسه سلام امکانات این مدرسه باعث شده است که دانش آموزان زیادی هر ساله برای ثبت نام و اخذ پذیرش در این مدرسه‌ها در مقاطع مختلف نام نویسی کنند. در مجموع امکانات مدارس سلام را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

✔ موزه

✔سینما

✔باغ کتاب

✔کارخانه‌های گوناگون

✔ سالن غذاخوری

✔کتابخانه

✔سالن مطالعه

✔کارگاه کامپیوتر

✔کارگاه تئاتر

✔اتاق ورزش

✔دروازه فوتبال

✔بازی‌ های فکری

✔فوتبال دستی

✔برخورداری از امکانات سمعی و بصری و سالن اجتماعات

✔زمین چمن مصنوعى

✔آزمایشگاه

✔سایت کامپیوتر

✔کارگاه کار و فناورى

✔کارگاه هنر

✔آزمایشگاه شیمی

✔آزمایشگاه فیزیک

✔آزمایشگاه زیست

از سوی دیگر هر ساله در مدارس سلام پایگاه تابستانی نیز دایر می‌شود که در آن برنامه‌های مختلفی برای دانش آموزان در نظر گرفته خواهد شد. برنامه‌های تابستانی شامل کلاس‌های تقویتی جبرانی، کلاس‌های آشنایی با درس‌های سال آینده و اردوهای پژوهشی و علمی است. دانش آموزانی که در مدارس سلام تحصیل می‌کنند، همواره عملکرد درخشانی در جشنواره خوارزمی، آزمون سراسری، المپیادهای متعدد، مسابقات ریاضی جهانی و کشوری، مسابقات ورزشی دارند.

برای آشنایی با شرایط ثبت نام مدارس سلام بر روی لینک کلیک نمایید.

بررسی نظرات در مورد مدارس سلام از نظر امکانات

نظرات در مورد هزینه مدارس سلام

👈شهریه مدارس غیردولتی هر ساله از سوی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ می‌شود. مهم‌ترین عاملی که در شهریه مدارس غیردولتی تاثیرگذار است، هزینه مربوط به تجهیزات مدرسه، حقوق و مزایای معلمان و ساعت‌های آموزشی است.

👈از آنجا که مدارس سلام امکانات آموزشی و تفریحی بسیار عالی در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهند، بنابراین هر ساله افراد باید میزان شهریه متفاوتی را در مقاطع مختلف بپردازند و این مبلغ هر سال به علت تورم افزایش خواهد داشت.

👈شهریه مدارس سلام در مقطع متوسطه اول در سال‌های گذشته از ۷ میلیون شروع می‌شد و به ۱۵ میلیون تومان رسید. حداقل شهریه دبیرستان سلام در متوسطه دوم از ۱۰ میلیون شروع می‌شود و به حداکثر شهریه ۲۰ میلیون تومان می‌رسد.

👈نظرات در مورد مدرسه سلام اینطور نشان می‌دهد که بسیاری از دانش آموزان بر اساس کیفیت آموزشی که دریافت می‌کنند، از میزان هزینه‌ای که می‌پردازند راضی‌اند. اما پیشنهاد می‌کنیم که قبل از نام نویسی در این مدارس حتماً در ارتباط با استطاعت و توانایی مالی خود بررسی‌های لازم را انجام دهید.

جهت اطلاع از زمان ثبت نام مدارس سلام وارد لینک مربوطه شوید.

نظرات در مورد مدارس سلام از نظر میزان هزینه

خلاصه مطالب

از آنجا که محیط آموزشی مدرسه و همچنین دایره دوستان می‌تواند به شکل گیری شخصیت دانش آموزان کمک کند، به همین دلیل بسیاری از والدین که به دنبال پیدا کردن بهترین مدرسه برای فرزندان خود هستند، ترجیح می‌دهند برای دریافت پذیرش از مدارس سلام که به عنوان بهترین مدارس تهران شناخته می‌شوند، اقدام کنند. از این رو بررسی نظرات در مورد مدارس سلام بسیار اهمیت دارد و می‌تواند تصمیم گیری را برای والدین آسان‌تر کند.

مدارس سلام در حال حاضر در مقاطع پیش دبستانی، دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم بهترین دانش آموزانی که دارای سطح علمی بالا هستند را پذیرش می‌کند. در این مقاله سعی کردیم به بررسی نظرات در مورد مدرسه سلام از نظر امکانات، کیفیت آموزش و شهریه بپردازیم. اگر مایل به دریافت اطلاعات در این زمینه هستید، می‌توانید با مشاوران خبره مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تادر صورت نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی شما عزیزان را راهنمایی کنند.

برای دانلود pdf مقاله نظرات در مورد مدارس سلام روی لینک کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا تحصیل در مدارس سلام مناسب است؟

بله مدارس سلام جزو بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران هستند که کیفیت آموزش بسیار بالایی دارند.

آیا نظرات در مورد مدرسه سلام مثبت است؟

نظرات در مورد مدرسه سلام بر اساس امکانات و سطح کیفیت آموزشی و همچنین میزان شهریه‌ای که از دانش آموزان اخذ می‌شود در این مقاله ارزیابی شد.

برای دریافت مشاوره در ارتباط با مدارس سلام چه می‌توان کرد؟

چنانچه می‌خواهید اطلاعات بیشتری در ارتباط با این مدارس کسب کنید، می‌توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا پاسخگوی سؤالات شما باشند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام آزمون تغییر رشته دبیرستان

  ثبت نام آزمون تغییر رشته دبیرستان 1403 + زمان، شرایط پایه ها | irantahsil

  ثبت نام آزمون تغییر رشته دبیرستان برای دانش‌آموزانی مناسب است که بعد از انتخاب رشته، متوجه می‌شوند به رشته خود علاقه ندارند. هم دانش‌آموزان پایه دهم می‌توانند برای تغییر رشته به یازدهم اقدام کنند و هم دانش‌آموزان پایه یازدهم، می‌توانند...
 • شرایط ثبت نام جهش تحصیلی متوسطه اول و دوم

  شرایط ثبت نام جهش تحصیلی متوسطه اول و دوم، بخشنامه و زمان 1403

  شرایط جهش تحصیلی با شروع زمان ثبت نام از اردیبهشت تا خرداد 1403 اعلام شد. دانش‌آموزان مقطع تحصیلی متوسطه اول و متوسطه دوم برای ثبت نام اولیه آزمون جهشی در مدارس، بایستی در این بازه زمانی به سامانه آموزشی مای...
 • تست هوش جهش تحصیلی

  تست هوش جهش تحصیلی | نمونه سوالات هوش جهش تحصیلی

  تست هوش جهش تحصیلی یکی از ابزارهای ارزیابی هوش و توانایی‌های تحصیلی دانش‌آموزان است که به منظور تعیین سطح علمی و استعدادهای ویژه آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تست‌ها معمولا شامل مجموعه‌ای از سوالات و معماهای منطقی، ریاضی و...
 • اعلام نتایج امتحانات نهایی

  اعلام نتایج امتحانات نهایی ۱۴۰۳ + مشاهده نمرات

  با توجه به زمان برگزاری امتحانات و عوامل دیگر  اعلام نتایج امتحانات نهایی هر ساله دستخوش تغییراتی می‌شود. برای دریافت نتایج ابتدا با ورود به سامانه مشاهده نمرات امتحانات نهایی دی و خرداد و وارد نمودن اطلاعات خود می‌توانید نتایج...
تماس با مشاور